آموزش به صورت آنلاین در حال حاضر و با توجه به پیشرفت‌های روز دنیا تنها گزینه برای یادگیری زبان آلمانی است. درک نادرستی که از مفاهیم مختلف به خصوص عبارت آنلاین به وجود آمده است باعث شده است، آموزش آنلاین زبان آلمانی به یک گزینه تبدیل شود. این در صورتی است که در حال حاضر با توجه به عصر اینترنت و ارتباطات آموزش آنلاین زبان آلمانی به تنها گزینه برای آموزش و یادگیری تبدیل شده است. برای مثال زمانی که شما دندان درد دارید و یا درد دیگری را در بدن خود احساس می کنید، می‌توانید از داروهای گیاهی، انواع مسکن‌های طبیعی و روش‌های طبیعی برای کمتر شدن درد دندان و یا دیگر دردها استفاده کنید اما همه این راه کارها برای مدت زمان اندکی مفید واقع می‌شود و البته برای تاثیر گذاری بیشتر باید زمان زیادی را برای درمان صرف کنید. به عبارتی برای از بین رفتن کامل درد دندان باید به سراغ پزشک و یا دندان پزشک بروید. آموزش آنلاین زبان آلمانی، نقش همان پزشک را دارد. هر یک از ما برای یادگیری زبان می‌توانیم به سراغ روش‌های مختلفی برویم اما در آخر با وجود نیازهای زبانی جدید باز هم به سراغ همان روش و راهکار اصلی یعنی آموزش آنلاین زبان آلمانی خواهیم رفت.

IELTS7 Banner 01 8 آموزش آنلاین زبان آلمانی

آموزش آنلاین زبان آلمانی

دوره‌های زبان آلمانی هر کدام به نوبه خود، بر اساس نیاز جامعه برگزار شده‌اند. اما چیزی که ذهن اغلب زبان آموزان را در رابطه با دوره‌های آنلاین به خود مشغول می‌کند این است که آیا این دوره‌ها در مقایسه با دوره‌های حضوری از مدرک و اعتبار برخوردار هستند؟ آیا شرکت در این دوره‌ها می‌تواند نیاز آن‌ها را برطرف کند؟ آیا دوره‌های غیرحضوری، کارایی دوره‌های حضوری را دارند؟ مدرک دوره آنلاین، در مقایسه با دوره‌های حضوری، تفاوت دارد؟ همه این سوالات به نوبه خود برای افراد مهم هستند و پرداختن به این مهم می‌تواند بخش بزرگی از دغدغه زبان آموزان را برطرف نماید.
در حقیقت شرکت در دوره‌های آنلاین آلمانی، می‌تواند برای تمامی افراد کارساز باشد اما هدفی که در این دوره دنبال می‌شود دست یافتنی کردن آموزش زبان‌های خارجه، برای تمامی اقشار مختلف جامعه است. این دوره‌ها با همگانی شدن اینترنت و کاربردی که اینترنت در دنیای امروزی انسان‌ها ایجاد کرده است، بخش مهمی از زندگی افراد را تشکیل داده است. امروزه بسیاری از کارها به صورت اینترنتی انجام می‌شود. از جمله کارهای مهمی همچون عوامل بین بانکی، خرید از فروشگاه‌های معتبر، خرید بلیط و…
این موضوع ما را بر آن کرده است تا بتوانیم از مزایای اینترنت، همراه با مزایای یادگیری زبان آلمانی استفاده کرده و این زبان را به صورت آنلاین، آموزش دهیم. با آموزش آنلاین، محتوای در دسترس ما بسیار فراتر از حد تصور می‌باشد. آموزش آنلاین محتوایی نامحدود، به روز و قابل دسترس برای همگان را در اختیار تک تک افراد قرار می‌دهد اینکه ما از این فرصت و آموزش نامحدود حداکثر استفاده را نداشته باشیم اشتباه محض است.
بسیاری از آموزشگاه‌ها و موسسات به ناچار وارد حوزه آنلاین شده‌اند و زمانی که عملی به ناچاری صورت گیرد از آغاز تا انتها باعث بروز مشکلات بسیاری نه تنها برای آموزشگاه بلکه برای زبان آموزان، خواهد شد اما من همیشه آموزش آنلاین را به عنوان تنها گزینه انتخاب کرده‌ام.

تفاوت آموزش آنلاین با آموزش حضوری

برای هر سبک و روشی باید محتوای متناسب با آن را انتخاب کرد. بسیاری ما برای آموزش آنلاین از محتوای آموزش حضوری استفاده می کنیم. هر سبک و روش آموزشی نیازمند محتوای متناسب با همان روش و سبک می‌باشد. در کلاس‌های حضوری از منابعی محدودی مانند کتاب‌های آموزشی استفاده می‌شود این در حالی است که آموزش آنلاین دارای محتواهای نامحدودی است و نیاید کلاس‌ها و دوره‌های آنلاین را محدود به کتاب‌های آموزشی کنیم. آموزش آنلاین با داشتن منابعی نامحدود، به روز و بدون محدودیت‌های زمانی و مکانی باعث ارتقا سریع‌تر زبان آموزان می‌شوند. برای افرادی که به دنبال نیتیو لایک شدن هستند استفاده از آموزش آنلاین بهترین و به عبارتی تنها گزینه می‌باشد.

مزایای آموزش آنلاین زبان آلمانی

در اختیار داشتن منابع نامحدود بدون محدودیت‌های زمانی و مکانی یکی از ویژگی‌های اساسی آموزش آنلاین زبان می‌باشد. در کلاس‌های حضوری و با توجه به منابع موجود در کلاس ها زبان آموزان حق انتخاب و گزینش ندارند و یا اگر هم حق انتخابی وجود داشته باشد بسیار محدود است اما در آموزش آنلاین شما توانایی انتخاب دارید و می‌توانید از میان گزینه های متعدد دست به انتخاب زنید.
باید به این نکته اشاره کرد که تا به الان همه موسسات و آموزشگاه‌ها در آموزش زبان آلمانی به دنبال ارائه اطلاعات درباره زبان بوده‌اند اما واقعیت این است که با وجود پیشرفت‌های روز دنیا و آموزش آنلاین باعث شده است، ما بتوانیم اصل آموزش و یادگیری را دریافت کنیم.
در دسترس بودن اساتید و منابع در هر لحظه یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آموزش آنلاین زبان می‌باشد.
علاوه بر مزایای گفته شده باید به این مورد اشاره کرد که آموزش آنلاین باعث کاهش پیدا کردن بسیاری از هزینه‌ها برای موسسات و حتی زبان آموزان می‌شود. در واقع به دلیل آنلاین بودن، این دوره به یک بخش سرگرم کننده برای افراد تبدیل شده است و زبان آموزان می‌توانند در وقت‌های خالی خود به یادگیری زبان آلمانی بپردازند.

معایب آموزش آنلاین زبان آلمانی

اولین مورد که همه ما از آن اطلاع داریم این است که زیر ساخت‌های اینترنتی باعث بروز مشکلاتی مثل قطعی اینترنت و.. می‌شود. برای برطرف شدن این مشکل نیازمند اینترنت پر سرعت و رفع فیلترینگ و… می‌باشد.
در آموزش آنلاین به دلیل اینکه ارتباطی رو در رو صورت نمی‌گیرد باعث می‌شود برخی از زبان آموزان و فراگیران راهی برای فرار پیدا کنند.
قبلا هم به این نکته اشاره کردیم که شبیه سازی و استفاده از سبکی مشابه در آموزش آنلاین اشتباه می‌باشد و بسیاری هنوز از این روش استفاده می‌کنند.

آموزش آنلاین زبان آلمانی به سبک احمدرضا ابراهیمی

من از آغاز تا به الان در تلاش بوده‌ام که تصویر روشنی از مفاهیم مختلفی مثل آنلاین و یادگیری را برای زبان آموزان و فراگیران ایجاد نمایم.
من با محتوای آموزشی منحصر به فرد به ابداع دوره‌های راکت پرداخته‌ام. با وجود متفاوت بودن روش های یادگیری زبان آلمانی از نظر من سریال بهترین و گزینه برای آموزش و نیتیو لایک شدن می باشد. این دوره از طریق آموزش زبان با سریال به آموزش زبان آموزان و علاقه‌مندان به زبان می‌پردازد. محتوای مورد استفاده در دوره‌های راکت، متناسب با نیازهای زبانی بشر و سریال های به روز و متنوع می‌باشد. برای داشتن تجربه‌ای متفاوت و یادگیری زبان به صورت زنده، استفاده از سریال برای آموزش بهترین و حقیقی‌ترین روش می‌باشد. من به شما پیشنهاد می‌کنم برای درک بهتر این سبک از آموزش به مطالعه مقاله آموزش زبان آلمانی با سریال بپردازید.
دوره‌های راکت به دو صورت فشرده (آموزش زبان آلمانی در 50 جلسه) و فوق فشرده (آموزش زبان آلمانی در 50 روز) و خصوصی برگزار می‌شوند. هر یک از شما با توجه به نیازهای زبانی و با کمک مشاوران ما می‌توانید به انتخاب هر یک از این دوره‌ها بپردازید. با آغاز یادگیری به سبک دوره‌های راکت علاوه بر یادگیری زبان و نیتیو لایک شدن، باعث ایجاد عادات و مهارت‌های زبانی صحیح در شما می‌شود.
اساتید چند زبانه دوره‌های راکت با گذراندن یک الی دو زبان به سبک راکت با دغدغه زبان آموزان آشنایی داشته و با درک عمیق‌تر به آموزش آن‌ها می‌پردازند. اساتید بر اساس نیازهای زبانی به برنامه ریزی می‌پردازند و از آغاز تا پایان دوره از فراگیران خود پشتیبانی کاملی می‌کنند.
برای نیتیو لایک شدن، کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام که در انتهای صفحه درج شده است بپردازید و یا از طریق پشتیبانی سایت با ما ارتباط حاصل نمایید. مشاوران و کارشناسان ما به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.