آموزش زبان فرانسوی در ۵۰ روز، یک روش نوظهور و مدرن برای فراگیری زبان فرانسه، در کوتاه ترین مدت ممکن است. در این شیوه آموزشی، تمامی تکنیک های یادگیری به شکل فردی برای هر شخص استاندارد سازی شده و با تکیه بر تلاش، باور، انگیزه و اراده او به پیش می رود. به جرات شیوه آموزش زبان فرانسوی در ۵۰ روز یا راکت زبان فرانسوی را می توان شیوه ای خواند که در نوع خود بدیع به شمار می رود. بدعتی که این روش آموزشی عرضه داشته است، باعث شده نتیجه نیز به شکلی نوظهور و بدیع پدید آید. فراگیران این دوره برای آموزش زبان فرانسوی با هر میزان اطلاعات و شناختی که از زبان فرانسوی دارند، می توانند با شرکت در این دوره ها خود را در تمامی مهارت های زبانی به سطح قابل قبولی برسانند.
دوره های آموزش زبان فرانسوی، ویژگی ها، امتیازات و امکانات متعددی را در اختیار زبان آموزان قرار می دهند، که شرح آن ها می تواند به تصمیم گیری علاقه مندان  کمک به سزایی داشته باشد. شرح تمام این ویژگی ها شاید در گفتار به عمق آنچه در طی گذراندن این دوره ها درک می کنید نباشد، اما در تلاشیم چهار چوبی مشخص و ادراکی کلی از این دوره ها برای شما آشکار کنیم.

فقط امروز 1 میلیون تومان تخفیف دوره راکت

شیوه آموزشی راکت

شیوه آموزشی راکت یا به عبارتی آموزش زبان در ۵۰ روز، یک شیوه آموزش کاملا منحصر به فرد و نوین است. مبدع دوره احمدرضا ابراهیمی با شناخت از ایرادات سیستم سنتی آموزشی، نیاز افراد در عصر ما و همچنین به روزترین نکات علم روانشناسی یادگیری، طراحی گردیده است. بسیاری از زبان آموزان این دوره پس از اتمام مراحل یادگیری، راکت را معجزه ای می خوانند که تمامی بخش های زندگی شان را مورد تغییر و تحول قرار داده است. راکت تنها به یادگیری زبان محدود نمی شود، بلکه با ارائه نکاتی به شما نحوه صحیح یاد گرفتن را می آموزد. این امر باعث می شود بتوانید همین تکنیک ها را در جهت یادگیری هر مهارت دیگری به کار گرفته و از شیوه آموزشی سنتی بی نیاز شوید.
یادگیری زبان فرانسه به سبک راکت، با استفاده از متدهای آموزشی به روز انجام می گردد که این متدها به صورت اختصاصی در موسسه احمدرضا ابراهیمی به کار برده می شود. برای اینکه بتوانید با کیفیتی همچون افراد بومی بخوانید، بنویسید، مکالمه کنید و همچنین لهجه ای نیتیو لایک به دست آورید، لازم است مهارت های یادگیری راکت را در مشاهده الگو ها به کار ببرید. بدین شکل در مدت کوتاهی شاهد این مطلب خواهید بود که نیتیو لایک یا مشابه افراد بومی بودن یک رویا نیست!
راکت با سرعتی موشک وار شما را به سمت هدف یادگیری زبان حرکت می دهد اما سوخت این موشک انگیزه و اراده شما است. تا لحظه ای که این انرژی پیش برنده و مثبت را با اراده ای استوار در اختیار دارید، جای هیچ نگرانی برای وجود کوچکترین ضعف
در هیچ یک از مهارت های زبانی نخواهید داشت. راکت جنبه های پنهان استعداد و شخصیت شما را آشکار می سازد، پس از مدتی متوجه می شوید چه توانایی های شگرفی در دست داشته و تا کنون از وجود آنها بی اطلاع بوده اید.

محتواهای آموزشی

متریال یا محتواهای آموزشی در دوره آموزش زبان فرانسوی در ۵۰ روز، مانند تمامی آیتم ها به شکلی نوآورانه ارائه می شوند. در دوره راکت خبری از کتاب های قطور و متن های روزنامه وار و خسته کننده نیست. محتواهای آموزشی ارائه شده در این دوره شامل فایل های صوتی، کلیپ و تصاویر مرتبط با تعدادی بی نهایت از موضوعات مختلف است. زبان آموزان این دوره می توانند به انتخاب خود موضوعاتی مورد نظر را انتخاب کرده و طبق هدفشان پیش بروند. راکت، در اینجا چکیده آنچه را از زبان فرانسه می خواهید به شما ارائه می دهد.

منظور از امکانات ویژه آموزشی، ابزارهایی است که در مراحل مختلف جهت تسهیل یادگیری در اختیار فراگیران قرار می گیرد. راه های میانبر دسترسی به متریال های آموزشی، مشاهده عملکرد ها و پشتیبانی از جمله بارزترین این امکانات است. اما این موارد امکانات بدیهی است که هر موسسه آموزش زبان در اختیار زبان آموزان خود قرار می دهد. لیکن آنچه این امکانات را در سطحی قرار می دهد که بتوان در دوره های منحصر به فرد راکت زبان فرانسه به کار گرفت، کیفیت و همچنین نوآوری آنهاست.

به طور کلی ۲ اپلیکیشن اختصاصی، شامل “اپلیکیشن آموزشی ARE“و”اپلیکیشن اختصاصی بهین دانش” در دوره های راکت به کار گرفته می شود که هر کدام کاربردی منحصر به فرد داشته و با هدفی معین طراحی شده اند. این اپلیکیشن ها مدام در حال به روز رسانی و ایجاد امکانات جدید، با این هدف که به شکلی جامع تر نیاز مخاطبان خود را بر طرف کنند هستند.

ARE
این اپلیکیشن در حقیقت راه میانبری است که روش های مختلف آموزشی را در اختیار فراگیران قرار می دهد. برای مثال اگر در طی آموزش نیاز باشد شما به کلیپی برای دریافت جملات الگو رجوع کنید، این اپلیکیشن کلیپ های مورد نظر را در اختیار شما قرار می دهد. یا زمانی که می خواهید خارج از ساعت کلاس به تمرین و تکرار بپردازید، می توانید به سایر بخش ها مراجعه کرده و با استفاده از قسمت بازی ها، تمرینی سرگرم کننده ای را داشته باشید. این امکانات، محدود به استفاده از ابزار به صورت سیستمیک نیست. اگر در هنگام انجام تمرین های خود به مشکلی بر خورد کنید می توانید از طریق اپلیکیشن ARE  با راهبر کلاس در تماس بوده و درخواست راهنمایی کنید. این اپلیکیشن جامع تنها به زبان فرانسه محدود نشده و امکانات فوق را در اختیار فراگیران زبان های انگلیسی، روسی، اسپانیایی، عربی، و… نیز قرار می دهد. در ابتدای ورود به این اپلیکیشن زبان مورد نظر از شما سوال شده و امکانات خود را در راستای یادگیری زبان انتخاب شده به مخاطب ارائه می دهد. نکته قابل توجه این است که تمامی این امکانات پس از ثبت نام در دوره به شکل رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.
بهین دانش 
این اپ مانند یک اپراتور قوی پل ارتباطی میان شما و موسسه است. این ارتباط به این شکل صورت می گیرد که شما با ورود به پرتال رسمی بهین دانش و ثبت اطلاعات، و سپس انتخاب دوره مورد نیاز یک حساب کاربری بدست خواهید آورد. بااین اکانت می توانید از طریق چت و ارسال ویس با مدیریت، پرسنل، و اساتید موسسه در ارتباط باشید. و اما هنگام شرکت در  دوره راکت زبان فرانسوی می توانید با گذشت هر جلسه نتیجه عملکرد خود در کلاس را با آیتم های متعدد مثلا مهارت نوشتاری، مهارت گفتاری، به کارگیری تکنیک های پیشنهاد شده، مسئولیت پذیری در یادگیری و دیگر موارد و همچنین تمرین هایی که هر جلسه از سمت راهبر کلاس برای شما تعریف می شود را مشاهده کرده و از آن بهره مند شوید.
همچنین با گذشت چند جلسه می توانید میانگین این نمرات و سیر سعودی یا نزولی مهارت های مختلف را بررسی کنید. طراحی اپلیکیشن به گونه ای است که ضمن داشتن محیطی زیبا و جذاب دسترسی فوق العاده آسانی دارد و استفاده از آن حتی برای افرادی که اولین بار آن را مورد استفاده قرار می دهند دشوار نیست.

پرسنل موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی در موقعیت های مختلف، کلاس های آموزش زبان در ۵۰ روز را مورد پشتیبانی قرار می دهند. این پشتیبانی در شرایط مختلف و به اشکال مختلف صورت می پذیرد. این پشتیبانی در راستای این هدف صورت می گیرد که شرایط هرچه بهتر برای یادگیری فراهم نموده و زبان آموزان بدون هیچ دغدغه و نگرانی به امر یادگیری زبان فرانسه بپردازند.
پشتیبانی ثبت نام
زمانی که شخصی تصمیم به یادگیری زبان فرانسه دارد و به یکی از راه های ارتباطی موسسه شامل ثبت نام در سایت، ارتباط با پشتیبانی سایت و یا صفحه اینستاگرام مراجعه می کند، همکاران ما وی را در زمینه معرفی دوره ها، بررسی دوره متناسب، نحوه شرکت در کلاس و سایر جزئیات مورد پشتیبانی قرار می دهند.
پشتیبانی کلاس
پس از ثبت نام، زبان آموزان می توانند در رابطه با موارد مرتبط با دوره خود شامل انتخاب ساعت کلاس و انتخاب راهبر دوره را با پشتیبانان این قسمت مطرح کرده و از پشتیبانی این بخش بهره مند شوند. همچنین در طی تمامی ۵۰ روز دوره خود، هماهنگی های لازم جهت شرکت در کلاس و بررسی سطح کیفی یادگیری را به این پشتیبانان بسپارید.
پشتیبانی آنلاین
در طول مدت دوره راکت شما از طریق پشتیبانی آنلاین کلاس می توانید خارج از محدوده ساعت کلاس با اساتید زبان فرانسه در ارتباط باشید و در صورت وجود هر سوال تخصصی در حوزه زبان فرانسه از ایشان درخواست راهنمایی کنید و با راهبر کلاس خود در ارتباط باشید. معمولا در هنگام انجام تمرین ها ممکن است به مشکلی بر خورد کنید که رفع آن تنها با دریافت راهنمایی از راهبر کلاس قابل حل باشد. در این جا پشتیبانی آنلاین کلاس ابزاری است که به کمک شما می شتابد.

زبان فرانسه به سبک راکت

شما می توانید هر هدفی برای شرکت در این دوره و به این سبک را داشته باشید. هیچ تفاوتی ندارد که شما قصد دارید یک روزنامه نگار  و یا سخنران شوید که به زبان فرانسوی صحبت می کند و یا حتی شخصی که می خواهد تنها برای یک سفر تفریحی یا کاری به این کشور سفر نماید. راکت هدف شما را شناسایی و راه رسیدن به آن را به شما نشان خواهد داد. مردم فرانسه از فرهنگ والایی به غنای ادبیات شان که شاهکار هایی نظیر ویکتور هوگو و دوسنت اگزوپری و اصالتی که از قدمت تاریخی شان از زمان رنسانس و انقلاب کبیر فرانسه تجلی یافته است، برخوردارند. حتی ریشه کلمه Culture که در زبان های مختلفی از جمله انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی و … “فرهنگ” معنی می شود، از زبان فرانسه گرفته شده است. در فرهنگ این کشور پیش قدم شدن برای سلام کردن امری شایسته به شمار می رود. از طرفی فرانسوی ها به شدت ناسیونالیسم هستند و بر زبان و ملیت خود تعصب دارند. پس اگر به این کشور سفر می کنید، لازم است حتما با زبان آنها آشنایی داشته باشید.

مکالمه روز مره به زبان فرانسه

سلام و احوال پرسی های زبان فراسوی اکثرا با کلمه Bonjour شروع می شود.بهترین معادل فارسی این کلمه تک سیلابلی را می توان نیک یا درود در نظر گرفت. غیر از سلام، به هنگام احوال پرسی یا ادای احترام و حتی برای صبح، ظهر ، عصر بخیر گفتن هم می توان از این کلمه استفاده کرد.
یک نمونه از مکالمات روز مزه ای که با  Bonjour آغاز می شود:
Bonjour
سلام.
Bonjour Rachel
سلام راشل.
?Comment vas-tu si bel
چطوری سیبل؟
.je vais bien
من خوب هستم.
.Tu me manques
دلم برات تنگ شده بود.
.moi aussi
من هم همینطور.

مکالمه در رستوران

این موضوع می تواند یکی از ابتدایی ترین مکالماتی باشد که در دوره راکت فرانسوی به شما پیشنهاد می شود. مکالمه ای شامل سفارش دادن غذا یا نوشیدنی را می توان زیر شاخه ای از مهم از گفت و گوهای روزانه دانست. اگر شما مسافر پاریس، نیس یا استراسبورگ هستید، حتما باید غذا های خوشمزه و قهوه های فرانسوی را امتحان کنید. مکالمه ای که در ادامه وجود دارد می تواند شما را در چنین موقعیتی یاری کند.
?Tu perends une boisson chaude
تو نوشیدنی گرم می خوری؟
.Oui, un café au lait
بله یک قهوه با شیر.
?Je bois du café avec de la crème. Et tu manages quelque chose
من قهوه با خامه می خورم. چیز دیگه ای میل نداری؟
?Je ne sais pas. Tu commandes quelque chose
نمیدانم. تو چیزی می خوری؟
.Je vérifie la liste
منو را بررسی می کنم.

مکالمه تلفنی

گذراندن دوره راکت زبان فرانسوی به علت نیاز شغلی یا حتی برای یافتن یک شغل مناسب، بلافاصله نیاز شما را به سوی مکالمات تلفنی میبرد. مکالمه ای که با ما فوق، شریک تجاری یا یکی از همکاران خود با تلفن خواهید داشت می تواند به عنوان هدف یکی از جلسات در نظر گرفته شود و هر آنچه یک شخص نیتیو درباره آن می داند را به شما انتقال دهد. باید توجه داشت این مکالمه می تواند به صورت رسمی یا دوستانه باشد که در هر صورت ویژگی منحضر به فرد خود را داراست.
!Agence de marketing Martin. Nina Schramm.  vous voilà
آژانس بازرگانی مارتین، نینا شرانم هستم. بفرمایید!
?Salut Nina, je suis Patrick Je suis en voyage d’affaires Veuillez ouvrir le fichier Dandon
سلام من پاتریک هستم. در سفر کاری هستم. ممکن است پرونده Dandon را باز کنی؟
.Je n’ai jamais entendu parler de cette offre
من هرگز چیزی راجع به این پرونده ها نشنیده ام.

ویژگی های منحصر به فرد زبان فرانسه

جنسیت، یکی از اصلی ترین مباحث در تمامی قسمت های زبان فرانسه است. شاید یکی از دلایل آن که این زبان به عنوان دومین زبان جهان به لحاظ پیچیدگی دستور زبان انتخاب شده است تاکید بسیار زیاد بر تفکیک جملات، افعال، کلمات و حتی صفت ها بر اساس جنسیت باشد.

دیگر ویژگی های زبان فرانسوی

– حروف خاموش در زبان فرانسوی
حرف پایانی برخی کلمات که به شیوه خاصی تلفظ می شود.
– الفبای خاص فرانسوی
الفبای فرانسوی شامل ۲۹ حرف است که در ظاهر شباهت بسیاری با الفبای زبان انگلیسی دارند اما در تلفظ تفاوت های چشمگیری دارند.
– اتصال یک عبارت یا کلمه به کلمات بعد از آن!
این مورد نیز یکی دیگر از حقایق زبانی زبان فرانسه است که در سایر زبان ها نیز گاهی مشاهده می شود.
– نبود استرس در زبان فرانسه
کاربرد استرس ها در زبان هایی مانند انگلیسی در واقع تاکید و شدت بر روی یک کلمه است اما در زبان فرانسه استرس معنایی ندارد.
– غیر ضمیر انداز بود

غیر ضمیر انداز در واقع به زبانی گفته می شود که ضمایر فاعلی و مفعولی اگرچه در معنای جمله تاثیری هم نداشته باشند
– وجود علامت های خاص املایی
نشانه نوستاری که در برخی از حرف استفاده می شود گرچه با نوشتار زبان اسپانیایی اندک شباهتی دارد، اما در نوع استفاده و تلفظ با آنچه در زبان اسپانیایی می شناسیم متفاوت است.