توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده

آموزش زبان ترکی استانبولی- آموزش زبان ترکی

فهرست مطالب

  • دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی
  • بهترین روش های آموزش زبان ترکی استانبولی
  • آموزش زبان ترکی استانبولی در ۵۰ روز
  • دوره های فشرده زبان ترکی استانبولی 
  • مهارت های آموزش زبان ترکی استانبولی
  • آموزش زبان ترکی استانبولی از صفر

این روزها تب یادگیری زبان ترکی استانبولی در بین مراجعین به آموزشگاه های زبان زیاد است. اما واقعا چرا؟ یادگیری این زبان برای آن ها چه مزیتی دارد؟ آیا بهتر نیست که همان زبان انگلیسی را فرا بگیرند؟
اینها همه سوالاتی است که بسیاری از ما می پرسند! اما آیا اگر همه ما تنها مسلط به یک زبان بودیم, می توانستیم با دیگر ملت ها ارتباط برقرار کنیم؟ برقراری یک رابطه و ارتباط موثر نیاز به مکالمه موثر دارد و ما برای بدست آوردن این امر مهم نیاز به یادگیری سایر زبان ها داریم. همانطور که نیاز است ملت های دیگر برای شناخت فرهنگ ما، زبان ما را بشناسند.
بسیاری فکر می کنند که ترک زبانان ایرانی می توانند به راحتی به زبان ترکی استانبولی صحبت کنند اما این موضوع را باید بدانید که شاید آنها به نسبت ما راحتت تر بتوانند زبان ترکی را فرا بگیرند اما قطعا این زبان با زبان ترکی ایرانی ما هیچ سنخیتی ندارد.


دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی

سیستم آموزش زبان در کشور ما دارد به خوبی عمل می کند و ما بی شک از خوشبخت ترین انسان های این جهان هستیم که می توانیم از این سیستم آموزشی استفاده برده و در کلانشهری مانند اصفهان با بهترین روش ها، زبان ترکی استانبولی را فرا بگیریم و از متدهای جدید به راحتی استفاده ببریم. اگر شما جز کسانی هستید که به دنبال ساده ترین روش یادگیریهستید و در عین حال دوست دارید با جدیدترین متدها آشنا شوید، بهتر است در ابتدای کار با یک برنامه ریزی دقیق شروع کنید و روش یادگیری خود را پیدا کنید. این کار را می توانید با کمک استاد خود انجام دهید. ساده ترین روش آموزش زبان می تواند برای شما با دیگران متفاوت باشد. اما قطعا اعتماد بنفس می تواند در صحبت کردن و مکالمه کردن شما تاثیرات شگرفی بگذارد. به خودتان اجازه دهید که توانایی های خود را به خوبی ارائه دهید. سرتان را بالا بگیرید و با صدای رسا و با قدرت صحبت کنید. اگر کسی را در کنار خود برای مکالمه کردن ندارید به خودتان اکتفا کنید. مکالمه با خود در جلوی آینه می تواند بهترین و ساده ترین روش آموزش مکالمه برای شما باشد.
آموزش زبان، از سالهای دور و دهه های دور رواج داشته است. در ابتدا تنها افراد تحصیل کرده ای که قصد سفر به فرنگ را داشته اند زبان را فرا می گرفتند که تعدادشان اندک بوده اما امروزه برای همه مردم از هر قشری امکانات در یک حد است و شما می توانید با هر سری که می چرخانید یک آموزشگاه زبان در کنار خود بیابید که بتوانید با خیالی آسوده به یادگیری بپردازید. شما می توانید انتخاب کنید که دوست دارید در کدام آموزشگاه مشغول به یادگیری بشوید یا زیر نظر کدام استاد آموزش ببینید و یا کدام آموزشگاه به محل کار یا خانه شما نزدیک تر است. شما در هر زمینه ای این آزادی را دارید که بتوانید با هر بودجه و شرایط مالی، آموزشگاهی که نیازهای شما را برطرف کند را انتخاب کرده و سر کلاسهای خود حاضر شوید. اما نکته دیگر این است که شما در این عصر به راحتی می توانید با متدهای آموزشگاه ها آشنا شوید و در دنیای اینترنت با یک سرچ کوچک قبل از مراجعه به این آموزشگاه ها از تمامی اطلاعاتی که برایتان مهم است مانند ساعات و روزهای کلاس ها تا دیگر موارد مانند اینکه از چه کتاب ها و متدهایی استفاده می کنند، اطلاعات کسب کنید.
شما این امکان را نیز دارید که بتوانید با توجه به شرایط خود اگر شاغل یا محصل هستید ساعت های کلاستان را خودتان انتخاب کرده و در دوره هایی که متناسب با نیاز شما است شرکت کنید. این تنوع و حجم کلاس ها خود نکته مثبت داشته و چه بسیار خوشبختیم که در این عصر می توانیم فرا بگیریم و یاد بدهیم.


آموزش زبان ترکی به دلایل زیر قابل اهمیت است:

• زبان رسمی مردم ترکیه، ترکی استانبولی است. یعنی در بسیاری از ادارات، دانشگاه ها، شرکت ها و مدارس و در کل مراکز دولتی، مسئولین این کشور به زبان ترکی صحبت می کنند.
• بسیاری از مردم ترکیه به زبان انگلیسی مسلط نیستند؛ پس برای یک ارتباط درست بهتر است بتوانیم به زبان ترکی مسلط شویم. مردم بومی این کشور بیشتر دوست دارند به ترکی صحبت بکنند و مانند کشور ما ایران یادگیری زبان انگلیسی در قشر جوان آنها رواج داد و تعداد کمی از مردم ترکیه به زبان انگلیسی مسلط هستند.
• کشور ترکیه قطب گردشگری است و بسیاری از هموطنان ما در بیشتر مواقع برای یک سفر تفریحی ترجیحشان این کشور است. پس چه بهتر که بتوانند در هنگام خرید یا برای یک اقامت راحت به زبان ترکی استانبولی مسلط باشند. این روزها ما شاهد این هستیم که بسیاری از هموطنان ما به این کشور به دید یک کشور توریستی نگاه کرده و تعطیلات خود را در این کشور می گذرانند. شاید یکی از دلایل آن این باشد که این کشور یکی از کشورهای همسایه ماست و نزدیکی در ایجاد یک سفر راحت و جذاب خود یک اولویت است.
• اگر قصد ادامه تحصیل در این کشور را دارید یادگیری این زبان برای شما یک ضرورت است، چرا که زبان رسمی کشور ترکیه، ترکی است.
• بسیاری از از زبان آموزان ما دوست دارند که در آینده ای نزدیک بتوانند این زبان را تدریس کنند. پس اگر قصد تدریس زبان ترکی استانبولی را دارید بهتر است از امروز شروع به یادگیری زبان دوم خود بکنید.
• اگر قصد مهاجرت یا ایجاد یک کسب و کار پردرآمد را دارید و نزدیکی به ایران برای شما مهم است، یادگیری این زبان برای شما کاربردی است.


دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی

دوره های زبان ترکی استانبولی به چندین شکل در آموزشگاه ها در حال برگزاری است. شما حق انتخاب دارید که در چه دوره و به چه شکل ثبت نام نمایید. دوره های ترکی استانبولی به صورت ترمیک، فشرده، نیمه فشرده، خصوصی و دوره های ویژه شاغلین نیز برگزار می‌شود. که شما بنا به موقعیت و زمانی که در اختیار دارید می‌توانید دوره مناسب خود را برگزینید.
دوره ها اصولا بیش از یک ساعت و‌ نیم در طول روز به طول نمی‌انجامد تا زبان آموزان عزیز بتوانند با انرژی کلاس خود را ادامه بدهند اما تفاوت در فشردگی طرح درس و نحوه ساعات برگزاری است. دوره های زبان ترکی به صورت یک برنامه مدون اجرا می‌شود و ‌اصولا نحوه طرح درس و ساعات برگزاری کلاس ها از قبل برنامه ریزی شده اند.

دوره ویژه شاغلین: تفاوت این دوره با دیگر دوره ها در این است که می‌توانید خودتان ساعات و‌ روز کلاس ها را مشخص کنید. حتی در آخر هفته و‌ ساعات پایانی روز این کلاس ها برگزار می‌شوند. و این دوره برای شاغلین کار را راحتتر کرده و دیگر شاغلین عزیز می‌توانند در هر زمانی که می خواهند به یادگیری زبان دوم اقدام‌ نمایند.

دوره های ترمیک:
این دوره ها اصولا به صورت سه روز در هفته و به صورت فصلی در حال اجراست. ساعت این کلاس ها اصولا از قبل برنامه ریزی شده است و‌ کتاب مشخصی برای این دوره در نظر گرفته شده است که در همه آموزشگاه ها به یک‌شکل است اما تفاوت در نحوه طرح درس، نحوه برگزاری کلاس، نحوه مدیریت کلاس ها و... است.

دوره های فشرده و‌ نیمه فشرده:
این دوره ها از فشردگی بیشتری نسبت به ترمیک برخوردار است و اصولا یک دوره مکالمه محور است تا زبان اموزان بتوانند در مدت محدود به زبان ترکی استانبولی و‌ مکالمه برقرار کردن در این زبان مسلط شده و‌ به حد قابل قبولی در این زبان برسند.

توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده

بهترین روش های آموزش زبان ترکی استانبولی

بهترین روش آموزش زبان از دید هر کسی شاید بهترین برای دیگری نباشد اما قطعا هر کسی می تواند روش خودش را به مرور پیدا کرده و طبق همان روش یک مسیر طولانی رو سریع تر پیش ببرد. ما در این بخش چندین روشی را که به صورت علمی کاربرد داشته است را برای شما بیان می کنیم تا برای پیدا کردن روش مناسب مجبور نشوید خود به تحقیق و تفحس دست بزنید. امیدواریم این بخش بتواند به زبان آموزان با هر سطحی کمک کرده؛ چه آنهایی که به تازگی به فراگیری پرداخته اند و چه کسانی که مدتها است به دنبال بهترین روش آموزش زبان هستند.
البته آشنایی اساتید با این بخش نیز می تواند به آن ها کمک کند تا شاگردان خود را بهتر راهنمایی کنند.


بهترین روش یادگیری زبان ترکی استانبولی:

در ابتدا بهتر است برای یادگیری آسان در همان ابتدا به یکآموزشگاه زبان ترکی استانبولی مراجعه کرده و از برنامه و روش تدریس آنها آشنا شوید. پس از آن فراموش نکنید که در کلاس حاضر شدن تنها نیاز به حضور جسمی و داشتن یک دفتر و کتاب نیست؛ بلکه شما باید بتوانید جسم، روح، فکر و ذهنتان را با خود به کلاس آورده و در لحظه بودن را فرا بگیرید. این در لحظه زیستن یک هنر است که شما می توانید با تمرین و خودآگاهی پس از مدتی به این هنر دست یابید. و چه خوب می شود اگر همه ما بتوانیم در این امر قدرتمند عمل کنیم و تاثیر شگرف آن را ببینیم.

• به دنبال پادکست های زبان ترکی استانبولی باشید:
این روش به تقویت مهارت های گوش دادن و خواندن شما کمک می کند و در ضمن شما می توانید در عین حالی که گوش می دهید با دقت با املای این لغات آشنا بشوید.
• با آینه صحبت کنید:
آینه اتاقتان را به عنوان یک کمک کننده بپذیرید و با خودتان در این آینه به مکالمه بپردازید. در حین مکالمه کردن به چگونگی ادای کلمات و تلفظ های خود دقت کنید.
• با دوستان خود صحبت کنید:
 با دوستان خود یک گروه به همین منظور تشکیل دهید و به چت و مکالمه بپردازید. بهتر است از فایل های صوتی برای این کار استفاده کنید. شنیدن صدای خودتان در ویس ها می تواند شما را با ضعف هایتان در زمینه ایجاد مکالمه آشنا بکند.
• کتاب های ترکی استانبولی بخوانید:
 کتاب های ترکی استانبولی را از فروشگاه های کتاب تهیه کرده و دقت کنید که متناسب با سطح تان باشد چرا که اگر کتاب ها برای سطح شما مناسب نباشد احتمال دارد شما را در یادگیری زبان دلزده کند. فیلم های ترکی استانبولی ببینید و دقت کنید که بتوانید لغات و اصطلاحات ترکی استانبولی را شبیه آنها ادا کنید. بهتر است پس از مدتی از دیدن این فیلم ها دیگر فیلم های بدون زیر نویس را تهیه کنید.
• فیلم های آموزشی ببنید: در واقع فیلم هایی را که در جهت آموزش زبان ترکی استانبولی تهیه شده اند را ببینید. همچنین سعی کنید نکات آموزنده ی آن ها را فرا بگیرید.
یادگیری زبان ترکی استانبولی با رادیو: رادیو کشور ترکیه را گوش فرا دهید و برای این کار نگران زمان برای خود نباشید. گوش دادن به رادیو می تواند در هر ساعتی از شبانه روز و در حین انجام هر کاری مفید باشد.
• یادگیری زبان ترکی استانبولی با آهنگ:
از گوش دادن به ترانه های ترکی غافل نشوید چرا که این موضوع علاوه بر یک سرگرمی می تواند برای شما یک نکته مثبت باشد. گوش دادن به موسیقی مانند گوش دادن به رادیو قدرت لیستنیگ شما را بالا برده و می تواند در تقویت این مهارت به شما کمک کند.
• یادگیری زبان ترکی استانبولی با رقص:
این روش یک روش سرگرم کننده است و بیشتر برای یادگیری بهتر کودکان استفاده می شود. اما می توانید دروس مقدماتی را با استفاده از این نوع آموزش یاد بگیرید. روش های سرگرم کننده همراه با بازی و موسیقی همیشه روشی بهتر برای یادگیری بوده است.
• یادگیری زبان ترکی استانبولی با استفاده از خاطرات روزانه:
نمی دانم شما هم مانند من به خاطره نویسی روزانه علاقه مند هستید یا نه. اما خاطره نویسی علاوه بر اینکه شما را می تواند در نویسندگی قدر کند، می تواند به آرامش ذهنتان نیز کمک کند. شما می نویسید و نوشتن باعث تخلیه ذهن شما و سبک شدن افکارتان می شود. در یادگیری زبان ترکی استانبولی نوشتن خاطرات در همان ابتدای کار شروع خوبی است. شما می توانید از جملاتی که به تازه گی یاد گرفته اید استفاده کنید. بعد لغات جدید خود را در این جملات به کار ببرید و بعد در طول روز دقت کنید ببینید به چه جملاتی بیشتر نیاز دارید. این جملات را در حین این سرگرمی هوشیارانه یاد بگیرید که باین کار کم کم دایره لغات ترکی استانبولی تان بیشتر و بیشتر می شود. نوشتن خاطرات روزانه باعث می شود شما بتوانید بهتر و بیشتر لغات و عبارات و اصطلاحات ترکی استانبولی را در ذهن خود بسپارید.

در ادامه این موضوع باید خاطرنشان کنم که بهترین کار در یادگیری زبان استفاده از دیکشنری های تصویری یا فلش کارت ها است. اما کلمات را در جمله یاد بگیرید و در مکالمه و دفتر روزانه خود آنها را به کار ببرید تا بیشتر در خاطرتان بماند.

توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده

آموزش زبان ترکی استانبولی در ۵۰ روز

این روزها بسیاری به شدت علاقه مند به دوره های فشرده زبان ترکی استانبولی هستند. دوره ۵۰ روزه آموزش زبان ترکی آموزش زبان را از پایه به زبان آموزان یاد می دهد و تنها تفاوتش با دوره های ترمیک و ... این است که آموزش اولیه زبان را در مدتی محدود یاد می دهد و البته یک دوره مکالمه محور است. یعنی تمرکز این دوره بر روی این است که بتواند افرادی با مکالمه زبان ترکی استانبولی عالی و همینطور تلفظ صحیح را به جامعه تحویل بدهد.

بیایید یک بار دیگر ویژگی این دوره فشرده را به صورت موردی بیان کنیم:
• آموزش زبان ترکی استانبولی در یک برهه زمانی دو ماهه تا شش ماهه
• مکالمه محور است.
• تمرکز بیشتر بر روی تلفظ لغات و ادای کلمات است.
• تمامی نکات گرامری و دستور زبان ترکی استانبولی را فرا می گیرید و در بسیاری از آموزشگاه ها این نکات گرامری را به صورت ناخودآگاه و در حین مکالمه به زبان آموزان یاد می دهند.


آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت فشرده

دوره های فشرده ترکی استانبولی را اغلب آموزشگاه ها به صورت فشرده و نیمه فشرده در هر ترم خود برگزار می کنند. این دوره ها بیشتر از سایر دوره های زبان مورد توجه زبان آموزان عزیز علاقه مند به این زبان است. چرا که می توانند با زمان کمتری که صرف می کنند سریع تر به هدف خود برسند. البته منظور ما از زمان کمتر این است که این دوره ها بجای یک دوره یک تا دو ساله در زمانی ۳ ماهه یا ۶ ماهه آموزش داده می شود. اما قطعا این روش یادگیری زبان، نیاز به تلاش زیاد و مستمر دارد تا بتوانید طبق برنامه های شخصی خود و آموزشگاه زبان به حد مورد برنامه ریزی رسیده و جواب تلاش هایتان را بگیرید.
دوره های فشرده زبان ترکی می تواند یک دوره متناسب با نیاز کسانی باشد که زمان اندکی برای یادگیری دارند و باید در مدتی محدود این زبان را فرا بگیرند. دوره های فشرده زبان ترکی، شاید بهترین روش آموزش زبان ترکی استانبولی برای کسانی که به تازگی دارای بورسیه تحصیلی در کشور ترکیه شده اند، یا افرادی که قصد مهاجرت دارند، و یا کسانی که قصد راه اندازی یک کسب و کار فوق العاده در کشور ترکیه دارند و ... همین دوره های فشرده باشد. اما همیشه علاقه بیش از هر چیزی می تواند ما را مصمم به انجام کاری بکند و نیازی نیست همیشه یک دلیل قوی پشت یک حرکت باشد. شما با علاقه تان می توانید این زبان را برای تدریس به دیگران فرا بگیرید, کتاب بنویسید, خبرنگار شوید و ... . پس به علایقتان توجه کنید و از خاص بودن خود لذت ببرید.

مهارت های آموزش زبان ترکی استانبولی

مهارت های چهارگانه تنها برای زبان انگلیسی نیست. ما این مهارت را برای یادگیری همه زبان های خارجه باید فرا بگیریم. مهارت های چهارگانه زبان ترکی استانبولی شامل مهارت، اسپیکینگ، لیستنینگ، رایتینگ و ریدینگ است. که ما هر کدام را به صورت موردی برای شما در زیر شرح می دهیم. اما قبل از هر چیزی باید بدانید که یادگیری زبان نیاز به تکرار مستمر و تعهد شما نسبت به خودتان دارد. لطفا در یادگیری زبان، خودتان را با دیگران مقایسه نکنید و بهترین مقایسه، مقایسه خودتان با خودتان است. بهترین خودتان را به خود نشان بدهید و از اینکه برای یادگیری قدم های مثبت و با اراده بر می دارید خود را دوست داشته و مصمم عمل کنید.

• مهارت Speaking

مهارت اسپکینگ زبان ترکی استانبولی برای همه زبان آموزان بیشترین اولویت را دارد. اما بهتر است در کنار دیگر مهارت ها این مهارت را تقویت کرده. که البته شما می توانید با گذراندن دوره های اسپیکینگ به صورت ناخودآگاه گرامر را نیز فرا بگیرید. خوب صحبت کردن، خوب مکالمه کردن، خوب تلفظ کردن و خوب ادا کردن لغات و جملات یعنی شما در کسب این مهارت خوب عمل کرده اید.

• مهارت Listening

بهتر است این مهارت را با گوش دادن به رادیو، گوش دادن به پادکست ها، گوش دادن به موسیقی ترکی استانبولی و توجه به مکالمه هایی که در سریال ها یا فیلم های آموزشی صورت می گیرد، فرا بگیرید. اگر شما یادگیری زبان ترکی استانبولی یا دیگر زبان ها را با علایق دیگر خود یکی کنید قطعا می توانید نتیجه بهتری بگیرید.

• مهارت Reading

مهارت خواندن در هر زبانی یکی از مهارت های مهم محسوب می شود. وقتی شما بتوانید به خوبی این مهارت را تقویت کنید می توانید به خوبی مفهوم گفته های مخاطب را متوجه شوید و همچنین می توانید از خواندن یک متن ترکی استانبولی لذت وافر ببرید یا اگر در حال تحصیل در دانشگاه های ترکیه ای هستید به راحتی می توانید متوجه طرح درس استاد شوید و هزاران موارد دیگر که ما خود به اهمیت این موضوع در زندگی روزمره خودمان واقف هستیم. روزانه با انواع بنرهای تبلیغاتی، یا فرم های استخدامی یا فرم های مربوط به پرکردن یک پرسشنامه بانکی یا اداری یا رضایت نامه ای در بیمارستان و... مواجه می شویم که اگر نتوانیم متوجه این موضوع بشویم نمی توانیم به درستی پاسخ داده.

• مهارت Writing

مهارت شما در نوشتن به زبان ترکی، در درست نوشتن املا لغات و جملات دیده می شود. نوشتن نیز یک راه ارتباطی است که شما با خوب نوشتن می توانید مفهوم گفته های خود را به خوبی به مخاطب برسانید و مخاطب را دچار سردگمی و گیجی نمی کنید. این مهارت نیز یکی از مهارت های مهم در یادگیری اصولی زبان ترکی استانبولی است و نمی توانیم منکر مهم بودن این موضوع باشیم.

مقالات مرتبط آموزش زبان ترکی

آموزش زبان ترکی استانبولی از صفر

بهترین آموزش زبان برای افراد مبتدی، آموزش از صفر و پایه است. هر آموزشگاهی که شما انتخاب کنید، می توانید با یک تعیین سطح از سطح خود آگاه شده و بر سر کلاس هایی که متناسب با سطح شما است حاضر شوید. اگر شما با اپلیکیشن یا به صورت  روش های خودآموز در منزل کار کرده اید و در تعیین سطح نتوانسته اید عملکرد خوبی از خود نشان بدهید بهتر است نگران نباشید و تمرکز خود را در همان لحظه حال بگذارید. شما می توانید با تلاش بیشتر در ترم های بعد و برگزاری یک تعیین سطح دیگر مهارت خود را محک زده و خود را دوباره به چالش بکشانید.
آموزش زبان را بهتر است به دید علمی نگاه کرد و اینکه بهترین ورزش و تمرین برای مغز شما، یادگیری زبان است. اینکه شما از مغز خود برای حفظ کردن لغات یا جملاتی استفاده کنید که تا بحال به آن آشنایی نداشته می تواند مغز شما را به کارکردن بیشتر مجبور کرده که این خود یک حرکت مثبت است.
در ضمن بهتر است به این موضوع دقت کنید که یادگیری زبان دوم، سوم و یا حتی چهارم می تواند برای شما زمینه های شغلی متناسب با علایقتان را به وجود بیاورد. شما می توانید از دانسته هایتان در آموزش دیگران استفاده کنید یا اگر علاقه مند به تورلیدر هستید، از این مهارت خود استفاده کنید و در رزویشن های هتل های بین المللی مشغول به کار بشوید. اما یادگیری زبان ترکی استانبولی تنها در کشورخودمان برای شما زمینه های شغلی مهیا نمی کند بلکه شما می توانید به راحتی در کشورهای دیگری بجز کشور ترکیه و کشورهایی که به زبان ترکی صحبت می کنند از این مهارت خود استفاده ببرید.


شغل های رویایی که شما با یادگیری زبان می توانید به آن ها دست یابید کدامند؟

اگر به دنبال شغلی هستید که با علایق و نیازهای شما یکی باشد باید بدانید که یادگیری زبان می تواند برای شما درهای این شغل ها را باز کرده و با دنیایی از شغل های آینده دار روبرو شوید. شما می توانید با یادگیری زبان دوم و آشنایی با یکی از این زبان های پرتکلم زمینه شغلی خود را به خوبی مهیا کنید. اما این شغل های رویایی کدامند؟
• شرکت های هماهنگ کننده اقامت و ادامه تحصیل در خارج از کشور.
• نماینده بین الملل
• کار در سفارت کشور ترکیه
• مدیر فروش بین المللی
• خبرنگار و گزارشگر خبری
•مدیر بخش صادرات در شرکت های بزرگ
• مترجم زبان ترکی استانبولی
• تدریس زبان فارسی در دانشگاه های ترکی
• تدریس زبان ترکی در دانشگاه ها و مراکز آموزش زبان
• مدیر هتل های بین المللی (اصولا این مدیرها به چند زبان رایج و بین المللی مسلط هستند)
• و ...

لینک های مرتبط

ثبت نام آموزش زبان ترکی


توضیحات برای عکس ثبت نشده توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
تمامی حقوق مادی و معنوی این تارنما متعلق به احمدرضا ابراهیمی می‌باشد.