آموزش اسم حیوانات به زبان عربی در واقع از مجموعه آموزش هایی است که شما در هر سطحی از زبان عربی قرار گرفته باشید، بدون شک برایتان کارساز است. حیوانات جز در نوع خاص، در هر زبانی مشترک هستند و اغلب یک سری از آن ها در مناطق خاصی زندگی می کنند که زیستگاه های مختص به خود را دارند.
وقتی درباره کشورهای عربی صحبت به میان می آید اغلب به یاد شاهین و عقاب خواهیم افتاد که در میان عرب ها از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و سران این کشورها نیز این پرندگان را مقدس می شمارند. البته که بهتر است که در مسیر یادگیری زبان عربی، سعی بر این موضوع داشته باشید که با فرهنگ و آداب و رسوم آن ها آشنا و در نتیجه تلاشتان را بکنید که با شناخت بهتر از موضوعات مهم برای آن ها، روابط بهتری را رقم بزنید.
در ادامه آموزش هایی که تاکنون برای شما عزیزان صورت گرفته است، برآن شدیم تا مقاله ای را تحت این عنوان به شما تقدیم نموده و با بخش بندی کردن بر حسب موضوع، دسترسی آسان تری را برایتان رقم بزنیم. اما قبل از آن بهتر است که به یک نکته اشاره کنیم که تلاش کنید برای بهتر شدن در آموزش زبان عربی، به هر آنچه که شاید اندک نیز بدان نیاز بیابید برای یادگیری چنگ زده و سعی نمایید از هیچ موضوع پراهمیت و یا کم اهمیتی غافل نشوید. در این صورت است که شما تشخیص شما از یک فرد نیتیو سخت خواهد شد و در نتیجه در بخش های مختلف می توانید شغل های ایده آل خود را به راحتی بدست بیاورید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

توضیحات برای عکس ثبت نشده

آموزش انواع حشرات به زبان عربی!

نحلة -> زنبور
الفراشة -> پروانه
یطیر -> مگس
خنفساء -> سوسک
الجراد -> ملخ
النمل الأبیض -> موریانه
نملة -> مورچه
الیعسوب -> سنجاقک
دودة الأرض -> کرم خاکی

آموزش اسامی موجودات دریایی به زبان عربی!

سمک -> ماهی
سلطعون -> خرچنگ
حوت -> نهنگ
الانقلیس -> مارماهی
قرش -> کوسه
جمبری -> میگو
فرس نهر -> اسب آبی
الصدف -> صدف
نجم البحر -> ستاره دریایی
سلحفاة -> لاک پشت

 

آموزش اسامی حیوانات اهلی به زبان عربی!

بقرة -> گاو
حصان -> اسب
خروف -> گوسفند
ماعز -> بز
لحم ضأن -> بره
الدیک -> خروس
دجاج -> مرغ
بطة -> اردک
بجعة -> غاز
دیک رومی -> بوقلمون
نعامة -> شترمرغ
الحمام -> کبوتر
أرنب -> خرگوش
الکلب -> سگ
قط -> گربه

آموزش اسامی حیوانات وحشی به زبان عربی!

أسد -> شیر
نمر -> ببر
فهد -> پلنگ
الجمال -> شتر
خنزیر -> خوک وحشی/ گراز
ذئب -> گرگ
فوکس -> روباه
وحید القرن -> کرگدن
ثعبان -> مار
الفیل -> فیل
کنغر -> کانگرو
قبر الحمار -> گوره خر
یتحمل -> خرس
غوریلا -> گوریل
قرد -> میمون
قنفذ -> جوجه تیغی

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

امیدوارم از این مقاله استفاده لازم را برده باشید و بتوانید از آن ها براساس نیازهایتان بهره ببرید. برای به خاطر سپردن این گونه کلمات بهترین راه استفاده از فلش کارت های دو زبانه است که می توانید همزمان مثلا پروانه را هم به عربی و هم به انگلیسی یاد بگیرید. برای این کار می توانید فلش کارت ها را به دیوار یا محلی که مورد دید شما باشد وصل کنید و در طول روز مدام آن ها را تکرار کنید. با این کار مهارت دیگر یادگیری زبان دوم که نوشتن کلمات است هم تقویت شده و به راحتی می توانید آن ها را بنویسید.
در کل یادگیری اسامی حیوانات در زبان عربی یک سرگرمی است که شما با آن مواجه می شوید و بدون شک در کنار آموزش های معمول، این بخش از یادگیری لازم خواهد بود. برای همین منظور ما نیز در اپلیکیشن ARE این سرگرمی را در محیطی مهیج برای شما رقم زده ایم تا موضوعات ابتدایی تا موضوعات پیشرفته تر را به شکل خصوصی و گروهی فرا بگیرید.
در واقع علاوه بر آموزش آنلاین زبان عربی، شما با این اپ می توانید ساعات بیشتری را با اساتید خود بگذرانید و در نهایت از دانسته های خود در محیطی شبیه سازی شده، استفاده نمایید.
آموزش زبان عربی در آکادمی زبان بهین دانش همراه با دوره های آموزش زبان عربی در ۵۰ روز و همچنین دوره های همیاد عربی و در کنار اپ ARE مسیری کاملا برنامه ریزی شده را برایتان رقم می زند که در نهایت می توانید با سرعت بیشتری و بدون صرف زمان زیاد، زبان عربی را آنگونه که کاربرد دارد فرا بگیرید.
مشاوران آموزشی ما علاوه بر مشاوره هایی در حوزه انتخاب زبان و یا دوره متناسب با شرایطتان، در واقع برای شما زمانی را در نظر می گیرند تا بتوانید مهارت های یادگیری را فرا گرفته و در نهایت با آگاهی و قدرت بیشتر مسیر منتهی به هدفتان را طی نمایید. برای ارتباط با مشاوران و همچنین استفاده از مشاوره رایگان آکادمی زبان بهین دانش، به تکیمل بخش زیر اقدام و منتظر تماس این عزیزان باشید. ما در این مسیر، تمام قد در کنار شما ایستاده ایم.