آموزش زبان در ۵۰ روز، جزء دوره های کوتاه مدت در آموزش زبان های خارجه است. این روش، این روزها از پر طرفدارترن روش های یادگیری فشرده زبان های خارجه است. دلیل این علاقه، شاید به زود بازده بودن این روش و همینطور علاقه ما انسان ها برای زود نتیجه گرفتن باشد.
همانطور که همه ما می دانیم، عجول بودن یکی از خصلت های بارز انسان است و در قرآن نیز به این موضوع بارها و بارها اشاره شده است. یکی از این آیه های مهم در قرآن به سوره انبیاء بر می گردد. در این آیه خداوند چنین می فرماید: « خُلِقَ الانسانُ مِن عَجَلٍ …». انسان از عجله آفریده شده است و این براستی در تمامی ما صدق می کند.
البته نباید فراموش کنیم که عجله در هر کاری بدون تهیه مقدمات و داشتن برنامه ریزی و تفکر، اشتباه است و انسان می تواند با کمی تامل و تفکر به هر آنچه که می خواهد در زمان و موقعیت درست دست یابد.

IELTS7 Banner 01 8

روش های زود بازده در آموزش زبان، جایگاه ویژه ای در میان عموم علاقه مندان به زبان دوم دارند و به همین دلیل طی این سالها، تلاش بر این بوده است که با طرح برنامه درست آموزشی و هدفمند کردن این روش، به بهترین و عاقلانه ترین شکل ممکن، این روش را در میان دیگر روشهای زبان، در جایگاه مناسبی جای دهیم.

دوره های آموزش زبان در ۵۰ روز با توجه به شرایط کاری، تحصیلی و زندگی زبان آموزان و همینطور زمان در دسترس آنها طراحی شده اند. این دوره ها شامل دوره های مکالمه زبان های خارجه در ۵۰ روز، دوره آموزش زبان در ۵۰ روز ویژه شاغلین، دوره آماده سازی آیلتس در ۵۰ روز و … می باشند.
البته نکته مهمی که در این میان نباید فراموش شود این است که زبان آموزان باید توقع منطقی از سطح توانایی های خود داشته باشند، چراکه افرادی که در مدت زمان برنامه ریزی شده چندان تمرین و تلاشی برای کسب مهارت های زبان های خارجه نداشته باشند، قطعا به نتایج دلخواهشان نیز نخواهند رسید. بنابراین قبل از شرکت در هر دوره آموزشی حتما در ابتدا توسط مشاوران آموزشی موسسه احمدرضا ابراهیمی تعیین سطح شوید و سپس با استفاده از هماهنگی های کامل و برنامه ریزی شده، در دوره مورد نیاز خود شرکت نمایید.
روش های کوتاه مدت آموزش زبان با عناوین مختلف در آموزشگاه های مختلف به کار برده می شوند که از مهم ترین آنها، روش های آموزش فشرده زبان در دوره های ۳ ماهه و ۶ ماهه است اما این دوره در موسسه احمدرضا ابراهیمی با روش سیستم آموزشی رامیت و با عنوان راکت زبان های خارجه طراحی گردیده است که شکلی نوین از آموزش خصوصی زبان را به علاقه مندان و متقاضیان ارائه می دهد. در این روش آموزش زبان با شخصی سازی آموزش بنا به سبک یادگیری زبان آموزان ارائه می گردد و زبان آموزان می توانند با توجه به نیاز خود به یادگیری زبان مورد علاقه شان اقدام نمایند.
تمرکز دوره های ۵۰ روزه زبان، در واقع بر روی مکالمه برقرار کردن زبان آموزان است. گرچه در این زمان کوتاه، تمامی مهارت های چهارگانه اصلی زبان و مهارت های مهمی مانند گرامر زبان های خارجه آموزش داده می شوند اما این مکالمه زبان است که در این میان به صورت هر روزه تکرار می شود و اساتید، زبان آموزان را با تلفظ صحیح و شکل درست ادای عبارات آشنا می کنند.
دوره های ۵۰ روزه زبان های مختلف اعم از دوره آموزش ۵۰ روزه زبان انگلیسی، دوره آموزش ۵۰ روزه زبان آلمانی، دوره آموزش ۵۰ روزه زبان اسپانیایی و سایر زبان ها، به صورت مستمر در حال برگزاری هستند و این روزها شاهد نتایج مثبت این دوره ها، در حوزه آموزش زبان های خارجه هستیم.

ویژگی دوره های آموزش زبان در ۵۰ روز

دوره های ۵۰ روزه زبان، در هر آموزشگاه با ویژگی های مختص به خود برگزار می شوند. در موسسه احمدرضا ابراهیمی این هدف کمی فراتر رفته است و تلاش بر این است که با آموزش آنلاین زبان های خارجه، در مدت زمانی اندک، تمامی فارسی زبانان در اقصی نقاط جهان را به دو زبانه نمودن، ترغیب و تشویق نماییم.
بسیاری از فارسی زبانان به دلیل زندگی در شهرها و روستاهای دور افتاده نمی توانند از امکانات آموزشی درستی بهره ببرند و همین موضوع گاهی باعث می گردد که از اهداف و آرزوهای خود چشم پوشی نمایند. اما با غیرحضوری گردیدن دوره های آموزش زبان های خارجه، این مشکل نیز برطرف گردیده و ملت بزرگ فارسی زبان فارغ از جغرافیای غالب شده و موقعیت اجتماعی می توانند در مسیر دلخواه خود گام بردارند و رویاهای خود را به واقعیت تبدیل نمایند. از ویژگی های مهم دوره های کوتاه مدت آموزش زبان های خارجه در موسسه احمدرضا ابراهیمی، می توان به موارد روبرو اشاره نمود:

– یادگیری خصوصی زبان در ۵۰ جلسه به جای ۲ سال
– آموزش نامحدود زبان در ۵۰ جلسه
– انتخاب زمان و ساعت کلاس ها با زبان آموز
– دارای ۶۰ جلسه خصوصی ۲ ساعته
– پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته
– انتخاب محتوای آموزشی با توجه به سبک یادگیری زبان آموز
– آموزش آنلاین زبان
– همراه با نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی
– آموزش با روش سیستم آموزشی رامیت
– بهره گیری از اساتید چندزبانه و متخصص در حوزه آموزش با روش راکت
– دستیابی رایگان زبان آموزان به اپلیکیشن ARE
– دسترسی به محتواهای آموزشی نامحدود

همانطور که اشاره نمودیم، دوره های آموزش زبان در ۵۰ روز در موسسه احمدرضا ابراهیمی، تحت عنوان دوره های راکت برگزار می شوند. این دوره ها از اولویت های احمدرضا ابراهیمی و تیم متخصص موسسه ما هستند و بخش بزرگی از اهداف آکادمی برای هدف بخش بودن به این امر صورت می پذیرد. دوره های راکت تمامی بخش های مهم زبان را در بر می گیرند و زبان آموزان را در مدت محدود، به جایگاه ایده آلشان می رسانند.
دوره آموزش زبان در ۵۰ روز دارای اساتید عالی رتبه و مجرب هستند. این اساتید از لحاظ مهارت های عملی و کاربردی در رده بالا قرار دارند و دوره های تخصصی تربیت مدرس راکت را زیر نظر احمدرضا ابراهیمی گذرانده اند. لهجه نیتیو این اساتید بارها و بارها بررسی شده تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن زبان آموزان را با مکالمه صحیح و شکل درست ادای جملات آشنا نماییم.
شرکت در دوره های ۵۰ روزه زبان، با یک تعیین سطح و بررسی مهارت های اصلی صورت می پذیرد و شما می توانید در هر سطح و با هر موقعیتی که هستید به یادگیری زبان با آگاهی از مسیر پیش روی بپردازید و توانایی خود را در مدتی اندک به حداکثر برسانید. این دوره ها دارای پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته بوده و شما در هر موقعیت و شرایطی که باشید، می توانید از پشتیبانی اساتید و راهبران خود، بهره بجویید.
در این دوره چیزی که مهم است، داشتن یک زمان ۲ ساعته هر روزه جهت تمرین است و برای همین منظور، داشتن یک برنامه ریزی روزانه می تواند یک کمک بزرگ در این مدت زمان باشد. آموزش ها البته تنها به این زمان ۲ ساعته ختم نمی شوند و شما می توانید در صورت تمایل به یادگیری بیشتر و بهتر، در هر ساعت و زمانی که اراده کنید با راهبران خود ارتباط حاصل نموده و به مرور آموزش های صورت گرفته بپردازید.
تعهد و تلاش شما در این دوره می تواند بیش از استعداد داشتن یا نداشتن مهم باشد و این چیزی است که تفاوت یک زبان آموز موفق را نسبت به سایر زبان آموزان مشخص می نماید. زبان آموزان متعهد، صاحب برنامه ریزی های شخصی و اهداف بزرگ هستند. پس به خودتان و اهدافتان متعهد باشید و مسیر یادگیری را با برنامه ریزی و تعیین اهداف همراه سازید.

دوره های آموزش زبان در ۵۰ روز برای چه افرادی مناسب است؟

هدف از شرکت در این دوره ها، برای هر فرد متفاوت است اما چیزی که در این میان مهم است، داشتن اراده برای رسیدن به هدف های شخصی و فتح قله ای است که هر یک از ما در آرزوی آن به سر می بریم. البته که رسیدن به هدف نیاز به برنامه ریزی دارد و برنامه ریزی روزانه می تواند در ثبات انگیزه و خودباوری شما تاثیرگزار واقع گردد و در عین حال شما را در مسیر هدفتان ثابت قدم نگه دارد. اما از اهداف مهمی که می توان در این میان نام برد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– مهاجرت به خارج از کشور
– ایجاد کسب و کار
– داوطلبین آزمون آیلتس انگلیسی

– داوطلبین آزمون تافل انگلیسی
– ترفیع درجه در شغل
– سفرهای تجاری یا تفریحی

– گذراندن دوره تحصیلی یا شغلی در خارج از کشور
– شرکت در همایش یا یک نمایشگاه در حیطه علاقه مندی ها
– فعالیت در حوزه تدریس زبان

نکته مهم این است که برای اهدافتان زمان مشخص کنید. اهداف هوشمندانه دارای زمان مشخص هستند و بهتر است از اهداف کلی دست بکشید. به طور مثال شما برای ترفیع شغلی، چه زمانی را مشخص کرده اید؟ به چه امکاناتی نیاز دارید و باید چه عادت های مثبتی را انجام دهید و از چه عادت هایی دست بکشید؟
هدف جدیت در کار را به همراه دارد و جدیت لازمه ی حرکت های بزرگ است. اهداف به سه گروه اهداف کوتاه مدت، میان مدت و در نهایت بلند مدت تقسیم می شوند که هر سه این گروه در جهت حرکت های درست تاثیرگزار هستند. پس سه هدف خود را از یادگیری زبان مشخص کنید و سپس با برنامه ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در مسیر درست یادگیری گام بردارید.

دوره های آموزش زبان در ۵۰ روز برای چه افرادی مناسب است؟ این سوالی است که بسیاری از افراد از ما می پرسند و اغلب برای تعیین روش یادگیری زبان، دچار سردرگمی می شوند. برای شناخت روش مناسب خود به چند نکته توجه نمایید:
– ابتدا هدفتان را از آموزش زبان مشخص کنید.
– زمان در دسترس خود را بسنجید و ببینید برای یادگیری زبان به چقدر زمان نیاز دارید و چقدر وقت در طول روز می توانید صرف یادگیری کنید.
– روش یادگیری یا سبک یادگیری خود را بشناسید.
– از مشاوران و افراد با تجربه در این راستا کمک بگیرید.
وقتی توانستید به هدف و چرایی ممکن برسید، در واقع می توانید روش یادگیری خود را بیابید. هدف گزاری در این راستا می تواند به شما در انتخاب روش یادگیری، چگونگی رسیدن به هدف و ایجاد انگیزه در این مسیر کمک کند.
سبک های یادگیری زبان نیز به ۸ دسته تقسیم بندی می شوند که از مهم ترین آنها سبک صوتی_ شنیداری، بصری_ تصویری، حرکتی_ لمسی و سبک یادگیری خواندن و نوشتن است که آگاهی داشتن در این حوزه در واقع شناخت شما در روش یادگیری را به مراتب بالاتر می برد و این موضوع می تواند در سرعت و کیفیت بخشیدن در این مسیر به شما کمک های شایان ذکری را بکند. البته مشاوران آموزشی ما در صورت تمایل به شما در این حوزه آموزش های لازمه را می دهند و در نهایت آموزش و متدهای آموزشی همگی با توجه به سبک یادگیری هر یک از زبان آموزان تعیین می گردد.

اغلب کارشناسان معتقد هستند آگاهی در این حوزه، بر یادگیری تاثیر شگرفی دارد و به همین دلیل شناخت سبک یادگیری و استفاده از سبک و روش خاص خود می تواند شما را در یادگیری موثرتر یاری نماید. اگر شما برای اهداف کاری و یا آکادمیک نیاز به پیشرفت سریع در مهارت های زبانی دارید، می توانید در دوره کوتاه مدت آموزش زبان های خارجه های خارجه موسسه احمدرضا ابراهیمی شرکت نمایید. دوره های کوتاه مدت آموزش زبان همچنین برای افرادی که برای ماموریت های بین المللی و سفرهای تجاری و تخصصی نیاز به یادگیری سریع زبان کشور هدف دارند، دوره های مناسبی هستند که در واقع در مدت زمانی ۵۰ روزه، زبان را به شکی درست و کارشناسی شده به فرد متقاضی آموزش می دهد. متقاضیان کلیه آزمون های تخصصی زبان های خارجه و داوطلبان آزمون های بین المللی زبان نظیر  آزمون آیلتس و تافل نیز که فرصت چندانی به تاریخ امتحانشان نمانده است، می توانند با شرکت در دوره آموزش زبان انلگیسی در ۵۰ روز، تسلط خود را بر روی مباحث آزمون بیشتر کرده و به هدف خود نزدیک شوند.

فواید یادگیری زبان در ۵۰ روز

همه ما چرایی مهم خود را برای یادگیری زبان مورد علاقه مان داریم اما چیزی که در این میان مهم است این است که بدانیم واقعا چرا زبان فرا می گیریم و یادگیری زبان چه نکته مثبتی را در زندگی ما دارد؟ یادگیری زبان علاوه بر تاثیرات مثبتی که بر روی زندگی خود شخص می گذارد می تواند در توانمند کردن یک شهر یا یک کشور نیز موثر باشد.
یادگیری زبان به خودی خود یک تمرین کاربردی برای مغز است و دوره های ۵۰ روزه زبان، به علت تمرین مکرر و روزانه، ذهن را هوشیارتر می کنند و دقت را بالا می برند. این تمرین روزانه می تواند باعث تقویت ذهن شود و یک ورزش خوب و مناسب را برای حافظه و ذهن زبان آموزان رقم بزند.
شما در مدت زمان اندک می توانید به زبان مسلط شوید و در واقع سریع تر به شغل و موقعیت دلخواهتان برسید. یادگیری زبان در ۵۰ روز یعنی شما در ۵۰ روز توانسته اید یک مهارت مهم را کسب نمایید و در نتیجه انجام کارهای سخت به مراتب برای شما نسبت به یک فرد عادی آسان تر خواهد شد.
شما در طی ۵۰ روز می توانید به خوبی صحبت کنید، بشنوید، بنویسید و بخوانید. علاقه شما هر چه که باشد، زبان می تواند قدم مثبتی در مسیر علاقه مندی هایتان باشد. اگر شما هنرمند هستید یا کارمند بانک، زبان به یک اندازه در شغل و موقعیت شما تاثیر دارد. شرکت در دوره های فشرده آموزش زبان، زمینه ساز سفرهای کاری و تفریحی بسیاری برای شما خواهد شد. شما می توانید در مدت زمان اندک به گرفتن مدرک آیلتس و یا گرفتن ویزا اقدام کنید.
البته که پرداختن به این مورد نیز مهم است که بدانید، گرفتن ویزا حدود ۶۰ روز به طول می انجامد که شما می توانید تا قبل از سر رسید این زمان خود را برای یک سفر ایده آل، آماده کرده و از روند سریع پیشرفت خود لذت ببرید.

یادگیری سریع زبان با رعایت چند نکته ساده!

دنیای امروزی دنیای سرعت است و سرعت، بخش مهمی از زندگی ما انسان ها گردیده است. همه ما توقع داریم که با اولین آزمون به دانشگاه برویم، با اولین ارسال رزومه صاحب شغل شویم و یا با اولین نقاشی به عنوان یک هنرمند معرفی شویم! سرعت در تمامی بخش ها نمی تواند مثبت واقع شود اما چیزی که در یادگیری زبان مهم است تمرین روزانه و تعهدی است که هر فرد نسبت به انتخاب خود دارد. بهترین کار در یادگیری زبان مخصوصایادگیری زبان در ۵۰ روز، همراه بودن با استاد و موضوع درس است که البته این مورد با معرفی و دستیابی رایگان به اپلیکیشن ARE به مراتب صورت می پذیرد.
در ادامه این مقاله بهتر است که به چند نکته اساسی در پیشبرد سریع تر در مسیر یادگیری زبان بپردازیم و با انجام این مراحل، یادگیری زبان را به یک سرگرمی در زندگی شخصی مان تبدیل نماییم.

– هدف روشن داشته باشید
داشتن هدف شفاف و روشن، می تواند شما را در یادگیری زبان مصمم تر کند. یادگیری زبان در ۵۰ روز، مسیر خارق العاده ای است که بسیاری از افراد نمی توانند خود را با این مسیر همراه کنند. اما داشتن انگیزه و هدف می تواند شما را در مسیر درست قرار بدهد و از شما یک فرد ویژه در زمینه شغلی و تحصیلی تان بسازد.

– به تقویت قدرت شنوایی خود بپردازید
این روش تنها روشی است که نیاز به تمرکز زیادی ندارد و شما می توانید در کنار کارهای روزمره به موسیقی، اخبار و یا پادکست های زبان مورد علاقه خود بپردازید. گوش دادن به این موارد در هر شرایطی برای شما امکان پذیر است؛ حتی در مسیر رفت و برگشت از محل کار به منزل. شما می توانید با گوش دادن به فایل های صوتی چند قدم از کلاس خود نیز جلوتر باشید و مسیر را سریع تر و با اطمینان بیشتر بگذرانید. این روش یکی از روش های یادگیری زبان به صورت ناخودآگاه است که امروزه توجه بسیاری از کارشناسان زبان را به خود نیز جلب نموده است.

– واژگان مترادف و مرتبط را بیابید
در حین مطالعه و تمرین، دقت خود را بالا ببرید و سعی کنید که کلمات مترادف و هم معنی را بیابید تا بتوانید در مکالمه و نوشتار، تنوع بیشتری به کار برده و کمی از موقعیت حال خود جلوتر پیش بروید. این کار در واقع یک پل میان تصاویر و صداها و شکل نوشتاری ایجاد می کند. به طور مثال اگر امروز شما با کلمه کشتی آشنا شدید می توانید به یادگیری واژه هایی مانند دریا، ملوان و کلمات مرتبط یا نزدیک به آن بپردازید و در نهایت در به خاطر سپردن این واژه و واژه های دیگر در حافظه بلندمدت خود اقدام نمایید.

– لغت ها را در جملات فرا بگیرید
بعضی از لغات هم معنی هستند و این می تواند برای شما موضوع گیج کننده ای باشد اما اگر شما لغت ها را در جملات یاد بگیرید می توانید به معنای کاربردی آن پی ببرید. توالی، به خاطر سپردن لغات را راحت تر می کند و لذت یادگیری زبان را بیشتر می کند.

– الگوها را به خاطر بسپارید
در یادگیری زبان انگلیسی یا سایر زبان ها، سعی کنید الگوهای موجود در زبان را پیداکرده و آنها را به خاطر بسپارید. یادگیری گرامر نمی تواند شما را در خوب مکالمه کردن یاری کند و بهتر است برای حرف زدن مغز خود را با الگوهای موجود در زبان آشنا کنید.

اگر شما علاقه مند به یادگیری زبان به شیوه سریع هستید، رعایت همین نکات ساده می تواند شما را در مسیر میانبر قرار داده و شما را در لذت بردن از زبان دوم به حد زیادی شگفت زده کند. یادگیری زبان اصول و قواعد خاص خود را دارد که با کمی آگاهی و راهنمایی گرفتن می توانیم علاوه بر دو زبانه شدن در کمتر از یک سال به دو یا سه زبان زنده دنیا نیز مسلط شویم.
برای اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های ۵۰ روزه آموزش زبان های خارجه، می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، از مشاوره رایگان ما بهره برده و سوالات خود را با کارشناسان مشاور ما در میان بگذارید. البته که گزارش دوره های آموزش زبان در سایت قرار داده شده است و روند یادگیری زبان آموزان نیز در صفحه مجازی اینستاگرام به صورت هفتگی برای تمامی علاقه مندان ارائه می گردد.