با وجود سبک و روش‌های متفاوت آموزشی، امروزه آموزش آنلاین از توجه بیشتری برخوردار است. همه ما به خوبی آگاه هستیم که آموزش آنلاین به دلیل داشتن پلتفرم‌های متفاوت و جذاب امروزه به تنها گزینه موجود برای آموزش تبدیل شده است. آموزش آنلاین زبان اسپانیایی نیز یکی دیگر از زبان‌های روز دنیا است که همانند دیگر زبان‌ها به صورت آنلاین برگزار می‌شود. در واقع مزایای آموزش آنلاین به حدی زیاد است که دیگر آموزش به صورت حضوری به چشم نمی‌آید. هر دوره در آموزشگاه‌های زبان، با توجه به نیاز و شرایطی که الزام می‌کند، طراحی می‌شود و سایت احمدرضا ابراهیمی نیز دوره‌های آنلاین خود را با توجه به همین نیازها، با برنامه ریزی‌های هدفمند و آزمون و خطاهای بسیار، با بهترین شیوه ممکن ارائه داده است.

IELTS7 Banner 01 8 آموزش آنلاین زبان اسپانیایی

 

آموزش آنلاین زبان اسپانیایی

آموزش زبان اسپانیایی به صورت آنلاین کیفیت، سرعت، راحتی، آسایش، نیتیو لایک شدن و… را برای فراگیران زبان اسپانیایی و دیگر زبان‌ها به ارمغان آورده است.
اینکه برخی از موسسات به دلایل مختلف و یا به ناچار به این سبک از آموزش روی می‌آورند کار چندان درستی نیست. برای من آموزش آنلاین همیشه به عنوان تنها گزینه بوده است. زمانی که به مزایایی واقعی و اهمیت چنین سبکی پی ببرید برای شما هم، آموزش آنلاین فقط یک گزینه نخواهد بود.
فضای آنلاین با در اختیار داشتن محتوای به روز و جدید برای آموزش زبان اسپانیایی ما را از هر آموزش حضوری بی نیاز کرده است.
بسیاری این سوال را در ذهن خود دارند که آیا مدرک و کیفیت آموزش آنلاین به اندازه آموزش حضوری نیز هست؟ باید گفت که بعد از خواندن این مقاله خودتان متوجه خواهید شد که مدرک و کیفیت آموزش آنلاین حتی بهتر از آموزش حضوری است. هر فردی با هدف متفاوتی به سراغ آموزش آنلاین زبان اسپانیایی می‌آید اما یکی از اهدافی که آموزش آنلاین در پیش گرفته است قابل دسترس کردن آموزش برای همگان می‌باشد.
سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با کنار هم آوردن آموزش آنلاین و یادگیری، مزایای آموزش را چندین برابر کرده است و آموزش نامحدودی را در اختیار زبان آموزان خود قرار داده است.

تفاوت آموزش غیر حضوری با آموزش حضوری

تفاوت میان آموزش حضوری با آموزش آنلاین بسیار زیاد است اما در این مقاله به برخی از تفاوت‌های چشم گیر و اساسی اشاره خواهیم کرد.

 • استفاده از محتوایی متناسب با همان روش یکی از نکات و تفاوت‌های اصلی در آموزش نیز محسوب می‌شود. اینکه ما از منابع، امکانات و محتوای آموزش حضوری برای کلاس‌های آنلاین استفاده کنیم باعث بروز مشکلات بسیار زیادی برای فراگیران می‌شود.
 • آموزش آنلاین به دلیل داشتن پلتفرم‌های متفاوت مانند: عکس، ویدئو، سریال، فیلم و… علاوه بر یادگیری نامحدود، نیتیو لایک شدن ما را نیز رقم خواهد زد. در صورتی که آموزش حضوری تک تک مزایای موجود را از ما میگیرد.
 • محیط آنلاین امکان دیدن نیتیوهای بسیاری را به ما می‌دهد اما آموزش حضوری امکان تعامل حداکثری را از ما می‌گیرد.
 • در آموزش انلاین اساتید نقش بسیاری مهمی را ایفا می‌کنند. در آموزش آنلاین سایت احمدرضا ابراهیمی اساتید علاوه بر تدریس، نقش تسهیل کننده و راهبر را نیز بر عهده دارند و اساتید و زبان آموزان هر دو از قدرت انتخاب بسیار بالایی برخوردار هستند.

برخی از مزایایی آموزش آنلاین زبان اسپانیایی

 1. افرادی که نیتیو لایک شدن را هدف اصلی خود قرار داده‌اند طبعا باید به دنبال روشی باشند که رسیدن به چنین هدفی را در اختیار آن‌ها قرار دهند. آموزش زبان به صورت آنلاین به دلیل داشتن ماهیت متفاوت شرایط و مسیر را برای رسیدن به  چنین هدفی مهیا می‌کند.
 2. سرعت دریافت و انتقال اطلاعات در آموزش آنلاین بسیار بالا می‌باشد. چنین مزیتی باعث شده است سریع‌ترین و به روزترین محتوا و اطلاعات را در کمترین زمان ممکن، در اختیار داشته باشیم.
 3. آموزش آنلاین به فراگیران قدرت انتخاب زیادی می‌دهد. به همین علت فراگیران می‌توانند مسیر یادگیری را با توجه به شرایط خود ایجاد کنند. اساتید و رهبران در این مسیر همراه فراگیران خود هستند.
 4. زبان آموزان می‌توانند در هر کجا، هر زمان و در هر شرایطی به محتوای آموزشی خود دسترسی داشته باشند.
 5. یادداشت برداری فراگیران به دلیل وجود عکس‌ها و ویدئوهای متفاوت کمتر خواهد شد.
 6. آموزش حضوری علاوه بر هزینه‌های اصلی یک سری هزینه‌های جانبی نیز دارد اما با آنلاین شدن آموزش هزینه‌های بسیاری مانند: هزینه‌های رفت و آمد، خرید کتاب‌ها و منابع آموزشی و… کاهش یافته است.
 7. با آموزش آنلاین یادگیری 24 ساعته را تجربه خواهید کرد.

برخی از معایب آموزش آنلاین زبان اسپانیایی

 1. در فضای آنلاین به دلیل عدم وجود ارتباط چهره به چهره و رو در رو، جنبه‌های عاطفی و حمایتی اساتید نسبت به زبان آموزان خود کم رنگ‌تر می‌شود.
 2. قطع شدن و کند شدن سرعت اینترنت که در هر کجای دنیا این مشکل به چشم می‌خورد.
 3. از گذشته تا به الان آموزش برای ما به صورت اجبار و تحمیل بوده است و برای ما به یک عادت تبدیل شده است که تا اجباری در کار نباشد به سراغ آموزش نرویم اما با کمک اساتید حرفه‌ای، فراگیران بهتر می‌توانند به کنترل چنین موردی بپردازند.
 4. به دلیل اینکه برخی از موسسات به دنبال استفاده از محتوا و امکانات آموزش حضوری در آموزش آنلاین هستند، چنین موردی باعث بروز مشکلات بسیار زیادی در حوزه آموزش آنلاین می‌شود.

معایب گفته شده در برخی از موسسات هنوز وجود دارد اما مدرسین و راهبران سایت احمدرضا ابراهیمی معایب موجود را به حداقل رسانده‌اند. تا فراگیران با خیالی آسوده و با تمرکز بالا به آموزش و یادگیری زبان اسپانیایی مشغول شوند. اساتید دوره‌های آنلاین، در واقع باید از یک سری مهارت‌های ویژه‌تر نسبت به اساتید دوره‌های حضوری بهره مند باشند.

آموزش آنلاین زبان اسپانیایی به سبک احمدرضا ابراهیمی

همانطور که می‌دانید دوره‌های فشرده آموزش اسپانیایی در سال‌های پیش، اصولاً به دو شکل آموزش در ۳ ماه و آموزش در ۶ ماه برای همگان ارائه می‌شد. اما امروزه شکل‌های وسیعی از آموزش‌های فشرده و فوق فشرده زبان اسپانیایی، توانسته نیاز بسیاری از افراد را برطرف کرده و به صورت کاربردی‌تر این زبان را آموزش بدهد.
یکی از مهم‌ترین دوره‌هایی که این روزها می‌توان به عنوان یک دوره موفق در یادگیری زبان اسپانیایی از آن نام برد، دوره‌های آنلاین تحت عنوان راکت است که با توجه به معیارهای گسترده‌ای که دارد، مهر تایید بسیاری از زبان آموزان را گرفته است.
دوره راکت یا 50 روزه زبان اسپانیایی یکی از دوره‌های اصلی و کاربردی در زمینه آموزش آنلاین محسوب می‌شود. این دوره با در نظر گرفتن تغییرات زبانی به دو صورت فشرده (آموزش زبان اسپانیایی در 50 جلسه) و فوق فشرده (آموزش زبان اسپانیایی در 50 روز) برگزار می‌شوند. متقاضیان با در نظر گرفتن شرایط خود و با کمک کارشناسان سایت ما می‌توانند به انتخاب هر یک از دوره‌ها اقدام کنند.
روش های یادگیری زبان اسپانیایی همانند دیگر زبان‌ها بسیار است اما احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن آموزش زبان با سریال، سریال را به عنوان روش آموزشی انتخاب کرده است. آموزش زبان اسپانیایی با سریال زمانی که به صورت آنلاین برگزار شود، یادگیری و مزایای آموزش زبان را چندین برابر می‌کند. در حال حاضر آموزش زبان با سریال نزدیک‌ترین روش برای نیتیو لایک شدن می‌باشد.
به علت اینکه در این دوره، انتخاب ساعت و زمان کلاس‌ها با زبان آموزان است، برای بسیاری از افراد، سرگرمی خاصی ایجاد خواهد کرد. علاوه بر این افراد می‌توانند از ساعات مرده و اوقات فراغت خود استفاده کامل برده و ساعات کلاس‌ها را بر این مبنا برای خود انتخاب نمایند.
این دوره دارای محدودیت نیست و شما می‌توانید در هر شرایطی که هستید از یادگیری زبان اسپانیایی لذت ببرید. امکان دارد شما در وسط یک مهمانی یا در حال سفر کردن باشید. این دوره برای شما هیچگونه محدودیت مکانی نخواهد داشت و به همین دلیل نیازی نیست نگران موقعیت جدید ایجاد شده برای خود باشید.
اساتیدی که در این دوره تدریس می‌کنند همگی به صورت تخصصی در زمینه تدریس آنلاین آموزش دیده‌اند و به همین منظور می‌توانند محیطی مطمئن برای آموزش آنلاین اسپانیایی را فراهم نمایند. آموزش آنلاین نیاز به تخصص ویژه‌ای دارد و اساتید الزاما باید با روش تدریس در این زمینه آشنا باشند. اگر به این مهم دست یابند می‌توانند شرایط تخصصی‌تر و محیط آموزشی کاربردی‌تری را برای آموزش آنلاین فراهم آورده و زبان آموزان موفق‌تری را به جامعه تحویل دهند.
از موارد مهم دیگری که می‌توان در این زمینه نام برد این است که پشتیبانی آنلاین و بررسی روزانه فعالیت‌های زبان آموزان، از بخش‌های مهم در این دوره است. اگرچه تمامی دوره‌ها در سایت احمدرضا ابراهیمی از پشتیبانی آنلاین برخوردار هستند، اما این دوره افراد را روزانه مورد سنجش قرار می‌دهد تا زبان آموزان، نتیجه دلخواه را در زمان مناسب کسب نمایند.
برای اطلاع از دوره‌های غیرحضوری آموزش زبان اسپانیولی، می‌توانید با ثبت مشخصات خود در بخش زیر و همچنین شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان ما بوده و همچنین از مشاوره رایگان مشاوران آموزشی ما در زمینه انتخاب زبان و دوره متناسب با خود بهره مند شوید. کارشناسان ما همه روزه به جز روزهای تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و از شما علاقه‌مندان به زبان حمایت و پشتیبانی‌های لازم را خواهند کرد.