دوره جامع مکالمه انگلیسی

سالها یادگیری و آموزش زبان های متفاوت را با روش های آموزشگاهی و دانشگاهی تجربه کردیم. در گذشته یادگیری زبان منوط به کسب اطلاعات درباره زبان و حفظ کردن واژگان بیشتر بود. بررسی گرامر و ساختار جمله ها پیش نیاز ایجاد جمله های جدید بود. مدرسین و زبان آموزان از جزئیات و پیچیدگی های  زبان انگلیسی رنج می بردند. از همه مهمتر اینکه تنها معیار سنجش و ارزیابی پیشرفت، مطابقت جمله های جدید با اصول ساختاری معرفی شده در منابع گرامری بود. کاملا واضح است که سابق دسترسی به کسانی که زبان انگلیسی را به صورت صحیح به کار می بردند مشروط به مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان بود و همه مجبور بودیم سطح زبانی خود را به کمک مدرسین زبان بر اساس معیارهای گرامری ارزیابی کنیم. خوشبختانه با گستردگی اینترنت و فراهم بودن سریال ها و فیلم های به روز و متنوع امروزه می توانیم زبان انگلیسی را بدون دغدغه گرامر مثل زبان مادری بیاموزیم. دوره جامع مکالمه انگلیسی در 12 ترم (فصل) آموزشی با قابلیت برنامه ریزی خصوصی فشرده و معمولی، نظارت و پشتیبانی خصوصی، و با استفاده از بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی به شما کمک می کند در زبان انگلیسی هم مثل زبان فازسی مسلط و حرفه ای شوید.

پشتیبانی و مشاوره: 09333558002

تنها روش تضمینی آموزش زبان انگلیسی

اگر قادرید این متن را بخوانید و متوجه بشوید و سریال های فارسی را درک کنید قطعا میتوانید در زبان انگلیسی هم مسلط بشوید. به طور خلاصه کسی که قادر است به زبان مادری خودش صحبت کند می تواند زبان انگلیسی را هم بیاموزد. آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم سالهای زیادی است که یکی از رشته های دانشگاهی است و متخصصین و کارشناسان درباره چگونگی آن اظهار نظر می کنند. علیرغم تمام تلاش های انجام شده در این زمینه فقط درصد بسیار کمی می توانند با تسلط به زبان انگلیسی صحبت کنند و یا صحبت های نیتیو های انگلیسی زبان ( آمریکائی ها، کانادائی ها، انگلیسی ها، استرالیائی ها و …) را بدون مشکل و بدون زیر نویس متوجه بشوند. هر کدام از ما حداقل یک بار برای یادگیری زبان انگلیسی اقدام کرده ایم و شاید یکی از بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی را هم تا آخر رفته باشیم اما امروزه در اینرنت با سرچ عیارت هایی مثل “بهترین دوره آموزش مکالمه انگلیسی”، “بهترین روش آموزش مکالمه انگلیسی”، ” بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی” و … در تلاش هستیم کاری کنیم اسپیکینگ و لیسنینگ خود را بهتر کنیم تا حداقل بتوانیم فیلم ها و سریال های انگلیسی را بدون زبر نویس متوجه بشویم. اگر دوست دارید انگلیسی را مثل نیتیو هایی که زبان مادزیشان انگلیسی است صحبت کنید و صحبت کردن ایشان را به راحتی متوجه بشوید باید انگلیسی را به روش زبان مادری بیاموزید. 

تنها روش تضمینی یادگیری و آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان انگلیسی به روش زبان مادری است. در دوره جامع مکالمه انگلیسی آموزش زبان انگلیسی به روش زبان مادری انجام می گیرد. در پایان این دوره قادرید با استفاده از بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی، پشتیبانی و آموزش خصوصی به زبان انگلیسی مثل زبان فارسی مکالمه کنید و صحبت های نیتیوهای انگلیسی زبان را متوجه بشوید. 

به عنوان یک مدرس زبان سال ها تلاش می کردم در اولین فرصت زبان آموزانم یاد بگیرن به زبان انگلیسی در مورد خودشون و زندگیشون صحبت کنن. باور داشتم هر زبان آموز باید بتونه جمله های جدید بسازه و هر چقدر خلاقانه کلمات را در ساختارهای جدید به کار ببنده موفق تر میشه. توی این ویدئو توضیح دادم چطور اینگونه باورها و رفتارها مانع رشد و پیشرفت ما در یادگیری و آموزش زبان انگلیسی میشن.

خطای انگیزه

آموزش زبان انگلیسی برای سالهای زیادی در دوره های تربیت مدرس وابسته به تکنیک های مدرس و موسسه در ایجاد انگیزه در زبان آموزان بوده است. در این ویدئو تعدادی راهکار انگیزشی برای تداوم یادگیری زبان انگلیسی مطرح شده است اما در واقع صحبت کردن به زبان انگلیسی، در سطح زبان مادری، فراتر از طی کردن چند دوره آموزش زبان انگلیسی با انگیزه است. در واقع ایجاد و تثبیت مجموعه ای از عادت های زبانی جدید نیازمند تکرار رفتار بخصوص در مدت زمان قابل توجه است و ما ذاتا بر اساس تحقیقات انجام شده توسط دانشمندان علوم اعصاب مستعد حفظ عادت های قبلی هستیم. بنابراین برای یادگیری زبان انگلیسی به روش زبان مادری به جای اینکه در پی یافتن انگیزه در خودتان باشید مواظب نظم و تکرار تمرین هایتان باشید.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی با آموزش مکالمه زبان انگلیسی شروع می شود و با آموزش مکالمه انگلیسی به بالاترین سطح خود می رسد. در حرفه ای ترین سطوح زبان انگلیسی بررسی کاربرد و منظور آنچه در محاوره گفته می شود مورد بحث و گفتگو است.

آموزش و تقویت مهارت شنیداری یا لیسنینگ انگلیسی

مهارت شنیداری انگلیسی یا لیسنینگ حساس ترین، ابتدایی ترین، و حرفه ای ترین مهارت زبانی در آموزش زبان انگلیسی است.درک آنچه گفته می شود از نقطه شروع یادگیری تا درک آهنگ ها و لهجه های متفاوت زبان انگلیسی نیازمند طی کردن مراحل متفاوت و تمرین های طبقه بندی شده است. آموزش صحیح زبان انگلیسی یا مکالمه انگلیسی با تمرین های صحیح مربوط به درک شنیداری صداها و کلمات انگلیسی شروع می شود و فقط با تمرین های دقیق و منظم به درک جملات وعبارت های پیچیده در گفتار نیتیو ها می توان رسید.  در دوره جامع مکالمه انگلیسی با این مراحل می توانید آشنا شوید.

آموزش و تقویت مهارت اسپیکینگ یا صحبت کردن در زبان انگلیسی

رضایت از تلفظ، لحن و لهجه انگلیسی یکی از رویاهای زبان آموزان انگلیسی است. تقریبا اکثر فراگیران زبان انگلیسی از دوره های آموزشی زبان انگلیسی انتظار دارند به آنها کمک کند به سطحی از اسپیکینگ انگلیسی برسند که بتوانند شبیه به کسانی که زبان انگلیسی را به عنوان زبان مادری صحبت می کنند تکلم کنند. برای تجربه کردن آموزش مکالمه زبان انگلیسی در حد زبان مادری دوره جامع را طی کنید. در این دوره آموزش زبان انگلیسی به روش زبان مادری انجام می شود و انتظار داشتن یک لهجه و تلفظ عالی کاملا منطقی و عملی است.

در صورتیکه اهل تجارت هستید مقاله آموزش مکالمه انگلیسی برای تجارت را مطالعه کنید.

آموزش مکالمه انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته

آموزش مکالمه انگلیسی از پایه

شاید چنین ادعایی در ابتدا اغراق به نظر برسد اما دوره جامع با توجه به روش  و سبک آموزش منحصر به فردی که دارد برای هر سطح و سنی جوابگو و رضایت بخش است. آموزش زبان انگلیسی به روش زبان مادری بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی برای کسانی است که هیچ آشنایی با زبان انگلیسی ندارند. بدون هیچ پیش نیاز شما می توانید با تکنیک های دوره جامع لذت بخش ترین تجربه یادگیری خود را آغاز کنید. آموزش مکالمه انگلیسی از پایه برای مبتدی ها به روش زبان مادری بهترین روش ممکن است. برای اطمینان خاطر، فقط روند یادگیری زبان مادری در کودکان را با سیستم آموزشی استفاده شده در دوره جامع مقایسه کنید.

آموزش مکالمه انگلیسی پیشرفته

برای کسانی که با زبان انگلیسی آشنایی دارند یا درباره زبان انگلیسی اطلاعات زیادی دارند اما هنوز نمی توانند زبان انگلیسی را به راحتی زبان فارسی صحبت کنند یا صحبت های دیگران را درک کنند، دوره جامع، به عنوان بهترین دوره آموزش مکالمه انگلیسی، نقش بسیار مهمی را می تواند ایفا کند و رضایت درونی آنها را کسب کند. تسلط به زبان انگلیسی در حد زبان مادری رویای اکثر زبان آموزان و حتی مدرسین زبان انگلیسی است. دوره جامع مکالمه انگلیسی این نقش را بهترین شیوه ممکن اجرا می کند. برای آشنایی کامل با جزئیات این روند مقاله آموزش مکالمه انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته را مطالعه کنید.

آموزش زبان انگلیسی یا یادگیری زبان انگلیسی؟

آموزش مکالمه زبان انگلیسی سالهاست با حفظ کردن لغات و ساختارهای انگلیسی درگیر شده و پیوسته از فراگیران انگلیسی خواسته می شود لغات و ساختارهای انگلیسی را به حافظه خود بسپارند و در آزمون های انگلیسی عملکرد بهتری داشته باشند. در سیستم آموزشی رایج زبان انگلیسی مدرس مسئول آگاهی دادن به متقاضیان یادگیری زبان انگلیسی است و فراگیران موظف هستند نکات و ارائه های مدرس را با دقت به ذهن بسپارند. در دوره جامع یادگیری به روش زبان مادری اتفاق می افتد و همانگونه که ما در زبان مادری با به کارگیری زبان کاربرد جمله ها و عبارت ها را درک می کنیم و با تمرین و تکرار تمام آنچه نیاز داریم را می آموزیم در دوره جامع به کمک محتوای طبقه بندی شده زبان انگلیسی را یاد می گیریم. این اولین قدم برای برجسته کردن نقش یادگیری است.

برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز به حفظ کردن ساختار ها و لغات انگلیسی نیست. ناخودآگاه کردن عبارت ها و ساختارهای انگلیسی به نظر کاری بسیار سخت و دور از دسترس است در حالیکه بسیار ساده تر از حفظ کردن واژگان و قانون های گرامر انگلیسی است. با گذراندن مراحل دوره جامع مکالمه انگلیسی مهارت های زبان انگلیسی را یک به یک به عادت تبدیل می کنید و به هیچ عنوان نیاز به حفظ کردن ندارید.

صفر تا صد انگلیسی در 100 جلسه به همراه 20 جلسه ویژه آیلتس

آموزش، پشتیبانی و مشاوره خصوصی از ابتدا تا انتهای دوره

پشتیبانی و مشاوره: 09333558002

ویژگی های بهترین روش آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی به صورت خصوصی

بهترین روش آموزش زبان انگلیسی روشی است که در آن هیچ زبان آموزی با دیگران مقایسه نشود. یادگیری زبان انگلیسی یک فرایند منحصر به فرد و کاملا خصوصی است. همانطور که همه ما زبان مادری را بدون مقایسه شدن با همسالان می آموزیم آموزش زبان انگلیسی نیز باید به صورت خصوصی و بدون مقایسه انجام شود. برای آشنائی بیشتر با این موضوع مقاله بهترین کلاس آموزش مکالمه زبان انگلیسی را مطالعه کنید.

آموزش زبان انگلیسی با مکالمه انگلیسی

آموزش مکالمه زبان انگلیسی مطمئن ترین راه برای یک شروع مطمئن در یادگیری زبان انگلیسی است. خواندن و نوشتن هر دو آپشن های  بسیار پر کاربرد و مفید زبان هستند ولی برای شروع یادگیری هیچ نیازی به خواندن و نوشتن نیست. مهارت های گفتاری و شنیداری زبان به تنهایی برای یادگیری زبان انگلیسی کافی هستند. بهترین دوره آموزش زبان انگلیسی دوره ای است که به شما صحبت کردن و ارتباط با انگلیسی زبانان را بیاموزد و سپس به مهارت های خوانداری و نوشتاری بپردازد. خوب که دقت کنیم در تمام دنیا زبان مادری به همین شیوه فرا گرفته می شود.

یادگیری انگلیسی با بهترین مدرس زبان انگلیسی

بهترین مدرس زبان انگلیسی یا بهترین استاد زبان انگلیسی آرزوی هر زبان آموز است که قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارد. بی شک به صورت خواسته یا نا خواسته اساتید را با هم مقایسه کرده و در پی انتخاب بهترین استاد زبان انگلیسی هستیم. مطمئنا یکی از دلایل موفقیت ما در یادگیری زبان مادری داشتن بهترین استاد که همان پدر و مادر و دیگر اطرافیان مسلط به زبان فارسی بوده و هست. بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی فقط با آموزش بهترین استاد زبان انگیسی یعنی کسی که زبان انگلیسی زبان مادریش باشد امکان پذیر است.

استفاده از بهترین منبع آموزش زبان انگلیسی

بعد از زندگی با کسانی که زبان انگلیسی را به عنوان زبان مادری صحبت می کنند بهترین منبع و صحیح ترین ماخذ برای یادگیری زبان انگلیسی سریال های درام خانوادگی می باشد. معمولا کتاب ها به دلیل تاکید بر خواندن و نوشتن مهارت های گفتاری و شنیداری را به شایستگی ارائه نمی دهند. در ضمن حتی بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی با آنچه نیتیوها در محاوره های انگلیسی استفاده می کنند فاصله دارند و این نکته باعث می شود زبان آموزان پس از سال ها تلاش و تمرین در ارتباط با آنچه نیتیو های انگلیسی زبان می گویند مشکلات زیادی داشته باشند. برای شناحت دقیق سریال مناسب برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی مقاله آموزش مکالمه زبان انگلیسی به روش زبان مادری را مطالعه کنید.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

کودکان چه کسانی هستند؟

برای اینکه بتوانیم به درک تقریبا مشابهی از آموزش زبان انگلیسی به کودکان برسیم و راهکار مناسبی برای ارائه صحیح آموزش زبان انگلیسی به کودکان پیدا کنیم باید اول بدانیم منظور از کودکان چه کسانی هستند.

منظور من از کودکان کسانی هستند که برای رفع نیازها و رسیدن به علاقه هاشون و همینطور تصمیم گیری هاشون به کمک دیگران مخصوصا والدینشون وابسته هستند. اگر جمله قبل را یکبار دیگر با دقت بخوانید متوجه می شوید کمک به کودکان در رسیدن به خواسته یا حتی تصمیم گیری وظیفه ماست نه اینکه فرزندمان را مجبور کنیم زبان انگلیسی را فرا بگیرد. به جز نوزادان معمولا کودکان در سنین دیگر تمایل دارند خودشان انتخاب کنند. بنابراین وظیفه ما کمک به آنها در این انتخاب است. یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم برای کودکان می تواند یک مسیر طولانی اما بسیار جذاب و بدون زحمت برای والدین باشد در صورتیکه در شرایط صحیح و زمان درست اتفاق بیافتد.  چنانچه بنا به نیاز، علاقه و … تصمیم دارین برای فرزند خودتون در زمینه یادگیری مکالمه زبان انگلیسی انتخابی انجام بدین با من همراه باشین.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان از بدو تولد

آموزش مکالمه زبان انگلیسی به کودکان از بدو تولد به دلایل متعدد بسیار ساده تر از دیگر مراحل زندگی است. بررسی دلایل ساده تر بودن این آموزش از حوصله این نوشته خارج است ولی چنانچه مایلید آموزش مکالمه انگلیسی به کودکان خود از بدو تولد را تجربه کنید ادمه این بحث را مطالعه کنید.

بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی برای نوزدان پکیج مکالمه انگلیسی مادر و کودک است. در این پکیج مادر یک زبان آموز جدی و پرتلاش در یادگیری مکالمه زبان انگلیسی به روش زبان مادری است. مادر بر اساس برنامه دقیق مشخص شده در دوره مکالمه زبان انگلیسی ویژه مادران دارای نوزاد یادگیری زبان انگلیسی را تجربه می کند و با استفده از محتوای قابل استفاده برای نوزادان کودک خود را از بدو تولد به سمت دو زبانه شدن هدایت می کند.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان بعد از یادگیری زبان مادری قبل از ورود به مدرسه

بهترین دوره آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 4 الی 6 ساله پکیج مکالمه انگلیسی تاتی تاتی  است که شرایط و جزئیات روند آموزش در آن مفصل بیان شده است. البته در صورتیکه والدین در شرایط مناسب باشند آموزش زبان انگلیسی به کودکان 4 تا 6 سال با پکیج مکالمه انگلیسی مادر و کودک نیز بسیار لذت بخش و مفید است.

در این روند همانند آموزش انگلیسی به کودکان از بدو تولد تا حد بسیار زیادی والدین در آموزش نقش دارند. اینکه والدین نقش مدرس زبان انگلیسی را ایفا کنند به هیچ عنوان مطلوب نیست. منظور از نقش والدین همانند نقش ایشان در یادگیری زبان مادری است. جزئیات این آموزش در دوره مکالمه زبان انگلیسی ویژه کودکان زیر 6 سال شرح داده شده است.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان در دوران ابتدائی

در این دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی نیاز به مراقبت ویژه و پیگیری جدی دارد. چنانچه فرزندتان در حال طی کردن مقطع اول ابتدائی است تا پایان سال تحصیلی منتظر بمانید. البته اگر قبل از ورود به دبستان آموزش زبان انگلیسی شروع شده نیازی به وقفه نیست. تنها سال اول ابتدائی زمان مناسبی برای شروع نیست و بقیه سنین هیچ تداخلی با روند آموزش زبان انگلیسی به روش زبان مادری ندارد.

نقش والدین در آموزش زبان انگلیسی به کودکان دبستانی بیشتر شبیه به یک مجری نظم باید باشد تا معلم یا هر گونه حامی و یا ناظر آموزشی. اشتباه اکثر والدین در مداخله بیش از حد در روند یادگیری زبانی فرزندشان است. این درحالیست که برای یادگیری زبان مادری والدین کوچکترین فشار را به فرزندان خود وارد نمی کنند.

در دوره جامع مکالمه انگلیسی بخش پکیج مکالمه انگلیسی دبستانی ها جزئیات آموزش زبان به کودکان توضیح داده شده است.

آموزش زبان انگلیسی به نوجوانان

آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای سنین 13 به بالا از نظر محتوایی که برای آموزش استفاده می کنیم بسیار حساس است. آموزش زبان انگلیسی در رده سنی نوجوانان در موسسه های آموزشی نیز همیشه چالش محتوا و کتاب داشته است. بررسی دلیل این چالش از حوصله این نوشته خارج است ولی بخشی از آن به دلیل تفاوت های فردی موجود بین نوجوانان است. بنا به سلایق متفاوت نوجوانان و روحیه خاص آنها تمایل نوجوانان به انتخاب محتوای فردی کاملا قابل پیش بینی است. علیرغم اینکه سریال انتخاب شده در  دوره جامع مکالمه انگلیسی برای نوجوانان و بزرگسالان مناسب است چند سریال با ویژگیهای به خصوص نیز برای زبان آموزان نوجوان در دوره جامع موجود است.

آموزش مکالمه انگلیسی به نوجوانان به غیر از محتوای خاص در بقیه موارد شبیه آموزش مکالمه انگلیسی به بزرگسالان است. نقش والدین در آموزش زبان انگلیسی به نوجوانان فراهم کردن امکانات و فضای مورد نیاز برای تمرین و یادگیری است. در دوره مکالمه انگلیسی ویژه نوجوانان نظم در تمرین مهمترین عامل موفقیت است.

بهترین پکیج آموزش مکالمه انگلیسی

بدیهی است موفق ترین مکالمه ها در زبان مادری اتفاق می افتد. دوره جامع مکالمه انگلیسی با تکیه بر یادگیری زبان به روش زبان مادری از خصوصیات و تکنیک های این روش استفاده می کند. به خلاصه چند مورد از ویژگی های بهترین پکیج آموزش مکالمه انگلیسی را در اینجا بررسی می کنیم. برای مطالعه کامل این ویژگی ها مقاله بهترین پکیج آموزش مکالمه انگلیسی را مطالعه کنید. برای آشنایی با سیستم آموزشی استفاده شده در دوره جامع مکالمه انگلیسی به مقاله آموزش مکالمه زبان انگلیسی به روش زبان مادری رجوع کنید.

مکالمه های انگلیسی روزمره

بهترین دوره زبان انگلیسی با استفاده از مکالمه های انگلیسی واقعی یک شروع کاربردی و مفید را برای آموزش انگلیسی پایه ریزی می کند. در یک پکیج مکالمه زبان انگلیسی از ابتدای آموزش مکالمه ها در موقعیت های قابل درک و واقعی با لحن و لهجه و سرعت واقعی که در انگلیسی صحبت کردن نیتیو ها دیده می شود اتفاق می افتد.

آموزش انگلیسی واقعی از پایه

دوره های مکالمه انگلیسی معمولا با مکالمه های ساده انگلیسی شروع می شوند. جمله ها و عبارت های انگلیسی خارج از موقعیت های واقعی برخلاف باور رایج که ساده تر هستند نیازمند توضیحاتی هستند که بیشتر باعث وابستگی زبان آموز می شوند. یک دوره مکالمه انگلیسی مبتنی بر یادگیری به شیوه زبان مادری از ابتدا ارتباط با موقعیت و درک مستقل و بدون وابستگی را در زبان آموز آموزش می دهد.

آموزش اصطلاحات محاوره ای انگلیسی با تشویق کنجکاوی

بهترین دوره مکالمه زبان انگلیسی همانند موقعیت های یادگیری زبان مادری با تکیه بر ایجاد ارتباط با کل فراگیر را کنجکاو به درک و کشف عبارت ها و اصطلاحات جدید می کند. آموزش اصطلاحات انگلیسی در دوزه جامع مکالمه انگلیسی به کمک ارتباط صحیح زبان آموز با موقعیت آنها به نحوی صورت می گیرد که کاربرد و شناخت موقعیت هر اصطلاح برای وی نیز درونی و ملموس می شود.

آموزش مکالمه انگلیسی با تلفظ صحیح

بهترین پکیج آموزش مکالمه زبان انگلیسی با شنیدن و صحبت کردن انگلیسی آغاز می شود. در شرایطی که ما هر آنچه از زبان درک می کنیم به واسطه شنیدن باشد قطعا اسپیکینگ انگلیسی هم پیشرفت قابل توجهی دارد.

آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی

دوره جامع مکالمه انگلیسی صرفا یک پکیج فشرده آموزش زبان انگلیسی نیست. بهترین دوره آموزش مکالمه انگلیسی هم لزوما یک پکیج فشرده مکالمه زبان نیست. اما از آنجائیکه یادگیری صحیح مکالمه انگلیسی نیازمند ایجاد و رشد عادات و رفتار صحیح زبانی است. بنایراین برنامه منظم و تمرین هر روز از ویژگی های بهترین دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی هستند. نگهداری یک روند تمرینی در زندگی روزمره با وجود اتفاقات و مراحل گوناگون زندگی کاری بسیار مشکل است. مثلا اگر شما ساعتی از زندگی روزانه خود را به تمرین های زبان انگلیسی اختصاص دهید، امکان ثابت نگه داشتن این ساعت تمرین برای مدت چند سال، مگر در سن کودکی، بسیار سخت است. از آنجائیکه یادگیری زبان به روش زبان مادری نیازمند تمرین هر روز است، آموزش فشرده مکالمه زبان انگلیسی، حداقل برای گذراندن سطوح مقدماتی تا متوسطه زبان انگلیسی، بسیار کمک کننده و تاثیر گذار است. 

داستان دوره جامع مکالمه انگلیسی

تولید دوره جامع مکالمه انگلیسی از سال 1392 آغاز شد.
در آن زمان که دسترسی به سریال ها و فیلم های خارجی به اندازه امروز مرسوم و رایج نبود، من اقدام به ضبط و تهیه فیلم های مبتی بر موقعیت های مناسب برای آموزش نمودم. پس از دو سال تلاش این دوره با عنوان دوره راکت به بازار ارائه شد. آن موقع کلاس ها به صورت حضوری برگزار می شد و زبان آموزان با استفاده از فیلم های ضبط شده و گردآوری شده این دوره را طی می کردند. این دوره از سال 1396 در موسسه بهین دانش برگزار شد. در سال 1397 این دوره در دانشگاه سیتی سنتر اصفهان و همزمان در جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف تهران برگزار شد. پس از رواج اینترنت و در دسترس بودن سریال ها و فیلم های آمریکایی، با تلاش بسیار این دوره را به یک دوره بسیار جامع و حرفه ای با استفاده از سریال های آمریکایی تبدیل نمودم.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی به روش زبان مادری در دوره جامع مکالمه انگلیسی با ایجاد عادت های زبانی کاربردی شروع شده و با تکنیک ها و تمرین های متفاوت به ناخودآگاه سازی مهارت های زبان انگلیسی می انجامد. در این دوره از عبارات ساده تا اصطلاحات بسیار حرفه ای و جملات بسیار پیچیده زبان انگلیسی را از همان ابتدای دوره تا انتها با تکیه بر تلفظ و لهجه صحیح فرا می گیرید و پس از تسلط کافی به زبان انگلیسی و مکالمه برای آزمون اسپیکینگ آیلتس در سطح پیشرفته آماده می شوید.

آموزش، پشتیبانی و مشاوره خصوصی از ابتدا تا انتهای دوره

پشتیبانی و مشاوره: 09333558002

در دوره جامع چه می آموزیم؟

American

آموزش لحن و لهجه انگلیسی آمریکایی

صحبت کردن به زبان انگلیسی با لهجه و لحن صحیح رویای هر زبان آموز است.

Speaking

تسلط در مکالمه انگلیسی مثل زبان مادری

بدون اینکه در ذهن ترجمه کنید جمله ببندید و از مکالمه فصیح و روان خود لذت ببرید.

Ear

تسلط در مهارت شنیداری زبان انگلیسی

فیلم ها و سریال های انگلیسی مورد علاقه خود را بدون زیرنویس ببینید و لذت ببرید.

Language

آموزش تلفظ صحیح صداهای انگلیسی

صداها و کلمات انگلیسی را همانند کسانی که زبان مادری شان انگلیسی است ادا کنید.

Library

آموزش اصطلاحات و عبارت های محاوره ای انگلیسی

از ضرب المثل ها و اصطلاحات جذاب در مکالمه های خود استفاده کنید.

Atom

آموزش جمله های پیچیده زبان انگلیسی

پیچیده ترین ساختارهای گرامری را بدون مطالعه گرامر بیاموزید و استفاده کنید.

Book Apple

آموزش عادت ها و رسوم انگلیسی

عادت های صحیح و رفتار زبانی مرسوم پیش نیاز مکالمه پیشرفته زبان انگلیسی است.

Theatre

آموزش مهارت های غیر زبانی

با آداب و رسوم، مسائل فرهنگی و اخلاقی آمریکائی ها آشنا شوید.

Brain

گرامر زبان انگلیسی را ناخودآگاه کنید

تمام دستور های گرامر زبان انگلیسی را بدون مطالعه گرامر بیاموزید و در مکالمه خود استفاده کنید.

Test

در آزمون آیلتس نمره بالاتر از 7 کسب کنید

با تسلط به زبان انگلیسی در حد زبان مادری نگران آزمون آیلتس نباشید.

alarm clock

120 جلسه

بیش از 120 جلسه آموزش کاربردی مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک های متفاوت به همراه سریال های جذاب انگلیسی

video

آپدیت رایگان

با ثبت نام در دوره جامع تمام آپدیت ها را بدون پرداخت هزینه دریافت می کنید و دسترسی مادام العمر دارید.

customer service

پشتیبانی واقعی

با ثبت‌نام در این دوره به مدت یک‌سال از آموزش و پشتیبانی اختصاصی و نامحدود دوره بهره مند شوید.

ARE IGprofile 100

احمدرضا ابراهیمی

سرفصل‌های دوره

Language
فصل 1: آموزش تلفظ انگلیسی، ادا کردن صحیح صداهای انگلیسی و مکالمه های پایه انگلیسی

در اولین فصل دوره جامع مکالمه انگلیسی تمامی آنچه به عنوان مکالمه های ساده و پایه در زبان انگلیسی شناخته می شود را می آموزید. برای کسانی که نیازمند آشنائی اولیه با زبان انگلیسی هستند این فصل به عنوان پکیج مکالمه انگلیسی استاندارد معرفی شده است. در صورتیکه قصد مسافرت دارید با تمرین این پکیج می توانید نیازهای اولیه خود را برآورده کنید و مسافرت خود را چند برابر لذت بخش تر کنید.

جلسه 1: آموزش سلام و احوالپرسی های انگلیسی

خوش و بش ها به عنوان شروع کننده مکالمه و با هدف برقراری ارتباط یا دیگران اصلی ترین نیاز هر زبان آموز هستند. تلفظ صحیح، لحن درست و موقعیت مناسب هرکدام را در ویدئوی جلسه اول دوره بیاموزید.

جلسه 2: آموزش انواع تشکر و خداحافظی به زبان انگلیسی

انواع خداحافظی رسمی و غیررسمی را با توجه به موقعیت های متفاوت می آموزید. کجا تشکر کنیم، چگونه تشکر کنیم و انواع جواب برای تشکر بخش دوم آموزش این ویدئو است.

جلسه 3: آموزش معرفی کردن به انگلیسی، موقعیت های آشنایی و معرفی در زبان انگلیسی

در این قسمت می آموزید چگونه خود را به دیگران معرفی کنید و چگونه دو نفر را با هم آشنا کنید. عبارت های کاربردی و رایج حین آشنایی با دیگران و همینطور اسم های رایج اگلیسی بخش های دیگر این درس هستند.

جلسه 4: آموزش صحبت کردن به انگلیسی در بیان کردن نیازها و خواسته ها در زبان انگلیسی

در این قسمت با انواع جمله های دارای want و need آشنا می شوید. مجموعه ای کامل از مثال های مرتبط با نیاز ها و خواسته ها ساختارهای مکالمه ای این دو فعل را به شما آموزش می دهد.

جلسه 5: آموزش روابط و اعضای خانواده در زبان انگلیسی

صحبت کردن درباره اعضای خانواده و معرفی کردن آنها یکی از نیازهای روزمره ما در زندگی اجتماعی است. در این ویدئو با کلمات اصلی مرتبط با اعضای خانواده در موقعیت های متفاوت آشنا می شوید و نحوه استفاده کردن آنها را می آموزید.

جلسه 6: آموزش صحبت کردن درباره اعضاء خانواده و روابط به زبان انگلیسی

در این ویدئو با بقیه اعضای خانواده و دیگر روابط و اصطلاحات آشنا می شوید وآنها را در موقعیت های کاربردی می آموزید..

جلسه 7: آموزش صحبت کردن درباره تصمیم ها و برنامه ها به زبان انگلیسی

در این ویدئو با انواع سوال و جواب درباره برنامه ها وتصمیم هایی که برای آینده می گیریم آشنا می شوید. این جلسه آموزش تمامی ساختارها و گرامرهای رایج مربوط به آینده در زبان انگلیسی را شامل می شود.

جلسه 8: آموزش صحبت کردن درباره احساسات مثبت و منفی در زبان انگلیسی

در این جلسه صحبت کردن درباره عواطف و احساسات انگلیسی را می آموزید. ابراز احساسات مثبت و منفی در زبان انگلیسی یکی از رایج ترین موضوع ها و کاربردی ترین موقعیت های روزمره است.

جلسه 9: آموزش صحبت کردن درباره دغدغه ها و نگرانی ها در زبان انگلیسی

در این ویدئو با انواع سوال های مرتبط با موقعیت های نگران کننده و تعجب آور آشنا می شوید. لحن و تلفظ صحیح جملات در زمان اضطراب یکی از چالش های زبان انگلیسی است که در این قسمت تعدادی از آنها را میاموزید.

جلسه 10:آموزش ابراز تاسف به زبان انگلیسی، قبول کردن اشتباهات و معذرت خواهی در زبان انگلیسی

نحوه صحیح عذرخواهی و قبول اینکه اشتباهی رخ داده است یکی از مباحث رایج زبان انگلیسی است. در این ویدئو با انواع جمله مرتبط با این موضوع آشنا می شوید.

Speaking
فصل 2: آموزش تلفظ صحیح و لحن و لهجه آمریکایی در کلمات و جملات انگلیسی

در این فصل آموزش مکامه زبان انگلیسی به همراه ناخودآگاه سازی مهارت های فردی زبانی اتفاق می افتد. فصاحت و بلاغت دز زبان انگلیسی ریشه در تمرین های پیش نیاز برای ارتباط با صداها و ترکیب های صدایی زبان انگلیسی دارد. این تمرین ها که در 10 جلسه به صورت پیوسته و دقیق باید انجام شود با تمرکز های ویژه ای انجام می شود.

Brain
فصل 3: آموزش صحبت کردن به زبان انگلیسی بدون ترجمه کردن

در این فصل آموزش مکالمه زبان انگلیسی با یک رویکرد جدید و با استفاده از تکنیک ها و ابزار های متفاوت اتفاق می افتد. مکالمه زبان انگلیسی که تسلط به لهجه و تلفظ انگلیسی پیش نیاز آن است با تمرین های دو فصل قبلی آماده شروع است. در تمام تمرین های فصل سوم صحبت کردن به زبان انگلیسی در موقعیت های گوناگون تمرین می شود.

Graduation Cap
فصل 4: آموزش ناخودآگاه کردن لهجه و تلفظ زبان انگلیسی

در این فصل از موقعیت های مکالمه ای به موقعیت های فردی می رویم و با تمرکز روی صحبت کردن درباره خودمان محدودیت های قبلی را کاهش می دهیم. با تمرین های این فصل قادر هستید برای مدت زمان طولانی درباره خودتان و هر آنچه مربوط به شماست صحبت کنید. بواسطه ماهیت این تمرین ها و تکنیک های به کار رفته آموزش لهجه و تلفظ انگلیسی به صورت غیر مستقیم اتفاق می افتد.

Theatre
فصل 5: آموزش مکالمه زبان انگلیسی، ناگفته ها: بررسی موقعیت ها و پیش بینی گفته ها

در این فصل از دوره جامع مکالمه انگلیسی در کنار تمرین مهارت های قبلی، تکنیک های متفاوت مربوط به پیش بینی را می آموزیم. آموزش مکالمه زبان انگلیسی به روش زبان مادری با تمرین تکنیک های مرتبط به پیش بینی دیالوگ ها و گفته های دیگران بسیار جذاب و لذت بخش می شود. در تمام جلسات این فصل با تمرین این تکنیک ها به حدی از تسلط در محاوره می رسید که قادرید بدون حفظ کردن چند دقیقه از سریال را به جای شخصیت ها صحبت کنید.

Teaching
فصل 6: آموزش عبارت ها و اصطلاحات پیچیده و تحلیل مکالمه های انگلیسی

در این فصل از دوره جامع مکالمه انگلیسی درک منظور جمله ها در موقعیت های متفاوت را تمرین می کنید و با به کارگیری روش های مختلف می آموزید چطور با دیگران در موقعیت ها مخالفت یا موافقت کنید و مکالمه های طولانی داشته باشید. در هر یک از جلسات این فصل با تمرین های ویژه می آموزید چطور برای مدت طولانی مکالمه انگلیسی خود را تا هر کجا مایلید ادامه دهید.

Atom
فصل 7: مهارت های پیشرفته مکالمه، آموزش خواندن و نوشتن، و ساختارهای انگلیسی

در این فصل از دوره جامع مکالمه انگلیسی تکنیک های مکالمه فصل های قبل را به همراه موقعیت ها و شرایط جدید تمرین می کنید و با مهارت های حرفه ای اسپیکینگ انگلیسی آشنا می شوید. نگارش حروف انگلیسی را در سه حالت تایپی، معمولی و شکسته می آموزید و تمرین می کنید. با علامت های نگارشی زبان انگلیسی و جزئیات جمله ها آشنا می شوید و آنها را در نوشته های خود اجرا می کنید. با قابلیت های دیجیتال و نرم افزار های موجود مبتنی بر هوش مصنوعی پر کاربرد زبانی آشنا می شوید و از آنها در درک و پیشبرد مهارت های زبانی استفاده می کنید.

Atom
فصل 8: بررسی جزئیات لهجه، تلفظ، نگارش و گرامر زبان انگلیسی

در این فصل از دوره جامع مکالمه انگلیسی اسپیکینگ حرفه ای را تمرین می کنید. برای اینکه صحبت کردن شما به زبان انگلیسی جذاب و اثرگذار باشد تکنیکهای مدلینگ را در تمام جلسات فصل هشتم درونی می کنید. نگارش تمام آنچه تا کنون آموخته اید را به صورت دقیق می آموزید و تمرین می کنید. می آموزید چگونه در صحبت کردن به زبان انگلیسی بدون تکیه بر ترجمه کردن منظور خود را بیان کنید. ساختارهای زبان انگلیسی را با دقت رصد می کنید و در نوشته های خود تک تک آنها را مطمئن می شوید.

Brain
فصل 9: ناخودآگاه سازی گرامر در گفته ها و نوشته های طولانی انگلیسی

در این فصل از دوره جامع مکالمه انگلیسی با تمرکز روی صحبت کردن و نوشتن تکنیک های قبلی را به صورت حرفه ای تمرین می کنید و با استفاده از مدل های موجود ساختارها و فرم های گرامر زبان انگلیسی را ناحودآگاه می کنید. گفته ها و نوشته های طولانی موفعیت و بستر مناسبی برای بررسی گرامر زبان انگلیسی هستند و به شما کمک می کنند با بازنگری با تمام دستور زبان انگلیسی آشنا شوید و قادر شوید به نحو صحیح آنها را به کار ببندید.

Speaking
فصل 10: پیشرفته، جذاب و حرفه ای کردن مکالمه انگلیسی

در این فصل از دوره جامع مکالمه انگلیسی اثرگذاری گفته های شما تمرکز اصلی است. یکی از تکنیک های به کار رفته در این مرحله استفاده شایسته از عبارت ها و اصطلاحات آموخته شده در موقعیت های مناسب است. جایگزینی کلمات و واژگان اختصاصی هر موقعیت به شما کمک می کند یک سخنگوی موفق و برجسته در جمع های مختلف باشید.

Test
فصل 11: شناخت و بررسی ساختار سوالات آزمون آیلتس

در این فصل از دوره جامع مکالمه انگلیسی نمونه سوالات آزمون آیلتس بررسی می شود و با فرمت بخش های مختلف آیلتس آشنا می شوید. مراحل سپیکینگ، لیسنینگ، ریدینگ و رایتینگ با معرفی نمونه های گذشته شناخته می شوند. با تمرین کافی تکنیک های معرفی شده پس از طی این دوره می توانید نمونه های آزمایشی آزمون آیلتس را بگذرانید و در آزمون های ماک آیلتس شرکت کنید.

Test
فصل 12: تکنیک های کسب نمره +7 در آزمون آیلتس

در این فصل از دوره جامع مکالمه انگلیسی با تمرین تکنیک های معرفی شده می توانید خودتان را برای یک آزمون واقعی آیلتس آماده کنید. برای بخش های سپیکینگ و لیسنینگ به راحتی می توانید انتظار نتیجه 7.5 داشته باشید. برای بخش های ریدینگ و رایتینگ، چنانچه تکنیک ها و راهکارها را به درستی تمرین کنید و زمان کافی برای تمرین سپری کنید، می توانید نتیجه خود را نسبت به نتیجه قبلی در حد 2 نمره یا بیشتر ارتقاء دهید.

17,840,000 تومان

قبل از خرید دوره نوشته های زیر را مطالعه کنید

Test
خلاصه ای از آنچه در این مقاله می خوانید

آموزش مکالمه زبان انگلیسی از گذشته تا بحال دغدغه محققین، مدرسین و مسئولین آموزش بوده است. روشهای بسیاری زیادی به کار گرفته شده ولی بازده آنها چندان مفید و رضایت بخش نبوده است. آموزش مکالمه زبان انگلیسی به روش زبان مادری موفق ترین و موثرترین روش یادگیری مکالمه زبان انگلیسی است. نتایج و اثرات مثبت شیوه زبان مادری در مقایسه با روش های موجود را در مقاله آموزش مکالمه زبان انگلیسی به روش زبان مادری مطالعه کنید.

Test
خلاصه ای از آنچه در این مقاله می خوانید

آموزش زبان انگلیسی در 50 روز علیرغم ظاهر عجیب و باورنکردنی عنوانش شدنی و دست یافتنی است. آموزش زبان انگلیسی در پنجاه روز بسیار پربازده تر از روش های معمولی است و درصد موفقیت زبان آموزان در این دوره بالاتر از موفقیت زبان آموزان در دوره های معمولی است. آموزش زبان انگلیسی در50 روز برای همه مناسب نیست. در صورتیکه قصد دارید زبان انگلیسی را در 50 روز بیاموزید حتما این مقاله را مطالعه کنید تا مطمئن شوید راه درستی را برای یادگیری زبان انگلیسی انتخاب کرده اید.

Test
خلاصه ای از آنچه در این مقاله می خوانید

سیستم های آموزشی رایج حروف زبان انگلیسی و صداهای آنها و همینطور نحوه نوشتن آنها را از همان ابتدای آموزش به کودکان می آموزند. این در حالیست که در زبان مادری به هیچ عنوان چنین اتفاقی نمی افتد. در دوره جامع مکالمه انگلیسی شما بدون اینکه درگیر مشکلات و چالش های موجود سیستم های ناکارآمد آموزشی بشوید خواندن و نوشتن زبان انگلیسی را می آموزید. برای اینکه با تکنیک ها و ایده های دوره جامع مکالمه انگلیسی در این زمینه آشنا بشوید مقاله آموزش صداها و حروف زبان انگلیسی به کودکان را مطالعه کنید.

17,840,000 تومان

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.