ما برای تسلط دائم به یادگیری زبان انگلیسی، حفظ کردن یا یادگیری تک تک کلمات را به صورت جداگانه پیشنهاد نمی دهیم چرا که اعتقاد داریم که یادگیری کلمات خود به خود در به کارگیری جملات کاری سهل و آسان می شود. اما در این بخش تعدادی از کلماتی را که بنظر می آید تعداد زیادی از کاربران اینترنت آنها را سرچ کرده و کاربردی تر هستند را گردآوری کردیم تا بتوانیم به شما زبان آموزان در به خاطر سپاری آنها کمک کنیم.
برای یادگیری کلمات ما به شما کار با فلش کارت را پیشنهاد می دهیم اما به یاد داشته باشید یادگیری کلمات تا وقتی که شما آنها را در جملات و مکالمه به کار نبرید هیچ کمکی نمی تواند به شما بکند و بهترین روش استفاده کلمات در جمله بندی و مکالمه روزانه است.
سعی کنید کلمات را در جملات فرا بگیرید و با آموزش زبان انگلیسی، از لغاتی که فرا گرفته اید به خوبی استفاده نمایید. یادگیری لغات به این روش، به شکلی بهتر در حافظه بلندمدت شما ثبت می شود و به همین منظور یادگیری را برای شما آسان تر می کند.
IELTS7 Banner 01 8

کاردستی: Handicraft
تا: Till
جلسه: Session
بچه ها: Children
یک: One
دو : Two
سه  Three
چهار : Four
پنج: Five
شیش: Six
هفت: Seven
هشت: Eight
نه : Nine
ده: Ten
صد : Hundred
هزار : Thousand
ما : We
شما : You
جواب : Answer
برنامه: Program

سرگرمی: Entertainment
پیشرفت: Development
ساده: Simple
سخت: Hard
خواندن: Read
نوشتن : Write
شنیدن: Listen
معلم : Teacher
دانش آموز: Student
دکتر : Doctor
مهندس : Engineer
وکیل: Lawyer
منشی: Secretary
مدیر : Manager
رییس: Boss
سرباز : Soldier
هنرمند : Artist
بازیگر: Actor, Actress
سؤال: Question

سلام : Hello, Hi
داستان: Story
آموزش: Education
حیوان: Animal
جذاب: Attractive
تشکر: Thanks
آدرس: Address
درس خواندن/مطالعه کردن: Study
معرفی : Introduce
کوتاه Short
روز: Day
شب : Night
صبح : Morning
ظهر : Noon
بعد از ظهر : Afternoon
عصر: Evening
دانلود: Download
آهنگ: Song
فیلم: Movie

هر چقدر که تلاش کنید که دایره لغات خود را وسیع تر نمایید، در واقع توانسته اید گامی بزرگ تر را در زمینه آموزش زبان بردارید. یادگیری همه مهارت های زبان انگلیسی را شاید بتوان متصل به واژگان انگلیسی دانست. شما برای مکالمه برقرار کردن، نوشتن و حتی شنیدن و خواندن به آشنایی بیشتر و با کیفیت تر با کلمات انگلیسی نیاز دارید.
این امر شاید با روش های گوناگون و به مرور میسر شود که لازمه آن داشتن انگیزه و جدیت در یادگیری زبان انگلیسی است. هر کدام از ما می توانیم برای یادگیری زبان هدفی مشخص داشته باشیم و همین اهداف هستند که در ما ایجاد انگیزه می نمایند. یادگیری روزانه و مستمر کلمات انگلیسی البته در جملات و مکالمات، استفاده آنها در مکالماتی که با دوستان و یا اساتید خود دارید و… می توانند هر یک بخشی بزرگ و حائز اهمیت باشند.
ما در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی با ارائه دوره های آموزش آنلاین زبان، برآن شده ایم تا آموزش را برای تمامی فارسی زبانان به صورت یکسان و عادلانه رقم بزنیم و همچنین جامعه ای دو زبانه را ایجاد نماییم. آموزش آنلاین انگلیسی با آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز از ویژه ترین حرکت هایی است که طی این سالها در آموزش زبان انگلیسی زده شده است و همین باعث شده است تا در مدت زمانی کم زبان آموزانی مستعد و کاربلد را وارد جامعه شغلی، تحصیلی و مهاجرتی نماییم.
از ویژگی های این دوره شاید بتوان به پشتیبانی ۲۴ ساعته، بهره گیری از اساتید راکت، دارا بودن محتوای آموزشی منحصر به فرد، ۵۰ جلسه کاملا خصوصی و با توجه به سبک یادگیری زبان آموز و همچنین سرگرمی هایی که ایجاد نموده ایم اشاره نماییم. این دوره آموزشی نامحدود را در طی این ۵۰ روز رقم زده است تا شما بتوانید بنا به نیاز خود در هر ساعت و زمانی آنلاین شده و با راهبران خود به تمرین و تکرار بپردازید.

دوره همیاد نیز از ویژه ترین دوره های آموزش زبان به صورت ترمیک است که به صورت خصوصی و با آپشن های خاص ارائه گردیده است. این دوره دارای پشتیبانی آنلاین است و این امکان را به زبان آموزان می دهد تا با انتخاب استاد و زمان کلاس های خود و همچنین انتخابی که در محتوای آموزشی خود دارند مسیری ایده آل را رقم بزنند. معرفی دوره ها و زمان ثبت نام را می توانید در تلگرام ببینید و همچنین با ارتباط با پشتیبانان ما مشاوره های لازمه را در جهت بهبود مسیر یادگیری خود کسب نمایید. همکاران ما به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه پاسخ به سوالات شما عزیزان هستند و در واقع شما را از ابتدا تا انتهای دوره مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار می دهند. برای ارتباط با ما می توانید از طریق بخش های زیر دنبال کنید:
– ثبت مشخصات خود در باکس زیر و ارتباط با مشاوران
– تماس با شماره تلفن ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲
– اینستاگرام