امروزه علاوه بر آموزش و دوره های موجود از روش های متفاوتی برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده می شود. برنامه آموزش زبان انگلیسی موضوع مقاله و صحبت امروز می باشد. استفاده از بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی برای یادگیری زبان انگلیسی اهمیت بسیار بالایی در میان زبان آموزان پیدا کرده است. استفاده از اپلیکیشن ها یک روش نوین و به نسبت جدید برای آموزش زبان انگلیسی می باشد. استفاده از اپلیکیشن های مناسب باعث ارتقای دانش زبانی و مهارتی شما می شوند. پس قبل از انتخاب و نصب آن بر روی گوشی های اندوروید، آیفون و یا کامپیوتر از کاربردی بودن آن اطلاع کسب کتید.

مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی

مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی از هر فردی به فرد دیگر متفاوت می باشد. همه روزه شاهد این موضوع هستیم که مدت زمان ها متفاوتی برای یادگیری زبان انگلیسی اعلام می شود اما این نکته را باید خاطر نشان کرد که مدت زمان یادگیری زبان به عوامل و شرایط مختلفی وابسته است. برخی از عوامل و شرایط توسط زبان آموز و برخی دیگر توسط محیط و شرایط زندگی تعیین می شود. دوره ها و کلاس های مختلفی برای کاهش مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی طراحی شده اند که شما می توانید با بررسی های بسیار به انتخاب آن ها بپردازید. اما به طور کلی زبان انگلیسی از آن دسته زبان های سخت و دشوار نیست که یادگیری آن موجب شود سختی بسیاری را تحمل کنید. در هر صورت یادگیری زبان انگلیسی از آن دسته کارهایی است که نباید به تعویق افتد و هر چه سریع تر برای یادآن باید اقدام کرد. نرم افزارهایی که در ادامه معرفی خواهیم کرد باعث می شود مسیر یادگیری برای شما فراگیران سهل تر شود.

برنامه های آموزش زبان انگلیسی

قبل از انتخاب اپلیکیشن، باید به این نکته دقت داشته باشید که با توجه معیار، نیاز و کاربرد به انتخاب و نصب، اقدام نمایید. اپلیکیشن ها امکان آموزش، یادگیری لغات، گرامر زبان انگلیسی و تمارین بسیار را به ما می دهند. با استفاده ار برنامه های آموزش زبان انگلیسی و یا دیگر زبان ها به راحتی در هر لحظه و هر جا که احساس نیاز کردید، می توانید به آموزش و یادگیری اقدام نمایید. در ادامه به معرفی بهترین برنامه های آموزش زبان انگلیسی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید…

 • اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Doulingo

یکی از روش های یادگیری زبان انگلیسی استفاده از اپلکیشن بالا می باشد. این برنامه با بیش از 300 میلیون کاربر به آموزش می پردازد. با استفاده از این برنامه به راحتی می توانید آموزش 35 زبان را آغاز کنید. این اپلیکیشن باعث تقویت مهارت های Speaking, Listening, Reading, Writing می شود. اگر علاقه مند هستید که زبان را به صورت بازی یاد بگیرید بهتر است که استفاده از این اپلیکیشن را در اولویت قرار دهید. اپلیکیشن آموزش زبان دولینگو نسخه دیگیری به نام Doulingo Plus دارد.

 • اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Hello English Learn English

برنامه نامبرده شده یکی از بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی در بین 50 میلیون کاربرد می باشد. این اپلیکیشن در سال 2018 به عنوان بهترین اپلیکیشن گوگل انتخاب شده است. همچنین این برنامه در سال 2017 به عنوان بهترین اپلیکیشن هندی معرفی شده است. این اپلیکیشن به آموزش خواندن، دستور زبان، املای کلمات زبان انگلیسی و لغات می پردازد. یکی از نکات مثبت این اپلیکیشن آموزش به صورت آفلاین می باشد. امکان برقراری ارتباط با اساتید و دیگر زبان آموزان، مزیت دیگر این اپلیکیشن می باشد.

 • اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Learn Language With Memrise

در صورتی که علاقه مند هستید زبان انگلیسی را به وسیله ویدئوهای آموزشی فرا گیرید استفاده از این برنامه بهترین گزینه می باشد. این برنامه کمک بسیاری به افرادی که علاقه مند هستند نیتیو لایک شوند می کند. این اپلیکیشن، زبان انگلیسی را همچون زبان مادری به کاربران خود آموزش می دهد. در این اپلیکیشن همه توضیحات و صحبت ها به زبان انگلیسی صورت می گیرد. در واقع این اپلیکیشن با قرار دادن زبان آموزان در محیط و فضایی انگلیسی زبان امکان تسلط بر مکالمه را فراهم می کند.

 • اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Babbel

این برنامه آموزش مکالمه را هدف قرار داده است. بر روی اپلیکیشن babbel، توسط دانشگاه های مختلف تحقیقات بسیاری صورت گرفته است و کاربران بسیاری را به خود اختصاص داده است. این اپلیکیشن با دسته بندی کردن موضوعات مختلف این امکان را به کاربران خود می دهد تا بسته به نیاز خودشان به یادگیری مکالمه زبان انگلیسی بپردازند. با استفاده از این زبان امکان یادگیری 14 زبان زنده دنیا را خواهید داشت.

 • اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Rosetta Stone Learn Language

برای استفاده از این اپلیکیشن باید باور داشته باشید که یادگیری زبان برای همه افراد امکان پذیر می باشد و تنها فقط باید تلاش و پشتکار خود را به کار گیرند. این اپلیکیشن در سال 2019 توسط Pc Mag به عنوان بهترین اپلیکیشن معرفی شده است. با استفاده از برنامه نامبرده شده می توانید به صورت آنلاین و آفلاین به یادگیری بیش از 10 زبان بپردازید. غرق شدن در مسیر یادگیری یکی از ویژگی های اصلی این برنامه می باشد.

 • اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Basuu: Language Learning

این برنامه همچون برخی از اپلیکیشن های دیگر زبان انگلیسی در سال 2018 به عنوان بهترین اپلیکیشن در گوگول انتخاب شده است. تحقیقات نشان داده است استفاده 22 ساعته از این اپلیکیشن معادل با یک ترم کلاس زبان انگلیسی می باشد. این برنامه به آموزش 12 زبان می پردازد. با استفاده از این برنامه امکان برقراری ارتباط با دیگر فراگیران زبان در دیگر اقصی نقاط دنیا را پیدا خواهید کرد. برنامه این امکان را ایجاد کرده است که زبان آموزان می توانند از طریق لینک شدن با کارشناسان برنامه ای بر اساس نیازهای زبانی خود دریافت کنند. نکته متمایز این اپلیکیشن این است که درصورتی که زبان آموزان بتوانند در آزمون های این برنامه نمره بالایی دریافت کنند از طریق سازمان McGraw Hill به کاربران این برنامه، مدرک اعطا می شود.

 • اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Learn English 15000 Words

این برنامه امکان یادگیری 61 زبان را به کاربران خود می دهد. جالب اینجاست که زبان فارسی نیز در میان این زبان ها قرار دارد. با استفاده از این برنامه به راحتی بر 15000 لغت تسلط پبدا خواهید کرد. استفاده از این برنامه فقط محدود به لغات نیست و در کنار لغات به یادگیری اصطلاحات مربوط به زبان انگلیسی می پردازید.

 • اپلیکیشن رزتا استون

پر امتیازترین اپلیکیشن زبان انگلیسی در حال حاضر رزتا استون می باشد. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که علاقه مندان بسیاری را در کل جهان به خود اختصاص داده است و همه ساله توسط مربیان و کارشناسان بسیاری ویرایش می شود تا به روزترین و جدیدترین اطلاعات را در اختیار کاربران خود قرار دهد. سبک و روش استفاده از این برنامه غوطه ور شدن و در معرض زبان قرار گرفتن می باشد. این نرم افزار امکان استفاده از زبان فارسی را به شما زبان آموزان داده است. در این نرم افزار تلفظ حروف و کلمات به خوبی به شما آموزش داده می شود. برنامه قابل نصب بر روی گوشی های اندروید و ios می باشد.

 • اپلیکیشن EF Hello

نرم افزار EF Hello از مهم ترین نرم افزارهایی می باشد که باعث می شود مکالمه زبان انگلیسی شما تقویت شود. این برنامه به دلیل هوش مصنوعی که دارد این امکان را به فراگیران می دهد تا به چت کردن و مکالمه بپردازند و مکالمه زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشند. این نرم افزار از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند و قابل نصب بر روی تلفن های اندروید و آیفون می باشد.

 • اپلیکیشن نصرت

در صورتی که به دنبال تسلط بر مکالمه و تلفظ زبان انگلیسی هستید به شما پیشنهاد می کنیم که استفاده از اپلیکیشن نصرت را در برنامه کاری خود قرار دهید. این نرم افزار قایل نصب بر روی گوشی های اندروید و ios می باشد. در این نرم افزار فایل هایی آماده شده است که به راحتی می توانید با گوش دادن و تماشای آن ها تلفظ  و مکالمه تان را تقویت کنید و به صورت ناخودآگاه بر قواعد زبان انگلیسی تسلط پیدا می کنید. در برنامه تکرارهای بی شمار و هوشمندانه ای قرار گرفته است که با طی کردن آن ها می توانید بهترین لهجه را فرا گیرید. نرم افزار نصرت دارای تمرین بسیار زیادی می باشد که با حل کردن مداوم آن ها، نیتیو لایک شدن شما را آسان تر می کند.

 • اپلیکیشن آموزش گرامر

در صورتی که تسلط بر گرامر زبان انگلیسی را هدف خود قرار داده اید، استفاده از این نرم افزار به شما کمک بسیار زیادی می کند. این برنامه برای همه افراد از سطح مقدماتی و پیشرفته طراحی شده است. این برنامه با استفاده از تمرین ها و مثال های ملموسی که قرار داده است موجب شده است که فراگیران به بهترین نحو گرارمر زبان انگلیسی را فرا گیرند.

 •  اپلیکیشن DROPS Visual

در صورتی که سطح زبانی شما مبتدی تا متوسط است می توانید از این اپلیکیشن استفاده نمایید. یکی از جدیدترین نرم افزارها می باشد. در این برنامه شما می توانید کلمات و واژگان مختلف را در قالب جملات مختلف فرا گیرید. این اپلیکیشن به دلیل اینکه حافظه بصری زبان آموزان را به کار می گیرد موجب می شود که مطالب را بهتر یاد بگیرند و وارد حافظه بلند مدت آن ها نیز شود. این برنامه از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند تا دایره کاربران خود را گسترش دهد. همچنین این نرم افزار قابل نصب بر روی ایفون و اندروید می باشد.

 • اپلیکیشن واژه آموز

این نرم افزار برای همه سطوح مناسب می باشد و همه افراد می توانند از آن استفاده نمایند. این برنامه با کمک نمودارهای یادگیری و فلش‌کارت ها به آموزش زبان انگلیسی می پردازد. منابع مورد استفاده شده در این اپلیکیشن دو کتاب 504 و 1100 می باشد. با یادگیری کلمات موجود در این کتاب ها به راحتی می توانید به مکالمه بپردازید و بر زبان محاوره تسلط پیدا نمایید. این نرم افزارقابل نصب بر روی ios و اندروید می باشد. دو کتاب 504 و 1100 از معروف ترین کتاب های آموزش لغات زبان انگلیسی می باشند. شما می توانید با استفاده از کتاب و یا اپلیکیشن به یادگیری لغات زبان انگلیسی بپردازید اما پیشنهاد ما به شما استفاده از نرم افزار می باشد؛ چراکه محیط و فضای یادگیری متنوع تری را در اختیار کاربران خود قرار می دهد و از خستگی آن ها جلوگیری می کند. کودکان نیز علاقه بیشتری به استفاده از نرم افزارها دارند اما والدین باید مراقب استفاده کودکان خود از تلفن همراه باشند.

 • اپلیکیشن آموزش انگلیسی با موسیقی چکامه

افرادی که تمایل دارند زبان انگلیسی را از طریق موسیقی فرا گیرند، استفاده از اپلیکیشن چکامه بهترین گزینه می باشد. این نرم افزار با استفاده از موسیقی به شما تلفظ واژگان مختلف، کلمات زبان انگلیسی، ساختار جمله در انگلیسی و… را آموزش می دهد. استفاده از این نرم افزار به همه افراد به خصوص افرادی که در سطح پیشرفته قرار دارند پیشنهاد می شود. تنها مشکلی که دارد این است که قابل نصب بر روی تلفن های آیفون نمی باشد. این برنامه رایگان نیست و برای استفاده از بخش های مختلف این برنامه باید هزینه پرداخت نمایید.

 • اپلیکیشن 6000 واژه زبان انگلیسی بصورت تصویری

یکی دیگر از بهترین برنامه های آموزش زبان انگلیسی، اپلیکیشن 6000 واژه تصویری می باشد. این نرم افزار برای گوشی های اندروید و ios طراحی شده است. این برنامه برای همه افراد در همه سطوح مناسب می باشد. استفاده از این نرم افزار موجب می شود که بر بسیاری از واژگان و اصطلاحات پرکاربرد زبان انگلیسی تسلط پیدا کنید.

چندین نکته آموزشی درباره اپلیشکیشن ها

 • در حال حاضر با توجه به ویژگی های گفته شده در مقاله، آسان تر می توانید به انتخاب اپلیکیشن آموزش انگلیسی اقدام نمایید. فراموش نکنید استفاده از اپلیکیشن در صورتی جوابگو می باشد که از اساتید و روش های آموزش حرفه ای استفاده شود. آموزش زبان انگلیسی به صورت خود خوان پیشنهاد نمی شود و بهتر است استفاده از برنامه در کنار دیگر روش ها صورت گیرد.
 • استفاده از اپلیکیشن ها در مدت زمان کوتاهی شما را به نتیجه دلخواه و مورد قبولی نمی رساند. در صورتی می توانید از طریق چنین برنامه هایی به نتیجه برسید که به صورت مداوم و منسجم از آن استفاده نمایید. برنامه روتین و روزانه ای را برای استفاده از اپلیکیشن های استاندارد زبان انگلیسی در نظر داشته باشید.
 • در برنامه های آموزش زبان زبان انگلیسی، تمرین های مختلف و استنانداردی موجود می باشد. تمرین و به کارگیری آموخته های زبانی به شما برای پیشرفت و تسلط بر زبان انگلیسی کمک بسیار زیادی می کند.
 • خجالت را کنار بگذارید و از بازخوردها و واکنش های دیگران نسبت به دانش زبانی تان استفاده نمایید.
 • امروزه برنامه ها و اپلیکیشن ها آموزشی مختلفی طراحی شده است که زبان آموزان می توانند به نصب آن ها بر روی تلفن همراه به راحتی به یادگیری بپردازند اما نکته ای که باید بدان توجه داشته باشید این است که آیا همه نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی استناندارد هستند و باعث تسلط شما می شوند؟
  در جواب این سوال باید گفت که همه نرم افزارها استاندارد نیستند و با تحقیق و مشورت با مدرسین خود می توانید یکی از بهترین برنامه ها را انتخاب نمایید؛ چراکه با یک انتخاب نادرست ممکن است سال ها زحمت خود را هدر دهید و عادات زبانی نادرستی در شما شکل گرفته باشد.

تاثیر برنامه ریزی و هدف گذاری در یادگیری زبان انگلیسی

در حال حاضر با همه اپلیکیشن های موجود برای آموزش زبان انگلیسی آشنا شده اید. حال وقت آن رسیده است که دو نکته مهم را به شما گوشزد نماییم.
برنامه ریزی و تعیین هدف دو تا از مهم ترین موارد است که هر انسانی در زندگی روزمره خود باید از آن ها استفاده نماید؛ زیرا هر دو این ها بهترین نتایج را برای شما به ارمغان خواهند آورد.
برنامه ریزی این امکان را به شما زبان آموزان می دهد تا در طول روز کارها و امور خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. افرادی که در طول روز، زمان برای انجام کارهای خود کم آوردند می توانند با برنامه ریزی به انجام همه کارها و امور روزانه خود بپردازند. زبان آموزان می توانند برای همه کارهای خود به برنامه ریزی اقدام نمایند.
تعیین هدف در ابتدا و قبل از انجام هر کاری باید صورت گیرد. تعیین هدف از مهم ترین عواملی است که انگیزه را در زبان آموزان افزایش می دهد. زمان هایی که فراگیران از ادامه دادن مسیر نا امید می شوند می توانند با یادآوری اهدافی که دارند به ادامه دادن مسیر بپردازند.
سعی کنید که تکنیک های برنامه ریزی و تعیین هدف را فرا گیرید تا بتوانید در همه امور و کارهایی که در نظر دارید از آن ها استفاده کنید. در صورتی که اطلاعاتی درباره آن ها ندارید می توانید از مدرسین و راهبران خود کمک بگیرید. راهبران به شما راهنمایی لازم و کافر را خواهند کرد.

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در خانه

 • دوره راکت زبان انگلیسی

سایت زبان احمدرضا ابراهیمی در کنار اساتید به ابداع دوره راکت پرداخته است. این دوره با در نظر گرفتن تغییرات در دنیای امروز و نیازهای افراد به دو صورت فشرده (آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه) و فوق فشرده (آموزش زبان انگلیسی در 50 روز) برگزار می شوند. دوره راکت برای همه افراد به خصوص افرادی که به دنبال یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه مدت هستند، مناسب می باشد. در این دوره شما می توانید، زمان، مدرس و تعداد برگزاری جلسات در طول هفته را انتخاب نمایید. این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا در هر شرایط و موقعیت تحصیلی و یا شغلی که قرار دارید به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید. این دوره آموزشی تنها دوره موجود در سایت نیست و دوره های دیگری در حال برگزاری می باشند. در ادامه به معرفی یکی از بهترین دوره های تقویت مکالمه زبان انگلیسی می پردازیم.

 • دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی

دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی به گونه ای طراحی شده است که برای همه افراد در هر سن و سطحی مناسب می باشد اما بیشتر از همه مورد استقبال افرادی قرار گرفته است که قصد تسلط بر مکالمه زبان انگلیسی را دارند و یا می خواهند در آزمون های مختلف شرکت نمایند. برای درک بهتر شما زبان آموزان به بیان برخی از مهم ترین ویژگی های این دوره آموزشی می پردازیم.

 1. بیش از 120 جلسه آموزش کاربردی مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک های متفاوت.
 2. با خرید این دوره تمام آپدیت ها را بدون پرداخت هزینه دریافت خواهید کرد.
 3. بعد از ثبت نام و آغاز دوره به مدت 1 سال می توانید از سیستم پشتیبانی اختصاصی دوره استفاده نمایید.

و اما مهارت هایی که در این دوره فرا خواهید گرفت شامل:

 1. نیتیو لایک شدن و لهجه جذاب آمریکایی.
 2. اسپیکینگ روان.
 3. لیسنینگ قوی.
 4. تلفظ صحیح کلمات و ادای صحیح آن ها همچون زبان مادری.
 5. آشنایی کامل با عبارات و اصطلاحات محاوره ای زبان انگلیسی.
 6. گرامرهای پیچیده زبان انگلیسی را به راحتی فرا خواهید گرفت.
 7. عادات و مهارت های صحیح زبانی.
 8. آشنایی با فرهنگ زبانی مردم کشور.
 9. یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه.
 10. کسب نمره 7 به بالا در آزمون آیلتس زبان انگلیسی.

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان

یکی از مهم ترین دوره هایی که در حال حاضر در میان دوره های آموزشی دیگر مورد استقبال والدین و کودکان قرار گرفته است، دوره راکت جریان نام دارد. راکت جریان توسط احمدرضا ابراهیمی طراحی شده است و در اختیار کودکان قرار گرفته است. در حال حاضر دوره های بسیاری برای کودکان طراحی شده است اما اینکه کدام یک از این دوره ها مناسب کودکان شما می باشد، نیاز به بررسی و مشورت های بسیاری دارد. دوره راکت جریان با استفاده از سریال های انگلیسی به آموزش کودکان می پردازد. این سریال ها مختص به سن کودکان و فرزندان شما انتخاب شده است و جای هیچ نگرانی نیست. اساتید و مدرسین این دوره آموزشی، آموزش های متفاوتی را پشت سر گذاشته اند و بعد از آزمون و خطاهای بسیار آماده تدریس به کودکان شده اند. در حال حاضر راکت جریان به دلیل سبک و متد آموزشی که دارد مورد استقبال افراد بسیاری قرار گرفته است. کودکان بعد از گذشت مدتی علاقه و تمایل بیشتری برای پشت سر گذاشتن دوره راکت جریان دارند. راکت جریان نیز همانند دو دوره دیگر به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می شوند به همین علت کودکان می توانند در داخل منزل و در کنار والدین به آموزش و یادگیری زبان انگلیسی بپردازند. به راحتی می توانید کودکان خود را به سبک و روش آموزشی احمدرضا ابراهیمی بسپارید. کودکان و فرزندان شما در کنار سرگرمی و تماشای سریال به یادگیری زبان انگلیسی مشغول می شوند.

آموزش زبان انگلیسی به روش احمدرضا ابراهیمی

برای به دست آوردن همه ویژگی های گفته شده باشد باید از روش ها و متدهای آموزشی نوین و استانداردی استفاده کرد. استفاده از سیستم آموزشی قدیمی شما را با چنین ویژگی هایی رو به رو نخواهد کرد. احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن چنین نکته ای به سراغ استفاده از روش های دیگری رفته است. روش و متد آموزشی احمدرضا ابراهیمی استفاده از سریال های انگلیسی می باشد. آموزش زبان انگلیسی با سریال متفاوت است با تصوی که در ذهن شما می باشد. آموزش از این طریق نیاز به رعایت نکات و تکنیک هایی دارد که اساتید و مدرسین هر کدام از دوره ها به شما چگونگی استفاده از تکنیک ها را آموزش می دهند. در صورتی که در هر یک از دوره های آموزشی شرکت نمایید به شما آموزش های لازم داده می شود. سریال های انگلیسی امکانات و مزایای زیادی را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد. برخی از این مزایا شامل:

 1. نیتیو لایک شدن
 2. کارآمدترین روش
 3. دانش زبانی متنوع
 4. امکان انتخاب های متعدد
 5. به روزترین روش
 6. یادگیری زبان انگلیسی بدون دخالت گرامر زبان انگلیسی
 7. جذاب ترین روش
 8. بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
 9. کامل ترین روش
 10. آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی نیتیوها
 11. محتوای نامحدود
 12. آموزش همراه با یادگیری نامحدود
 13. ارزان ترین روش
 14. انعطاف پذیری در یادگیری زبان انگلیسی
 15. انگلیسی واقعی را فرا خواهید گرفت
 16. باعث انگیزه و لذت بخشی برای افراد
 17. بیشتر شدن جذابیت کلاس ها
 18. و…

ویژگی تدریس اساتید سایت زبان احمدرضا ابراهیمی

برای تدریس و مدرس شدن نیاز است که از ویژگی هایی برخوردار باشید. مدرسین سایت زبان احمدرضا ابراهیمی همگی چند زبانه هستند و چندین زبان را به سبک راکت فرا گرفته اند به همین علت به خوبی از روند آموزشی که زبان آموزان در پیش دارند، آگاه هستند. با پشت سر گذاشتن دوره های تربیت مدرس به خوبی از دغدغه ها و نگرانی های زبان آموزان آگاهی دارند به همین علت است که زبان آموزان سایت می توانند بهترین لحظان را در کنار مدرسین خود تجربه نمایند. اساتید سایت به عنوان هدایت کننده مسیر همراه با زبان آموزان خود پیش می روند و بر اساس نیازهای زبانی فراگیران به برنامه ریزی شخصی برای آن ها اقدام می کنند. تدریس مدرسین بر اساس اصول روانشناسی و مدیریت فردی صورت می گیرد به همین خاطر در پایان دوره زبان آموزان می توانند با اعتماد به نفس و عزت نفس کافی به مکالمه با افراد مختلف به خصوص افراد بومی بپردازند. وجود آگاهی بالا در میان مدرسین سایت این امکان را به فراگیران می دهد تا از دانش زبانی اساتید بهره مند شوند. راهبران به خوبی از این نکته آگاه هستند که مدرسین نقش بسیار بالایی در اشتیاق و ادامه دادن مسیر یادگیری توسط زبان آموزان، ایفا می کنند. زمانی که کلاس ها و دوره های موجود به صورت خشک و رسمی برگزار شوند، فراگیران بعد از مدتی دچار آشفتگی می شوند و از ادامه دادن مسیر یادگیری صرف نظر می شوند. در این میان برخی از افراد متد آموزشی را تغییر می دهند و برخی دیگر به صورت کامل یادگیری زبان انگلیسی را رها می کنند. مدرسین سایت به محض ثبت نام شما، حمایت و پشتیبانی خود را آغاز می کنند و تا انتهای دوره همراه شما زبان آموزان خواهند بود. سعی کنید هنگام انتخاب دوره به اساتید و مدرسینی که قصد تدریس به شما را دارند توجه و دقت بسیار زیادی داشته باشید.

چگونگی و نحوه برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی

در صورتی که علاقه مند هستید زبان انگلیسی را آنلاین یاد بگیرید به شما پیشنهاد می کنیم که تا انتهای مقاله با ما همراه باشید و به خواندن مطالب ادامه دهید. در این مقاله همه تلاش خود را به کار گرفتیم تا با بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی برای فارسی زبانان آشنا شوید اما الان زمان آن فرا رسیده است تا با بهترین سبک و نحوه آموزش آشنا شوید. با توجه به تغییرات روز دنیا، پیشرفت های چشم گیر، تغییر در نیازهای زبان آموزان و… بسیاری از موسسات و آموزشگاه های آموزش زبان انگلیسی به محیط و فضای آنلاین رو آورده اند. آموزش آنلاین زبان انگلیسی  دارای فواید و مزایایی زیادی می باشد که در ادامه به بیان برخی از آن ها خواهیم پرداخت.

 1. آموزش آنلاین زبان انگلیسی این امکان برای همه کاربران خود فراهم می کند تا در همه شرایط توانایی یادگیری زبان انگلیسی و یا دیگر مهارت های زبانی را داشته باشند. فرقی نمی کند در کجای دنیا مشغول تحصیل، کار و زندگی هستید به راحتی می توانید با اتصال به اینترنت بهترین آموزش ها را در اختیار داشته باشید.
 2. آموزش آنلاین انگلیسی به دلیل تنوع بالایی که دارد توانسته است علاقه مندان بسیاری را به خود جذب کند.
 3. پلتفرم های مختلف محیط آنلاین بسیاری از زبان آموزان را از تکراری بودن کتاب ها و منابع آموزشی رها کرده است.
 4. بسیاری از هزینه های کلاس ها و دوره های آموزشی را برای زبان آموزان و آموزشگاه های مختلف کاهش می دهد.
 5. به روزترین محتوا و اطلاعات آموزشی را می توانید در کم ترین زمان ممکن در اختیار داشته باشید.
 6. در اختیار داشتن اصل آموزش.
 7. و….

به شما پیشنهاد می کنیم که در کلاس های خصوصی زبان انگلیسی شرکت نمایید. برخی از وبسایت های آموزشی کلاس های نیمه خصوصی را برای آموزش زبان انگلیسی در نظر گرفته اند اما سایت زبان احمدرضا ابراهیمی علاوه بر آنلاین برگزار شدن کلاس ها به شما این امکان را می دهد که در کلاس های کاملا خصوصی شرکت نمایید. همانطور که می دانید کلاس های خصوصی نیز این امکان را به شما می دهد تا بیشترین مزایا را دراختیار داشته باشید. برخی از خصوصیات کلاس های خصوصی شامل:

 1. امکان انتخاب زمان و روز برگزاری کلاس ها به عهده زبان آموزان و فراگیران می باشد و مدرسین باید برنامه کاری خود را با برنامه زبان آموزان هماهنگ کنند.
 2. افزایش آرامش و تمرکز فراگیران.
 3. انعطاف پذیری در برگزاری کلاس ها و متد آموزشی.
 4. برنامه ریزی بر اساس نیازهای زبانی زبان آموزان.
 5. تمرکز و همه حواس مدرس بر روی همان یک نفر زبان آموز می باشد.
 6. و…

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان می توانید و شرکت در دوره های در حال برگزاری به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه بپردازید و یا از طریق پشتیبانی سایت با ما ارتباط حاصل نمایید؛ همچنین می توانید با شماره تلفن 09333558002 تماس حاصل فرمایید.