توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده

آموزش زبان های خارجه

فهرست مطالب

  • دوره های آموزش زبان
  • بهترین روش های آموزش زبان
  • آموزش زبان در ۵۰ روز
  • مهارت های آموزش زبان
  • آموزش زبان از صفر

آموزش زبان یک امر حیاتی و یک دغدغه در دنیای امروز برای ماست. اینکه بتوانیم در این زمینه از اصفهان و کودکان و نوجوانان اصفهانی شروع کنیم و یادگیری زبان دوم را برای آنها یک اولویت قرار دهیم، برای ما یک اصل و هدف بزرگ است. چرا که می دانیم یادگیری زبان دوم در این دنیای مدرن کافی نیست و با قدم هایی که در این زمینه برداشته ایم امید داریم که بتوانیم مانند کشورهای پیشرفته به آموزش زبان سوم و چهارم در اصفهان اقدام نماییم و زبان آموزان چند زبانه را به جامعه تحویل دهیم و اصفهانی پیشرو در این امر داشته باشیم. اینکه بتوانیم پس از یادگیری زبان انگلیسی، زبان فرانسه، زبان اسپانیایی، زبان آلمانی، زبان چینی، زبان ترکی استانبولی و ... را به زبان آموزان خود آموزش دهیم، این بدین معناست که علاوه بر ایرانی پیشرفته تر می توانیم آینده ای بهتر را برای جوانان خود رقم زده و برای تجارت و کسب و کار یا تحصیل در بهترین دانشگاه های بین المللی، راهی را برای جوانان خود باز کرده و در ارتباطات بین الملل موفق تر عمل نماییم. یادگیری زبان دریچه ای را به سمت فهم فرهنگ کشورهای مختلف به ما نشان می دهد و باعث می شود در ارتباطاتمان درست عمل کرده و با شناخت کافی مان موفقیت های بیشتری را در این عرصه بین الملل کسب نماییم.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

دوره های آموزش زبان

دوره های آموزش زبان به صورت فشرده، نیمه فشرده و به دو شکل خصوصی و نیمه خصوصی به صورت مستمر در آکادمی زبان بهین دانش برگزار می شود و ما خوشحالیم که موسسه زبان بهین دانش، سعی بر این داشته کلاس های خود را به شکلی برگزار کند که زبان آموزان احساس بهتری از حضور در کلاس های آموزشگاه داشته باشند و بتوانند همه به یک سهم کافی از کلاس و امکانات آموزشی زبان انگلیسی و دیگر زبان ها استفاده نمایند. کلاس های زبان در آموزشگاه زبان ما، دارای محدودیت تعداد بوده و هر کلاس از تعداد محدودی زبان آموز تشکیل می شود. همین باعث می شود که استاد بتواند تمرکز بیشتری بر نحوه پیشرفت همه داشته باشد و زبان آموزان نیز به یک اندازه در کلاس درس دیده شوند.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

خصوصیات مثبت آکادمی زبان بهین دانش

کلاس های زبان آکادمی زبان بهین دانش، اصولا با حداکثر ده نفر برگزار می شود و ما سعی داشته ایم که تعداد از این حد تجاوز نکند تا فراگیران،خدمات آموزشیبهتری را از آموزشگاه ما دریافت کنند. اینکه کلاس ها با تعداد افراد کمتری برگزار شود، این مزیت را دارد که زبان آموزان به یک حد دیده می شوند، استاد وقت بیشتری را می تواند برای هر فرد بگذارد، جلسه پرسش و پاسخ و رفع اشکال به شکل کاربردی تری برگزار می شود و هزاران دلیل دیگر.
• پشتیانی آنلاین یکی دیگر ازخصوصیات مثبت ماست تا اشخاص علاوه بر کلاس خود در کنار دوستانشان یک کلاس دیگر به صورت خصوصی در منزل داشته باشند و بتوانند در هر ساعتی که اقدام به مطالعه زبان کردند استاد زبان را کنار خود داشته باشند و راهبر به رفع اشکال آنها بپردازد.
دوره های تربیت مدرس ویژه ی اساتید و زبان آموزانی که علاقه مند به تدریس هستند، هر ترم در موسسه زبان بهین دانش استاد احمدرضا ابرهیمی در حال برگزاریست. این موضوع باعث می شود تا بتوانیم افرادی آشنا با بروزترین متدهای آموزش زبان را داشته باشیم. در این فضا اساتید با نحوه طرح درس، شیوه برخورد با زبان آموزان ضعیف یا بازیگوش، چگونگی اداره کلاس و راه های برگزاری کلاس شاد و خلاق، آشنا شده و آموزش داده می شوند.
والدین دو فرزندی می توانند برای ثبت نام فرزندان خود از ۵۰ درصد تخفیف کلاس های آموزش زبان برخوردار شوند و این موضوع، خود باعث می شود که مسائل مالی، منجر به عدم استفاده از این مهم نشود و والدین گرامی بتوانند با خیالی آسوده فرزندان خود را در یادگیری زبان تشویق نمایند.
شما از آموزشگاه زبان خود چه انتظاراتی دارید؟
دوست دارید یک آموزشگاه از چه ویژگی های مثبتیبرخوردار باشد؟
با ما نظرات خود را در میان بگذارید تا بتوانیم در ساختن یک آکادمی زبان هدفدار و کاربردی و زبان آموختگان موفق و کارکشته به بهترین نحو ممکن عمل کنیم.


دوره های آموزشی آکادمی زبان بهین دانش

آکادمی زبان بهین دانش همیشه سعی داشته تا بتواند دوره های خاص و ویژه خود را متناسب با نیاز روز جامعه برگزار کرده و همه درهایی را که به سمت بهانه و توجیه باز می شود را بسته و از بین ببرد.

دوره های ویژه مشاغل:
همانطور که از عنوان دوره ی یاد شده مشخص است، این دوره ها، مربوط به شاغلین عزیز می باشد؛ کسانی که تمام روز خود را سر کار هستند یا به علت دو شیفت بودن نمی توانند به یادگیری زبان دومیا هر تخصص دیگری که به آن علاقه مند هستند، بپردازند. ساعت و زمان این کلاس ها با انتخاب خود شاغلین در نظر گرفته شده و گاها حتی با توجه به نیاز شاغلین عزیز، این کلاس ها علاوه بر آخر هفته ها در ساعات پایانی روز برگزار می شود.

دوره های ویژه بانوان خانه دار:
این دوره مختص به بانوان خانه دار است که در ۷۰ جلسه و به صورت کاملا رایگان و با هدف پرورش زنانی شاد و هدفمند و با اعتماد به نفس، هم اکنون در حال برگزاری است. این کلاس ها به صورت دو جلسه در هفته و با زمان یک ساعت و نیمه برگزار می شود که در اصفهان برای اولین بار کلید خورده است. یکی از مهم ترین موضوعات برای شرکت در این دوره این است که شما تنها کافی است متعهد شوید که کلاس ها را به صورت مستمر و پیوسته پشت سر می گذارید و هیچ گونه وقفه ای در یادگیری زبان انگلیسی در دوره آموزش زبان ویژه بانوان خانه دار ایجاد نمی کنید. چرا که شرکت در این دوره به صورت پیوسته، از بازماندن شما از کلاس جلوگیری کرده و شما می توانید هم گام با کلاس و آموزش های مثبت استاد زبان پیش بروید.

دوره های تربیت مدرس:
این دوره ها نیز با هدف ارتقاء سطح علمی اساتید برگزار می شود. البته ما دوره هایی را به صورت اختصاصی برای تقویت سطح زبانی و چهار مهارت اصلی در آموزش زبان برای مدرسان مجموعه طراحی کرده ایم که استفاده از آن ها به صورت کاملا رایگان است.
دغده اصلی ما از این فعالیت ها، آموزش صحیح و اصولی به زبان آموزانمان است و تمام تلاش خود را کرده ایم که با داشتن اساتیدی خبره و کارکشته کمی بر این دغدغه خود، فائق آییم.

دوره راکت زبان انگلیسی
: این دوره نیز، مورد استقبال زیادی قرار گرفته است و ما زبان انگلیسی را تنها در دو ماه به هر دو صورت حضوری و آنلاین به فراگیران خود آموزش می دهیم. علاوه بر این، دوره ی یاد شده، برای تمامی علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی کاربردی است اما بیش از هر چیزی برای افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند یا افرادی که قرار است برای ادامه تحصیل به کشورهای انگلیسی زبان بروند و به تازگی بورسیه گرفته اند، یا حتی افرادی که علاقه مند به کسب شغلی در یک شرکت بین المللی هستند و زمان کافی برای یادگیری ترمیک را ندارند بسیار مناسب است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده

بهترین روش های آموزش زبان

این روزها راهبران ما به علمی که در دانشگاه و آموزشگاه ها کسب کرده اند، بسنده نکرده و به دنبال به روزترین متدهای آموزش زبان و همینطور، بهترین روش های آموزش زبان هستند. در دنیای پیشرفته امروزی، اکتفا کردن به یک روش قدیمی آموزش نه تنها برای اساتید بلکه برای زبان آموزان نیز تاثیر مثبتی نخواهد داشت.
روش های آموزش زبان برای هر کسی متفاوت است؛ شما می توانید با کسب تجربه ای که داشته اید بهترین روش آموزشی خود را بیابید و طبق این روش زبان را بیاموزید.
اما روش های شناخته شده آموزش زبان کدامند؟

توضیحات برای عکس ثبت نشده

روش های شناخته شده آموزش زبان کدامند؟

مانند یک کودک که زبان مادری خود را فرا می گیرد، زبان را فرا بگیرید. کاری که یک کودک می کند این است که به خوبی می بیند، به خوبی می شنود و به خوبی تقلید می کند.

گرامر را در حین مکالمه یا خواندن یک کتاب و دیدن یک فیلم یاد بگیرید. به طور مثال، یادگیری قواعد زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه قطعا نتیجه ای به مراتب بیشتر و بهتر از یادگیری گرامر به شکل حفظ کردن یک فرمول کلی، به شما خواهد داد.

تقویت هر چهار مهارت زبان به وسیله کتاب های گویا یا پادکست ها یکی ازبهترین روش های آموزش زبان است. این روزها نتیجه ای که می توانید از گوش دادن به یک کتاب صوتی به دست بیاورید بسیار بیشتر از دیدن یک فیلم خواهد بود. چرا که در حین مطالعه، مطالب برای شما خوانده می شود و این دلیلی ست که همه مهارت ها به یک باره و در کنار هم رشد کنند.

اینکه اشتباه زبان آموز را به صورت غیر مستقیم رفع کنیم، یکی دیگر از متدهای آموزش زبان جدید است. این روش باعث می شود که زبان آموز از گوشزد مکرر اشتباه هات خود کلافه نشده و به صورت غیر مستقیم با اشتباه خود مواجه شود و به حل آن بپردازند. گوشزد دائم اشتباه فراگیران زبان، مخصوصا زمانی که شروع به مکالمه کردن می کنند باعث دلزدگی آنها از ادامه راه می شود و اعتمادبنفس آنها را کاهش می دهد. سعی کنید بیش از هر چیزی خودباوری را در آنها شکل دهید و برای اعتمادبنفس داشتن آنها در زمینه ی  مکالمه، تلاش کنید.

یکی از روش های مهم آموزش و یادگیری زبان این است که ما قبل از هر چیزی، متعهد و علاقه مند به کاری که می کنیم، باشیم تا بتوانیم در همه وقت و هر ساعتی به یادگیری زبان مشغول شده و احساس کلافگی یا خستگی نکنیم. همیشه این علاقه است که حرف اول را می زند. برای ایجاد انگیزه و علاقه در یادگیری زبان دوم به دنبال یک هدف بزرگ برای خود باشید.

برای خوب آموزش دیدن زبان یا خوب آموزش دادن زبان بهتر است که چهار احساس خودمان را با هم مدیریت کنیم. اینکه بتوانیم قبل از شروع به یادگیری زبان یا آموزش دادن آن، احساس های فیزیکی، روحی، احساسی و فکری خودمان را مدیریت کنیم، بهترین کار است. وقتی فکرتان در جای دیگری سیر می کند قطعا نمی توانید تمام خودتان را برای یادگیریزبان بگذارید. پس به این کار اقدام کنید و منتظر تفاوت این نوع یادگیری با دیگر روش های یادگیری زبان باشید.

بهتر است تنها رقیبتان خودتان باشید. رقابت با دیگران را کنار بگذارید و انرژی و تمرکز خود را تنها بر روی خود و تلاش های مثبتتان بگذارید. این روش به شما کمک می کند که تنها بر روی خود و کاری که باید انجام دهید، تمرکز کنید.

توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده

آموزش زبان در ۵۰ روز

این روزها، بازار فروش برنامه های آنلاین یا نرم افزارهای یادگیری زبان که ادعای آموزش به متقاضیان دارند و می گویند که شما می توانید در ۵۰ روز به راحتی مکالمه کنید، به راه است اما کافیست تنها به مدت یک ماه از این برنامه ها استفاده کنید تا پی ببرید برای یادگیری و آموزش در کنارخود، به یک فرد با تجربه نیاز دارید. برای یادگیری زبان بهتر است شما یک شخص یا یک گروه را در کنار خود داشته تا بتوانید علاوه بر یادگیری به مکالمه با آنها بپردازید. ما این افتخار را داشته ایم که به صورت کاملا حضوری به زبان آموزان خود و در کمتر از ۵۰ روز زبان را یاد بدهیم.


راکت زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی به صورت فشرده در آکادمی زبان بهین دانش با طرح راکت شروع به کار کرد که ما توانستیم در مدتی محدود تعداد زبان آموزان خود را در این طرح بیشتر و بیشتر بکنیم. آموزش زبان در ۵۰ روز شاید از نظر شما امری غیر ممکن باشد اما ما در ۳۰ جلسه ۲ ساعته به صورت عمومی و ۶۰ جلسه دو ساعته به صورت خصوصی این آرزو را برای شما شدنی می کنیم.
خصوصیات دیگرآموزش فشرده زبان انگلیسی در آکادمی زبان ما این است که ما ساعت های کلاس را با توجه به شرایط زبان آموز تنظیم می کنیم و فراگیر برای ساعت های کلاس خود تصمیم گیرنده است. این دوره ی فشرده زبان انگلیسی دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته است و فرد در هر ساعتی از شبانه روز می تواند به استاد خود دسترسی داشته باشد.


دوره های فشرده زبان

یکی دیگر از دوره های فشرده زبان ما دوره آموزش زبان ترکی استانبولی است که دارای پشتیبانی آنلاین است و راهبری آن توسط خود استاد احمدرضا ابراهیمی در حال اجراست. این دوره ی فشرده به صورت حضوری و غیرحضوری یا آنلاین انجام می پذیرد. کلاس های حضوری هر پنج شنبه در آموزشگاه بهین دانش از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱ در حال برگزاری است. اما به صورت آنلاین هر شب این کلاس دایر است و زبان آموزان می توانند مشکلات خود را در درس ترکی استانبولی در طول هفته حل کرده و طی این ۶ روز به حال خود رها نمی شوند.

مهارت های آموزش زبان

مهارت های آموزش زبان، مهارت های چهارگانه هستند که فکر می کنم همه شما حداقل برای یک بار هم که شده این عبارت به گوشتان خورده است. اگر شما بتوانید شناختی دقیق تر به این چهار مهارت را داشته باشید، در واقع توانسته اید یک مفهوم کاربردی مهم را فرا بگیرید و در یادگیری سریع تر شما تاثیر بسزایی دارد. مهارت چهارگانه در زبان انگلیسی همان Listening Writing, Reading و Speaking است. متاسفانه، در مدارس ما و سیستم آموزش و پرورش، این چهار مهارت را به دانش آموزان آموزش نداده اند و ما تا یاد داریم، کتاب ها را باز کرده ایم و معلم مشغول آموزش دادن زبان به ما شده است. و تا چشم وا کرده ایم یک سری فرمول و قاعده حفظ کردنی را به ما آموزش داده اند که مجبور به حفظ آن بوده ایم و با اتمام سال تحصیلی هیچکدام از آنها را حتی نمی توانستیم به یاد بیاوریم. اما چرا؟ چرا با وجود اینکه ما دروس اولیه را در مدارس و دانشگاه های خود آموزش دیده ایم نتوانسته ایم هیچکدام را به خاطر سپرده و از آن ها استفاده کنیم؟
آموزش زبان از پایه، 
امری تخصصی است و سیستم آموزش زبان نیاز به بروز شدن دارد. خوشبختانه این روزها شاهد این نکته هستیم که هر کدام از اساتید موفق در زمینه ی زبان علاوه بر موارد علمی به دنبال متدهای آموزشی جدید زبان هستند تا بتوانند بهتر عمل کرده و تاثیر تلاش خود را ببینند.
ما در آکادمی زبان بهین دانش به صورت مستمر برای اساتید خود کلاس های آموزرشی و تقویتی برگزار کرده تا فارغ از دغدغه های مالی و زمانی به صورت رایگان و در هر ساعتی که توانایی حضور دارند بر سر کلاس حضور پیدا کنند و با متدهای روز جهان و بهترین روش یادگیری زبان آشنا بشوند. قبل از هر چیزی شاید مهم ترین کار این باشد که ما با نیازهای زبان آموزان خود آشنا شویم. ما برای این کار از زبان آموزان خود می خواهیم که در پایان هر ترم مشکلات خود را بر روی برگه ی پیشنهادات و انتقادات، برای ما نوشته تا ما بتوانیم به حل آنها بپردازیم.
اینکه همیشه از زبان آموزان بخواهیم خود را اصلاح کنند، درست نیست. ما با روش سیستم آموزشی رامیت توانسته ایم یک سیستم آموزشی درست و اصولی را که زیر مجموعه علم روانشناسی و زبان است پیاده کرده و اصلاح کردن را از خودمان شروع کنیم.


چهار مهارت آموزش زبان

مهارت Speaking، مهارت برقراری مکالمه، به این جهت از دیگر مهارت ها مهم تر است که برای یک ارتباط مؤثر به آن نیاز داریم و ما هر چقدر هم زبان بدانیم، نمی توانیم بدون مکالمه کردن، منظور و مفهوم را به طرف مقابل خود انتقال دهیم.

مهارت Listening، برای اینکه بتوانیم با کسی صحبت کنیم نیاز به شنیدن و فهمیدن صحبت های آن شخص داریم و اگر نتوانیم به خوبی این مهارت را تقویت کنیم در واقع در بعضی موارد نمی توانیم، تشخیص بدهیم که طرف مقابل ما چه می گوید و دچار سردرگمی می شویم. نکته ی مهم دیگر در این مهارت، این است که با شنیدن صحبت های یک شخص بومی می توانیم با تلفظ صحیح کلمات آشنا شویم و این می تواند در ادای صحیح عبارات و جملات به ما کمک کند.

مهارت Writing، مهارت نوشتن، نیز یکی از مهارت های اساسی است. ما وقتی بتوانیم کلمات را درست بنویسیم و تلاش کنیم غلط املایی نداشته باشیم، در نامه های اداری، یک چت معمولی و یا ... مفهوم را اشتباه به شخص انتقال نمی دهیم و می توانیم به درستی به چت کردن یا مکاتبه بپردازیم.

مهارت Reading، تقویت این مهارت نیز از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که اگر ما نتوانیم به درستی یک کتاب یا نامه را بخوانیم مشوش می شویم. در صورتی که به خواندن کتاب های انگلیسی علاقه مند هستید این مهارت را بیش از پیش جدی بگیرید. مهارت خواندن یک مهارت اصلی است و شما باید آن را در کنار دیگر مهارت ها تقویت کرده تا در خواندن یک موضوع دچار اشتباه نشوید.

مقالات مرتبط

آموزش زبان از صفر

آموزش زبان از صفر به چه معناست؟ آیا همه ما نیاز داریم که برای یادگرفتن هر زبانی از صفر شروع کنیم؟ چرا نیاز هست هر آنچه که در مدارس آموخته ایم را دوباره یاد بگیریم؟
یادگیری زبان بر اساس نیاز متقاضی باید شکل بگیرد. ما نمی توانیم همه زبان آموزان را سر یک کلاس بنشانیم و برای هر کدام از یک روش آموزشی استفاده کنیم. افراد با هم متفاوت هستند پس قطعا هر روش برای یک زبان آموز بهتر عمل می کند و نمی شود همه را وادار به یادگیری تنها یکی از سبک های آموزشی کرد. برای یادگیری و آموزش اولیه زبان بهترین راه این است که از تک تک متقاضیان یک تعیین سطح به صورت آنلاین یا حضوری به عمل آید. اگر در این ارزشیابی تشخیص داده شود که شما نیاز به آموزش زبان از صفر دارید فارغ از مدرک تحصیلی و سن تان، باید آموزش را از پایه شروع کنید.
 این کار برای شما بهتر است چرا که یادگیری زبان از ابتدا، زیر ساخت آموزشی شما را قوی تر کرده و شما می توانید مباحث مربوط به آموزش زبان برای افراد مبتدی را فرا بگیرید. قوی شدن سطح یادگیری به شما کمک می کند که در مراحل و سطوح بالاتر زبان دچار مشکل نشوید و مانند بالا رفتن از پله ، هر پله را با خاطری مطمئن و آسوده طی کنید.
اگر شما انتظار شروع از پایه را نداشته اید نگران و ناراحت نباشید! چرا که می توانید با بهتر عمل کردن سر کلاس و تمرین و تکرار سریع تر این مسیر را طی کنید. ما در موسسه بهین دانش برای زبان آموزانی که امتحان خود را با نمره ای بالای ۹۵ طی کرده اند این بخش را در نظر گرفته ایم تا بتوانند مجدد در تعیین سطح شرکت کرده و توانایی خود را محک بزنند. اگر در آزمون مشخص شود که بنا به هر دلیلی مقطع بعد برای این زبان آموز نیاز نیست، می تواند در مقاطع بالاتری نسبت به سطح مورد نظر خود شرکت کند. 
اگر قصد آموزش زبان از صفر را دارید بهتر است قبل از هر چیزی برنامه ریزی هدفمند را فراموش نکنید. داشتن یک برنامه مشخص به شما کمک می کند که دشوارترین موارد برای شما بسیار سهل و آسان گردد. داشتن طرح و برنامه در هر کاری مهم است و این مختص به یادگیری زبان نیست. اما بهتر است یک نکته مهم را هم فراموش نکنید. شما در هر سطحی که هستید نیاز به فردی دارید تا بتوانید روزانه با او به مکالمه پرداخته تا مهارت مکالمه شما تقویت شود. آیا همیشه یک فرد حلقه به گوش در خدمت ما هست؟
شاید باورتان نشود اما برای هر مشکلی یک چاره هست و نه تنها ما بلکه تمامی سرشناسان در آموزش زبان به معجزه تمرین کردن باخود در آینه ایمان آورده اند. چرا که نمی توانیم انتظار داشته باشیم در هر ساعت از شبانه روز کسی پیدا شود که با ما به گفتگو بپردازد.
ما در اصفهان توانسته ایم آموزش زبان را برای زبان آموزان خود راحت تر کرده، طبق روش های اصولی و ثابت شده با علم روانشناسی همراه کنیم و یادگیری زبان را از حالت خشک و کلیشه ای همیشگی بیرون بیاوریم.
یک نکته را فراموش نکنید و همیشه این ضرب المثل را با خود تکرار کنید: ماهی را هر وقت از آب در بگیریم، تازه است. شاید به دلایل متعددی تاکنون نتوانسته ایم زبان دوم را فرا بگیریم اما الان تصمیم داریم دست به انجامش بزنیم. آیا واقعا دیرشده است؟ سن یادگیری چه قدر است؟ به سن خود توجه نکنید. همین که این رویا را در سر دارید یعنی شما با دیگران فرق داشته و می توانید به یادگیری مشغول شوید.
برای اینکه بتوانید در این راه موفق شوید گوشتان را بر روی هر آنچه که در شما فعل نتوانستن را تکرار می کند، ببندید و خود را آماده ی یک موفقیت بزرگ کنید. برای یاد گرفتن بیش از آنکه سن و سطح هوشی مهم باشد,، تعهد و اقدام به عمل مهم است.
هرچند که ما منکر این موضوع نمی شویم که یادگیری در کودکان بسیار بیشتر از یادگیری در بزرگسالان است. چرا که کودکان زبان را همانطور که زبان مادری خود را فرا گرفته اند، می آموزند اما بزرگترها زبان را با ترجمه کردن معادل فارسی آن می آموزند. این کار سرعت را کند می کند و امکان دارد در ترجمه و مکالمه نیز تاثیر منفی بگذارد.
اما این نکته را فراموش نکنید که هیچوقت دیر نیست و شما در هر سنی می توانید به آرزوهای خود برسید. اعتماد به نفس در یادگیری زبان خود را بالا ببرید و برای یک تحول بزرگ در زندگی تان اقدام نمایید. تیم آکادمی زبان بهین دانش برای یک شروع خوب در کنار شماست و آماده این است که به شما در یادگیری زبان مورد علاقه تان کمک کند.

لینک های مرتبط


ثبت نام آموزش زبان


توضیحات برای عکس ثبت نشده توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
تمامی حقوق مادی و معنوی این تارنما متعلق به احمدرضا ابراهیمی می‌باشد.