نردبان آموزشی رامیت

سیستم آموزشی در کشور ما یکی از مسائل پر چالش است که در کارآمدی آن، اما و اگرهای فراوانی وجود دارد، روش های کتاب محور و جزوه محور که دانش آموزان ما را به سمت مدرک گرایی سوق داده و اکثر فارغ التحصیلان در رشته های غیر مرتبط مشغول به فعالیت شده اند ، این موضوع سالهاست به یک دغدغه اساسی برای اساتید و اهالی فن در آمده و احمد رضا ابراهیمی یکی از کسانی است که پا را فراتر نهاده و بدنبال ایجاد یک تحول و راه اندازی یک سیستم آموزشی کاربردی است.

ابراهیمی با راه اندازی آموزشگاه زبان بهین دانش از سال ۱۳۸۷ فعالیت رسمی خود را آغاز کرد و با طرز فکری متفاوت به دنبال راه اندازی سیستم آموزشی نوینی موسوم به رامیت بود که با تغییر در روند آموزش و یادگیری از علوم قدیم و جدید و تجربه های ارزشمند بهره گیری نماید. فعالیت رسمی سیستم آموزشی رامیت از سال ۱۳۹۸ و با هدف ایجاد آموزشگاه ها، مدارس و دانشگاه های کارآمدتر توسعه یافت تا تحول جدیدی را در تحلیل و تجربه روش های آموزشی موجود کشور ایجاد نماید و بر عناصر مهمی چون تئوری انتخاب، روانشناسی کنترل درونی، علوم اعصاب و ذهنیت رشد تکیه دارد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

آشنائی مسئولین آموزشگاه و مدرسین آن با علوم پایه، به کاربردی نمودن مهارت های آموزشی و متناسب سازی آن با مهارت های زندگی انجامیده و در فضایی مناسب به درونی سازی انگیزه های فراگیران در راستای یادگیری مهارت های انتخاب شده، مسئولیت پذیری در خصوص روش انتخابی و محتوای مورد آموزش پرداخته است. برند سازی و اعتماد با ایجاد دستاوردهای مفید و مؤثر برای مخاطبان اتفاق خواهد افتاد و احمد رضا ابراهیمی توانسته به عنوان بنیانگذار دوره های آموزش زبان در ۵۰ روز و برگزاری آن در جهاد دانشگاهی دانشگاه شریف تهران و دانشگاه علمی کاربردی سیتی سنتر کارنامه درخشانی را برای خود با مهر "قبول است" به دست آورد.
رامیت
سیستمی هدفمند برای توسعه آموزش های کارآمد در سراسر کشور است که از دوره های فشرده آیلتس ویژه متقاضیان مهاجرت، اپلیکیشن آموزش زبان زبانگرد با پشتیبانی ۲۴ ساعته برای ایجاد تشکل دانش آموزی بیم، با هدف به کارگیری زبان در بهبود کیفیت زندگی، رشد چشمگیر آموزش و یادگیری زبان های انگلیسی، زبان عربی، زبان اسپانیایی، زبان ترکی استانبولی، زبان فرانسه، زبان آلمانی و زبان روسی و معرفی مدرسان به دیگر مؤسسات و آموزشگاه های دیگر بهره می برد.


دانشگاهی به رنگ کارآفرینی

احمدرضا ابراهیمی، دانشگاه رامیت را گام بلندی می داند که برای کارآمدسازی آموزش، ایجاد ذهنیت رشد در زمینه کسب و کار دانشجویان و اساتید، افزایش حس مسئولیت پذیری آموزشی در دانشجویان، تغییر اساتید به کارآفرین های بازار و نظریه پردازان علوم و ایجاد رابطه مستقیم بین بازار کار و دوره های دانشگاه تلاش می کند. وی، آموزش انتخاب و مسئولیت پذیری به دانشجویان، درگیر کردن نیاز مستقیم دانشجویان با آموخته های دوره ها، تغییر سبک های یادگیری زبان را از جمله اهداف دانشگاه رامیت می داند که به تمرین مهارت های فردی در زمینه ذهنیت رشد و باورها، برگزاری دوره های آموزشی با محتوای متناسب با بازار کار، تمرین ایجاد روش های فردی جهت کسب علم کارآمد بخشی از توانایی های آن است.


توضیحات برای عکس ثبت نشده

مدرسه ای با آرامش دریا و قدرت طوفان

رامیت آموزش را با آرامش پیش خواهد برد، اما این آرامش در دل دریایی است که طوفان سختی ها فقط موجهای بلند تری را در آن ایجاد خواهد کرد، باید باور کنیم هر چه بکاریم، همان را درو می کنیم و درخت تنومند امروز، همان نهال رنجور دیروز است که ابر، باد، مه، خورشید و فلک دست به دست هم دادند تا تنومند شود و شرایط بحرانی راه گریزی برای شکل گیری یک نگاه متفاوت است و به قول سهراب، چشم ها را باید شست، جور دیگر باید دید.
سیستم آموزشی رامیت، آموزش زبان را به صورت کاربردی تر و علمی تر و با ادغام زبان و علم روانشناسی به زبان آموزان آموزش می دهد.

مقالات مرتبط - آموزش زبان

ثبت نام در دوره آموزش زبان انگلیسی


توضیحات برای عکس ثبت نشده توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
تمامی حقوق مادی و معنوی این تارنما متعلق به احمدرضا ابراهیمی می‌باشد.