راکت (ROCKET) - دوره راکت -دوره آموزشی راکت- طرح آموزشی راکت

دوره راکت بر روی چهار مهارت اصلی زبان ( Listening، Reading، Writing، Speaking) و همینطور سه رکن اصلی زبان ( واژگان، گرامر و تلفظ) تمرکز دارد.


این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره برای تمام علاقه مندانی که رویای یادگیری زبان دوم را در سر دارند، اعم از علاقه مندان به زبان انگلیسی، زبان اسپانیایی، زبان ترکی استانبولی و زبان عربی که قصد مهاجرت و یا ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند و همینطور برای تمامی کسانی که علاقه مند به تدریس زبان هستند، و شاغلینی که زمان کافی برای یادگیری زبان به عنوان زبان دوم را ندارند، مناسب است.
راکت زبان اسپانیایی
این روزها یکی از دوره های شناخته شده و جذاب در میان زبان آموزان و مراجعین به آکادمی زبان بهین دانش است چرا که علاوه بر زمان اندکی که برای یادگیری زبان اسپانیایی برنامه ریزی شده است با یک برنامه ریزی جامع زبان آموزان را ملزم و علاقه مند به یادگیری روزانه زبان اسپانیایی کرده و به آنها روش یادگیری زبان اسپانیایی در منزل را نیز یاد می دهند و زبان آموزان می توانند حتی در منزل نیز با پشتیبانی استاد احمدرضا ابراهیمی یک استاد همراه و همیشگی در کنار خود داشته باشند.


ویژگی های منحصر به فرد دوره راکت چیست؟

دوره راکت زیر نظر احمدرضا ابراهیمی به صورت دوره های دو ماهه برگزار می شود که از ویژگی های مهم این دوره به موارد زیر می توان اشاره نمود:


*دو ماه به جای دو سال
*۳۰ جلسه کلاس عمومی ۲ ساعته
*۶۰ جلسه کلاس خصوصی ۲ ساعته
*پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته
*امکان انتخاب روز و ساعت برگزاری جلسات خصوصی با زبان آموز


آموزشگاه زبان بهین دانش در این دوره آموزشی کلیپ هایی را به صورت رایگان در اختیار زبان آموزان نهاده، که این کلیپ ها مختص به آکادمی بهین دانش استاد ابراهیمی بوده است. و کاملا مطابق با سیستم آموزشی رامیت و دوره های مختص به راکت طراحی شده است. استاد ابراهیمی در این دوره کتاب هایی را به زبان آموز معرفی می کند در حالی که این دوره کتاب محور نیست و تمرکز اصلی این دوره بر کاربردی کردن هرچه بیشتر زبان و مطابق با نیاز اولیه تمامی زبان آموزان ما یعنی Speaking می باشد.


شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش زبان استاد احمدرضا ابراهیمی و دوره ROCKET می توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. نیروهای ما در هر سه شعبه از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود.

ثبت نام دوره راکت


توضیحات برای عکس ثبت نشده توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
تمامی حقوق مادی و معنوی این تارنما متعلق به احمدرضا ابراهیمی می‌باشد.