توضیحات برای عکس ثبت نشده

آموزش زبان فرانسه از صفر، می تواند بهترین انتخاب برای افرادی باشد که به دلایل مختلف تمایل به یادگیری این زبان جذاب و شیرین دارند. زبان فرانسه از زبان های مورد علاقه ایرانیان است و شاید این موضوع بر می گردد به هنر، تاریخ و سینمای این کشور اروپایی.
تعدادی از افراد یادگیری زبان فرانسوی را به پرداختن به یک مهارت موکول می کنند اما باید توجه داشت که در زمینه کاری، استخدامی، زندگی در کشور فرانسه و یا تحصیل، شما به یادگیری همه مهارت های اصلی و مهم فرانسوی در کنار هم نیازمند هستید.
از جمله مهارت های مهمی که می توان به آنها اشاره نمود، مهارت مکالمه، نوشتن، خواندن و شنیدن در زبان فرانسه است که در کنار این مهارت ها، مهارت تلفظ لغات و عبارات فرانسوی و همچنین فراگیری گرامر فرانسوی، نیز مهم هستند که شناخت و آگاهی یافتن از آنها می تواند از شما یک فرد کاربلد با مهارت کافی بسازد.
در واقع شما در هر بخشی که فعالیت دارید، بهتر است که به کم رضایت نداده و سعی کنید از همان ابتدا از صفر تا صد زبان فرانسوی را فرا بگیرید و در نهایت از این مهارت خود در ایجاد کسب و کار، استخدام، تدریس خصوصی، ارتباطات کاری و یا دوستانه و هزاران مورد دیگر استفاده نمایید. ما نیز اینجا هستیم تا به موارد مقدماتی زبان فرانسه اشاره ای داشته باشیم و راهنمای جامعی را جهت تقویت زبان فرانسه برای شما عزیزان ایجاد نماییم. پس با ما تا پایان این مقاله و در نهایت پیشنهادات ویژه ما، همراه شوید.

 

آموزش زبان فرانسه از صفر، شامل شناخت الفبا، فونتیک های فرانسوی، تلفظ درست و البته گرامر ابتدایی و مهم در زبان فرانسه می باشد. زبان فرانسه زبانی جنسیت محور است که بهتر است با خواندن و گوش دادن به مرور با جنسیت اسامی فرانسوی آشنا شده و در نهایت این موضوع را به صورت ناخودآگاه و نه به شکل سنتی فرا بگیرید.
الفبای فرانسوی شامل ۲۶ حرف است که با زبان انگلیسی یکسان است و تنها تفاوتی که دارد تلفظ این حروف است.که تعدادی معتقد هستند این شباهت به یادگیری سریع تر کمک می کند و تعدادی نیز اعتقاد دارند که برای همین منظور به زمان نیاز است تا بتوانند این تلفظ این حروف را با زبان انگلیسی اشتباه نگیرند.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

A / آ
B / بی
C / سی
D / دی
E / اوو ( تلفظ تو دماغی)
F / اف
G / ژ
H / آش
I / ای
J / ژی
K / کا
L / ال
M / ام
N / ان
O / اُ
P / پ
Q / کو
R / تلفظی بین اغ و اق
S / اس
T / ت
U / اوی
V / وِ
W / دوبل وِ
X / ایکس
Y / ایگغک
Z / زِد

 

صرف فعل être

در زبان فرانسوی فعل های متفاوتی هست که می  توان پله به پله و با صرف آنها و البته تمرین های ویژه ای که در این باره برای شما تهیه دیده ایم، این افعال را به مرور فرا گرفته و در جملات متفاوت بکار ببرید. اولین فعل در افعال فرانسوی، فعل  être است که به معنای بودن است.

Je suis / ژو سویی / من هستم
Tu es / تو اِ / تو هستی
Il est / اِل اِ / او هست
Nous sommes / نوو سُوم / ما هستیم
Vous  être / وو زت / شما هستید
Ils sont / اِل سون / آنها هستند

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

مثال برای فعل être

۱) .Je suis blond

۲) .Tu es brun

۳) .Ada suis grande

۴) .Nous sommes célibataire

۵) .Vous  être Marié

 

زمان در آموزش زبان فرانسه به زمان حال ساده، زمان حال کامل، زمان گذشته استمراری، زمان گذشته نزدیک، زمان گذشته ساده، زمان گذشته کامل، زمان آینده نزدیک، زمان آینده ساده و زمان آینده کامل می باشند و افعال در زبان فرانسه شامل être و avoir و افعال انعکاسی هستند که همه این موارد در دوره های مقدماتی آموزش آنلاین زبان فرانسه به زبان آموزان آموزش داده می شود.

 

آموزش آنلاین زبان فرانسه در تمامی سطوح و با دو روش ویژه به زبان آموزان آموزش داده می شود که این دوره ها، شامل دوره آموزش زبان فرانسه در ۵۰ روز و دوره های همیاد فرانسه می باشد که هر یک با ویژگی های خاص خود، توانسته اند آموزش های مثمر ثمری را برای علاقه مندان رقم بزنند.
این دوره ها با پشتیبانی تمام وقت و حمایت هایی که از طرف کارشناسان اجرایی صورت می گیرد، با کیفیت و سرعتی بیشتر، زبان آموز را در سطح مطلوب خود می رساند. البته که تمامی دوره ها با روش سیستم آموزشی رامیت به جلو حرکت می کنند و در این دوره ها به شکل تخصصی شما مهارت های یادگیری و عادت های درست در فرایند یادگیری را نیز کسب می کنید.
به هر زبان آموز با توجه به سبک یادگیری ویژه خودشان، زبان را آموزش می  دهند و در نتیجه با روش های کاملا شخصی سازی شده برای هر فرد، نتیجه مطلوب را حاصل خواهند کرد. اما بهتر است که این مورد نیز بیان شود که برای تمرین و فعالیت های در منزل زبان آموزان و فعالیت بهتر، اپلیکیشن ARE تهیه دیده شده است، تا زبان آموزان با انتخاب زبان و استاد خود، به شکل گروهی و خصوصی نیز در این اپ و در ساعاتی خارج از زمان کلاس های خود، زبان را نیز فرا گرفته و بتوانند از حمایت های پشتیبانان خود بهره حاصل کنند.
اگر شما عزیزان نیز تمایل به شرکت در دوره های آموزش زبان فرانسوی دارید، می توانید با تکمیل بخش زیر و یا تماس با شماره تلفن ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ از مشاوره های ابتدایی بهره برده و در نهایت با کسب آگاهی و اطلاعات بیشتر در زمینه انتخاب اساتید، انتخاب دوره و یا انتخاب روش آموزشی، مسیری آگاهانه را طی نمایید.