شناخت اسم حیوانات به انگلیسی در همان دوره های مقدماتی تا حدودی به زبان آموزان آموزش داده می شود. البته که به اسامی حیوانات بیشتر در سطوح کودکان و نوجوانان پرداخته می شود و دلیل این موضوع شاید به این بر می گردد که در سنین کمتر علاقه مندی به این موضوع بیش از سنین دیگر است و کودکان علاقه مند هستند که در همان ابتدا اسامی حیوانات مورد علاقه شان، رنگ ها و همچنین اعداد ۰ تا ۱۰۰ انگلیسی را فرا بگیرند.
آموزش اسامی حیوانات به انگلیسی بیشتر با عکس ها انجام می شود و برای همین منظور از پوسترها و یا کارت های کوچکی استفاده می شود تا زبان آموزان بتوانند به روشی سرگرم کننده زبان را فرا بگیرند. در آکادمی زبان بهین دانش این موضوع با انواع سرگرمی های ویژه هر سنی آموزش داده می شود و اغلب انیمیشن ها و یا کارتون های انگلیسی مورد علاقه بچه ها به زبان اصلی پخش و سعی می کنند با شعر خواندن، همراهی کردن با آهنگ های مرتبط و … بیش از هر چیزی در زبان آموزان ایجاد رغبت نمایند.
آموزش حیوانات به زبان انگلیسی شامل پرندگان، پستانداران و همچنین موجودات دریایی نیز می شود و به همین منظور ما تلاش می کنیم تا این مقاله را به صورت بخش بندی شده برای شما عزیزان آموزش دهیم تا دسترسی به اسامی مورد نظراتتان راحت تر شود.

 

اسامی پرندگان به انگلیسی!

Sparrow => گنجشک
Crow => کلاغ
Dove => کبوتر
Turkey => بوقلمون
Stork => لک لک
Hawk => شاهین
Swallow => پرستو
Swan => قو
Owl => جغد
Seagull=> مرغ ماهی خوار
Robin => سینه سرخ
Woodpecker => دارکوب
Flamingo => فلامینگو
Penguin => پنگوئن
Bald eagle => عقاب سر سفید
Ostrich => شترمرغ

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

اسامی حشرات به زبان انگلیسی!

 Butterfly => پروانه
Mosquit => پشه
The ladybug => کفشدوزک
Louse => شپش
Ant => مورچه
Worm => کرم
Spider => عنکبوت
Beetle => سوسک
Bee => زنبور
Dragonfly => سنجاقک
Grasshopper => ملخ
Cockroach => سوسک فاضلاب
Centipede => هزارپا

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

اسامی پستانداران به زبان انگلیسی!

Hamster => همستر/ موش بزرگ
Ox => گاو نر
Cow => گاو
bull => گاو نر/ حیوانات نر بزرگ
Horse => اسب
Hippopotamus => اسب آبی
Goat => بز
Sheep => گوسفند
Kitten => بچه گربه
Cat => گربه
Mouse => موش
Mole => موش کور
Squirrel => سنجاب
Dog => سگ
Puppy => توله سگ
Chimpanzee => شامپانزه
Koala => کوآلا
Lion => شیر
Leopard => پلنگ
Panda => پاندا
Otter => سمور
Kangaroo => کانگورو
Monkey => میمون
Elephant => فیل
Giraffe => زرافه
Deer => گوزن
Fox =>گرگ
Coyote => گرگ صحرایی
Rabbit => خرگوش
Pig => خوک

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

موجودات دریایی به انگلیسی!

Whale => نهنگ
hippopotamus => اسب آبی
shark => کوسه
Fish => ماهی
Swordfish => اره ماهی
Fish mouse => موش ماهی
Crab => خرچنگ
Eel => مارماهی
Shrimp => میگو
Seashell => صدف دریایی
Starfish => ستاره دریایی
Turtle => لاک پشت

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

زبان انگلیسی به دلیل محبوبیت و کارآیی که در جامعه بین الملل دارد، در دروس مدارس کشورهای مختلف نیز گنجانده و این موضوع در مدارس ما نیز انجام می شود و در واقع مدارس و دانشگاه های ما از آن مستثنی نیستند. همین کافی است که ما بتوانیم به شکل راحت تری با این زبان ارتباط برقرار کرده و در نهایت کلمات بسیاری در طی این مسیر برایمان آشنا باشد.امروزه بسیاری از کلمات انگلیسی در گفتگوی محاوره ما وارد شده است و شاید این موضوع نیز به آسان نمودن یادگیری زبان انگلیسی به ما کمک کند.
درواقع در کنار آموزش زبان انگلیسی این خود شما هستید که می توانید سرعت پیمودن مسیرتان را تنظیم نموده و با جدیتی که خرج می کنید، با کیفیت بهتری ادامه مسیر دهید. آکادمی زبان بهین دانش نیز در کنار شما است تا با دوره های خود، اپ ARE و مشاوره های آموزشی رایگانی که در اختیارتان قرار می دهد، انگیزه شما را بیشتر و ناهمواری های مسیر را هموار سازد.آموزش آنلاین زبان انگلیسی در آکادمی زبان بهین دانش نیز برای شما تهیه شده است تا در هر کجای این کره خاکی که هستید، بدون داشتن دغدغه درباره چگونگی دستیابی به اهدافتان در یادگیری زبان انگلیسی، با روش آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز و همچنین دوره های همیاد انگلیسی، آموزشی برابر و استاندارد را در کنار سایر علاقه مندان بدست بیاورید.
تمامی دوره های آکادمی زبان بهین دانش، به صورت غیرحضوری و با روش سیستم آموزشی رامیت، برگذار می شود و این موضوع دایره وسیعی از زبان آموزان فارسی زبان در نقاط مختلف را در بر می گیرد که می توانند در کنار هم زبان انگلیسی را فرا بگیرند.