اپلیکیشن تخصصی آموزش زبان ARE چیست؟

اپلیکیشن تخصصی آموزش زبان ARE چیست؟ آیا تا به حال به دنبال یک اپ تخصصی در زمینه آموزش گام به گام زبان بوده اید؟ تا چه حد توانسته اید موفق عمل کرده و انتخاب درستی داشته باشید؟ 
ما در این مقاله به معرفی یکی از برترین اپلیکیشن های آموزش زبان ایرانی می پردازیم و با اشاره به مزیت هایی که در یادگیری زبان های مختلف ایجاد نموده است در آگاهی بخشیدن به شما عزیزان کمک خواهیم کرد.
در واقع شما برای یادگیری زبان در دنیای امروزی نمی توانید تنها به آموزش زبان در آکادمی و یا آموزشگاه های زبان بپردازید و همین امر کافی است تا آکادمی زبان بهین دانش، برای این بخش نیز تدابیری اندیشیده و در نهایت با ایجاد یک محیط کاملا شبیه سازی شده، شما را با مزایای یادگیری زبان آشنا نماید.
اپلیکیشن ARE با ایجاد بستری مناسب و آموزشی و با پرداختن به آموزش تمامی مهارت های یادگیری در زبان های خارجه، انواع زبان ها از جمله زبان فرانسه، اسپانیایی، آلمانی، ترکی استانبولی و ... را به علاقه مندان به چندزبانه شدن آموزش می دهد و در نتیجه سعی بر آن دارد تا با رها نکردن زبان آموزان خود در زمان های مختلف، زبان را در زندگی واقعی آنها وارد نموده و با ادغام سرگرمی و آموزش، بخشی شیرین را شامل حال این عزیزان بنماید.
از ویژگی های کلی این اپ می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- بهره گیری از ارتباط انسان به انسان

این مهم را به خوبی به خاطر بسپارید. این اپ با این ویژگی و دوری از هدایتگری ربات ها، آموزش را برای زبان آموزان به یک سیستم واقعی تبدیل نموده است و زبان آموزان می توانند با انتخاب استاد و پشتیبان خود، در محیطی کاملا حقیقی و آشنا با ویژگی های انسانی خود، زبان مورد علاقه شان را به بهترین شکل فرا گرفته و در نهایت هر کجا که دچار سردرگمی شدند از اساتید خود بهره بگیرند.
اساتیدی که در اپ ARE فعالیت می کنند همگی از اساتید راکت زبان های خارجه هستند که به صورت تخصصی دوره های آموزش روش تدریس آنلاین و همچنین تدریس به روش راکت را آموخته اند و همگی با سیستم آموزشی رامیت و آموزش های راهبرانه خود، علاوه بر آموزش زبان، آموزش مهارت های یادگیری و خودباوری را در موضوعات تدریس خود دارند.

- طراحی محیطی هوشمندانه و فکر شده
ایجاد فضایی آموزشی در کنار فضایی دلنشین و برگرفته از فکری خلاق و هنری، می تواند در ایجاد رغبت در یادگیری زبان آموزان حائز اهمیت باشد. ترکیب رنگ ها، بخش بندی های درست، پرداختن به موضوعات به شکل استاندارد و صحیح، همه و همه می توانند ایجاد نشاط کرده و زبان آموزان را بیش از پیش به سمت یادگیری با استفاده از اپ های آموزشی نمایند.
شرکت ها و موسسات تشکیل دهنده اپ های آموزشی، به خوبی به این امر واقف شده اند و علاوه بر بخش های آموزشی، برای ایده سازی و آپدیت کردن فضای آموزشی و طراحی اپ های خود سالانه هزینه های جداگانه ای را می کنند که ARE نیز در این بخش به خوبی عمل کرده و امروز شاهد خیل عظیمی از زبان آموزان فارسی زبان در استفاده از آن هستیم.

- یادگیری لغات پر کاربرد با روش های درست و اصولی
لغات بخش اعظم آموزش زبان را به خود اختصاص می دهند که با وسعت بخشیدن به این بخش شما می توانید به خوبی در سایر بخش های دیگر نیز فعالیت نمایید. برای همین منظور اپ ARE با ایجاد شگفتی و روش های متنوع و مرتبط با انواع سبک های یادگیری، بخشی ایده آل را رقم زده و در نهایت در این مسیر هدایتگر خوبی برای خانواده بزرگ بهین دانش بوده است.

- ایجاد فضایی سرگرم کننده و استفاده از کلیپ ها و فایل های صوتی تخصصی
آموزش همراه با سرگرمی می تواند برای هر سنی جذاب باشد و این موضوع تنها برای کودکان و نوجوانان، مثمر ثمر نخواهد بود. ایجاد فضای آموزش و استفاده از کلیپ ها تصویر و صوتی از مکالمه افراد بومی و گاها مکالمه دو زبان آموز که به شکل کاملا ایده آلی به مکالمه با هم می پردازند، می توانند علاوه بر آموزش، برای زبان آموزان ایجاد انگیزه کند.
ویدئوها و فایل های صوتی با تنوع و ویژگی های مختص به اپ ARE، در ژانرهای مختلف در اختیار زبان آموزان قرار می گیرند تا بتوانند در ادغام کردن یادگیری و علایق شخصی، فضایی مناسب را ایجاد نمایند و البته در تقویت مهارت های مکالمه و شنوایی در زبان آموزان نیز موثر واقع شوند.

- آموزش در تمامی سطوح و ایجاد فضایی جهت آموزش در سنین مختلف
آموزش های اپ ARE تنها مختص به یک گروه سنی خاص و یک سطح آموزشی به خصوص نیست. در واقع از مزیت های ویژه این نرم افزار این است که شما در هر سنی که بسر می برید می توانید از این اپ بهره برده و به صورت خصوصی و گروهی به تمرین روزانه زبان بپردازید.
آموزش در این اپلیکیش به سطوح مقدماتی و متوسطه آموزش زبان مربوط به تنهایی اختصاص ندارد و زبان آموزانی که در سطوح پیشرفته زبان هستند نیز می توانند با استفاده از این اپ مهارت هایشان را تقویت و در نتیجه به تمرین های تخصصی بپردازند.

- آموزش تمامی زبان های رایج و بین المللی

برخی از اپلیکیشن ها به صورت تخصصی تنها به آموزش یک زبان ویژه می پردازند اما این اپ بی نظیر، آموزش زبان های مهم از جمله زبان انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، ترکی استانبولی، عربی، روسی و... را در دایره آموزشی خود قرار داده است و با بهره گیری از اساتید کاربلد در این امر، به شکل کاربردی تری آموزش زبان را همگانی کرده اند.

- پرداختن به تمامی مهارت های مهم و اصلی در یادگیری زبان 

این اپ تنها به تقویت مهارت مکالمه نمی پردازد و طبق سیستم آموزشی رامیت، همه مهارت ها از جمله نگارش، املا، گرامر، مکالمه، مهارت خواند و... در یک راستا آموزش می دهد. در واقع شما می توانید با استفاده از این اپ در کنار آموزش هایی که به صورت روزانه پشتبان های متخصص آن به شما می دهند، در کمترین زمان ممکن به بیشترین اطلاعات آموزشی دست یافته و در نتیجه در زمان اندکی بتوانید از مهارتهایتان در زمینه تحصیلات و یا زمینه های شغلی و ایجاد کسب و کار بهره ببرید.

- رایگان و قابل نصب بر روی سایر گوشی های همراه

گاهی دانلود بسیاری از اپلیکیشن ها به دلیل هزینه های نصب و... برای بخشی از جامعه امکان پذیر نیست و اما اپلیکیشن ARE با تمرکز بر این بخش و ایجاد محیطی کاملا برابر برای تمامی اقشار جامعه، آموزش را به شکل همگانی ایجاد نموده است و شما می توانید براحتی و تنها با یک کلیک ساده به نصب آن اقدام نموده و نگران سیستم گوشی های همراه خود نیز نباشید. چرا که اپ ARE قابل نصب بر روی گوشی های اندروید و سایر گوشی های همراه است.


در نهایت بهتر است که بدانید که استفاده از ARE در کنار آموزش آنلاین زبان و همچنین استفاده از روش های ویژه آکادمی زبان بهین دانش از جمله آموزش زبان در ۵۰ روز و دوره های همیاد، مسیری راهبرانه و برنامه ریزی شده را برای زبان آموزان ایجاد نموده است تا تنها با اکتفا بر توانایی های خود و ایجاد خودباوری، بتوانند با کمترین هزینه، به آموزش زبان های خارجه مسلط و در نهایت از مهارت های خود در آینده شغلی و تحصیلی شان بهره ببرند.
برای این منظور شما می توانید با شماره گیری شماره ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ و همچنین ثبت مشخصات خود در بخش زیر، علاوه بر دستیبابی از مشاوره رایگان آموزشی، از زمان تشکیل کلاس ها و همچنین نحوه برگذاری آنها مطلع و در نهایت هرگونه سوالی که در زمینه ثبت نام و یا بخش آموزشی داشتید را با این عزیزان مطرح نموده و مشاوره های لازم را کسب نمایید.

مقالات مرتبط - آموزش زبان

ثبت نام در دوره آموزشی راکت


توضیحات برای عکس ثبت نشده توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
تمامی حقوق مادی و معنوی این تارنما متعلق به احمدرضا ابراهیمی می‌باشد.