کلاس های زبان استاد ابراهیمی در سه مقطع و به صورت کاملا آنلاین در حال برگزاری می باشند. دوره آنلاین زبان در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی به دو شکل دوره های راکت و همیاد زبان برای تمامی سطوح برگزار می شوند که برای شرکت در دوره های راکت شما می توانید به راحتی در هر سنی که هستید به رویای یادگیری زبان در ۵۰ روز جامه عمل پوشانده و سرعت و کیفیت را در کنار هم تجربه نمایید.
این دوره ها، دوره های مقدماتی، متوسطه و پیشرفته در زبان را شامل می شوند و می توانید با توجه به نیازی که در آموزش زبان احساس می کنید و با توجه به شرایطی که دارید یکی از این دوره ها را انتخاب نمایید.

IELTS7 Banner 01 8

۱- دوره راکت زبان
دوره راکت زبان، یک دوره فوق فشرده آموزش زبان است که به شکل کاملا خصوصی و به صورت آنلاین زبان را به شما عزیزان آموزش می دهد. اساتید این دوره به صورت تخصصی دوره های تربیت مدرس آموزش آنلاین و تربیت مدرس راکت را گذرانده اند و شما می توانید به شکلی کارشناسی شده و البته نوین به صورت تخصصی با این دوره پربازده، مسیر خود را طی نمایید. از ویژگی های مهم دوره آموزش زبان در ۵۰ روز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– آموزش زبان در ۵۰ روز به جای ۲ سال
– ۵۰ جلسه خصوصی آنلاین زبان
– آموزش نامحدود در طی ۵۰ جلسه
– بهره گیری از اساتید متخصص راکت
– پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته
– آموزش با توجه به سبک یادگیری زبان آموز
– آموزش زبان به شیوه سیستم آموزشی رامیت
– نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی
– بهره گیری رایگان از اپلیکیشن اختصاصی ARE
– دسترسی رایگان زبان آموزان به محتواهای اختصاصی
– انتخاب و روز کلاس ها با زبان آموز

۲- دوره های همیاد
دوره همیاد نیز یکی از دوره های خصوصی آموزش زبان های خارجه است که به شما عزیزان این انتخاب را می دهد که در انتخاب استاد، زمان و روز کلاس ها و محتوای آموزشی تان دخیل بوده و در نتیجه زبان را همانطور که دوست دارید و با شرایط شما همخوانی دارد فرا بگیرید.
البته که این امکان را نیز برای شما فراهم نموده ایم تا پس از ۵ جلسه بنا به هر دلیلی بتوانید به تغییر زمان و یا استاد خود بپردازید. این دوره به صورت ۵ جلسه ای، ۱۰ جلسه ای و … وجود دارد و در نتیجه این خود شما هستید که تعداد جلسات خود را در آموزش زبان تعیین می نمایید. از ویژگی های برجسته این دوره می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– انتخاب زمان و روز کلاس ها با زبان آموز
– انتخاب محتوای آموزشی با زبان آموز
– بهره گیری از اساتید خبره و کاربلد
– پشتیبانی آنلاین و آموزش کاملا غیرحضوری
– انتخاب استاد با زبان آموز
– امکان تغییر استاد و زمان کلاس ها پس از ۵ جلسه
– آموزش با روش سیستم آموزشی رامیت

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر ما را از طریق اینستاگرام دنبال نمایید و یا از طریق بخش زیر و ثبت مشخصات خود اقدام به دریافت مشاوره نموده و در نتیجه با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید. کارشناسان ما به صورت تمام وقت و ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و در نتیجه شما می توانید مشاوره های لازم را در خصوص انتخاب زبان، انتخاب دوره و آموزش سبک یادگیری و همچنین آشنایی با مهارت های یادگیری در زبان دریافت نمایید.
ما در کنار شما هستیم تا مسیر یادگیری را با کیفیت و سرعت بیشتری طی نمایید و در نتیجه به هدف خود در زمینه های شغلی، تحصیلی و مهاجرتی دست یابید. زمان برگزاری دوره های راکت و همیاد در تلگرام ما اعلام میگردد.