علاقه و اهمیت زبان انگلیسی باعث شده است که والدین خواستار آموزش زبان انگلیسی به کودکان خود باشند. با وجود درخواست های زیاد والدین، تصمیم داریم که در این مقاله به آموزش مقدماتی زبان انگلیسی برای کودکان بپردازیم. روش های یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان متفاوت با روش های یادگیری زبان انگلیسی به بزرگسالان می باشد. والدین هنگام انتخاب موسسه و سایت های زبان انگلیسی باید به روش ها و متدهای یادگیری که در آن آموزشگاه مورد استفاده قرار می گیرد دقت داشته باشند و بعد بررسی های لازم و کافی دست به انتخاب زنند. در انتهای مقاله به شما یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان را معرفی خواهیم کرد؛ پس با ما همراه باشید.

آموزش مقدماتی زبان انگلیسی به کودکان

بهتر است از همین ابتدای مقاله چندین نکته را متذکر شویم. به مواردی که در ادامه مقاله گفته خواهد شد دقت نمایید.

 • اولین قدم مهم ترین قدم

نکته ای که باید همه والدین به آن دقت داشته باشند این است که یادگیری و آموزش مقدماتی زبان انگلیسی برای کودکان باید به روش اصولی و از پایه صورت گیرد. زمانی که اولین قدم اصولی و صحیح برداشته شود، دیگر مراحل نیز به بهترین شکل پیش خواهد رفت.

 • انتخاب موسسه و آموزشگاه زبان

سعی کنید بهترین دوره ها و کلاس های آموزش زبان انگلیسی را برای کودکان خود انتخاب کنید. در این مسیر می توانید از مشاوران و کارشناسان آموزشی سایت ها و آموزشگاه ها استفاده کنید. از روش و متدی که آن موسسه در پیش گرفته است آگاهی کسب کنید.

 • روش های یادگیری زبان انگلیسی

سبکی که برای آموزش کودکان مورد استفاده قرار می گیرد باید دارای ویژگی های متفاوتی نیز باشد؛ چراکه با داشتن برخی از ویژگی ها روند یادگیری کودکان تخصصی تر، لذت بخش تر، سریع تر و اصولی تر صورت می گیرد. پیشنهاد ما به والدین عزیز این است که کودکان در کلاس های آنلاین زبان انگلیسی شرکت نمایند. آنلاین بودن کلاس ها باعث تسلط  و آگاهی بیشتر والدین بر روند آموزشی کودکان می شود. از طرف دیگر تدریس خصوصی زبان انگلیسی باعث افزایش تمرکز و بازدهی بیشتر کودکان نیز می شود.

 • مدرسین زبان انگلیسی

اساتید زبان انگلیسی کودکان باید به گونه ای باشند که بعد از گذر از آموزش های مناسب برای آموزش کودکان آماده شده باشند. کودکان به اساتید مهربان، هدایت کننده و همراه نیاز دارند. اساتید نقش بسیار مهمی در تشویق کودکان به ادامه مسیر یادگیری دارند. مدرسین با ایجاد انگیزه در کودکان باعث ادامه مسیر یادگیری در آن ها می شوند.

 • منابع آموزشی

بهتر است همین الان به شما بگوییم که کودکان به دنبال یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از منابع و کتاب های انگلیسی نیستند. نیاز است که کودکان را با سبک و روشی متفاوت آموزش داد. استفاده از فیلم های کوتاه آموزش زبان انگلیسی، انیمیشن ها، کتاب های معروف، اپلیگیشن های آموزش انگلیسی و… باعث جذابیت بیشتر مسیر یادگیری برای کودکان می شوند.

 • یادگیری لغات زبان انگلیسی

یادگیری لغات پر کاربرد زبان انگلیسی را در اولویت آموزشی خود قرار دهید. کودکان در آن سن نیاز به یادگیری کلمات و عبارات دشواری ندارند. یادگیری و آموزش عبارات دشوار به صورت مرحله ای و آرام آرام صورت می گیرد.

 • گرامر زبان انگلیسی

توجه داشته باشید که نباید کودکان را مجبور به حفظ کردن فرمول های دستور زبان کرد. اینکار روند یادگیری را خسته کننده تر می کند. آموزش دستور زبان انگلیسی با روش های متفاوتی باید صورت گیرد. در ادامه به شما روشی را پیشنهاد خواهیم کرد که با استفاده از آن، کودکان دلبند شما بر گرامر زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه تسلط پیدا خواهند کرد.

 • مکالمه زبان انگلیسی

همه والدین خواهان این هستند که کودکان توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی را به صورت کامل کسب کنند اما باید دقت داشته باشند که نیتیو لایک شدن کودکان در صورتی امکان پذیر است که در محیطی قرار گیرند که همه اطرافیان کودک باید به زبان انگلیسی به مکالمه بپردازند. حال زمانی که برخی از خانواده ها توانایی مهیا کردن چنین شرایطی را برای کودکان خود ندارند، چه باید کنند؟
نگران نباشید سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با طراحی دوره ای متفاوت و منحصر به فرد، فکر همه جا را کرده است. در انتهای مقاله با سبک و روش آموزشی احمدرضا ابراهیمی که با بیش از دو دهه تجربه طراحی شده است، آشنا خواهید شد.

بهترین روش آموزش زبان انگلیسی به کودکان

کودکان شما نیاز به آموزش حرفه ای و نتیجه بخش دارند. همانطور که گفتیم سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن نیاز کودکان، دغدغه والدین و پیشرفت های روز دنیا به طراحی دوره ای اقدام کرده اند. این دوره با سیستم آموزشی متفاوت توانسته است کودکان بسیاری را به یک نیتیو لایک تبدیل کند.
دوره راکت جریان در حال حاضر برای کودکان، توسط اساتید چند زبانه و آموزش دیده در حال اجرا می باشد. دوره راکت به گونه ای طراحی شده است که به آموزش عادات و مهارت های زبانی به کودکان می پردازد و کودکان را با محیط، تلفظ و فرهنگ مردم انگلیسی زبان آشنا می کند. از همان ابتدا آموزش کودکان توسط اساتید دوره راکت جریان به صورت اصولی و صحیح صورت می گیرد به گونه ای که والدین نیز می توانند شاهد چنین پیشرفتی بزرگی باشند. زمان آن رسیده است که درباره سبک آموزشی دوره راکت به صحبت بپردازیم.

دوره آموزش زبان انگلیسی مختص بزرگسالان

سایت زبان احمدرضا ابراهیمی تنها به تدریس زبان انگلیسی برای کودکان نمی پردازد بلکه دوره های دیگری برای آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان طراحی کرده است. هر یک از دوره های موجود در سایت با ویژگی های متفاوتی طراحی شده اند. در این قسمت به معرفی دو دوره آموزشی که مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است می پردازیم.

 • دوره راکت آموزش زبان انگلیسی

یکی دیگر از دوره های کوتاه مدت آموزش زبان انگلیسی، دوره راکت نام دارد. این دوره بیشتر مورد استقبال افرادی قرار گرفته است که مدت زمان کوتاهی برای یادگیری زبان انگلیسی در اختیار دارند. راکت به گونه ای طراحی شده است که همه افراد در هر سن و سطحی می توانند از آن استفاده کنند. راکت به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه) برگزار می شود. افراد متناسب با اهداف و نیاز زبانی که دارند می توانند به انتخاب هر یک از این دوره ها اقدام کنند.

 • دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی

دوره دیگری که قصد معرفی آن را داریم، دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی نام دارد. این دوره آموزشی برای همه افراد مناسب می باشد به خصوصی افرادی که قصد دارند در آزمون های آیلتس و تافل نمره بالایی کسب نمایند و یا بر مکالمه زبان انگلیسی تسلط کاملی پیدا کنند. این دوره آموزشی علاقه مندان بسیاری در اقصی نقاط دنیا را به خود اختصاص داده است. دوره جامع مکالمه انگلیسی شامل ویژگی های زیر می باشد:

 1. بیش از 120 جلسه آموزش کاربردی مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک های متفاوت.
 2. با خرید این دوره تمام آپدیت ها را بدون پرداخت هزینه دریافت خواهید کرد.
 3. بعد از ثبت نام و آغاز دوره به مدت 1 سال می توانید از سیستم پشتیبانی اختصاصی دوره استفاده نمایید.

و اما مهارت هایی که در این دوره فرا خواهید گرفت شامل:

 1. نیتیو لایک شدن و لهجه جذاب آمریکایی.
 2. اسپیکینگ روان.
 3. لیسنینگ قوی.
 4. تلفظ صحیح کلمات و ادای صحیح آن ها همچون زبان مادری.
 5. آشنایی کامل با عبارات و اصطلاحات محاوره ای زبان انگلیسی.
 6. گرامرهای پیچیده زبان انگلیسی را به راحتی فرا خواهید گرفت.
 7. عادات و مهارت های صحیح زبانی.
 8. آشنایی با فرهنگ زبانی مردم کشور.
 9. یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه.
 10. کسب نمره 7 به بالا در  آزمون آیلتس زبان انگلیسی.

سبک و روش آموزشی دوره‌های موجود در سایت

سبک و روش آموزشی دوره های راکت و آموزش جامع مکالمه زبان انگلیسی، استفاده از سریال های انگلیسی زبان مختص به رده سنی کودکان و بزرگسالان می باشد. علت انتخاب این سبک آموزشی این است که، کودکان و بزرگسالان برای تسلط بر مکالمه و نیتیو لایک شدن نیاز به این دارند که در محیطی انگلیسی زبان زندگی کنند اما خانواده هایی که توانایی مهیا کردن چنین شرایطی را ندارند باید به سراغ چه روش و متدی بروند؟
احمدرضا ابراهیمی با محتوای آموزشی متفاوت و آموزش به سبک و روشی منحصر به فرد (آموزش زبان انگلیسی با سریال) کودکان شما را در محیطی نیتیو لایک گونه قرار می دهند و شرایط را برای نیتیو لایک شدن کودکان شما فراهم می کنند.
آموزش تلفظ صحیح کلمات زبان انگلیسی از همان ابتدا به کودکان شما آموزش داده می شود. برخی از مهم ترین ویژگی های آموزش زبان انگلیسی از طریق سریال به شرح زیر می باشد:

 1. نیتیو لایک شدن
 2. کارآمدترین روش
 3. به روزترین روش
 4. یادگیری زبان انگلیسی بدون دخالت گرامر زبان انگلیسی
 5. جذاب ترین روش
 6. بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
 7. کامل ترین روش
 8. آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی نیتیوها
 9. محتوای نامحدود
 10. آموزش همراه با یادگیری نامحدود
 11. ارزان ترین روش
 12. و…

ویژگی اساتید وبسایت زبان احمدرضا ابراهیمی

اساتید و مدرسین وبسایت احمدرضا ابراهیمی، به چند زبان زنده دنیا مسلط هستند. مدرسین دو یا سه زبان را به سبک راکت فرا گرفته اند و بعد از پشت سر گذاشتن دوره های تربیت مدرس، آماده تدریس به زبان آموزان شده اند. اساتیدی که به کودکان تدریس می کنند متفاوت با اساتید بزرگسالان هستند و آموزش های متفاوتی را دیده اند. مدرسین در نقش راهبر و هدایت کننده مسیر در کنار زبان آموزان خود هستند و بر اساس نیازهای زبانی فراگیران به برنامه ریزی شخصی می پردازند. بهتر است که مدرسین از دغدغه ها و نگرانی هایی که زبان آموزان دارند مطلع شوند تا با درک بالایی به تدریس آن ها بپردازند. مدرسین نقش تعیین کننده ای در اشتیاق شما و ادامه دادن مسیر دارند. سعی کنید مدرسینی را انتخاب کنید که در این نقش به خوبی عمل کنند. اساتید دوره های آموزشی سایت از آغاز تا پایان دوره همراه و پشتیبان زبان آموزان خود هستند و لحظات بی نظیری را برای آن ها رقم می زنند.

نحوه برگزاری کلاس‌های سایت زبان احمدرضا ابراهیمی

کلاس ها و دوره های آموزشی سایت، به دو صور خصوصی و آنلاین برگزار می شوند. برگزاری دورهای آموزشی به صورت آنلاین دلایل بسیاری دارد اما مهم ترین و اصلی ترین دلیلی که احمدرضا ابراهیمی، محیط و فضای آنلاین را انتخاب کرده است این است که، زبان آموزان از این طریق می توانند اصل آموزش را دریافت کنند. از دلایل دیگری که آموزش آنلاین زبان انگلیسی علاقه مندان بسیاری را به خود اختصاص داده است این است که، زبان آموزان می توانند در همه شرایط مکانی و زمانی به یادگیری زبان انگلیسی مشغول شوند. همچنین پلتفرم های مختلف آموزشی را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد. آموزش آنلاین بسیاری از هزینه های موجود را کاهش می دهد و موجب می شود زبان آموزان از شلوغی و خستگی های رفت و‌ آمد رها شوند. آموزش آنلاین این امکان را به فراگیران می دهد که در کمترین زمان ممکن بیشترین و جدیدترین محتواهای آموزشی را در اختیار داشته باشند. برگزاری کلاس های زبان انگلیسی به صورت خصوصی ویژگی دیگر دوره های موجود در سایت می باشد. خصوصی برگزار شدن کلاس ها این امکان را به زبان آموزان می دهد تا با تمرکز و آرامش بسیاری در کلاس حضور پیدا کنند. مدرسین کلاس های خصوصی همه حواس و تمرکز خود را بر روی همان زبان آموز قرار می دهند. خصوصی برگزار شدن کلاس ها موجب افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس زبان آموزان می شود. تلاش تیم حرفه ای احمدرضا ابراهیمی این بوده است که بیشترین مزایا در اختیار زبان آموزان قرار گیرد و از تک تک لحظاتی که در پیش دارند حداکثر لذت را ببرند.

اهمیت برنامه ریزی و تعیین هدف را در مسیر یادگیری زبان انگلیسی فراموش نکنید. برنامه ریزی به شما برای انجام امور روزانه نظم بیشتری می دهد و موجب می شود هر کاری را در ساعت مشخص و مربوط به خودش انجام دهید. هدف گذاری مورد دیگری است که زبان آموزان باید بدان دقت داشته باشند؛ چراکه انگیزه و قوای زبان آموزان را بیشتر از قبل می کند. برنامه ریزی و تعیین هدف مسیر و‌ روند یادگیری شما را سریع تر از حد معمول می کند. دقت داشته باشید که اگر از چگونگی برنامه ریزی و تعیین هدف اطلاعی ندارید، می توانید از مدرسین و اساتید آموزش زبان انگلیسی کمک بگیرید. مدرسین به شما راهنمایی های لازم و کافی را خواهند کرد.

با خواندن و انتخاب این روش آموزشی لطف بزرگی را در حق کودکان خود خواهید کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان می توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام که در انتهای صفحه درج شده است بپردازید و یا از طریق شماره تلفن 09333558002 با ما تماس حاصل فرمایید. مشاوران و کارشناسان سایت به محض اینکه فرم ثبت نام شما را مشاهده کردند با شما تماس میگیرند و پاسخگوی سوالات شما متقاضیان زبان انگلیسی و یا دیگر زبان ها هستند.