IELTS7 Banner 01 8 آموزش زبان فرانسه از صفر
آموزش زبان فرانسه از صفر، می‌تواند بهترین انتخاب برای افرادی باشد که به دلایل مختلف تمایل به یادگیری این زبان جذاب و شیرین را دارند. زبان فرانسه از زبان‌های مورد علاقه ایرانیان است و شاید این موضوع به هنر، تاریخ و سینمای این کشور اروپایی برمی‌گردد.

تعدادی از افراد یادگیری زبان فرانسوی را به پرداختن به یک مهارت موکول می‌کنند اما باید توجه داشت که در زمینه کاری، استخدامی، زندگی در کشور فرانسه و یا تحصیل، شما به یادگیری همه مهارت‌های اصلی و مهم فرانسوی در کنار هم نیازمند هستید.
از جمله مهارت‌های مهمی که می‌توان به آنها اشاره نمود، مهارت مکالمه، نوشتن، خواندن و شنیدن در زبان فرانسه است که در کنار این مهارت‌ها، مهارت تلفظ لغات و عبارات فرانسوی و همچنین فراگیری گرامر فرانسوی، نیز مهم هستند که شناخت و آگاهی یافتن از آنها می‌تواند از شما یک فرد کاربلد با مهارت کافی بسازد.
در واقع شما در هر بخشی که فعالیت دارید، بهتر است که به کم رضایت نداده و سعی کنید از همان ابتدا از صفر تا صد زبان فرانسوی را فرا بگیرید و در نهایت از این مهارت خود در ایجاد کسب و کار، استخدام، تدریس خصوصی، ارتباطات کاری و یا دوستانه و هزاران مورد دیگر استفاده نمایید. ما نیز اینجا هستیم تا به موارد مقدماتی زبان فرانسه اشاره‌ای داشته باشیم و راهنمای جامعی را جهت تقویت زبان فرانسه برای شما عزیزان ایجاد نماییم. پس با ما تا پایان این مقاله و در نهایت پیشنهادات ویژه ما، همراه شوید.

آموزش زبان فرانسه از صفر:

آموزش زبان فرانسه از صفر، شامل شناخت الفبا، فونتیک‌های فرانسوی، تلفظ درست و البته گرامر ابتدایی و مهم در زبان فرانسه می‌باشد. زبان فرانسه زبانی جنسیت محور است که بهتر است با خواندن و گوش دادن به مرور با جنسیت اسامی فرانسوی آشنا شده و در نهایت این موضوع را به صورت ناخودآگاه و نه به شکل سنتی فرا بگیرید.
الفبای فرانسوی شامل ۲۶ حرف است که با زبان انگلیسی یکسان است و تنها تفاوتی که دارد تلفظ این حروف است. که تعدادی معتقد هستند این شباهت به یادگیری سریع تر کمک می‌کند و تعدادی نیز اعتقاد دارند که برای همین منظور به زمان نیاز است تا بتوانند تلفظ این حروف را با زبان انگلیسی اشتباه نگیرند.

الفبای زبان فرانسه:

A / آ
B / بی
C / سی
D / دی
E / اوو ( تلفظ تو دماغی)
F / اف
G / ژ
H / آش
I / ای
J / ژی
K / کا
L / ال
M / ام
N / ان
O / اُ
P / پ
Q / کو
R / تلفظی بین اغ و اق
S / اس
T / ت
U / اوی
V / وِ
W / دوبل وِ
X / ایکس
Y / ایگغک
Z / زِد

صرف فعل être:

در زبان فرانسوی فعل‌های متفاوتی هست که می‌توان پله به پله و با صرف آن‌ها و البته تمرین‌های ویژه‌ای که در این باره برای شما تهیه دیده‌ایم، این افعال را به مرور فرا گرفته و در جملات متفاوت بکار ببرید. اولین فعل در افعال فرانسوی، فعل  être است که به معنای “بودن” است.

Je suis/من هستم /ژو سویی/
Tu es/ تو هستی/ تو اِ /
Il est/ او هست/ اِل اِ /
Nous sommes/ ما هستیم/ نوو سُوم /
Vous  être /شما هستید/ وو زت /
Ils sont /آن ها هستند/ اِل سون /

مثال برای فعل être:

1) Je suisblond

2) Tu es brun

3) Ada suis grande

4) Nous sommes célibataire

5) Vous  être Marié

زمان در آموزش زبان فرانسه به زمان حال ساده، زمان حال کامل، زمان گذشته استمراری، زمان گذشته نزدیک، زمان گذشته ساده، زمان گذشته کامل، زمان آینده نزدیک، زمان آینده ساده و زمان آینده کامل می‌باشند و افعال در زبان فرانسه شامل être (to be) و avoir (to have) و افعال انعکاسی هستند که همه این موارد در دوره‌های مقدماتی آموزش آنلاین زبان فرانسه به زبان آموزان آموزش داده می‌شود.

آموزش آنلاین زبان فرانسه در تمامی سطوح و با دو روش ویژه VIP Rocket و Tailored Rocket به زبان آموزان آموزش داده می‌شود که این دوره های راکت هر یک با ویژگی‌های خاص خود، توانسته‌اند آموزش‌های مثمر ثمری را برای علاقه‌مندان رقم بزنند.
این دوره‌ها با پشتیبانی تمام وقت و حمایت‌هایی که از طرف کارشناسان اجرایی صورت می‌گیرد، با کیفیت و سرعتی بیشتر، زبان آموزان را در سطح مطلوب خود می‌رسانند. البته که تمامی دوره‌ها با روش سیستم آموزشی رامیت به جلو حرکت می‌کنند و در این دوره‌ها به شکل تخصصی شما مهارت‌های یادگیری و عادت‌های درست در فرایند یادگیری را نیز کسب می‌نمایید.
در موسسه زبان احمد رضا ابراهیمی به هر زبان آموز با توجه به سبک یادگیری ویژه خودشان، زبان را آموزش می‌دهند و در نتیجه با روش‌های کاملا شخصی سازی شده برای هر فرد، نتیجه مطلوب را حاصل خواهند کرد.
اگر شما عزیزان نیز تمایل به شرکت در دوره های آموزش زبان فرانسوی دارید، می‌توانید با تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام زیر و یا تماس با شماره تلفن ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ از مشاوره‌های ابتدایی بهره برده و در نهایت با کسب آگاهی و اطلاعات بیشتر در زمینه انتخاب اساتید، انتخاب دوره و یا انتخاب روش آموزشی، مسیری آگاهانه را طی نمایید.