آموزش زبان روسی در ۵۰ روز، یکی از دوره های پرطرفدار در میان دوره های کوتاه مدت آموزشی است. دوره های آموزش کوتاه مدت به دلیل زود بازده بودن، برای بسیاری از علاقه مندان به  به یک دوره پرکارآمد و کاربردی تبدیل شده است.
زبان روسی در واقع جزء گروه پر گویش زبان های دنیا است و جزء ده زبان رایج در میان عموم مردم جهان شناخته می شود. زبان رسمی کشور روسیه، زبان روسی است و زبان اصلی در واقع به زبانی گفته می شود که تمامی موسسات دولتی، اعم از بانک ها، دانشگاه هاو بخش های مهم کشور همچون دادسراها و … به این زبان کارهای اداری و نامه نگاری های خود را انجام می دهند.
کشور روسیه از کشورهای مدرن در زمینه صنعت و اقتصاد است و همین امر بسیاری از افراد را به این کشور جذب کرده است. کشور روسیه به دلیل سرد بودن در تمامی فصل ها اگرچه نتوانسته است در زمینه کشاوری و کشت و کار خوب عمل کند اما از بهترین کشورهای صنعتی قدرتمند جزء اتحادیه اروپاست که با جمعیت بالا، از هر لحاظ خود را از کشورهای دیگر بی نیاز کرده است.

فقط امروز 1 میلیون تومان تخفیف دوره راکت

اگر بخواهیم از سطح دانشگاه های روسی نیز صحبت کنیم باید گفت که دانشگاه های این کشورجزء دانشگاه های معتبر جهانی شناخته می شوند و به همین دلیل سالانه حجم بسیاری از دانشجویان آسیایی- اروپایی به این کشور مهاجرت می نمایند. تحصیل در دانشگاه های کشور روسیه نیاز به یک شناخت حداقلی به این زبان دارد چرا که همانطور که پیش تر گفتیم، زبان رسمی این کشور، زبان روسی است و آشنایی با زبان های دیگر مثل زبان انگلیسی نمی تواند برای شما در کشور روسیه کارساز باشد.

آموزش سریع زبان روسی، فرد را را وادار می کند که در مدتی محدود سطح خود در زبان روسی را در حد معقول و قابل قبول برساند. از دوره های سریع یا کوتاه مدت زبان روسی می توان به دوره های آموزش زبان روسی در ۳ ماه و آموزش زبان روسی در ۶ ماه نام برد. اما چیزی که امروزه بیش از این دوره ها بر سر زبان عموم افتاده است، طراحی دوره های جدید از جمله دوره های ۵۰ روزه آموزش زبان روسی است. دوره های ۵۰ روزه آموزش روسی، بنا به نیاز زبان آموزان و به صورت کاملا کاربردی به اجرا در آمده اند.
کلاس های ۵۰ روزه زبان روسی همچنین از شگفتی های دوره های فوق فشرده است و با ویژگی های منحصر به فرد خود توانسته یک گام از سایر دوره هایی که برای آموزش زبان روسی وجود دارند جلوتر نهاده و زمینه ساز آینده شغلی و کاری بهتری برای زبان آموزان ما باشد. در این دوره تمامی مهارت های اصلی زبان روسی از جمله مهارت شنیدن، خواندن، نوشتن و مکالمه زبان روسی به زبان آموزان آموزش داده می شود اما چیزی که بیش از هر موضوع دیگر به آن توجه می شود، مکالمه صحیح زبان روسی است. تمرکز این دوره علاوه بر مکالمه زبان روسی، بر روی موارد دیگری از جمله تلفظ صحیح عبارات و اصطلاحات روسی، شکل درست ادای صحیح این عبارات و دستور زبان است.
روس ها خیلی به زبان انگلیسی علاقه مند نیستند؛ پس برای سفر به کشور روسیه صحبت کردن به زبان انگلیسی نمی تواند در هر شرایطی برای شما کارساز باشد.
در دوره های ۵۰ روزه آموزش زبان روسی شما در طی ۵۰ روز کاملا به زبان روسی آشنا خواهید شد و می توانید به راحتی در شرایط مختلف از عهده مکالمه با افراد روسی زبان برآیید و احساس نیازی به کمک دیگران، برای انجام امور خود نداشته باشید .

ویژگی دوره های آموزش زبان روسی در ۵۰ روز

دوره های ۵۰ روزه زبان روسی در هر آموزشگاهی به شکل ویژه ای برگزار می شود که اغلب این آموزشگاه ها، به صورت فروش پکیج های آموزش زبان روسی این دوره را به زبان آموزان ارائه می دهند. اما چیزی که در میان تمامی آموزشگاه های زبان روسی مشترک است، آموزش سریع زبان روسی است که برای هدف و نیاز خاصی برنامه ریزی شده است. این دوره همراه با برنامه ریزی های دقیق و برنامه های از پیش تعیین شده به انجام می رسد.
در آکادمی ما نیز این دوره های فوق فشرده زبان روسی را تحت عنوان دوره های راکت زبان روسی به زبان آموزان خود، به صورت کاملا غیر حضوری، ارائه می دهد. دوره های راکت علاوه بر بان روسی، آموزش زبانهای مهمی از جمله زبان عربی، زبان چینی، زبان اسپانیایی و … را شامل می شود. این دوره به صورت ۲ ماهه است که ویژگی های مختص به خود را دارد. از ویژگی های دوره راکت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– آموزش زبان روسی در ۲ ماه به جای ۲ سال
– ۶۰ جلسه خصوصی ۲ ساعته آموزش زبان روسی

– ۳۰ جلسه عمومی ۲ ساعته زبان روسی
– پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته

– انتخاب روز و ساعت کلاس ها با زبان آموز
– محتوای آموزشی اختصاصی

در این دوره با برنامه ریزی ای که از طریق آکادمی صورت گرفته است، زبان آموز تنها با صرف ۲ ماه از سال، می تواند به زبان روسی آشنا شده و در این زبان به سطح قابل قبولی برسد. تمرین های روزانه و برنامه ریزی های هر روزه یکی از اولویت های مهم در این دوره است. در این دوره برای سرعت بخشیدن در آموزش، جلسات خصوصی ۲ ساعته به صورت روزانه برای زبان آموزان طراحی شده است تا زبان آموزان بتوانند در این جلسات با سرعت بیشتر و جدیت بیشتری به تمرین و حل مشکل بپردازند. در تمامی این مراحل، با پشتیبانی آنلاین شما عزیزان می توانید در طول روز با استاد راهنمای خود در تماس بوده و از این طریق مراحل یادگیری را راحت تر طی نمایید.
از مهم ترین ویژگی های این دوره انتخاب روز و ساعت کلاس هاست . بر خلاف دوره های دیگر که از طریق برگزار کننده گان  صورت می گیرد، این دوره، با انتخاب خوده زبان آموزان انجام می پذیرد. زبان آموزان این دوره می توانند با احتساب زمان های استراحت خود، زمان مناسب را برای آموزش روسی برگزیده و در این زمان ها با فراغ بال به شرکت در کلاس مشغول شوند. از دیگر ویژگی های این دوره می توان به این مورد اشاره داشت که این دوره، ویژگی های مثبت دو دوره مهم از جمله دوره مکالمه زبان روسی و دوره آموزش زبان روسی ویژه شاغلین را با خود همراه دارد. این ویژگی ها، یک تمرکز این دوره بر روی مهارت مکالمه روسی و دو انتخاب زمان کلاس ها با زبان آموز است.
در دوره راکت زبان روسی شما علاوه بر مهارت های اصلی، با تلفظ صحیح لغات، فونتیک و شکل نوشتاری لغات روسی و همینطور ادای صحیح عبارات آشنا می شوید.

برای شرکت در دوره های راکت زبان روسی، به آزمون تعیین سطح زبان نیازی نیست و تمامی علاقه مندان با هر سطحی در زبان روسی هستند می توانند در این دوره شرکت نمونده و مهارت خود را افزایش بدهند. اما موضوع دیگری که برای پذیرش در این دوره ها مورد توجه قرار گرفته است، حداقل زمان خالی در طول روز است. پیش از ثبت نام و پذیرش در این دوره ها یک مصاحبه حضوری توسط کارشناسان آموزشی موسسه با فذد علاقه مند صورت می گیرد که در طی این مصاحبه و گفت و گو جدیت زبان آموزان و زمان های در دسترس آنها مورد سنجش قرار می گیرد.

دوره های آموزش زبان روسی در ۵۰ روز برای چه افرادی مناسب است؟

هدف از شرکت در این دوره ها برای هر فرد و یا قشر خاصی در جامعه متفاوت است اما چیزی که در تمامی این اقشار مهم است، زمان محدودی است که برای یادگیری در دست دارند. زمان در یادگیری بخش مهمی محسوب می شود. چرا که اگر شما زمان و وقت مناسب برای یادگیری صرف نکنید هرگز نخواهید توانست نتیجه مطلوب در این دوره کسب نمایید.
حداقل زمانی که در این دوره برای یادگیری اختصاص داده شده است، یک زمان ۲ ساعته برای کلاس های خصوصی است که زبان آموزان در این زمان در هر موقعیت و شرایطی که باشند خود را آماده یادگیری و آموزش اصولی خواهند کرد.
این دوره برای بسیاری از ما مفید واقع می شود اما از فواید مهم دوره راکت زبان روسی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– آماده سازی جهت تحصیل در کشور روسیه
کشور روسیه از لحاظ علمی جزء کشورهایی است که حرفی برای گفتن دارند. افرادی که به هر طریقی سودای تحصیل در دانشگاه های بین المللی روسی را در سر دارند می توانند برای آماده کردن خود برای اقامت در این کشور و تحصیل، تنها با صرف یک زمان ۲ ماهه خود را آماده رویارویی با بزرگ ترین چالش زندگی شان کنند.

– ایجاد کسب و کار در کشور روسیه
کشور روسیه از لحاظ اقتصادی یکی از قطب های مهم در اتحادیه اروپا محسوب می شود به همین منظور ایجاد شغل و داشتن کسب و کار در کشور روسیه می تواند آینده شغلی خوبی را برای شما رقم بزند. شما می توانید با یادگیری ۵۰ روزه زبان روسی، خود را برای ارتباط با مشتری های روسی آماده کرده و به راحتی در کشور روسیه به ایجاد کسب و کار مبادرت بورزید.

– شرکت در آزمون های بین المللی روسی
برای شرکت در دوره های کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه های روسیه، یادگیری زبان روسی یک الزام است. شما می توانید برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان روسی و برای آماده سازی خود در این آزمون ها، در دوره راکت روسی شرکت نمونده و مروری دو ماهه و کامل بر روی مهارت های اصلی و مهم زبان روسی داشته باشید.

– سفر به کشور روسیه
سفر به کشور روس جهت دیدار با اقوام و آشنایان، یا سفرهای تفریحی نیاز به آشنایی حداقلی به زبان روسی دارد. شما در حین سفر به مکالمه زبان روسی در فرودگاه، مکالمه زبان روسی در رستوران، مکالمه زبان روسی در بانک، مکالمه زبان روسی در بیمارستان و هزاران موضوع دیگر نیاز دارید. در گذشته علاقه مندان به سفر به کشور روسیه با کتاب های همراه در سفر، تا حدودی به این مشکل فائق می آمدند اما اصولا با مشکل برخورد کرده و از قید این کتاب ها می گذشتند. زبان آموزانی که در دوره های راکت زبان روسی شرکت می کنند در واقع می توانند تنها با صرف زمان ۲ ماهه از پس این مشکل برآیند و به سفری راحت به کشور روسیه را برای خود و نزدیکانشان همراه داشته باشند.

– یافتن شغل مناسب
اگر شما جویای شغل مناسب و موقعیت عالی هستید، می توانید با یادگیری سریع زبان روسی، بر مهارت های خود در زمان محدودی بیافزایید و برای بدست آوردن شغل متناسب با روحیات خود، تلاش کنید. اصولا افرادی که به زبان های دوم و سوم مسلط هستند بسیار راحت تر از افراد دیگر شغل مورد نیاز خود را بدست می آورند و در مصاحبات با اقبال بیشتری روبرو خواهند شد. شرکت های بین المللی داخلی و خارجی در استخدام به این مهارت توجه ویژه ای می کنند و برای گفتگو و عقد قرارداد، سعی بر این دارند تا افراد خبره و کارآمد را برای این بخش، قرار بدهند.

– مهاجرت به کشور روسیه
برای مهاجرت به کشور روسیه، علاوه بر داشتن ویزای کشور روسیه، شما نیاز به آشنایی کلی با موضوعاتی مانند مکالمه روزمره به زبان روسی و اصطلاحات کاربردی زبان روسی دارید. دوره راکت روسی، با یک برنامه ریزی اصولی می تواند شما را تنها در ۲ ماه قبل از سفر، آماده یک گفتگوی راحت به زبان روسی نماید. افراد بومی روسی، از زبان انگلیسی به ندرت استفاده می کنند و به همین منظور آگاهی از زبان روسی در این کشور به یک الزام برای شما تبدیل خواهد شد.

یادگیری یک زبان دوم باعث می شود شما عزیزان اعتمادبنفس مورد نیاز را در روابط اجتماعی، شغل و تحصیل خود، بدست آورده و با خودباوری و احساس بهتر نسبت به خودتان زمینه های بهتری را در آینده رقم بزنید.
دوره های یادگیری زبان در ۵۰ روز در واقع این موضوع را بیش از پیش برای ما آشکار خواهد کرد که خواستن توانستن است. شما در ۲ ماه می توانید تمامی هر آنچه را که باید در طی ۲ سال می آموختید با تلاش و جدیت خود به بهترین شکل و با به روزترین متدهای آموزش زبان روسی، فرا بگیرید.

فواید یادگیری زبان روسی در ۵۰ روز

روسی، به دلیل الفبای ویژه ای که دارد، برای بسیاری از ما در همان دوره های مقدماتی و روزهای اول، سخت به نظر می رسد. اما در واقع با کمی تمرین و تکرار همه این موارد براحتی حل می شوند. چیزی که یادگیری زبان دوم به شما می دهد، تمرکز و انعطاف پذیر مغز شماست.
شما با یادگیریلغات جدید ، الفبای روسی و اصطلاحات و عبارات کاربردی در واقع یک ورزش مناسب را برای حافظه خود تهیه دیده اید و به همین طریق ذهن و مغز خود را برای جلوگیری از آلزایمر و فراموشی، مقاوم می سازید. برای تقویت حافظه علاوه بر تغذیه مناسب ورزش هایی مانند فراگرفتن زبان دوم نیز مهم هستند. انجام این مهم به شکل سریع و آسان، در واقع شما را برای یافتن شغل ایده آل یاری خواهد کرد و در زمینه های استخدامی می تواند بخش مهمی در رزومه شما باشد. شغل مناسب آینده ای مناسب را برای شما خواهد ساخت و شما را از دغدغه های هر روزه در آینده نجات خواهد داد به همین منظور بدست آوردن مهارت های ویژه ای مانند یادگیری زبان دوم و تخصص در مهارت های سخت افزاری و نرم افزاری می تواند شما را در یافتن شغل یا ارتقا در شغل مورد نظرتان کمک کند.
یادگیری یک مهارت جدید در کوتاه مدت، دایره روابط شما را افزایش می دهد و شما می توانید با افراد مختلف در موقعیت های متفاوت ایجاد ارتباط کنید. ارتباط گسترده با افراد مختلف زمینه ساز اتفاقات بهتری خواهد شد.
با داشتن مدرک زبان روسی در واقع شما می توانید با سرعت بیشتری برای ویزای کشور روسیه اقدام کرده و خود را مهیای سفر کنید. آشنایی با زبان روسی، شما را در حین سفرهای کاری، تفریحاتی و حتی تحصیلاتی می تواند به خوبی یاری کند و نیاز شما را از داشتن مترجم برطرف سازد.
یافتن شغلی هایی از جمله ترجمه متنیکتاب ها، کار در سفارت ایران در روسیه یا کار در سفارت روسیه در تهران، با داشتن مدرک راکت روسی، راحت تر خواهد شد.

آشنایی با زبان های خارجه، حتی در دوره های مقدماتی، به خودی خود یک مهارت و توانایی برای شما محسوب می شود اما دوره ای تخصصی این مهارت را افزایش داده و در استخدام، تحصیل و موارد دیگر مسمر ثمر خواهد بود. یادگیری زبان روسی در ۵۰ روز نکته مثبت دیگری که دارد این است که یادگیری زبان های دیگر را برای شما عزیزان آسان تر خواهد کرد و شما با سرعت بیشتری می توانید به یادگیری زبان های سوم و … نیز بپردازید.

یادگیری سریع زبان روسی با رعایت چند نکته ساده!

برای یادگیری زبان روس تنها اکتفا کردن به انتخاب یک استاد خوب و یافتن یک موسسه معتبر، اکتفا نمی کند. در واقع چیزی که مهم تر از هر موضوع دیگری در یادگیری است، داشتن جدیت و تلاش مثبت زبان آموز است. زبان آموز هدفمند برای رسیدن به خواسته خود، دست از تلاش نمی کشد.
برای موفق شدن در این مسیر شما نیاز به توجه به چند نکته اساسی دارید. در واقع شما باید قبل از ثبت نام در آموزشگاه و تحقیق درباره کلاس ها و دوره های زبان، چرایی مهم خود را درفراگیری بیابید. برای این چرایی، به برنامه ریزی بپردازید و برنامه ریزی خود را به دو نوع برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت تقسیم نمایید. در حقیقت وظیفه برنامه ریزی روزانه پیش روی سریع تر و هدفمند تر برای رسیدن به خواسته تان است. اما چیزی که باید به آن توجه کنید انگیزه شما در یادگیری زبان روسی است. برای ثبات در انگیزه و داشتن حال خوب، نیاز به استفاده از روش های سرگرم کنندهبرای تمرین و تکرار دارید که انتخاب این روش ها در واقع به سبک و روش یادگیری شما عزیزان بستگی دارد. برای آشنایی با سبک های یادگیری زبان می توانید به مقاله مربوط به این موضوع مراجعه نمایید. در پایان به چند روش یادگیری سریع تر زبان روسی توجه نمایید:

– یادگیری زبان روسی با دیدن فیلم
دیدن فیلم و سریال های روسی علاوه بر ایجاد سرگرمی برای شما، شما را با نحوه درست ادای جملات روسی و تلفظ صحیح لغات مهم روسی آشنا می کند. در حقیقت دیدن فیلم علاوه بر تقویت مهارت شنوایی در زبان روسی، به تقویت مکالمه و تسلط بر دستور زبان به صورت ناخودآگاه نیز می پردازد.

– پادکست های زبان روسی
پادکست ها در دنیای امروزی جایگاه ویژه ای را در مسیر یادگیری کسب کرده اند. شیوه نوین آموزش در پادکست های روسی، گوش شما را به صورت ناخودآگاه با تلفظ صحیح واژگان روسی آشنا خواهد کرد و همینطور باعث تقویت مهارت خواندن در زبان روسی خواهد شد.

– مکالمه روزانه زبان روسی
مکالمه بخش مهمی در یادگیری زبان روسی دارد اما بسیاری از ترس اشتباه کردن یا تپق زدن، از مکالمه کردن به زبان روسی طفره می روند و همین موضوع باعث می شود که تا سالیان سال این بخش همچنان به بخش ترسناک و دلهره آور برای آنها تبدیل شود. داشتن اعتمادبنفس و تمرین های روزانه می تواند شما را در صحبت کردن به زبان روسی، یاری رساند برای همین منظور بهتر است برای برقراری مکالمه روس، از پارتنر استفاده نموده یا اگر کسی را برای مکالمه برقرار کردن ندارید، در آینه با خود به مکالمه بپردازید و به صورت اصولی بر بخش های مهم مکالمه خود، توجه نموده و به رفع مشکلات خود برآیید.

– تمرین روسی در خواب
این موضوع هنوز هم به عنوان موضوعات مبهم در فراگیری یک زبان جدیدشناخته شده است چرا که کارشناسان اعتقاد دارند ذهن در حالت خواب عملکرد خود را از دست می دهد و این موضوع مربوط به حالت نیمه هوشیار در میان انسان است. اما شما می توانید وقتی که در تختخواب هستید و برای خوابیدن اقدام می نمایید با پخش یک فایل صوتی آموزش روسی یا یک ترانه روسی، ذهن را ریلکس کرده و خود را در موقعیت آموزش قرار بدهید.

– آهنگ های روسی
موسیقی کشور روسیه از موسیقی های موفق محسوب می شود و بسیاری از ما تنها با گوش دادن به یک ترانه روسی، به زبان روسی علاقه مند گشته ایم. گوش دادن به آهنگ های روسی در واقع قدرت شنوایی شما عزیزان را تقویت خواهد کرد و برای شما ایجاد سرگرمی در بر خواهد داشت.

– وارد کردن زبان روسی در زندگی روزمره
زبان روسی را در زندگی خود وارد نمایید. شما می توانید در مسیر رفت و آمد از خانه به مدرسه، موقع مسافرت، در مواقع آشپزی و… به یادگیری زبان روسی بپردازید. زبان گوشی خود را به زبان روسی تغییر دهید و سعی کنید در هر شرایطی خود را موظف به آموختن زبان روسی کنید.

– رادیوی کشور روسیه
گوش دادن به اخبار یا شبکه های رادیویی کشور روسیه، می تواند قدرت شنوایی زبان روسی شما را تقویت نماید و در عین حال با تلفظ صحیح عبارات مختلف روسی آشنا شوید. اگر شما علاقه مند به شنیدن خبرهای ورزشی، مخصوصا خبرهای مربوط به المپیک زمستانی روسیه هستید، می توانید اخبار این موضوعات را از شبکه های خبری روسی دنبال کنید. شنیدن یا دیدن خبرهای روسی در واقع قدرت شنیداری و مکالمه شما را قوی تر خواهد کرد و به صورت ناخود آگاه با گرامر روسی آشنا خواهید شد.

– نوشتن به زبان روسی
نوشتن خاطرات روزانه و یا شعرهای معروف روسی یا… می تواند قدرت نوشتاری زبان روسی را تقویت نموده و از شما یک نویسنده خوب بسازد. نوشتن در عین حال شما را با جمله بندی صحیح زبان روسی و همچنین املای صحیح لغات روسی، آشنا خواهد کرد. نوشتن در شبکه های مجازی مانند فیس بوک و اینستاگرام شما را تشویق به بهتر شدن می کند و شما می توانید از این موقعیت برای تقویت مهارت های خود استفاده نمایید.

یادگیری زبان روسی مانند سایر زبان های دوم نیاز به تمرین و تکرار دارد و دوره راکت زبان روسی در واقع با برنامه ریزی های موثری که توسط تیم کارشناس آکادمی زبان بهین دانش صورت گرفته است، این امر را برای تمامی زبان آموزان میسر کرده است. خاصیت زبان، فرار بودن آن است و به همین جهت روزانه نیاز به مرور و تمرین دارید.
از ویژگی های قابل ذکر دوره راکت، حمایت استاد از زبان آموز خود در تمامی این مسیر ۲ ماهه است. شما در واقع می توانید به راحتی و روزانه با مکالمه روسی ای که بین شما و استادتان برقرار می شود، به تقویت مکالمه روسی خود بپردازید و از این جهت مشکل نداشتن پارتنر را هم حل نمایید.
دوره های راکت در واقع یک دوره کاربردی است که در حداقل زمان ممکن حداکثر آموزش را به شما خواهد داد. این دوره در آکادمی زبان بهین دانش با تدریس مستقیم صورت می پذیرد و شما می توانید در طول این دوره از حمایت استاد خود بهره ببرید.
برای اطلاع از دورهای راکت زبان های خارجه و استفاده از مشاوره رایگان آکادمی زبان بهین دانش، با تکمیل بخش زیر، منتظر تماس کارشناسان مشاور ما باشید. مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و شما می توانید هر گونه پرسش در زمینه کلاس ها و نحوه برگزاری دوره ها دارید را با آنها در میان بگذارید. همچنین اگر در انتخاب زبان دوم و دوره مناسب خود دچار تردید هستید می توانید از مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهره ببرید.