تصور مبهمی که ما از آموزش و یادگیری، عبارت آنلاین و زبان انگلیسی داریم، آموزش آنلاین زبان انگلیسی را به یک گزینه تبدیل کرده است در حالیکه در عصر اینترنت و ارتباطات به جرأت می‌توان گفت آموزش آنلاین زبان انگلیسی تنها گزینه برای یادگیری زبان انگلیسی است اما برای درک بهتر به یک مقایسه می‌پردازیم:
چنانچه فردی قصد سفر کاری از یک قاره به قاره دیگر را داشته باشد می‌تواند برای طی کردن مسیر از قطار، هواپیما، کشتی و… استفاده کند اما همه ما به خوبی می‌دانیم که استفاده از وسایل نقلیه مثل قطار و کشتی علاوه بر زمان بر بودن و طولانی‌تر شدن مسیر باعث خستگی و فرسودگی بیش از حد می‌شود به عبارتی تنها گزینه برای شروع سفر هواپیما می‌باشد. زمانی که از هواپیما برای طی کردن مسیر استفاده کنیم باعث می‌شود در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با آسایش و راحتی بیشتر به مقصد برسیم. باتوجه به نیاز مخاطبان که به دنبال نیتیو لایک شدن، ارتباط برقرار کردن، دسترسی به اینترنت و غیره و غیره هستند، از دید من آموزش آنلاین زبان انگلیسی یک گزینه نیست، آموزش آنلاین زبان انگلیسی تنها گزینه برای مسلط شدن به این زبان است.

20 با 40 درصد تخفیف ویژه سال نو میلادی :: با شماره 09333558002 تماس بگیر

 

چرا آموزش آنلاین زبان انگلیسی؟

بسیاری از موسسات آموزش زبان به دلایل مختلفی از جمله پرستیژ، شرایط جامعه، هزینه، تکنولوژی و… به ناچار وارد حوزه آموزش آنلاین زبان انگلیسی می‌شوند. اما از نظر من با وجود شرایط موجود چیزی که آموزش آنلاین زبان انگلیسی را به تنها گزینه تبدیل کرده است استفاده صحیح از زبان می‌باشد. تا زمانی که می‌توان محتواهای دقیق و به روز را به صورت مداوم در اختیار زبان آموزان و فراگیران قرار داد چرا باید به سراغ آموزش حضوری و یادگیری زبان از طریق کتاب‌ها رفت؟
تا زمانی که من می‌توانم آموزشی صحیح را از طریق ویدئوها و سریال‌های انگلیسی زبان به زبان آموزان خود منتقل کنم استفاده از کلاس‌های حضوری مقرون به صرفه نمی‌باشد.

تفاوت آموزش آنلاین با آموزش حضوری در چیست؟

من برخلاف دیگر آموزشگاه‌های زبان، فضای آنلاین را به عنوان یک انتخاب همیشه در نظر گرفته‌ام. برای درک بهتر تفاوت موجود بین آموزش آنلاین و حضوری بهتر است به محتواهای زبانی در دسترس دقت کنیم. یکی از اشتباهات بزرگی که بسیاری در حال دنبال کردن آن هستند این است که از امکانات آموزش حضوری برای آنلاین استفاده می‌کنند در صورتی که، محتوای آموزش حضوری برای آموزش آنلاین مناسب نیست، همین خود عاملی در جهت آغاز اشتباهات بزرگ‌تر خواهد بود.
زمانی که از محیطی آنلاین برای آموزش زبان استفاده می‌کنیم باید محتواهای آموزشی متناسب با همان سبک را انتخاب کنیم. آموزش آنلاین این امکان را به ما می‌دهد که در لحظه از به روزترین محتواها استفاده کنیم در صورتی که آموزش حضوری این قابلیت را از همه ما میگیرد. آموزش آنلاین بر خلاف آموزش حضوری امکان یادگیری زبان را بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی در هر شرایطی به ما خواهد داد. در داخل کلاس‌های حضوری تعامل بر اساس نیازهای روزمره ایجاد می‌شود اما آن چیزی که بین نیتیوها رخ می‌دهد خیلی بیشتر از تعاملات داخل کلاس می‌باشد. همه تلاش ما ایجاد قابلیت‌های تعاملی زبان در حوزه آنلاین می‌باشد.

مزیت‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی چیست؟

  • یکی از مهم‌ترین مزیت‌های آموزش آنلاین تولید محتوا بدون محدودیت است؛ به عبارتی به محتوای محدود، محدود نیستیم. به گونه‌ای که ما در کمترین زمان ممکن می‌توانیم به محتواها دسترسی داشته باشیم و محتوای آنلاین در کمترین زمان ممکن در اختیار ما قرار می‌گیرد.
  • آموزش آنلاین به ما امکان انتخاب‌های نامحدود را می‌دهد و ما می‌توانیم از میان محتواهای متعدد دست به انتخاب زنیم.
  • عدم محدودیت‌های زمانی، مکانی و در دسترس بودن اساتید به صورت تمام وقت در آموزش آنلاین باعث شده است که فراگیران بتوانند اصل آموزش را دریافت کنند.
  • سالهاست آموزش زبان انگلیسی به گونه‌ای پیش رفته است که به دنبال ارائه اطلاعات درباره زبان انگلیسی به زبان آموزان بوده است اما در حال حاضر انسان‌ها توانایی دیدن نیتیوهای بسیار زیادی را دارند به همین علت آموزش آنلاین قابلیت تولید محتوای ویدئویی و سریالی را دارد و آرزوی دیرینه نیتیو لایک شدن زبان آموزان را به واقعیت تبدیل کرده است.
  • آموزش آنلاین زبان انگلیسی بسیاری از هزینه‌ها، از جمله هزینه رفت و آمد، مکان موسسات، کلاس ها و… را به صفر رسانده است.
  • هزینه‌ها و برنامه ریزی زبانی برای زبان آموزان به صورت فردی صورت می گیرد. اگر فقط در این مقاله به داشتن شیوه‌ای نوین و مزایای آموزش آنلاین بپردازیم از موضوع اصلی مقاله دور خواهیم شد.

معایب آموزش آنلاین زبان انگلیسی چیست؟

  • یکی از مشکلات اساسی که مربوط به زیر ساخت‌های اینترنتی است مشکل در سرعت، فیلتر شکن‌ها و قطع شدن ارتباط با زبان آموزان می‌باشد که برطرف شدن این مشکل نیاز به اینترنت پر سرعت و رفع فیلترینگ می باشد.
  • بسیاری از متخصصان به دنبال شبیه سازی کردن آموزش آنلاین بر روی کلاس‌های حضوری هستند که این روش نتایج خوبی را به دنبال نخواهد داشت و عملا بی فایده است.
  • از گذشته تا به الان آموزش را به صورت یک عمل اجباری و تحمیلی طی کرده‌ایم. تا زمانی که برای انجام کاری تحت فشار نباشیم، به انجام آن کار نخواهیم پرداخت اما با کمک مدرسین و اساتید حرفه‌ای، فراگیران بهتر می‌توانند به کنترل چنین موردی بپردازند.
  • در آموزش آنلاین به دلیل اینکه محیط فیزیکی و چهره به چهره‌ای وجود ندارد باعث می‌شود زبان آموزان به راحتی راهی برای فرار کردن پیدا کنند اما این خود تلاشی است برای ایجاد فرهنگ سازی نوین که آموزش از اجباری بودن به حالت طبیعی و صحیح خود بازگردد.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی به سبک احمدرضا ابراهیمی

از قدیم تا به الان، درک همه ما از آموزش و یادگیری زبان انگلیسی به این صورت بوده است که در راس آموزش، معلمی با اختیار تام وجود دارد و در اینکه چه مطالبی، در چه زمانی، با چه روشی و از چه طریقی به زبان آموزان آموزش داده شود، نقش تعیین کننده‌ای داشته و دارد و در واقع زبان آموز در مسیر یادگیری هیچ عمل و اختیاری از خود ندارد اما در کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی به سبک احمدرضا ابراهیمی زبان آموز در مسیر یادگیری غرق خواهد شد به همین علت زبان آموزان مسیر یادگیری را سریع‌تر و با لذت طی خواهند کرد.
من از سال 1388 تا به الان تلاش کرده‌ام تصویر روشنی از آموزش، یادگیری و زبان انگلیسی در بستر آنلاین برای زبان آموزان و کاربران ایجاد نمایم و با توجه به دیگر منابع بزرگ مثل You Tube و…
در حال حاضر یکی از روش های یادگیری زبان انگلیسی با سریال است که توانسته است جایگاه بسیار بالایی را در میان زبان آموزان دنیا کسب نماید. علاوه بر مطالب گفته شده در مقاله آموزش زبان انگلیسی با سریال باید گفت که این سبک از آموزش سریال‌هایی را به زبان آموزان تدریس می‌کند که نه تنها در چند سال اخیر بلکه در حال حاضر هم در دست تولید و پخش می باشند. این روش به دلیل اینکه یکی از نزدیک‌ترین روش‌ها به یادگیری زبان در حال تکامل است قطعا می‌تواند یکی از بهترین و کامل‌ترین روش‌ها باشد و از این طریق توانایی یادگیری زبان را به شکل زنده و واقعی خواهید داشت.
با وجود تعداد زیاد سریال‌های انگلیسی زبان، شما با آموزشی نامحدود روبه رو هستید و از همه مهم‌تر آموزش با سریال با ایجاد بستری مناسب باعث درک بهتر موقعیت برای شما می‌شود و شما می‌توانید از بین گفته‌های زبانی انتخاب صحیح داشته باشید.
اساتید سایت احمدرضا ابراهیمی راهبرانی هستند که سعی می‌کنند کم‌ترین دخالت را در محتوای ارائه شده و بیشترین تاثیر را در شکل گیری عادات صحیح برای زبان آموزان داشته باشند.
در صورتی که علاقه به یادگیری زبان در مدت زمان کوتاه دارید و یا فرصت و زمان کافی ندارید می‌توانید مدت زمان دو ماهه را برای دست یابی به آرزوی دیرینه خود در نظر بگیرید و در کلاس‌های آموزش آنلاین انگلیسی در 50 روز که به صورت فوق فشرده برگزار می‌شوند شرکت کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از مشاوره رایگان موسسه ما، می‌توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام که در انتهای صفحه درج شده است بپردازید؛ سپس مشاوران ما با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند.