ما در این مقاله قصد داریم به معرفی و آموزش آموزش زبان انگلیسی پایه هفتم بپردازیم. به دلیل فراگیری و استقبال بیش از اندازه آموزش زبان انگلیسی، از قدیم آموزش و تدریس زبان انگلیسی در مدارس در دستور کار قرار گرفته است. آموزش در کنار اشتیاق دانش آموزان به زبان انگلیسی روند تدریس زبان را در مدارس سریع تر کرده است. در حال حاضر به دلیل سیستم آموزشی نادرست امکان یادگیری زبان انگلیسی برای برخی از دانش آموزان دشوار و کسل کننده شده است که نیاز به اصطلاحات بالایی دارد. در حال حاضر با توجه به تغییرات زبانی دانش آموزان روند آموزش و یادگیری نیز باید به همان نسبت تغییر کند. آموزش مبتنی بر یادگیری اولین قدم برای ایجاد تغییرات می باشد.

آموزش زبان انگلیسی کلاس هفتم

در ابتدا به بیان و معرفی فهرست دروس خواهیم پرداخت و سپس مفاهیمی که در هر کدام از بخش ها آموزش داده می شود را بیان می کنیم.

 • درس یکم

در آموزش زبان انگلیسی هفتم درس اول به آموزش حروف الفبای زبان انگلیسی و تلفظ آن ها پرداخته می شود؛ سپس اعداد صفر تا 10 را به همراه حروف آموزش داده می شود. سرفصل بعدی ضمایر و افعال to be می باشند.
معرفی خودمان، احوالپرسی به زبان انگلیسی و اصطلاحات مربوط به احوالپرسی در درس اول آموزش داده می شود.

 • درس دوم

در این بخش یاد می گیرید که چطور نام دیگران بپرسید و با چگونگی معرفی آن ها آشنا خواهید شد. آشنایی با کلمات پرسشی بخش دیگری است که بدان پرداخته می شود. در پایان بخش، با واژگان و اصطلاحات مربوط به همان بخش آشنا خواهید.

 • درس سوم

در درس سوم با یک سری از لغات مربوط به تولد و کلمات پرسشی مربوط به تولد آشنایی کسب خواهید کرد. در این درس اعداد 1 تا 30 به همراه حروف فرا خواهید گرفت. بیان سال، ماه و روز تولد از اهداف دیگر این درس می باشد؛ همچنین در این درس با عبارت پرسی in برای بیان ماه تولد آشنا خواهید شد.

 • درس چهارم

در این درس با برخی از لغات درباره خانواده و با برخی از مشاغل آشنایی کسب خواهید کرد. از نحوه پرسیدن سن افراد و شیوه پاسخگویی دیگران به این سوال را آشنا خواهید شد.

 • درس پنجم

درس پنجم به آموزش برخی صفات و نحوه پرسش و پاسخ درباره صفات خواهد پرداخت.

 • درس ششم

در این بخش با برخی از کلمات پرسشی مانند When و What آشنا خواهید شد. نحوه جواب دهی به این سوالات را آموزش خواهید دید.

 • درس هفتم

درس هفتم درباره آدرس پرسیدن و جواب دادن به سوالات پرسشی درباره آدرس می باشد. در این با برخی از کلمات متناسب موضوع درس آشنا می شوید.

 • درس هشتم

اگر علاقه مند به غذا هستید، درس آخر برای شما جذاب تر از دیگر بخش ها خواهد بود. کلمات پرسشی، نحوه پرسش و جواب دهی به سوالات، کلمات مربوط به این موضوع از جمله مباحضی هستند که در درس 8 آموزش داده می شود.

برنامه آموزش زبان انگلیسی پایه هفتم

برای تدریس زبان انگلیسی پایه هفتم، برنامه ها و اپلیکیشن های مختلفی طراحی شده است. یکی از این برنامه ها که تدریس این درس را آسان تر کرده است، برنامه “آموزش زبان انگلیسی هفتم” می باشد. در این برنامه آموزشی، با استفاده از ویدئوها و کلیپ های آموزشی پایه هفتم، خلاصه درس، نمونه سوالات پایه هفتم، آزمون های چهار گزینه ای و… به آموزش زبان آموزان می پردازند.

بهترین روش آموزش زبان انگلیسی به دانش آموزان

با توجه به اهمیت زبان انگلیسی در دنیا، نیاز است که بیشتر از گذشته به این موضوع پرداخته شود. پایه هفتم در آموزش به دلیل اینکه برای برخی از دانش آموزان اولین تجربه مستقیم با زبان محسوب می شود از اهمیت بالایی برخوردار است. اکتفا نکردن به کلاس درس و شرکت در دوره ها و کلاس های آموزش زبان انگلیسی باعث ارتقای سریع تر سطح زبانی دانش آموزان می شود.
دقت داشته باشید که آموزش و یادگیری زبان انگلیسی هر چقدر سریع تر آغاز شود باعث می شود یادگیری برای دانش آموزان آسان تر پیش رود. با به وجود آمدن دوره ها و کلاس های آموزشی، آموزش علاقه مندان زبان به راحتی صورت می گیرد.

 • دوره راکت

سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با برگزاری دوره های راکت برای همه سنین و در هر سطحی باعث شده است گامی نتیجه بخش، جدید، متفاوت، منحصر به فرد، لذت بخش و… را در سیستم آموزشی بردارد.
از آن جهت لذت بخش است که روش آموزش دوره راکت با استفاده از سریال می باشد. دوره راکت به دو شکل فشرده ۵۰ جلسه و فوق فشرده در 50 روز برگزار می شود. دوره راکت برای همه افراد در هر سن و سطحی مناسب می باشد اما بیشتر از همه مورد استقبال افرادی قرار گرفته است که قصد دارند در مدت زمان کوتاهی بر زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند. با انتخاب این دوره آموزشی می توانید، زمان، مدرس و تعداد برگزاری جلسات در طول هفته را خودتان انتخاب نمایید. این ویژگی موجب شده است که علاقه مندان بسیاری خواستار شرکت در این دوره آموزشی باشند؛ چراکه حتی افراد محصل، خانه دار، شاغل و…. امکان شرکت در این دوره آموزشی را دارند.

 • آموزش جامع مکالمه زبان انگلیسی

یکی دیگر از دوره هایی که نوجوانان، جوانان و بزرگسالان می توانند در آن شرکت نمایند،دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی می باشد. این دوره آموزشی برای همه سنین طراحی شده است. در این میان افرادی را مشاهده می کنیم که قصد شرکت در آزمون های مختلف را دارند و یا به دنبال تسلط بر مکالمه زبان انگلیسی هستند، این دست از افراد نیز می توانند در این دوره آموزشی شرکت نمایند. مهم ترین ویژگی های این دوره آموزشی شامل موارد زیر می باشد.

 1. بیش از 120 جلسه آموزش کاربردی مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک های متفاوت.
 2. با خرید این دوره تمام آپدیت ها را بدون پرداخت هزینه دریافت خواهید کرد.
 3. بعد از ثبت نام و آغاز دوره به مدت 1 سال می توانید از سیستم پشتیبانی اختصاصی دوره استفاده نمایید.

و اما مهارت هایی که در این دوره فرا خواهید گرفت شامل:

 1. نیتیو لایک شدن و لهجه جذاب آمریکایی.
 2. اسپیکینگ روان.
 3. لیسنینگ قوی.
 4. تلفظ صحیح کلمات و ادای صحیح آن ها همچون زبان مادری.
 5. آشنایی کامل با عبارات و اصطلاحات محاوره ای زبان انگلیسی.
 6. گرامرهای پیچیده زبان انگلیسی را به راحتی فرا خواهید گرفت.
 7. عادات و مهارت های صحیح زبانی.
 8. آشنایی با فرهنگ زبانی مردم کشور.
 9. یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه.
 10. کسب نمره 7 به بالا در آزمون آیلتس زبان انگلیسی.

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان از مهم ترین و حساس ترین آموزش هایی است که در چند سال اخیر مورد توجه بسیاری از کارشناسان زبان قرار گرفته است. از طرف دیگر با توجه به اهمیت پیدا مردن این زبان، والدین خواستار ثبت نام فرزندان و کودکان خود در دوره ها و کلاس های آموزش زبان انگلیسی و یا دیگر زبان ها هستند. در حال حاضر دوره های بسیار متنوعی برای کودکان طراحی شده است که والدین می توانند بعد از مشورت های لازم و کافی کودکان خود را ثبت نام نمایند. احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفته همه نکات، تکنیک ها و نیازهای به طراحی دوره ای به نام، دوره راکت جریان اقدام کرده است. این دوره آموزشی با استفاده از سریال های انگلیسی به آموزش کودکان شما می پردازد. سریال های مورد استفاده متناسب با سن کودکان شما می باشد و اصلا جای نگرانی نیست. کودکان می توانند در کنار سرگرمی به آموزش و یادگیری زبان انگلیسی مشغول شوند. کودکان شما می توانند در داخل منزل و در کنار شما به یادگیری زبان انگلیسی مشغول شوند بدون اینکه نگران رفت و آمد و شلوغی های مسیر شوید. سعی کنید بهترین دوره ها و کلاس های آموزشی را برای کودکان خود انتخاب نمایید که با کمترین استرس بیشترین بازدهی را داشته باشند.

اساتید و مدرسین سایت زبان احمدرضا ابراهیمی

مدرسین سایت احمدرضا ابراهیمی همگی چند زبانه هستند و دو الی سه زبان را به سبک راکت فرا گرفته اند به همین علت به خوبی از مسیر و روند یادگیری که زبان آموزان باید طی کنند، آگاهی دارند. زبان آموزان علاقه مند هستند در کنار مدرسین به آموزش و یادگیری بپردازند که باعث افزایش انگیزه و اشتیاق آن ها شود. مدرسین سایت در کنار آموزش زبان انگلیسی به آموزش های دیگری نیز می پردازند به گونه ای که در پایان دوره فرزندان شما و زبان آموزان به خوبی و با اعتماد به نفس کافی به مکالمه با دیگران می پردازند. تدریس دوره های موجود بر اساس اصول روانشناسی و مدیریت فردی صورت می گیرد. همچنین به دلیل شخصی سازی آموزش زبان آموزان می توانند برنامه ریزی متناسب با نیازهای زبانی خود داشته باشند. راهبران به عنوان هدایت کننده مسیر همراه با زبان آموزان خود به پیش می روند و فراگیران را در معرض زبان قرار می دهند. از آغاز تا پایان دوره مدرسین از شما حمایت و پشتیبانی ۲۴ ساعته خواهند داشت.

آموزش زبان انگلیسی به سبک احمدرضا ابراهیمی

آموزش زبان انگلیسی با سریال در حال حاضر نیتیو لایک شدن علاقه مندان به زبان را رقم می زند. بااستفاده از سریال های انگلیسی، زبان آموزان در کنار سرگرمی به آموزش نیز مشغول هستند و آموزش زبان انگلیسی از حالت خسته کننده خارج شده و لحظات لذت بخش و متفاوتی را تجربه خواهند کرد. باید گفت که اساتید این دوره با تجربه و آگاهی بسیار بالا به تدریس زبان انگلیسی می پردازند و لحظات متفاوت و بی نظیری را برای فراگیران رقم می زنند. از ابتدا تا انتهای دوره همراه و پشتبان شما زبان آموزان هستند. در نظر داشته باشید که استفاده از این روش آموزشی فقط به تماشای فیلم و سریال نشستن منتهی نمی شود بلکه باید در هنگام تماشای سریال تکنیک ها و نکات مختلفی را به کار گیرید، در صورتی که در هر یک از این دوره ها شرکت نمایید با تکنیک ها و نکات مختلف مربوط به این متد آموزشی آشنا خواهید شد. هدف همه دوره های طراحی شده تسلط شما بر مکالمه زبان انگلیسی و نیتیو لایک شدن شما می باشد. برخی از مهم ترین ویژگی های آموزش زبان انگلیسی از طریق سریال شامل:

 1. نیتیو لایک شدن
 2. کارآمدترین روش
 3. دانش زبانی متنوع
 4. امکان انتخاب های متعدد
 5. به روزترین روش
 6. یادگیری زبان انگلیسی بدون دخالت گرامر زبان انگلیسی
 7. جذاب ترین روش
 8. بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
 9. کامل ترین روش
 10. آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی نیتیوها
 11. محتوای نامحدود
 12. آموزش همراه با یادگیری نامحدود
 13. ارزان ترین روش
 14. انعطاف پذیری در یادگیری زبان انگلیسی
 15. انگلیسی واقعی را فرا خواهید گرفت
 16. باعث انگیزه و لذت بخشی برای افراد
 17. بیشتر شدن جذابیت کلاس ها
 18. و…

نحوه برگزاری دوره های آموزشی موجود در وبسایت

آموزش آنلاین زبان انگلیسی در حال حاضر یکی از پر طرفدارترین نحوه برگزاری کلاس های آموزشی می باشد که موسسات و افراد به دلایل متعدد و مختلفی از آن استفاده می نمایند. در ادامه به بیان مهمترین دلایلی که باعث می شود افراد محیط مجازی و آنلاین را برای آموزش انتخاب نمایند اشاره خواهیم کرد. این دلایل شامل:

 1. با استفاده از محیط آنلاین می توانید نامحدودترین محتواها و اطلاعات را در اختیار خود داشته باشید.
 2. در هر شرایط مکانی و زمانی که قرار داشته باشید تنها با روشن کردن اینترنت می توانید بهترین آموزش و یادگیری را در اختیار داشته باشید.
 3. فضای مجازی این امکان را به کاربران خود می دهد تا اصل آموزش را دریافت نمایند.
 4. هزینه هایی که کلاس های حضوری آموزش زبان انگلیسی برای افراد ایجاد می کند، به هیچ وجه در کلاس ها و دوره های آنلاین شاهد آن نخواهید بود.
 5. زبان آموزان می توانند بدون خستگی جسمی و ذهنی در کلاس ها حضور پیدا کنند.
 6. و…

حال که با برخی ویژگی های آموزش آنلاین زبان انگلیسی آشنا شدید بهتر است که ویژگی دیگر دوره های آموزشی را برای شما بیان کنیم. برگزاری کلاس های زبان انگلیسی به صورت خصوصی نیز فواید زیادی برای زبان آموزان دارد که در ادامه به بهترین آن ها اشاره خواهیم کرد.

 1. در کلاس های خصوصی معمولا زبان آموزان هستند که اهداف کلاس را تعیین میکنند و مدرس باید طبق برنامه و خواسته های زبانی زبان آموزان به تدریس مشغول شود.
 2. در کلاس های خصوصی به دلیل اینکه تنها یک زبان آموز در کلاس حضور دارد باعث می سود همه تمرکز مدرس بر روی همان یک زبان آموز باشد.
 3. زمان برگزاری کلاس ها به عهده زبان آموزان می باشد، مدرس باید طبق زمانی که فراگیران اعلام می کنند به برگزاری کلاس اقدام نماید.
 4. افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس در زبان آموزان.
 5. و….

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان، شرکت در دوره های راکت و… می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما ارتباط حاصل نمایید:
_ تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه
_ از طریق پشتیبانی سایت
_ تماس با شماره تلفن 09333558002