دوره راکت را می توان از منحصر به فردترین دوره های آموزش زبان خارجه دانست که با تکیه بر روش سیستم آموزشی رامیت توانسته است تا به امروز موفقیت های شخصی و گروهی بسزایی را در حوزه آموزش زبان بدست بیاورد. این دوره جز دوره های فوق فشرده آموزش زبان است که تنها در ۵۰ روز رویای یادگیری زبان را به واقعیت تبدیل می نماید و در نتیجه شما می توانید در این زمان ۵۰ روزه نه تنها چهار مهارت اصلی زبان ( Listening، Reading، Writing، Speaking) و همینطور سه رکن اصلی زبان ( واژگان، گرامر و تلفظ) را فرا بگیرید بلکه با آموزش مهارت های یادگیری و تقویت اعتمادبنفس خود زیر نظر اساتید راکت زبان، دنیایی شگفت انگیز را در یادگیری تمامی مهارت های دلخواهتان کسب نمایید.

 

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره برای تمام علاقه مندانی که رویای یادگیری زبان دوم را در سر دارند، حائز اهمیت خواهد بود. راکت برای تمامی رده های سنی با علایق متفاوت در انتخاب زبان، مسیری نو را رقم می زند و شما می توانید فارغ از سن و انتخابی که دارید در دوره های راکت زبان فرانسه، راکت زبان آلمانی، راکت زبان عربی و سایر زبان ها، به یادگیری هر آنچه که دلخواه شما است دست یابید.
البته که این دوره می تواند برای افرادی که سودای تدریس زبان را در سر دارند نیز مثمر ثمر بوده و در کمترین زمان ممکن نه تنها شما را به یکی از زبان های زنده دنیا مسلط نموده بلکه در طول یکسال شما را به فردی چند زبانه نیز تبدیل نماید.
راکت این روزها یکی از دوره های شناخته شده، جذاب و مهیج در میان زبان آموزان موسسه آموزش زبان بهین دانش است چرا که علاوه بر زمان اندکی که برای یادگیری زبان برنامه ریزی شده است با یک برنامه ریزی جامع زبان آموزان را ملزم و علاقه مند به  یادگیری روزانه زبان کرده و به آنها روش یادگیری زبان در منزل را نیز فرا می دهد.
در واقع شما می توانید با روش های سرگرم کننده و نو، زبان را با توجه به علایق خود فرا گرفته و در نتیجه با انتخاب محتوای آموزشی متفاوت در طول این دوره، روی دیگری از آموزش زبان را نیز نظاره گر باشید.

 

ویژگی های منحصر به فرد دوره راکت چیست؟

دوره راکت زیر نظر احمدرضا ابراهیمی به صورت دوره های ۵۰ روزه برگزار می گردد که از ویژگی های مهم این دوره به موارد زیر می توان اشاره نمود:

* ۵۰ روز آموزش به جای ۲ سال
۶۰ جلسه کلاس خصوصی آنلاین ۲ ساعته
پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته
امکان انتخاب روز و ساعت برگزاری جلسات خصوصی با زبان آموز
*
 بهره گیری از اساتید راکت 
*
 امکان دسترسی به انواع محتواهای آموزشی اختصاصی موسسه احمدرضا ابراهیمی
آموزش نامحدود در ۵۰ روز
* بهره گیری رایگان زبان آموزان از اپ تخصصی ARE

 

این دوره اگرچه خود یک دوره کامل و تمام عیار برای مشتاقان به یادگیری زبان دوم است اما در کنار اپ ARE توانسته است آموزش نامحدود زبان را با پشتیبانان با انگیزه و دلسوز، در طی این ۵۰ روز رقم بزند و مهارت مکالمه را به شکلی خارق العاده در کنار سایر مهارت ها تقویت نماید.
برای شرکت در دوره راکت، سن و سطح آموزشی مهم نیست و شما می توانید در هر سطح زبانی و در هر رده سنی که هستید، زبان را به طور کامل و کاربردی فرا بگیرید. برای اطلاعات بیشتر و کامل تر، می توانید با پشتیبانان ما در اینستاگرام، تلگرام و یا از طریق ثبت مشخصات خود در باکس زیر ارتباط حاصل نموده و در نتیجه علاوه بر کسب اطلاعات کامل، از مشاوره رایگان ما در زمینه انتخاب زبان، انتخاب دوره و کسب مشاوره های اختصاصی بهره ببرید.
ما همه روزه به صورت تمام وقت در کنار شما عزیزان هستیم تا مسیری کوتاه تر و اما کاربردی تر را پیش روی شما قرار داده و در نتیجه با کمترین زمان شما را به خواستگاه و رویاهایتان برسانیم.