آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز، یکی از روش های فوق فشرده زبان انگلیسی است که این روزها بیش از دیگر روش های آموزش زبان انگلیسی، در میان علاقه مندان به این زبان، جایگاه ویژه ای را بدست آورده است. این روزها بنا به نیاز و شرایط عموم علاقه مندان، آموزشگاه های زبان انگلیسی، تنها به روش ترمیک زبان انگلیسی اکتفا نکرده و سعی بر این شده است که با بررسی تمامی جوانب و تمامی شرایط، دوره های جدید و با شرایط جدید، برای زبان آموزان طراحی شود.
روش های آموزش زبان آموزش زبان از روش ترمیک و قدیمی به روش هایی مانند، روش های کوتاه مدت آموزش زبان انگلیسی، روش های آنلاین آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی ویژه مشاغل و سایر روش های دیگر ارتقا یافت و روش های کوتاه مدت آموزش زبان انگلیسی، روش های آنلاین آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی ویژه مشاغل و سایر روش های دیگر ارتقا یافت و دلیل این گستردگی و تنوع، بوجود آمدن بستری مناسب برای آموزش تمامی افراد و تبدیل شدن ایران به جامعه ای دو زبانه است.
همانطور که همه ما واقف هستیم، زبان انگلیسی بدون شک یکی از پرمخاطب ترین و کاربردی ترین زبان ها در میان سایر زبان های دیگر است. زبان انگلیسی امروزه رابطه مستقیمی با موفقیت و زندگی ایده آل دارد و سایر افراد اعم از هنرمند تا اشخاص صاحب بیزنس و کسب و کار تجاری، برای پیشبرد و موفقیت خود نیاز به یادگیری زبان انگلیسی دارند.

بسیاری این روزها از ۲ میلیاردی شدن تعداد افرادی که به یادگیری زبان انگلیسی مشغول می شوند، صحبت می کنند و عقیده بر این است که در مدت زمان اندک و آینده ای نه چندان دور، تعداد افراد انگلیسی زبان به دو میلیارد خواهد رسید. این حجم از مراجعه کننده و علاقه مند نشان از اهمیت این زبان در میان سایر زبان های دیگر را دارد و چه بسیار کشورهایی که امروزه زبان انگلیسی را به رسمیت پذیرفته و برای تطبیق خود را دنیای بین الملل زبان دانشگاه های خود را به زبان انگلیسی تغییر داده اند.
زبان انگلیسی نسبت به سایر زبان های دیگر از گرامر و قوائد دستوری راحت تری برخوردار است و کمتر از دیگر زبان ها دارای استثنائات و پیچیدگی های دستور زبان است. همین امر باعث محبوبیت زبان انگلیسی در میان سایر زبان ها شده و آموزشگاه های زبان را با تعداد بیشتری متقاضی مواجه کرده است.
اگر شما به یادگیری اصولی زبان انگلیسی معتقد هستید باید بدانید که گرامر بخش مهمی از زبان انگلیسی را به خود اختصاص داده است و یادگیری گرامر انگلیسی شما را در یادگیری سریع زبان انگلیسی یاری خواهد کرد. گرامر زبان انگلیسیشامل هشت بخش مهم است که هر یک از این بخش ها در دوره آموزش زبان در ۵۰ روز، به صورت ناخودآگاه و کاربردی به شما عزیزان آموز داده خواهد شد.

– اسامی در زبان انگلیسی Nouns
– ضمایر Pronouns
– افعال Verbs

– صفات Adjectives
– قیدها Adverbs
– حروف اضافه Prepositions

– حروف ربط Conjunctions
– حروف ندا Interjections

آشنایی با گرامر انگلیسی در دوره های ۵۰ روزه زبان انگلیسی، تنها بخش کوچکی از آموزش است. در این دوره فشرده انگلیسی شما به طور کامل با مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی آشنا می شوید و با جدیت و تلاش خود می توانید یک راه ۲ ساله را تنها در ۲ماه میشود و تفاوت این دوره با دوره های کوتاه مدت زبان در سایر آموزشگاه ها این است که اگر چه توجه ویژه ای به مکالمه زبان بگذرانید.
دوره فشرده آموزش زبان انگلیسی در آکادمی زبان بهین دانش تحت عنوان راکت زبان انگلیسی در میان زبان آموزان شناخته انگلیسی می شود اما گرامر زبان انگلیسی با روش یادگیری زبان انگلیسی با روش ناخودآگاه به زبان آموزان به طور کامل و کاربردی آموزش داده می شود.
اگر موافق باشید به بررسی جامع دوره های راکت زبان انگلیسی در آکادمی زبان بهین دانش بپردازیم…

ویژگی دوره های آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز

چیزی که بیش از موارد دیگر مهم است، داشتن هدف و چرایی مهم در زمینه یادگیری زبان انگلیسی است. چرا شما به زبان انگلیسی علاقه مندید؟ هدف شما از یادگیری زبان انگلیسی چیست؟ زبان انگلیسی برای شما چه چیزی را به بار می آورد و در زندگی شما چه تاثیری خواهد داشت؟
به همه این سوال ها فکر کنید و به دنبال جوابی قانع کننده و شخصیف برای خود باشید. درست است که نمی توانیم اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در زندگی امروزی را دست کم بگیریم و قطعا نمی شود از اهمیت این موضوع غافل بود اما جواب های شخصی به این سوالات می تواند مسیر را برای شما هموار کرده و دلیلی برای بالا بردن انگیزه شما باشد.
نکته مهم دیگری که باید به آن توجه داشت این است که، برای یادگیری انگلیسی بیش از هر چیزی برای فرد داشتن یک برنامه ریزی جامع و منطقی لازم است. برنامه ریزی ای که عجولانه و بر پایه احساسات گرفته شود هیچ نتیجه ای جزء رها کردن در اواسط مسیر را نخواهد داشت. داشتن برنامه ریزی به شما در رسیدن به هدفتان کمک خواهد کرد و مسیر درست را به شما نشان خواهد داد. در واقع برای رسیدن به موفقیت در دوره های کوتاه مدت زبان انگلیسی باید هدف خود را مشخص کنید و برای رسیدن به این هدف، برنامه ریزی کنید. برنامه ریزی مسیر یادگیری زبان را آسان تر می کند و به بالا بردن انگیزه به شما کمک خواهد کرد. همچنین به شما در پیش برد تمامی مسائل مهم زندگیتان کمک خواهد کرد و باعث می شود که هیچکدام از آرزوهایتان فدای دیگری نشود.

بسیاری از افراد برای یک سفر کاری یا مهاجرت، تصمیم به یادگیری زبان می گیرند و اگر بخواهیم خوشبینانه به موضوع نگاه کنیم، حداقل زمانی که برای دوره های بلند مدت زبان انگلیسی باید صرف کرد، یک سال و نیم تا دو سال است و این برای بسیاری از افراد یک پرسه زمانبر و خسته کننده است. برای همین منظور امروزه با طراحی دوره های کوتاه مدت و تخصصی زبان انگلیسی، کار برای بسیاری راحت شده و زبان آموزان می توانند با شناخت شرایط و موقعیت های خود به یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه مدت بپردازند. هر کدام از دوره های زبان انگلیسی دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند و این ویژگی ها از اهدافی که هر دوره از آنها نشات گرفته است تشکیل می شود. دوره های آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز نیز از این ویژگی مستثنا نبوده و با هدف و ویژگی های خاص خود برای افرادی با شرایط ویژه، طراحی شده اند. از ویژگی های این دوره می توان به بخش های زیر اشاره داشت:

– یادگیری زبان انگلیسی در ۲ ماه به جای ۲ سال
– ۶۰ جلسه کلاس خصوصی زبان انگلیسی ۲ ساعته

– ۳۰ جلسه کلاس عمومی زبان انگلیسی ۲ ساعته
– پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته

– انتخاب روز و زمان کلاس با زبان آموز
– محتوای آموزشی اختصاصی

دوره های آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز دارای اساتید خبره و عالی رتبه هستند. اساتید این دوره از تمامی فیلترهای تخصصی می گذرند تا زبان آموزان بتوانند زیر نظر بهترین ها به یادگیری زبان انگلیسی در ۵۰ روز بپردازند. نکته مهمی که باید بیان کرد، مهارت مکالمه انگلیسی اساتید است. اساتید این دوره در آکادمی زبان بهین دانش باید به صورت یک فرد نیتیو به لهجه انگلیسی مسلط بوده تا زبان آموزان را در یک موقعیت واقعی برای آموزش قرار بدهند.
از ویژگی های مهم دیگر این دوره این است که برای شرکت در دوره ها نیاز به تعیین سطح نیست و افراد می توانند از هر سطحی که در زبان انگلیسی برخوردار هستند به یادگیری انگلیسی پرداخته و خود را در مسیر درست قرار بدهند. دوره راکت زبان انگلیسی دارای پشتیبانی آنلاین است و همین امر باعث شده است که شما بتوانید در هر ساعت و شرایطی که قرار دارید از حمایت های تمام وقت استاد خود استفاده کنید و این مسیر ۵۰ روزه را تنها به ۲ ساعت کلاس عمومی واگزار نکنید.

دوره های آموزش زبان در ۵۰ روز برای چه افرادی مناسب است؟

برای هر فردی یادگیری زبان انگلیسی به معنای رسیدن به یک آرزوی خاص است اما علاقه مندانی که در دوره های ۵۰ روزه زبان انگلیسی شرکت می کنند، زمان مهم ترین چیز است. این افراد برای رسیدن به خواسته های خود به یادگیری سریع و آسان نیاز دارند و می خواهند در کوتاه ترین مدت به زبان انگلیسی مسلط شوند. از مهم ترین اهدف یادگیری این دوره، می توان به موارد زیر اشاره داشت:

– تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان
– ایجاد کسب و کار در کشورهای خارجی زبان
– برای ماموریت های کاری

– ارتقا در شغل و حیطه کار
– تدریس زبان انگلیسی
– سفرهای تجاری یا تفریحی

– داوطلبین آزمون آیلتس
– داوطلبین آزمون تافل انگلیسی
– گرفتن ویزا

دلایل هر فرد برای یادگیری زبان انگلیسی با سایر افراد فرق می کند اما چیزی که همه ما به دنبال آن هستیم موفقیت در زندگی، شغل و تحصیلات است. برای دستیابی به اهدافمان تنها فکر کردن به آنها کافی نیست و چیزی که در این میان بیش از هر چیزی مهم است تلاش و جدیت در رسیدن به اهدافتان است.
تعیین هدف نیاز به زمان بندی مشخصی دارد و تعیین مهلت زمانی (Deadline) یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در هدف گذاری و ارزیابی عملکرد است. اهدافی که دارای ملاک واقعی نباشند نمی توانند به نتیجه برسند. هدفتان هر چه که هست می خواهد گرفتن مدرک آیلتس باشد یا سفر تفریحی به کانادا، به زمان دقیق نیاز دارد.
برای رسیدن این مهم قطعا برنامه ریزی منظم و روتین می تواند بهترین کار ممکن باشد. برای یادگیری چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی برنامه ریزی داشته باشید و از تعادل میان مهارت های چهارگانه غافل نشوید.

فواید یادگیری زبان انگلیسی در ۵۰ روز

اهمیت زبان انگلیسی بر کسی پوشیده نیست. یادگیری این زبان نه تنها در ایران بلکه در تمامی نقاط جهان به یکی از نشانه های جهان مدرن شناخته می شود. کشورهای بسیاری زبان انگلیسی را یکی از واحدهای مهم دانشگاهی خود قرار داده اند و برای یادگیری آن، جوانان خود را تشویق و ترغیب می کنند اما واقعا چرا ما زبان انگلیسی می آموزیم و چرا در همه جا زبان انگلیسی بیش از دیگر زبان ها رواج پیدا کرده است؛ در ادامه دلایل انتخاب این زبان را برای شما بازگو خواهیم کرد.

– ایجاد ارتباط
– استفاده از منابع علمی، هنری و …

– تفریح و سفرهای راحت
– تحصیلات عالی داشتن

– زندگی و کسب و کار بهتر
– ایجاد فرصت های بهتر

این دلایل هر کدام خود دنیایی زیبا از یادگیری زبان را به ما نشان خواهند داد. اگر شما نمی خواهید که دایره ارتباطاتتان به شهر و یا کشورتان ختم شود و علاقه مند به ارتباط برقرار کردن با افراد مختلف از فرهنگ ها و ملیت های دیگر هستید، زبان انگلیسی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.
برای دسترسی راحت به منابع روز علمی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی و … شما نیاز به یادگیری زبان انگلیسی دارید چراکه حجم وسیعی از منابع مهم در اینترنت به زبان انگلیسی است و اگر بخواهید به منابع موثق دسترسی داشته باشید بهتر است به زبان انگلیسی مسلط شوید.
سفرهای راحت و بدون استرس به کشورهای خارجه نیازمند آشنایی حداقلی شما از زبان انگلیسی است. شما می توانید با مکالمه انگلیسی به سفرهای مختلف بروید، به راحتی آدرس بپرسید، به راحتی با بقیه ارتباط برقرار کنید و …

اما دوره های راکت زبان انگلیسی یا دوره های ۵۰ روزه زبان انگلیسی چه مزایا و فوایدی دارند؟

– سرعت
از مزایای دوره های کوتاه مدت زبان انگلیسی سرعت در فراگیری و یادگیری انگلیسی است. این دوره شما را با هر آنچه که باید در طی دو سال می آموختید تنها در ۲ ماه آشنا می کند.

– برآوردن نیاز واقعی شما
اگر چه در دوره های ۵۰ روزه زبان انگلیسی همه مهارت ها آموزش داده می شوند اما نکته مهمی که قابل ذکر است این است که تمرکز این دوره بیشتر بر روی مکالمه روان زبان انگلیسی است؛ چیزی که بسیاری از ما آرزوی دستیابی به آن را داریم.

– فکر کردن به زبان انگلیسی
در انتهای دوره زبان آموزان نیازمند هیچگونه تلاشی ذهنی برای ساختن جمله به زبان انگلیسی نیستند و همانگونه حرف می زنند که در ذهن خود به آن فکر می کنند.

یادگیری سریع زبان انگلیسی با رعایت چند نکته ساده!

برای یادگیری سریع زبان انگلیسی و همراه شدن با استاد و کلاس درس نیاز به رعایت یک سری اصول و نکات مهم است. با رعایت این چند نکته شما می توانید با سرعت بیشتری به زبان انگلیسی مسلط شوید و در عین حال پس از اتمام دوره، موفقیت های بیشتری را کسب نمایید.
شرکت در دوره های فشرده زبان انگلیسی نیاز به یک زمان حداقلی ۲ ساعته در طول روز دارد تا شما بتوانید به خوبی به شرایط مسلط شوید. اما برای رسیدن به این مهم علاوه بر این ۲ ساعت موارد مهم دیگری نیز هستند که به آنها در زیر اشاره خواهیم کرد:

– اهداف مشخص داشته باشید
– متناسب با سطحی که در آن قرار دارید به مطالعه بپردازید.
– از همان ابتدا لغات انگلیسی را در جمله و با استفاده از محتوای جمله بیاموزید.

– تمرین و تکرار روزانه را فراموش نکنید.
– از همان ابتدا به صحبت کردن به انگلیسی بپردازید و این فرصت ۲ ماهه را غنیمت بشمارید.

یادگیری زبان در ۵۰ روز، نیاز به شجاعت دارد. شجاعت مکالمه برقرار کردن به انگلیسی، شجاعت نوشتن روزانه خاطرات خود به زبان انگلیسی و … این موارد می توانند سرعت یادگیری شما را بیشتر کرده و شما را از سایرین متمایز کند. اگر شما عزیزان علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی به روش کوتاه مدت هستید، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه برگزاری کلاس ها، با ثبت مشخصات خود، از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره ببرید. با ثبت شماره تلفن خود، منتظر تماس مشاوران ما باشید. کارشناسان ما از هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهند بود.