افراد از وسایل کمک آموزشی متفاوتی برای یادگیری زبان ایتالیایی استفاده می کنند. استفاده از اپلیکیشن های آموزش زبان یکی از وسایل کمک آموزشی محسوب می شود. در این میان اپلیکیشن ها و برنامه های مختلفی وجود دارند اما اینکه بتوانیم بهترین برنامه برای یادگیری زبان ایتالیایی را انتخاب کنیم کار چندان راحتی نیست. در این مقاله به معرفی بهترین برنامه ها برای یادگیری زبان ایتالیایی می پردازیم. هر یک از اپلیکیشن های آموزش زبان ایتالیایی دارای ویژگی های متفاوت و منحصر به فردی می باشند. با آگاهی از ویژگی هر یک از این برنامه ها بهتر می توانید اپلیکیشن خود را انتخاب کنید. به نکاتی که درباره هر اپلیکیشن بیان می شود دقت نمایید.

معرفی بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان ایتالیایی

با داشتن اپلیکیشن های مختلف به راحتی می توانید در هر کجا و هر شرایطی به یادگیری زبان ایتالیایی مشغول شوید. اپلیکیشن های مختلفی برای یادگیری زبان ایتالیایی طراحی شده اند اما چیزی که آن ها را از یک دیگر متمایز میکند، ویژگی های به کار رفته شده در هر برنامه می باشد. در صورتی که قصد تقویت یادگیری یا تقویت زبان ایتالیایی را دارید، اپلیکیشن ها گزینه مناسبی می باشند.

  • اپلیکیشن Learn Italian Words Free

این اپلیکیشن بر روی اندورید و ios قابل نصب می باشد. هنگام نصب، این برنامه سطح زبانی شما را مشخص می کند و مدت زمانی که در طول روز قصد یادگیری زبان ایتالیایی را دارید از شما می خواهد. در هر درس 14 کلمه کاربردی را به شما آموزش می دهد. در این برنامه برای یادگیری عبارات و اصطلاحات عامیانه زبان ایتالیایی، بخشی را اختصاص داده اند. این اپلیکیشن به صورت رایگان در اختیار زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان ایتالیایی قرار گرفته است.

  • اپلیکیشن Learn Italian – 50 Languages

یکی از ویژگی های کاربردی و مفید این اپلیکیشن این است که با استفاده از بازی به آموزش زبان ایتالیایی می پردازد. “فعل بازی” یکی از بازی های اصلی و جالب در این برنامه است که با استفاده از این متد اصلی به آموزش زبان آموزان اقدام می کنند. ویژگی منفی این است که، تنها در 30 درس رایگان است و 100 درس آن در صورت خرید ویژه آزاد می شود. این برنامه بر روی گوشی های اندروید و ios  قابل نصب می باشد.

  • اپلیکیشن Busuu

یکی دیگر از روش های یادگیری زبان ایتالیایی استفاده از اپلیکیشن Busuu می باشد. این برنامه به آموزش کلمات زبان ایتالیایی در زمینه های مختلفی برای افراد مبتدی تا حرفه ای طراحی شده است. در این اپلیکیشن با استفاده از فلش کارت ها به آموزش لغات زبان ایتالیایی می پردازند. در صورتی که حساب ویژه این برنامه را پرداخت کرده باشید می توانید تمرین های خود را برای افراد بومی بفرستید و یا با ایتالیایی ها به مکالمه بپردازید. این برنامه بر روی اندورید و ios قابل نصب می باشد.

  • اپلیکیشن Duolingo

یکی دیگر از اپلیکیشن آموزش زبان ایتالیایی Duolingo می باشد. این برنامه برای همه افراد در هر سطح زبانی طراحی شده است. قبل از شروع آموزش، شما باید زمانی را برای یادگیری زبان ایتالیایی تعیین کنید و هر روز طبق همان زمان به سراغ اپلیکیشن دولینگو بروید. برنامه دولینگو دارای تعداد زیادی لغات و گرامر زبان ایتالیایی می باشد که افراد در هر سطح زبانی می توانند از این برنامه استفاده کنند. در این مقاله به تلفظ کلمات زبان ایتالیایی اهمیت بسیاری داده شده است. در صورتی که قصد یادگیری زبان ایتالیایی را با ویژگی های گفته شده دارید می توانید این برنامه را انتخاب کنید. دولینگو به 3 صورت آنلاین، اندورید و ios قابل استفاده می باشد.

  • اپلیکیشن Babbel

این برنامه به صورت رایگان در اختیار فراگیران زبان ایتالیایی قرار گرفته است. برای استفاده از این اپلیکیشن باید حساب ویژه ای پرداخت کنید در غیر این صورت از هر درس فقط درس اول را می توانید استفاده کنید. طراحی بی نظیر این برنامه باعث شده است کاربران بسیاری علاقه مند به استفاده از این برنامه شوند. این اپلیکیشن بر روی اندروید و ios قابل نصب می باشد.

4 اپلیکیشن برای یادگیری زبان ایتالیایی

  • Memrise
  • Mondly
  • In 24 hours learn italian
  • Drops

بهترین روش یادگیری زبان ایتالیایی در منزل

در این مقاله به معرفی بهترین اپلیکیشن ها برای یادگیری زبان ایتالیایی پرداختیم اما اینکه انتخاب شما کدام یک از این اپلیکیشن ها باشد بسته به نیاز شما تغییر پیدا می کند. در کنار استفاده از ابزارهای کمک آموزشی بهتر است در کلاس ها و دوره های آموزش زبان ایتالیایی نیز شرکت نمایید.
دوره راکت یکی از دوره های کوتاه مدت آموزش زبان ایتالیایی می باشد. این دوره که به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان ایتالیایی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان ایتالیایی در 50 جلسه) در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی در حال برگزاری می باشد. این دوره برای افرادی که زمان اندکی برای یادگیری زبان ایتالیایی دارند بسیار کاربردی و مفید است اما این بدان معنا نیست که افراد با شرایط دیگر توانایی استفاده از این دوره را ندارند؛ چراکه دوره راکت برای همه افراد در هر سن و سطحی حتی کودکانی که علاقه به یادگیری زبان ایتالیایی دارند، مناسب می باشد. آنلاین و خصوصی بودن دوره راکت باعث شده است که همه افراد در اقصی نقاط دنیا خواهان یادگیری زبان ایتالیایی به این سبک آموزشی باشند.
اساتید دوره راکت بعد از گذر از آموزش های لازم و کافی آماده تدریس زبان ایتالیایی شده اند و زیر نظر احمدرضا ابراهیمی به تدریس را آغاز می کنند. مدرسین این دوره بر اساس شخصی سازی آموزش و نیازهای زبانی فراگیران به آموزش می پردازند و از ابتدا تا انتهای دوره آماده از زبان آموزان خود، حمایت و پشتیبانی کاملی خواهند داشت.

سبک و متد آموزشی دوره راکت

روش و متد آموزشی دوره راکت با توجه تغییرات روز دنیا، تسلط بر مکالمه زبان ایتالیایی، نیتیو لایک شدن زبان آموزان و… سبک و روشی متفاوت را انتخاب کرده است.
دوره راکت با استفاده از سریال های ایتالیایی به آموزش داوطلبان می پردازد و لحظات متفاوت و سرگرم کننده ای را برای فراگیران مهیا می کنند. برای تسلط بر مکالمه و نیتیو لایک شدن نیاز است که در کشور هدف با مردم کشور ایتالیا به صورت مداوم به مکالمه و صحبت پرداخت اما زمانی که چنین شرایطی برای زبان آموزان فراهم نباشد باید به سراغ روش های جایگزینی یعنی آموزش زبان ایتالیایی با سریال بروند. مزایایی یادگیری زبان با سریال به حدی زیاد است که گفتن همه مزایا در این مقاله باعث می شود از موضوع اصلی خود دور خواهیم شد.
برای دریافت مشاوره رایگان جهت انتخاب دوره مد نظرتان و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه بپردازید و یا از طریق پشتیبانی آنلاین با ما در ارتباط باشید. مشاوران ما همه روزه به جز روزهای تعطیل آماده پاسخگویی به سوالات شما زبان آموزان هستند.