آموزش تدریس زبان انگلیسی TTC- دوره TTC- آموزش دوره TTC

دوره TTC یا Teacher Training Course دوره ای است مناسب برای افرادی که از سطح زبان انگلیسی خوبی برخوردار هستند و همچنین علاقه مند به تدریس زبان انگلیسی نیز هستند.
دوره TTC بر آشنایی علاقه مندان به تدریس زبان با روش های نوین تدریس، شناخت روش های تدریس، چگونگی استفاده از ابزارهای کمک آموزشی، مدیریت استرس و شناخت توانایی های زبان آموزان، آشنایی با کلاس و چگونگی جذاب کردن کلاس برای زبان آموزان تمرکز دارد.
همه این موارد، موارد مهمی در زمینه تدریس هستند که یادگیری آنها نه تنها برای تمامی اساتید زبان انگلیسی امری مهم است که صد البته برای تمامی اشخاصی که علاقه مند به تدریس آموزه های خود در تمامی رشته ها هستند الزامی است. روش تدریس و اصول تدریس بنا به درجه اهمیتش و تاثیر کوتاه مدت و طولانی مدتش بر تمامی جهات فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و ... بیش از هر موضوع دیگری باید بدان پرداخته شود.
احمدرضا ابراهیمی در آکادمی خود دوره های آماده سازی آزمون تی تی سی را به صورت دوره های حضوری ۳۰ ساعته تربیت مدرس زبان که معمولا بین ۱ساعت و نیم تا ۳ ساعت است برای زبان آموزان و تمامی علاقه مندان به گزراندن این دوره مهم بین المللی برگزار می کند. این دوره دربرگیرنده موضوعات کلی نحوه تدریس می باشد که در زیر به پاره ای از آنها به صورت مختصر اشاره می کنیم:

* نحوه تدریس مهارت های اصلی زبان ( خواندن، شنیدن، گوش دادن و صحبت کردن)
* نحوه تدریس مهارت های فرعی زبان ( واژگان، گرامر و تلفظ )
* راه های ایجاد انگیزه در کلاس
* نحوه نگارش طرح درس
* مدیریت کلاس
* نحوه برخورد با زبان آموزان
* نحوه تصحیح اشتباهات زبان آموزان

این دوره در کنار ارائه آخرین یافته های علمی و نظری در حوزه آموزش زبان انگلیسی، شامل تمرین های متعدد علمی تدریس و مشاهده نمونه تدریس های استادان برجسته برای انتقال مهارت تدریس به علاقه مندان است.
شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش زبان احمدرضا ابراهیمی و دورهای TTC می توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. نیروهای ما در هر سه شعبه از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود.

ثبت نام آموزش زبان


توضیحات برای عکس ثبت نشده توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
تمامی حقوق مادی و معنوی این تارنما متعلق به احمدرضا ابراهیمی می‌باشد.