آموزش زبان ترکی استانبولی در ۵۰ روز،  یکی ازدوره های فشرده در آموزش زبان ترکی استانبولی است. این دوره فشرده از جدید ترین و به روز ترین روش های است که این روزها به دلیل کاربردی بودن و تاثیرات بسزایی که در آموزش ترکیداشته از محبوبیت بسزایی در میان علاقه مندان به این زبان برخوردار است.
زبان ترکی استانبولی به دلیل اهمیتی که برای ما فارسی زبانان دارد و همسایگی ای که با این کشور مدرن و در حال توسعه داریم، از زبان های رایج در ثبت نام های آموزشگاه ها محسوب می شود و زبان آموزان بسیاری به یادگیری این زبان مبادرت می ورزند. یکی از نکات مثبت در یادگیری ترکی این است که به دلیل ادغام زبان فارسی و زبان عربی با این زبان، یادگیری زبان ترکی از سایر زبان های دیگر برای ما آسان تر است و ما در همان ابتدا با بخش قابل قبولی از لغات ترکی آشنا هستیم.
کشور ترکیه به دو بخش آسیایی و اروپایی تقسیم شده است و همین نکته باعث شده است که کشورهایی مانند ایران از این خاک برای ترانزیت کالا و انرژی به کشورهای اروپای استفاده نمایند و از این موقعیت عالی بهره ببرند. کشور ترکیه به دلیل آب و هوای خوب سالانه بخش مهمی از مسافرت های ایرانیان را به خود اختصاص داده است و همین امر باعث شده است که بسیاری شروع به یادگیری زبان ترکی استانبولی کنند.

فقط امروز 1 میلیون تومان تخفیف دوره راکت

آموزش زبان ترکی در ۵۰ روز می تواند یکی از کاربردی ترین روشهای آموزش باشد که این روزها برای بسیاری از افراد مفید واقع شده و می تواند در تجارت، سفرهای تفریحی یا مهاجرت یاری رسان علاقه مندان به زبان ترکی باشد. شما در این دوره با تمرکز بر یادگیری هر چهار مهارت اصلی در زبان ترکی استانبولی، به سطح قابل قبولی خواهید رسید.

اگر چه این دوره جزء دوره های کوتاه مدت زبان ترکی استانبولی محسوب می شود اما تمامی مهارت های اصلی و مهارت های مهم مانند آشنایی با دستور زبان ترکی استانبولی، تمرکز بر نحوه ادای درست جملات ترکی و … در این دوره به شما عزیزان آموزش داده خواهد شد.
در این دوره ها با تمرکز بیشتر بر مهارت مکالمه، زبان آموزان در ایجاد ارتباط صحیح با توجه به لهجه درست و نوع درست ادای جملات آشنا خواهند شد و می توانند بدون هیچگونه دغدغه ای برای ارتباط برقرار کردن به راحتی بعد از دو ماه به مکالمه بپردازند.
یادگیری زبان ترکی و رسیدن به سطح متوسط و قابل قبول در آموزش زبان ترکی، نیاز به صرف یک بازه زمانی ۱ تا ۲ ساله دارد که شما با شرکت در این دوره های ۵۰ روزه می توانید تنها با صرف ۲ ماه، به زبان ترکی مسلط شده و به خوبی از عهده نیازهای خود در این زبان برآیید.

ویژگی دوره های آموزش زبان ترکی در ۵۰ روز

اجرای دوره های کوتاه مدت زبان ترکی استانبولی در هر آموزشگاه زبان ترکی به روش خاص خود و با عنوان ویژه ای ارائه می شود. در آکادمی زبان بهین دانش نیز این دوره تحت عنوان راکت زبان ترکی در حال ارائه است و همانطور که از اسم این دوره مشخص است، در این دوره زبان آموزان می توانند در مدت زمان کم به طرز شگفت انگیزی به زبان ترکی مسلط شوند.
یادگیری سریع و آسان زبان ترکی، یکی از آرزوهای علاقه مندان به زبان کشور ترکیه است و زبان آموزان بسیاری مشتاق هستند که این بازه زمانی ۲ ساله به زمان کمتری تقلیل یابد و بتوانند در زمان کم به خوبی به زبان ترکی مسلط شوند. در این دوره علاوه بر تقویت مهارت شنیداری، بر روی مهارت های نوشتاری، خواندن و مکالمه زبان ترکی نیز به صورت اختصاصی کار می شود و زبان آموزان با تقویت مهارت گفتاری خود می توانند در مدت زمانی کوتاه به صورت کامل و در حد نیاز به مکالمه ترکی استانبولی بپردازند.
از ویژگی های دوره راکت ترکی می توان به موارد زیر اشاره داشت:

– یادگیری زبان ترکی در ۲ ماه به جای ۲ سال
– ۶۰ جلسه خصوصی ۲ ساعته زبان ترکی

– ۳۰ جلسه عمومی ۲ ساعته زبان ترکی
– پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته

– انتخاب ساعت و روز کلاس های ترکی با زبان آموز
– محتوای آموزشی اختصاصی

اغلب افرادی که در این دوره ها شرکت می کنند با محدودیت زمانی در یادگیری مواجه هستند و می خواهند در زمانی کوتاه به زبان ترکی مسلط شده و موقعیت شغلی یا تحصیلی خود را حفظ کنند. برای گرفتن ویزای کشور ترکیه شما نیاز به یک زمان ۶۰ روزه دارید و در طی این زمان شما می توانید با یادگیری زبان ترکی، آماده سازی های لازم را جهت مهاجرت یا سفر کاری و تفریحی انجام دهید.
جلسات خصوصی در این دوره یک باید است و تمامی زبان آموزان باید در طی این دو ماه، روزانه ۲ ساعت از زمان خود را برای کلاس های خصوصی ترکی و حل تمرین با استاد اختصاص بدهند. این زمان ۲ ساعته در واقع یک زمان حداقلی برای تمرین روزانه است که توسط استاد مدیریت می شود.
یکی از نکات مهم دیگر داشتن پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته است. این پشتیبانی توسط تیم پشتیبان که متشکل از اساتید خبره است، انجام می شود. پشتیبانی آنلاین در واقع حمایت همه جانبه استاد شما را در هر موقعیت و زمان برای شما به بار می آورد و شما می توانید در هر لحظه که اراده کنید استاد خود را در کنار خود داشته باشید. پشتیبانی آنلاین شما را در رفع مشکل، حل تمرین و انجام برنامه ریزی های روزانه یاری می کند.
انتخاب ساعت و روز کلاس ها، در واقع یک مزیت برای زبان آموزان محسوب می شود تا بتوانند در ساعات خالی خود به یادگیری زبان ترکی بپردازند. با این مزیت زبان آموزان شاغل یا دانش آموزان می توانند با برنامه ریزی به یادگیری زبان مورد علاقه شان بپردازند و با خیالی آسوده به دنبال علایق خود بروند.

دوره های آموزش زبان ترکی در ۵۰ روز برای چه افرادی مناسب است؟

هدف هر فرد برای شرکت در دوره های ۵۰ روزه زبان ترکی استانبولی فرق می کند و هر فرد با چرایی مختص به خود به یادگیری زبان ترکی می پردازد. سالانه بر تعداد این ثبت نامی ها افزوده و شمار بسیاری به یادگیری ترکی استانبولی اقدام می نمایند. اما چیزی که این دوره را با دوره های ترمیک متمایز می کند این است که برای شرکت در این دوره نیاز نیست که شما در هیچ آزمون تعیین سطحی شرکت کنید و به راحتی با هر سطحی که داشته باشید می توانید اقدام به شرکت در دوره های راکت نمایید.
زبان آموزان در این بازه زمانی با هر سطحی از زبان که باشند می توانند با شرکت در این دوره های کوتاه مدت خود را به سطح قابل قبولی در زبان ترکی برسانند اما چیزی که در این مسیر مهم است هدف و چرایی افراد است. اهداف هر فرد دلیلی بر ایجاد انگیزه و قبول مسیر با تمام ناهمواری ها و خستگی های راه است. در زیر به چند نمونه از این اهداف اشاره خواهیم کرد:

– گرفتن ویزای کشور ترکیه
گرفتن ویزا تقریبا برای تمامی نقاط دنیا، نیاز به یک بازه ۶۰ روزه دارد که شما می توانید با یادگیری زبان ترکی در ۵۰ روز قبل از گرفتن ویزا و اقدام به سفر، خود را برای یک سفر آسان و راحت به کشور ترکیه آماده سازید.

– تحصیل در کشور ترکیه
بسیاری از زبان آموزان ما دارای بورسیه تحصیلی در دانشگاه های کشور ترکیه هستند و برای همین منظور در زمان محدود باید خود را برای سفر تحصیلی و تحصیل در کشور ترکیه آماده سازند. این دوره های کوتاه مدت شما را در اسرع وقت به خواست خود می رساند و شما می توانید تنها در ۲ ماه به جای ۲ سال اقدامات سفر خود را محیا نمایید.

– سفرهای کاری به کشورهای تفریحی
برای رسیدن به موقعیت های بهتر در شغل و زندگی خود، گاهی با پیشنهادات کاری عالی مواجه می شویم که بخاطر تسلط نداشتن به زبان دوم، این موقعیت ها را براحتی از دست می دهیم. یادگیری زبان ترکی می تواند مسیر شغلی شما را هموار کرده و شما را با موقعیت های شغلی و کاری بی نظیری روبرو نماید.

– ایجاد کسب و کار بهتر
اگر شما جویای کار در شرکت های بین المللی داخلی و خارجی هستید با تسلط به زبان دوم شما در واقع دارای یک برگ برنده بوده و می توانید به جایگاه ایده آل خود برسید. تسلط به زبان های خارجه، استخدام شما را راحت تر کرده و سریع تر می توانید شغل مورد نظر خود را بیابید.

– مهاجرت به کشور ترکیه
برای مهاجرت به کشور ترکیه شما نیاز به تسلط به زبان ترکی دارید چرا که اغلب مردم ترکیه به زبان انگلیسی مسلط نیستند و افراد بومی نمی توانند به خوبی متوجه زبان انگلیسی شوند. برای همین منظور برای ارتباط با افراد بومی کشور ترکیه، مسلط بودن به زبان ترکی یک الزام است.
تسلط به زبان ترکی دایره ارتباطات شما را گسترده تر می کند و در عین حال می توانید به خوبی در غربت از عهده نیازهای خود برآیید.

– تدریس زبان ترکی
اگر شما علاقه مند به تدریس زبان های خارجه هستید می توانید با شرکت در دوره راکت زبان ترکی استانبولی، دانش لازم جهت تدریس را کسب نمایید و به جای صرف یک زمان طولانی تنها در مدتی کوتاه یه یادگیری زبان ترکی و چون و چراهای ممکن در زبان ترکی آشنا شوید و در ادامه با شرکت در دوره های تربیت مدرس زبان ترکی استانبولی، علم تدریس خود را تکمیل نموده و در کمتر از یکسال به یک مدرس زبان ترکی تبدیل شوید.

شرکت در دوره های کوتاه مدت ترکی به دلیل زود بازده بودن و نتیجه ای که در کوتاه مدت حاصل می کند برای افراد متفاوت با اهداف متفاوت یک دوره هدفمند است. زبان ترکی در ۵۰ روز تنها یک دوره نیست بلکه یک بخش مهم در تحصیل و شغل افراد محسوب می شود.

فواید یادگیری زبان ترکی در ۵۰ روز

وقتی از فایده آموختن زبان دوم حرف می زنیم، در واقع می توانیم با دنیایی از فواید روبرو شویم که به دلیل قابل لمس بودن هر یک از آنها گاهی از به یاد آوردن آنها غافل می شویم. دنیای امروز، دنیای به روز شدن و همراه شدن است. برای ارتباط موثر ما به زبانی جدای از زبان مادری خود نیاز داریم. همه ما زبان دوم را فرا می گیریم که بخشی از این دنیای امروزی را برای خود آسان تر کنیم.
از فوایدی که فراگیری زبان ترکی برای ما به همراه دارد می توان به ورزش ایده آل برای ذهن اشاره داشت. شما با به ذهن سپاری لغات ترکی، اصطلاحات روزمره ترکی و آشنایی با مکالمه روزانه ترکی استانبولی و … می توانید برای ذهن خود یک چالش مثبت ایجاد کرده و ذهن خود را با یک تمرین روزانه در مدت ۲ ماه، عادت به شناخت مسائلی خارج از مسائل سابق دهید.
ذهن نیز مانند سایر اندام های انسان به ورزش و غذای مختص به خود نیاز دارد و شما می توانید با یادگیری زبان ترکی این غذا را برای ذهن خود محیا کرده و ذهن خود را از فراموشی و آلزایمر در سنین بالاتر به دور نگه دارید.
از فواید مهم دیگر یادگیری زبان ترکی تجارت در کشور ترکیه است. کشور ترکیه به دلیل موقعیت جغرافیایی راهبردی ای که دارد، برای بسیاری از تجار به مثابه یک شاه راه تلقی می شود. شما می توانید با یادگیری این زبان و ارتباط قوی تر با افراد بومی و همچنین شناخت بهتر فرهنگ کشور ترکیه تجارت موفقی را برای خود و کشورتان رقم بزنید. چرا که یادگیری زبان ارتباطات قوی تر را رقم زده و به شما اعتماد بنفس بیشتری خواهد داد.

اگر بخواهیم به فایده دیگری از یادگیری زبان ترکی بپردازیم، می توانیم به دسترسی سریع تر به منابع ترکی اشاره داشته باشیم. همانطور که گفتیم تعداد افرادی که در کشور ترکیه به زبان انگلیسی مسلط هستند بسیار نیست و اگر شما بخواهید به راحتی به سایت های دانشگاه های ترکیه، مراکز علمی، هنری و … دسترسی پیدا کنید بهتر است که به زبان ترکی مسلط باشید.
از فواید دوره های ۵۰ روزه زبان ترکی استانبولی می توان به موارد مهم و متعدد دیگری نیز اشاره داشت که اگر بخواهیم به تک تک آنها بپردازیم از حوصله شما عزیزان خارج خواهد بود. اما یادتان باشد برای ارسال روزمه خود به شرکت های ترکی یا درخواست تحصیل در دانشگاه های ترکی، شما قطعا نیاز به یادگیری سریع زبان ترکی داشته و این امر با دوره های ۵۰ روزه یادگیری ترکی حاصل خواهد شد.

یادگیری سریع زبان ترکی با رعایت چند نکته ساده!

یادگیری سریع زبان ترکی جایگاه مهمی در آموزش ترکی کسب کرده است و البته همه ما می دانیم که سرعت در یادگیری زبان ترکی تنها به شرکت در دوره های فشرده زبان ترکی مربوط نمی شود. اگر چه تحقیق درباره آموزشگاه و استاد ترکی می تواند نکته مهمی در مسیر یادگیری شما باشد اما همه آن چیزی نیست که شما به آن نیاز دارید. چیزی که بیش از ثبت نام در دوره های ۵۰ روزه زبان ترکی مورد نیاز است داشتن علاقه و جدیت زبان آموز است و البته توجه به چند نکته کوتاه:

– داشتن هدف در یادگیری زبان ترکی می تواند در اثربخشی سریع تر در روند یادگیری به شما کمک بیشتری نماید.
 پس از تعیین هدف این تمرین و تکرار روزانه است که می تواند سرعت یادگیری زبان ترکی را بیش از پیش نماید.
– 
برای انجام برنامه های روزانه، بالا نگه داشتن انگیزه امری مهم است. انگیزه داشتن مسیر یادگیری را روشن تر کرده و شما را در این مسیر از دلزدگی و خستگی رهایی می بخشد.

پس از توجه به این نکات استفاده کاربردی از چند روش، می تواند سرعت یادگیری زبان ترکی استانبولی را در شما افزایش داده و شما را در مسیری درست تر و هدفمندتر قرار بدهد. شما علاوه بر کلاس زبان ترکی، آموزش های اصولی استاد خود و محیطی سرشار از آرامش، نیاز به چند راهکار جهت ارتقای خود در جهت کیفیت بخشیدن به مسیر یادگیری زبان دوم دارید که برای آشنا شدن با این راهکارهایی یادگیری در زبان ترکی بهتر است به موارد زیر توجه داشته باشید:

– دیدن فیلم و سریال های ترکی استانبولی
با دیدن فیلم های ترکی شما می توانید همزمان به تقویت دو مهارت اصلی خود بپردازید. این مهارت ها شامل مهارت گوش دادن در زبان ترکی و مهارت مکالمه زبان ترکی است. شما با دیدن فیلم و انیمیشن های ترکی در واقع علاوه بر ایجاد سرگرمی در این مسیر برای خود به یادگیری اصولی زبان ترکی می پردازید. بسیاری از کارشناسان معتقد هستند که در دوره های مقدماتی آموزش زبان ترکی دیدن فیلم های ترکی با زیر نویس مشکلی ندارد اما اگر بتوانید در همان ابتدا با فیلم های بدون زیر نویس ترکی عادت کنید، مهارت شنوایی در زبان ترکی در شما با سرعت بیشتری تقویت میابد.

– گوش دادن به پادکست های ترکی
پادکست ها زبان ترکی این روزها بیش از سایر روش های دیگر در میان علاقه مندان زبان ترکی، محبوبیت کسب کرده اند. گوش دادن به پادکست های ترکی جهت تقویت مهارت شنیداری زبان آموزان تهیه دیده شده است. در ضمن شما به صورت همزمان می توانید قدرت خواندن در زبان ترکی را نیز تقویت نمایید.
علاوه بر گوش دادن به پادکست ها برای تقویت مهارت شنیداری در زبان ترکی، رادیوهای ترکیه و فایل های آموزشی ترکی نیز می تواند موثر واقع شده و شما را در تقویت این مهارت یاری رساند.

– گوش دادن به آهنگ های ترکی
گوش دادن به آهنگ های ترکی می تواند برای شما علاوه بر ایجاد سرگرمی به تقویت شنیداری زبان ترکی شما کمک کند. موسیقی در هر کجای دنیا به عنوان ارتباط بین ملت ها شناخته می شود به همین دلیل شما علاوه بر این موضوع می توانید به تقویت لهجه ترکی خود پرداخته و با نوع درست ادای عبارات ترکی استانبولی نیز آشنا شوید.

– زبان ترکی را وارد زندگی خود
کنید اگر شما علاقه مند به یادگیری زبان ترکی هستید بهترین روش این است که زبان ترکی را در زندگی خود وارد کنید. این روش علاوه بر سرگرم کننده بودن، سرعت یادگیری لغات ترکی را بالا می برد. به طور مثال برای پختن غذا می توانید وقتی به مواد مورد نیاز احتیاج دارید اسامی مواد غذایی را به زبان ترکی بیان کنید.

– مکالمه با آینه
بسیاری از زبان آموزان با مشکل نداشتن پارتنر مواجه هستند. اگر چه در دوره آموزش زبان ترکی استانبولی در ۵۰ روز شما خواسته یا ناخواسته با استاد خود به عنوان یک پارتنر مواجه هستید و پشتیبانی آنلاین این مزیت را دارد که شما در هر ساعت بتوانید از کمک استاد خود بهره ببرید اما تمرین مکالمه ترکی در آینه با خودتان می تواند زمان های دیگر شما را نیز به زبان ترکی اختصاص دهد.

تمرین مکالمه در واقع یکی از بخش های مهم و جدی در یادگیری زبان دوم است که بسیاری از زبان آموزان به دلیل ترس از اشتباه کردن یا درست ادا نکردن عبارات ترکی، انجام آن را به تعویق می اندازند. اما چیزی که در دوره راکت زبان ترکی بیش از موارد دیگر به چشم می خورد این است که شما در این دوره ۵۰ روزه خواسته یا ناخواسته در ۲ ماه به صورت روزانه باید به مکالمه پرداخته و همین امر شما را از سایر شرکت کنندگان در دوره های دیگر مستثنی می دارد.
در پایان شما می توانید با ثبت مشخصات خود، برای اطلاع از دوره های زبان های خارجه، مشاوره در زمینه انتخاب زبان دوم و همچنین کسب اطلاعات درباره دوره های تربیت مدرس زبان ترکی، با ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس مشاوران ما بوده و از مشاوره رایگان آکادمی زبان بهین دانش بهره مند شوید.