برای آشنایی با دوره جامع مکالمه انگلیسی روی تصویر زیر کلیک کن !

IELTS7 Banner 01 8 کتاب های زبان انگلیسی به ترتیب سطح,کتاب ها و منابع آموزش زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی در حال حاضر و در دنیای مدرن امروز یک امتیاز بسیار بالا محسوب می‌ شود. اما اینکه از چه روش و سبکی برای آموزش استفاده کنیم در روند یادگیری و نتیجه ما تاثیر گذار خواهد بود. استفاده از کتاب‌ های زبان انگلیسی به ترتیب سطح یکی از روش های یادگیری زبان انگلیسی محسوب می‌ شود. در این میان برخی به صورت خود آموز و برخی دیگر در کلاس‌ ها و دوره‌ های آموزش زبان انگلیسی شرکت می‌ کنند. از همین ابتدا باید به شما بگوییم که، آموزش و یادگیری زبان انگلیسی به صورت خودخوان را کنار بگذارید و حتما از اساتید حرفه‌ ای برای گذر از این مسیر استفاده کنید.

معرفی کتاب‌ های زبان انگلیسی به ترتیب سطح

از همان ابتدا که قصد یادگیری زبان انگلیسی را به هر صورت و شکلی داشته باشید باید به سراغ تهیه کتاب متناسب با سطح خود اقدام نمایید. در این میان افرادی هم هستند که دائما از یک شاخه به شاخه دیگر در حال پرش هستند و یک سبک و شیوه خاص را در پیش نمی‌ گیرند. این روش باعث کند شدن مسیر یادگیری و آموزش آن‌ ها خواهد شد. با وجود گسترش کتاب‌ ها و منابع آموزش زبان انگلیسی بهتر است که یک منبع و یک متد را در پیش گیرید و همان را تا انتها ادامه دهید. اما در هنگام انتخاب منابع و کتاب مد نظرتان بهتر است که منبع معتبر و نتیجه بخشی را برای آموزش انتخاب کنید. در ادامه به معرفی مجموعه کتاب‌ های مختلف خواهیم پرداخت.

 • کتاب TOP NOTCH

این کتاب‌ ها یکی از معروف‌ ترین مجموعه‌ های زبان انگلیسی می‌ باشند. این کتاب تا دوره‌ های نیمه پیشرفته مورد استفاده قرار می‌ گیرد و البته برای سطوح پیشرفته زبان انگلیسی باید به سراغ کتاب‌ های Summit رفت. در این کتاب به هر چهار مهارت اصلی پرداخته می‌ شود اما دو مهارت مکالمه و شنیداری را هدف اصلی خود قرار داده است. کتاب تاپ ناچ برای اولین بار در سال 2006 به دست انتشارات Longman به چاپ رسیده است.

 • کتاب American English file

این کتاب با هدف قرار دادن مهارت مکالمه زبان انگلیسی به آموزش زبان آموزان می‌ پردازند اما به این معنی نیست که دیگر مهارت‌ ها را فراموش کرده باشد. به دلیل داشتن فایل‌ های آموزشی و تمرینات آنلاین باعث شده است که مورد توجه بسیاری از علاقه‌ مندان به زبان انگلیسی قرار گیرید. این کتاب به دلیل اینکه بخشی از محتوای آموزشی خود را به صورت فایل در اختیار زبان آموزان قرار می‌ دهد گزینه مناسبی است برای افرادی است که قصد یادگیری زبان انگلیسی به صورت خود آموز را دارند. این کتاب به تلفظ، دستور زبان و گرامر زبان انگلیسی نیز اهمیت بسیاری داده است.

 • کتاب Interchange

یکی از مشهورترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی کتاب Interchange می‌ باشد. این کتاب در 4 سطح به آموزش می‌ پردازد و هر سطح شامل 3 کتاب (کتاب کار، کتاب دانش آموز، کتاب راهنمای معلم) می‌ باشد اما با وجود تعداد بالای کتاب‌ ها، زبان بسیار روان و سلیسی را دارا می‌ باشد. یکی دیگر از مزایای این کتاب این است که آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان را از پایین‌ ترین سطوح آغاز کرده است. شعار این کتاب ” تجربه یک یادگیری بهتر است” می‌ باشد و در حد یک شعار نمانده و توانسته است به اهداف آموزشی مد نظر خود برسد.

 • کتاب Four corners

اگر به دنبال یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی هستید بهتر است که این کتاب را انتخاب کنید. علت اصلی نام گذاری کتاب نیز به دلیل پرداختن به هر 4 مهارت اصلی زبان می‌ باشد. در انتهای هر درس تمریناتی وجود دارد که زبان آموزان می‌ توانند بعد از مطالعات انجام شده به سراغ تمرین بروند. جالب است بدانید که برخی از آموزشگاه‌ ها از این کتاب الگو برداری کرده و برای تدریس خود از متدهای این کتاب استفاده می‌ کنند. مجموعه کتاب Four corners دارای 4 کتاب می‌ باشد؛ همچنین برای تدریس بهتر معلمان کتاب‌ هایی را طراحی کرده است.

 • کتاب های Touchstone

یکی دیگر از کتاب هایی که قصد معرفی آن را داریم، کتاب Touchstone می باشد. این کتاب توسط انتشارات کمبریج تدوین شده است. به روز رسانی این کتاب در سال 2014  صورت گرفته است. افرادی که قصد دارند بر مکالمه زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند بهتر است که این کتاب را خریداری نمایند. این کتاب شامل چهار کتاب می باشد که روند آموزشی خوبی را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد.

 • کتاب Getting edge

در صورتی که علاقه مند هستید زبان انگلیسی را به لهجه بریتانیایی فرا بگیرید، بهتر است که کتاب های Getting edge را اولویت قرار دهید. این کتاب در پنج سطح برای فراگیران طراحی و تهیه شده است. در نظر داشته باشید که همه افراد از مبتدی تا پیشرفته امکان استفاده از کتاب را خواهند داشت. این کتاب به صورت همزمان بر هر چهار مهارت زبان انگلیسی کار می کند و با توجه به پیشرفت ها و تکنولوژی روز دنیا منابع مورد نیاز برای یادگیری خودآموز افراد را تهیه کرده است. موضوعاتی که در این کتاب تدریس می شود متفاوت با دیگر کتاب های آموزشی می باشد به همین علت این کتاب مورد علاقه بسیاری از متقاضیان یادگیری زبان انگلیسی قرار گرفته است. این کتاب تمرین محور است و شما را به انجام تمرین های مختلف وا می دارد. تمرین و تکرار زیاد در این کتاب باعث شده است زبان آموزان در مدت زمان کوتاهی بر زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند. پورتال آنلاین این کتاب امکانات بسیاری را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد. زبان آموزان می توانند به یادگیری عمیقی دست پیدا کنند.

 • کتاب های New Headway

یکی دیگر از مهم ترین کتاب هایی که در سراسر دنیا از آن برای تدریس زبان به بزرگسالان استفاده می شود، کتاب های New Headway می باشند. این دسته از کتاب ها در پنج سطح تهیه شده است. کتاب های New Headway با رویکرد مدرن و سنتی که دارد به آموزش زبان آموزان می پردازند به همین علت از خستگی و دلزدگی زبان آموزان جلوگیری می کند. در این کتاب به دلیل وجود تمرین ها و فعالیت های سرگرم کننده، زبان آموزان به فعالیت و مکالمه وا داشته می شوند. در هر درس بخش های مختلفی وجود دارد که تلاش کرده است زبان آموزان را با مهارت مختلف زبانی مانند: تلفظ، گرامر، لغات و… آشنا کند. این کتاب به لهجه بریتانیایی و امریکن تدریس می شود. تمرین های به کار برده شده در کتاب به هیچ وجه خسته کننده نیستند بلکه باعث فعالیت بیشتر زبان آموزان می شود. جالب است بدانید که کتاب نام برده شده توسط John and Liz Soars نوشته شده است.

 • کتاب Solutions

این کتاب برای تدریس به نوجوانان طراحی شده است و دارای پنج سطح زبانی می باشد. این کتاب از مقدماتی تا پیشرفته را شامل می شود. این درس شامل دروس مختلفی می باشد که در هر درس به هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی (Listening, Speaking, Reading, Writing) پرداخته می شود. در عین حال که هر چهار مهارت اصلی را به نوجوانان آموزش می دهد، تمرکز اصلی خود را بر روی مکالمه و پیشرفت نوجوانان در این زمینه قرار داده است. موضوعات به کار رفته در این کتاب موجب می شود زبان آموزان توانایی رفع نیازهای زبانی خود را در موقعیت های مختلف داشته باشند.

 • کتاب Connect

کتاب دیگری که برای تدریس به نوجوانان مورد استفاده قرار می گیرد، کتاب Connect نام دارد. این کتاب به دلیل اینکه به موضوعات جذاب و کاربردی پرداخته است موجب شده است که نوجوانان علاقه بسیاری به تدریس این کتاب داشته باشند. استفاده از موضوعات مختلف که متناسب با نیازهای زبانی نوجوانان می باشد باعث شده است که زبان آموزان بعد از اتمام کتاب قادر به صحبت و مکالمه باشند. نویسنده و طراح این کتاب JACK C.Richards’s می باشد. این کتاب در چهار سطح به زبان آموزان تدریس می شود و به هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی پرداخته می شود. در کنار کتاب های اصلی، کتاب های کمک آموزشی وجود دارد که باعث تقویت دیکر مهارت های زبانی شما می شود. همه موضوعات به کار رفته در این کتاب متناسب با نیازهای زبانی زبان آموزان در نظر گرفته شده است. در این کتاب قسمتی برای مرور زبان آموزان در نظر گرفته شده است که با مراجعه به این قسمت به راحتی می توانید دروس قبلی که خوانده اید را مرور کنید.

 • کتاب Viewpoint

کتاب دیگری که قصد معرفی آن را داریم، کتاب Viewpoint می باشد. این کتاب برای بزرگسالان و نوجوانان طراحی شده است و افراد را سطح متوسطه و پیشرفته همراهی می کند. دو کتاب را شامل می شود که هر کدام از کتاب ها شامل دوازده درس می باشند. این دروس موضوعات جذاب و مهیجی را تدریس می کنند و به هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی ( لیسنینگ، اسپیکینگ، ریدینگ، رایتینگ) می پردازند. در این کتاب موضوعات واقعی و مورد استفاده روزمره افراد تدریس می شود. در این کتاب شما لغات و مکالماتی را فرا خواهید گرفت که به دلیل زندگی مدرن با آن ها روبه رو خواهید شد. دو تا رکن های اصلی که این کتاب را متمایز از دیگر کتاب ها کرده است این است که، به مکالمه و نوشتن اهمیت بسبار زیادی می دهد.

 • کتاب Speak Out

این کتاب شامل شش سطح می باشد در ادامه به بررسی بیشتر این کتاب خواهیم پرداخت. کتاب Speak Out کتاب دیگری است که برای همه افراد از سطح مبتدی تا پیشرفته طراحی شده است. از آنجایی که تمرکز اصلی این کتاب بر روی مهارت های گفتاری و شنیداری می باشد، شما با خواندن این کتاب به تسلط بالایی می رسید و آمادگی شرکت در آزمون های آیلتس و تافل را پیدا می کنید. هر کتاب شامل ده درس می باشد در هر درس قسمت های مختلفی وجود دارد که به آموزش مهارت های مختلفی می پردازد.

 • کتاب Speak Now

این کتاب آموزشی از چهار سطح تشکیل شده است و بر روی مهارت اسپیکینک و مکالمه زبان انگلیسی کار می کند. این کتاب از انتشارات آکسفورد می باشد و بر روی موضوعات مختلفی که در طول روز در انجام امور روزانه در موقعیت های مختلف با آن برخورد خواهیم داشت تمرکز دارد. با استفاده از ویدیوهای این کتاب به راحتی می توانید مهارت شنیداری و گفتاری خودتان را تقویت کنید و اعتماد به نفس کافی برای مکالمه با دیگران را کسب نمایید. نویسنده و‌ طراح این کتاب Jack C. Richard می باشد.

 • کتاب Passages

در صورتی که قصد دارید عر چهار مهارت زبان انگلیسی خود را تقویت کنید می توانید از کتاب های Passages استفاده نمایید. این کتاب در دو سطح طراحی شده است که افراد می توانند از آن به عنوان تکمیل کننده کتاب های دیگر مثل Four Corners و Interchange استفاده نمایند. این کتاب به عنوان یک Review در نظر گرفته می شود. به راحتی می توانید از طریق این کتاب مطالبی را که در گذشته مطالعه کرده اید، مرور نمایید.

 • کتاب English Result

از کتاب های دیگری که برای آموزش زبان آموزان می توان نام برد، کتاب English Result می باشد. از مهم ترین کتاب هایی است که در دانشگاه آکسفورد مورد استفاده قرار می گیرد. این کتاب را می توانید به صورت خودآموز نیز مورد استفاده قرار دهید. افراد مبتدی و پیشرفته می توانند از این کتاب استفاده نمایند و با لهجه بریتیش آشنا شوند. در حین اینکه مکالمه شما در حال تقویت می باشد به صورت ناخودآگاه دیگر مهارت های زبانی شما با این کتاب تقویت می شود. همراه با این کتاب فایل ها و ویدیوهای آموزشی بسیاری را دریافت خواهید کرد که با گوش دادن و تماشای آن ها می توانید مهارت های زبانی خود را به بهترین شکل تقویت کنید.

 • کتاب Face2Face

این کتاب در کشور انگلستان طرفداران بسیاری دارد که در شش سطح طراحی شده است و افراد علاقه مند می توانند از سطح مقدماتی تا پیشرفته به یادگیری این زبان بپردازند. در این کتاب مهارت گفتار و شنیدار شما تقویت می شود. در این کتاب شما می توانید کلمات و لغات بسبار زیادی را فرا گیرید. این کتاب برای افرادی که علاقه مند هستند در سطح پیشرفته قرار گیرند، گزینه بسیار مناسبی می باشد.

نکاتی که هنگام خرید کتاب باید بدان دقت داشت

 • هنگام خرید کتاب به این نکته دقت داشته باشید که به هر 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی بپردازد.
 • اصطلاحات، لغات و کلمات کاربردی در قالب جمله و در داخل متن آموزش داده شود.
 • کتاب ها سی‌ دی و ویس را به همراه داشته باشند. به مهارت شنیداری خود توجه بسیاری داشته باشید؛ زیرا زیاد گوش دادن منجر به تسلط شما بر مکالمه زبان انگلیسی می شود. از بهترین محتواهای شنیداری استفاده نمایید.
 • برخی از کتاب‌ ها فقط American و یا British را تدریس می‌ کنند. انتخاب هر یک از این لهجه ها به سلیقه و هدفی است که زبان آموزان در نظر دارند.
 • کتاب‌ های آموزشی معمولا باید کار با دیکشنری را آموزش دهند تا زبان آموزان به افرادی مستقل تبدیل شوند.
 • از مطالب و متن‌ های به روز، متنوع و متناسب با نیازهای افراد جامعه در داخل کتاب‌ ها استفاده شود.
 • همه کتاب‌ ها در کنار آموزش چهار مهارت اصلی، آموزش مکالمه را هدف اصلی و مهم قرار دهند.
 • هنگام انتخاب کتاب باید به اهداف و توانایی های خود نیز دقت داشته باشید.
 • سطح زبانی خود را مد نظر داشته باشید و بر اساس سطحی که دارید به مطالعه و یادگیری بپردازید. در صورتی که کتاب خریداری شده متناسب با سطح زبانی شما نباشد منجر به سردرگمی و کاهش اعتماد به نفس آن ها می شود.
 • انتخاب کتاب با کمک و مشورت اساتید بهترین گزینه برای شما می باشد. مدرسین شما از تجربه بالایی برخوردار هستند و از سطح و نیاز زبانی شما اطلاع کافی دارند به همین علت قبل از انجام هر کاری با مدرسین خود مشورت نمایید.

اهمیت هدف گذاری و برنامه‌ ریزی در یادگیری زبان انگلیسی

امروزه اهمیت برنامه ریزی و تعیین هدف قابل انکار نیست و در حال حاضر بسیاری از افراد با استفاده از تکنیک های مربوط به هر دو روش کارها و امور روزانه خود را پیش می برند. تعیین هدف این امکان را به افراد و فراگیران می دهد تا با انگیزه بیشتری به مسیر خود ادامه دهند و هر زمان دچار خستگی و یا آشفتگی های روحی و روانی شدند با یادآوری اهداف زبانی که دارند به مسیر پیش روی خود ادامه می دهند. هدف گذاری برای انجام هر کاری مناسب و مفید می باشد. افرادی که تجربه برنامه‌ ریزی و هدف گذاری را دارند بهتر می توانند تجربه و مزایایی استفاده از این روش را برای شما بازگو کنند.

برنامه ریزی نیز یکی دیگر از تکنیک هایی است که با انجام آن می توانید امور روزانه خود را به خوبی و در زمان معینی انجام دهید. برنامه ریزی به همه افراد به خصوص افرادی که همیشه در طول روز زمان کافی برای انجام امور خود ندارند، مفید می باشد؛ چراکه با شیوه صحیح برنامه ریزی می توانید هر یک از امور روزانه خود را در زمان معین و‌ مشخصی به انجام برسانید. در این میان برخی از زبان آموزان همچنان از چنین تکنیک هایی برای پیش بردن مسیر یادگیری خود استفاده نمی کنند، این افراد یا علاقه ای به انجام چنین کاری ندارند و یا آگاهی چندانی کسب نکرده اند اما اصلا جای نکرانی نیست این دست از افراد می توانند با کمک گرفتن از مدرسین خود بهترین برنامه ریزی و تعیین هدف را داشته باشند. اساتید در کنار شما هستند و راهنمایی های لازم را به شما خواهند کرد. برنامه ریزی و تعیین هدف برای کودکان نیز مفید می باشد؛ زیرا از همان سنین کم با چنین مفاهیم و تکنیک هایی آشنا می شوند و در سنین بزرگسالی با تسلط کامل تز این روش ها استفاده می نمایند. سعی داشته باشید تکنیک های مربوط به تعیین هدف و برنامه ریزی را به خوبی فرا گیرید. مطمئن باشید با استفاده از این تکنیک ها شما بیشتر از هر فرد دیگری سود خواهید برد.

در پایان و انتهای مقاله باید گفت که با رعایت نکات بالا می‌ توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. اما به نظر شما آیا برای یادگیری و آموزش زبان انگلیسی تنها راه آموزش استفاده از کتاب‌ ها و روش‌ های سنتی می‌باشد؟
باید گفت که خیر قطعا با تغییراتی که در نیازهای زبانی افراد دنیا رخ داده است دیگر استفاده از کتاب‌ ها و روش‌ های سنتی در آموزش کم کاربرد شده است.

آموزش زبان انگلیسی به سبک احمدرضا ابراهیمی

با انتخاب سیستم آموزشی متفاوت مسیر یادگیری بهتر و سریع‌ تری را می‌توانید در پیش گیرید. آموزش زبان انگلیسی در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با در پیش گرفتن روند آموزشی متفاوت توانسته است علاقه‌ مندان بسیاری را به خود اختصاص داده است.

 • دوره راکت زبان انگلیسی

احمدرضا ابراهیمی با ابداع دوره راکت از طریق سریال به آموزش زبان انگلیسی می‌ پردازد. آموزش زبان انگلیسی با سریال در حال حاضر نیتیو لایک شدن زبان آموزان را رقم می‌ زند. در صورتی که با استفاده از کتاب‌ ها و منابع آموزش زبان انگلیسی، نیتیو لایک شدن فراگیران حتی بعد از 2 سال نیز رقم نخواهد خورد. چه بسا بسیاری از افراد بعد از 2 سال و گذر از دوره‌ های ترمیک هنوز توانایی رفع نیازهای خود را در موقعیت‌ های متفاوت ندارند.
آموزش انگلیسی با سریال علاوه بر اینکه باعث نیتیو لایک شدن زبان آموزان می‌ شود، امکان یادگیری و استفاده از مهارت‌ های زبانی را مهیا می‌ کند.
دوره راکت به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه) برگزار می‌ شود. زبان آموزان می‌ توانند از طریق مشاوران و کارشناسان ما دوره متناسب با خود را انتخاب کنند. اساتید دوره راکت از ابتدا تا انتهای دوره از شما حمایت و پشتیبانی 24 ساعته خواهند داشت.

 • دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی

یکی دیگر از دوره های موجود در سایت که به سبک و شیوه ای متفاوت از دیگر دوره ها به تدریس زبان آموزان می پردازد، دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی نام دارد. این دوره نیز دارای خصوصیات منحصر به فردی می باشد. این دوره برای همه افراد در همه سنین مناسب می باشد. مخصوصا برای افرادی که قصد دارند بر مکالمه زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند و یا نمرات بالایی را در آزمون ها مختلفی همچون آیلتس و تافل کسب نمایند. ما در این قسمت به بیان برخی از مهم ترین ویژگی های این دوره آموزشی خواهیم پرداخت. این ویژگی ها شامل:

 1. بیش از 120 جلسه آموزش کاربردی مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک های متفاوت.
 2. با خرید این دوره تمام آپدیت ها را بدون پرداخت هزینه دریافت خواهید کرد.
 3. بعد از ثبت نام و آغاز دوره به مدت 1 سال می توانید از سیستم پشتیبانی اختصاصی دوره استفاده نمایید.

و اما مهارت هایی که در این دوره فرا خواهید گرفت شامل:

 1. نیتیو لایک شدن و لهجه جذاب آمریکایی.
 2. اسپیکینگ روان.
 3. لیسنینگ قوی.
 4. تلفظ صحیح کلمات و ادای صحیح آن ها همچون زبان مادری.
 5. آشنایی کامل با عبارات و اصطلاحات محاوره ای زبان انگلیسی.
 6. گرامرهای پیچیده زبان انگلیسی را به راحتی فرا خواهید گرفت.
 7. عادات و مهارت های صحیح زبانی.
 8. آشنایی با فرهنگ زبانی مردم کشور.
 9. یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه.
 10. کسب نمره 7 به بالا در آزمون آیلتس زبان انگلیسی.

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

آموزش زبان انگلیسی در همه سنین اهمیت بسیار زیادی دارد. در چند سال اخیر زبان انگلیسی برای کودکان پیشرفت زیادی کرده است و روش ها و متدهای مختلفی برای کودکان طراحی شده است. والدین کودکان خود را در دورها و کلاس های زبانی مختلف ثبت نام می کنند. هر یک از این دوره ها دارای ویژگی ها و خصوصیات مختلفی می باشند. اساتید و‌ مدرسین باید بهترین شرایط و لحظات آموزشی را برای کودکان فراهم نمایند. احمدرضا ابراهیمی با توجه به نیازهای زبانی کودکان، نگرانی های والدین و… به طراحی دوره ای به نام، دوره راکت جریان پرداخته است. این دوره آموزشی مختص به کودکان می باشد و با توجه به سن کودکان به آموزش آن ها می پردازند. سبک و روش آموزشی که دوره راکت جریان در پیش گرفته است با دوره های دیگر متفاوت است. آموزش زبان انگلیسی با سریال، سبک و روش آموزشی دوره راکت جریان می باشد. اساتید و مدرسین همه تلاش خود را کرده اند که بهترین لحظات آموزشی را برای کودکان فراهم نمایند. والدین می توانند کودکان خود را بدون هیچ نگرانی به سبک و متد آموزشی احمدرضا ابراهیمی بسپارند. کودکان در کنار سرگرمی به یادگیری زبان انگلیسی مشغول هستند. به دلیل برگزاری کلاس ها و دوره آموزشی به صورت آنلاین و خصوصی، والدین می توانند در داخل خانه و در کنار فرزندان خود از روند و مراحل آموزش و یادگیری کودکان خود مطلع شوند.

آموزش زبان انگلیسی با سریال

سبک و متد آموزشی همه دوره ها و کلاس های احمد رضا ابراهیمی با سریال های انگلیسی می باشد. این سریال ها مختص به سن کودکان و بزرگسالان انتخاب شده است. دلیل اصلی که باعث شده است احمدرضا ابراهیمی، چنین سبکی را برای آموزش زبان آموزان انتخاب کند این است که، زبان آموزان به راحتی می توانند بر تلفظ، مکالمه زبان انگلیسی همچون نیتیو لایک ها و… تسلط پیدا کنند؛ چراکه آموزش زبان انگلیسی با سریال این امکان را برای افرادی فراهم می‌کند تا در محیطی قرار گیرند که با فرهنگ و سبک و شیوه زندگی افراد انگلیسی زبان آشنا شوند و نیتیو لایک شدن را با آن ها تجربه کنند. ویژگی آموزش زبان انگلیسی از طریق سریال فقط محدود به موارد گفته شده نیست و شامل موارد دیگری از جمله موارد زیر می باشد:

 1. نیتیو لایک شدن
 2. کارآمدترین روش
 3. دانش زبانی متنوع
 4. به روزترین روش
 5. امکان انتخاب های متعدد
 6. یادگیری زبان انگلیسی بدون دخالت گرامر زبان انگلیسی
 7. جذاب ترین روش
 8. بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
 9. کامل ترین روش
 10. آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی نیتیوها
 11. محتوای نامحدود
 12. آموزش همراه با یادگیری نامحدود
 13. ارزان ترین روش
 14. و…

اساتید و مدرسین وبسایت زبان احمدرضا ابراهیمی

مهم ترین ویژگی اساتید و مدرسین سایت زبان احمدرضا ابراهیمی، چند زبانه بودن آن ها می باشد. مدرسین زیر نظر احمدرضا ابراهیمی دو یا سه زبان را به سبک راکت فرا گرفته اند. راهبران دوره های تربیت مدرس را طی کرده اند به همین علت با دغدغه و نگرانی های زبان آموزان در این مسیر آشنایی دارند. مدرسین بر اساس شخصی سازی آموزش به برنامه ریزی برای زبان آموزان می پردازند تا نیازهای زبانی آن ها بر طرف شود. در کنار مدرسین سایت فقط مشغول آموزش و یادگیری زبان انگلیسی نیستید و به یادگیری موارد دیگری از جمله: چگونگی برنامه ریزی و تعیین هدف، چگونگی افزایشی اعتماد به نفس و عزت نفس در زبان آموزان و… را فرا می گیرید. اساتید با در نظر گرفتن این نکته که چقدر در شروع، روند و ادامه دادن یادگیری زبان انگلیسی فراگیران تاثیر گذار هستند، آموزش زبان آموزان را آغاز می کنند. مدرسین به عنوان هدایت کننده مسیر، هم قدم با زبان آموزان خود پیش می روند و از آغاز تا پایان دوره از شما حمایت و پشتیبانی کاملی خواهند کرد. راهبران بهترین لحظات آموزشی را برای شما رقم خواهند زد.

نحوه برگزاری کلاس‌های سایت زبان احمدرضا ابراهیمی

برگزاری کلاس ها و دوره های موجود در سایت به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می شوند. عوامل بسیاری باعث شده است که احمدرضا ابراهیمی محیط آنلاین را برای آموزش شما زبان آموزان انتخاب کند اما یکی از مهم ترین دلایل این است که، زبان آموزان می توانند از این طریق به اصل یادگیری دسترسی داشته باشند. همچنین همه زبان آموزان این امکان را دارند که در همه شرایط زمانی و مکانی به آموزش و یادگیری مشغول شوند. پلتفرم های مختلفی که محیط و فضای آنلاین در اختیار همه کاربران خود قرار داده است موجب شده است که علاقه مندان و متقاضیان بسیاری پیدا کند. حال تصور کنید در داخل منزل بدون پرداخت هزینه های رفت و آمد و شلوغی های مسیر به یادگیری زبان انگلیسی مشغول شوید. در کمترین زمان ممکن می توانید بیشترین و بهترین محتواهای آموزشی را بدون هیچ نگرانی در اختیار داشته باشید. فضای آنلاین مزایای بسیار زیادی دارد برای آشنایی بیشتر با این مزایا بهتر است که به مطالعه مقاله آموزش آنلاین زبان انگلیسی، بپردازید.

خصوصی برگزار شدن کلاس ها به نفع زبان آموزان می باشد؛ چراکه با بیشترین تمرکز و آرامش به یادگیری زبان انگلیسی مشغول می شوند. در کلاس های خصوصی به دلیل اینکه فقط یک نفر در کلاس حضور دارد همه توجه و حواس مدرس بر روی همان یک نفر می باشد. همه تلاش تیم حرفه ای احمدرضا ابراهیمی این است که بیشترین و مفیدترین مزایا در اختیار زبان آموزان قرار گیرد.

در صورتی که علاقه‌ مند هستید کتاب‌ ها، منابع آموزشی و روش‌ های سنتی و خسته کننده را کنار بگذارید، می‌ توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما ارتباط حاصل نمایید:
_ تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه
_ از طریق پشتیبانی سایت
_ تماس با شماره تلفن 09333558002

کارشناسان و مشاوران سایت همه روزه به جزء روزهای تعطیل آماده پاسخگویی به سوالات شما متقاضیان زبان انگلیسی و یا دیگر زبان ها هستند.