همیشه در ذهن همه ما این نکته وجود داشته است که آموزش زبان در کوتاه مدت امکان پذیر نیست. نه تنها آموزش زبان ترکی در ۵۰ روز بلکه دیگر زبان‌ها به روش سنتی و در کوتاه مدت امکان پذیر نیست اما با توجه به پیشرفت‌های روز دنیا و ابداع روش‌های مختلف، یادگیری زبان در کوتاه مدت امکان پذیر شده است. آموزش زبان با سریال توانسته است یادگیری زبان را در ۵۰ روز امکان پذیر کند. آموزش زبان ترکی در ۵۰ روز از دوره‌های فوق فشرده راکت می‌باشد. این دوره به دلیل زود بازده بودن توانسته است علاقه‌مندان زیادی را به خود جذب کند.

IELTS7 Banner 01 8 آموزش زبان ترکی در ۵۰ روز

 

یادگیری زبان ترکی در ۵۰ روز به سبک راکت

یادگیری زبان ترکی در کوتاه مدت همانند دیگر مهارت‌ها در صورت استفاده مداوم امکان پذیر است. یادگیری زبان ترکی منوط به یادگیری مهارت‌های زبانی می‌باشد. برای یادگیری مهارت‌های زبانی باید به دنبال تغییر بود. این تغییر مشروط به عادت سازی می‌باشد و برای ایجاد عادت‌ها، نیاز به تمرین مداوم است. این تمرین در صورت مداومت باعث ایجاد ناخودآگاه سازی در زبان آموزان می‌شود.
نکته‌ای که باید بدان توجه داشت این است که، مدیریت زمان و احساسات کمک بسیار زیادی به زبان آموزان هنگام تمرین و یادگیری سریع می‌کند. با در نظر گرفتن این نکته یادگیری زبان حتی کمتر از ۵۰ روز نیز امکان پذیر است.

نیتیو لایک شدن فقط در ۵۰ روز

هر زبانی دارای عادات زبانی مخصوص به خود می‌باشد. آموزش زبان ترکی در ۵۰ روز با یادگیری عادات صحیح زبانی، امکان نیتیو لایک شدن را برای زبان آموزان فراهم می‌کند. بسیاری از افراد هستند که با وجود داشتن مدرک و نمرات بالا در آزمون‌های مختلف، توانایی استفاده از زبان را در موقعیت‌های متفاوت ندارند. اما دوره‌های ۵۰ روزه راکت به دلیل مکالمه محور بودن باعث شده است که زبان آموزان امکان برطرف کردن نیازهای زبانی خود را در موقعیت‌های مختلفی داشته باشند.

برگزاری دوره‌های ۵۰ روزه راکت برای همه سنین

دوره‌های راکت به دلیل محتوای آموزشی متفاوت، نگرش خاص، زیر ساخت‌های مبتنی بر یادگیری و… باعث شده است برای همه سنین مناسب باشد. دوره‌های راکت جریان، یکی از کامل‌ترین دوره‌های موجود برای کودکان می‌باشد. این دوره با سریال‌های مختص به کودکان به آموزش آن‌ها می‌پردازند. دوره‌های راکت به دلیل تکنیک‌های متفاوت و به روز توانسته است مخاطبان بسیاری را در هر رده سنی به خود جذب کند.

آموزش مهارت‌های زبانی با دوره‌های ۵۰ روزه راکت

دوره‌ها و کلاس‌های موجود با ارائه اطلاعاتی درباره زبان ترکی بر روی چهار مهارت اصلی زبان تمرکز دارند. این چهار مهارت شامل: (Listening, Speaking, Reading, Writing ) می‌باشد.
دوره‌های ۵۰ روزه راکت به دلیل داشتن سبک و روشی متفاوت (آموزش زبان با سریال) در ابتدا تمرکز اصلی خود را بر روی Listening, Speaking قرار داده است. اما به صورت همزمان و ناخودآگاه به آموزش Reading می‌پردازد. مهارت زبانی بعدی Writing می‌باشد. اساتید این دوره به دلیل نیازهای امروز بشر و تغییراتی که در ارتباط نوشتاری افراد ایجاد شده است، در حد نیاز به آموزش این مهارت می‌پردازند.

نحوه تدریس اساتید دوره‌های ۵۰ روزه راکت

دوره‌های راکت از طریق آموزش زبان با سریال و با در نظر گرفتن اصول مدیریت و روانشناسی توانسته است گامی متفاوت در حوزه آموزش زبان بردارد. یادگیری زبان همانند دیگر مهارت‌ها مثل موسیقی و ورزش نیاز به یک مربی و استاد حرفه‌ای دارد. هر مربی و استادی هنگام مسابقه و یا برنامه‌های مختلف مثل کنسرت، وظیفه دارند از فراگیران خود به صورت فشرده و تمام وقت پشتیبانی کنند. اساتید دوره‌های راکت به همین شکل به برنامه ریزی فردی برای هر یک از زبان آموزان بر اساس نیازهای زبانی آن‌ها می‌پردازند.

آموزش زبان ترکی به صورت ناخودآگاه

دوره‌های راکت مبتنی بر ناخودآگاه سازی و عادت سازی می‌باشند. یکی از روش‌هایی که ناخودآگاه سازی را برای شما ممکن خواهد کرد استفاده از روش کپی کردن جملات می‌باشد. زمانی که زبان آموزان عبارت کپی کردن را می‌شنوند، تصور اشتباهی از این عبارت خواهند داشت. در واقع با یادگیری و تسلط بر این مهارت نیتیو لایک شدن برای شما راحت‌تر خواهد بود. برای درک دقیق‌تر این قسمت بهتر است به مطالعه مقاله آموزش یا ورزش بپردازید.

یادگیری زبان دوم همراه با نگرش دوم

نه تنها استفاده مداوم از زبان بلکه هر مهارت دیگری این امکان را به افراد می‌دهد که نگرش جدیدی را نسبت به زندگی کسب کنند. برای تسلط بر هر مهارتی نیاز به تمرین مداوم است اما در صورتی که از مهارت خود استفاده نکنید بعد از مدتی آن مهارت به فراموشی سپرده خواهد شد. یادگیری زبان جدید به دلیل ایجاد نگرش‌ها و افق‌های جدید در زندگی باعث می‌شود درک بسیاری از مفاهیم برای ما آسان‌تر شود.

آموزش زبان ترکی در ۵۰ روز به سبک احمدرضا ابراهیمی

دوره‌های راکت یا ۵۰ روزه زبان ترکی در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان ترکی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان ترکی در 50 جلسه) برگزار می‌شوند. این دوره‌ها با آموزش زبان با سریال، آموزشی متفاوت را برای زبان آموزان رقم خواهند زد. به گونه‌ای که فراگیران در کنار سرگرمی به آموزش و یادگیری مشغول می‌شوند. در این دوره‌ها با تمرکز بیشتر بر مهارت مکالمه، زبان آموزان در ایجاد ارتباط صحیح با توجه به لهجه درست و نوع درست ادای جملات آشنا خواهند شد و می‌توانند بدون هیچگونه دغدغه‌ای برای ارتباط برقرار کردن به راحتی بعد از دو ماه به مکالمه بپردازند و به یک نیتیو لایک تبدیل شوند. روش های یادگیری زبان ترکی بسیار متنوع می‌باشد اما اینکه روشی را انتخاب کنید که علاوه بر ارتقای زبانی شما باعث پیشرفت شخصیتی و فکری شما نیز شود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اساتید دوره‌های راکت دو الی سه زبان را به سبک راکت و زیر نظر احمدرضا ابراهیمی گذرانده‌اند. به همین دلیل با نیازهای زبانی زبان آموزان آشنایی کامل دارند و با درک و آگاهی بیشتری به آموزش فراگیران می‌پردازند.
در صورتی که علاقه‌مند هستید نیتیو لایک شدن را با ما تجربه کنید و از مشاوره رایگان ما برخوردار شوید، می‌توانبد از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما ارتباط حاصل نمایید:
_ تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه
_ پشتیبانی سایت
_ تماس با شماره تلفن 09333558002