IELTS7 Banner 01 8 آموزش زبان انگلیسی با سریال

 

قطعا کارآمدترین، به روزترین، جذاب ترین، کاملترین و ارزانترین راه برای یادگیری زبان انگلیسی در  دنیای امروز استفاده از روش آموزش زبان انگلیسی با سریال است. این نوشته به تمام کسانی که در زمینه یادگیری و آموزش زبان انگلیسی مشغول هستند کمک خواهد کرد تا روش های آموزشی فعلی خود را به چالش کشیده و درک متفاوتی از یادگیری و آموزش زبان پیدا کنند.

 

آموزش زبان انگلیسی با سریال: کارآمدترین روش

در ابتدا تعریف کوتاهی از کارآمد بودن یک روش آموزشی داشته باشیم. به زبان ساده تر روش های کار آمد آموزش زبان روش هایی هستند که شما بتوانید با آموخته های خود نیازهای روزمره زندگی خود را برآورده کنید. بهترین روش آموزش زبان انگلیسی باید بتواند به شما کمک کند محتواهای آموزشی، علمی، فرهنگی و تفریحی یوتیوب را بدون کمک دیگران استفاده کنید، در صورت نیاز به راحتی با کسانی که به زبان انگلیسی مسلط هستند با لهجه و تلفظ استاندارد ارتباط برقرار کنید، کتاب ها و منابع اینترنتی انگلیسی مورد نیاز خود را به آسانی متوجه بشوید و از همه مهمتر در زمان ارائه و صحبت کردن از جملات، ساختارها، لهجه، لحن و تلفظ خود اطمینان داشته باشید. اطمینان از لهجه و تلفظ فقط زمانی حاصل می شود که تولید صداهای زبان انگلیسی به عادت های هر زبان آموز تبدیل شده باشد و نیازمند یک تغییر فیزیولوژیکی است. برای آشنایی بیشتر با این موضوع به مقاله آموزش یا ورزش؟ رجوع کنید. همچنین قطعا برای بسیاری از زبان آموزان و حتی مدرسان اتفاق افتاده است که در هنگام گفت و گو و شنیدن صحبت ها به زبان انگلیسی بیشتر موارد را به خوبی متوجه می شوند اما در هنگام شروع به صحبت و شرکت در بحث ها، اعتماد به نفس کافی را نداشته و احساس سرخوردگی می کنند. از این رو قطعا در کنار اطمینان از لحن و لهجه و تلفظ باید اعتماد به نفس کافی را در صحبت کردن زبان انگلیسی نیز وجود داشته باشد. یادگیری زبان انگلیسی با سریال های خانوادگی آمریکایی  به دلیل ماهیت این سریال ها تمامی این نیاز ها را برآورده می کند. سریال های آمریکایی در ژانر درام خانوادگی در فصل های متعدد جزئیات زندگی یک یا چند خانواده را به انضمام محیط های کاری بررسی می کنند و این خصوصیت منحصر به فرد اینگونه محتوا کارآمد بودن آموزش زبان انگلیسی با سریال را تضمین می نماید.

آموزش زبان انگلیسی با سریال: به روزترین روش

با رواج و گسترش اینترنت و شبکه های مجازی وابسته به آن امروزه گرایش اکثریت مردم به دریافت محتوای ویدئویی است و تقریبا تمام آموزش ها قابلیت ارائه تصویری دارد. همزمان با این گرایش روزانه محتوای تصویری بسیار زیادی در سایت ها بارگذاری می شود. قطعا یادگیری زبان انگلیسی با کتاب ها و روش های دهه های قبل نیاز امروز را نمی تواند برآورده کند. اکثر سریال های خانوادگی آمریکایی دارای چندین فصل و قسمت هستند و معمولا قسمت های متفاوت چند روز پس از تولید پخش می شوند و اکثریت این سریال ها مسائل و مباحث روز را بررسی می کنند. این در حالیست که حتی محتوای بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی با تاخیر حداقل برای 5 الی 10 سال گذشته است. در روزگار کنونی کمبود و ذخیره زمان یکی از مهم ترین دغدغه های اکثریت است که آموزش زبان انگلیسی با سریال با کاهش مدت زمان آموزش به قدری کامل عمل می کند که شما با شرکت در یک دوره کامل بدون نیاز هیچ دوره اضافه دیگری زبان انگلیسی را در کوتاه ترین زمان ممکن فرا می گیرید. بی شک به روز ترین متد یادگیری زبان انگلیسی در حال حاضرآموزش زبان انگلیسی با سریال است.

آموزش زبان انگلیسی با سریال: یادگیری زبان انگلیسی بدون دخالت گرامر

یکی از معضلاتی که اکثر زبان آموزان دارند، مسئله یادگیری گرامر و حفظ کردن لغت است که علاوه بر اینکه زمان زیادی را از فرد می‌گیرد، بسیار خسته کننده بوده و در عین حال که زبان آموز زمان زیادی را صرف می‌کند، بازدهی لازم را بدست نمی آورد. آموزش زبان انگلیسی با سریال به شما کمک می‌کند تا ساختار ها و کلمات زبان انگلیسی را در قالب کاربرد ها و به صورت ناخودآگاه یاد بگیرید.

آموزش زبان انگلیسی با سریال: جذاب ترین روش

تفریح و سرگرمی یکی از نیازهای اساسی هر انسان است. فیلم ها و سریال ها در ژانرهای متفاوت علاقه بسیاری در زندگی های امروزی است. درک سبک زندگی و تفکر خانواده های متفاوت آمریکایی برای زبان آموزی که قصد یادگیری مکالمه زبان انگلیسی را دارد نه تنها یک تفریح بلکه یک پیش نیاز برای درک عبارت ها و اصطلاحات زبان انگلیسی است. وقتی تلاش در راستای رسیدن به هدف (آموختن زبان انگلیسی) تبدیل به یک سرگرمی جذاب شده و با توجه به فراوانی سریال ها دارای انواع متفاوت باشد و هر زبان آموز حق انتخاب محتوا داشته باشد عنوان جذاب ترین برازنده آموزش زبان انگلیسی با سریال است.

آموزش زبان انگلیسی با سریال: بهترین روش برای کودکان و نوجوانان

از آنجایی که تماشای فیلم و سریال یکی از سرگرمی ها و علاقه های کودکان است، آموزش زبان انگلیسی با سریال برای کودکان و نوجوانان در هر سن و سطحی نیز بهترین روش می باشد. از سوی دیگر دغدغه بسیاری از والدین و حتی علاقه و نیاز کودکان و نوجوانان به زبان انگلیسی یکی از دلایلی است که والدین دائما به دنبال بهترین روش آموزش زبان برای فرزندان خود هستند. با آموزش زبان انگلیسی با سریال نه تنها بچه ها به بهترین نحو با زبان انگلیسی ارتباط برقرار کرده بلکه بدون خستگی و همراه با سرگرمی این زبان را فرا می گیرند. دقت کنید که سریال های برگزیده شده برای کوکان و نوجوانان کاملا متفاوت از سریال های انتخاب شده برای بزرگسالان می باشد.

آموزش زبان انگلیسی با سریال: کاملترین روش

هر زبان آموز با هدف رسیدن به بالاترین سطح مکالمه زبان انگلیسی نیتیوهای آمریکایی یا انگلیسی را معیار قرار داده و تمام تلاش خود را در راستای رسیدن به این هدف به کار می گیرد. همچنین هر زبان آموز می تواند به اندازه تلاش خود تا هر اندازه ای که بخواهد دانسته های مورد نیاز خود را از سریال دریافت کند و حتی از سطح نیاز روزمره بالاتر برود. هیچ گونه  محدودیتی در این راستا قرار ندارد. بهترین روش تقویت مکالمه انگلیسی زندگی کردن در محیطی است که در آن صحبت کردن به زبان انگلیسی یک نیاز روزمره است. این اتفاق فقط با مهاجرت و یا غرق شدن در فیلم ها و سریال های انگلیسی امکانپذیر است. سریال های آمریکایی جامع ترین و  کامل ترین بستر برای یادگیری و آموزش زبان انگلیسی به شمار می روند. صنعت فیلم و سریال آمریکا یکی از قوی ترین ها در عرصه تولید محتوای تلویزیونی است. با توجه با اینکه تک تک کلمات، عبارات و جملات سریال ها با حساسیت بالا انتخاب می شوند تا بیشترین اثرگذاری را داشته باشند مجموعه های سریالی به مراتب کامل تر از کتاب های آموزشی برای یادگیری زبان انگلیسی هستند.

آموزش زبان انگلیسی با سریال: آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی نیتیو ها

همانطور که از عنوان این بخش مشخص است یکی از مهم ترین ویژگی های آموزش زبان انگلیسی با سریال آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی مردم انگلیسی زبان است که برخلاف بی توجهی به این امر در کتاب ها و متود های زبان انگلیسی، این موضوع بسیار مهم و اثر گذار است. زبان آموزی که با سریال زبان انگلیسی را فرا می گیرد، در کنار یادگیری زبان انگلیسی متوجه می شود که هر جمله و موضوعی در چه زمان و موقعیتی قابل استفاده است و کجا نباید از کدام جمله استفاده شود. همچنین بسیاری از افراد زبان انگلیسی را برای مهاجرت کاری یا تحصیلی یا موارد دیگر فرا می گیرند که با آموزش زبان انگلیسی با سریال با فرهنگ و سبک زندگی افراد مختلف آشنا می شوند تا پس از مهاجرت نه تنها با زبان انگلیسی بلکه با سبک درست زندگی در کشور مورد نظر آشنا باشند.

آموزش زبان انگلیسی با سریال: محتوای نامحدود و لذت دائم یادگیری

تمامی کتاب های آموزش زبان انگلیسی، حتی بهترین و معتبرترین آنها تمام و محدود می شوند. مدت طولانی ای زمان می برد تا یک کتاب آموزش زبان انگلیسی محتوای مورد نیاز خود را جمع بندی کرده و در مرحله بعدی با برسی های مختلف به چاپ رسانده و در اختیار زبان آموان قرار دهد. مورد دیگر اینکه محتوای کتاب های آموزشی زبان انگلیسی برای آموزش از متون مربوط به هنرپیشه ها و افراد اثر گذار تشکیل می شود و در بخش های فرهنگی از اتفاقات سالیان گذشته استفاده می شود. در صورتی که ما در گذشته زندگی نمی کنیم و برای زندگی امروزمان نیاز به یادگیری زبان انگلیسی که همان عبارات و اصطلاحات کاربردی است داریم. از سوی دیگر به جای خواندن در مورد هنرپیشه ها در کتاب های آموزشی، سریال هایی با بازیگری همان هنرپیشه ها را به طور زنده تماشا کرده و اصطلاحات مورد نیاز خود را فرا می گیریم. پس به این دلیل از لفظ نامحدود استفاده می کنم که کتاب شما تمام می شود اما، سریال شما که به پایان برسد سریالی دیگری برای تماشا هست و از این رو شما می توانید سریال های دیگری انتخاب کرده و یادگیری خود را ادامه دهید. و نکته اخر اینکه شما در کنار این محتوای نامحدود، به صورت طولانی و دائم لذت یادگیری زبان انگلیسی را با آشنایی با اصطلاحات، جملات و لهجه های جدید انگلیسی احساس می کنید.

آموزش زبان انگلیسی با سریال: ارزانترین روش

صرف نظر از اینکه کتاب های آموزش زبان غالبا یکبار مصرف هستند و فقط توسط یک زبان آموز استفاده می شوند و اینکه سالانه حجم بسیار بالایی از منابع طبیعی صرف تولید این کتاب ها می شود و هزینه بالایی به مردم تحمیل می شود، زمان و انرژی صرف شده جهت ارائه آموزش های سنتی چندین برابر آموزش زبان انگلیسی با سریال است. هر زبان آموز فقط با صرف هزینه اینترنت بسیار کمتر از  هزینه رفت و برگشت به کلاس های سنتی می تواند بهترین سریال های آمریکایی را در اختیار داشته باشد و یادگیری خود را از محل کار یا منزل شروع کند. در صورت نیاز به راهبر یا راهنما در راستای این شیوه آموزشی می توانید از جلسات مشاوره اساتید سایت احمدرضا ابراهیمی استفاده کنید.

اساتید سایت احمدرضا ابراهیمی با ایجاد پکیج های آموزش زبان انگلیسی و پشتیبانی بدون وقفه همراه با بسته های آموزشی امکان یادگیری زبان انگلیسی با سریال را برای همه علاقه مندان زبان انگلیسی در هر رده سنی فراهم نموده اند که این پشتیبانی باعث می شود خروجی آخر زبان آموزان با هر سن و سطحی بدون هیچ گونه اشتباه و مشکلی باشد. جهت آشنایی با این دوره ها و تهیه پکیج های آموزش زبان انگلیسی با سریال به دوره های آموزش زبان انگلیسی مراجعه کنید و یا یکی از فرم های زیر را کامل نمایید.