بریده ای کوتاه از احوال پرسی های انگلیسی دوره جامع

برای آشنایی و شناخت دوره جامع مکالمه انگلیسی به لینک زیر رجوع کنید.

 صفحه معرفی دوره جامع مکالمه انگلیسی

IELTS7 Banner 01 8

احوالپرسی های انگلیسی

احواال پرسی های انگلیسی در صورتیکه با تلفظ و لحن صحیح آموزش داده شوند و شما بتوانید با لحن و لهجه مشابه نیتیوها آن ها را استفاده کنید تاثیر بسیار زیادی بر مکالمه انگلیسی شما می گذارند. در دوره های آموزش زبان انگلیسی معمولا تعدادی از احوال پرسی های انگلیسی آموزش داده می شوند و معمولا زبان آموزان نمی توانند با تلفظ و لهجه صحیح آنها را به کار ببندند. آموزش مکالمه انگلیسی با احوالپرسی های انگلیسی شروع می شوند و باز هم با احوالپرسی های انگلیسی جذاب تر می شوند.

متن مکالمه انگلیسی احوالپرسی

آموزش مکالمه انگلیسی احوالپرسی در کتابهای آموزش زبان انگلیسی با چند عبارت کوتاه در ابتدای مکالمه ها انجام می شود. در کتابهای آموزش زبان انگلیسی معمولا متن مکالمه انگلیسی احوالپرسی نیز موجود است. برای مدرسین زبان انگلیسی و همینطور زبان آموزان انگلیسی وجود متن مکالمه انگلیسی احوالپرسی در کتاب ها باعث آرامش است و نگرانی زبان آموزان را از اینکه مطلبی را اشتباه متوجه بشوند می کاهد. این متن ها هر چند در نگاه اول به سود زبان آموزان است ولی در نهایت باعث ضعف آنها در ارتباط می گردد. آموزش مکالمه انگلیسی زمانی کارآمد و مفید است که زبان آموزان بتوانند در ابتدای مکالمه های خود به درستی و به صورت حرفه ای با دیگران به انگلیسی احوال پرسی کنند و همینطور احوالپرسی های انگلیسی دیگران را به خوبی درک کنند. به جرات می توان گفت احوالپرسی به انگلیسی یکی از مهمترین قسمت های هر مکالمه انگلیسی است و مسلما آنچه نیاز است استفاده آنها در صحبت کردن به زبان انگلیسی است نه نوشتن و خواندن متن احوالپرسی های انگلیسی. بنابراین متن مکالمه انگلیسی احوالپرسی در کتابهای آموزش مکالمه انگلیسی نه تنها به سود زبان آموزان نیست بلکه در خیلی موارد باعث می شود زبان آموزان لهجه و تلفظ ضعیفی داشته باشند.

آموزش احوالپرسی به انگلیسی به روش زبان مادری

آموزش مکالمه انگلیسی بدون آموزش احوالپرسی های انگلیسی ممکن نیست. آموزش مکالمه انگلیسی به روش زبان مادری با روش های رایج آموزش زبان انگلیسی تفاوت دارد. در روش های رایج آموزش زبان انگلیسی که آموزش بر اساس کتاب های آموزش زبان انگلیسی صورت می گیرد متن های اکثر آنچه آموزش داده می شود در کتابها موجود است. روش تمرین آموزش مکالمه انگلیسی نیز با روش زبان مادری تفاوت بسیار دارد. کودکان در یادگیری زبان مادری بدون درگیر شدن با متن آنچه می آموزند به درستی با دیگران ارتباط برقرار می کنند. احوالپرسی های انگلیسی یکی از بخش های مکالمه انگلیسی هستند که کودکان بدون درگیر شدن در نوشتار آن براحتی بر آن مسلط می شوند. آموزش مکالمه انگلیسی به روش زبان مادری یعنی یادگیری مکالمه انگلیسی همانند کودکی که در حال یادگیری زبان اول است. در روش زبان مادری بدون خواندن و نوشتن مکالمه انگلیسی را می آموزید. احوالپرسی های انگلیسی مهمترین و اولین بخش هر مکالمه انگلیسی است که در روش زبان مادری با شنیدن و درک کردن تمرین می شود و با استفاده کردن در موقعیت های مختلف به آنها مسلط می شوید.

آموزش احوالپرسی های انگلیسی در دوره جامع مکالمه انگلیسی

آموزش مکالمه انگلیسی در دوره جامع به روش زبان مادری صورت می گیرد. احوالپرسی های انگلیسی یکی از بخش هایی است که در دوره جامع با استفاده از پکیج آموزش مکالمه انگلیسی که به عنوان بهترین پکیج آموزش مکالمه زبان انگلیسی در دوره جامع استفاده می شود آنها را فرا می گیرید. پکیج آموزش مکالمه انگلیسی دوره جامع با استفاده از سریال های آمریکایی مکالمه انگلیسی را همانند زبان مادری به شما آموزش می دهد. سلام و احوال پرسی به انگلیسی بخشی از پکیج مکالمه انگلیسی است که تقریبا در تمام قسمت های دوره جامع مکالمه به صورت مستقیم و غیر مستقیم آموزش داده می شود. فقط با تماشای ویدئوی کوتاه اول این مقاله متوجه خواهید شد بعضی از عبارت ها و اصطلاح های مربوط به احوال پرسی های انگلیسی در هیچ کتاب یا دوره ای یافت نمی شود. از این گذشته لهجه، لحن و تلفظ احوالپرسی های انگلیسی به کار رفته در دوره جامع مکالمه انگلیسی بهترین مدل برای یادگیری است و در هیچ کتاب یا دوره آموزشی شبیه آن یافت نمی شود.

 صفحه معرفی دوره جامع مکالمه انگلیسی

احوالپرسی به زبان انگلیسی در زندگی مانند سایر عادات و کارهای روزانه خود به خود در همه جا و زمان و به هر زبانی اتفاق می افتد ولی مهارت استفاده از کلمات و اصطلاحات به روز و همچنین سنجیدن موقعیتی که در آن قرار دارید باعث می شود شما از نظر گفتار و شخصیت شایسته به نظر برسید.
برای احوالپرسی به زبان انگلیسی تقریبا همه به جملات ساده و رایج آشنایی دارند و در هر موقیعیت از همان استفاده می کنند اما برای متفاوت بودن و زیبا صحبت کردن اصطلاحات دیگری هم وجود دارند که امروز به شما عزیزان آموزش می دهیم. در ابتدا لازم است بدانید احوالپرسی در جمع دوستان، خانواده، محل کار یا تحصیل نیازمند یادگیری عبارات خاص خود است که در این جا به توضیح هریک می پردازیم.

 

در ابتدا به جملات و سوالاتی که برای داشتن یک مکالمه دوستانه و غیررسمی و البته جدید می پردازیم. باید در نظر داشته باشید که در هر زبان کلمات و عباراتی هستند که بعد از گذشت سالها یا مدت نامعلومی به دست فراموشی سپرده می شوند و دیگر نشانی از آنها در گفتگو ها دیده نمی شود و به کاربردن آن ها کمی عجیب به نظر می رسد پس بهتر است در هر زبانی که صحبت می کنیم به روز باشیم. حالا به مثال های زیر دقت کنید:

?How are you doing

?How have you been

?What’s going on

?What’s up

?How is it going

?How is life treating you

 

برای احوالپرسی با افرادی که خیلی صمیمی هستید یا اعضای خانواده می توانید از این جملات استفاده کنید.توجه داشته باشید که این موارد برای موقیعیت های رسمی مناسب نیستند. شاید این که بخواهید در ساختار ظاهری این سوالات و یا معنی تحت الفظی آن ها کنجکاوی کنید باعث گیج شدن شما شود. بنابراین دیدن، شنیدن و کپی کردن ایده خوبی است چرا که در زبان فارسی نیز با موارد بسیاری از این گونه روبرو هستیم مانند: چه خبر؟ که ما در واقع منتظر شنیدن اخبار نیستیم و منظورمان احوالپرسی است.

?Howdy

?What’s sizzling

?How is it hanging

تمامی این سوالات به معنی “حال شما چطور است؟” می باشد. اگر چه مفهوم کلی جمله در تمامی موارد یکی است ولی شما باید آن ها را بشناسید تا در مقابل هر شخص یا هر موقیعیت ذهن شما بتواند در لحظه تصمیم بگیرد که کدام مناسب است و آن را به زبان بیاورید. در مکالمه به زبان انگلیسی شناختن این سوالات کمک بزرگی به تمام علاقه مندان و کسانی که قصد صحبت کردن با افراد انگلیسی زبان را دارند به حساب می آید چرا که کاربرد آن ها شما را حرفه ای تر می سازد.

 

در این جا نگاهی داریم به عبارت ها یا سوالاتی که شما عزیزان می توانید در موقعیت های رسمی از آن ها برای احوالپرسی استفاده کنید مانند محل کار یا تحصیل. با افراد مختلفی که خیلی صمیمی نیستید شاید استفاده کردن از جملات قبلی که یاد گرفتید در این موقعیت ها و مکان ها نوعی بی احترامی از سوی شما تلقی شود پس بهتر است با جملات زیر آشنا شوید: (لازم به تاکید است که
برای تلفظ درست و لحن صحیح کلمات و سوال ها کلیپ را با دقت تماشا کنید.)

?How do you do

?How are things coming along

?How are things coming together

?Are you well

 

شما با تلاش و برنامه ریزی و استفاده از محتوای آموزشی منحصر به فردی که در موسسه زبان آنلاین احمدرضا ابراهیمی در اختیار دارید به راحتی می توانید از آموزش رایگان زبان انگلیسی بهره مند شوید و حتی آمادگی لازم جهت شرکت در دوره های آموزش فشرده زبان انگلیسی (آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز) را کسب کنید تا هم در زمان و هم هزینه صرفه جویی کنید. آموزش مکالمه انگلیسی با مشاهده ی کلیپ ها و دیگر محتوا های آموزشی که با تلاش اساتید موسسه ابراهیمی در دسترس تمام علاقه مندان به یادگیری زبان قرار گرفته کار دشواری نیست، چرا که هم محتوا و هم روش آموزش با به کارگیری علوم روز تهیه شده است. یادگیری زبان در کوتاه مدت که در این موسسه با نام راکت شناخته می شوند در سایر زبان های ترکی، عربی، اسپانیایی، آلمانی، چینی و روسی نیز در حال برگزاری است. با شرکت در این دوره ها علاقه مندان هم از نظر اقتصادی و هم زمان صرفه جویی خواهند کرد و مهم تر این که از یک آموزش کارآمد بهره مند می شوند.

برای دریافت مشاوره اختصاصی و رایگان با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید.