توضیحات برای عکس ثبت نشده

آموزش زبان در ۵۰ روز

آموزش زبان در ۵۰ روز، جزء دوره های کوتاه مدت در آموزش زبان های خارجه است. این روش، این روزها از پر طرفدارترن روش های یادگیری فشرده زبان های خارجه است. دلیل این علاقه، شاید به زود بازده بودن این روش و همینطور علاقه ما انسان ها زود نتیجه گرفتن می باشد.
همانطور که همه ما می دانیم، عجول بودن یکی از خصلت های بارز انسان است و در قرآن نیز به این موضوع بارها و بارها اشاره شده است. یکی از این آیه های مهم در قرآن به سوره انبیاء بر می گردد. در این آیه خداوند چنین می فرماید: « خُلِقَ الانسانُ مِن عَجَلٍ ...». انسان از عجله آفریده شده است و این براستی در تمامی ما صدق می کند.
البته نباید فراموش کنیم که عجله در هر کاری بدون تهیه مقدمات، داشتن برنامه ریزی و تفکر، اشتباه است و انسان می تواند با کمی تامل و تفکر به هر آنچه که می خواهد در زمان درست و در موقعیت درست برسد.
روش های زود بازده در آموزش زبان، جایگاه ویژه ای در میان عموم علاقه مندان به زبان دوم دارند و به همین دلیل طی این سالها، تلاش بر این بوده است که با طرح برنامه درست آموزشی و هدفمند کردن این روش، به بهترین و عاقلانه ترین شکل ممکن این روش را در میان دیگر روشهای زبان، جای دهیم.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

دوره های آموزش زبان در ۵۰ روز با توجه به شرایط کاری، تحصیلی و زندگی زبان آموزان و همینطور زمان در دسترس آنها طراحی شده است. این دوره شامل دوره های مکالمه زبان های خارجه در ۵۰ روز، دوره آموزش زبان در ۵۰ روز ویژه شاغلین، دوره آماده سازی آیلتس در ۵۰ روز و ... می باشد.
البته نکته مهمی که در این میان نباید فراموش شود این است که زبان آموزان باید توقع منطقی از سطح توانایی های خود داشته باشند، چراکه افرادی که در مدت زمان برنامه ریزی شده چندان تمرین و تلاشی برای کسب مهارت های زبان های خارجه نداشته باشند، قطعا به نتایج دلخواهشان نیز نخواهند رسید. بنابراین قبل از شرکت در هر دوره آموزشی حتما در ابتدا توسط مشاوران آموزشی این آکادمی تعیین سطح شوید و سپس با استفاده از هماهنگی های کامل و برنامه ریزی شده، در دوره مورد نیاز خود شرکت نمایید.
روش های کوتاه مدت آموزش زبان با عناوین مختلف در آموزشگاه های مختلف به کار برده می شوند که از مهم ترین آنها، روش های آموزش فشرده زبان در دوره های ۳ ماهه و ۶ ماهه و آموزش زبان در ۵۰ روز و راکت زبان های خارجه است. این روش ها هر یک به شکلی خاص  در حال برگزاری هستند و زبان آموزان می توانند با توجه به نیاز خود به یادگیری زبان به یکی از این روش ها اقدام نمایند.
تمرکز دوره های ۵۰ روزه زبان، در واقع بر روی مکالمه برقرار کردن زبان آموزان است. گرچه در این زمان کوتاه، تمامی مهارت های چهارگانه اصلی زبان و مهارت های مهمی مانند گرامر زبان های خارجه آموزش داده می شود اما این مکالمه زبان است که در این میان به صورت هر روزه تکرار می شود و اساتید زبان آموزان را با تلفظ صحیح و شکل ادای درست عبارات آشنا می کنند.
دوره های ۵۰ روزه زبان های مختلف اعم از دوره های ۵۰ روزه زبان انگلیسی، دوره های ۵۰ روزه زبان آلمانی، دوره های ۵۰ روزه زبان اسپانیایی و سایر زبان ها، به صورت مستمر در حال برگزاری هستند و این روزها شاهد نتایج مثبت این دوره ها، در زندگی علاقه مندان به زبان دوم هستیم.

ویژگی دوره های آموزش زبان در ۵۰ روز

دوره های ۵۰ روزه زبان، در هر آموزشگاه با ویژگی های مختص به خود برگزار می شود اما چیزی که مهم است این است که همه به دنبال یک هدف مشخص هستند و این هدف برای تمامی آموزشگاه های زبان، مشترک است. از ویژگی های مهم دوره های کوتاه مدت  آموزش زبان های خارجه در آکادمی زبان بهین دانش، این موارد می باشند:

- یادگیری زبان فقط در ۲ ماه به جای دو سال
- زمان و ساعت کلاس ها با زبان آموز
- دارای ۳۰ جلسه عمومی ۲ ساعته
- دارای ۶۰ جلسه خصوصی ۲ ساعته
- پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته
- محتوای آموزشی اختصاصی

توضیحات برای عکس ثبت نشده

دوره های آموزش زبان در ۵۰ روز در آکادمی زبان بهین دانش، تحت عنوان دوره های راکت برگزار می شوند. این دوره ها از اولویت های آکادمی هستند و بخش بزرگی از اهداف آکادمی برای هدف بخش بودن این امر صورت می پذیرد. دوره های راکت تمامی بخش های مهم زبان را در بر می گیرد و زبان آموزان را در مدت محدود، به جایگاه ایده آلشان می رساند.
دوره آموزش زبان در ۵۰ روز دارای اساتید عالی رتبه و مجرب هستند. این اساتید از لحاظ مهارت های عملی و کاربردی در رده بالا قرار داشته و می توانند به خوبی از عهده این امر برآیند. لهجه نیتیو این اساتید بارها و بارها بررسی شده تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن زبان آموزان را با مکالمه صحیح و شکل درست ادای جملات زبان آشنا کنیم.
شرکت در دوره های ۵۰ روزه زبان، نیازی به تعیین سطح ندارد و شما می توانید در هر سطح و با هر موقعیتی که هستید به یادگیری زبان مشغول شوید و توانایی خود را در مدتی اندک به حداکثر برسانید. این دوره ها در طول مدت، دارای پشتیبانی بوده و شما در هر موقعیت و شرایطی که باشید، می توانید از پشتیبانی استاد خود، استفاده نمایید.
در این دوره چیزی که مهم است، داشتن یک زمان ۲ ساعته هر روزه جهت تمرین است و برای همین منظور، داشتن یک برنامه ریزی روزانه می تواند یک کمک بزرگ در این مدت زمان باشد. این زمان دو ساعته باید جدا از زمان کلاس های حضوری باشد و شما در این دو ساعت به تمرین های خصوصی با استاد خود بپردازید و بر روی مهارت های آموزش زبان خود تمرین کنید. 
تعهد و تلاش شما در این دوره می تواند بیش از استعداد داشتن یا نداشتن مهم باشد و این چیزی است که شما را به جایگاه ویژه نسبت به بقیه می رساند. زبان آموزان متعهد، صاحب برنامه ریزی های شخصی و اهداف بزرگ هستند. پس به خودتان و اهدافتان متعهد باشید.

دوره های آموزش زبان در ۵۰ روز برای چه افرادی مناسب است؟

هدف از شرکت در این دوره، برای هر فردی متفاوت است اما چیزی که در این میان مهم است، داشتن اراده برای رسیدن به هدف های شخصی است. برنامه ریزی روزانه می تواند انگیزه شما را حفظ نماید و در عین حال شما را در مسیر هدفتان ثابت قدم نگه دارد. از اهداف مهمی که می توان در این میان نام برد:


- مهاجرت به خارج از کشور
- ایجاد کسب و کار
- داوطلبین آزمون آیلتس انگلیسی

- داوطلبین آزمون تافل انگلیسی
- ترفیع درجه در شغل
- سفرهای تجاری یا تفریحی

- گذراندن دوره تحصیلی یا شغلی در خارج از کشور
- شرکت در یک همایش یا یک نمایشگاه در حیطه علایقتان
- تدریس زبان


نکته مهم این است که برای اهدافتان زمان مشخص کنید. اهداف هوشمندانه دارای زمان مشخص هستند و بهتر است از اهداف کلی دست بکشید. به طور مثال شما برای ترفیع شغلی، چه زمانی را مشخص کرده اید؟ به چه امکاناتی نیاز دارید و باید چه عادت های مثبتی را انجام دهید و از چه عادت هایی دست بکشید.
هدف در کار، جدیت می آورد و جدیت لازمه ی حرکت های بزرگ است. اهداف می توانند کوتاه مدت بوده و به صورت روزانه انجام بپذیرند یا میان مدت و در نهایت بلند مدت. سه هدف خود را از یادگیری زبان مشخص کنید و سپس به یادگیری بپردازید.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

دوره های آموزش زبان در ۵۰ روز برای چه افرادی مناسب است؟ این سوالی است که بسیاری از افراد از ما می پرسند و اغلب برای تعیین روش یادگیری زبان، دچار سردرگمی می شوند. برای شناخت روش مناسب خود به چند نکته توجه نمایید:
- ابتدا هدفتان را از آموزش زبان مشخص کنید.
- زمان در دسترس خود را بسنجید و ببینید برای یادگیری زبان به چقدر زمان نیاز دارید و چقدر وقت در طول روز می توانید صرف یادگیری کنید.
- روش یادگیری یا سبک یادگیری خود را بشناسید.
- از مشاوران و افراد با تجربه در این راستا کمک بگیرید.
وقتی توانستید به هدف و چرایی ممکن برسید، در واقع می توانید روش یادگیری خود را بیابید. هدف گزاری در این راستا می تواند به شما در انتخاب روش یادگیری، چگونگی رسیدن به هدف و ایجاد انگیزه در این مسیر کمک کند.
سبک های یادگیری زبان نیز به چهار دسته تقسیم بندی می شوند:
- سبک صوتی_ شنیداری
- بصری_ تصویری
- حرکتی_ لمسی
- خواندن و نوشتن


اغلب کارشناسان معتقد هستند آگاهی از سبک های یادگیری بر یادگیری تاثیر شگرفی دارد و به همین دلیل شناخت سبک یادگیری و استفاده از سبک و روش خاص خود می تواند شما را در یادگیری موثرتر یاری نماید. اگر شما برای اهداف کاری و یا آکادمیک نیاز به پیشرفت سریع در مهارت های زبانی دارید، می توانید در دوره کوتاه مدت آموزش زبان های خارجه آکادمی زبان بهین دانش شرکت نمایید. دوره های کوتاه مدت آموزش زبان همچنین برای افرادی که به ماموریت های بین المللی و سفرهای تجاری و تخصصی فرستاده می شوند و برای برقراری ارتباط به زبان نیاز دارند پیشنهاد می گردد. متقاضیان کلیه آزمون های تخصصی زبان های خارجه و داوطلبان آزمون های بین المللی زبان نظیر  آزمون آیلتس و تافل نیز که فرصت چندانی به تاریخ امتحانشان نمانده است، می توانند با شرکت در این دوره فشرده، تسلط خود را بر روی مباحث آزمون بیشتر کرده و به هدف خود نزدیک شوند.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

فواید یادگیری زبان در ۵۰ روز

همه ما چرایی مهم خود را برای یادگیری زبان مورد علاقه مان داریم اما چیزی که در این میان مهم است این است که بدانیم واقعا چرا زبان فرا می گیریم و یادگیری زبان چه نکته مثبتی را در زندگی ما دارد؟ یادگیری زبان علاوه بر تاثیرات مثبتی که بر روی زندگی خود شخص می گذارد می تواند در توانمند کردن یک شهر یا یک کشور نیز موثر باشد.
یادگیری زبان به خودی خود یک تمرین کاربردی برای مغز است و دوره های ۵۰ روزه زبان، به علت تمرین مکرر و روزانه، ذهن را هوشیارتر می کند و دقت را بالا می برد. این تمرین روزانه می تواند باعث تقویت ذهن شود و یک ورزش خوب و اساسی در ۵۰ روز برای شما عزیزان باشد.
شما در مدت زمان اندک می توانید به زبان مسلط شوید و در واقع سریع تر به شغل و موقعیت دلخواهتان برسید. یادگیری زبان در ۵۰ روز یعنی شما در ۵۰ روز توانسته اید یک توانایی مهم را کسب کنید و انجام دادن کارهای سخت برای شما، راحت است.
شما در طی ۵۰ روز می توانید به خوبی صحبت کنید، بشنوید، بنویسید و بخوانید. علاقه شما هر چه که باشد، زبان می تواند قدم مثبتی در مسیر علاقه شما باشد. اگر شما هنرمند هستید یا کارمند بانک، زبان به یک اندازه در شغل و موقعیت شما تاثیر دارد. شرکت در دوره های فشرده آموزش زبان، زمینه ساز سفرهای کاری و تفریحی بسیاری برای شما خواهد شد. شما می توانید در مدت زمان اندک به گرفتن مدرک آیلتس و یا گرفتن ویزا اقدام کنید.
گرفتن ویزا حدود ۶۰ روز به طول می انجامد که شما می توانید تا قبل از سر رسید این زمان خود را برای یک سفر ایده آل، آماده کرده و از روند پیشرفت خود لذت ببرید.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

یادگیری سریع زبان با رعایت چند نکته ساده!

دنیای امروز دنیای سرعت است و سرعت بخش بزرگی از زندگی ما شده است. همه ما توقع داریم که با اولین آزمون به دانشگاه برویم، با اولین ارسال رزومه صاحب شغل شویم و یا با اولین نقاشی به عنوان یک هنرمند معرفی شویم! سرعت در تمامی بخش ها نمی تواند مثبت واقع شود اما چیزی که در یادگیری زبان مهم است تمرین روزانه و تعهدی است که هر فرد نسبت به انتخاب خود دارد. بهترین کار در یادگیری زبان مخصوصایادگیری زبان در ۵۰ روز، همراه بودن با استاد و موضوع درس است.
برای یادگیری سریع زبان و همگام بودن با استاد می توانید با چند نکته ساده مسیر یادگیری را راحت تر کنید...


- هدف روشن داشته باشید
داشتن هدف شفاف و روشن، می تواند شما را در یادگیری زبان مصمم تر کند. یادگیری زبان در ۵۰ روز، مسیر خارق العاده ای است که بسیاری از افراد نمی توانند خود را با این مسیر همراه کنند. اما داشتن انگیزه و هدف می تواند شما را در مسیر درست قرار بدهد و از شما یک فرد ویژه در زمینه شغلی و تحصیلی تان بسازد.

- به تقویت قدرت شنوایی خود بپردازید

این روش تنها روشی است که نیاز به تمرکز زیادی ندارد و شما می توانید در کنار کارهای روزمره به موسیقی، اخبار و یا پادکست های زبان مورد علاقه خود بپردازید. گوش دادن به این موارد در هر شرایطی برای شما امکان پذیر است؛ حتی در مسیر رفت و برگشت از محل کار به منزل. شما می توانید با گوش دادن به فایل های صوتی چند قدم از کلاس خود نیز جلوتر باشید و مسیر را سریع تر و با اطمینان بیشتر بگذرانید. این روش یکی از روش های یادگیری زبان به صورت ناخودآگاه است که امروزه توجه بسیاری از کارشناسان زبان را به خود جلب کرده است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

- واژگان مترادف و مرتبط را بیابید
در حین مطالعه و تمرین، دقت خود را بالا ببرید و سعی کنید که کلمات مترادف و هم معنی را بیابید تا بتوانید در مکالمه و نوشتار، تنوع بیشتری به کار برده و کمی از موقعیت حال خود جلوتر پیش بروید. این کار در واقع یک پل میان تصاویر و صداها و شکل نوشتاری ایجاد می کند. به طور مثال اگر امروز شما با کلمه کشتی آشنا شدید می توانید به یادگیری واژه هایی مانند دریا، ملوان و کلمات مرتبط یا نزدیک به آن، به خاطر سپاری این واژه و واژه های دیگر را آسان تر کنید.


- لغت ها را در جملات فرا بگیرید
بعضی از لغات هم معنی هستند و این می تواند برای شما موضوع گیج کننده ای باشد اما اگر شما لغت ها را در جملات یاد بگیرید می توانید به معنای کاربردی آن پی ببرید. توالی، به خاطر سپردن لغات را راحت تر می کند و لذت یادگیری زبان را بیشتر می کند.

- الگوها را به خاطر بسپارید

در یادگیری زبان انگلیسی یا سایر زبان ها، سعی کنید الگوهای موجود در زبان را پیداکرده و آنها را به خاطر بسپارید. یادگیری گرامر نمی تواند شما را در خوب مکالمه کردن یاری کند و بهتر است برای حرف زدن مغز خود را با الگوهای موجود در زبان آشنا کنید.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

اگر شما علاقه مند به یادگیری زبان به شیوه سریع هستید، رعایت همین نکات ساده می تواند شما را در مسیر میانبر قرار داده و شما را در لذت بردن از زبان دوم به حد زیادی شگفت زده کند. یادگیری زبان اصول و قواعد خاص خود را دارد که با کمی آگاهی و راهنمایی گرفتن می توانیم علاوه بر دو زبانه شدن در کمتر از یک سال به دو یا سه زبان زنده دنیا نیز مسلط شویم.
برای اطلاعات بیشتر در زمینه دوره های ۵۰ روزه آموزش زبان های خارجه، می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، از مشاوره ی رایگان ما بهره برده و سوالات خود را با کارشناسان مشاور ما در میان بگذارید. کارشناسان مشاور ما از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهند بود.

مشاوره جهت آموزش زبان در ۵۰ روز


توضیحات برای عکس ثبت نشده توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
تمامی حقوق مادی و معنوی این تارنما متعلق به احمدرضا ابراهیمی می‌باشد.