یکی از روش های یادگیری زبان انگلیسی راکت می باشد. دوره راکت را می توان از منحصر به فردترین دوره های آموزش زبان خارجه دانست که با تکیه بر روش سیستم آموزشی رامیت توانسته است تا به امروز موفقیت های شخصی و گروهی بسزایی را در حوزه آموزش زبان بدست بیاورد. این دوره جز دوره های فوق فشرده آموزش زبان است که تنها در ۵۰ روز رویای یادگیری زبان را به واقعیت تبدیل می نماید و در نتیجه شما می توانید در این زمان ۵۰ روزه نه تنها چهار مهارت اصلی زبان ( Listening، Reading، Writing، Speaking) و همینطور سه رکن اصلی زبان ( واژگان، گرامر و تلفظ) را فرا بگیرید، بلکه با آموزش مهارت های یادگیری و تقویت اعتماد به نفس خود زیر نظر اساتید راکت زبان، دنیایی شگفت انگیز را در یادگیری تمامی مهارت های دلخواهتان کسب نمایید.

IELTS7 Banner 01 8 راکت,دوره آموزشی راکت,طرح آموزشی راکت

 

راکت و اهمیت یادگیری زبان دوم:

امروزه اهمیت یادگیری زبان دوم غیر قابل انکار است و تاثیرش بر تمام جنبه های زندگی انسان بی سابقه است و ما را با پدیده زبان به عنوان ابزار ارتباطی آگاه می سازند. زبان یکی از مهم ترین ابزارهای برقراری ارتباط اجتماعی است. زبان تنها ساختاری است که از طریق آن می توان پیچیده ترین مفاهیم را به شکلی ساده بیان کرد. در قرن 21 بشر با انبوه اطلاعات مواجهه است. این اطلاعات انبوه باعث سرگردانی افراد در جهت انتخاب روش مناسب برای یادگیری زبان دوم شده است. یادگیری زبان دوم از قدیم به صورت ترمیک وجود داشته است اما نکته ی مهم این است که با توجه به شرایط روز و سنجیدن همه جوانب روش های جدیدی برای یادگیری زبان طراحی شده است، مثل: یادگیری زبان به صورت آنلاین، به صورت کوتاه مدت و….
یادگیری زبان در 50 روز یکی از جدیدترین و کاربردی ترین متد روز می باشد که در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی تحت عنوان دوره آموزشی راکت تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در ادامه به آشنایی بیشتر شما با دوره های راکت خواهیم پرداخت.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره برای تمام علاقه مندانی که رویای یادگیری زبان دوم را در سر دارند، حائز اهمیت خواهد بود. راکت برای تمامی رده های سنی با علایق متفاوت در انتخاب زبان، مسیری نو را رقم می زند و شما می توانید فارغ از سن و انتخابی که دارید در دوره های راکت زبان فرانسه، راکت زبان آلمانی، راکت زبان عربی و سایر زبان ها، به یادگیری هر آنچه که دلخواه شما است دست یابید.
البته که این دوره می تواند برای افرادی که سودای تدریس زبان را در سر دارند نیز مثمر ثمر بوده و در کمترین زمان ممکن نه تنها شما را به یکی از زبان های زنده دنیا مسلط نموده بلکه در طول یکسال شما را به فردی چند زبانه نیز تبدیل نماید.
راکت این روزها یکی از دوره های شناخته شده، جذاب و مهیج در میان زبان آموزان موسسه زبان احمدرضا  ابراهیمی است، چرا که علاوه بر زمان اندکی که برای یادگیری زبان برنامه ریزی شده است با یک برنامه ریزی جامع زبان آموزان را ملزم و علاقه مند به یادگیری روزانه زبان کرده و به آنها روش یادگیری زبان در منزل را نیز فرا می دهد.
در واقع شما می توانید با روش های سرگرم کننده و نو، زبان را با توجه به علایق خود فرا گرفته و در نتیجه با انتخاب محتوای آموزشی متفاوت در طول این دوره، روی دیگری از آموزش زبان را نیز نظاره گر باشید.

ویژگی های منحصر به فرد دوره راکت چیست؟

طرح اموزشی راکت زیر نظر احمدرضا ابراهیمی به صورت دوره های ۵۰ روزه برگزار می گردد که از ویژگی های مهم این دوره به موارد زیر می توان اشاره نمود:

۵۰ روز آموزش به جای ۲ سال.
۶۰ جلسه کلاس خصوصی آنلاین ۲ ساعته.
پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته.
امکان انتخاب روز و ساعت برگزاری جلسات خصوصی با زبان آموز.
*
بهره گیری از اساتید راکت. 
*
امکان دسترسی به انواع محتواهای آموزشی اختصاصی موسسه احمدرضا ابراهیمی.
آموزش نامحدود در ۵۰ روز.

این دوره اگرچه خود یک دوره کامل و تمام عیار برای مشتاقان به یادگیری زبان دوم است. برای شرکت در دوره راکت، سن و سطح آموزشی مهم نیست و شما می توانید در هر سطح زبانی و در هر رده سنی که هستید، زبان را به طور کامل و کاربردی فرا بگیرید. برای اطلاعات بیشتر و کامل تر، می توانید از طریق پشتیبانی سایت و یا ثبت مشخصات خود در باکس مشاوره و ثبت نام زیر با ما در ارتباط باشید. و در نتیجه علاوه بر کسب اطلاعات کامل، از مشاوره رایگان ما در زمینه انتخاب زبان، انتخاب دوره و کسب مشاوره های اختصاصی بهره ببرید.

دوره راکت و آموزش مکالمه زبان انگلیسی به روش زبان مادری

در دوره راکت آموزش مکالمه انگلیسی برای کسانی که نیاز به یادگیری مکالمه انگلیسی در کوتاه مدت دارند برنامه فشرده آموزشی اجرا می شود. تاثیر آموزش مکالمه انگلیسی در کوتاه مدت و به صورت فشرده بسیار بیشتر از آموزش مکالمه انگلیسی با برنامه های معمولی است. آموزش مکالمه انگلیسی به روش زبان مادری به خودی خود نیاز به تمرین هر روز دارد زیرا در یادگیری زبان مادری کودک هر روز با زبان مقصد در ارتباط است. اگر تمرین هر روز را با تکنیک های راکت و یادگیری زبان مادری منظم و اصولی پیش ببریم روش زبان مادری را در دوره راکت پیاده کرده ایم و نتیجه ای باور نکردنی و بسیار رضایت بخش خواهیم گرفت. دوره راکت فقط برای کسانی که شرایط لازم را دارند توصیه می شود. چنانچه مایلید بدانید شما شرایط لازم برای طی کردن این مسیر پر چالش و هیجان انگیز را دارید یا خیر با شماره تماس انتهای این مقاله تماس بگیرید و از مشاوره اختصاصی  و رایگان ما بهره مند شوید.

دوره راکت و دوره جامع مکالمه انگلیسی

دوره جامع مکالمه انگلیسی آموزش زبان انگلیسی به روش زبان مادری را از ابتدا تا انتها با پکیج آموزش مکالمه انگلیسی اجرا می کند. در این دوره شما مکالمه انگلیسی را به روش زبان مادری می آموزید و بدون درگپر شدن در سیستم آموزشی واقع در کتاب های آموزشی لذت مکالمه به زبان انگلیسی مانند زبان مادری را تجربه می کنید. طی کردن دوره جامع مکالمه انگلیسی به حالت راکت و در کوتاه مدت بسیار آسان تر از دیگر دوره های راکت است به این دلیل که محتوای مورد استفاده برای دوره جامع بهترین پکیج آموزش مکالمه انگلیسی است. در صورتی که به این نتیجه رسیده اید که باید در مدت زمان کمتر از چند ماه به مکالمه انگلیسی مسلط و حرفه ای شوید صفحه معرفی دوره جامع مکالمه انگلیسی را بادقت مطالعه کنید و برای تهیه این دوره اقدام کنید.

 صفحه معرفی دوره جامع مکالمه انگلیسی

راکت و آموزش مکالمه عربی با دوره جامع مکالمه عربی

دوره جامع مکالمه عربی آموزش مکالمه عربی به روش زبان مادری را در گویش های مختلف اجرا طراحی کرده و اجرا می کند. این دوره همانند دوره جامع مکالمه انگلیسی از پکیج آموزش مکالمه عریی ویژه گویش های متفاوت استفاده می کند. یادگیری مکالمه عربی با طرح راکت برای عربی نیز همانند یادگیری مکالمه انگلیسی با طرح راکت نیاز به مشاوره و بررسی دارد. در صورتیکه شرایط لازم و کافی برای یادگیری مکالمه عربی در کوتاه مدت را دارید دوره جامع مکالمه عربی را تهیه کنید. برای آشنایی با سبک آموزش مکالمه عربی به روش زبان مادری صفحه معرفی دوره جامع مکالمه انگلیسی را مطالعه کنید.

 دوره جامع مکالمه عربی

ما همه روزه به صورت تمام وقت در کنار شما عزیزان هستیم تا مسیری کوتاه تر و اما کاربردی تر را پیش روی شما قرار داده و در نتیجه با کمترین زمان شما را به خواستگاه و رویاهایتان برسانیم.