آموزش آنلاین به عنوان یکی از روش های یادگیری زبان فرانسه مورد استفاده قرار می‌گیرد. در عصر حاضر و با گسترش اطلاعات، ارتباطات، سرعت انتقال اطلاعات و… آموزش آنلاین به تنها گزینه تبدیل شده است. آموزش آنلاین زبان فرانسوی در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با در پیش گرفتن چنین سبک و سیاقی توانسته است فراگیران زیادی را در هر کجای دنیا به خود جذب کند. فضای آنلاین به دلیل ماهیت متفاوت باعث ایجاد فرصت‌های جدیدی در حوزه یادگیری زبان‌های مختلف شده است. فضای آنلاین، زبان آموزانی فعال را تربیت خواهد کرد. با وجود چنین مزیت‌ها و قابلیت‌هایی استفاده از آموزش حضوری کار چندان درستی نیست.

IELTS7 Banner 01 8 آموزش آنلاین زبان فرانسوی

 

آموزش آنلاین زبان فرانسوی

هدف اصلی از ایجاد دوره‌های آنلاین، قابل دسترس بودن آموزش برای همگان می‌باشد. شرکت در دوره های آنلاین زبان فرانسه و یا دیگر زبان‌ها برای همگان مفید و کارساز می‌باشد.
از طریق آموزش آنلاین زبان فرانسه، توانایی کسب اطلاعات به روز، قابل دسترس و جدید را خواهیم داشت. این ویژگی این امکان را به فراگیران می‌دهد تا بدون هیچ محدودیتی امکان استفاده از منابع نامحدود را داشته باشند. در واقع با وجود منابع نامحدود، یادگیری نامحدودی نیز رقم خواهد خورد.
دلیلی که آموزش آنلاین را متفاوت از دیگر روش‌ها کرده است این است که آموزش آنلاین این امکان را به ما می‌دهد تا اصل آموزش را دریافت کنیم. با دریافت اصل آموزش توانایی استفاده صحیح از زبان را خواهیم داشت.

حضوری یا آنلاین بودن آموزش زبان فرانسه

با توجه به وجود روش‌ها، سبک‌های آموزشی متفاوت در دنیای آموزشی امروز، هر کدام نیازمند محتوایی متناسب می‌باشد. در واقع تجربه و عقل موجود این را به ما ثابت کرده است که استفاده از محتوای آموزش حضوری در آموزش آنلاین با وجود امکان پذیر بودن، بی فایده است.
آموزش مجازی یا آنلاین همیشه برای من یک گزینه نبوده است بلکه با توجه به شرایط روز دنیا و تغییرات زبانی به تنها گزینه تبدیل شده است.
در عین حال که آموزش حضوری بسیاری از امکانات مانند منابع نامحدود را از ما میگیرد، آموزش آنلاین قابلیت‌ها، امکانات و توانایی‌های زیادی از جمله یادگیری نامحدود و نیتیو لایک شدن را به ما می‌دهد.

برخی از مزایای آموزش آنلاین زبان فرانسه

  • تا به حال از منابع آموزشی استفاده کرده‌اید که امکان انتخاب‌های نامحدود را به شما دهد؟ در حال حاضر تنها منبعی که این امکان را به ما می‌دهد آموزش زبان به صورت آنلاین می‌باشد.
  • با آموزش آنلاین می‌توان در کمترین زمان ممکن به بیشترین و بهترین منابع نامحدود دسترسی داشت.
  • اینکه در هر کجای دنیا و در هر موقعیتی می‌توانیم به آموزش و یادگیری مشغول شویم یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب آموزش زبان فرانسه به صورت آنلاین می‌باشد.
  • آموزش آنلاین به دلیل داشتن پلتفرم‌های متفاوت امکان دیدن نیتیوهای بسیاری را به ما می‌دهد.
  • کاهش یافتن هزینه‌های آموزش حضوری برای اساتید و زبان آموزان ویژگی دیگری از آموزش آنلاین می‌باشد.
  • سایت احمدرضا ابراهیمی علاوه بر برگزاری دوره‌ها به صورت آنلاین، دوره‌ها و کلاس‌ها را به صورت خصوصی نیز برگزار می‌کنند.

برخی از معایب آموزش آنلاین زبان فرانسه

  • در همه جای دنیا مشکلات اینترنتی مثل: قطع شدن اینترنت، کند شدن سرعت اینترنت و… وجود دارد. همین عامل یکی از مشکلات به وجود آمده برای کلاس‌ها و دوره‌های آنلاین می‌باشد.
  • آموزش حضوری به دلیل حضور رو در رو این امکان را به زبان آموزان می‌دهد تا با مدرسین خود ارتباط نزدیک‌تری داشته باشند اما در آموزش آنلاین می‌توان گفت این موضوع کمرنگ‌تر می‌شود.
  • اینکه در آموزش آنلاین از محتوای آموزش حضوری استفاده نکنیم نکته بسیار مهمی است که در حال حاضر هنوز در بسیاری از موسسات رواج دارد.

اما با وجود مدرسین سایت احمدرضا ابراهیمی و با برنامه ریزی آگاهانه‌ای که از سمت راهبران صورت می‌گیرد، این مشکلات به حداقل رسیده است.

آموزش آنلاین زبان فرانسه به سبک احمدرضا ابراهیمی

آموزش آنلاین در سایت احمدرضا ابراهیمی با هدف اصلی یعنی نیتیو لایک شدن آموزش را آغاز کرده است. آموزش مجازی در سایت احمدرضا ابراهیمی با استفاده از زیبایی بخشی و ادغام زیبایی و با تنوع در آموزش، شکلی جدید از آموزش را به همگان معرفی و در نتیجه به جرات می‌توان گفت که با هدف و چشم انداز گسترده و بلند مدتی که دارد، توانسته است دنیایی متفاوت را برای زبان آموزان رقم بزند.
دوره‌های آنلاین بستری کاملا عادلانه را برای تمامی اقشار فارسی زبان و حتی افرادی با زبان‌ مادری متفاوت فراهم نموده است و در این مسیر تمامی فارسی زبانان را در سراسر جهان به سمت دو زبانه شدن سوق می‌دهد که البته این افراد تنها در دایره جغرافیایی ایران سکنی نداشته و در نهایت باید مسرور و مغرور به این بود که ما زبان آموزان بسیاری را در خارج از کشور از جمله آلمان، آمریکا، فرانسه و کشورهای عربی و… در دوره‌های خود داریم که در کنار فارسی زبانان مقیم ایران، با روشی کاملا یکسان به آموزش و راهبری این عزیزان می‌پردازیم.
پشت هر دوره‌ای قطعا نیازی خاص نهفته است که موسسات و سایت‌های زبان را بر آن می‌دارند که با توجه به این نیازها برنامه ریزی‌هایی را انجام و در نتیجه پاسخی مناسب در جهت برطرف نمودن آن‌ها داشته باشند. دوره های آنلاین فرانسه نیز به همین جهت طراحی گردید تا خواست بسیاری را تامین و در نتیجه رویای افراد متفاوت در سراسر ایران و جهان از جمله شهرها و روستاهای دور افتاده را به واقعیت تبدیل نماید.
دوره راکت یکی از برترین و کامل‌ترین دوره‌های موجود است. این دوره با اساتید حرفه‌ای و چند زبانه به تدریس زبان فرانسه و یا دیگر زبان‌ها می‌پردازند. آموزش زبان فرانسه با سریال روشی است که اساتید سایت در پیش گرفته‌اند. آموزش زبان فرانسه با سریال حقیقی‌ترین روش و نزدیک‌ترین روش برای نیتیو لایک شدن می‌باشد. راکت به دو صورت فشرده (آموزش زبان فرانسه در 50 جلسه) و فوق فشرده (آموزش زبان فرانسه در 50 روز) برگزار می‌شود تا هر یک از متقاضیان بر اساس نیازهای زبانی خود به انتخاب بپردازند.
در دوره‌های راکت انتخاب زمان و روز کلاس‌های آنلاین همگی با انتخاب خود زبان آموزان صورت می‌گیرد تا در واقع بستری را فراهم آورند تا هر یک از زبان آموزان در ساعاتی که یادگیری بهتر و عمیق‌تری دارند، به تمرین و یادگیری در این زمینه بپردازند. این مزیت می‌تواند نکته مثبتی باشد تا زبان آموزان بتوانند از زمان‌های خالی خود در راستای یادگیری بهتر بهره برده و در نتیجه کیفیت یادگیری بهتری را شامل حال خود نمایند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دوره‌های آنلاین فرانسوی و بهره بردن از مشاوره رایگان در زمینه انتخاب زبان، انتخاب دوره، انتخاب روش یادگیری و… به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه اقدام نمایید و یا با شماره تماس ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ تماس حاصل فرمایید. ما از لحظه اقدام به ثبت نام تا پایان دوره مربوطه در کنار شما عزیزان هستیم.