آموزش زبان روسی در ۵۰ روز برای بسیاری از افراد دور از انتظار می‌باشد. یادگیری هر زبانی با دید و نگرش زبان شناسی، گرامریست و دیکشنری شدن امکان پذیر نیست اما زمانی که یادگیری زبان با سیستم آموزشی و سبکی متفاوت صورت گیرد، یادگیری در 50 روز نیز امکان پذیر است. برای افرادی که علاقه‌مند هستند زبان روسی و یا دیگر زبان‌ها را در مدت زمان کوتاهی فرا گیرند، خواندن این مقاله کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

IELTS7 Banner 01 8 آموزش زبان روسی در ۵۰ روز

 

یادگیری و آموزش زبان روسی در ۵۰ روز

یادگیری زبان در مدت زمان کوتاه نیاز به تمرین و پشتکار مداوم دارد. یادگیری زبان روسی و یا دیگر زبان‌ها نیازمند یادگیری مهارت‌های زبان روسی است. در صورتی می‌توانید مهارت‌های زبان را فرا گیرید که، تغییر و تغییراتی در مسیر آموزش و یادگیری زبان آموزان ایجاد شود. این تغییرات مشروط به عادت سازی می‌باشد. در این مرحله نیاز است فراگیران به تمرین مداوم بپردازند تا بتوانند وارد مرحله ناخودآگاه سازی شوند.
در دوره‌های راکت یا 50 روزه، زبان آموزان توانایی مدیریت زمان و احساسات را کسب خواهند کرد به همین علت یادگیری در 50 روز نیز رقم خواهد خورد. با رواج عادت سازی‌های غلط نه تنها یادگیری بلکه آموزش در کوتاه مدت نیز امکان پذیر نیست. فراگیران با غرق شدن در مسیر یادگیری امکان یادگیری زبان در کوتاه مدت را فراهم می‌کنند.

نیتیو لایک شدن فقط در 50 روز

چه بسیار افرادی که دوره های بسیاری را گذرانده‌اند اما به هدف خود یعنی نیتیو لایک شدن دست پیدا نکرده‌اند. هدف اصلی در دوره‌های راکت تسلط بر مکالمه و نیتیو لایک زبان آموزان می‌باشد. دوره‌های راکت با ناخودآگاه سازی در عادت سازی، شرایط را برای نیتیو لایک شدن فراگیران مهیا می‌کنند. منظور محور بودن مکالمات در دوره های راکت باعث شده است نیتیو لایک شدن فراگیران در مدت زمان کوتاهی رقم خورد. این سبک و روش باعث شده است متقاضیان در موقعیت‌های مختلف به راحتی به رفع نیازهای خود بپردازند.

دوره‌های 50 روزه برای همه سنین

امروزه پیدا کردن دوره‌ای استاندارد برای همه سنین سخت و دشوار شده است. دوره‌های راکت و یا 50 روزه به دلیل سیستم آموزشی و ماهیتی متفاوت توانسته است برای همه سنین مورد استفاده قرار گیرد. آموزش زبان با سریال در دوره‌های راکت باعث شده است به دوره‌ای کارآمد و کاربردی‌تر تبدیل شود.
راکت با استفاده از سریال‌های متفاوت، تکنیک‌های متفاوت و مختص به همان سن به آموزش فراگیران می‌پردازد. راکت جریان یکی از دوره‌های منحصر به فرد برای کودکان می‌باشد. این دوره دارای اساتید آموزش دیده و مختص به کودکان را دارا می‌باشد به همین علت توانسته است علاقه‌مندان زیادی را به خود جذب کنند.

یادگیری مهارت‌های زبانی همراه با دوره‌های راکت

مهارت‌های زبانی شامل چهار مهارت اصلی (Speaking, Listening, Reading, Writing) است. همانطور که قبلا اشاره کردم هدف اصلی دوره‌های 50 روزه تسلط بر مکالمه و نیتیو لایک شدن فراگیران می‌باشد. به همین علت تمرکز اصلی دوره‌های راکت بر روی (Speaking, Listening) می‌باشد اما در همین حین به آموزش Reading می‌پردازند. مهارت دیگری که باید بدان پرداخته شود Writing می‌باشد. یادگیری این مهارت به دلیل تغییرات زیادی که در ارتباط نوشتاری ایجاد شده است، پرداختن به آن در حد نیاز زبانی زبان آموزان می‌باشد.
گاهی یادگیری چهار مهارت، بسته به نیاز زبان آموزان تغییر پیدا می‌کند اما هم چنان یادگیری این چهار مهارت برای فراگیران اهمیت بسیار زیادی دارد.

تدریس اساتید دوره‌های راکت یا 50 روزه

بخش بزرگی از آموزش و یادگیری زبان از طریق مدرسین زبان صورت می‌گیرد به همین دلیل نقش مدرس در انتقال اطلاعات و چگونگی فراگیری زبان آموزان بسیار مهم است. یک مدرس علاوه بر آموزش باید بر تکنیک‌های روانشناسی و اصول مدیریت فردی آگاهی داشته باشد. اساتید دوره‌های راکت با آگاهی از همه مطالب گفته شده و درک دغدغه زبان آموزان به آموزش آن‌ها می‌پردازند.
اساتید دوره‌های راکت دو الی چند زبان را به سبک راکت و زیر نظر احمدرضا ابراهیمی فرا گرفته‌اند به همین دلیل یادگیری و آموزش زبان آموزان با آگاهی کاملی صورت می‌گیرد. اساتید دوره از آغاز تا پایان دوره از شما پشتیبانی کاملی خواهند کرد به گونه‌ای که نبود پارتنر برای شما جبران خواهد شد.
اساتید این دوره از طریق آموزش زبان با سریال توانسته‌اند علاقه‌مندان زیادی را از هر کجای کره خاکی به خود جذب کنند. فراگیری زبان با سریال امکان تجربه جدید همراه با سرگرمی را برای شما ایجاد می‌کند.

آموزش و ناخودآگاه سازی!

تا به حال عبارت کپی کردن جملات به گوش شما رسیده است؟ کپی کردن جملات تنها یکی از تکنیک‌های عادت سازی در زبان آموزان می‌باشد. با شنیدن این عبارت برخی از افراد معنا و درک اشتباه از این عبارت را دریافت می‌کنند. با خواندن مقاله کپی کردن جملات بهتر می‌توانید مطالب گفته شده را درک کنید. هم چنین لحن و تلفظ کلمات را از طریق این روش به درستی فرا خواهید گرفت.
ناخودآگاه سازی در آموزش از طریق اساتید زبان روسی صورت میگیرد و لحظات متفاوت همراه با یادگیری نامحدودی را برای زبان آموزان رقم خواهند زد. برای درک دقیق مفهوم ناخودآگاه سازی در زبان، پیشنهاد من به شما خواندن مقاله آموزش یا ورزش می‌باشد.
یادگیری یک زبان دوم باعث می‌شود شما عزیزان اعتماد به نفس مورد نیاز را در روابط اجتماعی، شغل و تحصیل خود، بدست آورده و با خودباوری و احساس بهتر نسبت به خودتان زمینه‌های بهتری را در آینده رقم بزنید.
دوره‌های یادگیری زبان در ۵۰ روز در واقع این موضوع را بیش از پیش برای ما آشکار خواهد کرد که خواستن توانستن است. شما در ۲ ماه می‌توانید تمامی هر آنچه را که باید در طی ۲ سال می‌آموختید با تلاش و جدیت خود به بهترین شکل و با به روزترین متدهای آموزش زبان روسی، فرا بگیرید.

بعد از اتمام دوره‌های راکت

بعد از اتمام دوره‌های 50 روزه زبان روسی نیاز به گذراندن دوره‌های دیگر نخواهید داشت. دوره‌های ترمیک زبان روسی به دلیل اینکه به دنبال ارائه اطلاعات درباره زبان هستند باعث شده است فراگیران در نهایت توانایی استفاده از زبان را در موقعیت‌های متفاوت نداشته باشند. بنابراین با نیتیو لایک شدن فراگیران دیگر نیازی به گذراندن دوره‌های دیگر نیست. در واقع دوره‌های راکت، زبان روسی و یا دیگر زبان‌ها را همانند زبان مادری به شما آموزش خواهند داد.
هم چنین با یادگیری زبان دوم نگرش جدیدی در شما ایجاد می‌شود و شما می‌توانید با مسائل مختلف آسان‌تر روبه رو شوید.
در پایان دوره به فراگیران مدرکی ارائه داده می‌شود مبنی بر گذراندن دوره‌های راکت. در این مدرک گواهی داده می‌شود که فراگیران زیر نظر یک استاد حرفه‌ای همراه با محتوای جدید و حرفه‌ای به سطح یک نیتیو زبان رسیده‌اند و توانایی برقراری ارتباط و رفع نیازهای خود در موقعیت‌های مختلف را خواهند داشت. مهارت و توانایی فراگیران در موقعیت‌های مختلف گویای سطح زبانی آن‌ها می‌باشد و توانایی زبانی افراد در موقعیت‌های مختلف قابل مشاهده و اسباط است.

آموزش زبان روسی در 50 روز به سبک احمدرضا ابراهیمی

دوره‌های 50 روزه یا راکت با روش و سبکی متفاوت به آموزش متقاضیان می‌پردازد. سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با ایجاد شرایط مناسب به آموزش زبان با سریال اقدام کرده است. دوره‌های راکت با استفاده از یکی از روش های یادگیری زبان روسی به آموزش زبان آموزان می‌پردازد. دوره‌های راکت از طریق آموزش زبان با سریال توانسته است فراگیران بسیاری را به نیتیو لایک تبدیل کند. این دوره به دو صورت فشرده (آموزش زبان روسی در 50 جلسه) و فوق فشرده (آموزش زبان روسی در 50 روز) برگزار می‌شود. هر یک از علاقه‌مندان بسته به نیاز و شرایط خود می‌توانند هر یک از دوره‌ها را انتخاب کنند.
از مهم‌ترین ویژگی‌های این دوره انتخاب روز و ساعت کلاس هاست. بر خلاف دوره‌های دیگر که از طریق برگزار کنندگان صورت می‌گیرد، این دوره، با انتخاب خوده زبان آموزان انجام می‌پذیرد. زبان آموزان این دوره می‌توانند با احتساب زمان‌های استراحت خود، زمان مناسب را برای آموزش روسی برگزیده و در این زمان‌ها با فراغ بال به شرکت در کلاس مشغول شوند.

در دوره راکت زبان روسی شما علاوه بر مهارت‌های اصلی، با تلفظ صحیح لغات، فونتیک و شکل نوشتاری لغات روسی و همینطور ادای صحیح عبارات آشنا می‌شوید. دوره‌های راکت در واقع یک دوره کاربردی است که در حداقل زمان ممکن حداکثر آموزش را به شما خواهد داد.
برای اطلاع از دوره‌های راکت زبان‌های خارجه و استفاده از مشاوره رایگان سایت احمدرضا ابراهیمی، با تکمیل بخش زیر، منتظر تماس کارشناسان مشاور ما باشید. مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و شما می‌توانید هر گونه پرسش در زمینه کلاس‌ها و نحوه برگزاری دوره‌ها دارید را با آن‌ها در میان بگذارید. همچنین اگر در انتخاب زبان دوم و دوره مناسب خود دچار تردید هستید می‌توانید از مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهره ببرید.

راه های ارتباطی با ما:
_ تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه
_ پشتیبانی سایت
_ تماس با شماره تلفن 09333558002