رامیت (Ramyt)

سیستم آموزشی رامیت استاد احمدرضا ابراهیمی با هدف تلاش در زمینه یادگیری و آموزش بهتر، از سال ۱۳۸۷ با تاسیس آکادمی  زبان بهین دانش شروع به کار نمود. رامیت با بهره گیری از علوم قدیم و جدید و تجربه آموزش، همواره تاکید بر شناخت روند یادگیری و ایجاد تفاوت موثر در نتیجه آموزش زبان داشته است. تئوری انتخاب، روانشناسی کنترل درونی، علوم اعصاب یا نوروساینس(neuroscience) و ذهنیت رشد تاکیدی بر نیاز جامعه امروز به سیستم آموزشی رامیت است. رامیت پس از تحلیل و تجربه روش های آموزش زبان موجود فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۸ با هدف ایجاد آموزشگاه ها، مدارس و دانشگاه های کارآمدتر آغاز نمود و همواره تلاش نمونده است تا دغدغه ها و نیازهای روز فرزندان ایران عزیزمان را بشناسد و از زبان خود آنها با جامعه علمی و آموزشی و فرهنگی ما سخن بگوید.
ما مفتخر هستیم اعلام کنیم که تا کنون توانسته ایم با سیستم آموزشی نوین خود اساتید قابلی را به بازار کار وارد نماییم و بازار کار متناسب با نیازهای آنها را تامین کنیم و همچنین با سیستم آموزش رامیت توانسته ایم با نیازهای زبان آموزان آشنا شده و بر حسب احساس نیاز هر یک از آنها و با روش های به روز و کارآمدتر آموزش زبان را به کاری شیرین و یک سرگرمی جذاب تبدیل نمیاییم.
در سیستم آموزش رامیت شما می توانید یک ادغام از علم روانشناسی و علم زبان شناسی را در کنار هم دیده و آموزش هایی کاربردی و برحسب نیاز را در این دوره ها ببینید. دوره های راکت زبان نیز بر مبنای همین سیستم آموزشی زبان انگلیسی بنا نهاده شده است.


رامیت اولین سیستم آموزشی

شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر پیرامون آموزش زبان در اصفهان، می توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. نیروهای ما در هر سه شعبه از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود.

ثبت نام دوره رامیت


توضیحات برای عکس ثبت نشده توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
تمامی حقوق مادی و معنوی این تارنما متعلق به احمدرضا ابراهیمی می‌باشد.