با سلام خدمت همراهان همیشگی و عزیز.
در موسسه ی احمدرضا ابراهیمی آموزش زبان به صورت راکت و خصوصی انجام می شود. در دوره های راکت آموزش به صورت فشرده است و در مدت پنجاه روز یک زبان آموز می تواند به خوبی به هدف زبانی خود برسد. این دوره رپزپبرای بزرگسالان طراحی شده است.
در این دوره با مشاوره ای ای که استاد به زبان آموز خود می دهند بررسی می شود که آیا شخص می تواند خود را با شرایط خاص این دوره وفق دهد یا نه. به عبارت دیگر آیا این دوره برای زبان آموز سودمند و قابل اجرا است یا نه. سپس هدف (زبانی) متقاضی مشخص می شود و همچنین برنامه ریزی دقیق برای انجام فعالیتهایی که باید رخ دهد.
این دوره از دوره های خاص است که استاد ابراهیمی برگزار و اداره می کنند و از حساسیت بالایی برخوردار است. از دیگر دوره ها می توانیم به دوره های خصوصی اشاره کنیم که در آن زبان آموز  نه تنها ساعت شروع کلاس خود را بلکه استاد مورد علاقه ی خود را نیز انتخاب می کند. او میتواند تعداد جلسات در هفته را نیز مشخص کند. البته جایی هم ممکن است تایم مورد نظر زبان آموز پر باشد و زبان آموز دیگری آن زمان را قبلا انتخاب کرده باشد که در اینجا با تلاش کادر اجرایی و تیم پشتیبانی بهترین مورد برای زبان آموز در نظر گرفته می شود.

IELTS7 Banner 01 8

امروز جلسه ی بیست و هشتم دوره ی فشرده آنلاین زبان ترکی استانبولی خانم زهرا اکبری و استاد ابراهیمی است که این دوره از دوره های ویژه ی بزرگسالان به صورت فشرده است (راکت) و هر روز برگزار می شود.
همانطور که در گزارش قبل عرض کردم زهرا با کاربرد افعال مجهول ن ترکی در زباآشنا شد و این جلسه هم تمرکز بر روی همین افعال است.کاری که زهرا باید انجام می داد تماشای کلیپ جدید و جمله سازی واقعی بر اساس جملات آن بود.
زهرا جملات خود را به همان شیوه ای که استاد برایش توضیح داده بود به تعداد بیست عدد نوشت با سند یا جمله ی اصلی و ویس مربوط به آن را نیز ارسال کرد.
آقای ابراهیمی چند کلیپ را برای زهرا ارسال کردند که البته قبل از شروع این جلسه بود و در رابطه با ویژگی های زبان ترکی بودند و اطلاعاتی در این مورد که ایشان از زهرا خواستند که زمان های مختلف افعال مجهول را پیدا کند و برای هر کدام جمله ای را از داخل کلیپ ها پیدا کند و بعد از آن جمله ی واقعی بنویسد. ایشان خاطر نشان می کنند که اول اسکرین شات بعد تایپ جمله وبعد جمله ی واقعی و در آخر ویس هر جمله فرستاده شود.
استاد به زهرا تاکید می کند جمله ی واقعی در مورد زندگی خودش بنویسد و صرفا با عوض کردن یک کلمه جمله ننویسد تا ذهنش کامل درگیر شود و تاثیرگذاری این کار بر ذهن او بیشتر شود.

در این زمان زهرا کمی چالش در نوشتن جملات پیدا می کند به این صورت که جمله ی مدل و الگو را به خوبی انتخاب نمی کند که استاد با ارسال کلیپهای بیشتر و ساده تر کار را برای او راحت تر می کنند.
ایشان به زهرا پیشنهاد می کنند در یک فرصت دو روزه که آخر هفته است و کلاس ندارد و زمان خود را برای بررسی و مطالعه روی ساختار جملات مجهول در زبان ترکی بگذارد. همچنین زهرا باید زمانها و جملات را تحلیل کند و افعال مجهول را بیشتر درک کند و همان روند قبل را دوباره اجرا کند و جملات و ویسهای مربوط را نیز ارسال کند.

در اپلیکیشن زبان آموزان می توانند به راحتی بازخورد فعالیتهای خود را در یافت کنند. شاید بدون داشتن این نرم افزار زبان آموزان نتوانند حدس درستی بزنند که آیا روند کار خوب بوده یا در جه زمینه هایی نیاز به تلاش بیشتری دارند.
گاهی از زبان آموزان می شنویم که می گویند احساس میکنم خیلی پیشرفت نداشته ام و متوجه تغییری در خود نیستند که سیستم نمره دهی که هر جلسه بتواند بازخوردی به زبان آموز بدهد در اینجا نقش اطلاع رسانی موثری دارد.البته روش آقای احمدرضا ابراهیمی به این صورت نیست که به همین بسنده کنند و این اپلیکیشن بیشتر به خاطر خود زبان اموزان تهیه شده و بدون آن نیز استاد همراهی شایسته ی خود را از هیچ زبان آموزی دریغ نمی کنند.
استاد در جریان کار خود پیشنهادات لازم و سازنده را به زبان آموزان خود ارایه می کنند تا هر شخصی بتواند از این دوره ها نتیجه ی خوب و رضایت بخشی دریافت کند.
دوره های فشرده آموزش زبان 
را می توان دوره های خصوصی خاص تعریف کرد که در آن تمام توجه و تمرکز بر روند آموزش یک زبان آموز است و تیم احمدرضا ابراهیمی با به کارگیری نیروی خود زبان آموزان را در راه رسیدن به هدفشان هدایت می کنند.

اگر شما نیز راه و هدف خود را در زندگی پیدا کرده اید و دنبال رسیدن به آن و علایق خود هستید می توانید با تلاش خود در این دوره ها شرکت کنید و نتیجه ی دلخواه را به دست آورید.
بسیاری از افراد بزرگسال شاغل هستند و فرصت کافی برای کار کردن در طول روز را ندارند این دسته از افراد با برنامه ریزی می توانند در هر ساعت از شبانه روز از این آموزش بهره بگیرند و در راستای تحقق اهداف خود حرکت کنند.
عده ای دیگر به دلیل پیدا شدن فرصت شغلی جدید و نیاز به ارتقای دانش خود مجبور می شوند در فرصت کم زبانی را فراگیرند که دوره های فشرده ی آنلاین آموزش زبان به ایشان پیشنهاد می شود یا می توانند با در نظر گرفتن شرایط خود در دوره های خصوصی آموزش زبان شرکت کنند و زبان مورد نیاز یا علاقه ی خود را یاد بگیرند.
همکاران و پشتیبانان تیم ما به طور شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.