آموزش آنلاین زبان، از جمله نیازهای اساسی دنیای امروزی در یادگیری زبان های خارجه محسوب می شود. این مهم در واقع بخش بزرگی از مدرنیته شدن جهان اطراف ماست و بسیاری توجه نکردن به این موضوع را یک ضعف در دنیای امروزی میدانند.
آموزش آنلاین زبان های خارجه
، در واقع تمامی زبان های رایج و بین المللی را در بر می گیرد و شما می توانید به راحتی در هر شرایط و موقعیتی از این روش استفاده نمایید. آموزش آنلاین زبان انگلیسی امروزه به یک دوره مهم در آموزش زبان، تبدیل شده است و سالیانه افراد بسیاری با این روش به تمامی مهارت های اصلی زبان انگلیسی مسلط می شوند.
در روزگار کنونی، اینترنت یک منبع آموزش قوی در میان سایر رسانه های آموزشی محسوب می شود که با استفاده از کامپیوتر در سالیان پیش و امروزه با استفاده از موبایل یا گوشی های همراه، برای تمام اشخاص در هر نقطه از جهان و در هر زمان قابل استفاده است. این روزها، محبوبیت استفاده از اینترنت، به عنوان یک منبع اطلاعاتی و آموزشی در حال افزایش است. در آینده، قطعا اینترنت با شیوه های مختلفی، در مشاغل متفاوت بکار برده خواهد شد و استفاده از روش های سنتی و کاغذی به کلی منسوخ خواهد شد.

IELTS7 Banner 01 8

اینترنت در تمامی مشاغل در حال حاضر نسبت به سالیان پیش ماهیت مهم خود را پیدا کرده است و بسیاری از موسسات از جمله بانک ها، مدارس و … از اینترنت به عنوان یک مهارت در سیستم خدماتی خود استفاده می نمایند. در واقع این مهم در آموزشگاه های زبان های خارجه نیز، با سرعت بسیاری رو به رشد است و امروزه اغلب مراکز آموزش زبان، با استفاده از سیستم آموزش آنلاین زبان، تفاوت خود را با مراکز دیگر را به وضوح نشان می دهند.

این روزها بسیاری از زبان آموزان با سوالاتی مانند آموزش مجازی به چه شکل است، تمرین ها و آزمون های آنلاین با چه سیستمی ارزیابی می شود و یا اصلا یادگیری مجازی یعنی چه، مواجه هستند که ما در این مقاله تلاش داریم این نوع روش یادگیری زبان های خارجه را بیشتر و بهتر از سابق توضیح دهیم.
کلاس های آنلاین زبان های خارجه
، در واقع با یک برنامه ریزی و طراحی از طریق موسسات آموزش زبان های خارجه، طرح ریزی می شود و از ابتدا تا انتهای این دوره، از جمله آزمون تعیین سطح به صورت آنلاین برگزار می شود. اساتید این دوره به صورت تخصصی، با تدریس آنلاین زبان های خارجه آشنا می شوند و هر کدام از آنها باید بتوانند به خوبی از عهده اداره کلاس های خود برآیند.
تدریس آنلاین زبان انگلیسی
 با یک سری روش های خاص به اساتید زبان آموزش داده می شود و این اساتید می توانند در آموزش مهارت های انگلیسی به شیوه آنلاین، به خوبی عمل کنند. این روش برای تمامی افراد، روش مناسبی در یادگیری زبان انگلیسی است اما این روش یادگیری زبان های خارجه در واقع بیشتر برای افراد خاصی که در شهرها و روستاهای دور افتاده هستند می توانند به عنوان یک برگ برنده محسوب شود. چرا که تمامی این افراد امکان استفاده برابر از آموزش ها و دوره های آموزش زبان را، با سایر افراد نداشته و نمی توانند از این مهم در محل زندگی خود بهره مند شوند.
در واقع افرادی که با مشکل رفت و آمد مواجه هستند، می توانند به راحتی با این شیوه یادگیری زبان های خارجه، در هر موقعیتی که هستند، از شرایط برابر بهره برده و از زمان های استراحت خود، حداکثر استفاده را ببرند. آکادمی زبان بهین دانش نیز در این زمینه تلاش خود را کرده است که با توجه به موقعیت های غیرقابل پیش بینی، مانند همه گیری بیماری کرونا، زبان آموزان را در این شرایط رها نکرده و با این روش، پیام ملی در خانه بمانیم را به یک موقعیت مثبت برای زبان آموزان خود تبدیل نماید.

ویژگی های دوره آنلاین زبان های خارجه

هر کدام از دوره های آموزش زبان های خارجه، به نوبه خود با ویژگی مختص به خود طراحی شده است. روش های آموزش زبان های خارجه، اصولا برای برآورده کردن نیاز زبان آموزان و نیازی که در جامعه احساس می شود، شکل می گیرند و قطعا دوره آنلاین زبان ها ی خارجه نیز از این ویژگی مستثنی نیست.

– آموزش آنلاین زبان، هیچ محدودیتی ندارد.
– انتخاب زمان دوره های آنلاین با زبان آموزان است.
– آموزش آنلاین مقرون به صرفه است.
– آموزش آنلاین سرگرم کننده است.
– آزمون تعیین سطح به صورت آنلاین می باشد.
– آزمون پایان ترم زبان های خارجه به صورت آنلاین می باشد.

آموزش آنلاین زبان های خارجه محدودیت مکانی ندارد و شما با محدودیت کلاس های حضوری آموزش زبان های خارجه، مواجه نخواهید شد. شما برای یادگیری آنلاین زبان های خارجه، در عین حال می توانید در هر مکان یا جمعی که وجود دارید به راحتی در کلاس غیرحضوری آموزش زبان های خارجه، شرکت کنید.
در واقع شرکت در کلاس های غیرحضوری زبان، در مترو، در مسیر رفت و آمد از محل کار یا مدرسه به منزل و هر شرایط دیگری مقدور است و این موضوع برای بسیاری از ما که با محدودیت رفت و آمد و حضور در کلاس مواجه هستیم، یک ویژگی مثبت محسوب خواهد شد.
بسیاری از علاقه مندان به یادگیری زبان های خارجه، مادران یا افرادی هستند که زمان مناسب برای رفت و آمدهای کلاس های حضوری و حضور در کلاس را ندارند و اغلب نیز، افرادی هستند که که در شهر یا روستاهای دور افتاده و به دور از شرایط آموزشی قرار دارند. این دوره ها می تواند برای این افراد مناسب بوده و در یک شرایط یکسان آموزشی نسبت به سایر افراد، به یادگیری زبان بپردازند.
در عین حال زبان آموزان این حق را دارند که بتوانند با انتخاب ساعت و زمان کلاس های خود، بهترین زمان را برای یادگیری زبان مورد علاقه انتخاب نمایند. کلاس های آنلاین بدون محدودیت زمان، در عین حال می تواند این شرایط را برای زبان آموزان شرکت کننده رقم بزند که بتوانند حتی در روزهای تعطیل یا ساعت های پایانی روز، به یادگیری زبان بپردازند.
از ویژگی های مثبت دیگری که این دوره ها نسبت به دوره های دیگر دارد، مقرون به صرفه بودن این روش آموزشی است. چرا که بسیاری از آموزشگاه های زبان معتقد هستند برای اینکه این دوره یک سری نیازهای کلاس های حضوری، مانند کلاس مناسب و محیط حضوری، سیستم سرمایشی گرمایشی، خدمات کمک آموزشی ندارد، می تواند هزینه کمتری را به مراکز آموزش زبان های خارجه، تحمیل نماید و در عین حال از شهریه کمتری نسبت به دوره های حضوری برخوردار می شود.
این دوره یک دوره سرگرم کننده برای یادگیری زبان محسوب می شود؛ چرا که زبان آموزان می توانند در واقع با انتخاب زمان های استراحت خود، با ساده ترین روش آموزش زبان های خارجه و در عین حال حضور در مکان مورد علاقه، مواجه بوده و به راحت ترین شکل به یادگیری زبان مورد علاقه شان بپردازند.
آزمون تعیین سطح دوره های آنلاین زبان های خارجه
، به صورت کاملا آنلاین برگزار می شود و مصاحبه گیرنده، جهت مصاحبه حضوری در این روش با همان طراحی اما کاملا آنلاین به مصاحبه با زبان آموزان می پردازد. زبان آموزان با شرکت در آزمون تعیین سطح آنلاین زبان، در واقع با همان تعداد سوال و با همان روش سنجش مواجه می شوند که می توانند براحتی از تعیین سطحی برابر با سایر افراد، بهره مند شوتد.
آزمون پایان ترم دوره های آنلاین زبان های خارجه
 نیز، کاملا به صورت آنلاین و البته برنامه ریزی شده انجام می پذیرد. تعیین روش آزمون، در هر آموزشگاهی ویژگی های مختص به خودش را دارد و در عین حال تمامی آزمون ها، با طراحی ویژه صورت می پذیرد.
اگر شما علاقه مند به یادگیری زبان دوم هستید، اما زمان کافی برای رفت و آمد یا حضور بر سر کلاس را ندارید می توانید با شرکت در دوره های آنلاین و فیلم های آموزشی ویژه ای که تحت همین موضوع شکل گرفته است، استفاده نمایید و تمامی فیلم های آموزش زبان خارجه یا فایل های صوتی را بدون هیچ محدودیت زمانی، در هر زمان که نیاز دارید، استفاده نمایید.
اساتید این دوره نیز به صورت تخصصی برای آموزش آنلاین زبان های خارجه، آموزش دیده اند و در دوره های تربیت مدرس زبان های خارجه ویژه کلاس های غیرحضوری، تخصص های لازم را پیدا کرده اند.

اهداف دوره های آنلاین زبان های خارجه

هدف از آموزش آنلاین زبان های خارجه راحت کردن و همگانی کردن مسیر یادگیری زبان دوم است. یکی از نشانه های کشورهای مدرن و پیشرفته، چند زبانه بودن مردم آن کشور است. به همین دلیل اگر بخواهیم در کنار موارد دیگر به این بخش از کشور و پیشرفت کشورمان، بپردازیم، در واقع باید با همگانی کردن این مهم، دستیابی به شرایط برابر را برای سایر افراد کشورمان در هر شهر و روستایی، فراهم آوریم.
شرکت در دوره های آنلاین زبان های خارجه در آکادمی زبان بهین دانش، با استفاده از نرم افزار بهین دانش برگزار می شود. در این نرم افزار، زبان آموزان می توانند از تمامی خدمات از جمله دیدن نمرات خود در بخش خصوصی، تقویم آموزشی و … استفاده کنند. این نرم افزار در واقع بخش مهمی دارد که زبان آموزان می توانند به تکالیف خود واقف بوده و با اطلاع از روند یادگیری، به تقویت بخش ضعیف تر خود بپردازند.
کلاس های این دوره، به صورت آنلاین و با حداکثر ۱۰ نفر برگزار می شود. این کلاس ها، به دو صورت کلاس های آنلاین زبان های خارجه خصوصی و کلاس های آنلاین زبان های خارجه عمومی برگزار می شوند. شرکت در این دوره ها نیاز به تعیین سطح داشته و شما می توانید با شرکت در آزمون تعیین سطح آنلاین زبان، به صورت کاملا غیرحضوری به یادگیری زبان دوم بپردازند.
یادگیری زبان دوم در دنیای امروزی یک باید است و به همین دلیل، امروزه با روش های مختلف آموزش زبان، زبان آموزان و علاقه مندان با دایره ای وسیع از انتخاب دوره های متنوع مواجه هستند. در هر دوره ای به رفع یک نیاز پرداخته شده است و در دوره آنلاین نیز، هدف قابل دسترس بودن یادگیری زبان برای هر فرد با هر شرایطی است.

قوانین شرکت در دوره آموزش آنلاین

قوانین دوره های آموزش آنلاین زبان، در هر آموزشگاهی مختص به خود است. اما در آموزشگاه زبان بهین دانش، قوانین ویژه ای برای شرکت کنندگان در این دوره ها تعیین شده است و وجود این قوانین در واقع، مسیر آموزشگاه و زبان آموزان را هدفمندتر و واقع بینانه تر خواهد کرد.
قوانین مهم دوره آموزش آنلاین زبان های خارجه
، به شرح زیر است:

– غیبت بیش از ۲ جلسه در دوره های آنلاین زبان، مجاز نیست.
– زبان آموزان متعهد به شرکت در کلاس ها، راس ساعت تعیین شده هستند و همه باید همزمان در ساعت مشخص شده آنلاین شوند.
– زبان آموزان قبل از اولین جلسه موظف به فراگیری کار با نرم افزار بهین دانش هستند.
– شرکت در آزمون آنلاین پایان دوره برای تمامی زبان آموزان، الزامی است. در صورت حضور نداشتن، زبان آموز نمی تواند در ترم های بعد دوره های آنلاین شرکت کند.
– حداقل سن برای شرکت در دوره های آنلاین زبان های خارجه، زبان آموزان بالای ۹ سال است.

امتحانات دوره‌ های آنلاین زبان های خارجه نیز، به صورت غیر حضوری و به دو شکل شفاهی (Oral) و کتبی برگزار شده و کلیه مهارت‌های اصلی و مهارت‌های مهم زبانی شما در این امتحانات مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.
پس از ۴۸ ساعت نمرات شما اعلام و کارنامه مجازی شما در نرم افزار بهین دانش، قابل دسترسی می باشد. زبان آموزانی که بتوانند حداقل نمره قبولی را کسب نمایند می توانند در ترم بعد دوره های آنلاین، حضور یابند. و در نهایت، برای افراد خارج از اصفهان، امکان ارسال مدارک از طریق پست وجود دارد و از این جهت هیچ جای نگرانی ای برای شما علاقه مندانی که در خارج از اصفهان هستید، نخواهد بود.
شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره های آنلاین زبان های خارجه و همچنین برای انتخاب زبان و دوره های متناسب با نیازتان، از مشاوره رایگان آکادمی زبان بهین دانش بهره برده و در عین حال تمامی سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید. کارشناسان ما همه روزه بجز روزهای تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، در خدمت شما هستند. با ثبت مشخصات خود در بخش زیر، منتظر تماس مشاوران ما باشید.