دوره جامع مکالمه انگلیسی

سالها یادگیری و آموزش زبان های متفاوت را با روش های آموزشگاهی و دانشگاهی تجربه کردیم. در گذشته یادگیری زبان منوط یه کسب اطلاعات درباره زبان و حفظ کردن واژگان بیشتر بود. بررسی گرامر و ساختار جمله ها پیش نیاز ایجاد جمله های جدید بود. مدرسین و زبان آموزان از جزئیات و پیچیدگی های  زبان انگلیسی رنج می بردند. از همه مهمتر اینکه تنها معیار سنجش و ارزیابی پیشرفت، مطابقت جمله های جدید با اصول ساختاری معرفی شده در منابع گرامری بود. کاملا واضح است که سابق دسترسی یه کسانی که زبان انگلیسی را به صورت صحیح به کار می بردند مشروط به مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان بود و همه مجبور بودیم سطح زبانی خود را به کمک مدرسین زبان بر اساس معیارهای گرامری ارزیابی کنیم. خوشبختانه با گستردگی اینترنت و فراهم بودن سریال ها و فیلم های به روز و متنوع امروزه می توانیم زبان انگلیسی را بدون دغدغه گرامر مثل زبان مادری فرا بگیریم. دوره جامع مکالمه انگلیسی در 120 ویدئوی آموزشی با پشتیبانی و نظارت به شما کمک میکند در زبان انگلیسی هم مثل زبان فازسی مسلط و حرفه ای شوید.

در دوره جامع چه می آموزیم؟

American

لهجه جذاب آمریکایی

مثل آمریکایی ها با لهجه و زیبا صحبت کنید.

Speaking

اسپیکینگ فصیح و روان

بدون مکث و روان جمله ببندید و از مکالمه لذت ببرید.

Ear

لیسنینگ قوی

فیلم ها و سریال های مورد علاقه خود را بدون زیرنویس ببینید و لذت ببرید.

Language

تلفظ صحیح صداها

کلمات انگلیسی را همانند کسانی که زبان مادری شان انگلیسی است، ادا کنید.

Library

اصطلاحات محاوره ای

از ضرب المثل ها و اصطلاحات جذاب در مکالمه های خود استفاده کنید.

Atom

ساختارهای پیشرفته

پیچیده ترین ساختارهای گرامری را بدون مطالعه گرامر بیاموزید.

Book Apple

عادت های صحیح زبانی

مکالمه های جذاب و حرفه ای در گرو عادت های صحیح زبانی است.

Theatre

دانش فرهنگی

با آداب و رسوم، مسائل فرهنگی و اخلاقی آمریکائی ها آشنا شوید.

Brain

ناخودآگاه سازی گرامر

سخت ترین و پیچیده ترین قواعد زبان انگلیسی را بدون دردسر بیاموزید.

Test

نمره +7 آیلتس

در آزمون اسپیکینگ آیلتس قوی ظاهر شوید و نمره بسیار بالا کسب کنید.

تنها روش تضمینی یادگیری زبان انگلیسی

اگر میتونی این متن را بخونی و متوجه بشی قطعا میتونی زبان انگلیسی را هم یاد بگیری. به طور خلاصه کسی که میتونه به زبان مادری خودش صحبت کنه میتونه زبان انگلیسی را هم یاد بگیره. آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم سالهای زیادی است که یکی از رشته های دانشگاهی است و متخصصین و کارشناسان درباره چگونگی آن اظهار نظر می کنند. علیرغم تمام تلاش های انجام شده در این زمینه فقط درصد بسیار کمی از ما میتونیم با تسلط به زبان انگلیسی صحبت کنیم و یا صحبت های نیتیو های انگلیسی زبون ( آمریکائی ها، کانادائی ها، انگلیسی ها، استرالیائی ها و …) را بدون مشکل و بدون زیر نویس متوجه بشیم. هر کدوم از ما حداقل یک بار برای یادگیری زبان انگلیسی اقدام کرده ایم و شاید یکی از بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی را هم تا آخر رفته باشیم اما امروزه در اینرنت با سرچ عیارت هایی مثل “بهترین دوره آموزش مکالمه انگلیسی”، “بهترین روش یادگیری مکالمه انگلیسی”، ” بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی” و … در تلاش هستیم کاری کنیم اسپیکینگ و لیسنینگ خودمون را بهتر کنیم تا حداقل بتونیم فیلم ها و سریال های انگلیسی را بدون زبر نویس متوجه بشیم. اگر دوست داری انگلیسی را مثل نیتیو هایی که زبون مادزیشون انگلیسیه صحبت کنی و صحبت کردنشون را به راحتی متوجه بشی باید انگلیسی را به روش زبان مادری باد بگیری. 

حتما اين جمله معروف را شنیده اید، ” برای این که بدونی کی هستی باید بدونی کی نیستی”. برای اینکه بدونی بهترین روش  یادگیری زبان چیه باید بدونی چه کارهایی را نباید بکنی.

ویژگی ها ی بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی:

آموزش خصوصی زبان انگلیسی

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی روشی است که در آن هیچ زبان آموزی با دیگران مقایسه نشود. یادگیری زبان انگلیسی یک فرایند منحصر به فرد و کاملا خصوصی است. همانطور که همه ما زبان مادری را بدون مقایسه شدن با همسالان می آموزیم آموزش زبان انگلیسی نیز باید به صورت خصوصی و بدون مقایسه انجام شود.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

یادگیری مکالمه زبان انگلیسی مطمئن ترین راه برای  شروع یادگیری زبان انگلیسی است. خواندن و نوشتن هر دو آپشن های  بسیار پر کاربرد و مفید زبان هستند ولی برای شروع یادگیری هیچ نیازی به خواندن و نوشتن نیست. مهارت های گفتاری و شنیداری زبان به تنهایی برای یادگیری زبان انگلیسی کافی هستند. بهترین دوره آموزش زبان انگلیسی دوره ای است که به شما صحبت کردن و ارتباط با انگلیسی زبانان را بیاموزد و سپس به مهارت های خوانداری و نوشتاری بپردازد. اگر دقت کنید در تمام دنیا زبان مادری به همین شیوه فرا گرفته می شود. 

بهترین استاد/مدرس زبان انگلیسی

بهترین مدرس زبان انگلیسی یا بهترین استاد زبان انگلیسی آرزوی هر زبان آموز است که قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارد. بی شک به صورت خواسته یا نا خواسته اساتید را با هم مقایسه کرده و در پی انتخاب بهترین استاد زبان انگلیسی هستیم. مطمئنا یکی از دلایل موفقیت ما در یادگیری زبان مادری داشتن بهترین استاد که همان پدر و مادر و دیگر اطرافیان مسلط به زبان فارسی بوده و هست. بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی فقط با آموزش بهترین استاد زبان انگیسی یعنی کسی که زبان انگلیسی زبان مادریش باشد امکان پذیر است.

بهترین منبع یادگیری زبان انگلیسی

بعد از زندگی با کسانی که زبان انگلیسی را به عنوان زبان مادری صحبت می کنند بهترین منبع و صحیح ترین ماخذ برای یادگیری زبان انگلیسی سریال های درام خانوادگی می باشد. کتاب ها به دلیل تکیه به خواندن و نوشتن مهارت های گفتاری و شنیداری را به شایستگی تمرین نمی کنند. همینطور کتاب های آموزشی با آنچه نیتیوها در محاوره های انگلیسی استفاده می کنند فاصله دارند و این نکته باعث می شود زبان آموزان پس از سال ها تلاش و تمرین در ارتباط با آنچه نیتیو های انگلیسی زبان می گویند مشکلات زیادی داشته باشند.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

آموزش مکالمه انگلیسی به کودکان

کودکان یعنی چه؟

برای اینکه بتونیم به درک تقریبا مشابهی از آموزش زبان انگلیسی به کودکان برسیم و با هم راهکار مناسبی برای این خواسته پیدا کنیم باید اول بدونیم منظورمون از کودکان چه کسانی هستن.

منظور من از کودکان کسانی هستند که برای رفع نیازها و رسیدن یه علاقه هاشون و همینطور تصمیم گیری هاشون به کمک دیگران مخصوصا والدینشون وابسته اند. به نظر من سن مشخصی برای این ویژگی ها نمی توان درنظر گرفت. بعضی از والدین از بدو تولد تصمیم گیری را به عهده فرزندان واگذاز می کنن و تلاش می کنن راه را برای رسیدن به هدف بچه هاشون هموار کنن. اگر شما جزِء کسانی هستین که تصمیم گرفتین مکالمه انگلیسی را یاد بگیرین و در حال حاضر میخواین برای خودتون اقدام کنید بخش های دیگر این صفحه را مطالعه کنید. چنانچه بنا به نیاز، علاقه و … تصمیم دارین برای فرزند خودتون در زمینه یادگیری مکالمه زبان انگلیسی انتخابی انجام بدین با من همراه باشین.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان از بدو تولد

در اولین فرصت تکمیل می شود

آموزش زبان انگلیسی به کودکان بعد از یادگیری زبان مادری

در اولین فرصت تکمیل می شود

آموزش زبان انگلیسی به کودکان در دوران تحصیل ابتدائی

در اولین فرصت تکمیل می شود

آموزش زبان انگلیسی به نوجوانان

در اولین فرصت تکمیل می شود

 

معمولا رفتار اشتباه ریشه در باورهای غلط دارند. برای جلوگیری از اشتباه های مکرر دز مسیر یادگیری زبان انگلیسی باورهای غلط رایج را بشناسید.
به عنوان یک مدرس زبان سال ها تلاش می کردم در اولین فرصت زبان آموزم یاد بگیره به زبان انگلیسی در مورد خودش و زندگیش صحبت کنه. باور داشتم هر زبان آموز باید بتونه جمله های جدید بسازه و هر چقدر خلاقانه کلمات را در ساختارهای جدید به کار ببنده موفق تر میشه.اینگونه باورها و رفتارها باعث می شدن زبان آموز و مدرس …
برای اینکه انگیزه خودمون را در حین یادگیری حفظ کنیم …
با دیدن این ویدئو عادت های اشتباه لیسنینگ و اسپیکینگ را شناسایی کن.
بعضی وقت ها یادگیری های قبلی مانع پیشرفت شما در کسب مهارت های جدید می شود. به هیچ وجه نگران سطح فعلی زبان خود نباش.
برای یادگیری زبان میشه از روز اول لذت برد. همانطور که از یادگیری زبان مادری لذت می بریم تجربه فراگیری زبان دوم هم میتونه از ابتدا مفرح و لذت بخش باشه.

آموزش، پشتیبانی و مشاوره خصوصی از ابتدا تا انتهای دوره

داستان سریال دوره جامع مکالمه انگلیسی

تولید دوره جامع مکالمه انگلیسی از سال 1392 آغاز شد.
در آن زمان که دسترسی به سریال ها و فیلم های خارجی به اندازه امروز مرسوم و رایج نبود، احمدرضا ابراهیمی اقدام به ضبط و تهیه فیلم های مبتی بر موقعیت های مناسب برای آموزش نمود. پس از دو سال تلاش این دوره با عنوان دوره راکت به بازار ارائه شد. آن موقع کلاس ها به صورت حضوری برگزار می شد و زبان آموزان با استفاده از فیلم های ضبط شده و گردآوری شده توسط استاد ابراهیمی این دوره را طی می کردند. این دوره از سال 1396 در موسسه بهین دانش که در آن زمان موسسه احمدرضا ابراهیمی بود برگزار شد. در سال 1397 این دوره در دانشگاه سیتی سنتر اصفهان و همزمان در جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف تهران برگزار شد. پس از رواج اینترنت و در دسترس بودن سریال ها و فیلم های آمریکایی، احمدرضا ابراهیمی این دوره را به یک دوره بسیار جامع و حرفه ای با استفاده از سریال های آمریکایی تبدیل نمود.
در این دوره از عبارات ساده تا اصطلاحات بسیار حرفه ای و جملات بسیار پیچیده زبان انگلیسی را از همان ابتدای دوره تا انتها با تکیه بر تلفظ و لهجه صحیح فرا می گیریم و پس از تسلط کافی به زبان انگلیسی و مکالمه برای آزمون اسپیکینگ آیلتس در سطح پیشرفته آماده می شویم.

alarm clock

120 جلسه

بیش از 120 جلسه آموزش کاربردی مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک های متفاوت

Teaching

آپدیت رایگان

با خرید این دوره تمام آپدیت ها را بدون پرداخت هزینه دریافت کنید.

customer service

پشتیبانی واقعی

بعد از ثبت‌نام به مدت یک‌سال می‌توانید از سیستم پشتیبانی اختصاصی دوره استفاده کنید.

ARE IGprofile 100

احمدرضا ابراهیمی

فصل ها

Language
فصل 1: ادا کردن صحیح صداهای انگلیسی

مکالمه های پایه زبان انگلیسی را همزمان با ادای صحیح صداهای انگلیسی میاموزیم.

قسمت 1: سلام و احوالپرسی های انگلیسی

خوش و بش ها به عنوان شروع کننده مکالمه و با هدف برقراری ارتباط یا دیگران اصلی ترین نیاز هر زبان آموز هستند. تلفظ صحیح، لحن درست و موقعیت مناسب هرکدام را در ویدئوی جلسه اول دوره بیاموزید.

قسمت 2: انواع تشکر و خداحافظی به زبان انگلیسی

انواع خداحافظی رسمی و غیررسمی را با توجه به موقعیت های متفاوت می آموزید. کجا تشکر کنیم، چگونه تشکر کنیم و انواع جواب برای تشکر بخش دوم آموزش این ویدئو است.

قسمت 3: موقعیت های آشنایی و معرفی در زبان انگلیسی

در این قسمت می آموزید چگونه خود را به دیگران معرفی کنید و چگونه دو نفر را با هم آشنا کنید. عبارت های کاربردی و رایج حین آشنایی با دیگران و همینطور اسم های رایج اگلیسی بخش های دیگر این درس هستند.

قسمت 4: بیان کردن نیازها و خواسته ها در زبان انگلیسی

در این قسمت با انواع جمله های دارای want و need آشنا می شوید. مجموعه ای کامل از مثال های مرتبط با نیاز ها و خواسته ها ساختارهای مکالمه ای این دو فعل را به شما آموزش می دهد.

قسمت 5: اعضای خانواده در زبان انگلیسی

صحبت کردن درباره اعضای خانواده و معرفی کردن آنها یکی از نیازهای روزمره ما در زندگی اجتماعی است. در این ویدئو با کلمات اصلی مرتبط با اعضای خانواده در موقعیت های متفاوت آشنا می شوید و نحوه استفاده کردن آنها را می آموزید.

قسمت 6: روابط در زبان انگلیسی

در این ویدئو با بقیه اعضای خانواده و دیگر روابط و اصطلاحات آشنا می شوید وآنها را در موقعیت های کاربردی می آموزید..

قسمت 7: صحبت کردن درباره تصمیم ها و برنامه ها

در این ویدئو با انواع سوال و جواب درباره برنامه ها وتصمیم هایی که برای آینده می گیریم آشنا می شوید.

قسمت 8: احساسات مثبت و منفی در زبان انگلیسی

در این جلسه صحبت کردن درباره عواطف و احساسات را می آموزید. ابراز احساسات مثبت و منفی در هر زبان یکی از رایج ترین موضوع ها و کاربردی ترین موقعیت های روزمره است.

قسمت 9: دغدغه ها و نگرانی ها در زبان انگلیسی

در این ویدئو با انواع سوال های مرتبط با موقعیت های نگران کننده و تعجب آور آشنا می شوید. لحن و تلفظ صحیح جملات در زمان اضطراب یکی از چالش های زبان انگلیسی است که در این قسمت تعدادی از آنها را میاموزید.

قسمت 10: قبول کردن اشتباهات و معذرت خواهی در زبان انگلیسی

نحوه صحیح عذرخواهی و قبول اینکه اشتباهی رخ داده است یکی از مباحث رایج زبان انگلیسی است. در این ویدئو با انواع جمله مرتبط با این موضوع آشنا می شوید.

Speaking
فصل 2: تلفظ صحیح کلمات و جملات انگلیسی

لهجه و لحن انگلیسی را در کنار مکالمه های روزمره و ضروری تمرین می کنیم.

Brain
فصل 3: تکنیک های فکر کردن به انگلیسی

چطور بدون نیاز به ترجمه کردن به انگلیسی صحبت کنیم.

Graduation Cap
فصل 4: تکنیک های ناخودآگاه سازی لهجه و تلفظ

چطور عاشق لهجه و تلفط خودمون بشیم و از انگلیسی صحبت کردنمون لذت ببریم.

Theatre
فصل 5: شناخت و بررسی موقعیت جمله های انگلیسی

یاد می گیریم سریال ها وفیلم ها را بدون زیرنویس و ترجمه درک کنیم.

Teaching
فصل 6: تحلیل مکالمه های انگلیسی

یاد می گیریم منظور مکالمه ها را متوجه شویم و اصطلاحات را تمرین کنیم.

Atom
فصل 7: بررسی ساختارهای جملات پیچیده انگلیسی 1

زمان ها و گرامر های متوسط انگلیسی را میاموزیم.

Atom
فصل 8: بررسی ساختارهای جملات پیچیده انگلیسی 2

ساختارهای پیشرفته و پیچیدگی های زبان انگلیسی را تمرین می کنیم.

Brain
فصل 9: تکنیک های ناخودآگاه سازی گرامر انگلیسی

چطور بدون غلط انگلیسی صحبت کنیم و نگران چیدمان کلمات در جمله ها نباشیم.

Speaking
فصل 10: پیشرفته کردن سطح مکالمه انگلیسی

با شناخت ریزه کاری های فرهنگی و اضافه کردن چاشنی ها، اسپیکینگ خودمون را جذاب و حرفه ای می کنیم.

Test
فصل 11: شناخت و بررسی سوالات آزمون اسپیکینگ آیلتس

مراحل سه گانه آزمون اسپیکینگ آیلتس و تکنیک های موفقیت در آن را بررسی می کنیم.

Test
فصل 12: تکنیک های کسب نمره +7 در آزمون اسپیکینگ آیلتس

برای گرفتن یک نمره عالی در آزمون آیلتس آماده می شویم.

11,850,000 تومان
11,850,000 تومان