آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای تجارت یکی از محبوب ترین هدف های آموزش زبان انگلیسی است. علاقه مندان یادگیری زبان انگلیسی با اهداف بسیار متفاوتی برای یادگیری زبان انگلیسی اقدام می کنند. آموزش زبان انگلیسی نیز با نگرش ها و رویکردهای زیادی برنامه ریزی می شود. اما گروهی از متقاضیان زبان انگلیسی به طور مشخص و روشن برای بهبود کسب و کار خود و توسعه آن در عرصه های بین المللی اقدام به یادگیری زبان انگلیسی می کنند. چنانچه شما از این دسته مخاطبین هستید ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

آموزش انگلیسی کسب و کار بین الملل

برای اکثر کسب و کار ها، رشد و توسعه در دیگر کشورها و ارتباط با کسب و کارهای خارجی نقش حیاتی و بسیار موثر دارد. تسلط به زبان انگلیسی برای مجریان و کارکنان اینگونه فعالیت ها یک نیاز مبرم است. در غالب موارد استخدام کارمندان مسلط به زبان انگلیسی کمک بسیاری به تسهیل روند ارتباط می کند اما دارندگان کسب و کارهای بین المللی همیشه خود را نیازمند یادگیری و تسلط به زبان انگلیسی می دانند. سطح مطلوب انگلیسی برای بیزنس های متفاوت بسته به اینکه با چه کشورها و در چه حیطه ای فعالیت می کنند متفاوت است اما رسیدن به سطح تسلط زبان مادری بدون شک برای همه ی فعالان این عرصه یک رویای شیرین و بسیار کارآمد است.

آموزش انگلیسی صادرات

آموزش انگلیسی ویژه صادرات به دلیل نیازهای به خصوص صادر کنندگان ویژگی هایی متمایز دارد. مکاتبات تجاری برای ضادر کنندگان بیشتر شامل درک مفاهیم قراردادهای تجاری و اصطلاحات خاص تجاری و اینکوترمز ها می باشد. آموزش انگلیسی برای تجارت برای صادر کنندگان جدا از مقوله های بازاریابی و فروش بیشتر وابسته به درک فرهنگ مصرف کنندگان در مناطق گزینش شده برای صادرات است. صادر کنندگان نیازمند درک فرهنگ مصرف کنندگان و آداب و رسوم معامله و داد و ستد آنها هستند. به دلیل اینکه درخواست ها معمولا از سمت طرف های خارجی ارسال می شود، صادر کنندگان باید در فهمیدن منظور مشتریان در مذاکره ها و درخواست های شفاهی و کتبی دقت بسیار بالایی داشته باشند. در غیر اینصورت امکان سوء برداشت و در نتیجه ضرر مالی سنگین وجود دارد. لهجه و تلفظ صادرکنندگان در ارائه و معرفی محصول و خدمات نقش بسیار به سزائی دارد. از اینرو تسلط به لهجه و تلفظ انگلیسی در حد زبان مادری برای صادر کنندگان یکی دیگر از باید های یادگیری انگلیسی صادرات است.

آموزش انگلیسی واردات

واردات دوره‌ها یا خدمات از دولت ها و یا ملت های دیگر بدون تسلط به زبان انگلیسی یا زبان رسمی کشور صادر کننده ممکن نیست. آموزش انگلیسی واردات شامل درک مکاتبات تجاری بین المللی و توان ایجاد درخواست های کتبی برای خرید است که در این مورد اصطلاحات خاص بازرگانی و اینکوترمزها حائز اهمیت هستند. تسلط به زبان انگلیسی برای پیدا کردن محصول مورد نظر در سایت ها یا منبع های تامین کننده دیگر کشورها یک اصل فراموش نشدنی است. آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای تجارت در بخش واردات در مذاکره های تجاری مدیون فصاحت و بلاغت مذاکره کنندگان وارد کننده مخصوصا در گرفتن تخفیف یا امتیازات ویژه است. یادگیری مکالمه زبان انگلیسی به روش زبان مادری و داشتن لهجه و تلفظ زیبا طرف های خارجی را مسحور و بهت زده کرده و در جذت اعتماد اثر بسیار بالایی دارد. برای آشنایی با این روش آموزش به صفحه معرفی دوره جامع مکالمه انگلیسی مراجعه کنید.

آموزش انگلیسی بازاریابی بین الملل

بازاریابی بین المللی در صادرات دوره‌ها و خدمات مهمترین اصل به شمار می آید. آموزش مکالمه انگلیسی به صادرکنندگان در قسمت بازاریابی بین الملل پیچیدگی های زیادی دارد. مهمترین اصل بازاریابی پیدا کردن یا ایجادکردن بازار برای دوره‌ها است. همانطور که پیشتر گفتم شناختن فرهنگ مصرف خریداران بدون تسلط به زبان انگلیسی  یا زبان رایج آنها امکان پذیر نیست. انگلیسی بازاریابی بین الملل مبتنی بر مهارت های درک گفتار و نوشتار زبان انگلیسی است. مهارت های لیسنینگ و ریدینگ انگلیسی در این مورد کمک زیادی می کند تا بازاریاب بتواند بعد از تقسیم بندی منطقه ای بازار هدف نیاز دقیق مصرف کنندگان را شناسائی کند و محصول مطلوب را روانه بازار نماید.

آموزش انگلیسی فروش بین الملل

نهایی کردن تمام عملیات های صادراتی با فروش انجام می شود. چنانچه صادرکننده نتواند محصول و یا خدمات صادرشده را به فروش برساند عملا تمام زحمت های او به هدر رفته است. فروش پر سود و قوی مدیون روند مذاکرات است و مذاکرات پر بازده مدیون مهارت های متقاعدسازی است. متقاعد سازی حرفه ای بدون تسلط بر مهارت های اسپیکینگ انگلیسی بسیار دست نیافتنی و بعید است. برای موفقیت در فروش بین الملل صحبت کردن انگلیسی را بیشتر از زبان مادری خود تمرین کنید تا طرف های تجاری شما خواهان بیشتر شنیدن صحبت های شما باشند و این رمز موفقیت شما در فروش بین المللی است.

برای تجربه کردن آموزش زبان انگلیسی به روش زبان مادری به صفحه معرفی دوره جامع مکالمه انگلیسی رجوع کنید و یا با شماره 09333558002 تماس حاصل نمایید.