با وجود سیستم های آموزشی متفاوت یکی از سیستم های آموزشی منحصر به فرد که تا به الان نتیجه بخش بودن خود را ثابت کرده است، سیستم آموزشی رامیت می باشد. محتوایی که در سیستم های آموزشی مورد استفاده قرار می گیرند مهم ترین و اساسی ترین بخش هستند. سیستم آموزشی رامیت با محتوای آموزشی منحصر به فرد باعث شده است زبان آموزان با مفهوم صحیح یادگیری آشنایی پیداد کنند و در این مسیر گام هایی مطمئن را بردارند. برای آشنایی بیشتر با این سیستم آموزشی با ما همراه باشید…

IELTS7 Banner 01 8 رامیت,سیستم آموزشی رامیت

رامیت/Ramyt

سیستم آموزشی رامیت احمدرضا ابراهیمی با هدف تلاش در زمینه یادگیری و آموزش بهتر، از سال ۱۳۸۷ شروع به کار نمود. رامیت با بهره گیری از علوم قدیم و جدید و تجربه آموزش، همواره تاکید بر شناخت روند یادگیری و ایجاد تفاوت موثر در نتیجه آموزش زبان داشته است.
تئوری انتخاب، روانشناسی کنترل درونی، علوم اعصاب یا نوروساینس (neuroscience) و ذهنیت رشد، تاکیدی بر نیاز جامعه امروز به سیستم آموزشی رامیت است. رامیت پس از تحلیل و تجربه روش های آموزش زبان موجود، فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۸ با هدف ایجاد آموزشگاه ها، مدارس و دانشگاه های کارآمدتر آغاز نمود و همواره تلاش نمونده است تا دغدغه ها و نیازهای روز فرزندان ایران عزیزمان را بشناسد و از زبان خود آنها با جامعه علمی و آموزشی و فرهنگی ما سخن بگوید.
ما مفتخر هستیم اعلام کنیم که تا کنون توانسته ایم با سیستم آموزشی نوین خود اساتید قابلی را به بازار کار وارد کرده و بازار کار متناسب با نیازهای آنها را تامین نماییم و همچنین باسیستم آموزش رامیت توانسته ایم با نیازهای زبان آموزان آشنا شده و بر حسب احساس نیاز هر یک از آنها و با روش های به روز و کارآمدتر، آموزش زبان را به فعالیتی مهیج و سرگرم کننده تبدیل نماییم.
در سیستم آموزش رامیت شما می توانید ادغامی از علم روانشناسی و علم زبان شناسی را در کنار هم دیده و آموزش هایی کاربردی و برحسب نیاز را در این دوره ها تجربه نمایید. دوره های راکت زبان نیز بر مبنای همین سیستم آموزشی بنا نهاده شده اند و شما می توانید تجربه ای شگفت انگیز را در آموزش زبان دلخواهتان با دوره هایی اعم از راکت زبان انگلیسی، راکت زبان فرانسوی، راکت زبان آلمانی، راکت زبان ترکی و سایر زبان های رایج دنیا داشته باشید.
رامیت در واقع با شناختی دقیق از نیازهای روز علاقه مندان و زبان آموزان دوره های آنلاین زبان را به شکلی کاملا برنامه ریزی شده و نوین برای سایر فارسی زبانان در هر کجای دنیا رقم زده تا زبان آموزان بتوانند با توجه به علایق خود و نیازی که در یادگیری زبان احساس می کند زبان را آنطور که دوست دارند فرا بگیرند.
در واقع این سیستم نوین آموزشی کاملا بر اساس شناخت علایق زبان آموزان در هر رده سنی، آموزش را به جلو سوق می دهد و افراد با سلایق و نیازهای متفاوت می توانند با توجه به علایق خود زبان را فرا بگیرند. این سیستم توانست در طی مدت زمانی اندک دو دوره منحصر به فرد را وارد دنیای آموزش زبان نموده و با معرفی دوره آموزش زبان در ۵۰ روز و همچنین دوره های زبان شکلی متفاوت از آموزش زبان را به سایر علاقه مندان معرفی نماید.
دوره های راکت شکی کاملا خصوصی در آموزش زبان هستند که به زبان آموزان این اجازه را می دهد که با حق انتخابی که در انتخاب زمان و روز کلاس ها و اساتید دارند، زبان را آنطور که دلخواهشان است فرا بگیرند. در سیستم آموزشی راکت شما می توانید در کنار آموزش های لازم به تقویت خودباوری و اعتماد بنفس خود پرداخته و همچنین با تکیه بر مهارت های یادگیری هر آنچه را که خواستگاه شما است به دست بیاورید. با آنلاین و خصوصی بودن دوره ها شما می توانید مزایایی زیادی را از جمله دسترسی همگانی را در اختیار داشته باشید.
رامیت زمان، سن، جغرافیا و هر آنچه که را که به عنوان محدودیت در سد راه زبان آموزان قرار گرفته است را کنار زده و امروز شاهد این موضوع هستیم که زبان آموزانی مستعد در سراسر جهان از شهرهای دور افتاده گرفته تا کلان شهرها، از ایران گرفته تا کشورهای اروپایی و از کشورهای عربی گرفته تا پاکستان، افغانستان و… را  در کنار هم جمع نموده است و رویای یادگیری را برای همه آنها به واقعیتی محض تبدیل نموده است.

رامیت اولین سیستم آموزشی

امروزه بسیاری از علاقه مندان به تدریس نیز در صدد این هستند تا بتوانند با شرکت در دوره های رامیت موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی گامی نو را در آموزش برداشته و شکلی درست در آموزش را در راستای کار خود قرار دهند. در این دوره که با نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی همراه است، پشتیبانان ما نیز در کنار این علاقه مندان هستند تا جامعه آموزشی امروز را به سمت راهبری و نه روش های سنتی آموزش پیش برده و از هر فرد فردی خود باور بسازند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های آموزشی رامیت می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید:

_ دریافت مشاوره از طریق تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام زیر
_ پشتیبانی سایت
_ تماس با شماره تلفن 09333558002