بهتر است یک توضیح کلی درباره اصطلاحات زبان انگلیسی (Idioms) برای شما علاقه مندان به این زبان بدهیم. برای اینکه بتوانیم اصطلاحات به زبان انگلیسی را یاد بگیریم، دانستن معنی تک تک کلمات انگلیسی، مشکلی را حل نمی کند و تنها راه پی بردن به معنی این عبارات بکارگیری آنها در جملات است.
یادگیری اصطلاحات زبان در زبان محاوره انگلیسی کاربرد بسیاری دارد و به شما برای ارتباط راحت تر با بومیان انگلیسی کمک بسزایی می کند. در واقع دانستن مفهوم آنها بهترین گزینه در مکالمات انگلیسی است چرا که ترجمه کلمه به کلمه این جملات معانی کاملا متفاوت و در عین حال بی مفهومی را به شما عزیزان خواهد داد.
برای همین منظور ما تعدادی از اصطلاحات پرکاربرد زبان انگلیسی را در این مقاله گردآوری کردیم تا شما زبان آموزان و علاقه مندان بتوانید از آنها استفاده نمایید. اگر شما قصد مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان را دارید ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از مهاجرت حتما روزانه تعدادی از این اصطلاحات را تمرین نمایید و از آنها در تمرینات مکالمه خود استفاده نمایید.
یادگیری اصطلاحات در آموزش زبان انگلیسی در بسیاری از آموزشگاه های زبان انگلیسی، به صورت یک سرگرمی برای زبان آموزان در نظر گرفته شده است. چرا که قطعا نمی شود منکر اهمیت آنها شد. اما نکته مهم این است که تلاشی برای آموزش دادن این موارد نمی شود و این خود شما هستید که می توانید با آشنایی با این عبارات و به کار بردن آنها در مکالمات گوناگون، سطح زبانی خودتان را تقویت نمایید.

 

IELTS7 Banner 01 8

A flash in the pan
کوشش گذرا
Skid Row
محله ولگردها
To go up in smoke
بر باد رفتن
Feeling no pain
مست
Stock in trade
فوت وفن
To take down a peg
نوک کسی را چیدن
To pass the buck
از زیر بار کار شانه خالی کردن
I’m from Missouri
چشمم آب نمیخورد
Red-letter day
روز به یاد ماندنی
Thumb’s down
جواب رد
One swallow does not make a summer
با یک گل بهار نمی شود
To swap horses in midstream
وسط کار نظر خود را عوض کرد
To cool one’s heels
چشم به راه بودن
A red herring
نکته انحرافی
To have cold feet
جا زدن
To look a gift horse in the mouth
دندان اسب پیشکش را شمردن
To pay the piper
تقاص پس دادن
To show one’s hand
دست کسی را رو کردن
Fair-weather friend
رفیق نیمه راه
Windfall
مال باد آورده

احمدرضا ابراهیمی مسیر آموزش آنلاین زبان انگلیسی را برای تمامی علاقمندان به یادگیری زبان تسهیل و آموزش زبان در ۵۰ روز را به عنوان شیوه ی ابتکاری تدریس زبان ارائه کرده است. در این روش که با عنوان راکت انگلیسی شناخته شده است، شما می توانید با کشف و بررسی به بخش های نهان در یادگیری زبان پی برده و با اتکا به مهارت های خود مسیری جدید را طی نمایید. این دوره فوق فشرده با ارائه خدماتی از جمله پشتیبانی ۲۴ ساعته در واقع آموزش نا محدود زبان را در این ۵۰ روزه برای شما رقم زده است و با بهره گیری از اساتید راکت علاوه بر آموزش زبان انگلیسی مهارت های یادگیری و روش های خودباوری را در شما نهادینه خواهد نمود.
علاوه بر دوره راکت، دوره همیاد نیز به صورت کاملا خصوصی و به شکل آنلاین زبان را به صورت کاملا آزادانه و بر پایه سبک یادگیری زبان آموزان به آنها آموزش خواهد داد. این دوره دارای داری پشتیبانی آنلاین است و مزیت های زیر را شامل می شود:
– انتخاب زمان و روز کلاس ها با زبان آموز
– انتخاب استاد با زبان آموز
– انتخاب تعداد جلسات با زبان آموز
– انتخاب محتوای آموزشی با زبان آموز
– امکان تغییر اساتید و زمان کلاس ها به زبان آموز
– پشتیبانی آنلاین
– بهره گیری از اساتید کارکشته
– دسترسی رایگان به اپ ARE

برای کسب اطلاعات تکمیلی بیشتر شما می توانید با پشتیبانان ما ارتباط حاصل نموده و از زمان ارائه دوره ها مطلع گردید. مشاوران ما نیز به صورت تمام وقت در خدمت شما عزیزان هستند تا مشاوره های لازم را در جهت انتخاب زبان، دوره و یا موارد آموزشی دیگر به شما بدهند.
شما می توانید ما را در دنیای مجازی از طریق راه های ارتباطی زیر دنبال نمایید:

– تلگرام بهین دانش
– اینستاگرام بهین دانش