در عصر ارتباطات و اینترنت تنها گزینه برای یادگیری زبان روسی، آموزش آنلاین زبان روسی است. اما به دلیل درک نادرستی که از سیستم آموزشی و برخی از مفاهیم وجود دارد باعث شده است که آموزش آنلاین زبان روسی تنها به عنوان یک گزینه دیده شود. با تغییر پیدا کردن هدف و نیازهای زبانی زبان آموزان شیوه انتقال اطلاعات نیز تغییر پیدا کرده است به همین علت آموزش زبان روسی به صورت آنلاین رواج و گسترش پیدا کرده است. استفاده از آموزش حضوری با توجه به مطالب گفته شده و پیشرفت‌های روز دنیا کار درستی نیست. با توجه به اینکه عصر، عصر ارتباطات و تکنولوژی است و تکنولوژی بدون داشتن اطلاعات زیاد از زبان‌های رایج، عملا استفاده چندانی نخواهد داشت، ما برآن شدیم که دوره‌های آنلاین را در سایت احمدرضا ابراهیمی برگزار نموده، تا بتوانیم از دو مزیت دنیای امروزی، در کنار هم استفاده نماییم.
امروزه بسیاری از کارهای نشدنی نیز به صورت اینترنتی انجام می‌پذیرد و بسیاری بر این عقیده‌اند که با توجه به اینکه دنیا به سمت مدرنیته شدن حرکت می‌کند، باید روش‌های سنتی پیشین را منسوخ و از اینترنت و تحولاتی که می‌تواند در سایر موارد ایجاد نماید، استفاده کامل برد.

IELTS7 Banner 01 8 آموزش آنلاین زبان روسی

 

آموزش زبان روسی به صورت آنلاین

درباره آموزش آنلاین زبان، سوالاتی وجود دارد که باعث شده است علاقه‌مندان در فراگیری زبان به صورت آنلاین دچار شک و تردید شوند. برخی از سوالات شامل:

 1. آیا مدرک آموزش آنلاین زبان روسی به اندازه آموزش حضوری از اعتبار برخوردار است؟
 2. آیا دوره‌های آنلاین به اندازه دوره‌های حضوری کاربردی هستند؟
 3. آیا آموزش آنلاین باعث نیتیو لایک شدن ما می‌شود؟
 4. و…

هر یک از این سوالات ذهن بسیاری از متقاضیان را به خود مشغول کرده است. اما هدف اساسی که آموزش آنلاین به دنبال آن است، دست پیدا کردن همگان به آموزش زبان روسی و دیگر زبان‌ها می‌باشد. به این شکل که همه علاقه‌مندان در اقصی نقاط دنیا و در هر موقعیت زمانی قادر به آموزش و یادگیری مهارت زبانی مورد نظر خود هستند.
آموزش آنلاین به دلیل ماهیتی که دارد به مخاطبان خود امکان استفاده از محتوای نامحدود، قابل دسترس، جدید و به روز را می‌دهد. تا زمانی که امکان استفاده از محتواهایی با چنین ویژگی‌هایی است چرا باید به سراغ کلاس‌های حضوری و منابع سنتی رفت؟

تفاوت آموزش آنلاین زبان روسی با آموزش حضوری

تفاوت‌های موجود میان آموزش آنلاین با آموزش حضوری بسیار زیاد است اما تفاوتی که برای فراگیران نیز قابل لمس باشد مربوط به محتوای آموزشی و در حال تدریس در هر کدام است. زمانی که به محتوای آموزشی و در دسترس نگاهی اجمالی بیندازیم متوجه تفاوت عمیقی که میان این دو است خواهیم شد.
برخی از موسسات آموزشی از محتوای آموزش حضوری برای کلاس‌ها و دوره‌های آنلاین خود استفاده می‌کنند. در حالی که هر سیستم آموزشی نیازمند محتوای متناسب با خود می‌باشد.
در آموزش حضوری باید در ساعت مشخص و در یک مکان مشخص حضور پیدا کرد. آموزش حضوری در لحظه امکان استفاده از به روزترین اطلاعات را از ما می‌گیرد.
آموزش آنلاین به دلیل ماهیت متفاوت توانسته است بستری مناسب را برای تعامل حداکثری ایجاد کند. افرادی که علاقه مند به نیتیو لایک شدن دارند، آموزش آنلاین به دلیل داشتن ماهیت و پلتفرم‌های متفاوت این امکان را به آن ها می‌دهد.
در کلاس‌های آنلاین اساتید نقش هدایتگر و تسهیل کننده مسیر را برای فراگیران دارند. اساتید و زبان آموزان از آزادی عمل بسیاری برخوردار هستند.

6 مورد از 10 مورد مزایای آموزش آنلاین زبان روسی

 • در حال حاضر تنها گزینه‌ای که امکان استفاده از محتوای نامحدود را به ما می‌دهد، آموزش زبان به صورت آنلاین می‌باشد.
 • انتخاب‌های نامحدود با استفاده از آموزش آنلاین یک ویژگی آشکار و بدیهی این روش می‌باشد.
 • ارتباط با اساتید به صورت دائم یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های کلاس های آنلاین زبان روسی است. اینکار باعث می‌شود اصل آموزش را به راحتی دریافت کنید.
 • افرادی که آموزش زبان را با هدف نیتیو لایک شدن آغاز می‌کنند با شرکت در کلاس‌های حضوری و کسب اطلاعات درباره آن زبان نمی‌توانند به هدف اصلی خود دست پیدا کنند اما آموزش و برگزاری کلاس‌های زبان به صورت آنلاین امکان دیدن نیتیو لایک‌های بسیاری را به فراگیران می‌دهد. متقاضیان با دیدن چنین ویژگی‌های قطعا آموزش آنلاین را انتخاب می‌کنند.
 • اساتید سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با توجه به نیازهای فردی زبان آموزان به صورت مجزا و خصوصی به برنامه ریزی برای آن‌ها می‌پردازند.
 • آنلاین باعث کاهش هزینه‌های بسیاری برای مدرسین، زبان آموزان و آموزشگاه‌های مختلف شده است.

3 مورد از معایب آموزش آنلاین زبان روسی

 • اساسی‌ترین مشکل که تک تک افراد جامعه با آن درگیر هستند. کند بودن سرعت اینترنت و قطع شدن ارتباط مدرسین و زبان آموزان می‌باشد.
 • به دنبال شبیه سازی آموزش حضوری در آموزش آنلاین نباشید. این کار مشکلات بسیار زیادی را به بار خواهد آورد.
 • در آموزش آنلاین به دلیل اینکه امکان حضور مستقیم و چهره به چهره وجود ندارد باعث می‌شود جنبه حمایتی و عاطفی برای زبان آموزان از بین برود.

اما مدرسین سایت احمدرضا ابراهیمی با گذراندن آموزش‌های لازم  و حرفه‌ای تا به الان توانسته‌اند محیط آموزشی متفاوتی را برای فراگیران رقم زنند و زبان آموزان را به دور از این مشکلات تربیت کنند.

آموزش آنلاین زبان روسی به سبک احمدرضا ابراهیمی

یکی از دوره‌های موجود در سایت احمدرضا ابراهیمی، دوره‌های راکت می‌باشد این دوره به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان روسی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان روسی در 50 جلسه) برگزار می‌شوند. دوره‌های راکت به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می‌شوند. راکت و یا دوره‌های 50 روزه زبان از طریق آموزش زبان با سریال توانسته است گامی متفاوت را در سیستم آموزشی بردارند. روش های یادگیری زبان روسی متفاوت است اما آموزش زبان با سریال در حال حاضر به عنوان کارآمدترین و حقیقی‌ترین روش تلقی می‌شود. در واقع این دوره بخش‌های کوچک‌تری از دوره‌های آنلاین زبان روسی هستند و می‌توانند به صورت تخصصی‌تر، آموزش متنوع‌تری را در بر بگیرند. تنوع در دوره‌های آنلاین زبان خارجه، این اجازه را به زبان آموزان خواهد داد، تا با انتخاب‌های گسترده‌تر، احساس رضایت بیشتری را کسب نمایند.
آموزش در زبان روسی، علاوه بر تلاش و برنامه ریزی فردی، به شرکت در دوره متناسب با شرایط خود، مرتبط است و مراکز ارائه دهنده دوره‌های زبان روسی این وظیفه را دارند که، با ساختن بستر مناسب آموزشی و شناخت نیازهای روز علاقه‌مندان به یادگیری زبان‌های بین الملل، این امر را به یک امر شدنی برای تمامی افراد، تبدیل نمایند.
تدریس روسی به شیوه آنلاین، نیاز به اساتیدی متخصص در زمینه آموزشی دارد تا علاوه بر داشتن دانش زبان روسی، مهارت‌های عمومی، تدریس به شیوه آنلاین را نیز به صورت تخصصی کسب نموده باشند. اساتید در نحوه پیشروی زبان آموزان خود، به اندازه بسیاری تاثیرگذار هستند و سایت احمدرضا ابراهیمی، با به کار گذاشتن اساتید حرفه‌ای خود در بخش آموزش آنلاین این نیاز مهم را برای تمامی زبان آموزان برآورده کرده است. تلاش برای به حداقل رساندن زمان یادگیری زبان آموزان می‌تواند برای هر موسسه آموزش زبان روسی، یک موفقیت باشد و آموزش زبان روسی به شیوه آنلاین می‌تواند با هدفمند بودن، این مهم را بدست بیاورد. اساتید این دوره به صورت تخصصی در دوره‌های ویژه تدریس آنلاین شرکت نموده‌اند تا بتوانند با کیفیت آموزش خود، زبان آموزان را در پایان دوره، به سطح قابل قبولی در زبان روسی برسانند و همچنین رضایت این عزیزان را کسب نمایند. اساتید این دوره برای تدریس آنلاین، از تمامی فیلترهای صلاحیت سنجی گذشته‌اند، تا با اطمینان بیشتری این مهم بدست آید. تدریس دوره‌های راکت بر اساس اصول مدیریت روانشناسی و فردی صورت می‌گیرد و باعث یادگیری مهارت‌های زبانی و ایجاد عادات زبانی در زبان آموزان می‌شوند.
انتخاب زمان و روز کلاس‌ها، نیز با خود زبان آموزان است تا زبان آموزان بتوانند با فراغ بال بیشتر به یادگیری زبان روسی پرداخته و از زمان استراحت و اوقات فراغت خود، به بهترین شکل و به سرگرم‌ترین حالت استفاده نمایند. این مزیت به زبان آموزان این اجازه را می‌دهد که در ساعاتی که راحت‌تر هستند در این کلاس‌ها شرکت نمایند و با کیفیت بیشتری به فراگیری این مهم بپردازند.
اگر شما عزیزان علاقه‌مند به شرکت در دوره‌های آموزش زبان روسی هستید، می‌توانید با ثبت مشخصات خود در بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان مشاور ما بوده و از مشاوره رایگان کارشناسان ما، در زمینه انتخاب زبان و دوره متناسب با خود، بهره ببرید.
کارشناسان ما، شما را از لحظه ثبت نام تا پایان دوره مربوطه، تحت حمایت و پشتیبانی آموزشی خود قرار می‌دهند و در تمامی مسیر یادگیری زبان روسی و سایر زبان‌های خارجه، در کنار شما خواهند بود همچنین شما می‌توانید از مشاوره رایگان همکاران ما همه روزه به جز روزهای تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، بهره مند شوید.