آموزش زبان اسپانیایی در ۵۰ روز برای بسیاری از علاقه مندان به زبان دور از انتظار است. یادگیری زبان اسپانیایی با تکیه بر اصول آموزشی مطرح شده در مقاله آموزش زبان اسپانیایی و با ارائه سیستم آموزشی متفاوت نیز امکان پذیر است. آموزش زبان با سریال، یادگیری زبان کمتر از 50 روز را ممکن می‌کند. دوره‌های 50 روزه برای همه افراد به خصوص افرادی که زمان اندکی در اختیار دارند مناسب می‌باشد. در ادامه با دوره‌های 50 روزه بیشتر آشنا خواهید شد.

IELTS7 Banner 01 8 آموزش زبان اسپانیایی در ۵۰ روز

 

امکان پذیر بودن یادگیری زبان اسپانیایی در 50 روز

از آنجایی که قصد یادگیری زبان اسپانیایی و یا دیگر زبان‌ها را در 50 روز داریم باید به رعایت برخی از نکات توجه داشته باشیم. در قدم اول باید موسسه و یا سایت زبانی را انتخاب کرد که برای رسیدن به این هدف از شما حمایت و پشتیبانی کامل کند. قدم بعدی باید به محتوای آموزشی دقت داشته باشید. مدرسین دوره‌های 50 روز باید به آموزش مهارت‌ها و عادات زبانی اقدام کنند. ارائه اطلاعات درباره زبان (حفظ کردن لغات، قواعد گرامری و…) در دوره‌های کوتاه مدت جایگاهی ندارد.
مدیریت احساسات و زمان نکته‌ای است که فراگیران زبان اسپانیایی با کمک مدرسین خود فرا می‌گیرند. این کار کمک بسیار زیادی در جهت تمرین مداوم به زبان آموزان می‌کند. فراگیران با غرق شدن در مسیر یادگیری، یادگیری در 50 روز را آسان‌تر خواهند کرد. یادگیری مهارت‌های زبانی در دوره‌های 50 روزه یا راکت بر اساس ناخوداگاه سازی می‌باشد. ناخودآگاه سازی یکی از مهم‌ترین مفاهیمی است که با خوانده مقاله آموزش یا ورزش بهتر با آن آشنا خواهید شد.

در 50 روز نیتیو لایک شوید!

آیا واقعا در 50 روز می‌توان بر مکالمه تسلط پیدا کرد؟ در جواب این سوال باید گفته بله. نیتیو لایک شدن در 50 روز همراه با سایت زبان احمدرضا ابراهیمی و مدرسین چند زبانه این دوره به سبک راکت امکان پذیر است. هدف اصلی در دوره‌های 50 روزه یا راکت تسلط بر مکالمه زبان اسپانیایی می‌باشد. آرزوی دیرینه نیتیو لایک شدن هنگامی تحقق پیدا می‌کند که عادات زبانی مربوط به آن زبان را به خوبی فرا گرفته باشید.
چهار مهارت اصلی زبان اسپانیایی در دوره های 50 روزه آموزش داده می‌شود اما از آنجایی که دوره‌های راکت سبک و روشی متفاوت را در پیش گرفته‌اند پرداختن به چهار مهارت اصلی زبان در دوره‌ی راکت تغییراتی را به همراه داشته است. دوره‌ی راکت آموزش Listening, Speaking را هدف اصلی خود قرار داده است اما به صورت همزمان و ناخودآگاه به آموزش Reading می‌پردازند. مهارت بعدی Writing می‌باشد این مهارت با توجه به تغییراتی که در زمینه تکنولوژی و دیجیتال داشته است در حد نیاز زبانی به آن‌ها پرداخته می‌شود. زبان اسپانیایی یکی از زبان‌های جنسیت محور است و بسیاری به همین دلیل یادگیری آن را سخت و طاقت فرسا می‌دانند اما یادگیری ۵۰ روزه زبان اسپانیولی با تمرین‌های مکرر و برنامه ریزی سبب تقویت عملکرد مغز شده و شما را در کمتر از ۲ ماه به راحتی با جنسیت تمامی اسامی اسپانیایی آشنا می‌کند. اصول یادگیری این زبان در کمتر از ۵۰ روز، مغز شما را درگیر یادگیری کرده و برای ذهن و مغز شما یک ورزش خوب محسوب می‌شود. یادگیری زبان دوم به خودی خود یک تمرین اساسی برای دوری از آلزایمر و فراموشی است چرا که شما در کمتر از ۲ ماه، با لغات جدید، اصطلاحات جدید، جنسیت اسامی در زبان اسپانیایی و… آشنا می‌شوید و در عین حال به حفظ و استفاده آن در روزمره می‌پردازید.

دوره‌های 50 روزه برای همه سنین

ماهیت متفاوتی که دوره‌ی راکت از دیگر دوره‌ها دارد باعث شده است که برای همه سنین حتی کودکان نیز مناسب باشد. دوره‌های 50 روزه به دلیل استفاده از سریال و محتوای واقعی نیتیوها، به آموزش زبان آموزان می‌پردازند. یادگیری زبان برای همه با سبک و روشی متفاوت و البته نتیجه بخش بسیار جذاب و سرگرم کننده می‌باشد. در واقع دوره‌ی راکت علاوه بر ماهیت به دلیل کاربردی بودن برای همه افراد در سن و سطحی مناسب می‌باشد.
دوره‌ی راکت جریان یکی از دوره‌‌های پربازده برای کودکان است. این دوره با اساتید آموزش دیده و با سریال‌های مختص به کودکان به آموزش می‌پردزاند.

نحوه تدریس اساتید دوره‌ی راکت یا 50 روزه

اساتید دوره راکت با اصول مدیریت و روانشناسی به آموزش متقاضیان می‌پردازند. راکت به دلیل داشتن سبکی متفاوت باید از اساتید متفاوت و آموزش دیده نیز استفاده کند. مدرسین دوره دو الی چند زبان را به سبک راکت و زیر نظر احمدرضا ابراهیمی فرا گرفته‌اند به همین دلیل با دغدغه و دید فراگیران آشنایی کاملی دارند و با آگاهی، تدریس خود را آغاز می‌کنند.
اساتید دوره از آغاز ثبت نام تا پایان دوره به صورت کامل از فراگیران خود پشتیبانی می‌کنند. مدرسین برای هر یک از زبان آموزان با توجه به نیازهای زبانی موجود به برنامه ریزی می‌پردازند. به عبارتی مدرسان زبان سایت احمدرضا ابراهیمی علاوه بر تدریس نقش یک راهبر حرفه‌ای را برعهده دارند. چنین پشتیبانی بالایی باعث می‌شود فراگیران در موقعیتی ایده آل قرار گیرند.

ایجاد ناخودآگاه سازی در آموزش

تمرین و تکرار مداوم، باعث تثبیت مهارت‌ها و عادات زبانی در زبان آموزان می‌شود. برخی از مهارت‌های زبانی کپی کردن جملات می‌باشد. کپی کردن، در جهت یادگیری زبان به صورت ناخودآگاه به شما کمک بسیار زیادی می‌کند. نه تنها کپی کردن جملات بلکه کپی کردن لحن و صدا نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. یادگیری مهارت‌های زبانی هنگامی که از طریق فیلم و سریال صورت گیرد یادگیری و آموزش زبان را به درستی رقم خواهد زد.

نگرش دوم در زندگی روزانه

یادگیری زبان همانند یادگیری یک مهارت می‌باشد. یادگیری هر مهارتی باعث ایجاد نگرش دوم در زندگی ما می‌شود. استفاده از نگرش دوم در زندگی روزانه دید وسیع‌تری را به ما می‌دهد.
افرادی که دوره‌ها و کلاس‌های ترمیک را میگذرانند به دلیل اینکه به آن‌ها اطلاعاتی درباره زبان داده می‌شود باید به گذراندن دوره‌های 50 روزه نیز اقدام کنند. فراگیران دوره‌های دیگر بعد از اتمام کلاس و دوره‌های خود با اطلاعات وسیعی مواجه هستند اما توانایی استفاده از زبان را در موقعیت‌های متفاوت ندارند. دوره‌ی راکت با آموزش مهارت‌های زبانی، آموزش مبتنی بر یادگیری، دخیل بودن زبان آموزان در مسیر یادگیری، نیتیو لایک شدن و… امکان استفاده از زبان را در موقعیت‌های متفاوت به زبان آموزان به بهترین شکل می‌دهد.

آموزش زبان اسپانیایی در 50 روز به سبک احمدرضا ابراهیمی

شرکت در دوره راکت و یا 50 روزه نیاز به آزمون تعیین سطح زبان نداشته و زبان آموزان با هر سطحی در زبان اسپانیایی می‌توانند در این دوره شرکت نمایند. شرکت در این دوره، برای افرادی که به زبان انگلیسی مسلط هستند، حکم یک برگ برنده را دارد چرا که با تسلط به زبان انگلیسی شما نصف راه را رفته‌اید و با بسیاری از قواعد و لغات اسپانیایی آشنا شده‌اید.
از نکات مثبت دیگر این زبان، راحتی در یادگیری زبان‌هایی مانند فرانسه و ایتالیایی است. اسپانیایی به دلیل شباهت‌های نزدیکی که به این دو زبان دارد، راه را برای علاقه‌مندان به چند زبانه شدن باز می‌کند. یادگیری زبان در ۵۰ روز در واقع شما را مشتاق به چند زبانه شدن می‌کند و شما می‌توانید در مدت زمان کم، شروع به یادگیری چند زبان کرده و علاوه بر یادگیری زبان دوم به زبان‌های سوم و چهارم نیز مسلط شوید.
با توجه به تغییرات زبانی، نیاز افراد جامعه، پیشرفت‌های روز دنیا و… دوره‌ی راکت به دو صورت فشرده (آموزش زبان اسپانیایی در 50 جلسه) و فوق فشرده (آموزش زبان اسپانیایی در 50 روز) برگزار می‌شوند. فراگیران زبان می‌توانند بسته به نیاز و با کمک مشاوران و کارشناسان ما به انتخاب هر یک از این دوره‌ها بپردازند.
آموزش زبان اسپانیایی با سریال یکی از روش های یادگیری زبان اسپانیایی می‌باشد. این روش در دوره‌ی راکت مورد استفاده قرار می‌گیرد. نیتیو لایک شدن تحت شرایط خاصی رقم می‌خورد. باید در کشور هدف زندگی کرد و با مردم آن کشور دائم در حال صحبت و مکالمه بود اما زمانی که چنین شرایطی مهیا نیست باید به سراغ نزدیک‌ترین و حقیقی‌ترین روش یعنی آموزش زبان با سریال رفت.
پشتیبانی و حمایت اساتید دوره راکت اسپانیایی به صورت روزانه، در برنامه ریزی دقیق و ایجاد انگیزه زبان آموزان تاثیر مثبتی نهاده و زبان آموزان را موظف به تمرین و رفع اشکال به صورت روزانه خواهد کرد. در این دوره همچنین، زبان آموز نگران ساعت و روز کلاس‌های نخواهد بود؛ چرا که این مورد کاملا با انتخاب خوده زبان آموزان صورت می‌گیرد و می‌توانند در ساعت و روزهای خالی خود به فراگیری زبان اسپانیایی مبادرت بورزند.
شرکت در دوره‌های ۵۰ روزه زبان نیاز به داشتن برنامه ریزی و تمرین مستمر دارد. برای ثبات انگیزه خود بهتر است تنها به یک روش یادگیری اکتفا نکرده و هر از گاهی به تغییر روش خود بپردازید. بهتر است با آشنایی با سبک‌های یادگیری و توجه به سبک یادگیری خود، بهترین روش یادگیری زبان اسپانیایی را پیدا نمایید. شناخت سبک های یادگیری زبان یک نکته مهم در یادگیری زبان‌های خارجه است.
شما برای اطلاع از دوره‌های ۵۰ روزه زبان اسپانیایی و دوره‌ی راکت زبان‌های خارجه، می‌توانید از مشاوره رایگان سایت احمدرضا ابراهیمی بهره برده و همچنین در رابطه با انتخاب دوره‌های مختلف زبان‌های خارجه و یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه بپردازید. کارشناسان ما همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود.