آموزش زبان انگلیسی در 50 روز VIP ROCKET

یادگیری زبان انگلیسی دغدغه اکثر فارسی زبانان ایران و کشورهای دیگر است. طی سال های طولانی، کورس های بسیار زیاد، دوره های آموزش زبان انگلیسی، کتاب های آموزش زبان انگلیسی، متدهای یادگیری زبان انگلیسی و روش های آموزش زبان انگلیسی پر اهمیت بوده و بسیاری از محققان و متخصصان آموزش در این زمینه فعالیت کرده اند.

امروزه کتاب های متعددی در زمینه آموزش زبان انگلیسی موجود است. این کتاب ها در چهار رده سنی آموزش زبان انگلیسی به نونهالان، آموزش زبان انگلیسی به کودکان، آموزش زبان انگلیسی برای نوجوانان و همینطور آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان و حتی کتاب ها و دوره های آموزشی با مقاصد خاص برای اهداف خاص نیز موجود است.

بسیاری از افرادی که برای یادگیری زبان انگلیسی اقدام کرده اند، به شکل های متفاوت پس از مدتی ناکام مانده یا بعد از تلاش زیاد به رضایت درونی، لذت یادگیری، خوب صحبت کردن و استفاده زبان انگلیسی نرسیده اند. هنوز هم افراد زیادی وجود دارند که دغدغه یادگیری زبان انگلیسی را دارند اما از آموزش های زبان انگلیسی ناکارآمد خسته و سرخورده هستند.

امروزه تیم اساتید احمدرضا ابراهیمی زیر نظر احمدرضا ابراهیمی با تکیه بر تکنیک های راکت و تکنیک های آموزشی مبتنی بر محتوای متفاوت آموزشی، دوره های آموزش زبان انگلیسی متفاوتی را ایجاد کرده و تمام اساتید به طور هماهنگ با برگزاری دوره های متنوع هر زبان آموز را در جهت رفع نیازهای زبان انگلیسی هدایت می کنند. این اساتید قادر به آموزش این زبان از 50 روز تا هر مدت زمانی که نیاز زبان آموز باشد، هستند.

جهت آشنایی بیشتر با کورس ها و دوره های متفاوت زبان انگلیسی به قسمت دوره ها در سایت احمدرضا ابراهیمی مراجعه کنید و با دوره ها و پکیج های آموزش زبان انگلیسی که تک تک اساتید تولید کرده اند، آشنا شوید. در این مقاله توضیح کوتاهی در مورد نحوه برگزاری و تفاوت های این دوره ها خواهیم داد.

یکی از دوره های پرکاربرد و خاص سایت احمدرضا ابراهیمی دوره آموزش زبان انگلیسی در 50 روز (راکت) است که تمامی اساتید سایت احمدرضا ابراهیمی این دوره را برگزار می کنند. این دوره در قالب های متفاوت، با تکنیک های گوناگون و زمان بندی متغیر، نیاز متقاضیان را برآورده می کند.

آموزش زبان انگلیسی در 50 روز VIP ROCKET

دوره VIP راکت زبان انگلیسی یا آموزش زبان انگلیسی در 50 روز به صورت 50 جلسه، برای کسانی طراحی شده که هدف مهاجرت یا یادگیری زبان انگلیسی در مدت زمان کوتاه با قصد به واقعیت تبدیل کردن یک رویای دیرینه را دارند. در این دوره که در روزهای شنبه الی چهارشنبه هر هفته به صورت مداوم و مستمر برگزار می شود، آموزش زبان انگلیسی با استفاده از تکنیک های راکت در 10 هفته تشکیل می گردد. مدرسین سایت احمدرضا ابراهیمی هر کدام توسط پکیج آموزش زبان انگلیسی تولیدی خود این دوره را هدایت می کنند. این دوره که شامل پشتیبانی صفر تا صد زبان انگلیسی و محتوای تولید شده توسط اساتید است با استفاده از محتوای غیر آموزشی سریال، فیلم و کلیپ های کمک آموزشی تهیه شده توسط اساتید همراهی شده و آنها با پشتیبانی دائم، تماس های تصویری و مکالمه های تصویری با زبان آموز، هر زبان آموز را بر اساس نیاز خود به صورت خصوصی از ابتدا تا انتهای دوره همراهی می کنند. آنها با برنامه ریزی فردی برای هر فرد، تمام تلاش خود را به کار می برند تا زبان آموز در این دوره 10 هفته ای با استفاده از روش های مبتی بر NATURAL LEARNING سطح زبان انگلیسی خود را تا سطح NATIVE LIKE جلو ببرد.

پشتیبانی صفر تا صد دوره راکت وی آی پی، مکالمه های تصویری خصوصی با زبان آموز، برنامه ریزی فردی برای زبان آموز، ویدئو آموزشی تولید شده توسط مدرس دوره، ویدئو کمک آموزشی گردآوری شده توسط اساتید طبق نیاز فردی هر زبان آموز و استفاده از سریال های آمریکایی به روز در دوره راکت، دوره راکت وی آی پی را به یکی از خاص ترین دوره های آموزش زبان انگلیسی تبدیل کرده است و تقریبا یکی از محبوب ترین متدهای آموزش زبان انگلیسی است. حتی کسانی که قصد مهاجرت یا هدف یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه مدت و یا مقاصد آیلتس و تافل ندارند نیز این دوره را بر می گزینند و تلاش می کنند آن را تجربه کنند.

آموزش زبان انگلیسی در 50 روز GOLDEN ROCKET

دوره GOLDEN راکت زبان انگلیسی در 50 روز به صورت 50 جلسه برای کسانی طراحی شده که می خواهند به صورت گروهی کلاس شرکت کنند. این دوره نیز همانند دوره VIP راکت در روزهای شنبه الی پهارشنبه هر روز برگزار می شود. در این دوره تعداد زبان آموزان حداقل 4 نفر است و کلاس در فضای ادوبی کانکت برگزار می شود. محتوای آموزشی این دوره پکیج آموزشی تولید شده توسط مدرس بعلاوه سریال های آمریکایی و محتوای کمک آموزشی می باشد. این دوره دارای 50 جلسه کلاس 90 دقیقه ای به همراه پشتیبانی اختصاصی از طریق اپلیکیشن واتساپ می باشد.

آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه TAILORED ROCKET

دوره TAILORED راکت زبان انگلیسی یا آموزش زبان در 50 جلسه از نظر زمان بندی و نحوه برگزاری با دو دوره راکت دیگر تفاوت هایی دارد. این دوره شامل 50 جلسه کلاس خصوصی به همراه پشتیبانی اختصاصی می باشد. محتوای آموزشی دوره TAILORED راکت پکیج آموزشی تولید شده توسط مدرس است که در اختیار زبان آموز قرار می گیرد. علاوه بر پکیج، محتواهای کمک آموزشی، سریال های نیتیو زبانان و پشتیبانی دائمی استاد همگی زبان آموز را برای رسیدن به هدف یادگیری زبان انگلیسی هدایت می کند. در دوره TAILORED راکت زبان آموز خود می تواند تعداد جلساتی که می خواهد در هفته کلاس شرکت کند را معیین نماید. در واقع از نطر زمان بندی تفاوت این دوره با دو دوره دیگر این است که می توان این دوره را غیر فشرده نیز برگزار نمود.

آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه KIDS ROCKET

آموزش زبان در 50 جلسه ( دوره راکت کودکان) طی مدت زمان 50 هفته برگزار می گردد. در این دوره کودکان در هفته یک جلسه کلاس تصویری خواهند داشت. علاوذه بر این یک جلسه، زبان آموز روزانه حداقل یک ساعت کلاس تمرینی به همراه پشتیبانی دارد.

تک جلسه خصوصی زبان انگلیسی

تک جلسه خصوصی زبان انگلیسی برای زبان آموزان با هدف و مقاصد خاص طراحی شده است. چنانچه زبان آموزی بخواهد برای یک آزمون خاص برای مثال آزمون های استخدامی، برای رفع اشکال، کار کردن بر روی یک مهارت خاص و یا تقویت مهارت مورد نظر خود اقدام به یادگیری زبان انگلیسی کند، می تواند دوره تک جلسه خصوصی زبان انگلیسی را به تعداد جلسات مورد نیاز خود انتخاب نماید.

5 جلسه خصوصی زبان انگلیسی

5 جلسه خصوصی زبان انگلیسی نیز همانند تک جلسه نیازهای فردی متقاضی را برآورده می نماید. این دوره 5 جلسه که در واقع نوعی ESP COURSE می باشد (ESP = ENGLISH FOR SPECIFIC PURPOSES) برای نیازهای فردی طراحی شده است. این دوره شامل 5 جلسه خصوصی 90 دقیقه ای به همراه پشتیبانی می باشد. انتخاب زمان، ساعت و روز کلاس به دلخواه زبان آموز است و وی می تواند بین دو الی چهار جلسه در هفته کلاس شرکت کند.

جلسه مشاوره زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی به سبک راکت (آموزش زبان در 50 روز) نیازمند زمان بندی و برنامه ریزی می باشد. این برنامه ریزی توسط راهبر انجام می گردد. هر متقاضی برای اینکه بتواند دوره آموزش زبان در 50 روز را شرکت کند باید هر روز زمان بگذارد و تحت نظر استاد خود تمرین داشته باشد. اما پیش از هر چیز بهتر است پاسخ سوالات ذهنی خود در مورد دوره را بگیرد تا بتواند با شناخت یادگیری را شروع کند. برای اینکه این شناخت را به دست آورد می تواند در جلسه مشاوره شرکت کند.

جلسه مشاوره زبان انگلیسی توسط اساتید سایت احمدرضا ابراهیمی برای پاسخ به سوالات ذهنی فرد متقاضی و همچنین جهت شناخت بیشتر وی با دوره انجام می گیرد. در این جلسه متقاضی زبان انگلیسی می تواند در خصوص شیوه تدریس نیز سوال کند و با متد آموزشی بیشتر آشنا شود.

جلسه مشاوره زبان انگلیسی به صورت آنلاین و فردی تشکیل می گردد. این جلسه نیم ساعته می تواند به صورت تماس صوتی یا تصویری و یا حتی به صورت ارسال ویس داخل اپلیکیشن واتساپ انجام شود.