بهترین شیوه آموزش مکالمه انگلیسی همیشه یکی  از چالش های زبان آموزان و مدرسین زبان انگلیسی بوده است. پیدا کردن بهترین شیوه آموزش مکالمه انگلیسی برای محققین و پژوهشگران یک رویای دست نیافتنی بوده است. کتاب های بسیار زیادی درباره متد ها و روش های آموزش زبان انگلیسی  نوشته شده است. فقط کافیست به کتابخانه یکی از دانشگاه های هر شهر مراجعه کنید و در قسمت پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکترا مطالب مربوط به آموزش مکالمه زبان انگلیسی را جستجو کنید. نتیجه این جستجو تعداد انبوهی از پایان نامه ها و تزهایی است که تاریخ مصرف آنها تمام شده است. امروزه دانشگاه ها به این نکته پی برده اند و از فارغ التحصیلان می خواهند در  نجات دادن درختان سهیم شوند و مطالب تحقیقی خود را به صورت پی دی اف ارسال کنند. البته که اساتید دانشگاه هم به ندرت آنچه آموزش داده اند را مطالبه می کنند. امروزه همه می دانیم تحقیقات گذشته درباره آموزش مکالمه زبان انگلیسی با نیازها و سبک زندگی فعلی همخوانی ندارد.

متاسفانه اکثر دانش آموختگان مدرسه، آموزشگاه و دانشگاه در مکالمه انگلیسی بسیار ضعیف عمل می کنند. بنابراین رسیدن به بهترین شیوه آموزش مکالمه انگلیسی برای بسیاری یک رویای دست نیافتنی بوده است. بهترین شیوه آموزش مکالمه انگلیسی سالها در خدمت ما بوده است ولی برای کشف آن اقدامی نکرده ایم. آموزش مکالمه انگلیسی به روش زبان مادری یعنی دقیقا همانطوری که ما زبان فارسی را یاد گرفتیم یا دقیقا همانطوری که کودکان انگلیسی زبان در آمریکا، انگلیس یا دیگر کشورهای انگلیسی  زبان زبان مادری خود را می آموزند بهترین و لذت بخش ترین روش یادگیری مکالمه انگلیسی بوده و ما در سیستم های آموزشی خود در پی یافتن راهی متفاوت برای رسیدن به سطح مکالمه نیتیو لایک بوده ایم. در آموزش مکالمه انگلیسی به روش زبان مادری همانگونه که در کودکی یادگیری زبان مادری لذت بخش بود همه مراحل لذت بحش است. یادگیری برای هر کودکی نا قبل از ورود به مدرسه جذاب و لذت بخش است. متاسفانه با ورود به مدرسه به مرور از این لذت کم می شود و برای بعضی حتی هیچ لذتی باقی نمی ماند.

لذت بردن از تمرین مکالمه های انگلیسی

در بهترین شیوه آموزش مکالمه انگلیسی تمام تمرین ها به نحوی انجام می شود که علیرغم سخت بودن و چالش داشتن شما هیچگاه از آنها خسته نمی شوید و یا دچار استرس نمی گردید. تمرین های مکالمه انگلیسی در صورتیکه به صورت اصولی و بر پایه یادگیری زبان مادری طراحی شده باشند برای همه جذاب هستند. برای مثال ادا در آوردن و کپی کردن دیگران یکی از تمرین های جذاب دوران کودکی است. تصور کنید به دوران کودکی باز گشته اید و می خواهید ادای صحبت کردن دیگران را دربیاورید. یا فرض کنید در دوران کودکی هستید و از به کار بستن لحن و کلام بزرگتر ها در موقعیت های مشابه لذت می برید و وقتیکه اطرافیان توان شما در استفاده کردن اصطلاحات بزرگترها را می بینند با حیرت شما را تحسین می کنند. اینها مثالهایی از تمرین های لذت بخش  دوره جامع مکالمه انگلیسی است که از بهترین روش آموزش مکالمه زبان انگلیسی در بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی استفاده می کند. با اینگونه تمرین ها شما نه تنها دچار استرس های بی مورد سیستم آموزشی قدیم نمی شوید بلکه از لحظه لحظه تمرین خود لذت می برید.

 صفحه معرفی دوره جامع مکالمه انگلیسی

لذت بردن از یادگیری نکات فرهنگی در مکالمات انگلیسی

معمولا اولین کتاب زبان انگلیسی خود را به خاطر می آورید. روز اول کلاس زبان در آموزشگاه یا مدرسه کتاب زبان انگلیسی را باز کردید و دقیقا همان اتفاقی افتاد که انتظار می رفت. کتاب را سریع از ابتدا تا انتها ورق زدید و به تصاویر با دقت نگاه کردید. با یادگیری زبان انگلیسی شما بیشتر انتظار دارید با فرهنگ، قیافه و رفتار انگلیسی زبان ها آشنا شوید. تصاویر و چیدمان مطالب کتاب های آموزش زبان انگلیسی در نگاه اول هر بیننده ای را جذب می کند اما در مقایسه با واقعیات فرهنگی کشورهای انگلیسی زبان مطلب زیادی را نمی تواند ارائه دهد. جذابیت کتابهای آموزش زبان انگلیسی بسیار کم و محدود است و در نگاه اول و روزهای اول نظر ما را جلب می کند. انچه از یادگیری یک زبان جدید انتظار می رود بسیار فراتر از چیزی است که در کتابها گنجانده شده است. در آموزش مکالمه انگلیسی با بهترین روش یادگیری غرق شدن در نکات و آموزش های فرهنگی انگلیسی شما را غرق لذت می کند. برای مثال وقتی به کشور متفاوت از محل زندگی خود سفر می کنید به غیر از زبان آداب و رسوم، سبک زندگی، و در نگاه عمیق تر شناختن و یادگیری درباره طرز تفکر آنها برای شما بسیار جذاب و لذت بخش است. البته برای نکته آخر تسلط زبانی لازم است.

لذت بردن از پیشرفت و کیفیت مکالمه های انگلیسی

برای کودکان و همینطور اطرافیانشان استفاده کردن جمله ها و عبارت های پیچیده در مکالمه ها دستاورد است و به طور ناخودآگاه تشویق اطرافیان و لذت کودکان را به دنبال دارد. بهترین شیوه آموزش مکالمه انگلیسی به شما کمک می کند به بالاترین سطح های مکالمه انگلیسی برسید و بتوانید عبارت ها و جمله های پیچیده انگلیسی را با لحن و لهجه صحیح در مکالمه های خود استفاده کنید. این مرحله از پیشرفت و این سطح دستاورد فقط مختص انتهای دوره نیست بلکه در همان اوایل دوره برای موضوع ها متفاوت اتفاق می افتد. پیشرفت شما و سطح شما بسیار بالاتر از حد انتظارتان خواهد بود و این روند در حین انجام تمرین ها است. بنابراین لذت بردن از پیشرفت و کیفیت مکالمه های انگلیسی برای شما به صورت دائم در طول مسیر یادگیری وجود دارد.

لذت بردن از نتیجه و سطح مکالمه های انگلیسی آموخته شده

وقتی به سفر می رویم در پایان مسافرت خود را به صورت کلی ارزیابی می کنیم. البته که تلاش می کنیم در طول سفر از موقعیت ها  تازه ها لذت ببریم اما در پایان با یک برآورد کلی برای مسافرت یک حدی از رضایت را معین می کنیم. مسیر یادگیری در صورتیکه انتظار ما برآورده شود همیشه لذت بخش است اما نتایج و خروجی یک دوره آموزشی نیز برای ما مهم است. بنابراین رسیدن به سطح مطلوب و نتیجه دلخواه برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. اینکه ما روش یادگیری مکالمه انگلیسی را به درستی انتخاب کرده باشیم و ما را به نتیجه و سطح دلخواه برساند لذت پایانی را برای ما می آورد. در آموزش مکالمه انگلیسی به روش زبان مادری شما در پایان احساس می کنید همانند کسانی که زبان مادریشان انگلیسی است به زبان انگلیسی مسلط هستید و این لذت برای سالهای زیادی برای علاقه مندان انگلیسی یک رویا بوده است.

بهترین شیوه آموزش مکالمه انگلیسی با دوره جامع مکالمه انگلیسی

آموزش مکالمه انگلیسی به روش زبان مادری بهترین شیوه آموزش مکالمه انگلیسی است. این روش آموزشی نه تنها مسیر لذت بخش و جذابی دارد بلکه نتیجه بسیار رضایت بخش و کارآمدی دارد. در موفق بودن این روش همین بس که میلیارد ها انسان بدون هیچ مشکلی به زبان مادری خود مسلط هستند و در یادگیری آن موفق بوده اند. دوره جامع مکالمه انگلیسی بر اساس روش یادگیری زبان به شیوه زبان مادری طراحی شده است و با استفاده از پکیج مخصوص آموزش مکالمه شما را از صفر تا رسیدن به نمره آیلتس بالاتر از 7 همراهی می کند. در صورت نیاز به مشاوره با شماره تلفن انتهای این مقاله تماس حاصل نمایید و از جزئیات این متد آموزشی مطلع شوید.

 صفحه معرفی دوره جامع مکالمه انگلیسی