1 کلیک روی عکس پایین دنیای یادگیریت را متحول میکنه!

IELTS7 Banner 01 8 آموزش آنلاین زبان عربی,آموزش آنلاین عربی,دوره های آنلاین زبان عربی

در عصر حاضر و در دنیای ارتباطات که اطلاعات روز به روز در حال نو شدن است و سرعت تولید آن در لحظه در حال افزایش یافتن است، استفاده از آموزش حضوری برای انتقال اطلاعات، کاری بیهوده می‌باشد؛ بنابراین روش و هدف آموزش با توجه به نیازهای زبانی هر فرد تغییر پیدا کرده است. آموزش آنلاین زبان عربی چنین سبک و سیاقی را دنبال می‌کند. آموزش آنلاین زبان، فرصت‌های جدیدی را در عرصه زندگی و یادگیری ایجاد کرده است. از آنجایی که آموزش به صورت آنلاین به عنوان روشی کارا و پذیرفته شده است، زبان آموز در کل فرآیند آموزش و یادگیری فعال است.

 

آموزش آنلاین زبان عربی

آموزش زبان به صورت آنلاین و مجازی به دلیل داشتن ابزارها و ساختارهای متفاوت نسبت به آموزش سنتی دقت و توجه بیشتری می‌طلبد.
از طریق آموزش آنلاین عربی، امکان دسترسی به محتوای جدید، نو و به روز را خواهیم داشت و این توانایی را به زبان آموزان خواهد داد که بدون هیچ محدودیتی امکان استفاده از محتوای جدید را داشته باشند. آموزش آنلاین زبان عربی مانند دیگر روش‌ها با توجه به پیشرفت‌های روز دنیا و بر اساس نیازهای زبانی مردم دنیا قدم بر می‌دارد.
از نظر من آموزش آنلاین زبان عربی با بهره گیری از روش‌ها و امکانات آموزشی جدید این فرصت را برای علاقه‌مندان زبان فراهم کرده است که در محیط و فضایی آنلاین، دانش و زبان دیگر ملت‌ها را فرا گیرند و یادگیری نامحدودی را تجربه کنند.

حضوری یا آنلاین بودن آموزش زبان

هنگامی که به محتوای زبانی در دسترس دقت کنیم تفاوت آموزش غیر حضوری را با آموزش حضوری متوجه خواهیم شد. آموزش آنلاین زبان با داشتن زیر ساخت‌های متفاوت نسبت به آموزش حضوری باعث ایجاد تعامل و ارتباط حداکثری میان زبان آموزان و اساتید می‌شود.
آموزش آنلاین، حضوری و… هر کدام نیازمند سیستم آموزشی و محتوایی متناسب با همان سیستم را دارند. آموزش آنلاین بر خلاف آموزش حضوری امکان دسترسی به پلتفرم‌های مختلفی مثل: تصاویر، سریال، فیلم، صدا، پادکست و… را به ما می‌دهد. با وجود چنین پلتفرم‌هایی نیتیو لایک شدن زبان آموزان سریع تر و صحیح‌تر صورت می‌گیرد.
یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های موجود میان آموزش آنلاین و حضوری مربوط به تدریس اساتید زبان می‌باشد. در آموزش حضوری، اساتید زبان نقش ارائه دهنده اطلاعات درباره آن زبان را دارند و تصمیم درمورد سرعت انتقال اطلاعات، منابع آموزشی، وسیله ارتباطی و… به انتخاب اساتید می‌باشد اما در آموزش آنلاین، اساتید نقش تسهیل کننده و دستیار را برای فراگیران دارند در واقع زبان آموزان در مسیر یادگیری به صورت آنلاین، از آزادی عمل بسیاری برخوردار هستند.

مزایای آموزش زبان عربی به صورت آنلاین

 • آموزش زبان به صورت آنلاین دارای مزایای بسیاری می‌باشد. این روش باعث شده است ما بتوانیم اصل آموزش را همانطور که هست، به سبک و شیوه‌ای صحیح دریافت کنیم.
 • فراگیران زبان می‌توانند به تنظیم آهنگ و مسیر یادگیری با توجه به شرایط خود اقدام کنند و با کمک اساتید و راهبران، خود را در مسیر یادگیری زبان غرق کنند.
 • سرعت فراگیری در آموزش آنلاین به مراتب بیشتر از آموزش سنتی می‌باشد و زبان آموزان می‌توانند محتوای جدیدی را با سرعت بیشتری دریافت کنند.
 • آموزش آنلاین زبان از متغیرهای زمان و مکان جدا است، به گونه‌ای که زبان آموزان می‌توانند بدون هیچ محدودیتی در هر لحظه و هر جا به محتوای آموزشی خود دسترسی داشته باشند. در این روش شما می‌توانید در اتوبوس، هنگام مسافرت، زمانی که در حال آشپزی یا رسیدگی به کارهای دیگر هستید تنها با یک کلیک ساده و روشن کردن اینترنت، در کلاس حضور بیابید و از آموزش‌ها، استفاده کامل را ببرید.
 • زمانی که مطالب آموزشی به صورت سریال، عکس، فیلم، صدا و… ارائه شود، نیاز کمتری به یادداشت برداری با کاغذ و خودکار داریم و این خود کمک بزرگی در جهت صرفه جویی منابع است.
 •  آموزش آنلاین، به دلیل انعطاف پذیری بالا توانسته است هزینه‌های رفت و آمد و تردد را به صورت چشم گیری کاهش دهد.
 • آموزش آنلاین زبان، جهانی بودن یادگیری را به صورت 24 ساعته در اختیار زبان آموزان قرار می‌دهد.

معایب آموزش زبان عربی به صورت آنلاین

 • متاسفانه در برخی از دوره‌های آنلاین به دلیل عدم حضور و ارتباط مستقیم با راهبر و اساتید، جنبه‌های عاطفی و حمایتی برای زبان آموزان کم رنگ شده است.
 • در حال حاضر به دلیل وجود ضعف‌های ارتباطی و مخابراتی، باعث بروز مشکلات بسیاری از جمله کاهش سرعت اینترنت شده است اما در آینده نزدیک چنین مشکلاتی برطرف خواهد شد.
  اما با توجه به تلاش و توانایی مدرسان سایت احمدرضا ابراهیمی و با استفاده از امکانات روز، از جمله تماس‌های تصویری و… این معضلات، بسیار کاهش یافته است.

آموزش آنلاین زبان عربی به سبک احمدرضا ابراهیمی

تا به این جای مقاله با آموزش آنلاین به عنوان پیشرفته‌ترین نوع آموزش آشنا شده‌اید. از نظر من آموزش آنلاین، انعطاف پذیری و راحتی را در آموزش برای زبان آموزان به ارمغان می‌آورد.
آموزش آنلاین زبان، در صدد است تا بتواند آموزش زبان عربی را به امری سرگرم کننده، قابل دسترس و در عین حال مفید و کاربردی برای تمامی اقشار مختلف تبدیل کند و حتی افرادی که در شهرها و یا روستاهای دور افتاده هستند از این روش بتوانند استفاده کافی ببرند. در این جهت، با همگانی شدن اینترنت و در دسترس بودن آن، این اتفاق مهم رخ داده است.
با وجود تفاوت در بین روش های یادگیری زبان عربی یکی از بهترین و واقعی‌ترین روش‌ها، آموزش زبان با سریال می‌باشد. در واقع برای تسلط بر مکالمه و نیتیو لایک شدن، نیاز به حضور در محیطی است که کامل به زبان هدف صحبت شود اما وقتی که چنین شرایطی مهیا نیست باید به سراغ حقیقی‌ترین روش یعنی آموزش زبان با سریال رفت. زمانی که آموزش با سریال به صورت آنلاین و خصوصی برگزار شود، نتیجه بخشی آموزش، چندین برابر خواهد شد.
سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با ابداع دوره های راکت به آموزش زبان با سریال اقدام کرده است. دوره‌های راکت و دوره‌های آنلاین زبان عربی به دو صورت فشرده (آموزش زبان عربی در 50 جلسه) و فوق فشرده (آموزش زبان عربی در 50 روز) برگزار می‌شوند و هر یک از علاقه‌مندان می‌توانند، بسته به نیاز و با کمک مشاوران و کارشناسان ما دست به انتخابی صحیح زنند. اما چیزی که باید قبل از آن بدان اشاره نمود این است که این دوره برای تمامی افراد با شرایط و نیازهای مختلف، یک دوره کامل و کاربردی است. در این دوره تمام آنچه که شما باید در دوره‌های حضوری زبان عربی بیاموزید، اعم از مهارت‌های اصلی به شما آموزش داده خواهد شد.
دوره‌های راکت بر اساس اصول مدیریت و روانشناسی باعث ایجاد عادات و مهارت‌های زبانی صحیح در زبان آموزان می‌شوند. اساتید چند زبانه دوره‌های راکت زیر نظر احمدرضا ابراهیمی یک الی دو زبان را به سبک راکت آموزش دیده‌اند به همین منظور با درک و آگاهی از دغدغه زبان آموزان به آموزش می‌پردازند.
برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان و تجربه نیتیو لایک شدن، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما ارتباط حاصل نمایید:

_ تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه
_ ارتباط از طریق پشتیبانی سایت
_ تماس با شماره تلفن 09333558002