برای آشنایی با دوره جامع مکالمه انگلیسی روی تصویر زیر کلیک کن !

  صفحه معرفی دوره جامع انگلیسی

IELTS7 Banner 01 8 آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز

آموزش زبان انگلیسی در 50 روز به شیوه زبان مادری؟ آیا واقعا ممکن است؟

مسلما خیر

اگر تصور شما از یادگیری زبان انگلیسی حفظ کردن هزاران یا میلیونها واژه انگلیسی است خیر. اگر فکر می کنید منظور از آموزش زبان انگلیسی یادگیری تمام نکات گرامری و به خاطر سپردن آنهاست خیر. اگر با یادگیری زبان انگلیسی در پنجاه روز انتظار دارید بتوانید مثل یک استاد دانشگاه، مدرس آموزشگاه، یا معلم مدرسه در مورد کتاب ها و منابع زبان انگلیسی اظهار نظر کنید خیر. آموزش زبان انگلیسی در پنجاه روز به خودی خود برای اکثر متقاضیان یک چالش جدی است. آموزش زبان انگلیسی به شیوه زبان مادری نیز به خودی خود حتی برای صاحبین نظر مبهم و دست نیافتنی است. آموزش زبان انگلیسی در 50 روز به روش زبان مادری نه تنها مبهم و غیر واضح است بلکه برای کسانی که سالها با کتابهای آموزشی رایج زبان انگلیسی برای یادگیری و آموزش سر و کار داشته اند یک ادعای غیر قابل قبول است. فقط سه موضوع بعدی این نوشته را مطالعه کنید تا بتوانید تصمیم بگیرید می خواهید این مسیر ناشناخته و عجیب را تجربه کنید یا خیر.

 

اگر یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه مدت، آموزش زبان انگلیسی در 50 روز یا عبارت های مشابه اینها شما را به این مقاله آورده است نشاندهنده اینست که زبان انگلیسی به یک اولویت فعلی برای شما تبدیل شده است یا مایلید در این باره بیشتر بدانید تا در صورت نیاز برای یادگیری یا آموزش فشرده زبان انگلیسی آماده باشید. در ادامه سه اصل مهم در آموزش زبان انگلیسی در 50 روز به شیوه زبان مادری را توضیح می دهم.

دیدگاه

با توجه به اینکه در سیستم های آموزشی رایج زبان انگلیسی، یادگیری و آموزش زبان انگلیسی بر اساس مدل های خطی، پلکانی و در حالت کلی مرحله ای و سطوحی زبانی شکل می گیرد، برای یادگیری و آموزش زبان به شیوه زبان مادری نیاز به یک نگاه جدید داریم. همانگونه که در یادگیری زبان مادری یا زبان اول نگاه آموزشی نسبت به مراحل، سطوح و دسته بندی محتوا وجود ندارد و کودکان بدون در نظر گرفتن سطوح آموزشی با ایجاد ارتباط به یک کاربر حرفه ای تبدیل می شوند، در یادگیری زبان دوم نیز امکان تکرار این روند وجود دارد. مسلما تا اینجا توضیحاتم رابطه کلمه دیدگاه با موضوع این مقاله را شفاف نکرده است و بررسی دقیق این موضوع از حوصله این مقاله خارج است، اما برای یادگیری زبان انگلیسی در 50 روز به شیوه زبان مادری لازم است نگاه آموزشی ما منطبق با اصول یادگیری زبان به روش زبان مادری باشد.

کودکان در یادگیری زبان مادری فقط با مهارت های شنیداری و گفتاری تمرین می کنند، بدون توجه به گرامر و دستور زبان مکالمه می کنند، هیچ آزمونی را نمی گذرانند، فقط با هدف ارتباط مکالمه ها را تمرین می کنند ولی آنچه یاد گرفته اند را مکرر استفاده می کنند، تمام تلاش خود را می کنند شبیه به مدل های اطراف خود صحبت کنند، همیشه در حال صحبت کردن و شنیدن هستند و آنقدر استفاده می کنند تا دقیقا مشابه مدل خود بگویند. برای کودکان کپی کردن و تقلید کردن دیگران یک تمرین بسیار جدی است. کودکان در اوان کودکی یک مخاطب جدی به حساب می آیند و هیچگاه نه خودشان و نه اطرافیان منتظر روز خاصی برای شروع صحبت کردن نمی مانند. تسلط زبانی آنها در هیچ موقعیتی ناقص به حساب نمی آید و سطح زبانی ویژه ای از آنها انتظار نمی رود، نه بدین معنی که به اندازه بزرگسالان مسلط هستند، بلکه بدین منظور که همه اطرافیان تلاش می کنند منظور آنها را درک کنند و کودکان نیز در رسیدن به هدف تمام تلاش خود را می کنند. بنابراین به محض آمادگی فیزیولوژیکی و ذهنی، برای مثال رشد ماهیچه های اندام های گفتاری، کامل شدن دندان ها، آشنایی با مفاهیم پیرامون و غیره، کودکان یک کاربر حرفه ای به حساب می آیند.

آنچه تا کنون گفته شد فقط 10 درصد از ویژگی های تمرین های کودکان در یادگیری زبان مادری است اما اگر حتی با یکی از آنها مخالف هستید دیدگاه مناسب برای یادگیری زبان به شیوه زبان مادری را ندارید. منظور از دیدگاه مناسب برای یادگیری زبان به روش زبان مادری یعنی به عنوان یک فراگیر تمام تلاشمان را بکنیم رفتار زبانی مشابه کودکان داشته باشیم و با باور به اینکه در نهایت ما یکی از صحبت کنندگان زبان انگلیسی در حد حرفه ای خواهیم شد همانند کودکان دائم در تلاش باشیم.

نیاز

یادگیری زبان انگلیسی نیازمند زمان کافی و تمرین منظم است. برای کسب اطلاعات درباره زبان انگلیسی می توان به صورت فشرده مطالعه کرد اما برای کسب مهارت های زبانی باید به اندازه کافی تمرین کرد. نکته اینجاست که در جمع آوری اطلاعات امکان خلاصه کردن و حفظ کردن وجود دارد ولی در کسب مهارت فقط با تکرار و تمرین می توان ماهر شد. آموزش زبان انگلیسی در 50 روز نیازمند کسب مهارت های زبانی خاص است که مستلزم صرف زمان و انرژی لازم می باشد. برای کسب و رشد مهارت های لازم در مکالمه زبان انگلیسی در 50 روز هیچ راه میانبری وجود ندارد به جز اینکه بعد از نیاز به بقاء مکالمه زبان انگلیسی یک نیاز اساسی باشد. بنا به نظریه ویلیام گلسر، روان شناس مشهور امریکایی، هر انسان 5 نیاز اساسی دارد که یادگیری زبان دوم جزء آنها نیست. چگونه ممکن است یادگیری زبان انگلیسی یکی از نیازهای اساسی شما باشد؟

نیازهای اساسی غیر قابل انکار هستند اما در شرایط متفاوت اولویت های ویژه ای دارند. نیاز به یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم در شرایط معمولی به هیچ عنوان جایگزین هیچ یک از نیازهای اساسی نمی شود. نیازهای اساسی جزء انتخاب های ما نیستند و ما مجبور به برآوردن آنها هستیم. پس به طور خلاصه فقط زمانی که مجبور به یادگیری زبان انگلیسی در 50 روز هستید برای آن اقدام کنید. مطمئن باشید اگر بدون یادگیری زبان انگلیسی بعد از 50 روز می توانید زندگی معمولی خود را ادامه دهید و 5 نیاز اساسی زندگی شما برآورده می شود، الان زمان مناسب برای انتخاب این مسیر نیست. به سادگی می توانید دوره جامع مکالمه انگلیسی را به صورت یکساله و یا حتی دو ساله طی کنید و از پیشرفت خود لذت ببرید. در صورتیکه باید زبان انگلیسی را در یک بازه زمانی دو ماهه بیاموزید و هیچ راه دیگری نیست و با دیدگاه یادگیری زبان انگلیسی به شیوه زبان مادری کاملا موافق هستید فقط یک اصل تا شروع تجربه آموزش ربان انگلیسی در پنجاه روز فاصله دارید.

عادت

با فرض اینکه دیدگاه شما کاملا منطبق بر اصول یادگیری زبان به شیوه زبان مادری باشد و یادگیری زبان انگلیسی در 50 روز نیاز اساسی شما باشد، چنانچه ترک اعتیاد را تا کنون تجربه نکرده اید منتظر تجربه یک شکست جدی باشید. آنچه مسلم است شما عادت ندارید هر روز کاری که نمی دانید آیا نتیجه ای دارد یا نه را هزاران مرتبه تکرار کنید. بله درست است، شما حتی اگر باور داشته باشید یادگیری زبان به شیوه زبان مادری موفقیت آمیز است، الان برای اولین مرتبه قصد دارید آن را بیازمایید. در نتیجه نمی توانید بگویید به نتیجه آن مطمئن هستید. انجام دادن کاری که از نتیجه آن مطمئن نیستید برای ساعت ها و به مدت 10 هفته بسیار دشوار است. یکی از عادت های همه انسان ها بر اساس نظریه های پیاژه، روان شناس معروف، واکنش به محرک های مثبت است. این بدان معنی است که ما در صورتیکه پاسخ مناسب برای رفتارمان دریافت کنیم، آن رفتار را تکرار خواهیم کرد. یادگیری زبان به شیوه زبان مادری در 50 روز به صورت فشرده مسلما در ابتدا نتیجه قابل توجهی برای ما ندارد. همانگونه که در کودکان می بینیم در ابتدای صحبت کردن تلاش های ناموفق زیادی اتفاق می افتد. برای موفق شدن در یادگیری زبان انگلیسی در 50 روز به شیوه زبان مادری باید عادت کنیم به تمرین بسیار زیاد روزانه و بدون خسته شدن ادامه دادن و این عادت بر خلاف عادت های قبلی ما است. اگر توان ایجاد و ادامه این عادت را دارید در این مسیر قدم بگذارید. در غیر اینصورت دوره آموزش زبان انگلیسی در 50 روز برای شما مناسب نیست.

تا اینجا فقط از چالش ها و سختی های آموزش زبان انگلیسی در 50 روز به شیوه زبان مادری صحبت کردیم. چنانچه واقعا نیاز دارید زبان انگلیسی را در مدت کوتاهی بیاموزید و علاقه مند هستید بتوانید انگلیسی را مثل زبان مادری درک کنید و صحبت کنید، فقط نیاز دارید برنامه ریزی کنید و شروع کنید. بنا به دو دهه تجربه آموزش زبان انگلیسی درصد موفقیت کسانی که برای یادگیری فشرده زبان انگلیسی اقدام کرده اند بسیار بالاتر از کسانی است که روش های معمولی را طی کرده اند. اگر به این نتیجه رسیده اید که یادگیری زبان انگلیسی یکی از نیازهای اساسی شماست به صفحه معرفی دوره جامع مکالمه انگلیسی رفته، با دوره جامع مکالمه انگلیسی آشنا شوید و یادگیری خود را از همین امروز آغاز کنید.

  صفحه معرفی دوره جامع انگلیسی

قطعا آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز  با نگرش دیکشنری و گرامریست شدن ممکن نیست. یادگیری زبان انگلیسی با تکیه بر اصول آموزشی مطرح شده در‌ مقاله آموزش زبان انگلیسی و جذابیت‌ های آموزش زبان انگلیسی با سریال حتی در کمتر از 50 روز نیز امکان پذیر است. یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه مدت برای همه افراد مفید و دارای مزایای بسیاری می باشد. هدف از نوشتن این مقاله پاسخ دادن به دغدغه‌ های زبان آموزان و آشنایی بیشتر با دوره‌ های 50 روزه انگلیسی می‌ باشد. یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه مدت برای بسیاری از افراد غیر قابل باور است. کوتاه مدت بودن یادگیری نیاز به استفاده از متدهای متفاوت و به روزی است تا در مدت زمان کوتاهی به نتیجه دلخواه تان برسید. برای آگاهی از آموزش های کوتاه مدت زبان انگلیسی تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. چنانچه قصد دارید مکالمه زبان انگلیسی را دو ماهه بیاموزید و یا برای آزمون خاصی در مدت کوتاهی آماده شوید خواندن این نوشته خالی از لطف نیست.

 

آیا یادگیری زبان انگلیسی در ۵۰ روز امکان پذیر است؟

نه تنها یادگیری زبان انگلیسی بلکه یادگیری هر مهارتی منوط به استفاده مداوم از آن مهارت است. یادگیری زبان انگلیسی یعنی یادگیری مهارت‌های زبان انگلیسی. مهارت‌ های زبان انگلیسی نیاز به تغییر دارد هم چنین تغییر مشروط به عادت سازی است اما برای ایجاد عادت سازی نیاز به تمرین مداوم است. این تمرین‌ ها کمک بسیاری در ناخودآگاه سازی عادت‌ های صحیح می‌ کنند. غالبا در تمرین‌ های منظم و مداوم، مدیریت زمان و احساسات نقش اصلی را دارند. چنانچه زبان آموزی بتواند مدیریت احساسات و زمان داشته باشد یادگیری زبان انگلیسی حتی کم تر از 50 روز نیز ممکن خواهد بود. اما اگر عادت‌ های زبانی غلط رواج پیدا کند آسیب‌ های زیادی را نه تنها به سیستم آموزشی بلکه به زبان آموز وارد می‌ کند. زمانی که زبان آموزان خود را در تمرین‌ های مداوم و روزانه غرق کنند بلا استثناء یادگیری زبان در 50 روز امکان پذیر خواهد شد. با تکیه بر اصول آموزشی مطرح شده در مقالات مرتبط با آموزش زبان انگلیسی ما می‌ توانیم عادت‌ های زبانی صحیح و شبیه به عادت‌ های نیتیوهای آمریکایی جایگزین کنیم. یادگیری عادات زبانی نیاز به مدرسین و همراهان حرفه ای و آموزش دیده نیز دارد تا با کمک ترفندها و تکنیک های آموزشی آن ها بر چنین عادات زبانی تسلط پیدا کنید. با داشتن برنامه ریزی و تلاشی منسجم و مستمر به راحتی می توانید بهترین نتایج را کسب نمایید. برای نیتیو لایک شدن دست از تلاش بر ندارید.

چگونه در 50 روز بر مکالمه تسلط پیدا خواهیم کرد؟

هدف از مکالمه در دوره‌ های آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز نیتیو لایک شدن می‌ باشد. چنین هدف بزرگی نیازمند تلاش بسیار و مداوم است. همه روزه افراد زیادی را دیده‌ام که با وجود داشتن مدرک و تسلط بر گرامر هنوز توانایی مکالمه همچون یک نیتیو آمریکایی را ندارند و دستیابی به چنین مهارتی برای آن‌ ها به یک آرزوی دیرینه تبدیل شده است. شما زمانی می‌ توانید همانند یک نیتیو آمریکایی صحبت کنید که عادت‌ های زبانی صحیح آن‌ ها را فرا گرفته باشید. در دوره‌ های راکت عادات زبانی مبتنی بر ناخودآگاه سازی است. در دوره‌ های 50 روزه، مکالمات به صورت منظور محور و با کوتاه‌ ترین مسیر انجام می‌ شود. این خود کمک بزرگی برای برقراری ارتباطی راحت‌ تر می‌ باشد. این تصور برای زبان آموزان وجود دارد که یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه مدت کار دشوار و سختی می باشد اما باید گفت که این ترس در آغاز مسیر طبیعی و چه بسا نیاز است اما نکته ای که باید بدان دقت داشته باشید این است که بودن در کنار اساتید و مدرسین کار پشته همه نگرانی و ترس هایی که در آغاز و یا ادامه مسیر ممکن است به سراغ شما بیاید را از بین می برند. همه تلاش تیم حرفه ای احمدرضا ابراهیمی ایجاد بهترین و لذت بخش ترین شرایط برای شما زبان آموزان می باشد.

برای ورود به دوره زبان انگلیسی در 50 روز چه سطح و سنی باید داشته باشیم؟

به دلیل وجود نگرشی خاص، روش و مسیری متفاوت، که در زیر ساخت‌ های آموزش زبان در 50 روز وجود دارد باعث شده است برای تمامی افراد چه مبتدی و چه پیشرفته جذاب تلقی شود. مسیر و روشی متفاوت برای همه جذاب است. تجربه نشان داده است که افرادی که به دنبال آموزش و یادگیری منحصر به فردی هستند از زیر ساخت های آموزشی متفاوتی نیز استفاده می نمایند. روش آموزش در دوره‌ های راکت به دلیل کاربردی بودن برای همه سنین مناسب می‌ باشد. یکی از دوره‌ های موجود برای کودکان دوره‌ی راکت جریان می‌ باشد. این دوره به همراه اساتید آموزش دیده و حرفه‌ ای و با سریال‌ های مختص به کودکان به آموزش می‌ پردازند.
دوره‌ های راکت از طریق ناخودآگاه سازی و با استفاده از سریال‌ های متفاوت و به روز و تکنیک‌ های آموزشی صحیح باعث شده است برای همه سنین و در هر سطحی مناسب باشد. طراحی دوره ای که برای همه افراد در هر سن و سطحی مناسب باشد کار چندان آسانی نیست اما احمدرضا ابراهیمی با بیش از دو دهه تجربه توانسته است به طراحی دوره های مختلف از جمله دوره راکت اقدام نماید تا همه افراد علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی به آموزش و یادگیری بپردازند. برای یادگیری زبان انگلیسی از طریق دوره راکت دیگر نگران سن و سطح زبانی خودتان نباشید و با خیالی آسوده در کنار مدرس خود به یادگیری بپردازید.

آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز به آموزش چه مهارت‌ هایی می پردازد؟

دوره‌ ی آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز به آموزش چهار مهارت اصلی یعنی ( Listening, Speaking, Reading, Writing ) می‌ پردازد. اما به دلیل اینکه دوره‌ های راکت یا 50 روزه به آموزش زبان انگلیسی از طریق سریال می‌ پردازد یک سری تفاوت‌ های اساسی، صحیح و منطقی با دیگر روش‌ ها دارد. از آن جایی که نیاز های زبانی بشر تغییرات زیادی کرده من هم نیاز دانستم این تغییرات را بر روی چهار مهارت اصلی زبان اعمال کنم به همین علت در قدم اول هدف اصلی دوره‌ های 50 روزه زبان بر روی Speaking و Listening می‌ باشد. در همین حین و به صورت هم زمان و ناخودآگاه Reading شما هم در حال تقویت می‌ باشد. و اما Writing، از آن جایی که Writing یکی از مهارت‌ های زبانی محسوب می‌ شود در دوره‌ های 50 روزه به یادگیری این مهارت پرداخته می‌ شود اما در حد نیاز! با توجه به تغییرات بزرگی که در زمینه تکنولوژی و دیجیتال اتفاق افتاده است باعث شده است نیازهای مرتبط با مهارت Writing هم رنگ عوض کند و در دوره‌ های مبتنی بر آموزش زبان انگلیسی با سریال متناسب با نیازهای امروز ما برنامه ریزی شده باشد و تبدیل به مهارت شناخت پیام ها و تکست‌ ها شده است. در این میان برخی از آموزشگاه ها و موسسات تنها بر روی یک مهارت مانور می دهند و تاکید زیادی دارند که فقط دانستن یک مهارت کافی می باشد اما باید گفت که هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به یک دیگر وابسته هستند و یادگیری همه مهارت ها مهم تلقی می شود. ممکن است یک مهارت اولویت بیشتری نسبت به دیگر مهارت ها داشته باشد اما اینکه فقط به یادگیری یک مهارت پرداخته شود ممکن نیست. چنین افرادی در نهایت توانایی استفاده از مهارت های زبانی را در موقعیت های مختلف نخواهند داشت.

نحوه تدریس آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز چگونه است؟

نحوه تدریس در دوره‌ های راکت یا آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز با نحوه دیگر تدریس ها تفاوت‌ های اساسی و ساختاری دارد. در دوره‌ های 50 روزه نحوه تدریس زبان آموزان از دو طریق اصول روانشناسی و اصول مدیریت فردی صورت می‌ گیرد. برای درک بهتر به مثال زیر دقت کنید:
زمانی که یک ورزشکار قصد شرکت در المپیک و گرفتن مدال طلا را دارد نیازمند به یک کوچینگ خبره است تا در مدت زمان معین به صورت فشرده به آمادگی بدنی و مهارت کافی برسد. وظیفه کوچینگ آماده کردن آن ورزشکار برای شرکت در المپیک و کسب مدال طلا است پس کوچینگ باید به صورت تمام وقت با پشتیبانی بسیار برای ورزشکار خود وقت بگذارد. نحوه تدریس در دوره‌ های 50 روزه دقیقا به همین شکل می‌ باشد به گونه‌ ای که براساس نیازهای زبانی فراگیران به برنامه ریزی دقیق و کامل پرداخته می‌ شود. اساتید و مدرسین سایت احمدرضا ابراهیمی بعد از گذر از آموزش های لازم آماده تدریس به زبان آموزان خود را پیدا کرده اند. مدرسین دوره راکت پیش تر و یا عقب تر از زبان آموزان خود حرکت نمی کنند بلکه همراه و هم قدم با زبان آموزان، همراه با برنامه ریزی پیش خواهند رفت. مدرسین دوره راکت از آغاز ثبت نام تا انتهای دوره به صورت تمام وقت همچون کوچینگ از شما فراگیران حمایت و پشتیبانی کاملی خواهند داشت.

آیا آموزش زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه ممکن است؟

همانطور که قبل‌ تر اشاره کردم یادگیری مهارت‌ ها و عادت‌ های زبانی نیاز به تمرین و تکرار مداوم دارند. یکی از این مهارت‌ های زبانی کپی کردن می‌ باشد اما این عبارت با تصوری که زبان آموزان دارند متفاوت است. کپی کردن به شما در جهت یادگیری زبان به صورت ناخودآگاه کمک بسیار زیادی می‌ کند به عبارتی شما علاوه بر کپی کردن جملات، لحن و صدا را می‌ توانید به درستی فرا بگیرید. زمانی که یادگیری مهارت کپی کردن از طریق فیلم و سریال صورت گیرد باعث می‌ شود عادت‌ ها و مهارت‌ های زبانی را به درستی فرا بگیرید و در موقعیت‌ های مورد نیاز به درستی از آن‌ ها استفاده کنید. با استفاده از روش‌ های ناخودآگاه سازی و عادت سازی به آموزش فراگیران خواهیم پرداخت به گونه‌ ای که در پایان دوره 50 روزه تشخیص شما از یک نیتیو آمریکایی سخت خواهد شد برای درک بهتر این قسمت می‌ توانید به مطالعه مقاله آموزش یا ورزش بپردازید. به مرور زمان مهارت کپی کردن باعث می‌ شود شما سریال‌ ها و فیلم‌ های انگلیسی زبان را درک کنید و از آن‌ ها در مکالمات خود استفاده کنید.

 ویژگی‌ های اساتید دوره‌ی راکت چیست؟

مهم‌ ترین ویژگی اساتید دوره‌ های راکت چند زبانه بودن آن‌ هاست. تمام اساتیدی که مشغول تدریس در سایت احمدرضا ابراهیمی هستند حداقل یک زبان را به سبک راکت آموخته‌ اند و با تکنیک‌ های آموزش زبان در 50 روز آشنایی کاملی دارند.  اساتید راکت با توجه به شناخت نیازهای فردی زبان آموزان و با توجه به اصول روان شناختی برای هر یک از فراگیران برنامه ریزی فردی انجام می‌ دهند. اساتید دوره‌ های 50 روزه، زبان را به سبک راکت فرا گرفته‌ اند به همین دلیل از آغاز مسیر تا انتها، دغدغه تک تک شما زبان آموزان را درک می‌ کنند و هم چنین می‌ توانید ارتباطی دائم با اساتید خود داشته باشید. مدرسین دوره راکت بر اساس نیازهای زبانی و شخصی زبان آموزان به برنامه ریزی می پردازند. فراگیران در کنار چنین اساتید خبره ای می توانند با تمرکز و آرامش بسیار به آموزش و یادگیری بپردازند. اساتید و مدرسین دوره راکت تنها به تدریس نمی پردازند بلکه با تکنیک ها و ترفندهای مختلف منجر به افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس فراگیران نیز می شوند. پشتیبانی و حمایت بالای مدرسین دوره راکت ویژگی دیگر اساتید می باشد.

بعد از اتمام دوره‌ ی راکت نیازی به گذراندن دوره‌ های دیگر هست؟

از آن جایی که در دوره‌ های ترمیک آموزش زبان انگلیسی، وظیفه زبان آموز کسب اطلاعات درباره زبان انگلیسی است در نهایت زبان آموزان با اطلاعات کافی درباره گرامر و تعدادی از واژگان دوره‌ های خود را به اتمام می‌ رسانند اما در موقعیت‌ هایی که نیاز به نیتیو لایک بودن است، دچار مشکل می‌ شوند به همین علت اکثر افرادی که دوره‌ های ترمیک را گذرانده‌ اند نیازمند به این دوره‌ ها هستند. بنابراین زمانی که شما نیتیو لایک شده باشید نیازی به دوره‌ های دیگری ندارید مثل زمانی می‌ ماند که ما برای قوی شدن فارسی و زبان مادری به سراغ دوره‌ های آموزشگاهی برویم. ما این اطمینان را به شما زبان آموزان می دهیم که با گذراندن دوره راکت و یا دیگر دوره های موجود در سایت می توانید همچون نیتیو لایک ها به مکالمه و صحبت با دیگر نیتیوها بپردازید. دوره راکت تنها دوره موجود در سایت احمدرضا ابراهیمی نیست و دوره های دیگری از جمله دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی در داخل سایت به زبان آموزان آموزش داده می شود. در انتهای مقاله بیشتر درباره این دوره صحبت خواهیم کرد.

آیا بعد از اتمام دوره مطالب به فراموشی سپرده می‌ شود؟

یادگیری زبان دوم باعث ایجاد نگرش جدید در ما می‌ شود پس زمانی که شما می‌ توانید از نگرش دوم در زندگی روزانه خود استفاده کنید به چه دلیل خود را از آن محروم می‌ کنید؟ من این سوال را با یک مثال به شما پاسخ خواهم داد. کسانی که به مهارت رانندگی مسلط هستند معمولا از این مهارت خود استفاده می‌ کنند و زندگی را برای خود لذت بخش‌ تر می‌ کنند. زمانی که شما گواهی نامه گرفته‌ اید نیاز است شما به صورت مداوم به تمرین و تکرار بپردازید و از مهارت رانندگی خود حداکثر استفاده را ببرید ولی زمانی که از این مهارت استفاده نکنید برای شما سودی ندارد حتی بعد از مدتی ممکن است به سختی رانندگی کنید. زبان انگلیسی هم به همین منوال است زمانی که شما به استفاده مداوم از زبان بپردازید به هیچ وجه به فراموشی منجر نمی‌ شود. جملاتی که پیش تر گفته شد بدین معنا نیست که یادگیری زبان انگلیسی را رها کنید و خود را محدود به همان زمان بدانید؛ چراکه زبان انگلیسی همچون اقیانوسی عمیق و بیکران می باشد که علاقه مندان به زبان انگلیسی می توانند از طریق این اقیانوس به دانش و علمی بیکران دست پیدا کنند. اساتید، مدرسین و زبان آموزان باید به صورت دائم در حال یادگیری و اپدیت دانش زبانی خود باشند.

مدرک پایان دوره راکت زبان انگلیسی چیست؟

در این مدرک گواهی می‌ گردد که زبان آموزان زیر نظر یک مربی حرفه‌ ای و با محتوای حرفه‌ ای به سطح یک نیتیو لایک رسیده‌ اند و از مهارت زبانی خود می‌ توانند در موقعیت‌ های مختلفی استفاده کنند. این مدرک فقط به کسانی که دوره آموزش زبان انگلیسی در 50 روز و یا دوره‌ های وابسته به دوره راکت را با موفقیت گذرانده باشند ارائه می شود. بدیهی است که مهارت‌ ها و توانایی این افراد به خودی خود گویای سطح زبانی آن‌ ها می‌ باشد و توانایی زبانی این زبان آموزان در هر موقعیتی قابل اسباط است.

گواهی آموزش زبان در 50 روز

آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز به سبک احمدرضا ابراهیمی

تا به این جای مقاله با آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز آشنا شدید. دوره‌ های راکت با سبکی نوین و متفاوت طراحی شده و در اختیار شما زبان آموزان قرار گرفته است. سایت احمدرضا ابراهیمی با آموزش زبان آموزان با سریال بهترین شرایط را برای آموزش زبان انگلیسی در 50 روز مهیا می‌ کند. دوره‌ ی راکت لحظات سرگرم کننده، تکرار نشدنی و بی نظیری را برای شما رقم خواهد زد به گونه‌ ای که در کنار سرگرمی به یادگیری می‌ پردازید. در پایان این دوره شما علاوه بر یادگیری زبان، به کسب مهارت‌ های یادگیری و عادات زبانی صحیح پرداخته‌ اید و تفاوت خود را با دیگر زبان آموزان درک خواهید کرد. یادگیری زبان با سریال برای شما یادگیری نامحدودی را رقم خواهد زد. زمانی که شما آموزش زبان انگلیسی با دوره‌ های راکت از طریق سریال آغاز می‌ کنید همچون کودکی تازه متولد شده به یادگیری زبان خواهید پرداخت.
با در نظر گرفتن شرایط شما علاقه‌ مندان به زبان انگلیسی دوره‌ های راکت را به دو صورت Tailored Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه) و VIP Rocket (آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز) برگزار می‌ کنیم در صورتی که شما زمان کافی برای یادگیری زبان انگلیسی دارید می‌ توانید در دوره‌ های فشرده زبان انگلیسی (آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه) شرکت کنید.

معرفی دیگر دوره های موجود در سایت احمدرضا ابراهیمی

 • دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی

باید گفت که سایت احمدرضا ابراهیمی تنها محدود به دوره راکت زبان انگلیسی نمی باشد و دوره های دیگری متناسب با تغییرات روز دنیا و نیازهای زبانی زبان آموزان نیز طراحی شده است. دوره ای که در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهید شد، دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی می باشد. دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی یکی دیگر از دوره های پر طرفدار میان علاقه مندان به زبان انگلیسی می باشد. این دوره دارای ویژگی های متمایز و منحصر به فردی نسبت به دیگر دوره های موجود می باشد. به همین علت توانسته است علاقه مندان بسیاری را در اقصی نقاط دنیا به خود جذب کند. ویژگی های این دوره آموزشی شامل:

 1. بیش از 120 جلسه آموزش کاربردی مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک های متفاوت.
 2. با خرید این دوره تمام آپدیت ها را بدون پرداخت هزینه دریافت خواهید کرد.
 3. بعد از ثبت نام و آغاز دوره به مدت 1 سال می توانید از سیستم پشتیبانی اختصاصی دوره استفاده نمایید.

و اما مهارت هایی که در این دوره فرا خواهید گرفت شامل:

 1. نیتیو لایک شدن و لهجه جذاب آمریکایی.
 2. اسپیکینگ روان.
 3. لیسنینگ قوی.
 4. تلفظ صحیح کلمات و ادای صحیح آن ها همچون زبان مادری.
 5. آشنایی کامل با عبارات و اصطلاحات محاوره ای زبان انگلیسی.
 6. گرامرهای پیچیده زبان انگلیسی را به راحتی فرا خواهید گرفت.
 7. عادات و مهارت های صحیح زبانی.
 8. آشنایی با فرهنگ زبانی مردم کشور.
 9. یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه.
 10. کسب نمره 7 به بالا در آزمون آیلتس زبان انگلیسی.
 • دوره راکت جریان

راکت جریان یکی دیگر از دوره های موجود در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی می باشد اما این دوره تنها مختص به کودکان است و برای کودکان تهیه و طراحی شده است. آموزش زبان انگلیسی به کودکان از حساسیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. به همین علت والدین معمولا فرزندان خود را به سختی در کلاس ها و دورهای آموزشی قرار می دهند. جای نگرانی نیست؛ چراکه دوره راکت جریان به دلیل آنلاین برگزار شدن باعث شده است که والدین در کنار کودکان خود در منزل حضور داشته باشند و از نحوه و شیوه تدریس و آموزش کودکان خود آگاهی کاملی کسب نمایند. سبک و متد آموزشی راکت جریان از خستگی و دلزدگی کودکان شما جلو گیری می کند و برعکس موجب تمایل بیشتر کودکان شما برای ادامه پیدا کردن کلاس ها و دوره های آموزشی می شوند. اساتید استفاده شده در این دوره بعد از گذراندن آموزش های حرفه ای آماده تدریس به کودکان شما شده اند. مدرسین دوره چند زبانه هستند و با اگاهی از ذهن و دغدغه کودکان شما به تدریس زبان انگلیسی می پردازند. سریال هایی که برای تدریس به کودکان انتخاب شده است مختص به سن کودکان و متناسب با نیازهای زبانی زبان آموزان انتخاب شده است. احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن حساسیت بالای کودکان شما به طراحی دوره اقدام کرده است، پس اصلا جای نگرانی نیست. والدین عزیز می توانند کودکان خود را با فکری راحت به سبک آموزشی احمدرضا ابراهیمی بسپارند.

حال که از ویژگی های دوره جامع مکالمه انگلیسی و راکت جریان آگاه شده اید بهتر می توانید متناسب با نیاز خود دست به انتخاب هر یک از دوره ها بزنید. حتی در صورت نیاز می توانید با کمک مشاوران و کارشناسان ما بهترین انتخاب را داشته باشید. اما میان دوره راکت و دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی یک شباهت واحد وجود دارد. این شباهت بزرگ باعث شده است که نسبت به قبل علاقه مندان بیشتری به دوره ها جذب شوند. شباهت موجود، سبک و متد آموزشی دوره راکت و دوره جامع مکالمه انگلیسی را تعیین می کند. پیش تر کمی درباره و سبک و متد آموزشی صحبت کرده ایم اما در ادامه شما را با مطالب بیشتری آشنا خواهیم کرد. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید…

شباهت موجود میان دوره های سایت احمدرضا ابراهیمی

برای تدریس دوره های موجود در سایت احمدرضا ابراهیمی از سبک و روش یکسانی استفاده می شود. آموزش زبان انگلیسی با سریال باعث شباهت موجود در میان دوره ها شده است. دلایل استفاده از سریال برای آموزش زبان انگلیسی فراوان می باشد اما دلیل اصلی که این روش برای تدیس به زبان آموزان انتخاب شده است این است که، برای یادگیری زبان انگلیسی و نیتیو لایک شدن نیاز است که در محیط و شرایطی که افراد به زبان انگلیسی صحبت می کنند قرار بگیرید اما افرادی که توان مسافرت و قرار گرفتن در محیط ها و شرایط انگلیسی زبان را ندارند باید به سراغ حقیقی ترین و نزدیک ترین روش جایگزینی بروند. این روش آموزش زبان انگلیسی با سریال می باشد. سریال های انگلیسی که در سایت احمدرضا ابراهیمی انتخاب شده است و در حال تدریس می باشد به رفع نیازهای زبانی افراد می پردازد و باعث نیتیو لایک شدن زبان آموزان می شود. تدریس از طریق سریال های انگلیسی باعث می شود که فراگیران خود را در آن شرایط و محیط تصور کنند و مسیر یادگیری سریع تر و اصولی تری را طی نمایند.
اما تدریس از طریق سریال های انگلیسی بدین شیوه نیست که زبان آموزان فقط به تماشای فیلم و سریال بپردازند و در نهایت نیتیو لایک شوند؛ بلکه تدریس به این شیوه نیز دارای اصول و تکنیک هایی می باشد که اساتید بعد از آموزش های لازم آماده استفاده از این روش شده اند. بنابراین این روش را با تماشای فیلم و سریال های خانگی اشتباه نگیرید. فراگیران در کنار سرگرمی و تماشایی سریال بر زبان انگلیسی تسلط پیدا می کنند. فراگیرانی که در این دوره ها شرکت نمایند با روش ها، اصول، نکات و تکنیک های این روش به خوبی آشنا خواهند شد.
یکی دیگر از شباهت های مهم میان دورهای موجود در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی، آنلاین و خصوصی برگزار شدن دوره ها می باشد. محیط و فضای آنلاین این امکان را به همه افراد می دهد تا در دورترین نقاط به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند و از طریق پلتفرم های مختلفی که سایت در اختیار آن ها قرار می دهد بهترین آموزش ها را داشته باشند. برگزاری کلاس ها به صورت خصوصی تصمیم مهم دیگری بود که تیم حرفه ای احمدرضا ابراهیمی گرفته است؛ چراکه خصوصی بودن کلاس ها موجب می شود زبان آموزان با تمرکز و آرامش بیشتری در کلاس ها حضور داشته باشند. برگزاری دوره ها به صورت آنلاین و خصوصی برای زبان آموزان و اساتید دارای مزایایی بسیاری می باشد. به همین علت همه تلاش ما فراهم کردن مزایای بیشتر برای زبان آموزان می باشد.
زمان آن فرا رسیده است که درباره دیگر ویژگی های این روش (آموزش زبان انگلیسی با سریال) بیشتر بدانید:

 1. نیتیو لایک شدن
 2. کارآمدترین روش
 3. به روزترین روش
 4. یادگیری زبان انگلیسی بدون دخالت گرامر زبان انگلیسی
 5. جذاب ترین روش
 6. بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
 7. کامل ترین روش
 8. آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی نیتیوها
 9. محتوای نامحدود
 10. آموزش همراه با یادگیری نامحدود
 11. ارزان ترین روش
 12. و…

حال که با دوره های موجود تا حدودی آشنا شده اید بهتر است این نکته را برای شما بازگو کنیم که، در کنار شرکت در هر یک از دوره های موجود باید برنامه ریزی مستمر و منظمی داشته باشید. برنامه ریزی مداوم به شما در جهت داشتن قدم های بعدی کمک بسیار زیادی می کند. اساتید و مدرسین سایت زبان احمدرضا ابراهیمی در جهت ایجاد و داشتن چنین برنامه ای کمک بسیار زیادی می کنند. برخی از افراد گمان می کنند که آموزش زبان انگلیسی در 50 روز امکان پذیر نیست اما باید گفت که شاید آموزش امکان پذیر نباشد اما یادگیری زبان انگلیسی در 50 روز با استفاده از ترفندها و تکنیک های استاندارد و اصولی قطعا امکان پذیر است و بدانید که تلاش و پشتکار  مستمر و مداوم شما زبان آموزان حرف اول و آخر را می زند. بخشی از یادگیری شما در دوره ها و کلاس های آموزش زبان انگلیسی رخ می دهد اما بخش دیگر آن به عهده خوده شما علاقه مندان به زبان انگلیسی می باشد. سعی داشته باشید که در کنار شرکت در کلاس ها و دوره های آموزش زبان انگلیسی، به صورت خودآموز نیز به یادگیری و آموزش زبان انگلیسی بپردازید. شیوه و نحوه تدریس زبان انگلیسی به سبک احمدرضا ابراهیمی با شیوه و روش هایی که تا به حال در آموزشگاه ها و موسسات مختلف آموزشی دیدیه اید بسیار متفاوت و منحصر به فرد می باشد.

در صورتی که علاقه‌ مند هستید نیتیو لایک شدن را با ما تجربه کنید می توانید از طریق شماره تماس زیر با ما در ارتباط باشید.

_تماس با شماره تلفن 09333558002