تصور مبهمی که ما از آموزش و یادگیری، عبارت آنلاین و زبان انگلیسی داریم، آموزش آنلاین زبان انگلیسی را به یک گزینه تبدیل کرده است در حالی که در عصر اینترنت و ارتباطات به جرأت می‌ توان گفت آموزش آنلاین زبان انگلیسی تنها گزینه برای یادگیری زبان انگلیسی است اما برای درک بهتر به یک مقایسه می‌ پردازیم:
چنانچه فردی قصد سفر کاری از یک قاره به قاره دیگر را داشته باشد می‌ تواند برای طی کردن مسیر از قطار، هواپیما، کشتی و… استفاده کند اما همه ما به خوبی می‌ دانیم که استفاده از وسایل نقلیه مثل قطار و کشتی علاوه بر زمان بر بودن و طولانی‌ تر شدن مسیر باعث خستگی و فرسودگی بیش از حد می‌ شود به عبارتی تنها گزینه برای شروع سفر هواپیما می‌ باشد. زمانی که از هواپیما برای طی کردن مسیر استفاده کنیم باعث می‌ شود در کوتاه‌ ترین زمان ممکن و با آسایش و راحتی بیشتر به مقصد برسیم. باتوجه به نیاز مخاطبان که به دنبال نیتیو لایک شدن، ارتباط برقرار کردن، دسترسی به اینترنت و غیره و غیره هستند، از دید من آموزش آنلاین زبان انگلیسی یک گزینه نیست، آموزش آنلاین زبان انگلیسی تنها گزینه برای مسلط شدن به این زبان است. آموزش آنلاین انگلیسی در وبسایت احمدرضا ابراهیمی حاصل سال ها تجربه و تلاش تیم حرفه ای احمدرضا ابراهیمی می باشد. کلاس های آنلاین زبان انگلیسی به دلیل ماهیت و محتوایی آموزشی متفاوتی که دارند باعث شده است که علاقه مندان بسیاری از سراسر دنیا مشتاق شرکت در کلاس ها و دوره های آنلاین سایت احمدرضا ابراهیمی باشند. برای آشنایی بیشتر با دوره ها و کلاس های موجود در سایت تا انتهای مقاله با ما همراه باشید…

IELTS7 Banner 01 8 آموزش آنلاین زبان انگلیسی

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی

سخنوران زبان انگلیسی در کل دنیا رتبه اول را دارند و به مرور زمان بر تعداد افرادی که مسلط بر زبان انگلیسی نیز هستند افزوده می شود. از زبان برای برقراری ارتباط با دیگران استفاده می شود. برخی از کشورها دو زبان را در داخل کشور خود به رسمیت می شناسند و از آن ها برای برقراری ارتباط استفاده می کنند اما زبانی که در میان مردم کل دنیا به رسمیت شناخته می شود و به عنوان زبان بین المللی شناخته می شود، زبان انگلیسی است. در حال حاضر امروزه از زبان انگلیسی در مسائل زیادی از جمله آموزش، پزشکی، تجارت، سیاست، فناوری و تکنولوژی استفاده می شود. اهمیت زبان انگلیسی در دنیایا امروز قابل انکار نیست و روز به روز بر اهمیت این زبان افزوده می شود. تعداد افرادی که در حال یادگیری زبان انگلیسی نیز هستند در حال افزایش می باشد. از زبان انگلیسی نه تنها برای برقراری ارتباط بلکه برای ایجیاد فرصت های شغلی بیشتر می توان استفاده کرد. زبان انگلیسی به عنوان زبان رسمی در کشورهای دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و از این زبان در تجارت، اقتصاد، سیاست و… استفاده می شود. یادگیری زبان دوم باعث می شود که افق دید و نکرش جدیدی نسبت به زندگی و دنیای اطراف خود پیدا کنید. حال که از اهمیت زبان انگلیسی آگاهی پیدا کرده اید بهتر است که با فواید یادگیری این زبان نیز آشنایی پیدا کنید. دانستن همه این موارد شما را جهت یادگیری زبان انگلیسی مصمم تر می کند.

فواید یادگیری زبان انگلیسی

قبل از هر چیزی بهتر است که از فواید یادگیری زبان انگلیسی و یا حتی دیگر زبان ها آگاهی کسب نمایید. اگاهی از فواید یادگیری انگلیسی شما را در ادامه دادن مسیر یادگیری مصمم تر می کند.

 • ذهنی هشیار

فرقی نمی کند در چه سن و سالی باشید، یادگیری هر زبانی به خصوص زبان انگلیسی ذهن شما را فعال تر و هشیارتر می کند اما اگر این یادگیری از سنین پایین آغاز شود نتایج بسیار شگفت انگیزی را با خود به همراه دارد. با این کار ذهن شما ورزش خواهد کرد.

 • فرصت های شغلی

امروزه اکثر ارگان ها و شرکت های مختلف به دنبال استخدام افرادی هستند که از دانش زبانی بالایی برخوردار باشند. همین امر باعث شده است که افراد به دنبال یادگیری زبان انگلیسی باشند. با یادگیری زبان انگلیسی فرصت های شغلی بیشتری را برای خود به همراه خواهید آورد.

 • دنیای علم و اینترنت

بسیاری از کتاب ها و مقالات علمی که در حال حاضر نوشته می شوند به زبان انگلیسی هستند. افرادی که بر زبان انگلیسی تسلط بالایی داشته باشند به راحتی می توانند کتاب ها، مقالات، نوشته ها و… را مطالعه نمایند و از دنیای علم، ارتباطات، اینترنت و… عقب نمانند.

 • مسافرت کردن

از آنجایی که زبان انگلیسی، زبان بین المللی محسوب می شود برای مسافرت به هر کجای این کره خاکی یادگیری این زبان نیاز می باشد. با تسلط بر زبان انگلیسی به راحتی می توانید به هر کجای این دنیا سفر کنید و به آسانی با دیگران ارتباط برقرار نمایید.

 • تحصیل در بهترین دانشگاه های جهان

در صورتی که علاقه مند هستید در دانشگاهایی مانند هاروارد، استنفورد، آکسفورد، کمبریج و MIT تحصیل نمایید بهتر است که زبان انگلیسی خود را تقویت کنید؛ چراکه تحصیل در چنین دانشگاه هایی بدون تسلط بر زبان انگلیسی امکان پذیر نیست. با تسلط بر بر زبان انگلیسی و کسب نمره بالا در آزمون های آیلتس و تافل زبان انگلیسی به راحتی می توانید انتظار پذیرش در بهترین دانشگاه ها را داشته باشید.

 • لذت بردن از کتاب ها و فیلم های زبان اصلی

اینکه بر اساس دانش و تسلط زبانی خودتان بتوانید فیلم ها و کتاب های زبان اصلی را تماشا کنید و بخوانید کار بسیار لذت بخش و فوق العاده ای می باشد. این کار درک زبان انگلیسی شما را بیشتر می کند.

 • ایجاد نگرش جدید

یادگیری زبان دوم باعث ایجاد نگرش جدید در ما می‌شود پس زمانی که شما می‌توانید از نگرش دوم در زندگی روزانه خود استفاده کنید به چه دلیل خود را از آن محروم می‌کنید؟ یادگیری زبان دوم باعث ایجاد دید و درک عمیق تری در شما می شود. یادگیری زبان انگلیسی همانند یادگیری مهارت جدیدی می باشد که باعث ارتقای سطح ذهنی و اجتماعی شما نیز می شود.

 • انجام چند کار به صورت همزمان

یادگیری زبان جدید ذهن انسان را بسیار توانمند و خلاق می کند. به مرور زمان به دلیل اینکه انعطاف پذیری مغز بیشتر می شود این امکان را به افراد می دهد که بتوانند چندین کار را به صورت همزمان انجام دهند. یادگیری زبان جدید همچون یادگیری مهارتی جدید می باشد. یادگیری هر مهارتی در نهایت منجر به افزایش کارایی ذهن و مغز شما می شود. دو نیمکره مغز شما فعال می شود و در تصمیم های دیگر زندگی توان ذهنی بیشتری خواهید داشت.

 • افزایش اعتماد به نفس

یادگیری زبان دوم باعث افزایش اعتماد به نفس در افراد می شود. رضایت درونی ناشی از صحبت کردن به زبان انگلیسی باعث می شود که افراد احساس بهتری نسبت به خودشان و وضعیت فعلیشان داشته باشند. بسیاری از زبان آموزان در ابتدا توان صحبت کردن به زبان انگلیسی را ندارند اما بعد از مدتی با کمک اساتیدی که منجر به افزایش اعتماد به نفس آن ها می شوند، توان مکالمه به زبان انگلیسی را پیدا می کند و ازمهارت زبانی خود لذت می برند.

 • دوستان بیشتر

یادگیری زبان جدید باعث افزایش دایره ارتباطات شما نیز می شود و می توانید دوستان بسیاری را در اقصی نقاط دنیا پیدا کنید. برخی از برنامه های موجود به گونه ای طراحی شده اند که با نصب آن ها شما می توانید دوستانی در هر کجای دنیا پیدا کنید و با آن ها به مکالمه و صحبت بپردازید. صحبت با افرادی که به زبان انگلیسی تسلط دارند برای پیشرفت شما بسیار مفید می باشد.

اهمیت آموزش آنلاین زبان انگلیسی

با توجه به اهمیت ارتباطات و در اختیار بودن آموزش برای همگان، آموزش آنلاین اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است. آموزش آنلاین به دلیل ویژگی های منحصر به فرد و متفاوتی که دارد باعث شده است توجه بسیاری از کارشناسان را به خود جذب کند. این ویژگی ها شامل:

 • انعطاف پذیری در آموزش

آموزش آنلاین یا مجازی به دلیل انعطاف پذیری بالا علاقه مندان بسیاری را به خود جذب کرده است. اساتید و زبان آموزان می توانند زمان و روز کلاس را به راحتی در هر شرایطی انتخاب و برگزار کنند. آموزش آنلاین باعث ایجاد تعادل میان کار زبان آموزان و اساتید می شود.

 • تعدد در انتخاب

دنیای بزرگ آنلاین این امکان را به همه افراد می دهد تا از علم و دانش نامحدودی استفاده نمایند. از مبتدی تا پیشرفته می توانید آموزش های مختلف را در اختیار خود داشته باشید. دانش نامحدود در داخل منزل در اختیار همه علم دوستان قرار دارد و از میان انتخاب های متعدد می توانید دست به انتخاب بزنید.

 • قابل دسترس بودن

محیط و فضای آنلاین این امکان را به زبان آموزان می دهد که در هر کجای دنیا به راحتی به آموزش و یادگیری زبان انگلیسی بپردازند. افرادی که در نقاط دور افتاده قرار دارند و توان شرکت در کلاس های حضوری زبان انگلیسی را ندارند، با وجود محیط و فضای آنلاین به راحتی می توانند بهترین آموزش ها را در اختیار داشته باشند. قایل دسترس بودن آموزش تنها به درون کشور منتهی نمی شود. حتی افرادی که در خارج از کشور زندگی می کنند نیز می توانند از بهترین آموزش ها برخوردار باشند. مجازی بودن آموزش باعث می شود که بسیاری از هزینه های رفت و آمد شما نیز کاهش پیدا کند.

 • مقرون به صرفه

آموزش آنلاین نسبت به آموزش سنتی بسیار مقرون به صرفه تر می باشد؛ چراکه بهترین آموزش ها را با کمترین هزینه و در راحت ترین حالت ممکن در اختیار دارید. علاوه بر این بسیاری از هزینه های موجود از جمله رفت و آمد را کاهش می دهد. این صرفه جویی در زمان شما نیز حاصل می شود و شما می توانید زمان باقی مانده را به کارها و امور مهم دیگری بپردازید.

چرا آموزش آنلاین زبان انگلیسی؟

بسیاری از موسسات آموزش زبان به دلایل مختلفی از جمله پرستیژ، شرایط جامعه، هزینه، تکنولوژی و… به ناچار وارد حوزه آموزش آنلاین زبان انگلیسی می‌ شوند. برخی گمان می کنند که آموزش آنلاین انگلیسی تنها برای افرادی است که علاقه مند هستند سطح زبان انگلیسی خود را ارتقا دهند اما امکان حضور در کلاس­‌‎ های زبان را ندارند و یا از موسسات و آموزشگاه ­‌های زبان دور هستند.
اما از نظر من با وجود شرایط موجود چیزی که آموزش آنلاین زبان انگلیسی را به تنها گزینه تبدیل کرده است استفاده صحیح از زبان می‌ باشد. تا زمانی که می‌ توان محتواهای دقیق و به روز را به صورت مداوم در اختیار زبان آموزان و فراگیران قرار داد چرا باید به سراغ آموزش حضوری و یادگیری زبان از طریق کتاب‌ ها رفت؟
تا زمانی که من می‌ توانم آموزشی صحیح را از طریق ویدئوها و سریال‌ های انگلیسی زبان به زبان آموزان خود منتقل کنم استفاده از کلاس‌ های حضوری مقرون به صرفه نمی‌ باشد. در کلاس های آنلاین زبان انگلیسی زبان آموزان از طریق پلتفرم های مختلف در کنار اساتید حرفه ای و چند زبانه، مشغول آموزش و یادگیری زبان انگلیسی به صورت حرفه ای هستند و از زمان و تک تک لحظات خود می توانند حداکثر استفاده را ببرند.

تفاوت آموزش آنلاین با آموزش حضوری در چیست؟

من برخلاف دیگر آموزشگاه‌ های زبان، فضای آنلاین را به عنوان یک انتخاب همیشه در نظر گرفته‌ ام. برای درک بهتر تفاوت موجود بین آموزش آنلاین و حضوری بهتر است به محتواهای زبانی در دسترس دقت کنیم. یکی از اشتباهات بزرگی که بسیاری در حال دنبال کردن آن هستند این است که از امکانات آموزش حضوری برای آنلاین استفاده می‌ کنند در صورتی که، محتوای آموزش حضوری برای آموزش آنلاین مناسب نیست، همین خود عاملی در جهت آغاز اشتباهات بزرگ‌ تر خواهد بود.
زمانی که از محیطی آنلاین برای آموزش زبان استفاده می‌ کنیم باید محتواهای آموزشی متناسب با همان سبک را انتخاب کنیم. آموزش آنلاین این امکان را به ما می‌ دهد که در لحظه از به روزترین محتواها استفاده کنیم در صورتی که آموزش حضوری این قابلیت را از همه ما می گیرد. آموزش آنلاین بر خلاف آموزش حضوری امکان یادگیری زبان را بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی در هر شرایطی به ما خواهد داد. در داخل کلاس‌ های حضوری تعامل بر اساس نیازهای روزمره ایجاد می‌ شود اما آن چیزی که بین نیتیوها رخ می‌ دهد خیلی بیشتر از تعاملات داخل کلاس می‌ باشد. همه تلاش ما ایجاد قابلیت‌ های تعاملی زبان در حوزه آنلاین می‌ باشد.
جدا از همه مطالب گفته شده برای درک و شناخت بیشتر کلاس های آنلاین به تشریح بیشتر آن می پردازیم. قطعا همه شما تجربه شرکت در کلاس های حضوری زبان انگلیسی را داشته اید، اینکه هر روز و یا چند روز در هفته را به شرکت در کلاس های حضوری اختصاص دهید و در ترافیک های شهری در حال رفت و آمد باشید کار را برای شما خسته کننده و سخت خواهد کرد و یا اینکه در کلاس های حضوری در زمان و مکان مشخصی مجبور به تمرکز در آن ساعت و زمان باشید کار را برای بسیاری از زبان آموزان سخت خواهد کرد اما چنین دغدغه ها و مشکلاتی با آغاز کلاس ها و آموزش آنلاین زبان انگلیسی به حداقل و یا صفر رسیده است. به عبارتی در داخل منزل می توانید به آموزش و یادگیری مشغول باشید و بعد از مدتی مدرک زبان انگلیسی را در اختیار داشته باشید.

مزیت‌ های آموزش آنلاین زبان انگلیسی چیست؟

 • یکی از مهم‌ ترین مزیت‌ های آموزش آنلاین تولید محتوا بدون محدودیت است؛ به عبارتی به محتوای محدود، محدود نیستیم. به گونه‌ ای که ما در کمترین زمان ممکن می‌ توانیم به محتواها دسترسی داشته باشیم و محتوای آنلاین در کم ترین زمان ممکن در اختیار ما قرار می‌ گیرد.
 • امکان انتخاب دوره ها و اساتید متنوع، متناسب با نیاز و شرایط زبانی خودمان.
 • آموزش آنلاین به ما امکان انتخاب‌ های نامحدود را می‌ دهد و ما می‌ توانیم از میان محتواهای متعدد دست به انتخاب زنیم.
 • عدم محدودیت‌ های زمانی، مکانی و در دسترس بودن اساتید به صورت تمام وقت در آموزش آنلاین باعث شده است که فراگیران بتوانند اصل آموزش را دریافت کنند. بدون نگرانی و استرس زمانی به راحتی می توانید در کلاس های آنلاین حتی در سخت ترین شرایط، شرکت نمایید.
 • در بیشتر اوقات آموزش آنلاین انگلیسی متناسب با برنامه شخصی شما هماهنگ و تنظیم می شود. به همین علت افرادی که شاغل، محصل و… هستند به راحتی می توانند در کلاس ها و دوره های آنلاین سایت احمدرضا ابراهیمی شرکت نمایند.
 • سال هاست آموزش زبان انگلیسی به گونه‌ ای پیش رفته است که به دنبال ارائه اطلاعات درباره زبان انگلیسی به زبان آموزان بوده است اما در حال حاضر انسان‌ ها توانایی دیدن نیتیوهای بسیار زیادی را دارند به همین علت آموزش آنلاین قابلیت تولید محتوای ویدئویی و سریالی را دارد و آرزوی دیرینه نیتیو لایک شدن زبان آموزان را به واقعیت تبدیل کرده است.
 • آموزش آنلاین زبان انگلیسی بسیاری از هزینه‌ ها، از جمله هزینه رفت و آمد، مکان موسسات، کلاس ها و… را به صفر رسانده است.
 • یکی دیگر از خاصیت ها و مزایای کلاس های آنلاین انگلیسی، راحتی و خیال آسوده زبان آموزان می باشد؛ چراکه فراگیران بدون خستگی ذهنی، جسمی و با آرامش کامل و کافی در داخل خانه به آموزش و یادگیری می پردازند.
 • هزینه‌ ها و برنامه ریزی زبانی برای زبان آموزان به صورت فردی صورت می گیرد به همین علت فراگیران با کمترین هزینه بیشترین امکانات را در اختیار دارند.

با وجود ویژگی های گفته شده تمرکز و بازدهی شما فراگیران نیز بیشتر می شود. آن چیزی که مشکل ساز است این است که ما باید بتوانیم از میان بسیاری از اطلاعات موجود تنها در حوزه مورد نیازمان اطلاعات مفید و مقرون به صرفه ای را جمع آوری کرده و استفاده کنیم تا وقت و زمانمان بیهوده هدر نرفته و به نتایج دلخواه نیز برسیم اما اصلا جای نگرانی نیست چراکه احمدرضا ابراهیمی در کنار اساتید حرفه ای و چند زبانه با برنامه ریزی و استانداردهای روز دنیا همه مزایا و ویژگی های گفته شده را برای فراگیران خود به صورت یکجا تهیه و تولید کرده است. اگر فقط در این مقاله به داشتن شیوه‌ ای نوین و مزایای آموزش آنلاین بپردازیم از موضوع اصلی دور خواهیم شد، پس تا دیر نشده است بهتر است که به موضوع اصلی مقاله، یعنی آموزش آنلاین زبان انگلیسی در وبسایت احمدرضا ابراهیمی بازگردیم.

معایب آموزش آنلاین زبان انگلیسی چیست؟

 • یکی از مشکلات اساسی که مربوط به زیر ساخت‌ های اینترنتی است مشکل در سرعت، فیلتر شکن‌ ها و قطع شدن ارتباط با زبان آموزان می‌ باشد که برطرف شدن این مشکل نیاز به اینترنت پر سرعت و رفع فیلترینگ می باشد.
 • بسیاری از متخصصان به دنبال شبیه سازی کردن آموزش آنلاین بر روی کلاس‌ های حضوری هستند که این روش نتایج خوبی را به دنبال نخواهد داشت و عملا بی فایده است.
 • از گذشته تا به الان آموزش را به صورت یک عمل اجباری و تحمیلی طی کرده‌ ایم. تا زمانی که برای انجام کاری تحت فشار نباشیم، به انجام آن کار نخواهیم پرداخت اما با کمک مدرسین و اساتید حرفه‌ ای، فراگیران بهتر می‌ توانند به کنترل چنین موردی بپردازند.
 • در آموزش آنلاین به دلیل اینکه محیط فیزیکی و چهره به چهره‌ ای وجود ندارد باعث می‌ شود زبان آموزان به راحتی راهی برای فرار کردن پیدا کنند اما این خود تلاشی است برای ایجاد فرهنگ سازی نوین که آموزش از اجباری بودن به حالت طبیعی و صحیح خود بازگردد.
 • متاسفانه هنوز دید و نگرش بسیاری از مردم این است که شرکت در کلاس های حضوری موثرتر و بهتر از کلاس های آنلاین می باشد؛ چراکه تعاملات در کلاس های حضوری بیشتر از کلاس های آنلاین است اما اگر مطالبی که قبل تر اشاره کردیم را با دقت بیشتری بخوانید بهتر می توانید به اشتباه بودن چنین دید و نگرشی پی ببرید.

مشکلات فارسی زبانان برای یادگیری زبان انگلیسی

معمولا مشکلاتی که در میان فراگیران زبان انگلیسی وجود دارد یکسان می باشد. آگاهی از چنین مشکلاتی باعث می شود که با دید و درک عمیق تری به ادامه مسیر بپردازید. این مشکلات شامل:

 • سیستم آموزشی

اول از همه باید به سراغ سیستم آموزشی موجود در مدارس ایران رفت؛ چراکه سیستم آموزشی موجود به گونه ای طراحی شده است که فراگیران زبان انگلیسی حتی اگر علاقه به یادگیری زبان انگلیسی داشته باشند نیز دچار دلزدگی می شوند. در داخل مدارس و کلاس های آموزش و پرورش معلمان بیشتر بر روی ساختار گرامری و حفظ کردن لغات توجه دارند. در صورتی که مهارت شنیداری و اسپیکینگ از مهم ترین بخش های زبان انگلیسی می باشد. این روند باعث شده است که دانش آموزان بعد از اتمام کلاس های مدرسه فقط با تعدادی از ساختارهای گرامری آشنایی پیدا کرده اند و بعد از مدتی نیز به فراموشی می سپارند. سیستم آموزشی باعث شده است که دانش آموزان در مدارس فقط به دنبال گرفتن نمره بالا در درس زبان انگلیسی باشند و بعد از کسب نمره ادامه یادگیری را رها می کنند و عملا در کلاس های درس هیچ پویایی وجود ندارد. چنین مشکلی از سیستم آموزشی نشات گرفته است و با برنامه ریزی جدی و مستمر می توان به رفع این مشکلات پرداخت.

 • عدم هدفمندی

برای شروع یادگیری زبان انگلیسی داشتن هدف از جمله ملزومات برای ادامه دادن مسیر می باشد. بسیاری از فراگیران از آغاز یادگیری هدفمند نبوده اند اما با کمک اساتید و مدرسین خود توانسته اند اهداف نتیجه بخشی را تعیین کنند. با این وجود هنوز بعد از چندین سال افراد هدف مشخصی برای یادگیری زبان انگلیسی ندارند و معمولا از روی اجبار به یادگیری رو می آورند. این اجبار زبان آموزان را از ادامه دادن مسیر منصرف می کند و جزء آن دسته از افرادی می شوند که چندین بار یادگیری زبان انگلیسی ا آغاز می کنند اما بعد از مدتی آن را رها می کنند.

 • موسسات و آموزشگاه های مختلف

والدین اولین مکانی که برای آموزش کودکانشان به ذهنشان می رسد، آموزشگاه ها و موسسات آموزش زبان انگلیسی می باشد. البته این تصمیم درست است اما در حال حاضر بسیاری از موسسات و آموزشگاه ها نیز همچون مدارس دچار بحران هستند و از آگاهی کاملی برخوردار نیستند. آموزش زبان انگلیسی به کودکان و حتی بزرگسالان باید همراه با رعایت اصول و نکاتی باشد تا فراگیران علاوه بر یادگیری بهترین و لذت بخش ترین لحظات را سپری کنند. اینکه زبان آموزان توانایی رفع نیازهای زبانی خود را در موقعیت های مختلف داشته باشند کار آسانی نیست و نیاز به آموزش های مختلف و مستمر دارد. بسیاری از فراگیران هستند که با وجود داشتن مدرک های مختلف با نمرات بالا، هنوز توانایی صحبت و مکالمه همچون نیتیو لایک ها را ندارند به همین علت است که سایت احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن همه نکات به برگزاری دوره های مختلف آموزشی پرداخته است.

 • عدم وجود برنامه و نظم

داشتن برنامه در هر کاری حتی یادگیری زبان انگلیسی موجب می شود تا با نظم و اشتیاق بیشتری این مسیر را ادامه دهیم. یادگیری زبان انگلیسی باید تدریجی و به مرور زمان صورت گیرد. یادگیری زبان مادری ما به صورت آرام و آرام در طول زمان و به صورت تدریجی صورت گرفته است. یادگیری زبان دوم نیز باید به همین شکل ادامه پیدا کند. با داشتن برنامه ای بلند مدت در کنار استید حرفه ای می توان بهترین نتایج را گرفت.

 • شرایط و محیط زندگی

همیشه این را شنیده ایم که زمانی که در محیط و شرایطی که انگلیسی زبان ها قرار دارند زندگی کنیم باعث می شود که زبان انگلیسی را سریع تر و بهتر فرا گیریم اما برای افرادی که در داخل ایران زندگی می کنند باید چه برنامه و تصمیمی گرفت؟ سبک و روش آموزشی احمدرضا ابراهیمی موجب شده است که این مشکل برای فراگیران سایت برطرف شود و خود را در میان فرهنگ و مردم کشور هدف قرار دهند.

 • واژگان و لغات زبان انگلیسی

همیشه این سوال را شنیده ایم که یادگیری لغات تا چه حد اهمیت دارد؟ آیا باید همه کلمات زبان انگلیسی را به صورت کامل فرا گیریم؟ یادگیری لغات زبان انگلیسی باعث می شود دایره واژگان شما گسترش پیدا کند و در هنگام مکالمه و صحبت دچار مشکل نشوید اما نیازی به حفظ کردن تمام لغات زبان انگلیسی نیست و فقط باید مهم ترین و کاربردی ترین آن ها را فرا گیرید. برای یادگیری بهتر این دست از کلمات سعی کنید آن ها را در درون متن به کار ببرید و آن ها را در داخل متون و کتاب ها فرا بگیرید تا در حافظه بلند مدت شما ثبت شود.

 • زمان بندی نامناسب

معمولا زبان آموزان در ابتدا آموزش و یادگیری از شوق و اشتیاق بالایی برخوردار هستند به همین علت روز یچندین ساعت به مطالعه و یادگیری می پردازند اما بعد از مدتی با فروکش کردن شوق و اشتیاق، زبان آموزان مطالعه مداوم و مستمر خود را رها می کنند و میان مهارت های مختلف وقفه می اندازند. تجربه ثابت کرده است که زمانی که شما به صورت آرام و آرام به مطالعه و یادگیری بپردازید بازدهی و توان بیشتری برای ادامه دادن مسیر خواهید داشت.

 • جزئیات مسیر یادگیری

اگر دقت کرده باشید بسیاری از زبان آموزان و فراگیران درگیر جزئیات و حاشیه های مختلف آموزشی می شوند. مثلا 20 نکته درباره a bout، 10 نکته درباره زمان حال و… همه این موارد باعث می شوند که از موضوع اصلی یعنی یادگیری و تسلط بر زبان انگلیسی دور شویم. انقدر که ما ایرانی ها درگیر جزئیات زبان انگلیسی هستیم، انگلیسی زبان ها خودشان را درگیر چنین حواشی نمی کنند. اینکه در مسیر یادگیری به مرور همه نکات زبان انگلیسی را فراگیرید هیچ عیب و ایرادی ندارد.

 • وارد زمین بازی شوید

شاید اوایل سخت باشد که زبان انگلیسی را به کار گیرید اما تا مدت زمان کمی حق این رفتار را دارید؛ چراکه برای یادگیری زبان انگلیسی باید وارد زمین بازی شوید تا با اشتباهات و سختی های مسیر آشنایی پیدا کنید. باید به آزمون و خطا بپردازید تا بتوانید با جزئیات مسیر آشنایی پیدا کنید. خارج از زمین ایستادن و فقط صرفا یک سری اطلاعات درباره زبان انگلیسی فرا گرفتن فایده ای ندارد.

 • سطوح زبان انگلیسی

زبان انگلیسی سطوح مختلفی دارد این سطوح تعیین می کند که زبان آموزان از چه میزان دانش زبانی برخوردار هستند. وجود چنین سطوحی علاوه بر اینکه زبان آموزان را دچار عدم اعتماد به نفس می کند باعث می شود که با یک تعیین سطح اشتباه زبان آموزان در سطح زبانی اشتباهی قرار گیرند. این روش در نهایت باعث می شود که کتاب ها و منابع نادرستی را در انتخاب کنید.

 • منابع آموزشی متعدد

برخی از اساتید و مدرسین زبان انگلیسی به زبان آموزان خود منابع و کتاب های آموزشی متفاوت و متنوعی را معرفی می کنند به گونه ای که فراگیران زیر بار کتاب های بسیار قرار می گیرند و زمان را از دست می دهند. حتی اگر بنا بر معرفی و استفاده از کتاب های کمک آموزشی باشد باید یک کتاب برای هر مهارت معرفی شود. منابع و اطلاعات آموزشی بسیار باعث گیج تر شدن زبان آموزان می شود.

 • محدود به کلاس درس

تصور اشتباهی که از کلاس های آموزشی داریم منجر به این شده است که با وجود گذشت چندین سال هنوز پیشرفت زیادی نکرده باشیم . باید گفت که زبان آموزان و فراگیران نیز باید بعد از کلاس ها و دوره های آموزشی به مطالعه و یادگیری به صورت خودآموز بپردازند. یادگیری و آموزش را محدود به کلاس درس نکنید و خارج از کلاس های آموزشی به مطالعه و یادگیری بپردازید. بخشی از یادگیری شما در کلاس های آموزشی و بخشی دیگر توسط خوده شما در منزل صورت می گیرد.

 • حفظ کردن زبان

اینکه در کلاس های آموزش زبان انگلیسی حضور پیدا کنیم و به حفظ کردن زبان انگلیسی بپردازیم کار بیهوده ای می باشد. زبان انگلیسی حفظ کردنی نیست. هنگام یادگیری زبان مادری ما به حفظ کردن جملات و لغات مختلف نپرداخته ایم بلکه همه موارد را به صورت ناخودآگاه و به مرور زمان فرا گرفته ایم. امروزه بسیاری از زبان آموزان را مشاهده می کنیم که بعد از اتمام کلاس های زبان انگلیسی با مقدار بسیار زیادی از اطلاعات زبان انگلیسی مواجه هستند اما توان به کارگیری آن ها را ندارند.

 • مشارکت

در کلاس های آموزش زبان انگلیسی سعی کنید در هر بحثی شرکت داشته باشید و به مکالمه بپردازید حتی اگر دانش زبانی اندکی داشته باشید. خجالتی بودن را کنار بگذارید و با اعتماد به نفس بالا به مکالمه بپردازید.

 • استفاده از زبان انگلیسی

در داخل خانه و یا حتی خیابان سعی کنید از زبان انگلیسی استفاده نمایید. این کار باعث می شود که ذهن شما به زبان انگلیسی فکر کند. زبان گوشی و برنامه های خود را به انگلیسی برگردانید. حتی زمانی که قصد سرچ ساده در گوگل را دارید سعی کنید به زبان انگلیسی این کار را انجام دهید.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی به سبک احمدرضا ابراهیمی

از قدیم تا به الان، درک همه ما از آموزش و یادگیری زبان انگلیسی به این صورت بوده است که در راس آموزش، معلمی با اختیار تام وجود دارد و در اینکه چه مطالبی، در چه زمانی، با چه روشی و از چه طریقی به زبان آموزان آموزش داده شود، نقش تعیین کننده‌ ای داشته و دارد و در واقع زبان آموز در مسیر یادگیری هیچ عمل و اختیاری از خود ندارد اما در کلاس‌ های آنلاین زبان انگلیسی به سبک احمدرضا ابراهیمی زبان آموز در مسیر یادگیری غرق خواهد شد به همین علت زبان آموزان مسیر یادگیری را سریع‌ تر و با لذت طی خواهند کرد.
من از سال 1388 تا به الان تلاش کرده‌ ام تصویر روشنی از آموزش، یادگیری و زبان انگلیسی در بستر آنلاین برای زبان آموزان و کاربران ایجاد نمایم و با توجه به دیگر منابع بزرگ مثل You Tube و…
در حال حاضر یکی از روش های یادگیری زبان انگلیسی با سریال است که توانسته است جایگاه بسیار بالایی را در میان زبان آموزان دنیا کسب نماید. علاوه بر مطالب گفته شده در مقاله آموزش زبان انگلیسی با سریال باید گفت که این سبک از آموزش سریال‌ هایی را به زبان آموزان تدریس می‌ کند که نه تنها در چند سال اخیر بلکه در حال حاضر هم در دست تولید و پخش می باشند. این روش به دلیل اینکه یکی از نزدیک‌ ترین روش‌ ها به یادگیری زبان در حال تکامل است قطعا می‌ تواند یکی از بهترین و کامل‌ ترین روش‌ ها باشد و از این طریق توانایی یادگیری زبان را به شکل زنده و واقعی خواهید داشت.
با وجود تعداد زیاد سریال‌ های انگلیسی زبان، شما با آموزشی نامحدود روبه رو هستید و از همه مهم‌ تر آموزش با سریال با ایجاد بستری مناسب باعث درک بهتر موقعیت برای شما می‌ شود و شما می‌ توانید از بین گفته‌ های زبانی انتخاب صحیح داشته باشید.
اساتید سایت احمدرضا ابراهیمی راهبرانی هستند که سعی می‌ کنند کم‌ ترین دخالت را در محتوای ارائه شده و بیشترین تاثیر را در شکل گیری عادات صحیح برای زبان آموزان داشته باشند.
در صورتی که علاقه به یادگیری زبان در مدت زمان کوتاه دارید و یا فرصت و زمان کافی ندارید می‌توانید مدت زمان دو ماهه را برای دست یابی به آرزوی دیرینه خود در نظر بگیرید و در کلاس‌ های آموزش آنلاین انگلیسی در 50 روز که به صورت فوق فشرده برگزار می‌ شوند شرکت کنید. برای آشنایی با جزئیات بیشتر این دوره و دوره های دیگر سایت بهتر است که به خواندن مطالب ادامه دهید.

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی

آموزش آنلاین مکالمه انگلیسی با بهترین روش قطعا آموزش مکالمه انگلیسی به روش زبان مادری و با دوره جامع مکالمه  انگلیسی با استفاده از بهترین پکیج آموزش مکالمه انگلیسی مورد استفاده برای این دوره است.

 صفحه معرفی دوره جامع مکالمه انگلیسی

 • راکت

روش های یادگیری زبان انگلیسی از تنوع و تفاوت بسیاری برخوردار هستند اما چیزی که برخی از دوره ها را از دیگر دوره ها متمایز می کند این است که؛ برخی از سبک ها، دوره ها و روش های تدریس مانند دوره راکت بر اساس اصول روانشناسی و مدیریت فردی طراحی شده اند. دوره راکت بر حسب نیازهای زبانی زبان آموزان طراحی و اجرا می شود. احمدرضا ابراهیمی به همراه تیم حرفه ای و اساتید چند زبانه خود بهترین لحظات را همراه با سرگرمی برای زبان آموزان فراهم کرده است. راکت به دلیل سبک آموزشی متفاوت توانسته است برای همه افراد در هر سن و سطح زبانی مناسب باشد. دوره های موجود در سایت به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می شوند به همین علت به راحتی می توانید در هر کجای دنیا به هر یک از دوره های ما دسترسی داشته باشید.
راکت با توجه به تغییرات نیازهای بشر به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه) برگزار می شود. زبان آموزان می توانند با توجه به شرایط و نیازهای زبانی خودشان به انتخاب هر یک از این دوره ها بپردازند. اساتید چند زبانه دوره راکت بعد از گذر از آموزش های لازم آماده تدریس به زبان آموزان شده اند و با آگاهی و درک بالا به تدریس می پردازند. اساتید زیر نظر احمدرضا ابراهیمی از آغاز تا پایان دوره از شما حمایت و پشتیبانی کاملی خواهند داشت.

 • راکت جریان

در حال حاضر سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با طراحی دوره راکت جریان توانسته است بهترین لحظات آموزشی و یادگیری را برای کودکان فراهم نماید و کودکان متفاوت و چند زبانه ای را تربیت کند. اهمیت آموزش زبان انگلیسی به کودکان برای هیچ فردی قابل انکار نیست و از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. به همین علت والدین برای انتخاب سبک و روش آموزش زبان انکلیسی باید دقت بسیار بالایی داشته باشند. با وجود چنین حساست هایی، تیم حرفه ای احمدرضا ابراهیمی دوره ای را متناسب با سن، نیاز و دغدغه زبانی کودکان طراحی کرده است تا والدین با خیالی آسوده فرزندان خود را به مسیر آموزش و یادگیری بسپارند.
دوره راکت جریان یکی از دوره های در حال تدریس می باشد. راکت جریان با در نظر گرفتن شرایط کودکان در موقعیت های مختلف به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می شود. اساتید چند زبانه این دوره بعد از گذر از آموزش لازم و کافی آماده تدریس زبان انگلیسی شده اند.
همه دوره های موجود در سایت احمدرضا ابراهیمی از متد و روش متفاوت و مشخصی برای آموزش استفاده می کنند. متد آموزشی راکت جریان از طریق سریال های انگلیسی مختص به کودکان صورت می گیرد به همین علت کودکان در کنار سرگرمی به آموزش و یادگیری نیز مشغول هستند و لحظات سرشار از سرگرمی و لذت را سپری می کنند. باید بدانید که آموزش هایی که به کودکان شما داده می شود متناسب با نیازهای زبانی زبان آموزان در سراسر دنیا می باشد.

بهترین راه تقویت مکالمه زبان انگلیسی چیست؟

احمدرضا ابراهیمی با بیش از دو دهه تجربه به طراحی دوره ای اقدام کرده است که به صورت مادام العمر از شما حمایت و پشتیبانی خواهد کرد. دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی یکی دیگر از دوره های تقویت مکالمه زبان انگلیسی می باشد. این دوره با توجه به ویژگی های منحصر به فردخود توانسته است علاقه مندان بسیاری را به خود جذب کند. این ویژگی های شامل:

 1. بیش از 120 جلسه آموزش کاربردی مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک های متفاوت.
 2. با خرید این دوره تمام آپدیت ها را بدون پرداخت هزینه دریافت خواهید کرد.
 3. بعد از ثبت نام و آغاز دوره به مدت 1 سال می توانید از سیستم پشتیبانی اختصاصی دوره استفاده نمایید.

و اما مهارت هایی که در این دوره فرا خواهید گرفت شامل:

 1. نیتیو لایک شدن و لهجه جذاب آمریکایی.
 2. اسپیکینگ روان.
 3. لیسنینگ قوی.
 4. تلفظ صحیح کلمات و ادای صحیح آن ها همچون زبان مادری.
 5. آشنایی کامل با عبارات و اصطلاحات محاوره ای زبان انگلیسی.
 6. گرامرهای پیچیده زبان انگلیسی را به راحتی فرا خواهید گرفت.
 7. عادات و مهارت های صحیح زبانی.
 8. آشنایی با فرهنگ زبانی مردم کشور.
 9. یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه.
 10. کسب نمره 7 به بالا در آزمون آیلتس زبان انگلیسی.

و اما سبک آموزشی هر کدام از این دوره ها به گونه ای است که همه موارد و ویژگی های گفته شده در بالا را برای زبان آموزان فراهم می کند. در ادامه بیشتر درباره سبک آموزشی این سه دوره صحبت خواهیم کرد.

سبک و متد دوره آموزشی سایت احمدرضا ابراهیمی

همه دوره ها و سبک های آموزشی سایت زبان احمدرضا ابراهیمی از سبک و روش متفاوتی نیز استفاده می نمایند. این سبک آموزشی استفاده از سریال های انگلیسی برای آموزش می باشد. آموزش زبان انگلیسی با سریال دارای مزایای بسیاری می باشد از جمله این مزایا می توان نیتیو لایک شدن فراگیران را نام برد. افراد برای تسلط بر مکالمه و نیتیو لایک شدن نیاز است که با مردم کشور هدف به مکالمه بپردازند اما زمانی که چنین شرایطی برای افراد مهیا نیست باید از چه روش آموزشی استفاده نمایند؟ آموزش زبان انگلیسی از طریق سریال بهترین، نزدیک ترین و حقیقی ترین جایگزین محسوب می شود. دوره های موجود در سایت به آموزش هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی (Speaking, Listening, Writing, Reading) می پردازد و فراگیران می توانند بعد از اتمام دوره همچون نیتیو لایک ها به مکالمه و صحبت بپردازند و از دانش زبانی خود درموقعیت های مختلف حداکثر لذت را ببرند.
اساتید سایت احمدرضا ابراهیمی با سریال های مناسب و مختص به زبان انگلیسی به آموزش زبان آموزان می پردازند و لحظات بی نظیری را برای زبان آموزان فراهم می نمایند. از جمله ویژگی های چنین سبک آموزشی شامل:

 1. نیتیو لایک شدن
 2. کارآمدترین روش
 3. به روزترین روش
 4. یادگیری زبان انگلیسی بدون دخالت گرامر زبان انگلیسی
 5. جذاب ترین روش
 6. بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
 7. کامل ترین روش
 8. آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی نیتیوها
 9. محتوای نامحدود
 10. آموزش همراه با یادگیری نامحدود
 11. ارزان ترین روش
 12. و…

اهداف اصلی دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی

هدف از آموزش آنلاین زبان انگلیسی در سایت احمدرضا ابراهیمی با دیگر دوره های آنلاین متفاوت می باشد. با توجه به گسترش ارتباطات انتخاب دیگری به جز آموزش آنلاین اشتباه می باشد. افرادی که تجربه آموزش آنلاین را دارند چنین نکاتی را بهتر درک می کنند. این اهداف شامل:

 1. قابل دسترس بودن آموزش زبان انگلیسی برای همه افراد
 2. دریافت اصل آموزش
 3. ارتباط مستمر و مداوم میان اساتید و زبان آموزان
 4. تربیت زبان آموزان با مهارت های زبانی
 5. تولید محتوای نامحدود
 6. کاهش هزینه های موجود
 7. افزایش تمرکز فراگیران
 8. رفع نیازهای زبانی زبان آموزان
 9. همیشگی بودن آموزش
 10. امکان انتخاب از میان تعداد بسیاری از انتخاب ها
 11. آمادگی برای شرکت در آزمون های آیلتس و تافل
 12. تسلط بر مکالمه و رفع نیازهای زبانی
 13. برگزاری کلاس ها به صورت خصوصی
 14. انتخاب اساتید، روز، ساعت و تعداد برگزاری کلاس ها در طول هفته به انتخاب زبان آموزان می باشد.
 15. امکان شرکت در کلاس های آنلاین بر روی تلفن همراه، کامپیوتر، لپ تاپ و تبلت
 16. مشاوره و پشتیبانی رایگان از آغاز ثبت نام تا پایان دوره
 17. استفاده از اساتید آموزش دیده و چند زبانه

انگلیسی زبانی فرار نیست!

همانطور که پیش تر اشاره کردیم یادگیری زبان جدید باعث افزایش و تغییر نگرش و دید شما نسبت به زندگی و تصمیماتی که می گیرید می شود. من این سوال را با یک مثال به شما پاسخ خواهم داد. کسانی که به مهارت رانندگی مسلط هستند معمولا از این مهارت خود استفاده می‌ کنند و زندگی را برای خود لذت بخش‌ تر می‌ کنند. زمانی که شما گواهی نامه گرفته‌ اید نیاز است شما به صورت مداوم به تمرین و تکرار بپردازید و از مهارت رانندگی خود حداکثر استفاده را ببرید ولی زمانی که از این مهارت استفاده نکنید برای شما سودی ندارد حتی بعد از مدتی ممکن است به سختی رانندگی کنید. زبان انگلیسی هم به همین صورت است زمانی که شما به استفاده مداوم از زبان بپردازید به هیچ وجه به فراموشی منجر نمی‌ شود.

مزایای کلاس خصوصی زبان انگلیسی

تا به اینجای مقاله با مزایای کلاس های آنلاین زبان انگلیسی آشنایی کسب کرده اید. لازم دانسته ایم که با مزایای کلاس های خصوصی زبان انگلیسی نیز آشنایی پیدا کنید؛ چراکه زمانی که ملاس ها هم به صورت آنلاین و هم به صورت خصوصی برگزار شوند مزایا برای زبان آموزان چندین برابر می شوند. این مزایا شامل:

 1. در کلاس های خصوصی شما تنها زبان آموز کلاس هستسد و مدرس همه حواس و تمرکز خود را در اختیار شما قرار می دهد. زمانی که مطلبی را متوجه نشدید به راحتی و بدون هیچ خجالتی می توانید از مدرس خود بپرسید.
 2. در کلاس های خصوصی شما هستید که هدف کلاس را تعیین می کنید و استاد باید طبق خواسته و هدف شما برنامه کلاسی را به پیش برد.
 3. تعیین ساعت و زمان کلاس های خصوصی به عهده زبان آموزان می باشد. به راحتی می توانید زمانی که دلخواه شما هست را انتخاب نمایید.
 4.  می توانید مناسب ترین مربی برای آموزش انتخاب نمایید.
 5. کمک به افزایش اعتماد به نفس و اعتماد به نفس فراگیران.
 6. افزایش انعطاف پذیری در کلاس های خصوصی.
 7. افزایش تمرکز و آسودگی در کلاس های خصوصی.
 8. در صورتی که توان شرکت در کلاس خصوصی را نداشته باشید، کلاس به روز دیگر منتقل می شود و اصلا جای نگرانی برای برگزاری کلاس ها نخواهید داشت.
 9. کلاس های خصوصی می تواند به انتخاب زبان آموزان به صورت حضوی و یا آنلاین برگزار شود. پیشنهاد ما به شما برگزاری کلاس های خصوصی به صورت آنلاین می باشد.
 10. برای شرکت در کلاس های آنلاین و خصوصی نیاز به نصب هیچ برنامه ای نیست و به راحتی می توانید به آموزش و یادگیری مشغول شوید.
 11. در کلاس های خصوصی با استفاده از پلتفرم های مختلف آموزشی به اموزش فراگیران پرداخته می شود. آنلاین برگزار شدن کلاس ها باعث در اختیار داشتن پلتفرم هایی می شود که در کلاس های حضوری وجود ندارند.
 12. کلاس های خصوصی سایت احمدرضا ابراهیمی به هر چهارت مهارت اصلی زبان پرداخته می شود به گونه ای که در پایان هر کدام از این دوره ها می توانید همچون نیتیو لایک ها به مکالمه و صحبت بپردازید.

با وجود توانایی شرکت در کلاس های خصوصی، شرکت در کلاس های حضوری و عمومی کار چندان عقلانی و درستی نیست؛ چراکه مزایایی که در کلاس های خصوصی وجود دارد در کلاس های عمومی موجود نیست. کلاس ها و دوره های موجود در سایت احمدرضا ابراهیمی به دلیل اینکه زبان آموزان بتوانند بیشترین مزایا را در اختیار داشته باشند به صورت خصوصی و آنلاین برگزار می شوند.

اساتید و مدرسین سایت احمدرضا ابراهیمی

اساتید و مدرسین آموزش زبان انگلیسی و یا دیگر زبان ها باید دارای ویژگی ها و توانایی هایی بالایی باشند تا امکان تدریس زبان را به دیگران پیدا کنند. مدرسین سایت احمدرضا ابراهیمی بعد از گذر از آموزش های لازم و کافی آماده تدریس به زبان آموزان شده اند و زیر نظر احمدرضا ابراهیمی مشغول به کار شده اند. مدرسین سایت همگی بر چند زبان زنده دنیا تسلط دارند و با دغدغه و نیازهای زبانی زبان آموزان به خوبی آشنا هستند به همین علت همه تلاش خود را به کار گرفته اند تا بهترین لحظات را برای زبان آموزان فراهم نمایند. اساتیدی که به کودکان تدریس می کنند متفاوت با اساتید بزرگسالان هستند و والدین می توانند با خیالی آسوده کودکان خود را برای آموزش به ما بسپارند. مدرسین سایت احمدرضا ابراهیمی تنها به تدریس مشغول نیستند بلکه بر روی هدفمند شدن زبان آموزان، برنامه ریزی، افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس فراگیران کار می کنند. اساتید سایت احمدرضا ابراهیمی بر اساس نیازهای زبانی زبان آموزان به برنامه ریزی شخصی می پردازند. راهبران سایت از آغاز تا پایان دوره های آموزشی از زبان آموزان خود حمایت و پشتیبانی کاملی خواهند داشت.

مدرک پایان دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی

در این مدرک گواهی می‌گردد که زبان آموزان زیر نظر یک مربی حرفه‌ ای و با محتوای حرفه‌ ای به سطح یک نیتیو لایک رسیده‌ اند و می توانند از مهارت زبانی خود در موقعیت‌ های مختلفی استفاده کنند. این مدرک فقط به کسانی ارائه می‌ شود که دوره های آموزش زبان انگلیسی سایت احمدرضا ابراهیمی را با موفقیت گذرانده باشند. بدیهی است که مهارت‌ ها و توانایی این افراد به خودی خود گویای سطح زبانی آن‌ ها می‌باشد و توانایی زبانی این زبان آموزان در هر موقعیتی قابل اسباط است. فراگیران بعد از گذراندن هر یک از این دوره ها به راحتی می توانند به رفع نیازهای زبانی خود در موقعیت های مختلف و متفاوتی بپردازند و از توانایی های زبانی خود حداکثر لذت را ببرند.

تا به اینجای مقاله با آموزش آنلاین زبان انگلیسی آشنایی کاملی پیدا کرده اید اما چیزی که شما را در این مسیر به موفقیت می رساند، برنامه ریزی و استمرار در رسیدن به نتیجه دلخواه تان می باشد. ما این اطمینان را به شما می دهیم که بعد از گذراندن هر کدام از این دوره ها به راحتی می توانید از توانایی زبانی خود استفاده نمایید. در صورتی که نیاز به مشاوره و تصمیم گیری دقیق تری دارید بهتر است که با مشاوران و کارشناسان ما از طریق راه های ارتباطی که در ادامه معرفی خواهیم کرد در ارتباط باشد.
فرقی نمی کند کجای این کره خاکی در حال زندگی کردن هستید به راحتی از طریق راه های ارتباطی زیر می توانید با ما در ارتباط باشید:

_تماس با شماره تلفن 09333558002

مشاوران و کارشناسان ما با شما تماس گرفته و آماده پاسخگویی به سوالات شما زبان آموزان و علاقه مندان به زبان انگلیسی نیز هستند.
با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان…