دوره های آموزش زبان انگلیسی

با خواندن این مقاله با تمامی دوره های آموزش زبان انگلیسی سایت احمدرضا ابراهیمی آشنا می شوید. یادگیری زبان انگلیسی دغدغه اکثر فارسی زبانان ایران و کشورهای دیگر است. طی دهه های گذشته دوره های آموزش زبان انگلیسی به انضمام کتاب ها، متدها ، نگرش ها و تکنیک های آموزش زبان انگلیسی پر اهمیت بوده و بسیاری از محققان و متخصصان آموزش در این زمینه فعالیت کرده اند.

امروزه کتاب های متعددی در زمینه آموزش زبان انگلیسی موجود است. این کتاب ها در چهار رده سنی آموزش زبان انگلیسی ویژه نونهالان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان و حتی کتاب ها و دوره های آموزشی با مقاصد خاص برای اهداف خاص نیز تدریس می شود.

IELTS7 Banner 01 8

بسیاری از افرادی که برای یادگیری زبان انگلیسی اقدام کرده اند، به شکل های متفاوت پس از مدتی ناکام مانده یا بعد از تلاش زیاد به رضایت درونی، لذت یادگیری، خوب صحبت کردن و استفاده زبان انگلیسی نرسیده اند. هنوز هم افراد زیادی وجود دارند که دغدغه یادگیری زبان انگلیسی را دارند اما از آموزش های زبان انگلیسی ناکارآمد خسته و سرخورده هستند.

امروزه تیم اساتید سایت احمدرضا ابراهیمی با تکیه بر تکنیک های راکت و روش های آموزشی مبتنی بر محتوای متفاوت، دوره های آموزش زبان انگلیسی منحصر به فردی را ایجاد کرده اند. تمام اساتید با برگزاری دوره های متنوع هر زبان آموز را در جهت رفع نیازهای وی هدایت می کنند. مدرسین سایت احمدرضا ابراهیمی با تولید پکیج های آموزش زبان انگلیسی در 50 روز قادر هستند رویای یادگیری زبان انگلیسی را در بازه زمانی 50 روز و بیشتر برای شما به واقعیت تبدیل کنند.

جهت آشنایی با انواع دوره ها و پکیج های آموزش زبان انگلیسی ادامه مقاله را مطالعه نمایید و برای شناخت دقیق هر پکیج و دوره متعلق به هر مدرس روی لینک مربوطه کلیک نمایید و توضیحات مربوط به دوره را مطالعه فرمایید. توضیحات مربوط به دوره های زبان های دیگر با انتخاب گزینه دوره ها و زبان مورد نظر قابل مشاهده است.

دوره های آموزش زبان انگلیسی در 50 روز- VIP ROCKET

یکی از دوره های پرکاربرد و خاص سایت احمدرضا ابراهیمی دوره آموزش زبان انگلیسی در 50 روز (راکت) است که تمامی اساتید سایت احمدرضا ابراهیمی این دوره را برگزار می کنند. این دوره در قالب های متفاوت، با تکنیک های گوناگون و زمان بندی متغیر، نیاز متقاضیان را برآورده می کند. دوره VIP راکت زبان انگلیسی یا آموزش زبان انگلیسی در 50 روز به صورت 50 جلسه، برای کسانی طراحی شده که هدف مهاجرت یا یادگیری زبان انگلیسی در مدت زمان کوتاه با قصد به واقعیت تبدیل کردن یک رویای دیرینه را دارند. در این دوره که در روزهای شنبه الی چهارشنبه هر هفته به صورت مداوم و مستمر برگزار می شود، آموزش زبان انگلیسی با استفاده از تکنیک های راکت در 10 هفته تشکیل می گردد. مدرسین سایت احمدرضا ابراهیمی هر کدام توسط پکیج آموزش زبان انگلیسی تولیدی خود این دوره را هدایت می کنند. این دوره که شامل پشتیبانی صفر تا صد زبان انگلیسی و محتوای تولید شده توسط اساتید است با استفاده از محتوای غیر آموزشی سریال، فیلم و کلیپ های کمک آموزشی تهیه شده توسط اساتید همراهی شده و آنها با پشتیبانی دائم، تماس های تصویری و مکالمه های تصویری با زبان آموز، هر زبان آموز را بر اساس نیاز خود به صورت خصوصی از ابتدا تا انتهای دوره همراهی می کنند. آنها با برنامه ریزی فردی برای هر فرد، تمام تلاش خود را به کار می برند تا زبان آموز در این دوره 10 هفته ای با استفاده از روش های مبتی بر NATURAL LEARNING سطح زبان انگلیسی خود را تا سطح NATIVE LIKE جلو ببرد.

پشتیبانی صفر تا صد دوره راکت وی آی پی، مکالمه های تصویری خصوصی با زبان آموز، برنامه ریزی فردی برای زبان آموز، ویدئو آموزشی تولید شده توسط مدرس دوره، ویدئو کمک آموزشی گردآوری شده توسط اساتید طبق نیاز فردی هر زبان آموز و استفاده از سریال های آمریکایی به روز در دوره راکت، دوره راکت وی آی پی را به یکی از خاص ترین دوره های آموزش زبان انگلیسی تبدیل کرده است و تقریبا یکی از محبوب ترین متدهای آموزش زبان انگلیسی است. حتی کسانی که قصد مهاجرت یا هدف یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه مدت و یا مقاصد آیلتس و تافل ندارند نیز این دوره را بر می گزینند و تلاش می کنند آن را تجربه کنند. جهت مشاهده دوره‌ها VIP Rocket می توانید روی پکیج مورد نظر خود کلیک کنید.

 پکیج آموزش زبان انگلیسی سروش- احمدرضا ابراهیمی

پکیج آموزش زبان انگلیسی Unique English- عرفان نوروزی

پکیج آموزش زبان انگلیسی پیشرو- نرگس طالبی

پکیج آموزش زبان انگلیسی Self learning- سمانه جعفری

پکیج آموزش زبان انگلیسی هیما- زهرا رحیمی

پکیج آموزش زبان انگلیسی رسا- نگار رهنما

پکیج آموزش زبان انگلیسی Monarch- نگین عظیمی

دوره های آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه- TAILORED ROCKET

دوره TAILORED راکت زبان انگلیسی یا آموزش زبان در 50 جلسه از نظر زمان بندی و نحوه برگزاری با دو دوره راکت دیگر تفاوت هایی دارد. این دوره شامل 50 جلسه کلاس خصوصی به همراه پشتیبانی اختصاصی می باشد. محتوای آموزشی دوره TAILORED راکت پکیج آموزشی تولید شده توسط مدرس است که در اختیار زبان آموز قرار می گیرد. علاوه بر پکیج، محتواهای کمک آموزشی، سریال های نیتیو زبانان و پشتیبانی دائمی استاد همگی زبان آموز را برای رسیدن به هدف یادگیری زبان انگلیسی هدایت می کند. در دوره TAILORED راکت زبان آموز خود می تواند تعداد جلساتی که می خواهد در هفته کلاس شرکت کند را معیین نماید. در واقع از نطر زمان بندی تفاوت این دوره با دو دوره دیگر این است که می توان این دوره را غیر فشرده نیز برگزار نمود. در صورت تمایل داشتن برای دیدن دوره‌ها اساتید در مجموعه Tailored Rocket بر لینک مورد نظر خود کلیک کنید.

آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه- پکیج Monarch- نگین عظیمی

آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه- پکیج پیشرو- نرگس طالبی

آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه- پکیج Unique English- عرفان نوروزی

آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه- پکیج Self Learning- سمانه جعفری

آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه- پکیج رسا- نگار رهنما

آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه- پکیج هیما- زهرا رحیمی

دوره آموزش زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان- KIDS ROCKET

آموزش زبان در 50 جلسه ( دوره راکت کودکان) طی مدت زمان 50 هفته برگزار می گردد. در این دوره کودکان در هفته یک جلسه کلاس تصویری خواهند داشت. علاوه بر این یک جلسه، زبان آموز روزانه حداقل یک ساعت کلاس تمرینی به همراه پشتیبانی دارد. جهت بهره مند شدن از دوره ی کودکان بر لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش زبان انگیسی برای کودکان و نوجوانان- پکیج جریان- هانیه رهنما

تک جلسه خصوصی زبان انگلیسی

تک جلسه خصوصی زبان انگلیسی برای زبان آموزان با هدف و مقاصد خاص طراحی شده است. چنانچه زبان آموزی بخواهد برای یک آزمون خاص برای مثال آزمون های استخدامی، برای رفع اشکال، کار کردن بر روی یک مهارت خاص و یا تقویت مهارت مورد نظر خود اقدام به یادگیری زبان انگلیسی کند، می تواند دوره تک جلسه خصوصی زبان انگلیسی را به تعداد جلسات مورد نیاز خود انتخاب نماید. شما می توانید با کلیک کردن بر روی یکی از لینک های زیر در دوره ی تک جلسه مورد نظر خود شرکت کنید. 

آموزش خصوصی زبان انگلیسی تک جلسه ای- نگین عظیمی

آموزش خصوصی زبان انگلیسی تک جلسه ای- زهرا رحیمی

آموزش خصوصی زبان انگلیسی تک جلسه ای- نرگس طالبی

آموزش خصوصی زبان انگلیسی تک جلسه ای- عرفان نوروزی

آموزش خصوصی زبان انگلیسی تک جلسه ای- سمانه جعفری

آموزش خصوصی زبان انگلیسی تک جلسه ای- نگار رهنما

آموزش خصوصی زبان انگلیسی تک جلسه ای- هانیه رهنما

5 جلسه خصوصی زبان انگلیسی

5 جلسه خصوصی زبان انگلیسی نیز همانند تک جلسه نیازهای فردی متقاضی را برآورده می نماید. این دوره 5 جلسه که در واقع نوعی ESP COURSE می باشد (ESP = ENGLISH FOR SPECIFIC PURPOSES) برای نیازهای فردی طراحی شده است. این دوره شامل 5 جلسه خصوصی 90 دقیقه ای به همراه پشتیبانی می باشد. انتخاب زمان، ساعت و روز کلاس به دلخواه زبان آموز است و وی می تواند بین دو الی چهار جلسه در هفته کلاس شرکت کند. لینک های زیر هر کدام برای یکی از دوره های 5 جلسه ای می باشد که شما می توانید با کلیک کردن بر روی آنها از اطلاعات مفیدی در رابطه با دوره مورد نظر خود برخوردار شوید. 

آموزش خصوصی زبان انگلیسی پنج جلسه ای- نگین عظیمی

آموزش خصوصی زبان انگلیسی پنج جلسه ای- زهرا رحیمی

آموزش خصوصی زبان انگلیسی پنج جلسه ای- نرگس طالبی

آموزش خصوصی زبان انگلیسی پنج جلسه ای- عرفان نوروزی

آموزش خصوصی زبان انگلیسی پنج جلسه ای- سمانه جعفری

آموزش خصوصی زبان انگلیسی پنج جلسه ای- نگار رهنما

آموزش خصوصی زبان انگلیسی پنج جلسه ای- هانیه رهنما

جلسه مشاوره یادگیری زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی به سبک راکت (آموزش زبان در 50 روز) نیازمند زمان بندی و برنامه ریزی می باشد. این برنامه ریزی توسط راهبر انجام می گردد. هر متقاضی برای اینکه بتواند دوره آموزش زبان در 50 روز را شرکت کند باید هر روز زمان بگذارد و تحت نظر استاد خود تمرین داشته باشد. اما پیش از هر چیز بهتر است پاسخ سوالات ذهنی خود در مورد دوره را بگیرد تا بتواند با شناخت یادگیری را شروع کند. برای اینکه این شناخت را به دست آورد می تواند در جلسه مشاوره شرکت کند.

جلسه مشاوره زبان انگلیسی توسط اساتید سایت احمدرضا ابراهیمی برای پاسخ به سوالات ذهنی فرد متقاضی و همچنین جهت شناخت بیشتر وی با دوره انجام می گیرد. در این جلسه متقاضی زبان انگلیسی می تواند در خصوص شیوه تدریس نیز سوال کند و با متد آموزشی بیشتر آشنا شود.

جلسه مشاوره زبان انگلیسی به صورت آنلاین و فردی تشکیل می گردد. این جلسه نیم ساعته می تواند به صورت تماس صوتی یا تصویری و یا حتی به صورت ارسال ویس داخل اپلیکیشن واتساپ انجام شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هر جلسه مشاوره کافیست روی لینک مورد نظر خود کلیک نمایید.

مشاوره یادگیری زبان انگلیسی با احمدرضا ابراهیمی

مشاوره یادگیری زبان انگلیسی با نرگس طالبی

مشاوره یادگیری زبان انگلیسی با نگین عظیمی

مشاوره یادگیری زبان انگلیسی با هانیه رهنما

مشاوره یادگیری زبان انگلیسی با عرفان نوروزی

مشاوره یادگیری زبان انگلیسی با سمانه جعفری

مشاوره یادگیری زبان انگلیسی با نگار رهنما

مشاوره یادگیری زبان انگلیسی با زهرا رحیمی