آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز، یکی از روش‌های فوق فشرده زبان انگلیسی است که این روزها بیش از دیگر روش‌های آموزش زبان انگلیسی، در میان علاقه‌مندان به این زبان، جایگاه ویژه‌ای را بدست آورده است. این روزها بنا به نیاز و شرایط عموم علاقه‌مندان، آموزشگاه‌ها و موسسات زبان انگلیسی، تنها به روش ترمیک زبان انگلیسی اکتفا نکرده و سعی بر این دارند که با بررسی تمامی جوانب و تمامی شرایط، دوره‌های جدید با توجه به نیازهای متقاضیان، برای زبان آموزان طراحی شود. روش‌های آموزش زبان از روش ترمیک و قدیمی به روش‌هایی مانند، روش‌های کوتاه مدت آموزش زبان انگلیسی، روش‌های آنلاین آموزش انگلیسی، آموزش انگلیسی ویژه شاغلین و سایر روش‌های دیگر ارتقا یافته است و دلیل این گستردگی و تنوع، به وجود آمدن بستری مناسب برای آموزش تمامی افراد و تبدیل شدن ایران به جامعه‌ای دو زبانه است.

آموزش زبان انگلیسی در 50 روز:

دوره فوق فشرده آموزش زبان انگلیسی یا VIP Rocket در سایت احمدرضا ابراهیمی تحت عنوان راکت زبان انگلیسی در میان زبان آموزان شناخته می‌شود. در واقع برای رسیدن به موفقیت در دوره‌ های کوتاه مدت زبان انگلیسی باید هدف خود را مشخص کنید و برای رسیدن به این هدف، برنامه ریزی داشته باشید. برنامه ریزی مسیر یادگیری زبان را آسان‌تر می‌کند و به بالا بردن انگیزه به شما کمک خواهد کرد. همچنین به شما در پیش برد تمامی مسائل مهم زندگیتان کمک خواهد کرد و باعث می‌شود که هیچکدام از آرزوهایتان فدای دیگری نشود. شرکت در دوره‌های فوق فشرده زبان انگلیسی نیاز به یک زمان حداقلی ۲ ساعته در طول روز دارد تا شما بتوانید به خوبی به شرایط مسلط شوید. بسیاری از افراد برای یک سفر کاری یا مهاجرت، تصمیم به یادگیری زبان می‌گیرند و اگر بخواهیم خوشبینانه به موضوع نگاه کنیم، حداقل زمانی که برای دوره‌های بلند مدت زبان انگلیسی باید صرف کرد، یک سال و نیم تا دو سال است و این برای بسیاری از افراد یک پروسه زمان‌بر و خسته کننده است. برای همین منظور امروزه با طراحی دوره‌های کوتاه مدت و تخصصی زبان انگلیسی، کار برای بسیاری راحت شده و زبان آموزان می‌توانند با شناخت شرایط و موقعیت‌های خود به یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه مدت بپردازند. هر کدام از دوره‌های زبان انگلیسی دارای ویژگی‌های منحصر به فرد خود هستند و این ویژگی‌ها از اهدافی که هر دوره از آنها نشات گرفته است تشکیل می‌شود. اگر موافق باشید به بررسی جامع دوره‌های راکت زبان انگلیسی در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی بپردازیم…

آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه:

یکی دیگر از دوره‌های جامع راکت، دوره‌های Tailored Rocket یا آموزش زبان در 50 جلسه می‌باشد. این دوره از نظر نحوه برگزاری و زمان، تفاوت‌های با دوره‌های آموزش زبان انگلیسی در 50 روز دارد. این دوره شامل 50 جلسه کلاس خصوصی به همراه پشتیبانی اختصاصی می‌باشد. دوره 50 جلسه به صورت فشرده برگزار می‌شود. با شرکت در دوره‌های فشرده، تعداد برگزاری جلسات در طول هفته، روز و ساعت جلسات به انتخاب شما زبان آموزان می‌باشد. این روش باعث می‌شود شما در هنگام حضور در کلاس با ذهنی آزاد و آگاهی کامل شرکت کنید.

ویژگی دوره های آموزش زبان انگلیسی در 50 روز:

 • یادگیری گرامر به صورت ناخودآگاه:

اگر شما به یادگیری اصولی زبان انگلیسی معتقد هستید باید بدانید که گرامر بخش مهمی از زبان انگلیسی را به خود اختصاص داده است و یادگیری گرامر انگلیسی شما را در یادگیری سریع زبان انگلیسی یاری خواهد کرد. یادگیری گرامر در دوره‌های ۵۰ روزه زبان انگلیسی، تنها بخش کوچکی از آموزش است. در این دوره فوق فشرده انگلیسی شما به طور کامل با مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی آشنا می شوید و با جدیت و تلاش خود می‌توانید یک راه ۲ ساله را تنها در ۲ ماه سپری کنید. گرامر زبان انگلیسی با روش ناخودآگاه به زبان آموزان به طور کامل و کاربردی آموزش داده می‌شود. گرامر زبان انگلیسی شامل هشت بخش مهم است که هر یک از این بخش‌ها در دوره آموزش زبان در ۵۰ روز، به صورت ناخودآگاه و کاربردی به شما عزیزان آموزش داده خواهد شد ( اسامی زبان انگلیسی، ضمایر، افعال، صفات، قیدها، حروف اضافه، حروف ربط، حروف ندا).

 • برآوردن نیاز واقعی شما:

اگر چه در دوره‌های ۵۰ روزه زبان انگلیسی همه مهارت‌ها آموزش داده می‌شوند اما نکته مهمی که قابل ذکر است این است که تمرکز این دوره بیشتر بر روی مکالمه روان زبان انگلیسی است؛ چیزی که بسیاری از ما آرزوی دستیابی به آن را داریم.

 • فکر کردن به زبان انگلیسی:

در انتهای دوره زبان آموزان نیازمند هیچگونه تلاشی ذهنی برای ساختن جمله به زبان انگلیسی نیستند و همانگونه حرف می‌زنند که در ذهن خود به آن فکر می‌کنند.

 • اساتید:

دوره‌های کوتاه مدت زبان انگلیسی در ۵۰ روز دارای اساتید خبره و عالی رتبه هستند. اساتید این دوره از تمامی فیلترهای تخصصی می‌گذرند تا زبان آموزان بتوانند زیر نظر بهترین ها به یادگیری زبان انگلیسی در ۵۰ روز بپردازند. نکته مهمی که باید بیان کرد، مهارت مکالمه زبان انگلیسی اساتید است. اساتید این دوره در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی باید به صورت یک فرد نیتیو به لهجه انگلیسی مسلط بوده تا زبان آموزان را در یک موقعیت واقعی برای آموزش قرار گیرند.

 • سرعت:

از مزایای دوره های کوتاه مدت زبان انگلیسی سرعت در فراگیری و یادگیری انگلیسی است. این دوره شما را با هر آنچه که باید در طی دو سال می‌آموختید تنها در ۲ ماه آشنا می‌کند.

 • تعیین سطح:

از ویژگی‌های مهم دیگر این دوره این است که برای شرکت در دوره‌ها نیاز به تعیین سطح نیست و افراد می‌توانند از هر سطحی که در زبان انگلیسی برخوردار هستند به یادگیری انگلیسی پرداخته و خود را در مسیر درست قرار بدهند.

 • پشتیبانی آنلاین:

دوره راکت زبان انگلیسی دارای پشتیبانی آنلاین است و همین امر باعث شده است که شما بتوانید در هر ساعت و شرایطی که قرار دارید از حمایت‌های تمام وقت استاد خود استفاده کنید.

 • کلاس‌های خصوصی:

احمدرضا ابراهیمی برای تمرکز و آرامش بیشتر زبان آموزان دوره‌های موجود در سایت را به صورت کاملا خصوصی با آموزشی نامحدود برگزار می‌کند.

اهداف آموزش زبان انگلیسی در 50 روز:

برای هر فردی یادگیری زبان انگلیسی به معنای رسیدن به یک آرزوی خاص است اما برای علاقه‌مندانی که در دوره‌های ۵۰ روزه زبان انگلیسی شرکت می کنند، زمان مهم‌ترین چیز است. این افراد برای رسیدن به خواسته‌های خود به یادگیری سریع و آسان نیاز دارند و می خواهند در کوتاه‌ترین مدت به زبان انگلیسی مسلط شوند. از مهم‌ترین اهداف یادگیری این دوره، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  تحصیل در دانشگاه‌های انگلیسی زبان
 •  ایجاد کسب و کار در کشورهای خارجی زبان
 •  برای ماموریت‌های کاری
 •  ارتقا در شغل و حیطه کار
 •  تدریس زبان انگلیسی
 •  سفرهای تجاری یا تفریحی
 •  داوطلبین آزمون آیلتس
 •  داوطلبین آزمون تافل انگلیسی
 •  گرفتن ویزا
 • و……

روش های یادگیری زبان انگلیسی بسیاری وجود دارد اما یادگیری زبان در ۵۰ روز، نیاز به شجاعت دارد. شجاعت مکالمه برقرار کردن به انگلیسی، شجاعت نوشتن روزانه خاطرات خود به زبان انگلیسی و … این موارد می توانند سرعت یادگیری شما را بیشتر کرده و شما را از سایرین متمایز کند. اگر شما عزیزان علاقه‌مند به یادگیری زبان انگلیسی به روش کوتاه مدت هستید، می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه برگزاری کلاس‌ها، با ثبت مشخصات خود در فرم انتهای صفحه، از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره ببرید. با ثبت شماره تلفن خود، منتظر تماس مشاوران ما باشید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهند بود.