نلسون ماندلا می گوید: آموزش تنها سلاح قدرتمندی است که با آن می‌توان دنیا را تغییر داد. از این سلاح قدرتمند باید برای تغییر جهان استفاده کرد. آموزش آنلاین زبان انگلیسی یکی از روش های یادگیری زبان انگلیسی و سلاحی قدرتمند و جدید برای تغییر دنیا محسوب می‌شود. این آموزش شکلی نوین از آموزش زبان انگلیسی است و بسیاری معتقد هستند که با توجه به رشد سریع جهان در زمینه‌های علمی و همگانی شدن اینترنت، این مهم، از اولویت‌های آموزش زبان های خارجه می‌باشد.
آموزش آنلاین زبان انگلیسی تنها به دوره های ترمیک انگلیسی ختم نمی‌شود. همه روزه دوره‌های جدید ابداع و تالیف می‌شود. اما باید دقت کنید و دوره متناسب با نیازتان را انتخاب کنید.
این دوره‌ها هر کدام خود گویای وسعت دایره آموزش در زبان انگلیسی هستند و می‌توان آموزش زبان انگلیسی را به دوره‌های جزء به جزء تبدیل نمود و بنا به نیاز زبان آموزان، مهارت لازمه را به آنها آموخت. چیزی که در این دوره‌ها برای افراد مختلف، مهم می‌باشد، این است که آیا با پایان هر دوره مدرک لازم مبنی بر گذراندن دوره‌ها به آنها داده می‌شود یا نه؟ این مدرک با سایر مدارک دوره‌های حضوری یکسان است؟ آیا دوره‌های غیرحضوری آموزش زبان انگلیسی کارایی دوره‌های حضوری آموزش زبان انگلیسی را دارند یا نه؟

برای پاسخ به این سوال نیاز به یک توضیح جامع است. در واقع با مدرنیته شدن دنیای کنونی و اتفاقات مثبتی که در این زمینه، روز به روز شاهد آن هستیم، آموزش آنلاین زبان‌های خارجه، یک اتفاق مثبت و یک باید در این زمان محسوب می‌شود. دنیا روز به روز از حالت سنتی تغییر مسیر می‌دهد و امروزه شاهد این موضوع هستیم که انجام بسیاری از کارها با اینترنت نه تنها شدنی است بلکه در بسیاری از موارد اثراث مثبتی را بر تمامی بخش ها خواهد نهاد.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی به سبک احمدرضا ابراهیمی:

یادگیری غیرحضوری زبان انگلیسی نیز، یکی از بایدهای دنیای امروز ما محسوب می‌شود که مدت‌هاست با برنامه ریزی‌های کارشناسی شده و آزمون و خطاهایی که صورت گرفته شده است، امروزه به بخش مهمی در آموزش زبان های خارجه تبدیل شده است. در این دوره، تمامی مهارت‌های اصلی به صورت کامل و جامع به زبان آموزان آموزش داده می‌شود. همچنین در دوره آنلاین زبان انگلیسی شما، مهارت‌های مهمی از جمله گرامر زبان انگلیسی را به خوبی فرا خواهید گرفت و تنها تفاوت این دوره با سایر دوره های آموزش زبان انگلیسی، در غیرحضوری بودن این دوره است. نکته مهم دیگری که وجود دارد این است، که تمامی موارد این دوره‌ها اعم از تعیین سطح بسته به صلاح دید استاد به صورت آنلاین و شفاهی برگزار می‌شود و در پایان دوره مدرکی مبنی بر گذراندن دوره‌ها، به شما اعطا خواهد شد. کیفیت این مدرک با سایر مدارک کلاس‌های حضوری تفاوتی ندارد و کاملا با برنامه ریزی و استانداردهای آموزش زبان، مطابقت خواهد داشت. سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با بیش از 20 سال سابقه و توان و پشتکار تیم حرفه‌ای موسسه، خود را محدود به آموزش یک زبان نمی کند به همین دلیل شما می‌توانید به آموزش حرفه‌ای زبان‌های دیگری از جمله: آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، عربی، ترکی، چینی، ژاپنی، کره ای و…… بپردازید.

اساتید آموزش آنلاین زبان انگلیسی:

اساتید مربوط به این موسسه، در واقع برای این شیوه تدریس زبان انگلیسی، دوره‌های ویژه‌ای را گذرانده‌اند، تا بتوانند با توجه به آموخته‌های خود و علم زبان، به بهترین نحو، آموزش‌های لازم را به زبان آموزان خود بدهند. در واقع این موضوعات بخش مهمی را در شیوه آنلاین بر عهده دارند و نیاز این دوره‌ها، اساتید آشنا به فضای مجازی و تدریس غیرحضوری زبان انگلیسی است. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های اساتید موسسه احمدرضا ابراهیمی چند زبانه و حرفه‌ای بودن آن هاست.

ویژگی های آموزش آنلاین زبان انگلیسی:

  • در هر زمان و هر مکان:

در یادگیری آنلاین زبان انگلیسی هیچ محدودیت مکانی برای زبان آموزان وجود ندارد و در واقع زبان آموزان می‌توانند در هر موقعیت و شرایطی که هستند، به یادگیری زبان انگلیسی  بپردازند. این امکان در دوره آنلاین یادگیری انگلیسی وجود دارد تا شما بتوانید در هنگام نشستن در مترو، هنگام سفر، در مهمانی‌های دوستانه و خانوادگی و… به یادگیری آنلاین زبان انگلیسی بپردازید. انتخاب زمان و ساعت کلاس های آنلاین انگلیسی با خود زبان آموزان است. در واقع زبان آموزان می‌توانند در ساعات استراحت یا ساعاتی که مشغول به کار نیستند در دوره های آنلاین زبان شرکت کرده و به فراگیری زبان انگلیسی بپردازند.

  •  شرایطی یکسان و برابر:

بسیاری از افراد شرایط مناسب برای رفت و آمد و حضور در کلاس های انگلیسی را ندارند. این افراد می توانند بانوان خانه دار، مادرهایی که فرزندان خردسال دارند و یا افرادی که در شهرها و روستاهای دور افتاده و به دور از امکانات هستند، باشند. دوره های آنلاین نیاز این افراد را برطرف کرده و آن‌ها می‌توانند در شرایط برابر و در زمان انتخابی خود، به یادگیری انگلیسی بپردازند.

  • تنوع در سیستم آموزشی:

این نوع آموزش یک آموزش سرگرم کننده است و تفاوت آن با سایر دوره های آموزش انگلیسی، می‌تواند خود به یک تنوع در سیستم آموزشی تبدیل شود. در این روش زبان آموزان می‌توانند به ساده‌ترین روش های یادگیری زبان انگلیسی و در اوقات فراغت خود، به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند.

  • فضای اختصاصی و سرشار از صمیمیت:

احمدرضا ابراهیمی برای ارتقا سریع‌تر شما عزیزان و جلو گیری از عدم خستگی و طولانی شدن کلاس‌ها، دوره‌های سایت خود را به صورت کاملا خصوصی و با آموزشی نامحدود برای شما برگزار می‌کنند‌.

اهداف آموزش آنلاین زبان انگلیسی:

  • همگانی کردن زبان:

هدف اصلی از تشکیل کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی، در واقع همگانی کردن و قابل دسترسی کردن این دوره برای سایر افراد است. این نوع یادگیری یک روش استاندار و البته یکسان برای تمامی افراد در تمامی نقاط ایران است. دوره‌های آنلاین، خدمات آموزشی را به صورت یکسان، در اختیار تمامی افراد جامعه می‌گذارد و در واقع افراد شاغل، بانوان خانه دار، افراد حاشیه نشین و افراد در روستاهای دور افتاده، می‌توانند به یک شکل مساوی از تمامی آموزش‌ها برخوردار شوند.

  • تسلط بر مکالمه و لهجه:

دوره‌های آنلاین به خودی خود باعث تقویت مکالمه زبان انگلیسی و همچنین قدرت تلفظ عبارات و اصطلاحات انگلیسی زبان آموزان می‌شود و در عین حال احساس نیاز به پارتنر در صحبت کردن به انگلیسی را برای شما رفع خواهند کرد.

  • گستردگی انتخاب:

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی به دلیل گستردگی و تنوع، دایره انتخابات شما را بیشتر کرده و زبان آموزان می‌توانند با توجه به نیاز خود و زمانی که در دسترس دارند به انتخاب دوره مورد نیاز خود بپردازند و یادگیری انگلیسی از راه دور را نیز در برنامه آموزشی خود قرار دهند.

دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی:

هر دوره‌ای که امروزه با استقبال زبان آموزان مواجه شده است، نشان دهنده کاربردی بودن و نیاز جامعه می باشد. تک تک دوره‌های موجود در سایت به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می‌شوند شما با کمک مشاوران و کارشناسان سایت احمدرضا ابراهیمی و بسته به نیاز و زمانتان دست به انتخاب می‌زنید.
اما یکی از مهم‌ترین دوره های موجود در سایت که در مدت زمان اندکی مورد توجه زبان آموزان بسیاری را در اقصی نقاط دنیا قرار گرفته است، دوره‌های آموزشی راکت می‌باشد. همانطور که در ابتدا به آن اشاره شد این دوره‌ها با توجه به نیاز جامعه، دغدغه شما عزیزان و پیشرفت قرن 21 تهیه شده است. دوره‌های راکت به دو صورت VIP Rocket ( آموزش زبان انگلیسی به صورت فوق فشرده) و Tailored Rocket (آموزش زبان انگلیسی به صورت فشرده) برگزار می‌شوند. بسیاری از زبان آموزان با وجود گذراندن دو سال آموزش زبان انگلیسی هنوز تسلط کافی بر مکالمه، تلفظ صحیح کلمات و حتی لهجه را کسب نکرده‌اند. دوره‌های راکت با در نظر گرفتن تمام این نکات، آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم و سریال را در دستور کار خود قرار داده است و شما با شیوه‌ای بسیار متفاوت از دیگر شیوه‌ها به یادگیری زبان می‌پردازید. همه شما این نکته را به خوبی می‌دانید که انجام هر روشی برای یادگیری زبان نیاز به رعایت اصول و نکاتی دارد به همین دلیل یادگیری زبان از طریق فیلم و سریال هم با رعایت نکاتی صورت می‌گیرد که از آن آگاهی ندارید به همین علت اساتیدی که به تدریس دوره‌های راکت می‌پردازند دوره‌های مخصوصی را گزرانده‌اند و شما یا خیالی آسوده می‌توانید در این مسیر قدم بردارید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از مشاوره رایگان موسسه ما، می‌توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام که در انتهای صفحه درج شده است بپردازید؛ سپس مشاوران ما با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند.