آموزش آنلاین زبان عربی، امروزه جزو روش های کاربردی محسوب می شود که بسیاری از علاقه مندان به زبان عربی به این روش به عنوان بهترین روش یادگیری مبادرت ورزیده اند. زبان عربی زبان قرآن و دین مبین اسلام است.
بسیاری عربی را به صورت تخصصی فرا می گیرند و اغلب افراد نیز، این زبان را برای یادگیری مطالعه قرآن و در حد نیاز می آموزند. زبان عربی یکی از زبان های زنده و در عین حال مهم برای مسلمانان جهان محسوب می شود و به همین دلیل، ساده سازی این زبان و در دسترس بودن آموزش آن می تواند بخش مهمی را در زندگی افراد مختلف به وجود بیاورد.
آموزشگاه های زبان عربی، در صدد هستند تا بتوانند آموزش زبان عربی را به امری سرگرم کننده و قابل دسترس برای تمامی اقشار مختلف تبدیل کنند و حتی افرادی که در شهرها و یا روستاهای دور افتاده هستند از این روش بتوانند استفاده کافی ببرند. در این جهت، با همگانی شدن اینترنت و در دسترس بودن آن، این اتفاق مهم رخ داده است.

فقط امروز 1 میلیون تومان تخفیف دوره راکت

روش آنلاین یادگیری زبان با برنامه ریزی های هدفمند و آزمون و خطاهای بسیار، امروزه به شکلی استاندارد توسط تیم اساتید احمدرضا ابراهیمی در حال برگزاری است که در این روش، جغرافیا مفهومی نداشته و افراد تنها با داشتن یک گوشی موبایل یا یک کامپیوتر ساده، می توانند زبان عربی را به ساده ترین شکل آموخته و از این مهارت خود، استفاده کامل ببرند.

فقط امروز 1 میلیون تومان تخفیف دوره راکت

 

آموزش آنلاین زبان عربی:

آموزش آنلاین عربی، به شکل خصوصی برگزار می شود و این دوره با شرایط مختص به خود شامل دوره های زیر می باشد:

 •  آموزش آنلاین مکالمه زبان عربی
 •  آموزش آنلاین زبان عربی ویژه افراد مبتدی
 •  آموزش آنلاین زبان عربی ویژه افراد پیشرفته
 •  آموزش آنلاین زبان عربی ویژه کودکان
 • آموزش آنلاین زبان عربی با مدرک
 •  آموزش آنلاین زبان عربی با فیلم و سریال
 • و …

دوره های آموزش عربی، هر کدام بنا به شرایط و نیاز افراد جامعه طراحی شده اند و دوره های آنلاین زبان عربی نیز از این مورد مستثنی نبوده و در لیست دوره های کاربردی قرار گرفته اند. اما چیزی که برای بسیاری از زبان آموزان مهم است فهمیدن این است که آیا این دوره مانند دوره های حضوری، از اعتبار لازم برخوردار است؟ آیا پس از گذراندن این دوره، مدرکی مبنی بر گذراندن این دوره به آنها اعطا می شود یا نه؟ آیا مدرک دوره های غیرحضوری از اعتبار کافی برخوردار است و آیا می شود با داشتن این مدرک دوره های بالاتر و پیشرفته تر را در آموزش عربی، ادامه داد؟
برای رسیدن به جواب این سوالات بهتر است که به مطالعه ویژگی های دوره های آنلاین بپردازید اما چیزی که باید قبل از آن بدان اشاره نمود این است که این دوره برای تمامی افراد با شرایط و نیازهای مختلف یک دوره کامل و کاربردی است. در این دوره تمام آنچه که شما باید در دوره های حضوری زبان عربی بیاموزید، اعم از مهارت های اصلی به شما آموزش داده خواهد شد. همچنین در این دوره، مهارت های مهم از جمله دستور زبان عربی و قوائد مهم و کاربردی به خوبی به زبان آموزان آموزش داده می شود و از مزیت های مهم این دوره این است که در واقع به خودی خود، مشکل نداشتن پارتنر را برای تمامی زبان آموزان حل می کند و شما می توانید با روش آنلاین مهارت مکالمه و نوشتن خودرا به خوبی تقویت نمایید.
اساتیدی که در این دوره به تدریس می پردازند، از فیلترهای گوناگون استاد احمدرضا ابراهیمی گذشته و همچنین به صورت تخصصی در دوره های تربیت مدرس زبان عربی شرکت کرده و دوره های آموزش آنلاین را نیز در این بخش به خوبی فرا می گیرند. آموزش به صورت آنلاین یک تخصص است و اساتیدی که علاقه مند به تدریس هستند باید این مهارت و تخصص را کسب نموده تا بتوانند به هدف خود که آموزش صحیح و کاربردی است، دست یابند. در این دوره اساتید با موار زیر آشنا شده اند:

 •  نحوه طرح درس به صورت آنلاین
 •  مدیریت کلاس های آنلاین
 • نحوه بررسی سطح زبان آموزان
 •  نحوه به وجود آوردن کلاس های آنلاین شاد و خلاق
 •  نحوه استفاده از لوازم کمک آموزشی زبان عربی به صورت آنلاین
 •  نحوه استفاده از به روزترین روش ها در آموزش به صورت آنلاین
 •  نحوه تشویق زبان آموزان خلاق و علاقه مند سازی در زبان آموز ضعیف تر
 •  و …

ویژگی های دوره آنلاین زبان عربی:

در دوره های آموزش زبان عربی چیزی که بیش از موارد دیگر مهم است، دسترسی آسان و راحت تمامی افراد به خدمات آموزشی است و اینکه همه بتوانند با یک وضعیت مشترک، از آموزش زبان عربی و علاقه مندی های خود لذت ببرند.
دوره ی آموزش آنلاین نیز مانند دوره های آموزش زبان عربی ویژه مشاغل یا آموزش زبان عربی در ۵۰ روز، با استقبال زیادی از سوی علاقه مندان روبرو شده است و بسیاری با توجه به شرایط خود از این شیوه ی آموزشی استفاده نموده اند. از ویژگی های مهم دوره های آنلاین می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 •  آزمون تعیین سطح زبان عربی، به صورت آنلاین
 •  آموزش آنلاین زبان عربی، هیچ محدودیتی ندارد
 •  انتخاب زمان کلاس های آنلاین زبان عربی، با زبان آموزان است
 •  آموزش آنلاین زبان عربی، مقرون به صرفه تر است
 • آموزش آنلاین زبان عربی، سرگرم کننده است
 •  آزمون پایان ترم زبان عربی به صورت آنلاین
 •  اساتید خبره و متخصص

آزمون تعیین سطح در دوره های آنلاین، به صورت کاملا آنلاین برگزار می شود. در این آزمون تمامی مهارت های اصلی از جمله مهارت های مکالمه،خواندن، نوشتن و گوش دادن به خوبی مورد سنجش قرار می گیرند. در این آزمون همچنین تسلط بر قوائد و تلفظ صحیح واژگان نیز به صورت آنلاین بررسی می شود و تنها تفاوت این آزمون با آزمون های حضوری تعیین سطح، آنلاین بودن آن است.
آموزش آنلاین برای افراد دارای محدودیت نیست و زبان آموزان می توانند در هر موقعیتی که هستند، به یادگیری زبان عربی مبادرت بورزند. در این روش شما می توانید در اتوبوس، هنگام مسافرت، زمانی که در حال آشپزی یا رسیدگی به کارهای دیگر هستید تنها با یک کلیک ساده و روش کردن نت، در کلاس حضور بیابید و از آموزش ها، استفاده کامل را ببرید.
در روش آنلاین شما نیاز به صرف زمان برای رفت و آمد برای حضور در کلاس ها را ندارید و می توانید در زمان خود صرفه جویی لازم را کنید.
انتخاب ساعت و روز کلاس های آنلاین، با خود زبان آموزان است و به همین دلیل زبان آموزان می توانند از ساعات اوقات فراغت و زمان های مرده خود به قدر کافی استفاده کامل را ببرند و به یادگیری عربی به صورت آنلاین بپردازند. همچنین این انتخاب می تواند در ساعات پایانی روز یا در روزهای آخر هفته صورت بپذیرد و شما هیچگونه محدودیتی در انتخاب زمان پیشنهادیتان نخواهید داشت.
آزمون پایان ترم در دوره های آنلاین به صورت کاملا آنلاین برگزار می شود و این آزمون به شکل طراحی شده است تا زبان آموزان بتوانند به بهترین شیوه ممکن مورد سنجش قرار بگیرند. درآزمون آنلاین پایان ترم عربی، تمامی مهارت ها از جمله مهارت شنیداری زبان عربی و مهارت مکالمه زبان عربی زبان آموزان مورد بررسی قرار می گیرد و به املای درست زبان آموزان نیز توجه ویژه ای خواهد شد.
شرکت در دوره های آنلاین با توجه به اینکه نیاز به مکان تدریس و سیستم سرمایشی_گرمایشی و موارد دیگر ندارد، هزینه کمتری را به آموزشگاه زبان، تحمیل خواهد کرد. به همین دلیل اغلب آموزشگاه ها شهریه ی کمتری برای دوره های غیرحضوری زبان عربی نسبت به حضوری قرار می دهند و به دلیل اینکه دوره های آنلاین نیازی به حضور در کلاس ندارد در نتیجه هزینه رفت و آمد را زبان آموزان نباید بپردازند و این موارد در مقرون به صرفه کردن این دوره، تاثیرات بسزایی را خواهد داشت.

اهداف دوره های آنلاین زبان عربی:

هدف اصلی از به وجود آمدن دوره های آنلاین، دسترسی آسان به امکانات یادگیری زبان برای تمام افراد است. این ویژگی مهم نباید تنها برای افرادی خاص و در کلان شهرها اتفاق بیافتد بلکه همه ی افراد به یک اندازه حق استفاده از امکانات آموزشی را دارند. با این شرایط گاهی داشتن نمایندگی در سراسر کشور و در شهرها و روستاهای دور افتاده امکان پذیر نیست و به همین جهت با غیر حضوری کردن کلاس ها می توانیم این موضوع را برای تمامی افراد قابل دسترسی کنیم.
دوره های آنلاین می توانند در خارج از مرزها نیز با موفقیت عمل کرده و تمامی افراد علاقه مند به عربی، می توانند به یادگیری آنلاین زبان عربی بپردازند. در این راستا استفاده از اساتید کار بلد و متخصص می تواند انگیزه زبان آموزان را افزایش داده و همچنین علاقه مندان بیشتری را به این روش آموزشی جلب نماید. به کار گیری متدهای به روز و استفاده صحیح از لوزام کمک آموزشی به صورت آنلاین و موارد دیگر، می تواند نکته مهمی در آموزش عربی باشد و زبان عربی را به زبان دوم بسیاری از ما تبدیل نماید.
ما مسلمانان برای بهتر فهمیدن قرآن و موازین دینی، با یادگیری کاربردی زبان عربی، می توانیم گامی مثبت در زمینه شناخت اسلام برداریم. دوره های آنلاین زبان های خارجه، این روزها کمی تخصصی تر شده و شما می توانید با ثبت نام در دوره ای که بدان علاقه مند هستید به تقویت مهارتی که بیش از سایر مهارت ها به آن نیاز دارید، بپردازید. شما می توانید به جای یادگیری تمامی مهارت ها تنها به مهارت صحبت کردن به زبان عربی یا موارد دیگر بپردازید.

اگر قصد تحصیل در دوره کارشناسی ارشد یا دکتری را دردانشگاه های معتبر کشورهای عربی دارید، تنها تقویت یک مهارت کفایت نخواهد کرد و شما باید به یادگیری اصولی زبان عربی بپردازید. این دوره به صورت خصوصی و عمومی می تواند این نیاز شما را تنها با روشن کردن دیتای گوشی همراهتان، میسر نماید.
از اهدف مهم دیگر می توان به جایگزین کردن این روش باروش های سنتی آموزش اشاره داشت. این روش در واقع از استفاده بی رویه کاغذ و مراحل سنتی ثبت نام، تست تعیین سطح و شرکت در آزمون زبان عربی، جلوگیری کرده و آسیب کمتری را به محیط زیست خواهد زد. روش آنلاین یادگیری عربی یک روش مدرن در آموزش است که ما را از کاغذ بازی های همیشگی در راستای مراحل آموزش، خلاص کرده و زمین را از قطع کردن حجم بسیاری از درختان، راحت خواهد کرد.
با در دسترس قرار دادن اینترنت و همگانی شدن آن، بسیاری از مشاغل به سمت آن تغییر مسیر داده اند و امروزه می بینیم کارهایی که یک روز تصور نمی کردیم بدون حضور نیافتن در مراکز مختلف قادر به انجامشان باشیم در حال حاضر تنها با نصب یک اپلیکیشن، انجام می پذیرند.
روش های آنلاین حتی با بوجود آمدن دیکشنری های آنلاین عربی به عربی، کار را از این هم که هست راحت تر کرده است و شما می توانید از دیکشنری های آنلاین عربی بر روی سیستم یا تلفن همراهتان به راحتی استفاده نمایید.

قوانین شرکت در دوره آموزش آنلاین زبان عربی:

وجود قوانین در هر بخشی می تواند به هدفمند کردن آن بخش کمک کند. وقتی تمامی افراد خود را موظف به اجرای قوانین کنند، می توانند هم آن سیستم را در مسیر درست هدایت نمایند و هم خود به مسیر دلخواه شخصی برسند. در واقع وجود قوانین، یک الزام شیرین برای تمامی ماست و این مورد در رابطه با دوره های آنلاین زبان عربی، مستثنی نخواهد بود و اجرای آن می تواند در بهتر پیش رفتن دوره و سرعت یادگیری زبان آموزان تاثیر بسیاری داشته باشد. از جمله قوانینی که موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی در این راستا، تدوین کرده است می توان به قوانین زیر اشاره داشت:

 •  غیبت بیش از ۲ جلسه در دوره های آنلاین زبان عربی، مجاز نیست.
 • زبان آموزان متعهد به شرکت در کلاس های عربی، راس ساعت تعیین شده هستند و همه باید همزمان در ساعت مشخص شده آنلاین شوند.
 •  شرکت در آزمون آنلاین پایان دوره زبان عربی، برای تمامی زبان آموزان، الزامی است. در صورت حضور نداشتن، زبان آموز نمی تواند در ترم ها یا سطوح پیشرفته تر زبان عربی شرکت نماید.
 •  حداقل سن برای شرکت در دوره های آنلاین زبان عربی، بالای ۹ سال است.
 •  هر زبان آموز برای رسیدن به سطوح بالاتر نیازمند کسب حداقل نمره قبولی در آزمون است.

در نهایت، برای افراد علاقه مند به زبان عربی که در خارج از اصفهان زندگی می کنند امکان ارسال مدارک از طریق پست وجود دارد و از این جهت هیچ جای نگرانی برای شما علاقه مندان نخواهد بود. شما عزیزان می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان ما بوده و برای آشنایی با دوره های آنلاین زبان عربی و انتخاب دوره متناسب با شرایط خود، از مشاوره ی رایگان مشاوران بهره مند شوید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهند بود. در ضمن تمامی زبان آموزان موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی از لحظه اولیه ثبت نام تا طول مسیر یادگیری، از پشتیبانی و حمایت کارشناسان ما بهره مند خواهند بود و می توانند در هر ساعتی از شبانه روز سوالات و مشکلات خود را با همکاران ما در میان بگذارند.