1 کلیک روی عکس پایین دنیای یادگیریت را متحول میکنه!

IELTS7 Banner 01 8 آموزش اسم حیوانات به زبان عربی,اسامی حیوانات در زبان عربی,یادگیری اسامی حیوانات به زبان عربی

آموزش اسم حیوانات به زبان عربی در واقع از مجموعه آموزش هایی است که شما در هر سطحی از زبان عربی قرار گرفته باشید، بدون شک برایتان کارساز است. حیوانات جز در نوع خاص، در هر زبانی مشترک هستند و اغلب یک سری از آن ها در مناطق خاصی زندگی می کنند که زیستگاه های مختص به خود را دارند.
وقتی درباره کشورهای عربی صحبت به میان می آید اغلب به یاد شاهین و عقاب خواهیم افتاد که در میان عرب ها از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و سران این کشورها نیز این پرندگان را مقدس می شمارند. البته در مسیر یادگیری زبان عربی، سعی بر این موضوع داشته باشید که با فرهنگ و آداب و رسوم آن ها آشنا شوید و در نتیجه تلاشتان را بکنید که با شناخت بهتر از موضوعات مهم برای آن ها، روابط بهتری را رقم بزنید.
در ادامه آموزش هایی که تاکنون برای شما عزیزان صورت گرفته است، برآن شدیم تا مقاله ای را تحت این عنوان به شما تقدیم نموده و با بخش بندی کردن بر حسب موضوع، دسترسی آسان تری را برایتان رقم بزنیم. اما قبل از آن بهتر است که به یک نکته اشاره کنیم، تلاش کنید برای بهتر شدن در آموزش زبان عربی، به هر آنچه که شاید اندک نیز بدان نیاز بیابید برای یادگیری چنگ زده و سعی نمایید از هیچ موضوع پراهمیت و یا کم اهمیتی غافل نشوید. در این صورت است که تشخیص شما از یک فرد نیتیو سخت خواهد شد و در نتیجه در بخش های مختلف می توانید شغل های ایده آل خود را به راحتی بدست بیاورید. در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش اسم حیوانات به زبان عربی

یادگیری اسامی حیوانات به زبان عربی برای کودکان مبحث جذاب و جالبی است به همین علت یادگیری این بخش از کلمات زبان عربی برای کودکان خیلی سریع رخ می دهد. برای یادگیری این اسامی از روش های مختلفی استفاده می شود، اما بهتر است هر کدام از شما روشی متناسب با شخصیتتان را انتخاب کنید تا سریع تر به نتیجه دلخواهتان برسید. برای یادگیری بهتر شما عزیزان اسامی حیوانات بر اساس این که در چه طبقه ای قرار می گیرند، دسته بندی کرده ایم.

  • آموزش انواع حشرات به زبان عربی:

نحلة -> زنبور
الفراشة -> پروانه
یطیر -> مگس
خنفساء -> سوسک
الجراد -> ملخ
النمل الأبیض -> موریانه
نملة -> مورچه
الیعسوب -> سنجاقک
دودة الأرض -> کرم خاکی

  • آموزش اسامی موجودات دریایی به عربی:

سمک -> ماهی
سلطعون -> خرچنگ
حوت -> نهنگ
الانقلیس -> مارماهی
قرش -> کوسه
جمبری -> میگو
فرس نهر -> اسب آبی
الصدف -> صدف
نجم البحر -> ستاره دریایی
سلحفاة -> لاک پشت

  • آموزش اسامی حیوانات اهلی به زبان عربی:

بقرة -> گاو
حصان -> اسب
خروف -> گوسفند
ماعز -> بز
لحم ضأن -> بره
الدیک -> خروس
دجاج -> مرغ
بطة -> اردک
بجعة -> غاز
دیک رومی -> بوقلمون
نعامة -> شترمرغ
الحمام -> کبوتر
أرنب -> خرگوش
الکلب -> سگ
قط -> گربه

  • آموزش اسامی حیوانات وحشی به زبان عربی:

أسد -> شیر
نمر -> ببر
فهد -> پلنگ
الجمال -> شتر
خنزیر -> خوک وحشی/ گراز
ذئب -> گرگ
فوکس -> روباه
وحید القرن -> کرگدن
ثعبان -> مار
الفیل -> فیل
کنغر -> کانگرو
قبر الحمار -> گوره خر
یتحمل -> خرس
غوریلا -> گوریل
قرد -> میمون
قنفذ -> جوجه تیغی

امیدوارم از این مقاله استفاده لازم را برده باشید و بتوانید از آن براساس نیازهایتان بهره ببرید. برای به خاطر سپردن این گونه کلمات بهترین راه استفاده از فلش کارت های دو زبانه است که می توانید همزمان مثلا پروانه را هم به عربی و هم به انگلیسی یاد بگیرید. برای این کار می توانید فلش کارت ها را به دیوار یا محلی که مورد دید شما باشد وصل کنید و در طول روز مدام آن ها را تکرار کنید. با این کار مهارت دیگر یادگیری زبان دوم که نوشتن کلمات است هم تقویت شده و به راحتی می توانید آن ها را بنویسید.
در کل یادگیری اسامی حیوانات در زبان عربی یک سرگرمی است که شما با آن مواجه می شوید و بدون شک در کنار آموزش های معمول، این بخش از یادگیری لازم خواهد بود.
آموزش زبان عربی در سایت احمدرضا ابراهیمی همراه با دوره های آموزش زبان عربی در ۵۰ روز مسیری کاملا برنامه ریزی شده را برایتان رقم می زند که در نهایت می توانید با سرعت بیشتری و بدون صرف زمان زیاد، زبان عربی را آنگونه که کاربرد دارد فرا بگیرید. در واقع علاوه بر آموزش آنلاین زبان عربی، این دوره برای رشد و پیشرفت سریع تر شما به صورت خصوصی برگزار می شوند.
مشاوران آموزشی ما علاوه بر مشاوره هایی که در حوزه انتخاب زبان و یا دوره متناسب با شرایطتان می دهند، در واقع برای شما زمانی را در نظر می گیرند تا بتوانید مهارت های یادگیری را فرا گرفته و در نهایت با آگاهی و قدرت بیشتر، مسیر منتهی به هدفتان را طی نمایید. برای ارتباط با مشاوران و همچنین استفاده از مشاوره رایگان موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، به تکیمل بخش زیر اقدام و منتظر تماس این عزیزان باشید. ما در این مسیر، تمام قد در کنار شما ایستاده ایم.