آموزش زبان چینی در ۵۰ روز، جزء دوره های کوتاه مدت در آموزش زبان چینی است. این دوره به دلیل کاربردی بودن و زود بازده بودن، از دوره های موفق در زمینه آموزشی در آکادمی زبان بهین دانش محسوب می شود. زبان آموزان شرکت کننده در دوره های ۵۰ روزه آموزش زبان چینی، در واقع در مدت محدود هر آنچه را که باید در طی یک سال و نیم تا ۲ سال بیاموزند، در مدتی کمتر از ۲ ماه آموزش می بینند. زبان چینی امروزی در واقع زبان چینی ماندارین یا پوتونگ‌خوآ است که شکل استاندارد شده زبان چینی سنتی،محسوب می شود.این زبان، مانند سایر زبان های رایج بین الملل، دارای الفبا نیست و این زبان در واقع از حدود ۷۰ هزار کاراکتر تشکیل شده است که برای اینکه شما به یک فرد با سواد در میانمردم چین، شناخته شوید، تنها یادگیری ۱۰ هزار از این کاراکترها کفایت می کند.
امروزه برای آوانویسی زبان چینی، از سیستمی مبتنی بر الفبای لاتین به نام  پین یین(pin yin) استفاده می‌شود که زبان امروزی چین را، به مراتب راحت تر از سالهای پیشین کرده است. زبان چینی امروزی از خانواده ای اززبان های سینی_تبتی، نشات گرفته شده است و در سال های اخیر با ساده سازی هایی که بر این زبان صورت گرفته است، این زبان ساده تر و قابل یادگیری تر از پیشین شده است.
کشور چین با جمعیتی بالغ بر ۱ میلیارد و پانصد نفر،  پر گویش ترین زبان در سطح بین الملل را دارد و به همین دلیل برای بسیاری از مردم یادگیری از زبان پرتکلم، یک چالش بزرگ برای ارتباط با پرجمعیت ترین کشور جهان است.و از لحاظ اقتصادی نیز یکی از کشورهایی است که پیشرفت و تغییر را، با سرعتی بسیار طی نموده و امروزه در اقتصاد بین الملل و صادرات و واردات، ارتباطات زیادی با کشورهایی بزرگ اروپایی دارد.
دوره های فوق فشرده زبان چینی، بعضا، به صورت فروش پکیج ها و دوره های آنلاین برگزار می شود اما چیزی که در آکادمی زبان بهین دانش، مهم واقع شده است، حضور فراگیران در کلاس  و همگام سازی آنها، با شیوه های تدریس به روز، در آموزش زبان چینی است.
دوره های ۵۰ روزه زبان چینی
، در آکادمی زبان بهین دانش، تحت عنوان دوره های راکت آموزش زبان چینی، در حال برگزاری است که بخش بزرگی از ثبت نامی های ما را، در واقع دوره های راکت زبان های خارجه تشکیل داده است. دوره های راکت زبان، شامل دوره های زبان های رایج بین الملل می باشد.
این دوره ها با روشی خاص و با مدیریت احمدرضا ابراهیمی، در مدتی کمتر از ۲ ماه، به صورت مستمر و برنامه ریزی شده، برگزار می شود و شما عزیزان می توانید در این مدت محدود، هر چهار مهارت اصلی در آموزش زبان چینی و مهارت های مهم دیگر، از جمله مهارتیادگیری گرامر یا لهجه چینی و … را در کنار این چهار مهارت فرا بگیرید.
برای شرکت دردوره های یادگیری زبان چینی در ۵۰ روز، احمدرضا ابراهیمی با شرکت کنندگان یک مصاحبه حضوری ترتیب می دهد، که این مصاحبه در واقع میزان علاقه زبان آموز، هدف زبان آموز و زمان در دسترس زبان آموز را برای جلسات خصوصی را مورد بررسی قرار می دهد.
شرکت در دوره های ۵۰ روزه یادگیری زبان چینی، نیاز به تعیین سطح ندارد و زبان آموز می تواند با هر سطحی در زبان چینی، به یادگیری زبان چینی در ۵۰  روز، بپردازد. در این دوره با تمرکز بر مهارت مکالمه، زبان آموزان در پایان دوره، به سطح قابل قبولی از مکالمه زبان چینی می رسند و می توانند در کمتر از ۲ ماه به راحتی در مواقع نیاز، به زبان چینی صحبت کنند.
این دوره در واقع کاربردی تر کردن دوره های آموزش زبان چینی را به بهترین نحو ممکن نشان داده است و دوره های فشرده پیشین از جمله دوره آموزش زبان چینی در ۳ ماه و دوره آموزش زبان چینی در ۶ ماه را تحت الشعاع خود قرار داده است.
افراد بسیاری بنا به شرایط خاصی که دارند، این دوره را به عنوان دوره هدف خود برگزیده اند و شانس این را دارند تا با آموزش دیدن در دوره های ۵۰ روزه آموزش چینی، تمامی موقعیت های مثبت زندگی خود را حفظ نموده و آینده ای بهتر را برای خود و خانواده خود رقم بزنند.

ویژگی دوره های آموزش زبان چینی در ۵۰ روز

دوره های کوتاه مدت، در آموزشگاه های کمی به صورت حضوری برگزار می شود، اما درست یا غلط، هدفی که بسیاری از کارشناسان زبان چینی در صدد آن هستند، یادگیری است. در یادگیری سریع زبان چینی، بیش از هر چیزی، هدفمند بودن زبان اشخاص مهم است.
یک فرد موفق، در واقع شروع به کاری نمی کنند مگر اینکه برای آن هدف و چرایی مهمی داشته باشند. هدف هر فرد برای شروع فراگیری، با سایر افراد متفاوت است اما برای سرعت بخشیدن به رسیدن به خواسته هایتان، همه شما نیاز به یک برنامه ریزی دقیق و جامه دارید. داشتن برنامه ریزی باید به دو شکل صورت بپذیرد؛ برنامه ریزی روزانه و برنامه ریزی بلند مدت.
برنامه ریزی کوتاه مدت یا روزانه، در واقع برای پیش بردن، برنامه ریزی های بلند مدت انجام می پذیرد و بهتر است هر زبان آموز، خود را به انجام آنها موظف کرده و زمان مشخصی از روز را، به انجام آنها تخصیص دهد.
ازویژگی های دوره آموزش زبان چینی در ۵۰ روز، می توان به موارد مهم زیر اشاره داشت:

– آموزش زبان چینی در ۲ ماه به جای ۲ سال
– ۶۰ جلسه ۲ ساعته خصوصی یادگیری زبان چینی
– ۳۰ جلسه ۲ ساعته عمومی یادگیری زبان چینی
– پشتیبانی آنلاین
– انتخاب ساعت و روز کلاس های راکت، با زبان آموزان

دوره های ۵۰ روزه زبان چینی، دارای ۶۰ جلسه ۲ ساعته آموزش زبان چینی است، که برخورداری از این ۲ ساعت، از موارد مهم در انتخاب شرکت کنندگان در این دوره، توسط تیم بهین دانش است. کلاس های خصوصی آموزش زبان چینی، به صورت مکرر و هر روزه در یک ساعت مشخص، به صورت تک به تک برای زبان آموزان برگزار می شود و در این کلاس علاوه بر حل تمرین و بررسی مشکلات، بر روی لهجه زبان آموزان و نحوه صحیح ادایجملات، نیز کار می شود.
دوره های عمومی  نیز، در طی این مدت، با سیستم آموزشی رامیت، به بهترین شکل در آکادمی زبان بهین دانش برگزار می شود و با پشتیبانی آنلاین اساتید مربوطه، این دوره در تمامی مدت، مدیریت می شود. در واقع شما عزیزان با دارا بودن حمایت استاد زبان چینی، در هر شرایط و موقعیتی می توانید، از حضور استادتان، به صورت غیرحضوری و تلفنی، بهره مند شوید.
انتخاب ساعت و روز کلاس های راکت زبان چینی، با خود زبان آموزان است؛ به همین دلیل، زبان آموزان می توانند به بهترین شکل، به تمرین و تکرار، در ساعات استراحت و فراغت خود بپردازند.
این دوره ها، توسط اساتید خبره و کارآمد، برگزار می شود و اساتیددوره راکت زبان چینی، به صورت تخصصی، دوره های تربیت مدرس و دوره های پیش زمینه ای را گذرانده اند. دوره های تربیت مدرس راکت زبان های خارجه، توسط اساتید با تجربه، تدریس می شود و اساتید این دوره باید با گذراندن فیلترهای خاص در تدریس، از جمله لهجه صحیح، آمادگی های لازم جهت تدریس این دوره ها را بدست بیاورند.

دوره های آموزش زبان چینی در ۵۰ روز برای چه افرادی مناسب است؟

هدف از شرکت در دوره فشرده، برای هر فرد، متفاوت است. اما چیزی که برای همه این افراد در اولویت است، زود نتیجه دادن این دوره و کاربردی است که در زندگی، حرفه و رشته تحصیلی آنها ایجاد می کند.
این دوره برای افرادی که زمان محدود برای یادگیری در دست دارند، دوره ای متفاوت از دوره های دیگر در آموزش زبان چینی است. در واقعدوره های ترمیک، دوره های مکالمه، دوره های  ویژه شاغلین و … جزء دوره های بلند مدت می باشد. این دوره ها هر یک برای هدف خاص و نیاز خاصی از عموم مردم، تهیه دیده شده است. اما  با تفاوت بسیاری که با دیگر دوره های آموزشی زبان چینی دارد، توانسته از محبوبیت بسیاری در میان زبان آموزان برخوردار شود.
هر دوره با تعداد محدودی زبان آموز تشکیل می شود و زبان آموزان این دوره، با جدیت و تعهدی که دارند مسیر ۲ ساله خود را به مسیری کوتاه تر از ۲ ماه، تبدیل می نمایند. اما این دوره مناسب چه افرادی است؟ چه مزیت های حاصل می کند و آیا مناسب تمامی افراد علاقه مند به زبان چینی است یا نه؟
برای جواب به این سوالات، ابتدا بهتر است درباره کاربرد این دوره برای تمامی افراد علاقه مند، صحبت کنیم. این دوره بدون محدودیت سنی و سایر محدودیت از جمله سطح زبان آموزان در زبان چینی، برای تمامی افراد مناسب و مفید واقع خواهد شد. شرکت در این دوره نیاز به تعیین سطح ندارد و شما برای شرکت در دوره راکت چینی، نیاز به یک زمان ۲ ساعته در طول روز دارید. این دوره در واقع در موارد زیر، کاربرد خود را بهتر نمایان می سازد:

– گرفتن ویزای کشور چین
برای گرفتن ویزای کشور چین، شما نیاز به یک زمان ۶۰ روزه دارید. برای اینکه بتوانید قبل از گرفتن ویزا، خود را آماده یک سفر یا مهاجرت آسان به کشور چین کنید، می توانید با شرکت در این دوره، کاملا به زبان چینی مسلط و نیاز خود را از سایر افراد، برطرف سازید.

– مهاجرت به کشور چین
برای اقامت در کشور چین و تشکیل یک زندگی کاملا مستقل، شما نیاز به تسلط به زبان چینی دارید. اگر بخواهید در دوره های مقدماتی تا پیشرفته زبان چینی شرکت نمایید و با محدودیت زمانی روبرو باشید، باید یک زمان ۱ سال تا ۲ سال را برای رسیدن به سطح قابل قبول در زبان چینی، طی نمایید. اما این دوره فوق فشرده آموزش زبان چینی، با بکارگیری بهترین متدهای آموزش زبان چینی و همچنین استفاده درست و بجا از خدمات کمک آموزشی، آموزش زبان چینی را در کوتاه ترین مدت بدست بیاورید و سطح قابل قبولی در زبان چینی کسب نمایید.

– سفرهای تفریحی به کشور چین
سفرهای تفریحی، اصولا با شرایط خاص در زمان خاصی برای افراد پیش می آید. در این صورت شما با گذراندن دوره راکت زبان چینی و آماده سازی هر چهار مهارت اصلی در آموزش زبان چینی، در واقع می توانید در مدت زمان اندک، زبان چینی را روان و راحت فرا بگیرید.

– سفرهای تجاری یا کاری به کشور چین
اغلب افراد با پیشنهادهای کاری به سایر کشورهای خارجی، در محیط کار خود روبرو می شوند و بسیاری از این افراد به دلیل تسلط نداشتن به زبان کشور مقصد، موقعیت مناسبی را که برای او رقم خورده است را، از دست می دهد. شما می توانید با فراگیری فشرده، در واقع این موقعیت مثبت در زندگی خود را از دست نداده و برای یک سفر کاری و عقد قرار داد در کشور فرهنگ گرای چین، کاملا آماده باشید.

– یافتن شغل
پیدا کردن شغل، برای بسیاری از افراد سخت است، چرا که با توجه به تحصیلات و شرایطی که دارند، کار در هر حیطه و شغلی را مناسب خود نمی دانند. این افراد به سختی به دنبال کار و جایگاه ایده آل خود هستند. اگر بتوانید در مدت زمان کم، زبان های خارجه خود را ارتقا دهید، در واقع توانسته اید در مدت زمان کم، جایگاه ایده آل خود را بدست بیاورید.
تسلط برزبان های خارجه، یک مهارت ویژه محسوب می شود و شما میتوانید با شرکت در دوره های راکت چینی و سایر زبان های دیگر، در واقع، علاوه بر دو زبانه شدن به سه یا چهار زبانه شدن هم فکر کرده و خود را آماده روبرو شدن با شرایط مناسب زندگی کنید.

– تحصیل در کشور چین
برای تحصیل در کشور چین، نیاز است که شما یک آشنای حداقلی از زبان چینی داشته باشید. این تسلط، در واقع شما را برای تحصیل راحت تر و همینطور زندگی بدون دغدغه در کشور چین، آماده خواهد کرد. تحصیل در خارج از کشور، در بسیاری از کشورها، نیاز به آشنا بودن به زبان کشور مقصد دارد و این امر با وجود دوره های کاربردی راکت چینی، میسر و انجام پذیرتر خواهد شد.

– تدریس زبان چینی
اگر شما علاقه مند به زبان چینی و همینطور تدریس زبان چینی هستید، می توانید در مدت کمی توانایی های لازم در زبان چینی را کسب نموده و سپس با شرکت در دوره تربیت مدرس ، تخصص لازم در زمینه تدریس را کسب کرده و در کمتر از یکسال، شغل مناسب به خود را بدست بیاورید.

بعضی از شغل های مهمی که با تسلط در زبان چینی میسر می شود، شغل هایی در موسسات مهم دولتی اعم از وزارت خانه ها، سفارت خانه در ایران یا بلعکس و یا مترجمی مقالات و کتب زبان اصلیاست.
اگر علاقه مند به ترجمه متون هستید، میتوانید در مدتی محدود این مهارت را کسب نمایید و خود را برای وارد شدن به یک چالش بزرگ، آماده سازید.

فواید یادگیری زبان چینی در ۵۰ روز

یادگیری زبان چینی، در واقع یک چالش بزرگ برای افراد مختلف ایجاد می کند. این چالش، یک ورزش مناسب برای ذهن شما خواهد بود و به تقویت حافظه و حافظه بلند مدت شما کمک خواهد کرد. با یادگیری لغات ، عبارات و اصطلاحات روزمره، مکالمه روزانه و یادگیری بسیاری از موارد جدید شما روزانه برای مغز خود یک ورزش ایده آل تهیه دیده اید و به مرور از بیماری های همه گیر در سنین بالاتر، مانند آلزایمر و فراموشی شما را مبرا می سازد.
از فواید یادگیری ، همچنین می توان به بزرگ شدن دایره روابط خود اشاره داشت و اینکه در مدت زمان اندک، شما می توانید با افرادی خارج از جغرافیای محله، شهر و کشور خود ارتباط برقرار کنید. برقراری ارتباط می تواند مسیر زندگی شما را تغییر داده و شما را با مسیر درست تری همسو کند.
زبان چینی، شما را به منابع اینترنتی این زبان و تمامی مقالات علمی_ پژوهشی و سایر مقالات هنری، اقتصادی و … مسلط کرده و شما می توانید متن اصلی این مطالب را از سایت اصلی آن یافته و براحتی مطالعه نمایید. سرچ اینترنتیبرای شما راحت تر شده و هر آنچه را که برای مهاجرت، تحصیل و یا سفر بدان نیاز دارید را بدون کمک دیگران، بدان دست یابید.
از فواید مهم دیگر ، ایجاد یک سفر کاری یا تحصیلی راحت به یک کشور چینی زبان و راحتی مکالمه برقرار کردن با افراد بومی است. فراگیری زبان چینی شما را در هر شرایطی در کشور چین ایمن می سازد و شما براحتی می توانید با یادگیری مکالمه در بیمارستان، مکالمه در رستوران، مکالمه در هتل و موارد دیگر، از عهده سفر خود برآیید.
فراگیری سریع این زبان، شما را در یافتن شغل هایی در زمینه ارتباطات بین الملل ، مترجمآثار ادبی این کشورو … یاری خواهد رساند. این زبان، به عنوان سخت ترین زبان خارجه شناخته می شود و بدون شک یادگیری زبان چینی می تواند شما را از سایرین در یافتن شغل ایده آل، متمایز نماید.

یادگیری سریع زبان چینی با رعایت چند نکته ساده!

یادگیری سریع زبان چینی، به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. این فاکتورها می توانند، ، استاد، متد آموزش و حتی محیط مناسب باشد. اما چیزی که بیش از همه این فاکتورها مهم است، داشتن انگیزه و جدیتی است که هر زبان آموز با خود دارد.
در واقع داشتن انگیزه، به هدف زبان آموز از یادگیری زبان چینی بر می گردد. هدف و اولویت زبان آموزان، می تواند زمینه ساز اتفاقات خوب در فراگیری این مهارتباشد. پرداختن به چند نکته می تواند راهنمای شما در این مسیر واقع شود. به نکات زیر در یادگیری زبان چینی، توجه نمایید:

– هدف خود را از آموختن زبان چینی مشخص کنید
– برای رسیدن به هدفتان، برنامه ریزی روزانه کنید
– برای بالا نگه داشتن انگیزه به روش های ویژهبا توجه به سبک یادگیری خود بپردازید.

اگر هر فردی بتواند به این سه نکته توجه کافی داشته باشد و همینطور و از سبک یادگیری خود ، آگاهی یابند، می توان به آگاهی کامل و در مدت زمان اندک، همگام با استاد و کلاس پیش ببرد. از روش های موثر  می توان به موارد زیر اشاره داشت:

– فیلم ببینید
یادگیری زبان چینی با فیلم های چینی، می تواند علاوه بر سرعت یادگیری، به تقویت مهارت های مکالمه زبان چینی، تقویت مهارت شنیداری و یادگیری قوائد دستوری زبان چینی به صورت ناخودآگاه بپردازد. در مراحل اولیه، بهتر است زبان آموزان با دانلود فیلم های زبان اصلی با زیر نویس به یادگیری بپردازند اما بعد از مدتی و ترفیع در سطح، می توانند به مرور دیدن فیلم های بدون زیر نویس را در برنامه یادگیری خود قرار دهند.

– پادکست دانلود کنید
پادکست ها امروزه بخش مهمی از یادگیری را به دوش می کشانند و زبان آموزان به خوبی توانسته اند با پادکست های چینی ارتباط موثر، برقرار کنند. پادکست ها، علاوه بر این که شما را در مهارت شنیداری، ارتقا می دهند، مهارت خواندن شما را نیز تقویت می بخشند. پادکست های زبان چینی، روشی نوین در یادگیری زبان چینی هستند.

– ترانه های چینی را دانلود کنید
گوش دادن به آهنگ های معروف، مهارت لیسنینگ شما را تقویت می بخشد و همچنین شما می توانید در زمان یادگیری، در واقع سرگرمی مناسبی را برای خود تهیه ببینید. موسیقی ، در دنیای امروزی، جایگاه ویژه ای را کسب کرده است و چه بسیار انسان هایی که با شنیدن یک ترانه ، علاقه مند به این زبان شده اند.

– مکالمه کنید
مکالمه بخش مهمی در آموزش زبان چینی دارد. افراد بسیاری، تمامی توانایی های لازم در زبان چینی را کسب نموده اند اما به علت ترس از مکالمه برقرار کردن و تپق نزدن، از مکالمه کردن، سر باز زده و به مرور توانایی مکالمه خود را به طور قطع از دست می دهند.
برای تمرین مکالمه، شما نیاز به یک پارتنر دارید اما اگر پارتنر مناسب جهت مکالمه روزانه نداشتید، می توانید با تمرین مکالمه در آینه، به تقویت این مهارت بپردازید. البته از مزیت دوره های فشرده زبان چینی این است که، با برقراری روزانه با استاد و دیگر همکلاسی های خود، این مهارت به خودی خود، در کمتر از ۲ ماه، تقویت می یابد.

– زبان گوشی خود را تغییر دهید
تغییر زبان موبایل، در واقع یکی از کاربردی ترین روش های برای یادگیری لغات کاربردی و عبارات مهم در زبان چینی است. موبایل از وسایلی است که همراه با خود در هر کجا و هر زمانی دارید و این موضوع می تواند در بهتر یاد گرفتن شما در زبان چینی کمک کند.

– زبان چینی را وارد زندگی روزمره خود کنید
اگر شما علاقه مند به زبان چینی هستید، می توانید زبان چینی را وارد زندگی خود کنید. به طور مثال شما می توانید در مترو، حین رفت و برگشت از محل کار یا مدرسه یا در حال آشپزی کردن، زبان چینی را فرا بگیرید و گوش های خود را توانا در شنیدن زبان چینی، کنید.

– نوشتن در زبان چینی را تمرین کنید
تمرین در نوشتن به زبان چینی، می تواند با نوشتن خاطرات روزانه یا نوشتن دلنوشته در اینستاگرام یا چت در واتس اپ، تقویت شود. نوشتن علاوه بر تقویت مهارت نوشتار ، نویسندگی شما را تقویت می بخشد و همچنین به مرور شما را با املای صحیح کلمات  و قوائد جمله سازی در زبان چینی آشنا خواهد کرد.
مراکز آموزش زبان چینی
 در واقع برای تقویت این مهارت، روش های گوناگونی را بکار می برند که از جمله این روش ها، ترغیب فراگیران به ساخت روزنامه دیواری به زبان چینی و همچنین ترجمه بخشی از کتاب های معروف توسط آنها است.

برای آشنایی بیشتر با زبان چینی و دوره های مربوط به این زبان، شما می توانید با تکمیل بخش زیر و ثبت شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان ما بوده و برای مشاوره در زمینه انتخاب زبان و دوره مناسب با شرایط خود، از مشاوره رایگان کارشناسان آکادمی زبان بهین دانش بهره ببرید. کارشناسان ما همه روزه بجزء روزهای تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهند بود.