آموزش زبان اسپانیایی

شاید برای اینکه بتوانیم بگوییم که چرا آموزش زبان اسپانیایی این روزها بعد از آموزش زبان انگلیسی امری شایع و مرسوم شده است بد نباشد به این نکته اشاره کنیم که این زبان به عنوان سومین زبان زنده و رایج در جهان شناخته می شود. و در حال حاضر در ۲۵ کشور جهان به عنوان زبان اول و دوم شناخته شده است. زبان اسپانیایی یکی از زیباترین زبان های جهان شناخته می شود که در زمینه فرهنگی و تجارت حرف های مهمی برای گفتن دارد.
ما ادعا می کنیم که آموزش زبان اسپانیایی ساده است :

IELTS7 Banner 01 8

• ساختار جمله در زبان انگلیسی و اسپانیای شبیه هستند

زبان اسپانیایی و انگلیسی به جز چند تفاوت کوچک، ساختاری شبیه به هم دارند. و هر دو از ترتیب ( فاعل، فعل و مفعول) تبعیت می کنند. که این خود یعنی اینکه شما نیمه راه را رفته اید و می توانید به خیال راحت به مسیر خود ادامه دهید.

• بسیاری از کلمات هم ریشه در زبان اسپانیایی شبیه به انگلیسی است

با فهم این مسئله نیز باید گفت که همین حالا شما تعداد زیادی لغت اسپانیایی هم می دانید.

• زبان اسپانیایی قواعد و الگوهای زیادی دارد

اگر به این قواعد و الگوها توجه داشته باشید، راحت تر می توانید به زبان اسپانیایی مسلط می شوید.

دلایل آموزش زبان اسپانیایی

یادگیری سریع تر دیگر زبان ها

زبان اسپانیایی مانند بسیاری از زبان های اروپایی از لاتین مشتق شده است. و متخصص شدن در زبان اسپانیایی بدین معناست که می توانید زبان های دیگر را سریع تر یاد بگیرید.

فرصت های شغلی بیشتر

در بسیاری از کشورهای چند ملیتی شما میتوانید کاندیدای مناسبی برای پذیرش شغل باشید. و این امکان دارد که حقوق بیشتری برای مهارت دو زبانه بودن خود کسب کنید.

تحصیل راحت تر در کشورهای اروپایی

به دلیل اینکه این زبان بعد از زبان چینی از موقعیت مناسبی برخوردار است و افراد زیادی در کشورهای مختلف به این زبان صحبت می کنند شما بدون نگرانی و استرس می توانید در هرکجای دنیا درخواست ادامه تحصیل بدهید.

مهاجرت آسان

در خواست مهاجرت در یک کشور اسپانیولی زبان که در آن زبان اسپانیایی زبان اول یا دوم است وقتی که از چهار مهارت اصلی ( خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن) برخوردار باشید قطعا افزایش می یابد.

در کل باید به این نکته نیز اشاره داشت که آموزشگاه بهین دانش زیر نظر استاد احمدرضا ابراهیمی همه ساله دوره های آموزش زبان اسپانیایی خود را برای علاقه مندان به این زبان برگزار کرده است. و در حال حاضر ترم پاییزه آن در ۱۸ جلسه ۱ ساعت و نیم در حال برگزاری می باشد.