آیا شما زبان آموزی هستید که به تدریس زبان انگلیسی علاقه مند است؟ به نظر شما احتمال اینکه یک زبان آموز خوب، استاد خوبی باشد چقدر است؟ همه ی ما می دانیم تدریس زبان انگلیسی مقوله ای جدا از یادگیری این زبان است و علاوه بر دانش، نیاز به یک سری مهارت دارد. برای تبدیل شدن به یک مربی مجرب نیاز است در دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی و آزمون تیسول شرکت کنید. این دوره ها برای علاقه مندان به تدریس برگزار می شود، چه زبان آموز موسسات باشند، چه فارغ التحصیل رشته های مرتبط به زبان در دانشگاه.

IELTS7 Banner 01 8

تدریس زبان انگلیسی یکی از محبوب ترین و مهم ترین فعالیت ها در سراسر جهان است، دوره ها و آزمون های معتبری در سطح بین الملل برای علاقه مندان به تدریس زبان انگلیسی برگزار می شود، دوره تیسول یا تربیت مدرس زبان انگلیسی در اکثر آموزشگاه های زبان برگزار می شوند. با گذراندن دوره های تربیت مدرس و شرکت در آزمون تیسول در نهایت می توانید مدرک بین المللی معتبری برای کشورهای استرالیا، انگلستان و کانادا اخذ کنید. این مدرک برای کشورهای انگلیسی زبان از اهمیت بالایی برخوردار است.
موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی دوره های آماده سازی آزمون تیسول را آنلاین و به صورت دوره های ۳۰ ساعته تربیت مدرس زبان انگلیسی، معمولا بین ۱ساعت و نیم تا ۳ ساعت در طول هفته، برای زبان آموزان و تمامی علاقه مندان به گذراندن این دوره مهم بین المللی برگزار می کند. احمدرضا ابراهیمی پس از برگزاری دوره های آماده سازی تیسول، برای رفع اشکالات زبان آموزان جلساتی را به شکل خصوصی و با برنامه ریزی ویژه برای هر فرد برگزار می کند. در این جلسات به رفع اشکالات و همچنین تحلیل آزمون های تیسول دوره های قبل پرداخته می شود تا نکات مهم و پرتکرار دوره های پیشین برای زبان آموزان گفته شود.

 

موسسه احمدرضا ابراهیمی برای مشتاقان به تدریس زبان انگلیسی، دوره ویژه ای تحت عنوان Rocket pilot ارائه نموده که مجموعه کاملی از تمامی دوره های تربیت مدرس و آزمون تیسول می باشد به علاوه در کنار آن مهارت هایی همچون روانشناسی یادگیری، عادات صحیح یادگیری، نحوه برخورد با انواع زبان آموز، برنامه ریزی برای طرح سرفصل های آموزشی به زبان آموزان راکت پایلت آموزش داده می شود. مدرسان دوره راکت یا آموزش زبان در ۵۰ روز موسسه، نیز موظف به گذراندن دوره های راکت پایلت هستند تا با آمادگی هرچه تمام تر به تدریس بپردازند.
دوره های راکت انگلیسی در ۵۰ جلسه ی آموزش خصوصی و آنلاین و با بهره گیری از سیستم آموزشی رامیت زبان آموز را به سطح دلخواهش می رساند، در این دوره ها هر چهار مهارت زبانی تان تقویت می شود و شما از پشتیبانی ۲۴ ساعته و اپلیکیشن ARE بهره مند هستید که امکان برقراری ارتباط مستقیم با استادتان را فراهم می سازد، در این اپلیکیشن ویدیو های آموزشی برای تمرین بیشتر شما تعبیه شده همچنین فعالیت هایی برای شما طراحی می شود تا پس از آموزش و در اوقات آزادتان کاری برای انجام دادن، داشته باشید، نمره ی تمرین های تان نیز در این اپ قابل رویت است. از دیگر امکانات حائز اهمیت اپ ARE پنجره ی چت می باشد تا شما با دوستان و استادانتان به عنوان پارتنر به گفت و گو بپردازید.

 

در موسسه ی زبان احمدرضا ابراهیمی، بسیارند زبان آموزانی که با رویای تدریس و عزم و اراده ی بالا در این راه قدم نهادند و امروز جزء اساتید خبره ی موسسه می باشند.
شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های تربیت مدرس،آزمون تیسول و دوره های آموزش آنلاین زبان در ۵۰ روز، می توانید با موسسه احمدرضا ابراهیمی تماس حاصل فرمایید یا با بخش پشتیبانی آنلاین سایت در ارتباط باشید. جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر، فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا کارشناسان ما مشاوره های لازم را در اختیارتان بگذارند. با دنبال کردن راه های ارتباطی دیگری همچون کانال تلگرام و صفحه ی اینستاگرام از امکانات آموزشی بیشتری بهره مند شوید.