آموزش زبان چینی در ۵۰ روز، یکی از دوره های کوتاه مدت در آموزش زبان چینی است. این دوره به دلیل کاربردی و زود بازده بودن، از دوره‌های موفق در زمینه آموزشی در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی محسوب می‌شود. زبان آموزان شرکت کننده در دوره های ۵۰ روزه آموزش زبان چینی، در واقع در مدت محدود هر آنچه را که باید در طی یک سال و نیم تا ۲ سال بیاموزند، در مدتی کمتر از ۲ ماه آموزش می‌بینند. آموزش زبان چینی در 50 روز با دید و نگرش گرامریست و دیکشنری شدن (حفظ کردن لغات و دستورات گرامری) امکان پذیر نیست اما با داشتن اصول آموزشی صحیح، سبک و روشی متفاوت، یادگیری زبان چینی حتی در کمتر از 50 روز نیز امکان پذیر است.

IELTS7 Banner 01 8 آموزش زبان چینی در ۵۰ روز

 

یادگیری زبان چینی فقط در 50 روز!

یادگیری هر مهارتی منوط به استفاده مداوم از آن مهارت در زندگی روزانه می‌باشد. استفاده مداوم از زبان چینی باعث تسلط بیشتر بر آن می‌شود. برای داشتن تمرین مداوم نیاز به مدیریت احساسات و زمان است. با یادگیری و مدیریت این دو مورد هر یک از ما توانایی یادگیری زبان را در مدت زمان کوتاهی خواهیم داشت. می‌توان گفت یادگیری مهارت‌های زبانی، اولین قدم برای یادگیری زبان محسوب می‌شود. زمانی که یادگیری با تمرین مداوم باشد، یادگیری از بین نخواهد رفت و پایداری بسیار زیادی را به همراه خواهد داشت. با یادگیری مهارت‌های زبانی یک سری تغییرات زبانی در ما ایجاد می‌شود و تداوم این تغییرات منجر به عادت سازی در ما می‌شود و در نهایت ناخودآگاه سازی که من و مدرسین سایت احمدرضا ابراهیمی به دنبال آن هستیم رقم خواهد خورد. با مطالعه مقاله آموزش و ورزش و آموزش زبان چینی به تفاوت موجود میان یادگیری و آموزش پی خواهید برد.

تسلط بر مکالمه زبان چینی فقط در 50 روز!

در دوره‌های 50 روزه یا راکت هدف اصلی نیتیو لایک شدن فراگیران و تسلط بر مکالمه زبان چینی می‌باشد. این دوره با داشتن  سیستم آموزش متفاوت، سبک و روش آموزشی متفاوت توانسته است در 50 روز زبان آموزان زیادی را به یک نیتیو زبان تبدیل کنید. علاوه بر مکالمه، فراگیران به راحتی لهجه و تلفظ صحیح کلمات را با به کارگیری مهارت‌های مختلفی از جمله کپی کردن جملات، عادت سازی در تلفظ و لحن و… فرا می‌گیرند.
همانطور که گفته شد دوره‌های راکت هدف و تمرکز اصلی خود را بر روی نیتیو لایک شدن زبان آموزان قرار داده است. در ابتدا به آموزش مهارت‌های Listening و Speaking می‌پردازد اما در همین حال به صورت ناخودآگاه به آموزش و تقویت Reading فراگیران اقدام می‌کند. مهارت دیگری که در حال حاضر با توجه به تغییرات روز دنیا به شکل متفاوتی تبدیل شده است Writing می‌باشد. در دوره‌های راکت به این مهارت زبانی در حد نیاز زبان آموزان و با توجه به نیاز جامعه به آن پرداخته می‌شود.

دوره‌های راکت برای همه سنین!

در حال حاضر اینکه دوره‌ای را پیدا کنیم که برای همه سنین مناسب باشد به کار دشواری تبدیل شده است. دوره‌های راکت با در نظر گرفتن نیازهای زبانی زبان آموزان، جامعه و با داشتن نگرش، روش و دید متفاوت برای همه سنین مناسب می‌باشد. افراد بسیاری بنا به شرایط خاصی که دارند، این دوره را به عنوان دوره هدف خود برگزیده‌اند و شانس این را دارند تا با آموزش دیدن در دوره‌های ۵۰ روزه آموزش چینی، تمامی موقعیت‌های مثبت زندگی خود را حفظ نموده و آینده‌ای بهتر را برای خود و خانواده خود رقم بزنند. هدف از شرکت در دوره‌های فشرده و یا فوق فشرده، برای هر فرد، متفاوت است اما چیزی که برای همه این افراد در اولویت است، زود نتیجه دادن این دوره و کاربردی است که در زندگی، حرفه و رشته تحصیلی آن‌ها ایجاد می‌کند. دوره‌های 50 روزه راکت با آموزش مبتنی بر یادگیری توانسته است علاقه‌مندان زیادی را در هر رده سنی و در هر سطح زبانی تربیت و آموزش دهد.
دوره‌های راکت جریان یکی از دوره‌های مناسب برای کودکان می‌باشد این دوره از طریق ناخودآگاه سازی و فیلم‌ها و سریال‌های متناسب با همان سن و با اساتید آموزش دیده به تدریس زبان چینی می‌پردازد. این دوره برای افرادی که زمان محدود برای یادگیری در دست دارند، دوره‌ای متفاوت از دوره‌های دیگر در آموزش زبان چینی محسوب می‌شود.

تدریس اساتید دوره‌های راکت!

با مفاهیم و اصول مدیریت روانشناسی و مدیریت فردی آشنایی دارید؟ اساتید چند زبانه دوره‌های راکت با استفاده از اصول مدیریت فردی و روانشناسی به تدریس و آموزش زبان آموزان می‌پردازند. در واقع در این 50 روز اساتید به پشتیبانی و حمایت کامل از فراگیران خود می‌پردازند. همین عامل باعث شده است، نبود پارتنر برای فراگیران کاهش پیدا کند. اساتید دوره‌های راکت دو یا چند زبان را زیر نظر احمدرضا ابراهیمی و به سبک راکت فراگرفته‌اند به همین علت نه تنها با دانش و آگاهی زبانی بلکه با درک عمیق از دغدغه زبان آموزان به آموزش و تدریس می‌پردازند. مدرسین این دوره با توجه به نیازهای فردی فراگیران به برنامه ریزی می‌پردازند تا فراگیران با خیالی آسوده به یادگیری مشغول باشند.
آموزش زبان با سریال های چینی روند و روشی است که دوره‌های راکت در پیش گرفته‌اند و تا به الان فراگیران با این روش به نتایج بسیار درخشانی رسیده‌اند. این روش یادگیری زبان چینی در 2 ماه را آسان‌تر کرده است. به عبارتی در کنار سرگرمی به آموزش و یادگیری نیز مشغول هستند.

ناخودآگاه سازی در آموزش!

تا چه حد با مفاهیم مهارت‌های زبانی، ناخودآگاه سازی، عادات زبانی و… آشنایی دارید؟ برای یادگیری دقیق لحن و تلفظ از چه روش‌هایی استفاده می‌کنید؟
همانطور که پیش‌تر اشاره شد دوره‌های راکت با آموزش زبان با سریال و آموزش مهارت‌های زبانی مثل کپی کردن توانسته‌اند ناخودآگاه سازی را وارد حوضه‌ی آموزش زبان چینی و دیگر زبان‌ها کنند.
اساتید با آموزش مهارت‌های زبانی و عادت سازی‌های مختلف در فراگیران باعث شده‌اند در پایان دوره‌های 50 روزه به یک نیتیو زبان تبدیل شوند. با یادگیری چنین مهارت‌هایی به راحتی می‌توانید در موقعیت‌های مختلف به ارتباط زبانی با دیگران بپردازید.

بعد از اتمام دوره مطالب به فراموشی سپرده نمی‌شوند!

تا به الان در کلاس‌های ترمیک، به ارائه اطلاعات درباره زبان چینی (گرامر، حفظ کردن کلمات، زبان شناسی و…) پرداخته‌اند به گونه‌ای که در پایان دوره فراگیران با اطلاعات بسیار زیادی از آن زبان مواجه هستند اما توانایی به کارگیری آن را در موقعیت‌های مختلفی ندارند و نمی‌توانند همانند یک نیتیو لایک عمل کنند. با گذراندن دوره‌های راکت نیازی به گذراندن دوره‌های دیگر زبان نیست و به عبارتی افرادی که دوره‌های راکت را گذرانده‌اند نیازمند گذراندن این دوره‌ها هستند.
یادگیری هر مهارتی به خصوص زبان باعث ایجاد نگرش دوم در زندگی ما می‌شود. با استفاده از نگرش دوم در زندگی توانایی حل مسائل برای ما آسان‌تر خواهد شد.
یادگیری زبان مانند دیگر مهارت‌ها، زمانی که به صورت مداوم استفاده نشود به فراموشی سپرده می‌شود. راه حل اینکار استفاده مداوم از آن زبان در زندگی روزمره می‌باشد. از آنجایی که دوره‌های راکت شیوه استفاده صحیح از زبان را به متقاضیان آموزش می‌دهند، زبان آموزان بعد از اتمام دوره به راحتی و با آگاهی کامل توانایی استفاده از آن زبان را خواهند داشت.

آموزش زبان چینی در 50 روز به سبک احمدرضا ابراهیمی

دوره‌های فوق فشرده زبان چینی، بعضاً به صورت پکیج‌ها و دوره‌های آنلاین برگزار می‌شود. اما چیزی که این دوره را از دیگر دوره‌ها متمایز کرده است آموزش زبان با سریال است. آموزش زبان با سریال یکی از روش های یادگیری زبان چینی می‌باشد. این روش به یکی از ارزان‌ترین، کارآمدترین، حقیقی‌ترین روش برای آموزش و یادگیری تبدیل شده است و بهترین شرایط را برای آموزش فراهم کرده است. یادگیری زبان با سریال، زبان چینی را همچون زبان مادری به فراگیران آموزش می‌دهد.
دوره‌های راکت به دو صورت فشرده (آموزش زبان چینی در 50 جلسه) و فوق فشرده (آموزش زبان چینی در 50 روز) برگزار می‌شوند. انتخاب هر یک از این دوره‌ها بسته به نیاز فراگیران می‌باشد. متقاضیان می‌توانند مدرس، زمان برگزاری و تعداد جلسات در طول هفته را مشخص کنند. اینکار کمک بسیاری به فراگیران جهت شرکت در دوره‌ها می‌کند.
این دوره‌ها با روشی خاص و با مدیریت احمدرضا ابراهیمی، در مدتی کمتر از ۲ ماه، به صورت مستمر و برنامه ریزی شده، برگزار می‌شود و شما عزیزان می‌توانید در این مدت محدود، هر چهار مهارت اصلی در آموزش زبان چینی و مهارت‌های مهم دیگر، از جمله مهارت یادگیری گرامر یا لهجه چینی و … را در کنار این چهار مهارت فرا بگیرید.
برای آشنایی بیشتر با زبان چینی و دوره‌های مربوط به این زبان، شما می‌توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان ما بوده و برای مشاوره در زمینه انتخاب زبان و دوره مناسب با شرایط خود، از مشاوره رایگان کارشناسان سایت احمدرضا ابراهیمی بهره ببرید. کارشناسان ما همه روزه به جزء روزهای تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهند بود.