سیستم آموزشی رامیت احمدرضا ابراهیمی با هدف تلاش در زمینه یادگیری و آموزش بهتر، از سال ۱۳۸۷ با تاسیس موسسه زبان بهین دانش شروع به کار نمود. رامیت با بهره گیری از علوم قدیم و جدید و تجربه آموزش، همواره تاکید بر شناخت روند یادگیری و ایجاد تفاوت موثر در نتیجه آموزش زبان داشته است.
تئوری انتخاب، روانشناسی کنترل درونی، علوم اعصاب یا نوروساینس(neuroscience) و ذهنیت رشد، تاکیدی بر نیاز جامعه امروز به سیستم آموزشی رامیت است. رامیت پس از تحلیل و تجربه روش های آموزش زبان موجود، فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۸ با هدف ایجاد آموزشگاه ها، مدارس و دانشگاه های کارآمدتر آغاز نمود و همواره تلاش نمونده است تا دغدغه ها و نیازهای روز فرزندان ایران عزیزمان را بشناسد و از زبان خود آنها با جامعه علمی و آموزشی و فرهنگی ما سخن بگوید.
ما مفتخر هستیم اعلام کنیم که تا کنون توانسته ایم با سیستم آموزشی نوین خود اساتید قابلی را به بازار کار وارد کرده و بازار کار متناسب با نیازهای آنها را تامین نماییم و همچنین باسیستم آموزش رامیت توانسته ایم با نیازهای زبان آموزان آشنا شده و بر حسب احساس نیاز هر یک از آنها و با روش های به روز و کارآمدتر، آموزش زبان را به فعالیتی مهیج و سرگرم کننده تبدیل نماییم.
در سیستم آموزش رامیت شما می توانید ادغامی از علم روانشناسی و علم زبان شناسی را در کنار هم دیده و آموزش هایی کاربردی و برحسب نیاز را در این دوره ها تجربه نمایید. دوره های راکت زبان نیز بر مبنای همین سیستم آموزشی بنا نهاده شده اند و شما می توانید تجربه ای شگفت انگیز را در آموزش زبان دلخواهتان با دوره هایی اعم از راکت زبان انگلیسی، راکت زبان فرانسوی، راکت زبان آلمانی، راکت زبان ترکی و سایر زبان های رایج دنیا داشته باشید.
رامیت در واقع با شناختی دقیق از نیازهای روز علاقه مندان و زبان آموزان دوره های آنلاین زبان را به شکلی کاملا برنامه ریزی شده و نوین برای سایر فارسی زبانان در هر کجای دنیا رقم زد تا زبان آموزان بتوانند با توجه به علایق خود و نیازی که در یادگیری زبان احساس می کند زبان را آنطور که دوست دارند فرا بگیرند.
در واقع این سیستم نوین آموزشی کاملا بر اساس شناخت علایق زبان آموزان در هر رده سنی، آموزش را به جلو سوق می دهد و افراد با سلایق و نیازهای متفاوت می توانند با توجه به علایق خود زبان را فرا بگیرند. این سیستم توانست در طی مدت زمانی اندک دو دوره منحصر به فرد را وارد دنیای آموزش زبان نموده و با معرفی دوره آموزش زبان در ۵۰ روز و همچنین دوره های همیاد زبان شکلی متفاوت از آموزش زبان را به سایر علاقه مندان معرفی نماید.
دوره های همیاد زبان شکی کاملا خصوصی در آموزش زبان هستند که به زبان آموزان این اجازه را می دهد که با حق انتخابی که در انتخاب زمان و روز کلاس ها و اساتید و همچنین محتوای آموزشی دارند، زبان را آنطور که دلخواهشان است فرا بگیرند. در این سیستم شما می توانید در کنار آموزش های لازم به تقویت خودباوری و اعتماد بنفس خود پرداخته و همچنین با تکیه بر مهارت های یادگیری هر آنچه را که خواستگاه شما است به دست بیاورید.
رامیت زمان، سن، جغرافیا و هر آنچه که را که به عنوان محدودیت در سد راه زبان آموزان قرار گرفته است را کنار زده و امروز شاهد این موضوع هستیم که زبان آموزانی مستعد در سراسر جهان از شهرهای دور افتاده گرفته تا کلان شهرها، از ایران گرفته تا کشورهای اروپایی و از کشورهای عربی گرفته تا پاکستان، افغانستان و… را در جغرافیایی به نام بهین دانش در کنار هم جمع نموده است و رویای یادگیری را برای همه آنها به واقعیتی محض تبدیل نموده است.

 

رامیت اولین سیستم آموزشی

امروزه بسیاری از علاقه مندان به تدریس نیز در صدد این هستند تا بتوانند با شرکت در دوره های رامیت احمدرضا ابراهیمی گامی نو را در آموزش برداشته و شکلی درست در آموزش را در راستای کار خود قرار بدهند. در این دوره که با نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی همراه است، پشتیبانان ما نیز در کنار این علاقه مندان هستند تا جامعه آموزشی امروز را به سمت راهبری و نه روش های سنتی آموزش پیش برده و از هر فرد فردی خود باور بسازند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های آموزشی رامیت می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید:

– دریافت مشاوره از طریق لینک زیر و ارتباط با کارشناسان اجرایی و مشاوران ما
– دنبال کردن صفحه ما در اینستاگرام و ارتباط با کارشناسان این بخش