آموزش آنلاین زبان انگلیسی، این روزها از اولویت های آموزشگاه های زبان انگلیسی است. این آموزش شکلی نوین از آموزش زبان انگلیسی است و بسیاری معتقد هستند که با توجه به رشد سریع جهان در زمینه های علمی و همگانی شدن اینترنت، این مهم، از اولویت های آموزش زبان های خارجه است.
آموزش آنلاین زبان انگلیسی
 تنها به دوره های ترمیک آموزش زبان انگلیسی ختم نمی شود. در واقع این روش آموزش زبان انگلیسی دوره های زیر را نیز شامل می شود:

– آموزش آنلاین آیلتس زبان انگلیسی
– آموزش آنلاین تافل زبان انگلیسی
– آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان
– آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای افراد مبتدی
– آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی
– آموزش آنلاین زبان انگلیسی با مدرک
– و…

این دوره ها هر کدام خود گویای وسعت دایره آموزش در زبان انگلیسی هستند و می توان آموزش زبان انگلیسی را به دوره های جزء به جزء تبدیل نمود و بنا به نیاز زبان آموزان، مهارت لازمه را به آنها آموخت. چیزی که در این دوره ها برای افراد مختلف، مهم می باشد، این است که آیا با پایان هر دوره مدرک لازم مبنی بر گذراندن دوره ها به آنها داده می شود یا نه؟ این مدرک با سایر مدارک دوره های حضوری یکسان است؟ آیا دوره های غیرحضوری آموزش زبان انگلیسی کارایی دوره های حضوری آموزش زبان انگلیسی را دارند یا نه؟
برای پاسخ به این سوال نیاز به یک توضیح جامع است. در واقع با مدرنیته شدن دنیای کنونی و اتفاقات مثبتی که در این زمینه، روز به روز شاهد آن هستیم، آموزش آنلاین زبان های خارجه، یک اتفاق مثبت و یک باید در این زمان محسوب می شود. دنیا روز به روز از حالت سنتی تغییر مسیر می دهد و امروزه شاهد این موضوع هستیم که انجام بسیاری از کارها با اینترنت نه تنها شدنی است بلکه در بسیاری از موارد اثراث مثبتی را بر تمامی بخش ها خواهد نهاد.
یادگیری غیرحضوری زبان انگلیسی
 نیز، یکی از این باید هاست که مدتهاست با برنامه ریزی های کارشناسی شده و آزمون و خطاهایی که گرفته شده است، امروزه به بخش مهمی در آموزش زبان های خارجه تبدیل شده است. در این دوره، تمامی مهارت های اصلی از جمله مهارت ریدینگ در زبان انگلیسی، مهارت لیسنینگ در زبان انگلیسی، مهارت اسپیکینگ در زبان انگلیسی و همچنین مهارت رایتینگ در زبان انگلیسی به صورت کامل و جامع به زبان آموزان آموزش داده می شود. همچنین در دوره آنلاین زبان انگلیسی شما، مهارت های مهمی از جمله گرامر زبان انگلیسی را به خوبی فرا خواهید گرفت و تنها تفاوت این دوره با سایر دوره های آموزش زبان انگلیسی، در غیرحضوری بودن این دوره است.
اساتید مربوط به این دوره، در واقع برای این شیوه تدریس زبان انگلیسی، دوره های ویژه ای را گذرانده اند، تا بتوانند با توجه به آموخته های خود و علم زبان، به بهترین نحو، آموزش های لازم را به زبان آموزان خود بدهند. شرکت در دوره های تربیت مدرس ویژه آموزش آنلاین نیز، یکی از مشخصه هایی است که هر استاد زبان انگلیسی باید آن را طی نماید. در دوره های تربیت مدرس آموزش آنلاین انگلیسی، اساتید با مفاهیم زیر آشنا خواهند شد:

– نحوه مدیریت کلاس های آنلاین
– نحوه استفاده از لوازم کمک آموزشی به شیوه آنلاین
– استفاده از به روزترین شیوه های آموزش آنلاین زبان انگلیسی
– نحوه طرح درس به شیوه آنلاین
– نحوه سنجش زبان آموزان به شیوه آنلاین
– و …

در واقع این موضوعات بخش مهمی را در شیوه آنلاین بر عهده دارند و نیاز این دوره ها، اساتید آشنا به فضای مجازی و تدریس غیرحضوری زبان انگلیسی است. در دوره های غیرحضوری آموزش انگلیسی، آزمون تعیین سطح به صورت آنلاین برگزار می شود و آزمون تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی، در دو شکل کتبی و شفاهی نیز برگزار می گردد. زبان آموزان با آزمون تعیین سطح می توانند به سطح زبانی خود واقف شده و در دوره متناسب به خود به آموزش بپردازند.
نکته مهم دیگری که وجود دارد این است، که تمامی موارد این دوره اعم از تعیین سطح تا آزمون پایان ترم زبان انگلیسی به صورت آنلاین برگزار می شود و در پایان دوره مدرکی مبنی بر گذراندن این دوره، به شما اعطا خواهد شد. کیفیت این مدرک با سایر مدارک کلاس های حضوری تفاوتی ندارد و کاملا با برنامه ریزی و استانداردهای آموزش زبان، مطابقت خواهد داشت.
امروزه با توجه به دستیابی همه به اینترنت، تمامی امکانات آموزشی از جمله دیکشنری ها به صورت آنلاین ارائه می شوند. شما می توانید با داشتن دیکشنری های انگلیسی به انگلیسی آنلاین، با تلفظ صحیح واژگان انگلیسی به دو روش آمریکایی و بریتانیایی و همچنین فونتیک آنها آشنا شوید. دیکشنری های آنلاین زبان انگلیسی، شما را با مترادف کلمات انگلیسی و همچنین با کلمات متضاد در زبان انگلیسی، آشنا خواهد کرد.
در آکادمی زبان بهین دانش نیز، با داشتن نرم افزار بهین دانش، شما می توانید از خدمات مربوط به آموزش آنلاین انگلیسی، تشکیل گروه های چت در این نرم افزار و سیستم حضور و غیاب و … برخوردار باشید. در نرم افزار بهین دانش، شما از نمرات روزانه خود در کلاس با خبر می شوید و با توجه به نمراتی که در پایان کلاس برای شما در نظر گرفته می شود، می توانید اقدام به تقویت مهارت های ضعیف تر خود نمایید. همچنین در این نرم افزار، شما تکالیف روزانه خود را در تاریخ همان روز می بینید و می توانید به خوبی بر نحوه فعالیت های خود در کلاس، تسلط یابید.

ویژگی های دوره آنلاین زبان انگلیسی

دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی، در مراکز آموزش زبان انگلیسی، به شیوه خاص و با ویژگی های مختص به آن مرکز برگزار می شود. هر دوره ای که امروزه با استقبال زبان آموزان مواجه شده است، نشان دهنده کاربردی بودن و نیاز جامعه است. این دوره نیز مانند سایر دوره های کاربردی آموزش زبان انگلیسی، با توجه به خواست افراد و احتیاجی که اقشار مختلف به آن داشتند، مانند دوره آموزش زبان انگلیسی ویژه شاغلین، با موفقیت های ویژه ای روبرو شده است.

– آموزش آنلاین زبان انگلیسی، هیچ محدودیتی ندارد.
– انتخاب زمان دوره های آنلاین زبان انگلیسی، با زبان آموزان است.
– آموزش آنلاین زبان انگلیسی، مقرون به صرفه تر است.
– آموزش آنلاین زبان انگلیسی، سرگرم کننده است.
– آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی، به صورت آنلاین
– آزمون پایان ترم زبان انگلیسی به صورت آنلاین

در یادگیری آنلاین زبان انگلیسی هیچ محدودیت مکانی برای زبان آموزان وجود ندارد و در واقع زبان آموزان می توانند در هر موقعیت و شرایطی که هستند، به یادگیری زبان انگلیسی  بپردازند. این امکان در دوره آنلاین یادگیری انگلیسی وجود دارد تا شما بتوانید در هنگام نشستن در مترو، هنگام سفر، در مهمانی های دوستانه و خانوادگی و… به یادگیری آنلاین زبان انگلیسی بپردازید.
انتخاب زمان و ساعت کلاس های آنلاین انگلیسی با خود زبان آموزان است. در واقع زبان آموزان می توانند در ساعات استراحت یا ساعاتی که مشغول به کار نیستند در دوره های آنلاین زبان شرکت کرده و به فراگیری زبان انگلیسی بپردازند. بسیاری از افراد شرایط مناسب برای رفت و آمد و حضور در کلاس های انگلیسی را ندارند. این افراد می توانند بانوان خانه دار، مادرهایی که فرزندان خردسال دارند و یا افرادی که در شهرها و روستاهای دور افتاده و به دور از امکانات هستند، باشند. دوره های آنلاین نیاز این افراد را برطرف کرده و آنها می توانند در شرایط برابر و در زمان انتخابی خود، به یادگیری انگلیسی بپردازند.
این نوع آموزش یک آموزش سرگرم کننده است و تفاوت آن با سایر دوره های آموزش انگلیسی، می تواند خود به یک تنوع در سیستم آموزشی تبدیل شود. در این روش زبان آموزان می توانند به ساده ترین روش های یادگیری زبان انگلیسی و در اوقات فراغت خود، به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند.
مقرون به صرفه بودن این روش نیز، یکی از ویژگی های مثبت این دوره است. چرا که بسیاری از آموزشگاه ها معتقد هستند که برای این دوره ها نیاز به تامین سیستم سرمایشی_ گرمایشی و امکانات آموزشی حضوری نیست و در عین حال می تواند، این دوره هزینه های کمتری را به آموزشگاه های زبان انگلیسی، تحمیل کند. به همین دلیل این دوره از شهریه کمتری نسبت به دوره های حضوری زبان انگلیسی برخوردار است.
آزمون تعیین سطح در این نوع از روش آموزش انگلیسی، به صورت کاملا آنلاین برگزار می شود. موارد آزمون کاملا طبق استاندارهای تعیین سطح است و تنها تفاوت این آزمون با آزمون های زبان انگلیسی در غیرحضوری بودن آنهاست.
آزمون پایان ترم این دوره نیز به صورت کاملا آنلاین برگزار می شود و زبان آموزان می توانند بعد از اتمام ترم، آزمون پایان ترم زبان انگلیسی، به صورت کاملا غیرحضوری برگزار می شود و در این روش تمامی مهارت های زبان آموزان به صورت استاندارد مورد بررسی و سنجش قرار می گیرد و در نهایت زبان آموزان، در پایان ترم، کارنامه پایان ترم زبان انگلیسی را از موسسه آموزش زبان انگلیسی به صورت کاملا آنلاین دریافت می کنند.

اهداف دوره های آنلاین زبان انگلیسی

هدف اصلی از تشکیل کلاس های آنلاین زبان انگلیسی، در واقع همگانی کردن و قابل دسترسی کردن این دوره برای سایر افراد است. این نوع یادگیری یک روش استاندار و البته یکسان برای تمامی افراد در تمامی نقاط ایران است. دوره های آنلاین، خدمات آموزشی را به صورت یکسان، در اختیار تمامی افراد جامعه می گذارد و در واقع افراد شاغل، بانوان خانه دار، افراد حاشیه نشین و افراد در روستاهای دور افتاده، می توانند به یک شکل مساوی از تمامی آموزش ها برخوردار شوند.
این روش آموزشی، با کم کردن کاغذ در سیستم آموزشی و بر کناری روش های سنتی، روشی مناسب برای حفظ محیط زیست و کم کردن استفاده از کاغذ است. دوره های آنلاین می توانند زمینه ساز اتفاقات خوبی در زمینه حفظ محیط زیست باشند.
همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، شرکت در دوره های آنلاین زبان انگلیسی آکادمی زبان بهین دانش با استفاده از نرم افزار اختصاصی بهین دانش و برنامه زبانگرد، امکان پذیر است و شما می توانید از جزیی ترین مشخصات خود تا نمرات کلاس زبان، سیستم حضور و غیاب، چت آنلاین انگلیسی، مکالمه زبان انگلیسی گروهی و … را در این نرم افزارهای اختصاصی آکادمی زبان بهین دانش، به راحتی استفاده کرده و بکار ببرید.
با این نرم افزار شما می توانید به راحتی با همکلاسی های خود ارتباط آنلاین داشته و در عین حال به تقویت مکالمه انگلیسی و چت انگلیسی بپردازید. این دوره دارای پشتیبانی آنلاین نیز هست و شما می توانید خارج از زمان کلاس به رفع اشکال با اساتید خود بپردازید.

دوره های آنلاین به خودی خود باعث تقویت مکالمه زبان انگلیسی و همچنین قدرت تلفظ عبارات و اصطلاحات انگلیسی زبان آموزان می شود و در عین حال احساس نیاز به پارتنر در صحبت کردن به انگلیسی را برای شما رفع خواهد کرد. این دوره به صورت خصوصی و گروهی برگزار می شود و شما این انتخاب را دارید تا بتوانید در نوع دوره خود دارای حق انتخاب باشید.
دوره های آموزش زبان انگلیسی به دلیل گستردگی و تنوع، دایره انتخابات شما را بیشتر کرده و زبان آموزان می توانند با توجه به نیاز خود و زمانی که در دسترس دارند به انتخاب دوره مورد نیاز خود بپردازند و یادگیری انگلیسی از راه دور را نیز در برنامه آموزشی خود قرار دهند.

قوانین شرکت در دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی

قوانین دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی، در هر آموزشگاهی مختص به خود است. اما در آموزشگاه زبان بهین دانش، قوانین ویژه ای برای شرکت کنندگان در این دوره ها تعیین شده است و وجود این قوانین در واقع، مسیر آموزشگاه و زبان آموزان را هدفمندتر و واقع بینانه تر خواهد کرد. این قوانین می تواند با برنامه ریزی های صحیح، یادگیری زبان انگلیسی به صورت آنلاین را به سریع ترین روش یادگیری زبان انگلیسی، تبدیل نماید و نتایج مثبت و خوبی را شامل زبان آموزان کند.قوانین در واقع به خودی خود در هر سیستمی، اثرات مثبت به خود را به بار می آورد و زبان آموزان قانون مند می توانند به زبان آموزان موفق تبدیل شوند. از قوانین مهم دوره آموزش آنلاین زبان های خارجه، می توان به موار زیر اشاره داشت:

– غیبت بیش از ۲ جلسه در دوره های آنلاین زبان انگلیسی، مجاز نیست.
– زبان آموزان متعهد به شرکت در کلاس ها، راس ساعت تعیین شده هستند و همه باید همزمان در ساعت مشخص شده آنلاین شوند.
– زبان آموزان قبل از اولین جلسه موظف به فراگیری کار با نرم افزار بهین دانش و نرم افزار زبانگرد هستند.
– شرکت در آزمون آنلاین پایان دوره زبان انگلیسی، برای تمامی زبان آموزان، الزامی است. در صورت حضور نداشتن، زبان آموز نمی تواند در ترم ها یا سطوح بالاتر شرکت کند.
– حداقل سن برای شرکت در دوره های آنلاین زبان های خارجه، زبان آموزان بالای ۹ سال است.
– هر زبان آموز برای رسیدن به سطوح بالاتر نیازمند کسب حداقل نمره قبولی در آزمون آنلاین انگلیسی است.

امتحانات دوره‌ های آنلاین زبان انگلیسی نیز، به صورت غیر حضوری و به دو شکل شفاهی (Oral) و کتبی برگزار می شود و کلیه مهارت‌های اصلی و مهارت‌های مهم از جمله گرامر زبان انگلیسی، املای صحیح لغات انگلیسی و فراگیری فونتیک های انگلیسی شما، در این آزمون، مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.
پس از ۴۸ ساعت نمرات شما اعلام و کارنامه مجازی شما در نرم افزار بهین دانش، قابل دسترسی می باشد. زبان آموزانی که بتوانند حداقل نمره قبولی را کسب نمایند می توانند در ترم بعد دوره های آنلاین، حضور یابند.
در نهایت، برای افراد خارج از اصفهان، امکان ارسال مدارک از طریق پست وجود دارد و از این جهت هیچ جای نگرانی ای برای شما علاقه مندانی که در خارج از اصفهان هستید، نخواهد بود.
زبان آموزان عزیزی که تمایل به شرکت در دوره های آنلاین زبان انگلیسی را دارند، می توانند با ثبت مشخصات خود و همچنین ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان ما بوده و در عین حال از مشاوره رایگان مشاوران آکادمی زبان بهین دانش، در زمینه انتخاب زبان مورد نیاز و دوره متناسب با شرایط خود، بهره مند شوند. کارشناسان ما همه روزه بجز در ایام تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود.