افراد هنگام یادگیری زبان انگلیسی صحبت‌ ها و تصمیم‌ های جالبی را مطرح می‌ کنند. در این میان برخی به دنبال آموزش گرامر انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته هستند، برخی قصد یادگیری و تسلط بر زبان، بدون یادگیری گرامر را دارند. اما همه ما به خوبی آگاه هستیم که تا زمانی که با قواعد ساختاری زبان انگلیسی آشنایی نداشته باشیم امکان کنارهم قرار دادن کلمات و جمله سازی در زبان انگلیسی را نخواهیم داشت. در این مقاله ما قصد داریم به صحبت درباره آموزش گرامر زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته بپردازیم و در آخر ما به شما روشی را معرفی خواهیم کرد که با به کارگیری آن، در سریع‌ ترین حالت ممکن قواعد زبان انگلیسی را فرا خواهید گرفت.

آموزش گرامر زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته

اگر بخواهیم واژه گرامر را تعریف کنیم باید گفت که گرامر به معنی دستور زبان است که با استفاده از دستور زبان و قوانین موجود، توانایی کنار هم قرار دادن کلمات و ساخت جمله را پیدا خواهیم کرد.
یادگیری گرامر زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته برای نیتیو لایک شدن و تسلط بر مکالمه الزامی می‌ باشد. جالب است بدانید که گرامر زبان انگلیسی به نسبت دیگر زبان‌ ها، مسیر یادگیری آسان‌ تری دارد. پس تنبلی نکنید و آموزش گرامر زبان انگلیسی را آغاز کنید.
قبول داریم که یادگیری گرامر به روش سنتی مشکل و کسل کننده است اما در ادامه قرار است به شما روشی را معرفی کنیم که یادگیری گرامر را برای شما لذت بخش‌ ترین صورت ممکن خواهد کرد. قبل از هر چیزی بهتر است، اهمیت یادگیری گرامر انگلیسی را برای شما بازگو کنیم. با ما همراه باشید…

اهمیت یادگیری گرامر زبان انگلیسی

زبان انگلیسی از چهار مهارت مهم تشکیل شده است. این چهار مهارت شامل (Listening, Speaking, Reading, Writing) می باشد. در صورتی می توانید صحبت از تسلط بر این زبان به میان آورید که بر هر چهار مهارت زبان انگلیسی تسلط داشته باشید. گرامر زبانی انگلیسی یکی از مهم ترین و شاید سخت ترین بخش های یادگیری و تسلط شما بر زبان انگلیسی باشد. تسلط بر گرامر زبان انگلیسی مهارت زبانی شما را نشان می دهد که تا چه اندازه به جزییات اهمیت می دهید. زمانی که شما بر کرامر زبان انگلیسی تسلط داشته باشید به راحتی می توانید با افراد مختلف به خصوص افراد بومی ارتباط برقرار نمایید. وقتی که افرادی بومی تسلط شما را بر این زبان را مشاهده می کنند تمایل بیشتری به برقراری ارتباط با شما نشان می دهند. هنگامی که شما به صورت روان و سلیس با دیگران ارتباط برقرار نمایید موجب می شود اعتماد به نفس شما نیز افزایش پیدا کند و احساس رضایت درونی در شما ایجاد شود. گرامر زبان انگلیسی نشان دهنده ساختار جملات می باشد؛ بنابراین نمی توان از آن به صورت سطحی گذر کرد.
در برخی از موقعیت های مهم نمی توان اهمیت گرامر را در زبان انگلیسی نادیده گرفت. برای مثال تصور کنید که یک مصاحبه شغلی مهم در کشورهای انگلیسی زبان دارید، در چنین موقعیتی به حدی تسلط شما بر زبان انگلیسی باید بالا باشد که بدون هیچ نگرانی به مصاحبه بروید. در مصاحبه به توان شما برای برقراری ارتباط و استفاده از مهارت های زبانی توجه بسیار زیادی می شود. یک مثال دیگر که بیشتر از مثال قبلی برای جوانان مهم می باشد این است که: تصور کنید قصد دارید در یکی از برترین دانشگاه های انگلیسی زبان به تحصیل بپردازید. افرادی که در دانشگاه حضور دارند به مهارت های زبانی شما، تسلط و میزان فهم و درک شما از زبان انگلیسی دقت بسیار زیادی می کنند. زمانی که میزان تسلط شما در حد افراد مقدماتی باشد نمی توانید در چنین دانشگاه هایی به تحصیل بپردازید. میزان تسلط شما بر زبان انگلیسی در پرونده شما ثبت می شود. مهاجرت نیز مثال دیگری است که می‌ توان درباره آن صحبت کرد. اگر قصد مهاجرت به کشور آمریکا دارید این نکته را بدانید که فقط به مکالمه و تسلط شما بر لغات توجه نمی شود بلکه به شیوه استفاده شما از زبان در موقعیت های مختلف نیز دقت می کنند. خلاصه که اهمیت گرامر و یادگیری زبان انگلیسی را در دنیای امروز دست کم نگیرید.

درست است که ما در این مقاله تاکید بسیار زیادی بر یادگیری گرامر زبان انگلیسی داریم اما در خلوت خود و در جمع دوستانتان می توانید به صورت عامیانه و بدون توجه ساختار اصولی گرامر به صحبت بپردازید. در ادامه به صورت خلاصه به بیان اهمیت گرامر در زبان انگلیسی پرداخته ایم. این موارد شامل:

 • یادگیری گرامر زبان انگلیسی برای استفاده از مهارت‌ های زبان انگلیسی الزامی می‌ باشد.
 • یادگیری گرامر جلوگیری می‌ کند از بیماری‌ هایی مثل آلزایمر و…
 • خواندن متون و دیدن فیلم‌ ها و سریال‌های انگلیسی زبان برای شما راحت‌ تر می‌ شود.
 • با تسلط بر قواعد زبان انگلیسی به راحتی می‌ توانید مکالمه حرفه‌ ای‌ تر و قوی‌ تری داشته باشید.
 • با یادگیری گرامر به راحتی می‌ توانید به انگلیسی فکر کنید و به صحبت بپردازید.
 • باعث افزایش اعتماد به نفس شما در مکالمات می‌ شود.
 • باعث زیبایی کلام و مکالمات ما می‌ شود.

متدهای تمرین گرامر زبان‌ انگلیسی

برای تسلط و یادگیری گرامر زبان انگلیسی نیاز است که به تمرین و مرور بپردازید. در صورتی که در موقعیت هایی مهم قرار گیرید به اهمیت گرامر در این زبان پی خواهید برد. اما قبل از هر چیزی به شما نکاتی را گوش زد خواهیم کرد که با رعایت آن ها می توانید بهترین و سریع ترین نتیجه را دریافت نمایید.

 • روش های یادگیری زبان انگلیسی

روش ها و متدهای مختلفی برای یادگیری زبان انگلیسی و یا تسلط بر مهارت گرامر طراحی شده است. هر یک از شما باید بسته به نیازها و اهداف زبانی که دارد به انتخاب اقدام نماید. اگر قصد دارید بر گرامر زبان انگلیسی تسلط پیدا کنید به دنبال دوره ها و کلاس هایی بروید که به گرامر و تسلط بر این مهارت اهمیت بیشتری می دهند. در این میان برخی از افراد به شرکت در دوره ها و کلاس های آموزشی معتقد نیستند و قصد دارند به صورت خودآموز به یادگیری زبان انگلیسی و تسلط بر این مهارت بپردازند اما باید به این افراد خاطر نشان کرد که یادگیری و تسلط بر هر چهار مهارت زبان انگلیسی نیاز به کلاس ها و دوره های مختلف دارد و پیشنهاد ما به شما یادگیری زبان انگلیسی به صورت خودآموز نیست.

 • استفاده از منابع کمک آموزشی

یادگیری خود را محدود به کلاس ها و دوره های آموزشی نکنید. خارج از کلاس های آموزشی به یادگیری و تمرین بپردازید. اینکار باعث می سود شما در زبان انگلیسی غرق شوید. استفاده از بهترین کتاب های کمک آموزشی روش تمرینی دیگری است که به تسلط شما بر گرامر انگلیسی کمک می کند. قبل از خرید کتاب بهتر است که با مدرسین خود مشورت کنید تا بتوانید بهترین انتخاب ممکن را بر اساس سطح زبانی که دارید داشته باشید. استفاده از چندین کتاب به صورت همزمان را به شما پیشنهاد نمی کنیم.

 • اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی

از منابع کمک آموزشی دیگری که می توان نام برد، اپلیکیشن‌ های آموزش زبان انگلیسی می باشد. این برنامه ها به گونه ای طراحی شده اند که برای همه افراد حتی کودکان مناسب می باشد. برای تسلط بر هر مهارت می توانید به بخش مورد نظر وارد شوید و به تمرین گرامر زبان انگلیسی بپردازید. طراحی نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی به گونه ای است که گرامر انگلیسی را از مبتدی تا پیشرفته به زبان آموزان آموزش می دهند. تنها نکته ای که باید بدان توجه داشته باشید این است که برای استفاده کودکان مدت زمان معینی را در نظر بگیرید.

 • یادداشت برداری

یادداشت برداری روش دیگری است که به شما برای تسلط بر این مهارت کمک می کند. در نظر داشته باشید که برخی از مباحث گرامری زبان انگلیسی بیشتر از دیگر مباحث مورد استفاده قرار می گیرد که تا به الان بدان توجه نداشته اید اما الان زمان آن رسیده است که چنین نکاتی را یادداشت نمایید و به مرور و تمرین بیشتر بپردازید.

 • کمک گرفتن از دوستان

بدون اینکه از اشتباه کردن بترسید و یا نگران مسخره شدن باشید از دوستان خود بخواهید که اشتباهات گرامری شما را بیان کنند و اصطلاح شده آن را به شما آموزش دهند.

 • تمرین روزانه و مرور

تمرین و مرور را در برنامه روزانه خود قرار دهید. اینکه بعد از خواندن هر مبحث به تمرین آن مبحث بپردازید موجب می شود که آن مبحث در ذهن شما به تثبیت برسد و وارد حافظه بلند مدت شما شود. سعی داشته باشید که میان مهارت های یادگیری خود وقفه نیندازید و به صورت منسجم و مداوم به یادگیری مهارت های زبان انگلیسی ادامه دهید.

نکته:
اساتید و مدرسین زبان انگلیسی باید به این نکته توجه داشته باشند که آموزش گرامر زبان انگلیسی به زبان آموزان باید همراه با هیجان باشد؛ چراکه گرامر زبان انگلیسی از دشواری هایی برخوردار می باشد که اگر در کلاس های خشک و بی روح آموزش داده شود موجب می سود زبان آموزان مطالب را به خوبی فرا نگیرند و بعد از مدتی از یادگیری زبان انگلیسی منصرف شوند. آموزش همه مهارت های زبانی باید همراه با صمیمیت و هیجان باشد تا بازدهی زبان آموزان افزایش پیدا کند.

کتاب های تقویت گرامر زبان انگلیسی

پیش تر اشاره کردیم که بهتر است از منابع کمک آموزشی استفاده نمایید. برخی از این منابع کتاب های کمک آموزشی هستند که موجب تقویت گرامر زبان انگلیسی شما می شوند.در این قسمت به معرفی برخی از کتاب های کمک آموزشی که طرفداران زیادی دارند، اشاره خواهیم کرد. این کتاب ها شامل:

 • مجموعه کتاب‌ های Living Grammar

کتاب آموزشی Living Grammar یکی از بهترین کتاب های کمک آموزشی برای تقویت گرامر زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته می باشد. این کتاب از چهار سطح تشکیل شده است و در هر سطح به بیان قواعد و دستور العمل های گرامر زبان انگلیسی پرداخته است. یکی از مهم ترین مزایای این کتاب این است که به بیان کاربرد قواعد در زندگی روزمره پرداخته است. و از بیان قواعد های خشک و بی روح دوری کرده است. این کتاب برای درک و تثبیت مطالب، دارای تمرین های آموزشی مختلفی می باشد. در گرامر سطح مبتدی به تدریس این مباحث (زمان‌های حال ساده و حال استمراری، زمان گذشته، ماضی نقلی، زمان آینده، مودال‌ ها و فعل‌ های کمکی، انواع حالت‌ های فعل، انواع ضمیرها ،صفت‌ ها و قیدها، حروف اضافه، جمله‌سازی) پرداخته می شود. سطح بعدی که از آن صحبت خواهیم کرد برای افرادی مناسب است کمی از سطح مبتدی فراتر رفته اند. در این سطح به مباحث (انواع زمان‌ ها، سوالی کردن زمان‌ ها، فعل‌ های can, could, should, would، جمله‌ های شرطی نوع اول و دوم، جمله‌ های مجهول ساده، مقایسه، حروف اضافه مکان و زمان) پرداخته شده است. سطح بعدی کتاب برای افرادی که است که وارد سطح پیشرفته شده اند و قادر به جمله سازی های طولانی هست. در این بخش از کتاب به مباحث (ماضی بعید، تفاوت will و going to، کاربردهای مختلف مودال‌ ها، nough/too، جمله های شرطی، اسامی قابل شمارش و غیرقابل شمارش، قیدهای ارتباطی neither, either, so, too، جمله‌ های گزارشی،ساختار مقایسه ای as…as، e، جمله های ربطی) پرداخته شده است. در بخش و سطح آخر کتاب شما قادر هستید جمله سازی های با ساختارهای طولانی داشته باشید و همانند افراد بومی بر گرامر مسلط شده باشید.

 • کتاب Understanding and Using English Grammar

این کتاب نیز برای افراد مبتدی تا پیشرفته طراحی شده است. از جمله ویژگی های مهم این کتاب این است که در ابتدای هر فصل آزمون هایی قرار گرفته است که با پاسخ دادن به آن ها می توانید سطح زبانی خودتان را بسنجید. این کتاب ریدینگ های بسیار خوبی برای تقویت مهارت گرامر شما در دز نظر گرفته است.

 • کتاب‌های English Grammar in Use

کتاب دیگری که قصد معرفی آن را داریم، کتاب English Grammar in Use می باشد. این کتاب در سه سطح (مقدماتی، متوسط و پیشرفته) طراحی شده است. در این کتاب تمرین هایی برای درک بهتر شما طراحی شده است. همچنین درس های این کتاب از سطح ساده شروع می شود و به مرور به سطوح پیشرفته می رسد.

3 قانون اصلی گرامر زبان انگلیسی

 • اسامی جمع بی قاعده

در انگلیسی برای جمع بستن کلمات از “S” استفاده می‌ شود اما در برخی از موارد استثنائاتی نیز وجود دارد. برای مثال زمانی که آخر کلمه “SS” وجود داشته باشد باید به جای اضافه کردن یک “S” دیگر، “es” را اضافه کنیم.
همچنین در برخی از موارد بعضی از کلمات هستند که جمع بسته نمی‌ شوند. برای مثال: One pet fish تبدیل می‌ شود به Two pet fish.

 • حرف تعریف و جنسیت

باید بدانید که اسامی در زبان انگلیسی دارای جنسیت نیستند و اما حروف تعریف در زبان انگلیسی شامل a و the می‌ باشد که بسته به کاربردی که دارند در جاهایی مختلفی در جمله قرار می‌ گیرند.

 • رسمی صحبت کردن در انگلیسی

در برخی از موارد نیاز به رسمی صحبت کردن و احترام بسیار زیاد است برای اینکار می‌ توانید از کلماتی مثل can و may  استفاده کنید.

در این مقاله متوجه شده‌ ایم که صحبت کردن و مکالمه به زبان انگلیسی نیاز به یادگیری و تسلط بر گرامر زبان انگلیسی دارد اما اینکه از چه روشی برای یادگیری استفاده کنید اهمیت بیشتری دارد. بسیاری از افراد هم چنان به صورت سنتی و قدیمی به حفظ کردن گرامر و قواعد زبان انگلیسی از روی کتاب ها و منابع آموزش زبان انگلیسی مشغول هستند. خب باید دقت داشت که استفاده از این روش در حال حاضر و با توجه به تغییرات گسترده‌ ای که در دنیا و نیازهای زبانی افراد رخ داده است، دیگر کاربرد چندانی ندارد و باید به سراغ روش‌ های جایگزین رفت. در حال حاضر تعداد کمی از موسسات و سایت‌ های زبان از روش‌ های متفاوت برای تدریس گرامر زبان انگلیسی استفاده می‌ کنند.

نکته:
نکته‌ ای که در ادامه بیان خواهیم کرد را شاید تا به الان هیچ استاد و موسسه زبانی برای شما بازگو نکرده باشد. باید آگاه باشید که با استفاده از روش‌ های سنتی، مطالعه و حفظ کردن قواعد زبان انگلیسی شما را به یک نیتیو لایک تبدیل نمی‌ کند. خیلی از افراد را میبینیم که با وجود گذشت 2 سال از آموزش زبان انگلیسی هنوز توانایی صحبت و تسلط بر زبان انگلیسی را چه در گرامر و چه در مکالمه ندارند. اینکه به حفظ کردن لغات و یا دستورالعمل های گرامری بپردازید نشان دهنده این است که به صورت خودآگاه به یادگیری پرداخته اید و بعد از مدتی نیز آن ها را فراموش خواهید کرد. عاقلانه ترین کار تغییر روش و مسیر آموزشی می باشد.
زبان آموزان باید آگاه باشند که با یک انتخاب صحیح می توانند مسیر کوتاه و نتیجه بخش را انتخاب نمایند. مسیر کوتاه و نتیجه بخش به نظر شما چه روشی می‌ باشد؟ تا به الان سعی کرده‌اید که گرامر و دیگر مهارت‌ های زبان انگلیسی را به صورت ناخودآگاه فرا گیرید؟
ما در پایان مقاله به شما روشی را معرفی خواهیم کرد که با در نظر گرفتن موارد گفته شده به راحتی می‌ تواند باعث شود که شما علاوه بر تسلط بر گرامر به یک نیتیو لایک تبدیل کند.

اهمیت برنامه ریزی و تعیین هدف در یادگیری زبان انگلیسی

سعی کنید برای انجام امور روزانه به تعیین هدف و برنامه ریزی بپردازید. برنامه ریزی می تواند روزانه، ماهانه و سالانه صورت گیرد. برنامه ریزی باعث می شود برنامه روزانه خود را به صورت منظم و در زمان مشخصی به انجام برسانید. این روش برای همه افراد حتی کودکان مناسب می باشد. آموزش برنامه ریزی به کودکان موجب می شود در بزرگسالی و سنین نوجوانی به راحتی توانایی انجام امور روزانه خود را داشته باشند. برنامه ریزی برای افرادی که در طول روز برای انجام کارهای خودشان زمان کم می آوردند نیز مناسب می باشد؛ چراکه با برنامه ریزی می توانید هر کار را در بازه زمانی مشخص و معینی که در نظر گرفته اید به انجام برسانید.
تعیین هدف و یا هدف گذاری مسئله و موضوع مهم دیگری می باشد که در چند سال گذشته بسیاری از زبان آموزان بدان توجه داشته اند. در صورتی که علاقه مند هستید با انگیزه بسیار مسیر یادگیری را طی نمایید می توانید هدف گذاری را وارد زندگی خود کنید. هدف گذاری و برنامه‌ ریزی این امکان را  به زبان آموزان می دهد که قدم های بعدی خود را هوشمندانه تر بردارند.

آموزش زبان انگلیسی به سبک احمدرضا ابراهیمی

 • دوره راکت زبان انگلیسی

دوره راکت با در نظر گرفتن شرایط زبان آموزان به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه) برگزار می‌ شوند. یکی از تفاوت این دو دوره به این شکل است که:
دوره 50 روزه به صورت هر روزه برگزار می‌ شود اما در دوره 50 جلسه انتخاب روز، ساعت، تعداد برگزاری کلاس‌ ها در طول هفته به انتخاب زبان آموزان می‌ باشد.
یادگیری گرامر در دوره‌ های راکت به صورت ناخودآگاه صورت می‌ گیرد به همین دلیل آموزش آن همراه با سرگرمی و یادگیری نامحدود می‌ باشد. در واقع شیوه آموزشی متفاوت دوره راکت باعث می‌ شود یادگیری نامحدودی را به صورت آنلاین تجربه کنید. این دوره آموزشی برای همه افراد در هر سن و‌ سطحی طراحی شده است. فرقی نمی کند در سطح مبتدی باشید یا پیشرفته، دوره راکت در همه سطوح زبانی به شما کمک می کند.

 • دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی

یکی دیگر از دوره هایی چه توسط احمدرضا ابراهیمی طراحی شده است، دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی نام دارد. این دوره آموزشی نیز برای همه افراد طراحی شده است اما بیشتر مورد استقبال افرادی قرار گرفته است که قصد دارند بر مکالمه زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند و یا نمره های بالایی در آزمون ها آیلتس و تافل کسب نمایند. در این صورت دوره جامع مکالمه انگلیسی برای شما بسیار مفید می باشد.‌ ویژگی های این دوره آموزشی با دیگر دوره های موجود متفاوت می باشد. خصوصیات دوره جامع مکالمه انگلیسی شامل موارد زیر می باشد:

 1. بیش از 120 جلسه آموزش کاربردی مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک های متفاوت.
 2. با خرید این دوره تمام آپدیت ها را بدون پرداخت هزینه دریافت خواهید کرد.
 3. بعد از ثبت نام و آغاز دوره به مدت 1 سال می توانید از سیستم پشتیبانی اختصاصی دوره استفاده نمایید.

و اما مهارت هایی که در این دوره فرا خواهید گرفت شامل:

 1. نیتیو لایک شدن و لهجه جذاب آمریکایی.
 2. اسپیکینگ روان.
 3. لیسنینگ قوی.
 4. تلفظ صحیح کلمات و ادای صحیح آن ها همچون زبان مادری.
 5. آشنایی کامل با عبارات و اصطلاحات محاوره ای زبان انگلیسی.
 6. گرامرهای پیچیده زبان انگلیسی را به راحتی فرا خواهید گرفت.
 7. عادات و مهارت های صحیح زبانی.
 8. آشنایی با فرهنگ زبانی مردم کشور.
 9. یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه.
 10. کسب نمره 7 به بالا در آزمون آیلتس زبان انگلیسی.

بهترین روش آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

دوره ها و کلاس های مختلفی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان طراحی شده است. هر یک از دوره ویژگی های متفاوتی دارند که والدین بر حسب نیازهای زبانی کودکان خود دست به انتخاب می زنند. یکی از مهم ترین دوره هایی که با توجه نیازهای زبانی کودکان، تغییرات روز دنیا، پیشرفت های اخیر و نگرانی های والدین طراحی شده است، دوره راکت جریان نام دارد. این دوره آموزشی مختص به کودکان می باشد که با هدف تسلط بر مکالمه و نیتیو لایک شدن کودکان طراحی شده است. متد آموزشی دوره راکت جریان با استفاده از سریال های انگلیسی می باشد. آموزش زبان انگلیسی به کودکان با سریال های مختص به سن آن ها صورت می گیرد. در واقع کودکان در کنار سرگرمی به آموزش و یادگیری زبان انگلیسی نیز مشغول هستند. آموزش کودکان دارای حساسیت هایی بسیاری می باشد که احمدرضا ابراهیمی همه حساسیت ها و نگرانی های والدین را در نظر گرفته است. آنلاین و خصوصی برگزار شدن کلاس ها این امکان را به والدین می دهد تا در داخل منزل و در کنار فرزندان خود از مراحل و روند آموزش و یادگیری زبان انگلیسی کودکان مطلع شوند. مدرسین و اساتید زبان انگلیسی دوره های آموزشی مربوط به حوزه کودکان را طی کرده اند و آماده تدریس به کودکان و فرزندان شما شده اند. مدرسین سایت در کنار کودکان شما بهترین لحظات آموزشی را خلق خواهند کرد.

اساتید زبان انگلیسی سایت زبان احمدرضا ابراهیمی

اساتید دوره راکت و آموزش جامع مکالمه زبان انگلیسی با گذر از آموزش‌ های لازم توانسته‌اند با درک و آگاهی بالا به آموزش زبان آموزان بپردازند. مهم ترین ویژگی مدرسین سایت زبان احمدرضا ابراهیمی، چند زبانه بودن آن ها می باشد. مدرسین زیر نظر احمدرضا ابراهیمی دوره های تربیت مدرس را پشت سر گذاشته و آمادگی تدریس به زبان آموزان را پیدا کرده اند.  تنها دغدغه اساتید آموزش زبان انگلیسی به زبان آموزان نیست بلکه در کنار آموزش زبان به آموزش های دیگری مثل: چگونگی افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس در زبان آموزان، چگونگی برنامه ریزی و تعیین هدف در میان آن ها و… می پردازند. مدرسین بر اساس اصول روانشناسی و مدیریت فردی به آموزش زبان انگلیسی به زبان آموزان می پردازند. همچنین با توجه به شخصی سازی آموزش، اساتید به برنامه ریزی برای فراگیران می پردازند. مدرسین در نقش هدایت کننده همراه با زبان آموزان خود پیش می روند. همه تلاش مدرسین سایت این است که بهترین و شیرین ترین لحظات آموزشی را برای شما زبان آموزان فراهم و ایجاد نمایند. از آغاز تا پایان دوره اساتید و کارشناسان زیر نظر احمدرضا ابراهیمی از شما حمایت و پشتیبانی کاملی خواهند داشت.

آموزش زبان انگلیسی با سریال

روش پیشنهادی ما به شما آموزش زبان انگلیسی با سریال می‌ باشد. از این روش در سایت زبان احمدرضا برای تدریس زبان انگلیسی به زبان آموزان استفاده می شود. آموزش زبان انگلیسی با سریال به دلیل ایجاد سرگرمی همراه با آموزش، علاقه‌ مندان بسیاری را به خود جذب کرده است. دوره راکت با در پیش گرفتن این روند به آموزش زبان انگلیسی، عادات و مهارت‌ های زبانی می‌پردازد و توانسته است نیتیو لایک‌ های بسیاری را به خود جذب کند. آموزش زبان انگلیسی با سریال مزایایی بسیاری را برای فراگیران مهیا می کند. به عنوان مثال برای نیتیو لایک شدن باید به مسافرت در کشورهای انگلیسی زبان رفت اما با وجود آموزش زبان با سریال به راحتی می توان این نیاز را رفع کرد. با وجود چنین سبک آموزشی به راحتی می توانید گرامر زبان انگلیسی را از صفر فرا بگیرید. با وجود چنین سبک آموزشی یادگیری گرامر برای شما به صورت ناخودآگاه صورت می گیرد. آموزش زبان انگلیسی از طریق سریال دارای ویژگی های متفاوتی می باشد. برای درک بهتر شما به بیان برخی از این ویژگی ها می پردازیم:

 1. نیتیو لایک شدن
 2. کارآمدترین روش
 3. به روزترین روش
 4. دانش زبانی متنوع
 5. امکان انتخاب های متعدد
 6. یادگیری زبان انگلیسی بدون دخالت گرامر زبان انگلیسی
 7. جذاب ترین روش
 8. بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
 9. کامل ترین روش
 10. آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی نیتیوها
 11. محتوای نامحدود
 12. آموزش همراه با یادگیری نامحدود
 13. ارزان ترین روش
 14. و…

نحوه برگزاری کلاس‌های و دوره‌های موجود در سایت

برای دسترسی همگان و افزایش تمرکز، دوره راکت و دیگر دوره های در حال تدریس سایت به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می‌ شوند اما دلیل اصلی که باعث شده است احمدرضا ابراهیمی به آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین را انتخاب کند این است که از این طریق زبان آموزان و فراگیران می توانند، اصل آموزش را دریافت نمایند. محیط و فضای آنلاین مزایای بسیاری را در اختیار زبان‌ آموزان قرار می دهد به گونه ای افرادی که چنین مزایایی را تجربه کرده باشند، به سراغ نحوه برگزاری دیگر دوره ها و کلاس ها نمی روند. پلتفرم های مختلفی که محیط آنلاین در اختیار کاربران خود قرار می دهد موجب شده است که علاقه مندان بسیاری را به خود جذب کند. بسیاری از هزینه های موجود برای زبان آموزان و آموزشگاه های مختلف کاهش پیدا می کند و از هزینه ها و شلوغی های رفت و آمد رها می شوید. در کمترین زمان ممکن می توانید بیشترین و جدیدترین محتواهای آموزشی را دریافت کنید. یادگیری گرامر زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته از طریف محیط و فضای آنلاین برای شما مزایای بیشتری به همراه دارد.
ویژگی مهم دیگری که باید بدان توجه داشته باشید، برگزاری کلاس ها و دوره های آموزش زبان انگلیسی به صورت خصوصی می باشد. خصوصی برگزار شدن کلاس های آموزش زبان انگلیسی موجب می شود تکرکز و آرامش زبان آموزان در کلاس ها بیشتر شود. همچنین به دلیل اینکه در هر کلاس تنها یک زبان آموز قرار دارد، توجه و حواس مدرس به صورت کامل به همان یک زبان آموز می باشد به همین علت بازدهی زبان آموزان بیشتر می شود. ما این اطمینان را به شما می دهیم که در پایان هر یک از این دوره ها می توانید همچون نیتیو لایک ها به مکالمه و رفع نیازهای زبانی تان در موقعیت های مختلف بپردازید. تیم حرفه ای احمدرضا ابراهیمی همه تلاش خود را کرده اند که بیشترین مزایا در اختیار زبان آموزان و فراگیران قرار گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان و یا برای شرکت در دوره راکت و یا دوره های دیگر می‌ توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام که در انتهای صفحه درج شده است اقدام نمایید و یا از طریق پشتیبانی سایت با ما در ارتباط باشید؛ همچنین می‌توانید از طریق شماره تلفن 09333558002 با ما تماس حاصل فرمایید. کارشناسان و مشاوران سایت به محض مشاهده فرم ثبت نام با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما متقاضیان زبان انگلیسی و یا دیگر زبان ها هستند.