آموزش زبان اسپانیایی در ۵۰ روز، یک روش کوتاه مدت آموزش زبان است که خوشبختانه این روزها با استقبال بی نظیری از سمت علاقه مندان به زبان اسپانیایی مواجه شده است. این روش زود بازده، از روش های فوق فشرده یادگیری زبان اسپانیایی است که با آموزش تخصصی اساتید این دوره به بهترین شکل ممکن، به زبان آموزان آموزش داده می شود.
زبان اسپانیایی به زبان کاستیلی نیز معروف است و یکی از اعضای خانواده زبان های رومی است که به دلیل نزدیکی به زبان هایی مانند فرانسه و انگلیسی، اغلب افراد آشنا به این دو زبان، به راحتی با زبان اسپانیایی ارتباط برقرار می کنند.
اسپانیایی جزء سه زبان پرتکلم در جهان محسوب می شود؛ چرا که نزدیک به ۴۷۰ میلیون نفر به این زبان در جهان صحبت می کنند و اگر بخواهیم درباره یکی از کشورهای اسپانیای زبان معروف صحبت کنیم، مکزیک با بیشترین جمعیت در گویش به زبان اسپانیایی، در رده اول این کشورها قرار خواهد گرفت.
یادگیری زبان اسپانیایی به دلایل زیادی با استقبال خوبی مواجه شده است. کشور اسپانیا از کشورهای مدرن و پیشرفته با چرخه اقتصادی مناسب است و از این جهت برای زندگی، انتخاب بسیاری از ما ایرانیان است. دانشگاه های کشور اسپانیا از سطح علمی بالایی برخوردار هستند و اسپانیا را می توان یکی از کشورهای مهم تفریحی و فرهنگی شناخت که بسیاری از علاقه مندان را به همین دلیل مشتاق به یادگیری زبان اسپانیایی نموده است.

مکالمه اسپانیایی

کلیپی که مشاهده کردید، یک مکالمه ساده به زبان اسپانیایی است که در آن، در مورد اعضای خانواده و خصوصیات آنها صحبت می شود. برای یادگیری بهتر و سریع تر زبان اسپانیایی باید خود را صد در صد درگیر این زبان کرده و آن را وارد زندگی خود کنید و از هر فرصتی برای یادگیری بهتر و بیشتر و تمرین روزانه آن بهره ببرید.
مکالمه اسپانیایی یکی از چهار مهارت اصلی در یادگیری این زبان است که در واقع علم زبانی شما در کیفیت و اعتمادبنفسی که در ارائه آن به نمایش می گذارید قابل نمایان خواهد شد. برای ایجاد مکالمه نیاز به ایجاد انگیزه، فراگیری روش ها و متدهای نو و همچنین برنامه ریزی روزانه خواهید داشت که همه این موارد با ایجاد هدف قابل دستیابی خواهند بود.

اگر بخواهیم ویژگی های مثبت دوره ۵۰ روزه زبان اسپانیایی را نام ببریم، باید بیان کنیم که بسیاری از خصوصیات مثبت دوره های مکالمه و دوره های ویژه شاغلین به صورت ادغام شده در این دوره است. این دوره با تمرکز بیش تر بر تقویت مهارت مکالمه اسپانیایی و شرایط ویژه ای که برای زبان آموزان خود نهاده است، از بهترین دوره های آموزش زبان در دهه های اخیر محسوب می شود. البته در این دوره تمامی مهارت های اصلی زبان اسپانیایی، به خوبی آموزش داده می شود و شما پس از مدتی کوتاه، بر تمامی مهارت ها تسلط کافی خواهید داشت.
شرکت کنندگان در این دوره، با یک مصاحبه حضوری برای شرکت در این دوره ها گزینش می شوند که از مهم ترین شرایط پذیرش در این دوره، دارا بودن یک زمان ۲ ساعته در طول روز است که این زمان در این بازه زمانی ۵۰ روزه به صورت مستمر ، از اولویت های شرکت در این دوره است.
شرکت در این دوره نیاز به آزمون تعیین سطح زبان نداشته و زبان آموزان با هر سطحی در زبان اسپانیایی می توانند در این دوره شرکت نمایند. شرکت در این دوره، برای افرادی که به زبان انگلیسی مسلط هستند، حکم یک برگ برنده را دارد چرا که با تسلط به زبان انگلیسی شما نصف راه را رفته اید و با بسیاری از قوائد و لغات اسپانیایی آشنا شده اید.
از نکات مثبت دیگر این زبان، راحتی در یادگیری زبان هایی مانند فرانسه و ایتالیایی است. اسپانیایی به دلیل شباهت های نزدیکی که به این دو زبان دارد، راه را برای علاقه مندان به چند زبانه شدن باز می کند. یادگیری زبان در ۵۰ روز در واقع شما را مشتاق به چند زبانه شدن می کند و شما می توانید در مدت زمان کم، شروع به یادگیری چند زبان کرده و علاوه بر یادگیری زبان دوم به زبان های سوم و چهارم نیز مسلط شوید.
آموزش زبان اسپانیایی
 در آکادمی زبان بهین دانش، تحت عنوان دوره راکت زبان اسپانیایی شناخته می شود. این دوره ویژه با آزمون و خطاهای بسیار و با برنامه ریزی های مناسب، در حال حاضر از دوره های پرکاربرد، پربازده و محبوب در میان زبان آموزان آکادمی زبان بهین دانش شناخته می شود که در ادامه به ویژگی های این دوره می پدازیم…

ویژگی دوره های آموزش زبان اسپانیایی در ۵۰ روز

دوره های ۵۰ روزه یادگیری زبان اسپانیایی، در هرآموزشگاهی با توجه به شرایط و برنامه ریزی های همان آموزشگاه، متفاوت است. اما چیزی که در میان همه آموزشگاه های زبان اسپانیایی مشترک است، تقویت مهارت مکالمه زبان آموزان در این بازه زمانی است. 
مکالمه زبان اسپانیایی
 در آکادمی زبان بهین دانش، تنها به یادگیری اصطلاحات کاربردی،لغات پرکاربرد و مکالمات روزمره زبان اسپانیایی ختم نمی شود؛ بلکه در این دوره ها به صورت کارشناسی شده و با تمرکز بیشتر بر روی لهجه،چگونگی ادای جملات و زبان بدن نیز کار می شود.
آموزشگاه های زبان اسپانیایی در این راستا وظایف مهمی داشته که این وظایف تنها به آموزش زبان در ۵۰ روز ختم نمیشود، بلکه عوامل دیگر از جمله داشتن محیط آرام و مناسب جهت آموزش، استفاده درست از خدمات کمک آموزشی و بهره گیری از اساتید خبره نیز در این مسیر مهم هستند.

در آکادمی بهین دانش برای دوره های راکت زبان اسپانیایی از اساتید متخصص جهت آموزش در این دوره ها استفاده می شود که این اساتید به صورت اختصاصی و زیر نظر احمدرضا ابراهیمی با گذراندن دوره های تربیت مدرس راکت، برای آموزش در این دوره ها آمادگی های لازم را کسب می نمایند. از ویژگی های دوره های راکت زبان اسپانیایی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– یادگیری زبان اسپانیایی در ۲ ماه به جای ۲ سال
– ۶۰ جلسه خصوصی ۲ ساعته زبان اسپانیایی

– ۳۰ جلسه عمومی ۲ ساعته زبان اسپانیایی
– پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته زبان آموزان توسط استاد

– انتخاب ساعت و روز کلاس ها با زبان آموزان دوره راکت
– محتوای آموزشی اختصاصی

برای یادگیری زبان اسپانیایی و رسیدن به سطح مقدماتی در این زبان، شما نیاز به صرف یک زمان ۱ سال و نیمه تا ۲ سال دارید. در دوره راکت، شما عزیزان می توانید تنها در ۲ ماه به این سطح رسیده و به راحتی به مکالمه اسپانیایی مسلط شوید.
این دوره به جهت تمرین های هر روزه و مکرر و ارتباط مستقیم با مدرس زبان، در واقع مشکل نداشتن پارتنر زبان آموزان را به حداقل رسانده و افراد در این بازه ۲ ماهه کاملا می توانند به صحبت کردن به زبان اسپانیایی مسلط شوند. زبان اسپانیایی در واقع نیاز به تمرین های مکرر و تلاش های روزانه دارد که در این دوره با برنامه ریزی های صورت گرفته، زبان آموزان موظف به مکالمه هر روزه به زبان اسپانیایی هستند.
پشتیبانی و حمایت اساتید دوره راکت اسپانیایی به صورت روزانه، در برنامه ریزی دقیق و ایجاد انگیزه زبان آموزان تاثیر مثبتی نهاده و زبان آموزان را موظف به تمرین و رفع اشکال به صورت روزانه خواهد کرد. در این دوره همچنین، زبان آموز نگران ساعت و روز کلاس های نخواهد بود؛ چرا که این مورد کاملا با انتخاب خوده زبان آموزان صورت می گیرد و می توانند در ساعت و روزهای خالی خود به فراگیری زبان اسپانیایی مبادرت بورزند.

دوره های آموزش زبان اسپانیایی در ۵۰ روز برای چه افرادی مناسب است؟

هدف از شرکت در دوره های راکت اسپانیایی برای هر فردی متفاوت است اما چیزی را که به عنوان وجه اشتراک شرکت کنندگان در این دوره می توان بدان آن اشاره نمود، زمان محدود برای یادگیری است.
این روزها با توجه به نیازهای متفاوت اقشار مختلف از جمله کارمندان، دانش آموزان و دانشجویان، دوره های متفاوتی در آموزش زبان های خارجه بوجود آمده اند که از مهم ترین آنها می توان به دوره های ویژه شاغلین، دوره های کوتاه مدت مکالمه و دوره های راکت زبان اسپانیایی نام برد. این دوره ها همگی با هدفی خاص و برای رفع نیازی خاص به اجرا در آمده اند که هر کدام در جای مناسب خود، از کاربردی ترین دوره های اسپانیایی محسوب می شوند.
از فواید مهم که دوره های ۵۰ روزه زبان اسپانیولی دارد می توان به موارد زیر اشاره داشت:

– آماده سازی جهت شرکت در آزمون های بین المللی اسپانیایی
بسیاری از زبان آموزانی که علاقه مند به تحصیل در رشته های کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه های اسپانیا هستند و آشنایی با زبان اسپانیایی برای تحصیل در این رشته برایشان یک الزام محسوب می شود، نیاز به شرکت در آزمون های بین المللی زبان اسپانیایی دارند. این دوره می تواند شما را در کوتاه ترین مدت ممکن به سطح قابل قبول رسانده و شما را آماده شرکت در این آزمون ها نماید.

– سفر به کشور اسپانیا
برای ارتباط با مردم اسپانیا، مسلط بودن به زبان انگلیسی هم کفایت خواهد کرد. اما برای ارتباط با بومیان و اطلاعات درباره فرهنگ کشور اسپانیا، در واقع مسلط بودن به زبان اسپانیولی می تواند نکته مهمی باشد که پرداختن به آن خالی از لطف نیست و یادگیری آن برای آشنایی با فرهنگ، شعر و فلسفه یک الزام است.

– تدریس زبان اسپانیایی
اگر علاقه مند به تدریس زبان اسپانیایی هستید، با ثبت نام در دوره های ۵۰ روزه زبان اسپانیایی و شرکت در کلاس های خصوصی و عمومی این دوره، تنها در زمانی کمتر از ۲ ماه به این زبان مسلط شده و پس از آن با شرکت در دوره های تربیت مدرس زبان اسپانیایی، مهارت های لازم را جهت تدریس این زبان کسب نمایید. علاوه بر دوره های تربیت مدرس، شما می توانید با شرکت در دوره های تربیت مدرس راکت، بر توانایی و مهارت های خود بیافزایید و به صورت تخصصی آموزش های لازم را جهت تدریس دوره های راکت، بدست بیاورید.

– یافتن شغل ایده آل
برای یافتن شغل مناسب و یافتن جای ایده آل در کار و حرفه خود، یادگیری زبان اسپانیایی می تواند یک مهارت و توانایی بزرگ برای شما عزیزان محسوب شود. با یادگیری چند زبان بین المللی و شرکت در دوره های کوتاه مدت زبان های خارجه، شما می توانید در کمترین زمان، توانایی خود را ارتقا داده و جایگاه مناسب خود را بیابید.

– تحصیل در کشور اسپانیا
اگر شما متقاضی تحصیل در کشورهای اسپانیایی زبان مانند مکزیک هستید و باید کمتر از چند ماه خود را آماده سفر به این کشور کنید، می توانید با شرکت در دوره های راکت اسپانیایی، خود را آماده یک سفر تحصیلی راحت و آسان تر نمایید.

– سفرهای شغلی و تفریحی به کشور اسپانیا
پیش از آماده کردن تجهیزات سفر، یادگیری زبان می تواند مناسب ترین بخش در این آماده سازی باشد. یادگیری زبان و اصطلاحات اسپانیایی می تواند سفری راحت برای شما رقم بزند و همچنین شما را در سفر شغلی و عقد قراردادهای کاری، یاری رساند.

یادگیری زبان دوم، در هر شرایط و سنی امکان پذیر است و در هر زمینه ای می تواند برای شما یک تخصص و مهارت مهم محسوب شود. شرکت در دوره های ۵۰ روزه زبان اسپانیایی می تواند بخش مهمی را در زندگی شما رقم بزند و برای شما در هر سن و سال که هستید، یک چالش محسوب شود.
اگر علاقه مند به یادگیری زبان اسپانیایی هستید بهتر است قبل از شروع به یادگیری، هدف و چرایی مهم خود را از بدست آوردن این مهارت، مشخص نمایید و شروع به یک برنامه ریزی جامع و روزانه کنید. آموزش اسپانیایی در ۵۰ روز، برای افراد هدفمند و جدی می تواند بهترین گزینه برای پیشرفت و کسب مهارت باشد.

فواید یادگیری زبان اسپانیایی در ۵۰ روز

زبان اسپانیایی یکی از زبان های جنسیت محور است و بسیاری به همین دلیل یادگیری آن را سخت و طاقت فرسا می دانند امایادگیری ۵۰ روزه زبان اسپانیولی با تمرین های مکرر و برنامه ریزی سبب تقویت عملکرد مغز شده و شما را در کمتر از ۲ ماه به راحتی با جنسیت تمامی اسامی اسپانیایی آشنا می کند. اصول یادگیری این زبان در کمتر از ۵۰ روز، مغز شما را درگیر یادگیری کرده و برای ذهن و مغز شما یک ورزش خوب محسوب می شود. یادگیری زبان دوم به خودی خود یک  تمرین اساسی برای دوری از آلزایمر و فراموشی است چرا که شما در کمتر از ۲ ماه، با لغات جدید، اصطلاحات جدید، جنسیت اسامی در زبان اسپانیایی و… آشنا می شوید و در عین حال به حفظ و استفاده آن در روزمره می پردازید.
از فواید دیگر یادگیری اسپانیایی در مدت کوتاه، می توان به یافتن شغل های مناسب و ساختن آینده شغلی بهتر برای افراد اشاره داشت. شما با کسب این مهارت، در واقع توانایی خود را در کوتاه مدت افزایش داده و می توانید با موقعیت های شغلی بهتر روبرو شوید.
گرفتن مدرک زبان اسپانیایی، همچنین دایره روابط شما را بزرگ تر کرده و شما می توانید با افراد مختلف در خارج از کشور خود، ارتباط موثر برقرار کنید. برقراری ارتباط در عین حال می تواند برای شما عزیزان ایجاد موقعیت های مناسب کند. زبان اسپانیایی در عین حال بعد از زبان چینی از پرگویش ترین زبان های رایج است و یادگیری آن می تواند در داشتن اعتمادبنفس بیشتر به شما کمک کند و شما را به خودباوری موثر در زمینه شغلی، دایره ارتباطات وسیع و … برساند.
با یادگیری زبان اسپانیایی می توانید به راحتی به اطلاعات به روز اینترنتی دست یابید و مستقیما و بدون ترجمه به اطلاعات مورد نیاز خود برسید. مهارت خواندن در زبان اسپانیایی در کمتر از ۲ ماه تقویت می شود و اگر علاقه مند به نویسندگی و مترجمی هستید، می توانید در این زمینه مهارت های بسیار کسب نموده و در این مسیر شروع به فعالیت نمایید.

یادگیری سریع زبان اسپانیایی با رعایت چند نکته ساده!

برای یادگیری سریع زبان اسپانیایی، تنها اکتفا کردن به بهترین آموزشگاه یا بهترین دوره های زبان اسپانیایی کافی نیست. برای اینکه بتوانید پا به پای استاد و کلاس پیش بروید بهتر است هدف خود را در یادگیری زبان مشخص کرده و پس از آن به ثبت نام در کلاس های اسپانیایی اقدام بورزید.
داشتن هدف از شما فردی هدفمند و موفق خواهد ساخت. افرادی که هدف مشخصی در انجام یک فعالیت دارند می توانند نسبت به سایر افراد از پیشرفت قابل قبولی بهره مند شوند اما برای ثابت قدم ماندن در انجام هدف باید به چند نکته مهم اشاره داشت:
– هدف خود در یادگیری زبان اسپانیایی را مشخص نمایید.
– برای رسیدن به اهدافتان دو نوع برنامه ریزی لازم است؛ یک برنامه ریزی جامع که به صورت کلی و برای یک سال است و دوم برنامه ریزی روزانه در یادگیری زبان اسپانیایی که در واقع برای انجام برنامه ریزی جامع انجام می پذیرد. این روزهای کارشناسان بسیاری معتقد هستند که برنامه ریزی جامع بهتر است یکساله باشد چرا که شرایط امروزی و تغییر وضعیت در اقتصاد، علم و … نمی تواند کاربردی بودن برنامه ریزی سه ساله یا حتی بیشتر را پیش بینی نماید.
– برای انجام برنامه ریزی روزانه و رسیدن به هدف، داشتن انگیزه و یافتن راه هایی برای بهبود انگیزه می تواند بخش مهمی باشد که باید به آن پرداخت. هدف گذاری منطقی می تواند در ثبات انگیزه شما، تاثیرگذار باشد و شما را در این مسیر به سمت درست هدایت کند.

اما برای داشتن انگیزه و ثابت قدم ماندن در مسیر چه کارهایی می توان انجام داد؟ علاوه بر استاد و کلاس درس چه کارهایی می توانیم برای دستیابی به هدفمان انجام دهیم؟ یادگیری زبان اسپانیایی در منزل با چه روش هایی سریع تر پیش خواهد رفت؟ برای جواب تمامی این سوالات به نکات زیر توجه نمایید:

– مکالمه روزانه زبان اسپانیایی
دوره راکت زبان اسپانیایی، با داشتن پشتیبانی روزانه و ارتباط مکرر با مدرس و همکلاسی های خود، می تواند به خودی خود، شما را در مکالمه زبان اسپانیولی قوی سازد. اما اگر در هر صورت با مشکل پارتنر مواجه بودید و نیاز بیشتری به مکالمه برقرار کردن پیدا کردید، بهتر است معجزه تمرین مکالمه در آینه را فراموش نکنید. شما می توانید روزانه به مکالمه زبان اسپانیایی با خود پرداخته و با دیدن خود در آینه و تمرکز بر روی لهجه و نوع ادای عبارات، مکالمه اسپانیولی خود را تقویت نمایید.

– فیلم های اسپانیایی
اگر علاقه مند به تماشای فیلم های معروف بین المللی هستید، فیلم های معروف اسپانیایی می تواند بهترین گزینه برای شما عزیزان باشد. فیلم های اسپانیایی در صنعت جهانی جزء بهترین فیلم ها هستند. شما همزمان با دیدن فیلم می توانید سرگرمی خود را تامین کرده و در عین حال به یادگیری بپردازید. البته نباید فراموش کرد که در دوره های مقدماتی دیدن فیلم های اسپانیایی با زیرنویس مشکلی ندارد اما در ادامه راه باید به دیدن فیلم های بدون زیر نویس خود را عادت بدهید و به مدیریت ارتباط بین گوش و چشم خود بپردازید. دیدن فیلم می تواند علاوه بر تقویت مهارت مکالمه، شما را با شکل درست ادای عبارات، تلفظ لغات و … آشنا نماید و قدت شنیداری زبان اسپانیایی شما عزیزان را تقویت نماید.

– وارد کردن زبان اسپانیایی در زندگی روزمره
زبان اسپانیایی را وارد زندگی خود کنید. برای این کار می توانید از تلفن همراه خود شروع کنید. زبان گوشی خود را اسپانیایی کنید و سعی کنید که عبارات کاربردی و لغات کاربردی را از این طریق و با درگیر کردن خود با زبان اسپانیایی فرا بگیرید. شما همچنین می توانید در مواقع آشپزی، استراحت و یا حتی در حال رفت و آمد با مترو با گوش دادن با فایل های صوتی زبان اسپانیایی، مهارت شنوایی خود را تقویت کنید.

– گوش دادن به پادکست های زبان اسپانیایی
پادکست این روزها جایگاه ویژه ای در آموزش و یادگیری کسب کرده اند و تنها مختص به یادگیری زبان نمی شوند. شما می توانید انواع موضوعات را با گوش دادن به پادکست ها لذت بخش کنید. پادکست های اسپانیایی نیز، به صورت همزمان مهارت شنوایی و مهارت خواندن شما را تقویت نماید و به اصطلاح شما با یک تیر دو نشان بزنید.

– اخبار اسپانیایی
اگر شما جزء افرادی هستید که علاقه مند به اخبارهای ورزشی، سیاسی و اقتصادی هستید می توانید با گوش دادن به اخبار اسپانیایی همزمان به دو خواسته خود برسید و در عین حال که به خبرهای بین المللی می پردازید زبان اسپانیولی خود را نیز تقویت نمایید.

– خاطره نویسی به زبان اسپانیایی
نوشتن روزانه خاطرات یا دلنوشته به زبان اسپانیایی، می تواند در تقویت مهارت نوشتن در زبان اسپانیایی تاثیرگذار بوده و در عین حال شما را به یک نویسنده قدر تبدیل کند.

شرکت در دوره های ۵۰ روزه زبان نیاز به داشتن برنامه ریزی و تمرین مستمر دارد. برای ثبات انگیزه خود بهتر است تنها به یک روش یادگیری اکتفا نکرده و هر از گاهی به تغییر روش خود بپردازید.
البته به این موضوع توجه نمایید شما بهتر است با آشنایی با سبک های یادگیری و توجه به سبک یادگیری خود، بهترین روش یادگیری زبان اسپانیایی را پیدا نمایید. شناخت سبک های یادگیری زبان یک نکته مهم در یادگیری زبان های خارجه است.
برای شرکت در دوره های راکت اسپانیایی، مدیریت احساسات نیز یک نکته مهم است. برای حضور بر سر کلاس های اسپانیایی بهتر است با تمامی حواس خود بر کلاس حضور یابید.
شما برای اطلاع از دوره های ۵۰ روزه زبان اسپانیایی و دوره های راکت زبان های خارجه، می توانید از مشاوره رایگان آکادمی زبان بهین دانش بهره برده و همچنین در رابطه با انتخاب رشته و دوره های مختلف زبان های خارجه اطلاعات کامل را کسب نمایید. کارشناسان ما همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود.