IELTS7 Banner 01 8

معرفی انواع اپلیکیشن های آموزش زبان بهین دانش، شاید بتواند زمینه ای مناسب را برای شما علاقه مندان به یادگیری زبان فراهم آورد تا در کنار دیدن آموزش هایی که در دوره های متفاوت می بینید، بتوانید به این روش نیز، زبان های متفاوت را به صورت خودآموز فرا بگیرید.
در این میان اما بهتر است که به این مهم اشاره ای داشته باشیم که، با مدرنیته شدن فضای آموزشی، بسیاری از علاقه مندان به یادگیری زبان های مختلف، به اپلیکیشن های متفاوت روی آوردند که گاهی می توانستند کمبودهای آموزشی را برای آنها پر کرده و گاهی نیز می توانستند محیطی فراهم آورند تا عزیزانی که در شهر و روستای خود از آموزشگاه زبان بی بهره اند، به این طریق شاید به حدی از یادگیری زبان دست یابند. اما حقیقت این بود که اپلیکیشن ها در کنار آموزش اساتید و افراد با تجربه بودند که کارساز می افتادند و البته نیاز بود که این اپلیکیشن ها تغییراتی را اعمال نمایند، که با هدفی که پیش گرفته بودند این تغییرات برایشان دیگر میسر نبود.
آکادمی زبان بهین دانش، در طی سالها آموزش به این حقیقت دست یافت که آموزش بدون تمرین و تکرار زبان آموزان بی تاثیر است و از طرفی نیاز بود تا زبان آموزان را پشتیبانی و مسیر یادگیری آنها را مورد بررسی و سنجش قرار می دادند. اگرچه تمامی دوره های آموزشگاه بهین دانش از گذشته تا اکنون دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته بوده اند، اما این نیاز باید با ایجاد فضایی دیگر تکمیل می شد.
تکمیل فرایند صحیح آموزش، تنها با آمدن اپلیکیشن های فراگیری زبان امکان پذیر می شد که در طی این مسیر از اپلیکیشن های دیگری نیز جهت آسان نمودن مسیر ثبت نام، و بررسی شرایط آموزشی عزیزان علاقه مند نیز، بهره برده میشد که اکنون با بررسی نقاط قوت و ضعف این نرم افزارها، امروز به شکل کاربردی تر و قدرتمندتری در اختیار زبان آموزان قرار گرفته شده است.
ما در این مقاله تلاش داریم تا به معرفی آنها پرداخته و شما را با کارکرد صحیح آنها آشنا نماییم. پس با ما تا آخر این مقاله همراه شوید.

 

– اپلیکیشن آموزش زبان ARE
این اپلیکیشن در جهت بهبود کیفیت یادگیری زبان آموزان در ساعاتی خارج از زمان کلاس، تهیه شده است و البته که اپلیکیشن تخصصی آکادمی زبان بهین دانش است که با نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی، و پشتیبانی تمام وقت اساتید راکت زبان های خارجه، به شکلی ویژه به آموزش زبان می پردازد.
این اپ قابل نصب بر روی تمامی گوشی های همراه است و به صورت رایگان در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد. در واقع شما بلافاصله پس از ثبت نام، با دریافت کد کاربردی و رمز عبور مختص به خود، این موقعیت را دریافت می کنید که زبان مورد علاقه تان را انتخاب و پس از یک تعیین سطح آنلاین زبان، با انتخاب استاد مورد نظرتان، به آموزش زبان بپردازید.
این اپ به طور همزمان تمامی مهارت های اصلی را به زبان آموزان آموزش می دهد و شما می توانید با انواع فیلم های آموزشی و مختص به آکادمی و همچنین آشنایی با لغات پر کاربرد و تمرین سایر مهارت ها، به صورت موازی با کلاس های آنلاین خود پیش رفته و در نهایت سرعت و کیفیت بیشتری را تجربه نمایید.
انتخاب استاد و پشتیبان به این منظور است که شما بتوانید به صورت خصوصی به رفع سوال و حل تمرین با استاد خود بپردازید و در نهایت نیز با عضویت در گروهی ایجاد شده از هم سطح های شما، با سایر افراد به چت و گفتگو پرداخته و در نتیجه مهارت مکالمه و نوشتاری خود را تقویت نمایید.

– اپلیکیشن بهین دانش
این اپ در جهت ایجاد خدمات راحت تر برای سایر فارسی زبان ها در جای جای ایران و جهان تهیه شده است تا بتوانند از صفر تا صد اقدامات پیش و پس از ثبت نام را به صورت آنلاین انجام دهند. در واقع شما با نصب این اپ در بازار، می توانید بلافاصله اقدام به ثبت مشخصات خود نموده و بخش پرداختی خود را نیز براحتی با این اپ انجام دهید.
آکادمی زبان بهین دانش، به دلیل فعالیت های خود در سراسر جهان و پذیرش زبان آموز از کشورهای همسایه و همچنین ایرانیان مقیم آلمان و سایر کشورهای اروپایی، در جهت آسان نمودن مراحل ثبت نام، به ایجاد این اپ اقدام نموده است و البته که مزیت این اپ به همین جا ختم نمی شود و شما می توانید پس از هر جلسه از کلاس های خود، یک کارنامه روزانه در بخش های متفاوت دریافت کرده و در نهایت با شناخت نقاط قوت و ضعف خودتان، در راستای تقویت مهارت های یادگیری گام های مثبت بردارید.
البته که وضعیت حضور و غیاب شما عزیزان و در نهایت عملکرد شخصیتان نیز در این اپ تهیه دیده شده است تا شما با شناخت کامل از موقعیت خود، به شکل اساسی تری گام برداشته و در نهایت با برنامه ریزی درست تر و با کیفیت تر، خودتان را برای ورود به یک دنیای کاملا برنامه ریزی شده آماده سازید.

 

آکادمی زبان بهین دانش در کنار آموزش آنلاین زبان های خارجه به دو شکل آموزش زبان در ۵۰ روز و دوره های همیاد، سعی بر آن داشته است تا طبق گفته های خود و با روش آموزشی رامیت، آموزش زبان های خارجه را به بخشی سرگرم کننده و شیرین تبدیل نماید که این مورد در جای خود، از اهمیت بسزایی برای زبان آموزان برخودار است.
اگرچه بخش وسیعی از آموزش به تلاش و جدیت خود زبان آموزان بستگی دارد اما باید دانست که ما می توانیم با آموزش های راهبرانه خود، راهبران خوبی برای آنها بوده و در نهایت برای علاقه مندان به دو زبانه شدن، مسیری ایده آل، هموار و کاربردی را رقم بزنیم.
زبان آموزان آکادمی زبان بهین دانش، در سطوح مختلف و با سنین متفاوت در حال آموزش هستند که روش های راهبرانه می تواند مسیر کاری و زندگی آنها را تغییر داده و آنها را در مسیر درستی قرار دهد. در واقع ما نباید به آموزش های سنتی بسنده کرده و باید موقعیتی را فراهم آوریم که زبان آموزان بتوانند از ساعت های خالی خود به بهترین شکل بهره برده و زبان را با اپلیکیشن ها و انواع روش های سرگرم کننده، به یک سرگرمی روزانه برای خود تبدیل نمایند.
در این مسیر کارشناسان و مشاوران ما نیز در کنار این عزیزان هستند تا با مشاوره رایگانشان، زبان آموزان را به بهترین شکل حمایت و پشتیبانی نمایند. البته که برای ارتباط گرفتن با این عزیزان تنها کافی است به تکمیل بخش زیر اقدام نموده و در نهایت مشاوره های لازم را در انتخاب زبان، روش های یادگیری، انتخاب دوره و روش های استفاده کاربردی از مهارت های جدیدتان کسب نمایید.