شناخت و آموزش اسم حیوانات به انگلیسی در همان دوره های مقدماتی تا حدودی به زبان آموزان آموزش داده می شود. البته که به اسامی حیوانات بیشتر در سطوح کودکان و نوجوانان پرداخته می شود و دلیل این موضوع شاید به این بر می گردد که در سنین کمتر علاقه مندی به این موضوع بیش از سنین دیگر است و کودکان علاقه مند هستند که در همان ابتدا اسامی حیوانات مورد علاقه شان، رنگ ها و همچنین اعداد ۰ تا ۱۰۰ انگلیسی را فرا بگیرند.

IELTS7 Banner 01 8 آموزش اسم حیوانات به انگلیسی,یادگیری نام حیوانات به انگلیسی,آموزش اسامی حیوانات به انگلیسی

آموزش اسم حیوانات به انگلیسی:

آموزش اسامی حیوانات به انگلیسی بیشتر با عکس ها انجام می شود و برای همین منظور از پوسترها و یا کارت های کوچکی استفاده می شود تا زبان آموزان بتوانند به روشی سرگرم کننده زبان را فرا بگیرند. در سایت احمدرضا ابراهیمی این موضوع با انواع سرگرمی های ویژه هر سنی آموزش داده می شود و اغلب انیمیشن ها و یا کارتون های انگلیسی مورد علاقه بچه ها به زبان اصلی پخش و سعی می کنند با شعر خواندن، همراهی کردن با آهنگ های مرتبط و … بیش از هر چیزی در زبان آموزان ایجاد رغبت نمایند. برای یادگیری نام حیوانات به انگلیسی بهتر است این یادگیری بر اساس نوع و یا محل زندگی حیوانات صورت گیرد این روش باعث یادگیری سریع تر شما می شود.
آموزش حیوانات به زبان انگلیسی شامل پرندگان، پستانداران، خزندگان و همچنین موجودات دریایی نیز می شود و به همین منظور ما تلاش می کنیم تا این مقاله را به صورت بخش بندی شده برای شما عزیزان آموزش دهیم تا دسترسی به اسامی مورد نظراتتان راحت تر شود.

دسته بندی حیوانات:

 

حیوانات خانگی  : Pets

حیوانات مزرعه : Farm & Domestic animals

حیوانات وحشی : Wild Animals

حیوانات پستاندار : Mammals

حیوانات دریایی : Sea Animals

حشرات : Insects

پرندگان : Birds

اسامی پرندگان به انگلیسی!

گنجشگ : Sparrow

کلاغ : Crow

کبوتر : Dove

بوقلمون : Turkey

لک لک : Stork

شاهین : Hawk

پرستو : Swallow

قو  : Swan

جغد : Owl

مرغ ماهی خوار : Seagull

سینه سرخ : Robin

دارکوب  : Woodpecker

فلامینگو  : Flamingo

پنگوئن : Penguin

عقاب سر سفید : Bald eagle

شتر مرغ   : Ostrich

اسامی حشرات به زبان انگلیسی!

پروانه : Butterfly

پشه : Mosquit

کفشدوزک : The ladybug

شپش : Louse

مورچه : Ant

کرم  Worm

عنکبوت : Spider

سوسک : Beetle

زنبور  : Bee

سنجاقک : Dragonfly

ملخ : Grasshopper

سوسک فاضلاب : Cockroach

هزارپا  : Centipede

اسامی پستانداران به زبان انگلیسی!

همستر/موش بزرگ : Hamster

گاو نر : Ox

گاو  : Cow

گاو نر/حیوانات نر بزرگ : bull

اسب  : Horse

اسب آبی  : Hippopotamus

بز  : Goat

گوسفند : Sheep

بچه گربه  :Kitten

گربه  : Cat

موش : Mouse

موش کور : Mole

سنجاب : Squirrel

سگ : Dog

توله سگ : Puppy

شامپانزه : Chimpanzee

کوآلا   : Koala

شیر  : Lion

پلنگ  : Leopard

پاندا  : Panda

سمور  : Otter

کانگورو : Kangaroo

میمون : Monkey

فیل  : Elephant

زرافه  : Giraffe

گوزن  : Deer

گرگ  : Fox

گرگ صحرایی  : Coyote

خرگوش  : Rabbit

خوک  : Pig

موجودات دریایی به انگلیسی:

نهنگ  : Whale

اسب آبی  : hippopotamus

کوسه : shark

ماهی : Fish

اره ماهی  : Swordfish

موش ماهی  : Fish mouse

خرچنگ  : Crab

مار ماهی  : Eel

میگو  : Shrimp

صدف دریایی: Seashell

ستاره دریایی : Starfish

لاک پشت : Turtle

زبان انگلیسی به دلیل محبوبیت و کارآیی که در جامعه بین الملل دارد، در دروس مدارس کشورهای مختلف نیز گنجانده و این موضوع شامل حال مدارس ایران نیز می شود و در واقع مدارس و دانشگاه های ما از آن مستثنی نیستند. همین کافی است که ما بتوانیم به شکل راحت تری با این زبان ارتباط برقرار کرده و در نهایت کلمات بسیاری در طی این مسیر برایمان آشنا باشد. امروزه بسیاری از لغات زبان انگلیسی در گفتگوی محاوره ما وارد شده است و شاید این موضوع نیز به آسان نمودن یادگیری زبان انگلیسی به ما کمک کند.
درواقع در کنار آموزش زبان انگلیسی این خود شما هستید که می توانید سرعت پیمودن مسیرتان را تنظیم نموده و با جدیتی که خرج می کنید، با کیفیت بهتری ادامه مسیر دهید. موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی نیز در کنار شما است تا با دوره های خود و مشاوره های آموزشی رایگانی که در اختیارتان قرار می دهد، انگیزه شما را بیشتر و ناهمواری های مسیر را هموار سازد. آموزش آنلاین زبان انگلیسی در سایت احمدرضا ابراهیمی نیز برای شما تهیه شده است تا در هر کجای این کره خاکی که هستید، بدون داشتن دغدغه درباره چگونگی دستیابی به اهدافتان در یادگیری زبان انگلیسی، با روش آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز آموزشی برابر و استاندارد را در کنار سایر علاقه مندان بدست بیاورید.
تمامی دوره های سایت احمدرضا ابراهیمی، به صورت غیرحضوری و با روش سیستم آموزشی رامیت، برگزار می شود و این موضوع دایره وسیعی از زبان آموزان فارسی زبان را در نقاط مختلف دنیا در بر می گیرد که می توانند در کنار هم زبان انگلیسی را فرا بگیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام که در انتهای صفحه درج شده است بپردازید. سپس مشاوران ما با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند.