با وجود ارائه اطلاعات درباره زبان فرانسوی (حفظ لغات، حفظ دستورات گرامری و…) و یا دیگر زبان‌ها در کلاس‌ها و دوره‌های آموزش زبان، آموزش زبان فرانسوی در 50 روز نیز امکان پذیر نیست اما با تکیه بر اصول آموزشی و داشتن سیستم آموزشی متفاوت یادگیری زبان فرانسوی و حتی دیگر زبان‌ها نیز امکان پذیر است. سایت احمدرضا ابراهیمی با ابداع دوره‌های 50 روزه زبان، امکان یادگیری زبان را در کوتاه مدت همراه با سرعت و کیفیت بالا به صورت یکجا برای فراگیران و علاقه‌مندان به یادگیری زبان ارائه کرده است. آموزش زبان فرانسوی در ۵۰ روز، یک روش نوظهور و مدرن برای فراگیری زبان فرانسه، در کوتاه‌ترین مدت ممکن است. در این شیوه آموزشی، تمامی تکنیک‌های یادگیری به شکل فردی برای هر شخص استاندارد سازی شده و با تکیه بر تلاش، باور، انگیزه و اراده او به پیش می‌رود. در این مقاله با دوره‌های 50 روزه زبان، آشنایی بیشتری پیدا خواهید کرد.

IELTS7 Banner 01 8 آموزش زبان فرانسوی در ۵۰ روز

آموزش زبان فرانسوی در 50 روز

برای یادگیری زبان فرانسه و یا دیگر زبان‌ها در مدت زمان کوتاه علاوه بر اینکه باید از سبک و روشی متناسب استفاده کرد باید به رعایت برخی از نکات دقت کرد. برخی از این نکات شامل مدیریت احساسات و زمان می‌باشد. با شیوه یادگیری مدیریت این دو مورد متقاضیان زبان می‌توانند به راحتی یادگیری زبان در 50 روز را تجربه کنند. یادگیری چنین نکاتی نیاز به مدرسین و راهبران حرفه‌ای دارد. برای یادگیری هر مهارتی در 50 روز به پشتکار، تمرین مداوم و غرق شدن در مسیر یادگیری نیاز است. هنگام آموزش در کنار زبان آموزان به اساتید آموزش دیده و خبره نیاز است. سایت احمدرضا ابراهیمی در کنار دوره‌ی 50 روزه از اساتید چند زبانه و آگاه استفاده می‌کند. مدرسین سایت به عنوان راهبرانی ماهر از آغاز تا پایان دوره همراه با فراگیران خود هستند. در واقع متقاضیان از پشتیبانی کاملی برخوردارند.

در 50 روز نیتیو لایک شوید!

همیشه و همه جا صحبت از نیتیو لایک شدن و تسلط بر مکالمه در میان است اما آیا واقعا نیتیو لایک شدن در مدت زمان کوتاه و با سیستم آموزشی رایج امکان پذیر است؟
قطعا با سیستم آموزشی رایج و منابع موجود نیتیو لایک شدن، امکان پذیر نیست. به همین منظور با تغییراتی که من در سیستم آموزشی زبان و دوره‌ی 50 روزه ایجاد کرده‌ام نه تنها یادگیری بلکه نیتیو لایک شدن متقاضیان در این دوره امکان پذیر است.
دوره‌ی راکت یا 50 روزه با آموزش عادات زبانی مبتنی بر ناخوداگاه سازی این امکان را فراهم کرده است که فراگیران یادگیری زبان را همچون زبان مادری تجربه کنند.
با وجود مکالمات منظور محور در دوره‌ی راکت آموزش زبان فرانسه در 50 روز، در سریع‌ترین حالت ممکن رقم خواهد خورد.

امکان استفاده از دوره‌ی راکت برای همه سنین

پیدا کردن دوره‌ای کامل و با کیفیت که برای همه سنین مناسب باشد کار بسیار دشواری است و اما دوره‌ی راکت به گونه‌ای طراحی شده‌اند که برای همه سنین در هر شرایطی و سطحی مناسب می‌باشد. این دوره برای آموزش کودکان از اساتید آموزش دیده و مختص به کودکان استفاده می‌کند.
علاوه بر مطالب گفته دوره‌ی 50 روزه با انتخاب و استفاده از محتوای آموزشی مناسب و جذاب باعث شده است برای همه سنین و سطحی مناسب و ایده آل باشد.
دوره‌ی راکت جریان یکی از دوره‌های مختص به کودکان می‌باشد. این دوره با اساتید زبان فرانسوی و یا دیگر زبان‌ها با استفاده از سریال به تدریس کودکان مشغول هستند. سریال‌های مورد استفاده متناسب با سن کودکان می‌باشد. به طور کلی دوره راکت به دلیل کامل بودن و پوشش دهی بالا برای همه سنین و در هر سطحی مناسب است.

یادگیری مهارت‌های اصلی زبان با دوره‌ی راکت

همه ما به خوبی از اهمیت چهار مهارت اصلی زبان یعنی (Listening, Speaking, Reading, Writing) آگاه هستیم. دوره‌ی 50 روزه راکت به دلیل داشتن روش و سبکی متفاوت از دیگر دوره‌ها و با توجه به نیاز روز افراد جامعه نیتیو لایک شدن و تسلط بر مکالمه را هدف اصلی خود قرار داده است. دوره‌ی آنلاین 50 روزه زبان فرانسوی، ابتدا Listening, Speaking را آموزش می‌دهند اما در همین حین به صورت همزمان و ناخودآگاه به آموزش Reading نیز می‌پردازند. مهارت بعدی که در حال حاضر و در دنیای امروز با توجه به نیازهای افراد جامعه تغییر بسیار زیادی پیدا کرده است مهارت زبانی Writing می‌باشد. پرداختن به این مهارت به دلیل تغییرات زیادی که در ارتباط نوشتاری افراد ایجاد شده است در حد نیازهای زبانی فراگیران بدان پرداخته می‌شود.
اما باید بدانید که در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی به دلیل اینکه زبان آموزان نقش اصلی را در مسیر یادگیری ایفا می‌کنند، پرداختن به مهارت‌های اصلی زبان نیز بر اساس خواست و نیاز فراگیران می‌باشد.

تدریس متفاوت اساتید دوره‌ی راکت

راهبران و اساتید چند زبانه دوره‌ی راکت با گذر از آموزش‌های متفاوت آماده تدریس به کودکان، بزرگسالان و علاقه‌مندان به زبان فرانسه و یا دیگر زبان‌ها نیز هستند. در واقع اساتید سایت و دوره‌ی 50 روزه دو الی چند زبان را به سبک راکت و زیر نظر احمدرضا ابراهیمی فرا گرفته‌اند به همین دلیل با درک و آگاهی بالا از دغدغه زبان آموزان تدریس را آغاز می‌کنند.
مدرسین سایت با در نظر گرفتن اصول روانشناسی و مدیریت فردی به تدریس می‌پردازند. از ابتدا که ثبت نام شما آغاز می‌شود تا پایان دوره مدرسین از شما پشتیبانی کاملی می‌کنند.
هر یک از اساتید با در نظر گرفتن نیازهای زبانی فراگیران خود به برنامه ریزی شخصی و متناسب با نیاز آن‌ها می‌پردازند. در کنار چنین اساتیدی با چنین ویژگی‌هایی یادگیری برای شما در سریع‌ترین و شیرین‌ترین حالت ممکن رقم خواهد خورد.

ناخودآگاه سازی در آموزش زبان فرانسه!

یادگیری عادات زبانی، زبان فرانسه و هر زبان دیگری در سایت احمدرضا ابراهیمی از طریق ناخوداگاه سازی صورت می‌گیرد.  با استفاده از ضمیر ناخوداگاه مهارت‌ها و عادات زبانی متفاوت مانند کپی کردن جملات، عادات زبانی مربوط به لحن و تلفظ و… به فراگیران آموزش داده می‌شود.
مهارت کپی کردن جملات با تصوری که در ذهن مخاطبان است بسیار متفاوت است. از شما می‌خواهم به مطالعه مقاله کپی کردن جملات بپردازید. زمانی که یادگیری چنین مهارت‌های همراه با سریال صورت گیرد، نیتیو لایک شدن شما در کمترین زمان ممکن رقم خواهد خورد. هم چنین با خواندن مقاله آموزش یا ورزش با ناخودآگاه سازی آشنایی کاملی پیدا خواهید کرد.

ایجاد نگرش دوم در زندگی با یادگیری زبان جدید

زبان جدید این امکان را به ما می‌دهد تا با نگرش و دید جدید به زندگی ادامه دهیم. زمانی که می‌توان چنین نگرشی را به دست آورد چرا خودمان را از آن محروم کنیم. هر مهارتی برای تسلط بیشتر نیاز به تمرین مداوم دارد. عدم استفاده از هر مهارتی باعث فراموشی آن مهارت می‌شود. هر چقدر کپی کردن و غرق شدن ما در زبان هدف بیشتر باشد نگرش و شخصیت جدید در ما سریع‌تر شکل می‌گیرد.

مدرک پایان دوره‌ی 50 روزه زبان فرانسه

جالب است بدانید که بعد از اتمام دوره‌ی راکت نیازی به گذراندن دوره و یا کلاس‌های ترمیک نیست بلکه افرادی که دوره‌ها و کلاس‌های دیگر شرکت کرده‌اند نیاز به شرکت در دوره‌ی 50 روزه زبان را دارند. به عبارتی دوره‌ها و کلاس‌های دیگر فقط به ارائه اطلاعات درباره زبان بسنده می‌کنند در صورتی که آموزش زبان فرانسه فراتر از ارائه اطلاعات است. بعد از پایان یافتن دوره، مدرکی به زبان آموزان داده می‌شود مبنی بر اینکه فراگیران زیر نظر یک مربی حرفه‌ای به سطح یک نیتیو لایک رسیده است و توانایی استفاده از مهارت‌های زبانی در موقعیت‌های متفاوت را دارد.

آموزش زبان فرانسه در 50 روز به سبک احمدرضا ابراهیمی

شیوه آموزشی راکت یا به عبارتی آموزش زبان در ۵۰ روز، یک شیوه آموزش کاملا منحصر به فرد و نوین است. ابداع کننده دوره، احمدرضا ابراهیمی با شناخت از ایرادات سیستم سنتی آموزشی، نیاز افراد در عصر ما و همچنین به روزترین نکات علم روانشناسی یادگیری، این دوره را طراحی کرده است.
یادگیری زبان فرانسه به سبک راکت، با استفاده از متدهای آموزشی به روز انجام می‌گردد که این متدها به صورت اختصاصی در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی به کار برده می‌شود. راکت به دو صورت فشرده (آموزش زبان فرانسه در 50 جلسه) و فوق فشرده (آموزش زبان فرانسه در 50 روز) برگزار می‌شود این کار باعث شده است فراگیران با توجه به شرایط و نیازهای زبانی خود به انتخاب هر یک از دوره‌ها بپردازند.
وقت آن رسیده است که درباره شیوه و روش آموزشی دوره‌ی راکت بیشتر به صحبت بپردازیم. روش های یادگیری زبان فرانسه بسیار متفاوت است اما ما در سایت احمدرضا ابراهیمی دوره‌ی راکت را با سریال آموزش می‌دهیم. آموزش زبان فرانسه با سریال در حال حاضر یکی از بهترین و حقیقی‌ترین روش‌ها برای یادگیری زبان می‌باشد. برای نیتیو لایک شدن، بودن در کشور هدف و صحبت با مردم آن کشور الزامی است اما زمانی که چنین امکانی برای ما وجود ندارد باید به سراغ نزدیک‌ترین روش یعنی سریال‌های فرانسوی زبان رفت، اما باید خاطر نشان کرد که آموزش زبان سریال فقط شامل تماشای سریال و حفظ کردن لغات نیست بلکه یادگیری از این طریق نیز به رعایت نکات، آموزش‌های لازم و اساتید حرفه‌ای نیازمند است.
سایت احمدرضا ابراهیمی آموزش، یادگیری، سرعت، کیفیت، نیتیو لایک شدن، آگاهی و سرگرمی را به صورت همزمان در اختیار متقاضیان و فراگیران دوره‌ی راکت قرار داده است.
در صورتی که علاقه مند هستید به آرزو‌های دیرینه خود جامه عمل بپوشانید و نیتیو لایک شدن را با ما تجربه کنید می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما ارتباط حاصل نمایید و از مشاوره رایگان ما حداکثر استفاده را ببرید:
_ تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه
_ پشتیبانی سایت
_ تماس با شماره تلفن 09333558002

فراموش نکنید که، راکت جنبه‌های پنهان استعداد و شخصیت شما را آشکار می‌سازد و پس از مدتی متوجه می‌شوید چه توانایی‌های شگرفی در دست داشته و تا کنون از وجود آنها بی‌اطلاع بوده‌اید.