با وجود سیستم آموزش سنتی و استفاده از منابع موجود و قدیمی، دسترسی به اهداف مد نظر برخی از موسسات، اساتید و حتی زبان آموزان امکان پذیر نخواهد بود. اینکه مفهوم اصلی آموزش در سیستم آموزش زبان، به فراموشی سپرده شده است، آموزش زبان اسپانیایی و یا دیگر زبان‌ها را با دشواری همراه کرده است. با ایجاد سیستم آموزشی مبتنی بر یادگیری قدم اول را برای آموزشی صحیح برداشته‌ایم.

IELTS7 Banner 01 8 آموزش زبان اسپانیایی

 

آموزش و کسب اطلاعات درباره زبان اسپانیایی

اینکه آموزش را با ارائه اطلاعات درباره زبان هدف اشتباه گرفته‌ایم جای بحث بسیار زیادی دارد اما حال که از شرایط و سیستم موجود آگاهی یافته‌ایم وقت آن رسیده است که روش آموزشی صحیح را در پیش گیریم. در حال حاضر در کلاس‌ها و دوره‌های حضوری و آنلاین آموزش زبان اسپانیایی، در حال ارائه یک سری اصول و ارائه اطلاعات زبانی نادرست به فراگیران خود هستند. اطلاعات نادرست شامل حفظ کردن لغات بسیار، حفظ کردن فرمول‌ها و دستورهای گرامری، استفاده از کتاب‌ها و منابع آموزشی قدیمی، یک سری اطلاعات درباره زبان شناسی و… می‌باشد. همه ما به خوبی یاد داریم که در کلاس‌های زبان انگلیسی، اسپانیایی و یا دیگر زبان‌ها ما را مجبور به حفظ کردن لغات داخل کتاب و یا دیکشنری‌های بزرگ می‌کردند و جالب‌تر اینکه چند روز بعد، کلماتی که به سختی حفظ کرده بودیم به فراموشی سپرده می‌شدند. در واقع گرامر و لغات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند اما آموزش و یادگیری به شیوه صحیحی در حال انجام نیست. در پایان کلاس‌ها و دور‌ه‌های زبان اسپانیایی، با اطلاعات بسیار زیادی مواجهه هستیم اما آیا توان استفاده از داده‌ها و اطلاعات موجود در موقعیت‌های متفاوت را داریم؟ احمدرضا ابراهیمی با ایجاد و استفاده از روش‌های آموزشی جدید چالش‌ها و دغدغه‌های موجود را از بین برده است.

ظاهرسازی در آموزش!

گرفتن مدرک، کسب نمرات بالا در آزمون‌های مختلف، رسیدن به بالاترین سطوح زبان اسپانیایی در صورتی رضایت درونی ما را به همراه خواهد داشت که توانایی استفاده از مهارت‌های زبانی را در موقعیت‌های مختلف داشته باشیم.
اولین قدم آشنایی با علت وجود آزمون‌ها و مدرک‌های مختلف آموزشگاهی است. اینکه چه افرادی باید به سراغ آزمون‌هایی مثل DELE بروند، به شما در جهت انتخاب صحیح‌تر کمک خواهد کرد.
از طرف دیگر معیارهای سطح بندی کتاب‌های زبان اسپانیایی در جهت تضعیف اعتماد به نفس فراگیران در حرکت است و در نهایت جزء افرادی می‌شوند که با وجود علاقه به یادگیری زبان، یادگیری زبان را رها کرده‌اند. وظیفه مدرسین زبان ایجاد عادات زبانی صحیح در زبان آموزان می‌باشد. مدرسین سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با آموزش مهارت‌ها و عادات زبانی در زبان آموزان نه تنها یادگیری زبان را برای آن‌ها رقم می‌زنند بلکه باعث افزایش اعتماد به نفس در فراگیران خود می‌شوند.

مهارت‌های یادگیری در زبان اسپانیایی

این قسمت مختص به افرادی است که هدف خود را نیتیو لایک شدن قرار داده‌اند. برای نیتیو لایک شدن باید برخی از شرایط مهیا و برخی از نکات رعایت کرد. در ادامه، بیشتر درباره شرایط نیتیو لایک شدن صحبت خواهیم کرد اما ابتدا درباره رعایت برخی از نکات به صحبت خواهیم پرداخت.
مهارت‌های زبانی شامل مواردی مثل کپی کردن جملات، عادات زبانی مربوط به لحن و تلفظ، شناخت فرهنگ مردم آن کشور و…می‌باشد.
در حال حاضر تنها روشی که توانسته است مهارت‌های زبانی مد نظر را به خوبی به فراگیران آموزش دهد و نیتیو لایک شدن را برای زبان آموزان رقم زند. آموزش زبان اسپانیایی با سریال می‌باشد. آموزش زبان با سریال در حال حاضر کاربردی‌ترین و بهترین روش در آموزش صحیح محسوب می‌شود.
یادگیری هر کدام از این مهارت‌ها نیاز به وجود اساتید ماهری است که در کنار آموزش زبان به آموزش مهارت‌های زبانی به صورت ناخودآگاه بپردازند. اساتید و مدرسین زبان اسپانیایی در سایت احمدرضا ابراهیمی با فراهم کردن چنین شرایطی، زبان آموزان را در فضایی متفاوت تربیت می‌کنند.

دائمی بودن مهارت‌های یادگیری

یادگیری هر مهارتی منوط به تمرین مداوم آن مهارت می‌باشد. تمرین مداوم باعث تسلط بیشتر ما بر آن مهارت می‌شود. یادگیری زبان نیز نیاز به تمرین مداوم و پیوسته دارد. اینکه ما بعد از اتمام کلاس‌ها و دوره‌ها تمرین را کنار بگذاریم بعد از مدتی استفاده از زبان را فراموش خواهیم کرد. زبان نیز مانند سازهای موسیقی باید دائم در حال نواختن باشد. استفاده مداوم از زبان اسپانیایی را در برنامه روزانه خود قرار دهید.

آموزش زبان اسپانیایی به سبک احمدرضا ابراهیمی

با توجه به مطالب گفته شده تلاش و هدف اصلی سایت زبان احمدرضا ابراهیمی آموزش مبتنی بر یادگیری و نیتیو لایک شدن فراگیران می‌باشد. حال زمان آن فرا رسیده است تا درباره شرایط نیتیو لایک شدن به صحبت بپردازیم. اولین و بهترین شرایط برای نیتیو شدن این است که در کشور هدف زندگی کنیم اما زمانی که برای برخی از افراد چنین چیزی امکان پذیر نیست باید به سراغ نزدیک‌ترین و حقیقی‌ترین روش جایگزین رفت. این روش آموزش زبان با سریال می‌باشد. سریال‌های اسپانیایی زبان به دلیل ماهیت و محتوایی که دارند امکان آموزش مهارت‌های زبانی و نیتیو لایک شدن فراگیران را مهیا می‌کنند.
سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با ابداع دوره‌ی راکت و آموزش زبان با سریال توانسته است نیتیو لایک‌های زیادی را تربیت کند.
با توجه به شرایط و تغییرات روز دنیا دوره‌ی راکت به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان اسپانیایی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان اسپانیایی در 50 جلسه) برگزار می‌شوند. اینکه متقاضیان کدام یک از این دوره‌ها را انتخاب کنند بسته به نیاز زبانی آن‌ها دارد.
آموزش زبان اسپانیایی در ۵۰ روز اصولاً برای افرادی که یک آشنایی جزیی با زبان اسپانیایی دارند کاربردی‌تر است اما این دوره‌های ۵۰ روزه برای افراد مبتدی نیز مناسب است در صورتی که متعهد به یادگیری بوده و زمان کافی را برای این روش یادگیری در دست داشته باشد. در این دوره‌ها آموزش زبان اسپانیایی، از پایه شروع می‌شود و یادگیری برای افراد مبتدی نیز آسان خواهد شد. دوره‌های فشرده و فوق فشرده زبان اسپانیایی مورد توجه بسیاری از افراد هستند چرا که ما انسان‌ها به صورت ذاتی دوست داریم به سرعت نتیجه تلاش‌هایمان را ببینیم. دور‌ه‌های فشرده بیش از هر چیزی برای افرادی کاربرد دارد که زمان کافی برای یادگیری و آموزش زبان ندارند. خوشبختانه فراگیران به آموزش زبان یک زبان محدود نمی‌شود و ما شاهد این هستیم که زبان آموزان ما به دو تا سه زبان دیگر نیز مسلط هستند و دوره‌های مربوطه را با روش‌های به روز و متدهای آموزشی جدید، به آسانی می‌گذرانند.
برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان و البته در صورتی که علاقه‌مند هستید نیتیو لایک شدن را با ما تجربه کنید می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما ارتباط حاصل نمایید:
_ تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه
_ پشتیبانی سایت
_ تماس با شماره تلفن 09333558002