آموزش آنلاین زبان چینی در عصر حاضر و با گسترش ارتباط پیشرفت بسیار زیادی کرده است. با وجود دسترسی همگانی و افزایش سرعت تولید محتوا، استفاده از آموزش حضوری کار چندان جالبی نیست. آموزش آنلاین دارای مزایای بسیار بالایی می باشد. یکی از این مزایا ایجاد یادگیری فعال برای زبان آموزان است. فضای آنلاین، با ایجاد فرصت های جدید برای یادگیری باعث شده است که زبان آموزان فراوانی در اقصی نقاط دنیا بدون هیچ محدودیتی و به بهترین شکل به یادگیری مشغول شوند. در ادامه مقاله با آموزش زبان به صورت آنلاین آشنایی بیشتری پیدا خواهید کرد.

IELTS7 Banner 01 8 آموزش آنلاین زبان چینی

 

آموزش آنلاین زبان چینی

تا به حال به دنبال استفاده صحیح از زبان بوده اید؟ آموزش زبان چینی به صورت آنلاین این امکان را فراهم می کند تا فراگیران توانایی استفاده صحیح از زبان را داشته باشند. همین عامل باعث شده است آموزش آنلاین به تنها گزینه تبدیل شود. افراد بسیاری به دلایل مختلفی و شاید به ناچار وارد این حوزه آموزشی شده اند اما چیزی که برای من آموزش آنلاین را متفاوت می کند استفاده صحیح زبانی، دریافت و ارائه اطلاعات به صورت مداوم و نامحدود می باشد. تا وقتی که می توان آموزشی نامحدود و صحیح را به صورت آنلاین در اختیار زبان آموزان قرار داد، استفاده از کلاس های حضوری مقرون به صرفه نیست.

آموزش حضوری یا آنلاین؟

محتوای در دسترس تفاوت میان این دو حوزه را به خوبی مشخص می کند. برخی از افراد فکر می کنند که آموزش آنلاین و از راه دور باعث می شود ارتباط و تعامل حداکثری بین زبان آموز و مدرس برقرار نشود در صورتی که چنین نیست. آموزش آنلاین به دلیل زیر ساخت های متفاوت و آموزشی منحصر به فرد باعث شده است که تعامل حداکثری ایجاد شود.
بسیاری از علاقه مندان به زبان به دنبال نیتیو لایک شدن هستند، آموزش آنلاین به دلیل داشتن پلتفرم های مختلف به همراه ویدئو ها و عکس های متفاوت به آرزوی دیرینه شما جامه عمل می پوشاند.
آموزش آنلاین این امکان را به اساتید و زبان آموزان می دهد تا در مسیر یادگیری از قدرت انتخاب بالایی برخوردار باشند. نکته حائز اهمیت این است که برای آموزش زبان چینی به صورت آنلاین باید از محتوا و منابع آموزشی متناسب با همان سبک استفاده کنیم. به طور کلی آموزش و یادگیری بدون محدودیت های زمانی و مکانی در اختیار تک تک زبان آموزان می باشد.

برخی از مزایای آموزش آنلاین زبان چینی

  • با آنلاین برگزار شدن کلاس ها و دوره های آموزشی شما امکان انتخاب نامحدود را خواهید داشت.
  • متغیرهای زمان و مکان در آموزش آنلاین معنایی ندارند. از اهداف مهم در آموزش آنلاین زبان چینی، می توان به همگانی کردن و قابل دسترس بودن این مهم برای دیگران اشاره نمود. با دوره های آنلاین در واقع آموزش برای تمامی افراد در هر شهر و روستا امکان پذیر است و همه افراد می توانند به صورت یکسان از این موقعیت بهره کافی ببرند.
  • محیط آنلاین این امکان را برای ما فراهم می کند تا در کمترین زمان ممکن به بیشترین محتوا و اطلاعت دسترسی پیدا کنیم.
  • به دلیل محتوا و زیر ساخت های موجود آموزش به صورت آنلاین باعث فراگیری سریع تر زبان آموزان می شود.
  • با آموزش به صورت آنلاین نیازی به یادداشت برداری و استفاده از خودکار و کاغذ نیست.
  • آموزش آنلاین زبان چینی کمک بسیاری به در گیر شدن زبان آموزان در مسیر یادگیری میکند.
  • در آموزش آنلاین برای زبان آموزان به صورت فردی و بر حسب نیازهای زبانی فراگیران برنامه ریزی می شود.

برخی از عیوب آموزش آنلاین زبان چینی

  • مشکل در سرعت اینترنت و زیر ساخت های اینترنتی منجر به بروز مشکلاتی می شود.
  • در آموزش آنلاین به دلیل عدم وجود محیط فیزیکی باعث شده است زبان آموزان به راحتی از آموزش و حضور در کلاس فرار کنند.
  • یکی از اشتباهات رایجی که بسیاری از موسسات در برگزاری آموزش آنلاین دارند، این است که به دنبال شبیه سازی آموزش حضوری در آموزش آنلاین می باشند، زیرا آموزش آنلاین محیط و سیستم مخصوص خود را نیاز دارد.

با این وجود، راهبران سایت احمدرضا ابراهیمی، با تلاش و برنامه ریزی، محیطی را فراهم آورده اند که این مسائل را به حداقل رسانده و بلکه حل کرده است.

آموزش آنلاین زبان چینی به سبک احمدرضا ابراهیمی

آموزش آنلاین انعطاف پذیری را در آموزش زبان چینی ایجاد کرده است. آموزش آنلاین در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی به همراه سریال به آموزش زبان آموزان می پردازد. یکی از روش های یادگیری زبان چینی آموزش زبان با سریال می باشد. برای نیتیو لایک شدن و تسلط بر مکالمه و لهجه نیاز است در آن کشور زندگی کنیم اما زمانی که چنین شرایطی مهیا نیست باید به دنبال نزدیک ترین و حقیقی ترین روش بود. آموزش زبان با سریال این امکان را فراهم کرده است تا نیتیو لایک شدن و تسلط بر مکالمه با سرعت بیشتری برای علاقه مندان به زبان محقق شود.
دوره های راکت یکی از دوره های موجود در سایت احمدرضا ابراهیمی است. این دوره با سریال به دو صورت فشرده (آموزش زبان چینی در 50 جلسه) و فوق فشرده (آموزش زبان چینی در 50 روز) برگزار می شد و متقاضیان می توانند بسته به نیاز و با کمک کارشناسان ما دوره متناسب با نیاز خود را انتخاب کنند. این دوره برای همه افراد در هر شرایطی، سنی و سطحی قابل استفاده می باشد.
اساتید چند زبانه دوره های راکت با دید باز و درک عمیق به آموزش زبان آموزان می پردازند و از شروع تا پایان دوره به حمایت از فراگیران خود مشغول هستند و با توجه به نیازهای زبانی زبان آموزان به برنامه ریزی برای آن ها می پردازند.
اگر شما عزیزان علاقه مند به شرکت در دوره های آموزش زبان چینی هستید، می توانید با ثبت مشخصات خود در بخش زیر و همچنین، ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس همکاران ما در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی بوده و از مشاوره رایگان کارشناسان ما، در تمامی زمینه ها اعم از، انتخاب زبان و دوره متناسب با شرایط خود، بهره ببرید و یا می توانید از طریق پشتیبانی سایت با ما ارتباط حاصل نمایید.
کارشناسان ما، شما را از لحظه ثبت نام تا پایان دوره مربوطه، تحت حمایت و پشتیبانی آموزشی خود قرار می دهند و در تمامی مسیر یادگیری زبان چینی و سایر زبان های خارجه، در کنار شما خواهند بود. همچنین شما می توانید از مشاوره رایگان ما در تمامی ایام هفته، به جز در روزهای تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، بهره مند شوید.