قطعا آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز  با نگرش دیکشنری و گرامریست شدن ممکن نیست. یادگیری زبان انگلیسی با تکیه بر اصول آموزشی مطرح شده در‌ مقاله آموزش زبان انگلیسی و جذابیت‌های آموزش زبان انگلیسی با سریال حتی در کمتر از 50 روز نیز امکان پذیر است.  هدف از نوشتن این مقاله پاسخ دادن به دغدغه‌های زبان آموزان و آشنایی بیشتر با دوره‌های 50 روزه انگلیسی می‌باشد. چنانچه قصد دارید مکالمه زبان انگلیسی را دو ماهه بیاموزید و یا برای آزمون خاصی در مدت کوتاهی آماده شوید خواندن این نوشته خالی از لطف نیست.

20 با 40 درصد تخفیف ویژه سال نو میلادی :: با شماره 09333558002 تماس بگیر

آیا یادگیری زبان انگلیسی در ۵۰ روز امکان پذیر است؟

نه تنها یادگیری زبان انگلیسی بلکه یادگیری هر مهارتی منوط به استفاده مداوم از آن مهارت است. یادگیری زبان انگلیسی یعنی یادگیری مهارت‌های زبان انگلیسی. مهارت‌های زبان انگلیسی نیاز به تغییر دارد هم چنین تغییر مشروط به عادت سازی است اما برای ایجاد عادت سازی نیاز به تمرین مداوم است. این تمرین‌ها کمک بسیاری در ناخودآگاه سازی عادت‌های صحیح می‌کنند. غالبا در تمرین‌های منظم و مداوم، مدیریت زمان و احساسات نقش اصلی را دارند. چنانچه زبان آموزی بتواند مدیریت احساسات و زمان داشته باشد یادگیری زبان انگلیسی حتی کم تر از 50 روز نیز ممکن خواهد بود. اما اگر عادت‌های زبانی غلط رواج پیدا کند آسیب‌های زیادی را نه تنها به سیستم آموزشی بلکه به زبان آموز وارد می‌کند. زمانی که زبان آموزان خود را در تمرین‌های مداوم و روزانه غرق کنند بلا استثناء یادگیری زبان در 50 روز امکان پذیر خواهد شد. با تکیه بر اصول آموزشی مطرح شده در مقالات مرتبط با آموزش زبان انگلیسی ما می‌توانیم عادت‌های زبانی صحیح و شبیه به عادت‌های نیتیوهای آمریکایی جایگزین کنیم.

چگونه در 50 روز بر مکالمه تسلط پیدا خواهیم کرد؟

هدف از مکالمه در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز نیتیو لایک شدن می‌باشد. چنین هدف بزرگی نیازمند تلاش بسیار و مداوم است. همه روزه افراد زیادی را دیده‌ام که با وجود داشتن مدرک و تسلط بر گرامر هنوز توانایی مکالمه همچون یک نیتیو آمریکایی را ندارند و دستیابی به چنین مهارتی برای آن‌ها به یک آرزوی دیرینه تبدیل شده است. شما زمانی می‌توانید همانند یک نیتیو آمریکایی صحبت کنید که عادت‌های زبانی صحیح آن‌ها را فرا گرفته باشید. در دوره‌های راکت عادات زبانی مبتنی بر ناخودآگاه سازی است. در دوره‌های 50 روزه، مکالمات به صورت منظور محور و با کوتاه‌ترین مسیر انجام می‌شود. این خود کمک بزرگی برای برقراری ارتباطی راحت‌تر می‌باشد.

برای ورود به دوره زبان انگلیسی در 50 روز چه سطح و سنی باید داشته باشیم؟

به دلیل وجود نگرشی خاص، روش و مسیری متفاوت، که در زیر ساخت‌های آموزش زبان در 50 روز وجود دارد باعث شده است برای تمامی افراد چه مبتدی و چه پیشرفته جذاب تلقی شود. مسیر و روشی متفاوت برای همه جذاب است. روش آموزش در دوره‌های راکت به دلیل کاربردی بودن برای همه سنین مناسب می‌باشد. یکی از دوره‌های موجود برای کودکان دوره‌ی راکت جریان می‌باشد. این دوره به همراه اساتید آموزش دیده و حرفه‌ای و با سریال‌های مختص به کودکان به آموزش می‌پردازند.
دوره‌های راکت از طریق ناخودآگاه سازی و با استفاده از سریال‌های متفاوت و به روز و تکنیک‌های آموزشی صحیح باعث شده است برای همه سنین و در هر سطحی مناسب باشد.

آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز به آموزش چه مهارت‌هایی می پردازد؟

دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز به آموزش چهار مهارت اصلی یعنی (Listening, Speaking, Reading, Writing ) می‌پردازد. اما به دلیل اینکه دوره‌های راکت یا 50 روزه به آموزش زبان انگلیسی از طریق سریال می‌پردازد یک سری تفاوت‌های اساسی، صحیح و منطقی با دیگر روش‌ها دارد. از آن جایی که نیازهای زبانی بشر تغییرات زیادی کرده من هم نیاز دانستم این تغییرات را بر روی چهار مهارت اصلی زبان اعمال کنم به همین علت در قدم اول هدف اصلی دوره‌های 50 روزه زبان بر روی Speaking و Listening می‌باشد. در همین حین و به صورت هم زمان و ناخودآگاه Reading شما هم در حال تقویت می‌باشد. و اما Writing، از آن جایی که Writing یکی از مهارت‌های زبانی محسوب می‌شود در دوره‌های 50 روزه به یادگیری این مهارت پرداخته می‌شود اما در حد نیاز! با توجه به تغییرات بزرگی که در زمینه تکنولوژی و دیجیتال اتفاق افتاده است باعث شده است نیازهای مرتبط با مهارت Writing هم رنگ عوض کند و در دوره‌های مبتنی بر آموزش زبان انگلیسی با سریال متناسب با نیازهای امروز ما برنامه ریزی شده باشد و تبدیل به مهارت شناخت پیام ها و تکست‌ها شده است.

نحوه تدریس آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز چگونه است؟

نحوه تدریس در دوره‌های راکت یا آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز با نحوه دیگر تدریس ها تفاوت‌های اساسی و ساختاری دارد. در دوره‌های 50 روزه نحوه تدریس زبان آموزان از دو طریق اصول روانشناسی و اصول مدیریت فردی صورت می‌گیرد. برای درک بهتر به مثال زیر دقت کنید:
زمانی که یک ورزشکار قصد شرکت در المپیک و گرفتن مدال طلا را دارد نیازمند به یک کوچینگ خبره است تا در مدت زمان معین به صورت فشرده به آمادگی بدنی و مهارت کافی برسد. وظیفه کوچینگ آماده کردن آن ورزشکار برای شرکت در المپیک و کسب مدال طلا است پس کوچینگ باید به صورت تمام وقت با پشتیبانی بسیار برای ورزشکار خود وقت بگذارد. نحوه تدریس در دوره‌های 50 روزه دقیقا به همین شکل می‌باشد به گونه‌ای که براساس نیازهای زبانی فراگیران به برنامه ریزی دقیق و کامل پرداخته می‌شود.

آیا آموزش زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه ممکن است؟

همانطور که قبل‌تر اشاره کردم یادگیری مهارت‌ها و عادت‌های زبانی نیاز به تمرین و تکرار مداوم دارند. یکی از این مهارت‌های زبانی کپی کردن می‌باشد اما این عبارت با تصوری که زبان آموزان دارند متفاوت است. کپی کردن به شما در جهت یادگیری زبان به صورت ناخودآگاه کمک بسیار زیادی می‌کند به عبارتی شما علاوه بر کپی کردن جملات، لحن و صدا را می‌توانید به درستی فرا بگیرید. زمانی که یادگیری مهارت کپی کردن از طریق فیلم و سریال صورت گیرد باعث می‌شود عادت‌ها و مهارت‌های زبانی را به درستی فرا بگیرید و در موقعیت‌های مورد نیاز به درستی از آن‌ها استفاده کنید. با استفاده از روش‌های ناخودآگاه سازی و عادت سازی به آموزش فراگیران خواهیم پرداخت به گونه‌ای که در پایان دوره 50 روزه تشخیص شما از یک نیتیو آمریکایی سخت خواهد شد برای درک بهتر این قسمت می‌توانید به مطالعه مقاله آموزش یا ورزش بپردازید. به مرور زمان مهارت کپی کردن باعث می‌شود شما سریال‌ها و فیلم‌های انگلیسی زبان را درک کنید و از آن‌ها در مکالمات خود استفاده کنید.

 ویژگی‌های اساتید دوره‌ی راکت چیست؟

مهم‌ترین ویژگی اساتید دوره‌های راکت چند زبانه بودن آن‌هاست. تمام اساتیدی که مشغول تدریس در سایت احمدرضا ابراهیمی هستند حداقل یک زبان را به سبک راکت آموخته‌اند و با تکنیک‌های آموزش زبان در 50 روز آشنایی کاملی دارند.  اساتید راکت با توجه به شناخت نیازهای فردی زبان آموزان و با توجه به اصول روان شناختی برای هر یک از فراگیران برنامه ریزی فردی انجام می‌دهند. اساتید دوره‌های 50 روزه، زبان را به سبک راکت فرا گرفته‌اند به همین دلیل از آغاز مسیر تا انتها، دغدغه تک تک شما زبان آموزان را درک می‌کنند و هم چنین می‌توانید ارتباطی دائم با اساتید خود داشته باشید.

بعد از اتمام دوره‌ی راکت نیازی به گذراندن دوره‌های دیگر هست؟

از آن جایی که در دوره‌های ترمیک آموزش زبان انگلیسی، وظیفه زبان آموز کسب اطلاعات درباره زبان انگلیسی است در نهایت زبان آموزان با اطلاعات کافی درباره گرامر و تعدادی از واژگان دوره‌های خود را به اتمام می‌رسانند اما در موقعیت‌هایی که نیاز به نیتیو لایک بودن است، دچار مشکل می‌شوند به همین علت اکثر افرادی که دوره‌های ترمیک را گذرانده‌اند نیازمند به این دوره‌ها هستند. بنابراین زمانی که شما نیتیو لایک شده باشید نیازی به دوره‌های دیگری ندارید مثل زمانی می‌ماند که ما برای قوی شدن فارسی و زبان مادری به سراغ دوره‌های آموزشگاهی برویم.

آیا بعد از اتمام دوره مطالب به فراموشی سپرده می‌شود؟

یادگیری زبان دوم باعث ایجاد نگرش جدید در ما می‌شود پس زمانی که شما می‌توانید از نگرش دوم در زندگی روزانه خود استفاده کنید به چه دلیل خود را از آن محروم می‌کنید؟ من این سوال را با یک مثال به شما پاسخ خواهم داد. کسانی که به مهارت رانندگی مسلط هستند معمولا از این مهارت خود استفاده می‌کنند و زندگی را برای خود لذت بخش‌تر می‌کنند. زمانی که شما گواهی نامه گرفته‌اید نیاز است شما به صورت مداوم به تمرین و تکرار بپردازید و از مهارت رانندگی خود حداکثر استفاده را ببرید ولی زمانی که از این مهارت استفاده نکنید برای شما سودی ندارد حتی بعد از مدتی ممکن است به سختی رانندگی کنید. زبان انگلیسی هم به همین منوال است زمانی که شما به استفاده مداوم از زبان بپردازید به هیچ وجه به فراموشی منجر نمی‌شود.

مدرک پایان دوره راکت زبان انگلیسی چیست؟

در این مدرک گواهی می‌گردد که زیر نظر یک مربی حرفه‌ای و با محتوای حرفه‌ای به سطح یک نیتیو لایک رسیده‌اند و از مهارت زبانی خود می‌توانند در موقعیت‌های مختلفی استفاده کنند. این مدرک فقط به کسانی ارائه می‌شود که دوره آموزش زبان در 50 روز و یا دوره‌های وابسته به دوره راکت را با موفقیت گذرانده باشند. بدیهی است که مهارت‌ها و توانایی این افراد به خودی خود گویای سطح زبانی آن‌ها می‌باشد و توانایی زبانی این زبان آموزان در هر موقعیتی قابل اسباط است.

گواهی آموزش زبان در 50 روز

آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز به سبک احمدرضا ابراهیمی

تا به این جای مقاله با آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز آشنا شدید. دوره‌های راکت با سبکی نوین و متفاوت طراحی شده و در اختیار شما زبان آموزان قرار گرفته است. سایت احمدرضا ابراهیمی با آموزش زبان آموزان با سریال بهترین شرایط را برای آموزش زبان انگلیسی در 50 روز مهیا می‌کنند. دوره‌های راکت لحظات سرگرم کننده، تکرار نشدنی و بی نظیری را برای شما رقم خواهند زد به گونه‌ای که در کنار سرگرمی به یادگیری می‌پردازید. در پایان این دوره شما علاوه بر یادگیری زبان، به کسب مهارت‌های یادگیری و عادات زبانی صحیح پرداخته‌اید و تفاوت خود را با دیگر زبان آموزان درک خواهید کرد. یادگیری زبان با سریال برای شما یادگیری نامحدودی را رقم خواهد زد. زمانی که شما آموزش زبان انگلیسی با دوره‌های راکت از طریق سریال آغاز می‌کنید همچون کودکی تازه متولد شده به یادگیری زبان خواهید پرداخت.
با در نظر گرفتن شرایط شما علاقه‌مندان به زبان انگلیسی دوره‌های راکت را به دو صورت Tailored Rocket(آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه) و VIP Rocket (آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز) برگزار می‌کنیم در صورتی که شما زمان کافی برای یادگیری زبان انگلیسی دارید می‌توانید در دوره‌های فشرده زبان انگلیسی (آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه) شرکت کنید.
در صورتی که علاقه‌مند هستید نیتیو لایک شدن را با ما تجربه کنید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه بپردازید؛ سپس مشاوران و کارشناسان ما با شما تماس گرفته و پاسخگویی سوالا شما هستند.